10 דרכים חכמות לביטול פחד הדחייה שלך

10 דרכים חכמות לביטול פחד הדחייה שלך

הרבה בחורים שלא מצליחים עם נשים יכולים בקלות להצליח יותר עם נשים, אם הם פשוט לא היו כל כך מפחדים מדחייה או לא מתאפקים מההזדמנויות להיות עם נשים.

הפחד מדחייה עולה כשבחור רוצה להתקרב לאישה שהוא מוצא אטרקטיבי, או כשהוא מדבר עם אישה ולא יסלים למספר טלפון, נשיקה או מין כי הוא חושש להידחות.

הפחד מתעורר גם כשיש ילדה שהוא כבר מכיר ואוהבת (למשל בחורה שהוא מתעסק בה בעבודה או באוניברסיטה), שם הוא רק ידבר איתה תמיד, אבל לעולם לא יעשה צעד כי הוא דואג להיות דחה או הורס את החברות.

לכן, מה שאני הולך לעשות בפוסט הגדול הזה הוא לספק לך דרכים שונות להתגבר ולבטל את הפחד שלך מדחייה. ברגע שאתה נפטר מהפחד שלך מדחייה עם נשים, זה לא רק מאפשר לך להשיג תוצאות טובות יותר עם נשים, אלא זה עוזר לך גם בתחומים אחרים בחייך.

תלמד לא לפחד כל כך לקחת סיכון קטן, לקחת סיכון ולהתקדם בכיוון שאליו אתה רוצה להתקדם, יהיה אשר יהיה בחיים.

1. להבין שאף גבר אינו תואם לכל אישה שהוא פוגש

אף גבר אינו תואם לכל אישה שהוא פוגשכשאתה פוגש נשים, אתה לעולם לא תהיה תואם לכל אישה שתפגוש.

זה לא רק בגלל שאתה; כל אדם בעולם חווה את אותו הדבר. אפילו אישה לא מתכוונת להתאים לכל בחור בעולם.

הרבה חבר'ה יסתכלו עליה ויגידו,'לא, לא מעוניין'גם אם בחורים אחרים מוצאים אותה יפה או מאוד אוהבים אותה כאדם.

כשאתה יוצא ו לדבר עם נשים , אם אתה מדבר עם חמש נשים ואתה תואם רק לאחת מהן, זה נקרא טבע. ככה בדיוק הטבע עובד; אף אדם אינו תואם לכל אדם.

אם אתה רוצה להיות יותר תואם לנשים, תצטרך לשפר את התאימות החברתית והרגשית שלך. כשאתה תואם יותר חברתית ורגשית לנשים, תגלה ששלוש או ארבע מכל חמש נשים שתפגוש ירגישו תואמות איתך.

תואם חברתית

באופן כללי, ישנן חמש קטגוריות תאימות המחליטות אם גבר ואישה הם התאמה טובה או לא. אלה הם:

  1. חֶברָתִי.
  2. רִגשִׁי.
  3. גוּפָנִי.
  4. רוחני.
  5. נַפשִׁי.

תאימות חברתית קשורה לשאלה האם אתה נמצא באותה רמה מבחינה חברתית או לא. תוכלו להסתדר עם אותו סוג של קהל, ייתכן שיש לכם חוש אופנתי דומה ואוהבים את אותם סוגים של פעילויות חברתיות (למשל מסיבות בית, ספורט, מפגשי ברביקיו (בישול) עם חברים וכו ').

תאימות חברתית נוגעת גם לשאלה האם היית מסתדר טוב עם חברותיה אם היא הייתה מכירה לך אותם, או שהיא תרגיש גאה להציג אותך בפני הוריה ובני משפחתה.

תואם חברתית ורגשית

תאימות רגשית נוגעת לאופן בו אתם גורמים זה לזה להרגיש. אם אתה מתקשר עם נשים ואתה לא מאוד בטוח בתור בחור, אז אתה לא מתכוון לגרום להן להרגיש רגשות טובים.

אם אתה מטיל ספק בעצמך סביב אישה, מרגיש לחוץ ונראית מעט מתוחה, אז אתה תגרום לה להרגיש לא נוח, מסורבלת וכבויה מחוסר הכוח הנפשי והרגשי שלך.

