10 סיבות מדוע נשים טובות נדחות על ידי נשים

10 סיבות מדוע נשים טובות נדחות על ידי נשים

מדוע כל כך הרבה חבר'ה טובים נדחים עם נשים? האם זה בגלל שנשים רוצות גבר רע? לא. למרבה המזל, נשים בהחלט לא דוחות גברים טובים לטובת גברים רעים. הנה כמה מהסיבות הרבות שבגללן נשים טובות נדחות על ידי נשים:

1. הוא מנסה לגרום לה לחבב אותו, לפני שהיא נמשכת אליו

אחת הטעויות הגדולות ביותר שעושים חבר'ה טובים עם נשים היא שהן מנסות להיות 'אהובות' על ידי אישה בגלל היותה גבר טוב או עבור להיות בחור נחמד , במקום גורם לה להרגיש נמשכת מינית אליו קודם.

לדוגמא: הוא עשוי 'להיות שם' בשבילה כשהיא חשה במורד או עוברת תקופה מאתגרת בחיים, להיות חבר, להקשיב, להיות מאוד אדיבים ונדיבים מכיוון שהוא מקווה לחבב אותו כאדם.

במקום למשוך אותה בביטחון שלו, הוא מקווה שיאהבו אותו בגלל שהוא בחור טוב ואז מרגיש מאוכזב כשהיא פשוט לא כל כך מתעניינת בו. אם אתה רק רוצה לבנות ידידות לא מינית עם אישה, זה שהיא 'אוהבת' אותך כאדם זה בסדר.

עם זאת, אם אתה רוצה לקיים איתה יחסי מין, אתה חייב לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ולא להיות בחור חביב וידידותי ולגרום לה לחבב אותך כאדם.

לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית זה על להיות בטוח בעצמה, להיות גברי וליצור איתה אווירה מינית דרך שאתה מסתכל עליה, מדבר איתה, נוגע בה וגם איך אתה מתנהג סביבה.דוגמה: תארו לעצמכם בחור שמתאהב באחד מחבריו. הוא נפגש איתה במסיבה או לארוחת צהריים / קפה ואומר לה בצורה ידידותית ולא מינית,'אה, אתה נראה נחמד היום. השיער שלך נראה יפה ... וזו שמלה נחמדה. '

האם זה יגרום לה להרגיש נמשכת אליו?

לא.

מה שהוא אומר ידידותי מדי, נחמד ולא מיני. אישה תניח שהוא פשוט מיודד איתה או שהוא לא מוצא אותה מושכת מינית ופשוט מנומסת כלפיה. מצד שני, אם הוא היה מחייך ואומר בביטחון,'או, תסתכל עליך ... אתה נראה פנטסטי ... זו שמלה סקסית ... אתה נראה סקסי מאוד היום. איך אני הולך להתרכז בקפה כאן? אני הולך להסתכל עליך כל הזמן ... אתה מפוצץ את דעתי כאן :) '

הוא יכול היה לשמור את זה פשוט מאוד ופשוט לומר,'אהה, תיזהר ... אתה נראה סקסי היום'ולתת לה מחמאה מהירה על המיניות שלה. סוג של מחמאה וסגנון שיחה שונה לחלוטין מלהיות ידידותית ולומר שהיא נראית 'נחמדה'. האמירה לה שהיא נראית סקסית ויש לה גוון לקול שלך שמציע לך למצוא אותה מושכת מאוד יוצרת אווירה מינית בינך לבינה, ואומרת לה שהיא נראית 'נחמדה' יוצרת אווירה ידידותית בינך.

כשאתה יוצר אווירה מינית עם אישה, אתה עובר את כל השיחות המזויפות, 'הידידותיות' ונכנס למה שאתה באמת רוצה לעשות: סקס, אהבה ואינטימיות. במקום להיות בחור נחמד ניטרלי שמנסה להיות פוליטיקלי קורקט ולא מיני עם נשים, אתה גבר אמיתי. אתה בחור טוב שלא מפחד להראות את העניין המיני שלו בנשים. אתה יודע שזה בסדר לעשות זאת וכל עוד אתה עושה את זה בצורה בטוחה וקלה, נשים אוהבות את זה ומרגישות מחמיאות לזה.

כפי שאתה אולי יודע, נשים נמשכות יותר לזכרי אלפא מאשר כל סוג אחר של גברים. בניגוד לבחור טוב עצבני ומפקפק בעצמו, זכר אלפא אינו חושש או מתבייש בתשוקה המינית שלו לנשים. זה לא קשור להראות את התשוקה המינית שלך בצורה סליחה, להיות ילד רע או להשפיל נשים בדרך כלשהי. במקום זאת מדובר בהערכה של מיניות נשים בצורה בטוחה ואוהבת.

נשים אוהבות להעריך ולהזכיר שהן סקסיות, מכיוון שרוב הנשים אינן בטוחות במראה שלהן ('96% מהנשים לא רואות את עצמן יפות'סקר גלובלי של קוסמטיקה Dove). אין שום פסול בלראות את הערכתך המינית לאישה, כל עוד אתה עושה זאת כהלכה. כשיש לך את הביטחון והמיומנות לעשות את זה נכון, נשים ירגישו מיד טוב סביבך, ירגישו נמשכים אליך וירגישו בר מזל שהם מתקשרים איתך.

2. הוא מנסה לגרום לה להתחייב למערכת יחסים לפני קיום יחסי מין

מנסה לגרום לאישה להתחייב לקשר לפני קיום יחסי מין

עוד בשנות ה -1800 או בתחילת המאה העשרים היה לגרום לאישה להתחייב למערכת יחסים חיונית מכיוון שכמעט כל אישה איבדה את בתוליה בליל כלולותיה. באותם זמנים, גבר יצטרך לחזר אחרי אישה ולקחת אותה לסדרת טיולים (תאריכים) עם מלווה (אדם, בדרך כלל בן משפחה, שהיה בא לפקח על בני הזוג ולהבטיח שלא לגעת או לנשק) ואז הוא בסופו של דבר יבקש ממנה להתחתן איתו.

אם האישה אמרה כן, אז היה הגבר מבקש מאביה אישור לקבל את 'היד שלה בנישואין.' לאחר מכן הזוג יתחתן וברוב המקרים הם יאבדו את בתוליהם בליל הכלולות. אז, אז היה הגיוני לחלוטין להשתמש באסטרטגיית היכרויות של ניסיון לגרום לאישה להתחייב לקשר לפני קיום יחסי מין.

עם זאת, בעולם של ימינו זה פשוט לא איך זה עובד. יש חבר'ה שמתעצבנים מכך ומאחלים שהדברים יכולים להיות פשוטים כמו שהיו בשנות ה -1800 ובתחילת המאה העשרים, אבל זה פשוט לא הדרך שבה זה עובד יותר. כיום, רוב הנשים אוהבות לקיים יחסי מין כדי להתחיל את הקשר ואז לראות לאן זה הולך משם.

מחקר אחד מאנגליה מצא כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה ומחקר אחר מאמריקה מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו 'דוכן לילה אחד' (יחסי מין בלילה הראשון) לפני כן. 70% מהנורבגים גם הודו כי חוו דוכן לילה אחד.

סקס אכן קורה.

מנסיוני האישי, גיליתי שרוב הנשים פתוחות לקיים דוכן לילה, יחסי מין בפגישה הראשונה או יחסי מין בפגישה השנייה. כך רוב הנשים המודרניות אוהבות להחליט אם הן באמת אוהבות את הבחור או לא האם כדאי לנהל זוגיות או לא.