במקרים רבים, אם אישה חשה שנוכחותה גורמת לך להרגיש עצבנית או חרדה, היא תרצה להתרחק מהשיחה או מהאינטראקציה כמה שיותר מהר כי היא לא רוצה להרגיש אחראית לכך שתרגיש ככה. עם זאת, אם אתה בטוח סביב נשים הן ירגישו נינוחות, נמשכות, שמחות ונרגשות לקיים איתך אינטראקציה.

כשאתה מתקשר עם נשים ושניכם מרגישים רגשות מהנים, יש אווירה טובה הלוך ושוב והאינטראקציה פשוט זורמת בחופשיות במקום להיות מגובשת או שמורה רגשית, אז יש לך תאימות רגשית נהדרת זה עם זה.

תאימות פיזית נוגעת למשיכה הפיזית שלך או להערכתך זה לזה. יש נשים שיש להן סוג בחור שהן באמת רוצות.

למשל, יש נשים שישנו רק עם בחורים שחורים גבוהים, חלק מהנשים רוצות רק בחור אסייתי רזה ויש נשים שרוצות בחור לבן למראה. יש כאלה נשים שם בחוץ ואתה צריך לקבל את זה.

עם זאת, רק בגלל שיש לנשים סוג מאוד ספציפי שהם מחפשים, זה לא אומר שכל הנשים חושבות ככה. העובדה היא שלרוב הנשים יש סוג פתוח ומעוניינות יותר להיות תואמות חברתית, רגשית ונפשית עם בחור.

הם יוותרו בשמחה על חבר או בעל שנראה כמו דוגמן גברי, ש 99% מאוכלוסיית הגברים לא נראית, שיהיו לו דברים אחרים כמו תאימות חברתית, רגשית, נפשית ורוחנית.

זה לא אומר שהאישה לא נמשכת פיזית לגבר שלה, אלא שהיא פשוט לא נותנת חשיבות רבה למראה הגבר בהשוואה לאופן בו הוא גורם לה להרגיש ולאהבה ולקשר שהם חולקים.

היית רואה עדויות אינסופיות לכך כשאתה מסתכל על זוגות יומיומיים, שם האישה מאוד יפה והבחור פשוט נראה ממוצע או אפילו מתחת לממוצע במראה.

תאימות רוחנית נוגעת להשקפת החיים שלך בנוגע לפילוסופיה, דת, היקום ואיך אתה חושב על החיים והקיום הכללי. תחום תאימות זה אינו חשוב במיוחד לכל סוגי הנשים.

נשים רבות יאמצו את ההשקפה הרוחנית של הגבר שלהן וחלק מהנשים יהיו אופייניות מאוד למה שהן מאמינות, אבל זה באמת תלוי באישה.

תאימות נפשית עוסקת ברמת האינטליגנציה שלך ואיך זה מתאים. יכול להיות שאתה יותר אינטליגנטי ממנה, היא אולי יותר אינטליגנטית ממך או שאולי תהיה לך רמת אינטליגנציה שווה.

יכול להיות שאתה הרבה יותר אינטליגנטי ממנה והיא עשויה להיות מאוד מטושטשת (מטופשת, מפוזרת) וזה באמת יכול לעבוד עבורך ועבורה. מדובר ביכולת להסתדר זה עם זה, להבין אחד את השני ולקבל זה את זה.

אז כשאתה שם בחוץ להכיר נשים חדשות , אתה לא צריך לצאת לשם ולצפות להיות תואם לכל אישה שאתה פוגש. לחשוב לעצמך,'אם אני מדבר איתה וזה לא מסתדר, דחו אותי ... אני מפסיד ... אני לא יכול לעשות את זה'היא הדרך הלא נכונה להתקרב למצב. אתה לא תהיה תואם לכל אישה שתפגוש כי פשוט כך הטבע עובד.

כשתבין זאת, תוכל גם להסתכל על נשים ולראות שהן גם לא תואמות לכל בחור שהן פוגשות. לא רק אתה חווה חוסר תאימות עם חלק מהנשים שאתה פוגש. זה דבר אנושי.

2. דעו כי כל גישה או הסלמה ירגישו קלים יותר מהאחרונה

בחור טוב שמתקרב לאישה לוהטת

דוגמה להעמיד את זה בפרספקטיבה היא לחשוב לאחור כאשר למדת לראשונה כיצד לשחות כילד. כניסה לקצה הרדוד של הבריכה היא די קלה לביצוע, אך צלילה לקצה העמוק או צלילה מקרש צלילה לקצה העמוק, מרגישה מפחידה הרבה יותר עבור רוב הילדים.

בפעם הראשונה, אולי אתה מרגיש פחד ודואג איך זה יכול להשתבש, אבל כשסוף סוף קופצים פנימה אתה מבין שזה בסדר.

מתקרב לנשים בבר

לאחר מכן, לרוב הילדים יהיה אז ביטחון לקפוץ שוב בקצה העמוק ולהרגיש שמחים ונרגשים מכך. עם זאת, ישנם ילדים שעדיין יהיו מעט מפוחדים ויהיה עליהם לעשות זאת עוד כמה פעמים לפני שהם יתחילו להרגיש בנוח ולהפסיק לדאוג שמשהו ישתבש.

בסופו של דבר, זה פשוט דבר פשוט ומהנה לעשות ולילד לא יהיה מעט פחד או אם לא יקפוץ לקפוץ לקצה העמוק של הבריכה.

דרך נוספת לעזור לך להבין שהתקרבות והסלמה עם נשים יהיו קלות יותר וקלות יותר ושלא תמיד תחשוש מדחייה, היא להודיע ​​לך שלהיות טוב עם נשים זה מְיוּמָנוּת שתוכלו להתפתח.

אם אתה חושב על הדוגמא של לימוד נהיגה ברכב; זו מיומנות שעליך לפתח. לפני שילמד איך לנהוג, בחור צעיר עשוי להסתכל על מכונית ולראות אנשים נוהגים סביב וחושבים,'בסדר, זה נראה די פשוט, אני יכול לעשות את זה.'

עם זאת, כשהוא נכנס לראשונה למכונית ומנסה לנהוג בה, הוא פתאום לומד שיש דברים רבים ושונים שהוא צריך להתמקד בהם בבת אחת.

עליו לבדוק את מראותיו, להכניס את המכונית להילוך, להשתמש בבלם והמאיץ (ובמצמד אם המכונית ידנית) ואז לציית לאוסף עצום של כללי דרכים שרובם חדשים לו. בתחילה, זה מרגיש מעט מסובך עבור הרבה חבר'ה ואולי אפילו קצת מוחץ, אבל הוא ידחוף כי הוא לא דואג ש'ידחו 'אותו את המכונית.

הוא ראה אנשים אחרים נוהגים, אז הוא יודע שזה אפשרי. הוא יודע שברגע שהוא יפתח את המיומנות הוא יוכל לנהוג כמו כולם. הוא לא מוותר כי הוא יודע שאפשר לפתח את המיומנות.

דוגמא נוספת היא עם גיטרות או כלי נגינה אחרים. עם גיטרה למשל, יש חבר'ה שיסתכלו על זה וירגישו שזה יהיה כלי נגינה פשוט.

הוא יראה אנשים אחרים מנגנים על זה ונראה שהם פשוט מחזיקים את הגיטרה וחוטפים כדי לגרום למוזיקה לקרות. עם זאת, כאשר הוא באמת מרים גיטרה, אז הוא מבין שיש הרבה דברים שהוא צריך לחשוב עליהם ולעשות בו זמנית כדי לייצר מוסיקה נשמעת נחמדה.

אם הוא יקבל הדרכה ממומחה או יעשה הרבה תרגול בכוחות עצמו, הוא יגיע בסופו של דבר למצב שהוא יכול לנגן מוסיקה. עם כל מיומנות שאתה צריך ללמוד בחיים, זה נהיה קל יותר וקל יותר ככל שאתה לומד ומתרגל.

לאחר קצת למידה של תרגול, תנהג ברכב, תשמיע מוסיקה או תרים ותקיים יחסי מין ויחסים עם נשים. אם תצליח לפתח את המיומנות, תקבל את התוצאות שאתה רוצה.

כשמדובר בנשים, אם נדחית בעבר זה לא אומר שתמשיך להידחות בעתיד. אתה פשוט צריך להתמקד פיתוח הכישורים הנדרשים כדי לדבר כראוי, למשוך ולקטוף נשים כראוי. לאחר שתפתח את המיומנות, תקבל את התוצאה.