יש בחורים שיכולים לראות את זה כ'לא נכון 'מכיוון שהם עדיין לא השלימו עם העובדה שתרבות תמיד משתנה, אבל ככה זה עובד בימים אלה. תרבות לעולם לא נשארת זהה. זו אבולוציה מתמדת המבוססת על רעיונות חדשים, חירויות והבנות חיים.

טעות שרבים מהחבר'ה הטובים או 'החבר'ה הנחמדים' עושים עם נשים היא לבקש התחייבות לזוגיות מקדימה. הוא יכול לעשות זאת בעקיפין על ידי כך שהוא יבקש מנערה שהוא דיבר איתה רק כמה דקות,'אז יש לך חבר?'אוֹ'אתה רואה מישהו כרגע?'או שהוא עשוי לשאול אותה ישירות באומרו,'האם אוכל להוציא אותך לדייט?'אוֹ'כרגע אתה מחפש חבר?'

שימוש בגישה מסוג זה עם נשים הופך אותה לפורמלית מדי. אתה בעצם מתקשר אליה שאתה לא בקשר עם העולם המודרני. אתה לא יודע שמין קורה הרבה וזה בדרך כלל קורה עוד לפני שהיחסים מתחילים.

אתה לא יודע שהיה לה דו לילה לפני כן או שהיא ישנה איתך בלילה הראשון, הדייט הראשון או הדייט השני. אתה לא יודע שרוב הנשים רק רוצות להתחבר אליך ולראות לאן זה הולך. אתה מחוץ לקשר עם החיים המודרניים.

חשוב: רוב הנשים מכחישות זאת מכם לחלוטין אם תשאלו אותן בפניהם. עם זאת, הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה. ברוב חלקי העולם, נשים מקיימות יחסי מין בלילה הראשון, בדייט הראשון או בדייט השני. מצאתי את אותו הדבר גם מניסיון אישי.

יש נשים שקולטות לגישת הדייטים המיושנת של לחזר אחת אחרי השנייה במשך חודשים ואז אולי לקיים יחסי מין, אבל רוב הנשים המודרניות פשוט לא אוהבות את זה. אישה לא רוצה להתחייב למערכת יחסים עם בחור מיד, במיוחד אם הוא אפילו לא גורם לה להרגיש הרבה משיכה. רוב הנשים רוצות לפחות לנשק אותך לפני שנכנסות לשיחות על פתיחת מערכת יחסים או היכרויות זו עם זו.

ברוב המדינות, אחוז הגירושין הוא קרוב ליותר מ- 50%, כך שגם נשים מודעות לכך שהן צריכות להיזהר במי שהן בוחרות לחבר או לבעל. היכרויות וקיום יחסי מין התפתחו כדרך לבני אדם מודרניים להרגיש אחד את השני ולקבוע האם כדאי להתחייב למערכת יחסים רצינית או לא.

במקום למהר למערכת יחסים רצינית ולקיים יחסי מין בהמשך, רוב הנשים רוצות לנסות אותך קודם ולראות איך זה מרגיש להיות איתך בצורה כזו. אישה לא תודה שכשאתה פוגש אותה, אבל זה בדיוק מה שהיא עשתה בדלתיים סגורות עם הגברים שהיא פגשה.

העובדה היא שזה כבר לא טאבו או מביש לאישה לקיים יחסי מין לפני שהיא מתחתנת. היא לא נדרשת להיות בתולה כשהיא מתחתנת; מותר לה לקיים כמה מערכות יחסים לפני שתתיישב אם זה מה שהיא רוצה לעשות.

השקפות החברה על יחסי מין השתנו ואינך צריך לגרום לאישה להתחייב לקשר איתך לפני שהיא תקיים איתך יחסי מין. רוב הנשים פתוחות לפחות לנשק אותך בפעם הראשונה שהן פוגשות אותך, אבל גם סקס הוא אופציה.

לכן, וודא שלא תשתמש בגישה להיתקל כאילו ברצונך לנהל איתה קשר רציני לפני שנישקת אותה בכלל. התחל להתנשק ולמין ואז לקחת את זה משם.

3. להיות נחמד מדי

אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה. מי שאומר לך שחבר'ה נחמדים מסיימים אחרון או שאתה צריך להיות 'ילד רע' כדי להשיג נשים טועה. כפי שהיית רואה על ידי התבוננות בעולם הסובב אותך, לחבר'ה טובים יש חברות, נשים ואוהבים. בחורים טובים מתחברים לנשים למין בלילה הראשון או שיש להם חברה או אישה. הם לא מסיימים אחרונים.

לכן, להיות טוב זה לא דבר רע כשמדובר בנשים ובדייטים. הבעיות מתרחשות כאשר בחור טוב הואנחמד מדילאישה בתקווה שהיא 'תאהב' אותו ואז תגמול אותו במין ובאהבה בגלל נחמדותו. להיות נחמד לאישה אינו הצעד לפני קיום יחסי מין. גישה זו עשויה לגרום לאישה 'לחבב' אותך כאדם, אך זה לא מה שגורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית. היא עשויה להרגיש נמשכת רגשית בכמה דרכים (לא בכולן), אך ברוב המקרים, בסופו של דבר היא תראה אותך כחבר יותר או שתרגיש לה יותר אח.

להיות ממש נחמד לאישה זה מה שחבר נחמד יעשה עבורה כי אכפת לו ממנה, לא בגלל שהוא רוצה להערים עליה לקיים איתו יחסי מין. נשים אינן מחויבות לתגמל התנהגות יפה עם יחסי מין וככה זה לא עובד בכל מקרה. בדיוק כמו שאתה רוצה לקיים יחסי מין עם נשים שאתה נמשך אליה, אישה רוצה להיות מסוגלת לקיים יחסי מין עם בחור שהיא נמשכת אליו, לא בחור נחמד ומחמם שמקווה לקבל תגמול במין על היותו בחור טוב לה.

במקום לבזבז זמן ולהיות לא הגון על ידי שימוש בגישה נחמדה וחמורה על נשים, פשוט תהיה אמיתי. משוך אישה מיד על ידי היותה בטוחה וגברית סביבה. אל תיתקל בבחור טוב ניטרלי. להיות הגבר ותן לה להיות האישה.

כשהיא מתקשרת איתך אישה רוצה לקבל את התחושה שאתה הגברי והיא הנשית. היא רוצה לראות שאתה חושב, מתנהג ונקוט בפעולה כמו גבר. לא משנה אם אתה בן 18 או 58, אותו הכלל חל. נשים מרגישות נמשכות לביטחון ולגבריות של בחור, ממש כמו שאנחנו הגברים מרגישים נמשכים ליופי ולנשיות של האישה.

אם אתה בטוח וגברי, אתה יכול למשוך נשים מיד. אתה לא צריך 'להכיר אותה' ולקוות שאתה 'יגדל' עליה. אתה יכול למשוך אותה מיד. כדי למשוך אותה מיד, האווירה והנוכחות שלך בתור בחור צריכים להרגיש עבורה גבריים. אל תתן לה אווירה מבולבלת כתוצאה מדיכוי הגבריות שלך ואולי נתקלת בה מעט נשית סביבה ובחיים.