3. להבין את ההבדל בין אישה הדוחה אותך לבדיקתך

עוברת את מבחני הביטחון שלה כדי לגרום לה להימשך

זה מצחיק מכיוון שרוב הדחיות שלדעתך חווית עם נשים עד כה בחיים, הן למעשה רק מקרה של האישה שבודקת אותך. נשים לעתים רחוקות דוחות בחורים שהם מעוניינים בהם, שלא לדבר על נמשכים אליהם.

לכן, אם חוויתם בעבר 'דחייה' כלשהי מנשים, בהן שוחחתם עם בחורה ונראה שהכל הולך בסדר, אך לפתע היא נסגרת ונראה שהיא מאבדת עניין, אז זה היה הכי - סביר להניח רק מבחן.

אם היית עושה את הטעות שרוב החבר'ה עושים, היית מתחיל להיכנס לפאניקה (בראש שלך), מתחיל להתנהג בעצבנות ולהראות סימני ספק עצמי, מה שהיה גורם לה לאבד משיכה עבורך.

ממה שנראה כמו דבר בטוח שתהיה לה והיא מערכת יחסים מינית, זה פתאום נעלם ונשארת תוהה מה לעזאזל קרה.

ברוב המקרים, זה פשוט מקרה פשוט של האישה שבודקת אותך. היא בדקה כיצד תגיב כי ניסתה לראות עד כמה אתה באמת בטוח.

ביטחון מדליק אישה, אז אם היא בודקת אותך ואתה נשאר בביטחון לא משנה מה, היא תידלק יותר ממך. עבורנו החבר'ה אנו יכולים לראות אישה ולהחליט תוך אלפיות השנייה אם היינו מקיימים איתה יחסי מין או לא.

זה מקרה של להסתכל על נשים ולהחליט שכן או לא לגבי כן כי אנחנו מגורה בראייה.

עם זאת, רוב הנשים צריכות להידלק מהביטחון והאישיות של הבחור לפני שירצו לקיים איתו יחסי מין.

אני לא אומר שנשים לא יכולות להסתכל על בחור ולהגיד,'הוא חם, אני רוצה לקיים איתו יחסי מין'כי נשים יסתכלו על בחורים נאים מאוד ויגידו,'וואו, הוא סקסי'אוֹ'וואו, הוא חתיך'ושקול לקיים איתו יחסי מין.

עם זאת, זה כן לֹא כלומר שנשים חושבות באותה צורה כמו גברים. גברים נמשכים יותר מינית למראה האישה ונשים נמשכות יותר לביטחון של הגבר ולאיך שהאישיות שלו גורמת לה להרגיש.

קצת ראיות מהירות שמצדיקות את ההצהרה הזו היא לחשוב על פורנו ואיך גברים מאוננים אליו מכיוון שגברים מעוררים חזותית. כשאישה מאוננת, היא עוצמת עיניים ומדמיינת קיום יחסי מין עם בחור בטוח או מספר בחורים בטוחים, תלוי מהי הפנטזיה שלה.

כן, יש נשים שיסתכלו על פורנו, אבל רוב הנשים לא עושות זאת והן לא משתמשות בו לאוננות כמו בחורים.

בחור יסתכל על אישה ומיד יחשוב'כן'אוֹ'לֹא'על האם הוא יקיים איתה יחסי מין, על סמך המראה שלה. גם נשים חושבות ככה, אבל הן ילכו מיד מ'לֹא'אל א'כן'כאשר מתקיים אינטראקציה עם בחור שאינו נראה טוב, אם הוא בטוח בעצמו, גברי ומקסים.

ביטחון, גבריות ואישיות של בחור חשובים הרבה יותר לאישה, ולכן בחורים ממוצעים ונמצאים מתחת לממוצע מסוגלים לקיים יחסי מין ולהתחתן עם נשים יפות.

אם בחור שנראה מתחת לממוצע מסוגל להדליק אישה בביטחון, בגבריות ובאישיות שלו, לנשים רבות לא יהיה אכפת שהוא לא ייראה כמו דוגמן גברי.

נשים מתרגשות כשהן פוגשות בחור שיודע להדליק אותה בדרכים שיימשכו כל החיים.

משיכה למראה של אדם דוהה עם הזמן, במיוחד אם התנהגותם אינה מושכת בעיניך. נשים יודעות זאת אינסטינקטיבית ומעדיפות להיות עם בחור שיכול להפעיל אותן בדרכים משמעותיות יותר, מאשר להיות רק עם בחור שנראה טוב, אך חסר ביטחון או גבריות בחשיבה, בהתנהגות, במעשים ובאווירה הכללית שלו.

אחת הדרכים בהן נשים מנסות להפעיל אותך היא על ידי בדיקת הביטחון שלך.

נשים ישחקו קשה או פתאום נראות חסרות עניין לראות איך אתה מגיב.

היא רוצה לראות אם אתה יכול להישאר בטוח בעצמו וגברי. היא רוצה לראות אם יש לך אינטליגנציה חברתית ורגשית לזהות שהיא בודקת אותך ואז להתעסק איתה בשובבות ובביטחון (להקניט אותה, לשחק איתה) כתוצאה מכך.

לדוגמא: אתה מדבר עם בחורה שאתה אוהב והיא פתאום משתתקת ולא מוסיפה הרבה לשיחה. במקום שתפקפק בעצמך ותחשוב,'לעזאזל! אני מאבד אותה. היא מאבדת עניין בי ... 'לחייך אליה בצורה בטוחה ולומר משהו כמו,'תראה שאתה מתבייש עכשיו ... אתה נכנס לקליפה שלך ... האם אני גורם לך להיות עצבני, נכון?'

האמירה לה מחזירה אליה את המבחן. השתמשת בביטחון שלך, באינטליגנציה הגברית והחברתית והרגשית שלך כדי להתמודד עם המצב.

אתה מחייך, כולל אווירה מינית ופלרטטנית, אבל אתה גם גורם לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך, שמדליקה אותה. נשים אוהבות לגרום לפעמים להרגיש ילדותית.

אני בהחלט לא אומר שאתה צריך לנסות לגרום לה להרגיש ילדה בכל דקה של אינטראקציה.

במקום זאת, אני אומר להביא את האווירה הזו כשהיא תבדוק אותך וזה יהיה חזק מאוד. היא תרגיש משיכה עמוקה ובלתי ניתנת לעמוד בפני גבריותך. המשיכה שהיא מרגישה כלפיך אינה דבר שהיא יכולה לכבות או לשלוט בו. זו אטרקציה טבעית שמושכת אליכם נשים כמו אבן שואבת והיא סוג המשיכה שיימשך כל החיים.

לכן, מעתה אל תבלבלו בין מבחני אישה לדחייה. השינוי הפתאומי שלה בהתנהגות הוא בדרך כלל רק מבחן לראות עד כמה אתה באמת בטוח, כך שהיא יכולה להרגיש נמשכת אליך עוד יותר. זה למעשה דבר ממש מגניב על נשים שכדאי לאמץ ולקבל בברכה.

כשאתה שם לב שאישה בוחנת אותך ומשחקת קשה להשיג, אתה צריך להרגיש נרגש מכך כי יש לך עכשיו הזדמנות מושלמת לגרום לה להימשך אליך עוד יותר על ידי שמירה על ביטחון ושמירה על אמונתך בעצמך, במקום לפקפק בעצמך ומתחיל להרגיש עצבני כי אתה חושב שאתה מאבד את ההזדמנות איתה.

4. היה זה שדוחה

לגרום לה להתאהב בכך שהיא אתגר

אחד המפתחות להצלחה עם נשים הוא לדחות נשים שאינן מספיק טובות עבורך.

כשאתה מתקשר עם נשים, תזכה בכוח רב ובשליטה אם תוכל לנהל אווירה שיפוטית בעדינות שלך איפה שאתה שופט אותה ולהחליט אם היא מספיק טובה בשבילך. בכך שהוא דוחה, זה לא אומר לומר כלפי חוץ,'אני רק מחליט אם אתה מספיק טוב בשבילי או לא'או משהו כזה.

במקום זאת, זה עובר דרך שפת הגוף, האווירה וההתנהגות שלך.