לאחר שאימנתי בחורים שנים רבות, גיליתי שכ- 30% מהבחורים אימצו בטעות גינונים, התנהגות ואווירה נשיים למדי כתוצאה מהמחשבה שזה יעזור להם להתחבר טוב יותר לנשים. 70% מהבחורים הנותרים נוטים לדכא את הגבריות שלהם ולא מרשים לעצמם 'להיות הגבר' סביב נשים. לעתים קרובות הם מרגישים כאילו זה לא בסדר להיות גבר או שזה לא בסדר לגרום לאישה להרגיש ילדה. הרבה מחשבה זו נובעת מצפייה מרובה בטלוויזיה או מחלק מהסרטים האחרונים בהוליווד שמפארים נשים וגורמים לגברים להיראות כמו טיפשים טיפשים ומגושמים שיהיו כל כך בריאים לקבל הזדמנות עם אישה.

בסרטים, בסיטקומי טלוויזיה ובקליפים, בדרך כלל נוזפים ונבזים בחורים אם הם מתנהגים בצורה בטוחה סביב נשים. בעולם האמיתי, גברים שנבונים מספיק כדי להבדיל בין בדיה (טלוויזיה וסרטים) לבין המציאות (החיים האמיתיים), יודעים שלהיות גברי סביב נשים זה הדבר הנכון לעשות וזה מה שמוביל לנשיקות, יחסי מין ומערכות יחסים. עם זאת, החבר'ה שרואים בטלוויזיה ובסרטים מקור חינוך בחיים חוששים לעתים קרובות לגרום לנשים להרגיש ילדותיות בתגובה לגבריותן. בסרטים החבר'ה נדחים בגלל זה.

גברים מודרניים רבים צפו בנשים זועמות ופמיניסטיות בטלוויזיה (למשל תוכניות כמו The View) מדברות רע על גברים שבטוחים בסביבה או שמסתכלים על נשים בצורה מינית. אחרי שצפה מספיק בזבל הזה, זה מתחיל להכניס פחד מיותר לגבר כי הוא פשוט לא יודע איך המשיכה באמת עובדת. הוא לא מבין עד כמה הנשים הגבריות והפמיניסטיות האלה אומללות וכמה מתים חיי המין שלהם עם 'בן זוגם'.

משיכת נשים בביטחון ובגבריות שלך היא שהופכת את האישה הכי שמחה ונרגשת להיות סביבך. זה גורם לה להרגיש כמו אישה אמיתית כשאתה בטוח מספיק וגברי כדי לגרום לה להרגיש ילדותית ולהחמיא לה בבטחה על המיניות שלה. כאשר אישה חשה הערכה מינית על ידי גבר בטוח וגברי, זה מחייה, ממריץ ומרגש עבורה. זה גורם לה להרגיש חיה. לכן, אל תפחדו לעולם לעשות את מה שנכון. אל תקשיב לאותן נשים לא מושכות, זועמות, פמיניסטיות בטלוויזיה ואל תסתכל על סרטים ודרמות טלוויזיה כמציאות.

כשתהיה מספיק חכם כדי להתחיל למשוך נשים בביטחון ובגבריות שלך, תבחין שנשים מרגישות בר מזל שפגשו בחור כמוך, במיוחד בגלל שאתה גם בחור טוב. עם זאת, אם אתה מפחד להיות בטוח וגברי ובמקום זאת מצפה שנשים ירגישו נמשכות אליך מינית רק בגלל שאתה בחור טוב, תתאכזב שוב ושוב. להיות בחור טוב זה לא מה שמרטיב אישה. להיות בחור בטוח וגברי שלא חושש להביע את העניין המיני שלה עושה זאת. ואז, העובדה שאתה בחור טוב היא פשוט בונוס מבורך מאוד עבורה.

4. להיות החבר

טעות נפוצה של בחור טוב היא לנסות להיות חבר של אישה קודם ואז לקוות שבסופו של דבר היא תראה בו אמין מספיק כדי לקיים איתו קשר. הוא רוצה שהיא תראה שהוא רק חבר, הוא לא מאיים, הוא פשוט בחור טוב ולא מצפה למין. בחשאי, הוא מקווה שבסופו של דבר היא תבין (כמו שנשים עושות בסרטים) שהוא 'האחד' עבורה ואז הם יחיו באושר ועושר.

מדוע כל כך הרבה חבר'ה טובים משתמשים בגישה זו? הם פשוט לא יודעים מה נדרש בכדי להכניס אישה למערכת יחסים מינית בהצלחה. הבלבול שלו עשוי לנבוע מגידול של הורים שמרניים שלימדו אותו שהוא צריך לנהל נימוסים טובים סביב נשים, להיות נחמד, להיות ג'נטלמן ולהיות סבלני או על ידי צפייה ביותר מדי 'סיפורי אהבה' בדיוניים שבהם בסופו של דבר האיש העצבני והנחמד נבחרה על ידי אישה לאחר שהתיידדה איתה לאורך כל הסרט.

דוגמה קלאסית היא הסרט הצולע שנקרא500 ימים של קיץ, שבו הדמות הגברית הראשית 'טום' מתעסקת בבחורה בעבודה בשם 'קיץ'. הוא עצבני סביבה, חסר ביטחון ואובססיבי כלפיה בסתר. הוא מתנהג כמו חבר נחמד סביבה ולעולם אינו מראה שום סימן שהוא אוהב אותה בצורה מינית.

מכיוון שמדובר בסרט, היא מתחילה את השיחה הראשונה אי פעם במעלית. היא נראית כבחורה אינטליגנטית וקלילה, של כדור הארץ, אשר חולקת בו באורח פלא את אותו הטעם במוזיקה. וואו! כל כך מדהים! כדי להתחיל את השיחה, היא מחמיאה לו על טעמו במוזיקה ואז הוא מתחיל לדמיין להיות איתה כחבר וחברה. בהמשך הסרט היא מנשקת את טום בחדר הצילום במשרד, למרות שהוא לא עשה שום דבר כדי למשוך אותה.

למעשה, כל פיסת התנהגותו אינה מושכת את הנשים, אך לצורך עשיית סרט ובידור קהל עם מציאות מוזרה, היא מנשקת אותו קודם. שלא כמו בסרטים, בעולם האמיתי, נשים רוצות לקיים אינטראקציה עם בחור שבטוח בעצמו ומאמין בערעור המיני שלו, במקום להסתובב איתה כחבר ולקוות שהיא תעשה את הצעד הראשון בו.

אישה רוצה שגבר ימשוך אותה בביטחון ובגבריות שלו ואז יהיה לה ביטחון להעביר את האינטראקציה קדימה לנשיקות, יחסי מין וזוגיות במידת הצורך. אישה אינה דורשת שבועות או חודשים של 'ידידות' לפני שהיא תנשק בחור או תקיים עמו יחסי מין. אם בחור משתמש בגישת החבר, מה שבדרך כלל יקרה הוא שהוא יהיה איתה ב'אזור החבר 'במשך שבועות או חודשים וכל מה שיידרש כדי שהוא יישכח הוא בחור אחר שיבוא וימשוך אותה ו ואז להסלים לנשיקות, יחסי מין ומערכת יחסים מיד.

הבחור באזור החברים יהיה אז המום ואולי אפילו כועס שהיא התחברה עם בחור אחר. עם זאת, הוא לא מבין שמין קורה מהר מאוד בין גבר לאישה שנמשכים זה לזה. הוא גם לא מבין שרוב הנשים בדרך כלל לא רוצות שיהיו להם יותר 'חברים גברים' ממה שיש להם כבר בחייהם באותה תקופה. לפעמים אישה תיהנה מלהיות 'חברים' גברים רבים שמעוניינים בה בסתר ומקווים לקבל הזדמנות איתה, כי זה מגביר את ההערכה העצמית שלה ולעיתים קרובות גורם לחבר'ה לעשות חסד, לקנות לה משקאות וארוחת ערב וכו '. .

עם זאת, עבור רוב הנשים שאינן מחפשות חברים גברים ובמקום זאת מחפשות מאהב, חבר או בעל, השימוש בגישת החבר יעבור ליתר דיחות ויהיה בזבוז זמן עצום לשניכם. בנוסף, אם אישה תחושה שאתה אוהב אותה ומנסה 'להתגנב בדלת האחורית' על ידי העמדת פנים שהיא חברה תמימה, זה יגרום לה לאבד את האמון בך. לאחר מכן היא תשים את המשמר סביבך ותזהר מאוד לפתוח בפניך עוד יותר.

מה שנשים רוצות מבחור טוב הוא שיהיה לו ביטחון לגרום לה להרגיש נמשך ואז להתקדם במהירות. לפעמים אתה יכול לנשק ילדה בפעם הראשונה שאתה פוגש אותה, לפעמים בדייט הראשון ולפעמים בדייט השני. עם זאת, להסתובב ולהיות מה שמכונה 'חבר' במשך שבועות או חודשים איננה הדרך להשיג את המטרה לקיים עמה יחסי מין או להיכנס עמה למערכת יחסים. התחל עם משיכה, ואז התחל לנשק ולמין. אחרי זה, זה תלוי בך ובנה אם מערכת יחסים נחוצה.

5. הצבתה מעליו מבחינת ערך

גבר שמציב אישה מעל עצמו מבחינת ערך. מציע לה את העולם בתקווה שהיא נותנת לו הזדמנות להיות איתה.

כמה חבר'ה טובים יעבדו בעבודה נהדרת, ילבשו בגדים נהדרים, ינהגו ברכב נחמד ויגורו בדירה או בבית נחמד, אך עדיין לא יאמינו שהם מספיק טובים לנשים האטרקטיביות שהם פוגשים. בעת אינטראקציה עם אישה מושכת הוא יניח אותה מעל עצמו מבחינת ערך. הוא יניח שיש לה יותר ערך מיני, יותר כוח זוגיות וערך כולל יותר בשוק ההזדווגות בהשוואה אליו, כך שהוא ירגיש כאילו יהיה לו מזל לקבל הזדמנות איתה.

זה יתרחש באופן שבו הוא מדבר איתה, מסתכל עליה ומתנהג סביבה. היא תקבל את התחושה שהוא לא מספיק טוב בשבילה ואז יפסל ממנה את הרעיון להתחבר אליו.

עבור כמה בחורים טובים, זה לא משנה כמה הם השיגו בחיים או כמה הם טובים, הם עדיין לא ירגישו מספיק בעלי ערך עבור רוב הנשים שהם פוגשים. מבלי שיהיה לו מספיק אמונה בערכו לנשים, בחור בדרך כלל ינסה להשתמש במה שיש לו (או יכול להציע לאישה) כדי לגרום לה 'לחבב' אותו ולרצות אותו. לדוגמא: הוא עלול להתחיל לדבר על עבודתו ולרמוז כמה כסף הוא מרוויח או לדבר על מכוניתו היקרה או על העובדה שהוא גר בשכונה מהמעמד הגבוה בתקווה שזה ירשים אותה ויגרום לה לראות את זה הוא בעל ערך.

זו אסטרטגיה לקויה והיא הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות אישה, במיוחד אטרקטיבית. כשאישה מקבלת תחושה שגבר לא מרגיש מספיק טוב בשבילה ומנסה להרשים אותה ברכוש חומרי, התפארות או הבטחות במה שהוא יכול להציע לה, זה בעצםמורידהערך שלו בעיניה. היא מבינה מיד שהוא לא רואה את עצמו בחור יקר ומנסה להערים עליה לחשוב שהוא עם דברים שטחיים.

מה שבחור טוב צריך לעשות הוא להחליט שהוא בעל ערך רק על היותו בחור טוב. בניגוד לחבר'ה אחרים, הוא לא מטומטם, מטומטם או דוקרני שעומד להזיק לה. הוא בחור מגניב, בטוח בעצמו, שיש לו כוונות טובות איתה. הוא עולה ברמות החיים והולך אחר הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר, וזה משהו שנשים וגברים מכבדים לגביו. אדם כזה הוא אדם יקר ערך. בחור טוב פשוט צריך להבין את זה לגבי עצמו ואז לזכור את זה כשהוא מתקשר עם נשים.

איפה שהרבה חבר'ה טובים משתבשים זה להסתכל על נשים כעל טובות יותר מעצמן, רק בגלל שהאישה יפה או מושכת בעיניו. לתת לאישה כל כך הרבה קרדיט על כך שהוא מרגיש שהוא נמשך הוא הדרך הלא נכונה לשפוט את ערכה. רק בגלל שהיא נראית מושכת, זה לא אומר שהיא טובה ממנו או יותר ערכת ממנו. כן, היא עשויה להיות בעלת ערך כי היא יפה, אבל בחור טוב הוא בעל ערך רב גם אם הוא מגניב, בטוח בעצמו וגברי.

בחור טוב צריך להבין שיש מחסור בגברים טובים שם נשים יכולות לבחור. לרוב, נשים צריכות לבחור בין חבר'ה נחמדים עצבניים לבין שקיות או בנים רעים. כמעט לכל הגברים האמיתיים (כלומר חבר'ה טובים שהם בטוחים וגברים) כבר יש חברה, אישה או שהם שוכבים עם כמה נשים יפות בבת אחת. לכן, אם אתה בחור טוב בטוח וגברי, אז אתה צריך להבין שרוב הנשים ירגישו בר מזל להיות עם בחור כמוך. אתה בעל ערך, בעל ערך רב. אתה יהלום בבסיס. אתה סוג של בחור שמגיע להרגיש בעל ערך סביב נשים מושכות.

בתור בן אנוש אתה יכול להחליט על הערך שלך כאדם. אם תנסה להחליט על הערך שלך כגבר על סמך מראה למשל, לעתים רחוקות אם בכלל תזכה ב'קרב הערכי 'עם נשים מכיוון שרוב החבר'ה לא נראים טוב ונראים ממוצעים לצד אישה יפה. נשים הן היפות ממין האדם וכשהן ממציאות איפור, הן נראות עוד יותר יפות.

אתה לא יכול לנצח במאבק הערכי עם אישה על ידי ניסיון להחליט אם אתה מספיק יקר עבורה על סמך המראה שלך. עליכם להחליט אם אתם בעלי ערך מספיק עבורה על סמך מה שאתם חושבים על עצמכם או לא. לדוגמא: אתה יכול לחשוב,'אני איש יקר כי אני בטוח וגברי ואני בחור טוב. אני בעל ערך כי אני עולה ברמות החיים והולך אחר הפוטנציאל האמיתי שלי כגבר. אני בעל ערך כי אני דוחף קדימה בחיים בביטחון ובנחישות. אני בעל ערך כי יש לי כוונות טובות עם נשים ועם העולם. אני בעל ערך כי אמרתי זאת. ”

אם אתה מתקשר עם אישה והיא מרגישה שאתה לא מאמין שאתה מספיק יקר עבורה, זה מכבה אותה ברמה עמוקה. למה? כשמדובר במין ומערכות יחסים, נשים לא רוצות להחליף ערך מבחינת ערך. אישה רוצה להרגיש כאילו יכולות להיות לך נשים אחרות בקלות (היא תדע שאם את בטוחה וגברית סביבה. היא תדע שגם נשים אחרות ימצאו אותך מושכות), אך תבחר בה אם תעמוד בסטנדרטים שלך. .