דוגמא לשפת גוף היא באופן שאתה מסתכל עליה, שם אתה נותן לה מבט שיפוטי לפעמים, ולא רק להיות נחמד, ידידותי ולהסכים עם כל מה שהיא אומרת או עושה.

השימוש בגישה זו עם נשים חשוב מכיוון שאם נשים יגיעו לתחושה שאתה סוג של בחור שיקבל כל אישה הגונה למחצה שתראה לו קצת עניין, הן ירגישו כבויות על ידך.

אישה רוצה להרגיש מיוחדת על ידי משיכת בחור שיש לו סטנדרטים, ולא בחור שיקבל כמעט כל אישה.

בכך שאני דוחה, אני לא מדבר על להתעלם מנשים או להעמיד פנים שאני לא מעוניין. זה לא קשור למשחק, העמדת פנים או כל סוג אחר של התנהגות חברתית לא בשלה. אם אתה מתעלם מנשים ומעמיד פנים שאתה לא מעוניין, הן לא מתכוונות לומר,'וואו! הוא בכלל לא מעוניין בנו! אני מחבב אותו! אני רוצה לקיים איתו יחסי מין. ”

במה מדובר למשוך נשים על ידי ביטחון עצמי, גברי ויצירת אווירה מינית, תוך כדי אווירה שיפוטית בעדינות לגביך.

שילוב של קסם ואתגר

זה קשור לשפוט אותה ולהחליט אם היא מספיק טובה בשבילך.

אם אתה מתנהג או מעמיד פנים שאתה שופט אותה ומחליט אם היא מספיק טובה, היא תוכל לראות את זה על ידי פשוט לאבד עניין בך ולראות איך אתה נהיה עצבני או נואש להחזיר את העניין שלה.

אם אתה אמיתי בנושא ובאמת יש לך סטנדרטים לגבי מה שתקבל ולא תקבל אצל אישה, אז תשפט בכנות נשים ותקבל רק נשים מספיק טובות בשבילך. כאשר אישה מקבלת את התחושה הזו לגביך בנוסף להרגיש נמשכת לביטחון ולגבריות שלך, היא תרגיש את הדחף להרשים אותך ולנצח אותך.

כשתאפשר לעצמך לנקוט בתפקיד זה, תפסיק לדאוג שידחו אותך.

אתה תהיה זה שמחליט ובשל כך נשים יקבלו את התחושה שאתה גבר שמגיע להן הכבוד שלהן. נשים מרגישות מיוחדות כשהן יכולות למשוך בחור שיש לו סטנדרטים, אבל רק וודאו שאתה מבין אותי בבירור: אני לא אומר להתעלם מנשים ולהעמיד פנים שאינן מעוניינות.

זה למשוך נשים בביטחון ובגבריות שלך ואז ליצור אווירה מינית ביניכם, כך שהיא ממש בינכם.

עם זאת, אתה מחליט אם היא עומדת בסטנדרטים שלך או לא. כשתהיה טוב בלמשוך נשים בביטחון ובגבריות שלך, תראה שאתה יכול למשוך את רוב הנשים שאתה פוגש. כשזה יקרה, יהיה לך יותר הגיוני להיות בררן.

אתה תהפוך לבוחר ונשים יקוו שלא יידחו על ידך. הם מקווים לקבל הזדמנות עם אדם כל כך בטוח ובטוח כמוך.

5. הפסיקו לתדלק את הפחד בפנטזיה שלילית

הפחד ללכת אחרי מה שאתה רוצה עם נשים

רבים מהחבר'ה שחוששים שנדחו על ידי נשים, מרגישים משותקים ממחשבות כואבות על דברים שעלולים להשתבש. במוחו, הוא מודאג מהתוצאה הגרועה ביותר האפשרית שקורה לו ואם זה אכן יקרה, איך זה יגרום לו לאבד עוד יותר ביטחון בעצמו סביב נשים.

למשל, אם הוא ניגש לאישה כדי לדבר איתה, הוא ידמיין שהיא אומרת,'תתרחק ממני! למה אתה מדבר אליי?'

מכל הניסיון האישי שלי בפנייה לנשים והוצאת לקוחות לגישה לנשים, מעולם לא ראיתי אישה מגיבה כך לגישה בטוחה וקלה.

העובדה היא שאם אתה נתקל באישה המגיבה בצורה כזו, היא מוזרה! אינך צריך לדאוג לנסות להרשים אישה מטורפת כמוה. 99.9% מהנשים לא מגיבות כמו אישה מטורפת ובמקום זאת יהיו פתוחות לגישה שלך.

למרות שרוב הנשים יגיבו טוב לפנייה אליהם, בחורים רבים לא יכולים להתגבר על הפחד שלהם להידחות בצורה איומה על ידי אישה מרושעת או מטורפת. אם הוא לא פנה להרבה נשים בחייו, או אם הוא פנה לנשים, אך עשה זאת בצורה לא נכונה (כלומר בצורה עצבנית, הציב אותה מעל עצמו מבחינת ערך, לא יצר אווירה מינית וכו ') אז הוא זכה אין לי הרבה ניסיון חיובי לבסס את התיאוריות שלו על נשים.

אז מה הוא יעשה? במקרים רבים הוא יסתכל על התנהגות הנשים בטלוויזיה, בסרטים ובקליפים כמייצג אמיתי של התנהגותה של האישה והתייחסותה לגברים.

בקליפים למשל, תוכלו לראות זמרות פופ מתנהלות בביטחון עצמי מאוד ויהיו גברים למראה דוגמנים רוכנים לרגליהם. היא מנסה לתאר דימוי שלה כאישה בטוחה, עצמאית וחזקה שיכולה לקבל כל גבר שהיא רוצה.

עם זאת, ברוב המקרים, כשאתה צופה בסרטים התיעודיים שעוברים מאחורי הקלעים בחייה של סלבריטאית נשית או כאשר היא מתראיינת על ידי מראיין נהדר, אתה מגלה שהיא בלגן. היא בוכה בעצמה לישון, היא חסרת ביטחון, היא מתקשה לשמור על מערכת יחסים ביחד, היא לא חושבת שהיא יפה מספיק, היא בעצם מאוד ביישנית סביב בחורים שהיא אוהבת וכו '.

אם אתה צופה בסרטים, בתוכניות טלוויזיה ובקליפים ורואה שגבר מטיח בו או שותה משקה מעל ראשו בגלל שדיבר עם אישה, אתה צריך להבין שלא ככה 99.9% מהנשים מתנהגות בחיים האמיתיים. הכותבים והמפיקים של תוכניות טלוויזיה וסרטים כוללים סצנות מזעזעות, משפילות ומפילות לסת כדי להרשים את הקהל.

בנוסף, מכיוון שרוב החבר'ה הצעירים מקדישים בימינו יותר זמן במשחקי וידאו ופחות זמן ללכת לבתי הקולנוע, סרטים חדשים רבים מכוונים להרשים קהל נשי.

לכן, כשאתה רואה גברים מתנהגים כמו טיפשים סביב נשים בסרטים ומקווים לגרום לאישה לחבב אותו על היותם כל כך נחמדים, רק דע שזה עוד סרט טיפשי שמטרתו לפייס קהל נשי. זו לא מציאות וזה לא משהו שכדאי לנסות ללמוד ממנו. זה פשוט סרט.

יש בחורים שמניעים את הפחד שלהם מדחייה על ידי מחשבה על זמנים שניסו להתקרב לנשים, להשיג מספר של ילדה או לשאול אישה ונכשלו.

כדי להצדיק את הפחד שלו, בחור יכול לומר,'ובכן, ניסיתי בעבר וזה לא עבד, אז מה הטעם לנסות? נשים פשוט הולכות לדחות אותי. הם לא אוהבים אותי ... ניסיתי לבקש מהם וכולם תקועים בדם או רוצים רק דוגמנית גברית. '

ובכל זאת, היכן סוג החשיבה הזה יביא אותו עם נשים? הוא לא יתקרב לאישה אמיתית ויצטרך לנקוט בפורנוגרפיה מדי שבוע במשך שנים.

חייו יעברו עליו והוא יתעורר 20 שנה בהמשך הדרך וירגיש תחושת חרטה איומה ומחליאה על השנים הרבות שבזבז, והסתתר מפחד מיותר.

דרך טובה יותר לחשוב על הצלחה עם נשים היא להיות מציאותיים על ידי הבנה שאולי תצטרך לדבר עם חמש נשים נוספות לפני שתמצא את עצמך חברה או מאהב.