אישה רוצה להרגיש בר מזל להיות איתך, לא להרגיש שהיא תעשה לך טובה ותתחבר עם בחור בעל ערך נמוך שמציע לה מתנות או כל דבר אחר כדי לפצות על חוסר הערך הנתפס בעצמו. . היא רוצה לראות שאתה מחשיב את עצמך כגבר בעל ערך גבוה וכשהיא תראה את זה היא באופן טבעי תכבד אותך ותרגיש נמשך אליך.

התבוננות בנשים כמעלייך מבחינת ערך תוביל כמעט תמיד לדחייה. הפעמים היחידות שאתה עשוי להישכב הן עם MILFs / Cougars שאוהבים את העובדה שהם נראים לך סקסיים, למרות שהם יודעים שמגיע לך אישה צעירה וסקסית יותר. עם זאת, עבור נשים צעירות וחמות יותר, הן פשוט לא אוהבות את זה כשהן באות בתחושה שבחור לא מרגיש מספיק טוב בשבילה. להתחבר עם בחור בעל ערך נמוך פשוט לא נראה לה הגיוני. כמעט כל הנשים האטרקטיביות לא רוצות להרגיש כאילו הן עושות טובה לבחור בכך שהן מתחברות אליו.

אם אתה סוג של בחור טוב שמציב נשים מעליך מבחינת ערך, לא משנה כמה אתה משיג בחיים. שום דבר לא ישתנה עד שתחליט שאתה אדם יקר ערך כפי שאתה כרגע. אלא אם כן אתה נותן לעצמך קרדיט על היותך הבחור המגניב והטוב שאתה, אתה תמיד תרגיש כאילו אתה לא מספיק טוב לנשים מושכות. תמיד יהיה אותו 'דבר אחר' שאתה צריך להשיג קודם.

לדוגמא: בחור שמתאמן בחדר כושר לבנות שרירים בתקווה שירשים נשים. יהיה לו גוף בכושר, חזק ושרירים ברורים, אבל הוא יחשוב לעצמו,'אני עדיין לא גדול כמו אותם בחורים אחרים שראיתי. אם אוכל לשים עוד כמה קילו / קילו של שריר, ואז נשים ימצאו אותי מושך. אני חייבת שיהיו לי שרירי זרוע ראשונים גדולים יותר ... '

דוגמא נוספת היא מקום בו בחור עובד בעבודה שהוא מקווה שתרשים נשים. הוא יחשוב,'אם אוכל להשיג קידום, אז נשים יאהבו אותי.'הוא יודע שיעברו שנים עד שהוא יקבל את הקידום, אבל הוא ישכנע את עצמו שהקידום יהיה התשובה לבעיות שלו עם נשים. הוא משער שכשנשים רואות שהוא נמצא במצב טוב בעבודה, פתאום הן יאהבו אותו כי הוא יהיה ספק טוב יותר.

דוגמא נוספת היא לגבי מקום מגוריו של בחור,'אני גר באזור הזה כרגע. אם אוכל לעבור לעיר או לשכונה טובה יותר, ואז נשים יאהבו אותי. 'ואז, כשעובר לאזור החדש, הוא יחשוב,'הרהיטים שלי לא מספיק טובים. אני חייב להשיג רהיטים יקרים ומסוגננים וטלוויזיה גדולה יותר ... ואז ארגיש בנוח להביא נשים הביתה. '

סוג זה של גישה לא בטוחה יימשך לאורך כל חייך אם לא תשנה זאת כעת. עם סוג כזה של חשיבה לא בטוחה, אתה אף פעם לא מרגיש טוב מספיק עבור נשים מושכות. כדי לשבור את מעגל חוסר הביטחון, עליכם להחליט שאתם מספיק טובים כרגע. ראית בחורים שהם אפילו לא חצי מהגבר שאתה, אבל יש להם חברה או אישה יפהפיים. ראית בחורים שאין להם אפילו עבודה או מכונית או משהו, אבל יש להם חברה יפה. אתה חייב להפסיק לפקפק בעצמך ולהתחיל לתת לעצמך קרדיט על היותך בחור מגניב וטוב.

עליכם להחליט שאתם בעלי ערך על סמך מי שאתם כאדם כרגע. לאחר מכן עליכם להאמין בכך ולזכור זאת כאשר אתם מקיימים אינטראקציה עם נשים, מכיוון שנשים לא הולכות להקל עליכם. נשים מושכות לא מתכוונות לומר,'אה, אתה בחור טוב ... וואו! ובכן, לא משנה שאתה לא בטוח, זה לא משנה שאתה לא מאמין בעצמך, זה לא משנה שאני מרגיש שהייתי עושה לך טובה בכך שאני יוצא איתך ... בואו פשוט נלך הביתה ונקיים יחסי מין ואז אהיה חברה שלך. '

זה כמובן לא איך שזה עובד.

אתה חייב להאמין בעצמך. אתה צריך להאמין שאתה בעל ערך מספיק לאישה גם כשהיא בודקת אותך (למשל על ידי משחק קשה להשגה, לא תורם הרבה לשיחה) כדי לראות עד כמה אתה באמת בטוח באותה אמונה. אלא אם כן אתה מאמין בעצמך, היא גם לא יכולה להאמין בך. מבחינתה, אין במה להאמין כשמדובר בך כי נראה שאתה גוף של ספק עצמי סביבו. שניה אתה מנחש את עצמך ולא מרגיש מספיק יקר.

אם אישה יכולה לבדוק את הביטחון שלך על ידי משחק קשה להשיג ולראות שאתה עדיין מאמין בעצמך לא משנה מה, זה מאוד מושך אותה. ברוב המקרים, אפילו הנשים הכי לוהטות, הכי זונות וקרות, נמסות כמו חמאה סביב סוג זה של ביטחון. היא פתאום נעשית ידידותית ונרגשת שפגשה סוף סוף בחור שלא מתפורר תחת לחץ שלה. כשהיא שמה לב לכך, לא משנה כמה קשה היא בודקת אותך, הביטחון שלך בעצמך נותר בלתי ניתן לעצירה, הוא מעביר במוחה מתג שמדליק אותה ברמה עמוקה.

נשים יודעות שכשלבחור מגניב וטוב יש את אותה רמת ביטחון, נשים רבות אחרות יאהבו גם אותו. היא יודעת שתהיה לך בחירה עם נשים והעובדה שאתה מעוניין בה גורם לה להרגיש מיוחדת. אתה בוחר בה על פני מאות נשים אחרות שאוהבות לקיים איתך יחסי מין או להיות חברה שלך. כאשר היא מקבלת את ההיגיון הזה, היא יודעת שהיא מקבלת לעצמה בחור יקר ערך.

עם זאת, אם היא מקבלת תחושה שאתה מפקפק בערך שלך סביבה, היא מרגישה שהיא תפסיד בכך שתתחבר אליך. את התחושה הזו היא מקבלת מ -95% מהחבר'ה שהיא מתקשרת איתם בחיים, כי רוב הבחורים לא יודעים איך למשוך נשים. רוב החבר'ה עוברים את החיים כשהם מסתכלים על נשים כבעלות את כל כוח הדייטים ומרגישים כאילו יש להם מזל להתחבר לאישה מושכת. עם זאת, 5% מהבחורים שמבינים מה אני עושה, יודעים שנשים מרגישות בר מזל ומתרגשות להתחבר לבחור טוב ומגניב שמאמין בעצמו.

כשיש לך את הידע הזה על נשים, אתה יכול לקיים אינטראקציה עם נשים בידיעה שהמזל שלהן יהיה להתחבר אליך. כשאישה בוחנת אותך על ידי משחק קשה להשגה, אתה לא נבהל מכיוון שאתה יודע שזו הזדמנות מושלמת לגרום לה להרגיש יותר משיכה כלפיך. זה די מגניב איך זה עובד והופך את כל תהליך הגישה והפגישה עם נשים למרגש ומתגמל. במקום לחזור הביתה לבד, אתה מתעורר למחרת בבוקר עם אישה לוהטת במיטה שלך ששואפת לקפוץ שוב לרכיבה.

6. לא בונה מתח מיני

מנסה להסלים לפני שיוצרים מתח מיני

מתח מיני: תחושה מרגשת המתרחשת כאשר גבר ואישה חשים משיכה מינית זה לזה, אך ההסלמה למין מתעכבת על ידם, הסביבה או הנסיבות (למשל הם עובדים יחד).

הרבה אנשים טובים עושים את הטעות לחבב אישה ואז מנסים להיות בחור טוב בכך שהם מראים לה עד כמה הם מעוניינים. הוא לא רוצה 'להוביל אותה הלאה' או לעשות שום דבר שעלול לגרום לה לאבד עניין, ולכן מבהיר שהוא מעוניין בה ב 100%. במקום לשחק עם תחושות המשיכה שהם מנהלים זה עם זה כדי לבנות מתח מיני, הוא מפסיק כל סיכוי לכך על ידי כך שהוא מראה לה שהוא מעוניין ומקווה לקבל איתה סיכוי.

גישה זו עובדת עם כמה נשים או נשים לא מושכות שמחפשות גבר נואש שהן יכולות לשלוט בו, אך היא לא עובדת עם 99% מהנשים האטרקטיביות. למה? מכיוון שגברים נמשכים בעיקר למראה של אישה, רוב הבחורים שאישה מושכת פוגשת בחייה יגלו בה מידה של 100% עניין. הם ימסרו את עצמם אליה על מגש כסף ויבהירו לחלוטין שהם מקווים לקבל איתה צ'אנס, מה שהורס את האפשרות למתח מיני להצטבר ביניהם.

אחד הדברים המרגשים ביותר שאתה יכול לעשות עבור עצמך ואישה הוא ליצור מתח מיני ביניכם. חבק את העובדה שאתה והיא נמשכים זה לזה מינית, אך לא מיד קופצים זה על זה לקיים יחסי מין. יתכן שתקיים איתה יחסי מין כעבור 30 דקות כשאתה מושך אותה הביתה מהבר או מהמועדון, או שאתה יכול לקיים איתה יחסי מין בפגישה הראשונה, אבל בינתיים, פשוט תהנה לבנות את המתח המיני.

תן לזה להגיע למצב שהיא נרגשת וממש רוצה לקיים איתך יחסי מין, ולא שהיא מתעניינת בהתחלה בך ואז מאבדת עניין כי אתה לא יודע ליצור מתח מיני. אל תהרוס את זה בכך שהוא מר קין שכל כך רעב בגלל תשומת לב נשית שהוא הופך נואש מהסימן הראשון להתעניינות של אישה.

דוגמה ליצירת מתח מיני עליז כלשהו: אתה מדבר עם אישה בבר. שניכם נמשכים זה לזה, מפלרטטים וצוחקים. היא פונה אליך ואומרת שהיא הולכת לשירותים. במקום להיות סתם בחור טוב משעמם שמתרגש מאוד לדבר עם בחורה שמגלה לו עניין, בנה במקום זאת מתח מיני. חייכו ותגידו בביטחון,'אה, אתה זז מהר מאוד, לא? הכרתי אותך רק 5 או 10 דקות ואתה כבר רוצה שאלך איתך לשירותים. אני לא זז כל כך מהר. קודם תצטרך להוציא אותי לכמה דייטים לפני שתקיים לקיים איתי יחסי מין. '

באמירה זאת אתה יוצר מכשול שובב בינך לבין אותה מתחבר למין. לא משנה אם היא אפילו לא רומזת שאתה מצטרף אליה לשירותים לצורך קיום יחסי מין (99% מהמקרים נשים לא רומזות על כך!). מה שחשוב הוא שאתה יוצר את ההתרגשות והשמחה שמגיעים עם מתח מיני. אתה מספיק אינטליגנטי מבחינה חברתית כדי לעשות את זה, וזה מרגש עבור נשים. זה מראה שאתה לא בחור מיואש שמנסה להיות נחמד ומנומס כלפיה בתקווה להיות גמול במין, אהבה וחיבה.

דוגמא נוספת ליצירת מתח מיני היא באמצעות קשר עין. בעת אינטראקציה עם אישה, כמעט תמיד יהיה ביניכם מרחק פיזי. המרחק הפיזי בינך הוא החסימה, המכשול או המחסום בינך ובינה שמתחבר לנשק ולקיים יחסי מין. אז, המכשול כבר קיים. הדבר הנוסף שאתה צריך להוסיף לתערובת הוא משיכה מינית יותר, אותה תוכל ליצור באמצעות קשר עין מיני.

במקום פשוט ליצור איתה קשר עין כמו שטוב טיפוסי יעשה (למשל ידידותי, לא מיני), הוסף אווירה מינית יותר לקשר העין שלך (צפה בסרטון בעמוד זה לצורך הדגמה). תחייך קצת ותסתכל עליה כאילו אתה כמעט עומד לאכול אותה. הסתכל עליה ותדע שהיא נמשכת אליך מינית. אֵיך? את בטוחה בעצמה, מה שבאופן טבעי גורם לאישה להרגיש נמשכת מינית, ולכן היא נמשכת אליך. סוף הסיפור. לקבל זאת. אל תפקפק בזה. תאמין בזה. חייה את זה. תהנה.

על סמך הביטחון הנוסף שתציגו על ידי הידיעה שהיא נמשכת אליך מינית, המשיכה שלה אליך תגבר עוד יותר. אתה לא יכול להפסיד עם גישה מסוג זה עם נשים. להיות בטוח ולדעת שנשים מרגישות נמשך לביטחון מאפשר לך למשוך נשים באופן טבעי וללא מאמץ. זה די מגניב איך זה עובד. ודא שאתה עושה את זה.

כשאתה מסתכל עליה בביטחון בצורה מינית, זה יוצר מתח מיני ביניכם מכיוון שישנה משיכה מינית הדדית כמו גם מרחק פיזי המפריד ביניכם. שניכם מרגישים פתוחים ואולי אפילו להוטים לסגור את המרחק ולהתחיל להתנשק ולקיים יחסי מין, אך המחסום הפיזי נותר ביניכם. יצרתם עולם פרטי ביניכם, בועה פרטית או 'הבנה פרטית' שאתה ושניהם רוצים לקיים יחסי מין זה עם זה.

יתכן שראיתם גבר ואישה מיד מגיבים זה לזה בצורה כזאת בעבר. מאינטראקציה פשוטה שמתם לב שהם פתאום מסתכלים אחד על השני כאילו יש ביניהם הבנה פרטית שהם יתחברו ויעשו יחסי מין. ואז היית עדה להרבה פלירטוטים, נגיעות וצחוקים ביניהם. אחרי זה הם היו מתחברים למין ו / או הופכים לזוג.

כשאתה מקיים אינטראקציה עם אישה שאיתה אתה רוצה לקיים יחסי מין, ודא שאתה יוצר מתח מיני ואז שחרר את המתח בנשיקות ומין. כישלון ביצירת מתח מיני יביא לכך שרוב הנשים ימצאו את הגישה שלך משעממת ולא מושכת והן ימקמו אותך באזור החברים במקום.

7. מחכה יותר מדי זמן בכדי לעשות מהלך

מחכה יותר מדי זמן לעשות צעד, עד לנקודה בה האישה איבדה עניין.

נשים לא תמיד מראות את אותם אותות התעניינות, ולכן אי אפשר לסמוך אי פעם על אישה שמבהירה שהיא רוצה שתנשק אותה בפעם הראשונה. הדרך בה אישה מראה את אותות העניין שלה תשתנה בהתאם לרמת הביטחון שלה ואיזה סוג גבר שהיא מחפשת.

לדוגמא: אישה שהיא מאוד בטוחה ויפה בדרך כלל תשחק קשה להשיג כשהיא פוגשת בחור שהיא אוהבת כי היא רוצה למצוא בחור שיוכל להתמודד עם רמת הביטחון שלה. היא תבדוק לראות כמה בחור חזק, נפשית ורגשית ואם הוא לא יכול להתמודד איתה משחק קצת קשה להשיג במהלך אינטראקציה, אז הוא לא בטוח מספיק כדי להיות המאהב או החבר שלה. הוא חלש מדי (נפשית ורגשית) מבחורה כמוה.

דוגמא נוספת היא אישה חסרת ביטחון בנוגע למראה שלה וערכה לגברים. אישה מסוג זה לעיתים קרובות תתבייש כאשר היא אוהבת בחור. היא תפסיק להראות סימני עניין ולא תתרום הרבה לשיחה כי היא חוששת להידחות על ידי הבחור שהיא אוהבת. בפני בחור שלא מבין נשים, הוא עשוי לראות בכך סימן שהיא לא אוהבת אותו. לאחר מכן הוא יפקפק בעצמו, יעזוב את האינטראקציה ושניהם ילכו הביתה לבד.

יש נשים שיעשו את זה מאוד ברור שהן אוהבות אותך. למשל, אישה אולי מדברת איתך ומשחקת בשיער בצורה ילדותית, נושכת את שפתיה, מסתכלת עליך בצורה כנועה ו / או מקדימה את עצמה כל הזמן (למשל מכוונת את השיער, מורחת שפתון מחדש וכו ') כדי להכין עצמה נראית יותר נוכחת בעיניך. היא עשויה אפילו לומר שהיא מחבבת אותך או לשאול אם יש לך חברה או לא.

מכיוון שנשים מגלות עניין שלהן בדרכים שונות, אינך יכול לסמוך על נשים שייתן לך איתות סטנדרטי שהן מחבבות אותך. זה יהיה כמעט תמיד שונה, למעט הפעמים בהן נשים הופכות את זה למובן מאליו לחלוטין. זכית לדעת שנשים רבות יאהבו אותך ואז ישחקו קשה כדי לראות איך אתה מגיב. הם רוצים לראות אם פתאום תאבדו את הביטחון בעצמכם או, אם האישה אינה בטוחה, היא תרצה לראות אם אתם באמת אוהבים אותה באמת או רק מנסים לגרום לה להתעניין כדי להרגיש טוב עם עצמכם.

איפה שהרבה חבר'ה טובים משתבשים עם נשים מחכה יותר מדי זמן לעשות מהלך כי הם יושבים ומחכים לאותות סופר ברורים מאישה, או מקווים שהיא תעשה את הצעד הראשון. הוא לא רוצה לראות 'יותר מדי קדימה' או להידחות בגלל ביצוע מהלך, ולכן הוא ימשיך לתקשר איתה בתקווה שהיא תבהיר מאוד שהיא אוהבת אותו. זה עשוי להימשך שעה-שעתיים אם הוא נפגש איתה בפעם הראשונה בבר או במסיבה, או שזה יכול להימשך שבועות או חודשים אם הוא מכיר אותה כידיד או מכר.

בסופו של דבר, רוב הנשים מתוסכלות ועייפות מחוסר הפעולה מצד הבחור ואז מאבדות בו עניין. במקום לבזבז עליו יותר זמן, האישה תפתח את עצמה להזדמנויות להיות עם בחורים אחרים. לדוגמא: אם הוא מדבר עם ילדה בפעם הראשונה, היא עשויה לומר,'אני הולכת לשירותים'אוֹ'אני הולך לרקוד עם החברים שלי'ואז לעולם לא תחזור. אם היא אישה שהוא מכיר והייתה 'חברה' במשך זמן מה, היא תדחה אותו כאשר בסופו של דבר הוא ינסה לעשות מהלך.

היא תגיד משהו כמו,'מצטער ... אני לא רוצה להרוס לנו את הידידות'אוֹ'אני עסוק מדי עכשיו'אוֹ'אני המום לשמוע שאתה מרגיש ככה ... אנחנו רק חברים!'כדי למנוע את זה שקורה לך, פשוט צבר מתח מיני ואז שחרר את המתח הזה עם נשיקות ומין. לא לשבת ולחכות ולקוות שאישה תבצע את הצעד הראשון או תבהיר לחלוטין שהיא אוהבת אותך, כי רוב הנשים לא יעשו את זה.

8. חסר ביטחון סביבה

גבר חסר ביטחון סביב אישה, למרות שהיא יושבת שם ולשתות איתו.

נשים נמשכות מינית לביטחון של גבר ונכבות מינית מחוסר ביטחון, של ספק עצמי, של עצבנות ושל חולשות רגשיות אחרות.

כדי להיות בטוחים סביב נשים, אתה צריך לתת לעצמך אישור להרגיש ביטחון בהתבסס על העובדה שאתה בחור מגניב וטוב. נשים לא מתכוונות להקל עליך ולהגיד,'היי, אני אוהב אותך. אל תפקפק בעצמך. היו בטוחים סביבי. ”נשים לא מתכוונות לעשות זאת כי הן מחפשות בחורים שבטוחים מספיק בכדי להתמודד איתם כמו גם באתגרי החיים.

העולם בו אנו חיים כאן על כוכב הלכת מאתגר, אפילו בזמנים הטובים ביותר. ברוב המקרים, אתה צריך להיות אדם בטוח כדי לשרוד, לשגשג ולשגשג על הפלנטה הקטנה הזו ביקום. זו הייתה דרך קשה להגיע למקום אליו הגענו היום כמין אנושי. לא תמיד החלשים מצליחים בעולם המוזר והנפלא הזה ונשים יודעות זאת באופן אינסטינקטיבי. לכן, אל תטילו ספק במשיכה של אישה לביטחון שלכם. זה הגיוני לחלוטין שנשים נמשכות לביטחון של גבר.

אם אתה מגלה חוסר ביטחון סביב נשים, לא משנה להם שאתה בחור טוב. טוב הוא נהדר, אבל זה לא מה שגורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית. אתה חייב להיות בטוח וגברי ואז העובדה שאתה בחור טוב היא פשוט בונוס מבורך בשבילה.

9. לחשוב שלהיות ג'נטלמן יזכה אותה

אין שום דבר רע בלהיות אבירי, להיות גבר טוב או להיות ג'נטלמן לאישה. רק שזה לא אומר שטויות לאישה אלא אם כן היא נמשכת אליך מינית. להיות ג'נטלמן או לעשות עבורה דברים נחמדים זה לא הצעד לפני קיום יחסי מין. אתה לא מקבל תגמול במין על היותך ג'נטלמן. ככה זה לא עובד.

אתה גורם לאישה להתעניין בך מינית בכך שאתה מושך אותה מינית, מה שמגיע מהביטחון שלך, מהגבריות שלך ואיך שאתה גורם לה להרגיש כשאתה מתקשר איתה. אם היא מרגישה ילדותית בתגובה לאווירה הגברית שלך, זה לא משנה אפילו אם אתה בחור טוב או ילד רע, כי באופן טבעי היא תרגיש נמשך אליך מינית. כנ'ל לגביך כגבר; לא משנה אם חשפן או כוכבת פורנו היא 'ילדה רעה', אתה מרגיש נמשך אליה בגלל מה שהיא מציגה לך.

אם אתה מגלה ביטחון וגבריות סביב נשים, הם ירגישו נמשכים אליך. עם זאת, הם אינם חשים משיכה לנחמדות או לטובות. זה לא אומר שאתה צריך להיות ילד רע בשום צורה שהיא; זה רק אומר שאתה צריך להיות מושך.

10. מעמיד פנים שלא מתעניין במין

כמה בחורים טובים טועים בסגירת הצד המיני שלהם סביב נשים. בחור כזה יתנהג כאילו הסיבה היחידה שהוא מדבר עם אישה היא בגלל שהיא מעניינת או שהוא פשוט מעוניין להיות חברים.

גישה זו נחמדה אם אתה רק רוצה לדבר עם אישה ולא ליצור שום ניצוץ מיני ביניכם, אבל זה ההפך ממה שאתה צריך אם אתה רוצה להשתחרר או לקבל לעצמך חברה. קוראים להעמיד פנים שאינך מעוניין במין עם אישה שאתה נמשך אליהשֶׁקֶר. אתה לא יושר כלפיה וכלפי עצמך על ידי התנהגות כזו.

במקרים רבים, החבר'ה הטובים שמתיימרים שלא מתעניינים במין בעת ​​אינטראקציה עם נשים הם אותם בחורים שמתרוצצים לפורנו מדי שבוע. הם חשים משיכה עזה לנשים, הם אוהבים נשים והם רוצים להיות מיניים עם נשים, אך כאשר הם מתקשרים עם נשים באופן אישי, הם מתיימרים להיות סתם בחור תמים וידידותי. כשבחור טוב עושה מעשה כזה, הוא לא להיות מי שהוא באמת כבן אנוש.

כדי להיות ברור כאן, אני לא מדבר על להיות עצלן או להיות מעל לראש באופן שבו אתה מגלה עניין מיני אצל נשים. אני גם לא מדבר על שלא אכפת לי מאישה ורק מסתכל עליה כאובייקט מיני. מה שאני מדבר עליו זה שלפחות אתה מספיק גבר, מספיק ישר ואמיתי כדי להראות בה את העניין המיני שלך. זכרו שרוב הנשים (96% מהנשים, על פי סקר הקוסמטיקה העולמי Dove) אינן חושבות שהן יפות. לכן, אתה עושה לרוב הנשים טובה בכך שאתה מראה בה את העניין המיני שלך וגורם לה להרגיש מוערכת.

רוב הנשים חסרות ביטחון בנוגע למראה ולסקסיות שלהן לגברים ומעריכות זאת בסתר כאשר בחור מגניב וטוב הוא בטוח בעצמו לומר משהו פשוט כמו,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך'במקום להעמיד פנים שהוא סתם בחור תמים שלעולם לא יחשוב על קיום יחסי מין איתה.

להיות בחור טוב שמצליח עם נשים

אם אתה מחשיב את עצמך כבחור טוב, אז מעתה והלאה הרשה לעצמך להרגיש בטוח ובעל ערך לגבי עובדה זו. להיות בחור טוב זה מגניב ואתה צריך להפסיק לפקפק בעצמך בשום צורה שהיא. אתה צריך להבין שאתה יכול להחליט על הערך שלך כגבר. אתה יכול לחשוב על נשים כעלות בעלות ערך רב יותר ממך ומחוץ להישג ידך, או שאתה יכול לחשוב עליהן כשוות ואז לפעול בהתאם לחשיבה זו.

אמור לעצמך,'אני בחור טוב, לכן אני בחור יקר. אני לא כמו כל אותם בחורים רעים שם ... הדקורים, החורבן, השקרנים והנחשים האלה. אני בחור טוב ויש לי כוונות טובות עם נשים, אז אני אתן לעצמי להרגיש בעל ערך סביב נשים בגלל זה. נשים יהיו ברות מזל להתחבר לבחור כמוני.

לא משנה כמה בדיקות נשים מעיפות עלי בזמן שאני מתקשרת איתן, אני לא הולכת להיקלע תחת הלחץ. אני יודע שהם רק בודקים לראות כמה אני בטוח ... וכשהם יראו שאני ממשיך להיות בטוח ולא משנה מה, הם יתלהבו וירגישו נמשכים אליי. אני לא אראה נשים כערכיות גבוהות ממני רק בגלל שהן נראות מושכות. אני ערך גבוה יותר (או ערך שווה) כי אני בחור מדהים.

כשאני יכול לשמור על האמונה הזו בעצמי ולהישאר בדרך הבטוחה הזו, נשים באופן טבעי ירגישו נמשכות אליי והן יפסיקו לדחות אותי. '

באופן אישי ...

כשהייתי חסר תקווה עם נשים, הייתי עדיין אותו בחור טוב שאני היום. עמוק בפנים, אני עדיין אותו בחור טוב עם כוונות טובות שרוצה לעשות דברים טובים בעולם. אני אוהב לעשות דברים טובים למען אנשים ואני בחור נחמד בלב, אבל מה שהשתנה זה שאני מאמין בעצמי. אני מרשה לעצמי להרגיש בעל ערך סביב נשים ואנשים על סמך העובדה שאני בחור טוב.

שום דבר שמישהו אומר או עושה מעולם לא מפריע לי מהאמונה שלי בעצמי. אני בטוח כל הזמן, לא משנה מה יקרה ... כי אמרתי זאת. החלטתי להיות בטוחה ודבקתי בזה. החלטתי להאמין בעצמי וזהו. למרבה המזל, נשים מוצאות סוג זה של ביטחון מאוד מושכות בגבר וזה אפשר לי לקיים יחסי מין עם מאות נשים יפות, למרות שאני לא משווה אותן במחלקת המראה.

ביטחון (או אמונה בעצמך) היא תכונה מאוד חזקה שיש כגבר. זה מאוד שימושי בעולם הזה. ביטחון עוזר לך בקריירה שלך, כשאתה מסתובב עם חברים או כשאתה מתמודד עם אתגרי החיים, ולכן זה הגיוני לחלוטין שנשים מרגישות נמשכות אליו. הרשו לעצמכם לקבל את זה. לחבק וזה נהנה מזה. מגיע לך כי אתה בחור טוב.

אמון בעצמך במקום לפקפק בעצמך סביב נשים. צעד קדימה ולך אחרי מה שאתה רוצה בחיים (כולל ללכת אחרי נשים מושכות) בנחישות ובביטחון בלתי מעורער. סוג זה של גישה לחיים מושך מאוד נשים ברמה בסיסית. העובדה שאתה גם בחור טוב היא פשוט בונוס מבורך מבחינתה.