אולי תדבר עם אישה אחת נוספת ויתברר שיש ניצוץ בינך לבינך מתחיל מערכת יחסים. אולי אתה צריך לדבר עם עוד 10 נשים או לדבר עם עוד 15 נשים עד שלבסוף אתה מתרגל להיות בטוח סביב נשים.

אולי לפי הגישה ה -15 אתה מפסיק לפקפק בעצמך סביב נשים ולמעשה אתה מתחיל למשוך נשים בפעם אחת על ידי ביטחון.

במקום להיות נחמדה מדי ולקוות לגרום לה לחבב אותך כאדם, אתה מפסיק עם כל השטויות האלה ופשוט מאמין בעצמך במקום. בביטחון ובאמונה העצמית שלך אתה מסוגל לעמוד שם ולדבר איתה בחופשיות, להתלוצץ ולהביע את העניין המיני שלך בה באמצעות האווירה שלך, שפת הגוף והדברים שאתה אומר.

דוגמה לביטוי ההתעניינות המינית שלך באישה לפי דבריך היא להסתכל עליה, לחייך ולומר לה בצורה בטוחה,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך.'

אתה אומר שברגע שאתה והיא מדברים, מפלרטטים וקצת צוחקים ביחד או אם אתה מספיק בטוח, אתה יכול פשוט לעצור ולהביט בה ולהחזיק קשר עין למשך כמה שניות עם חיוך ואז תגיד את זה בכל רגע שתבחר.

יתכן שיידרשו 15 ניסיונות להגיע לנקודה זו כי אולי בפעם הראשונה שאתה מנסה להתקרב או להסלים עם אישה, אתה משגע את עצמך. אתה באמת מפחד שידחו אותך, אז אתה נתקל בעצבני ולא בטוח בעצמך וכתוצאה מכך, היא לא מרגישה נמשכת אליך.

אולי בפעם השנייה שאתה ניגש לאישה, אתה ניגש ואז נגמר לך במהירות הדברים לומר, אז אתה לומד יותר על שיחה ומתחיל לדעת מה לומר לנשים כדי לשמור על דברים מעניינים.

בפעם השלישית שאתה ניגש ומדבר עם כמה נשים, כל כך קורה שהאישה שאתה אוהב מנסה להרשים את חברותיה על ידי משחק קשה להגיע איתך, למרות שהיא מחבבת אותך.

עם זאת, אתה לא מבין את זה ובמקום זאת מניח שהיא לא אוהבת אותך, אז אתה מאבד ביטחון ונראה עצבני, ואז מכבה אותה. לאחר מכן אתה מבין שעליך להאמין בעצמך ולשמור על אמונה זו לאורך כל האינטראקציה.

אז, אתה מדבר עם עוד כמה נשים ואתה מסוגל למשוך אישה בקבוצה, אבל אז אתה מתחיל לפקפק בעצמך ולקום בראש שלך ומתקשה להתמקד בשיחה. לפני שאתה יודע את זה, אתה מרגיש שנגמרו לך הדברים לומר, אז אתה עוזב את האינטראקציה ומרגיש שדחו אותך או שפוצצת איתה את ההזדמנות שלך.

אתה ממשיך לחוות עליות וירידות באינטראקציה שלך עם נשים, אבל זה אף פעם לא עובר שיחה. ואז לבסוף, תבין את זה נכון וזה עובד.

אתם בטוחים, אתם יודעים מה לומר ויכולים להמשיך בשיחה ולהשאיר אותה מעניינת ולא משנה כמה האישה בודקת אתכם או משחקת קשה להשיג, אתם לא מפסיקים להאמין בעצמכם. אתה יודע שנשים נמשכות לביטחון וככל שתוכל לעמוד שם ולהאמין בעצמך, כך היא תימשך אליך יותר.

במקום לתדלק את הפחד שלך מדחייה בפנטזיות שליליות של מה עלול להשתבש, פשוט התמקדו בהגעה למצב בו תוכלו באמת לאסוף נשים.

אל תגיד לעצמך,'נדחיתי בעבר ... זה השתבש לי מאוד בעבר, אז זה ימשיך להשתבש. אני לעולם לא אצליח להשיג את מה שאני רוצה עם נשים. '

לחשוב בצורה שלילית ולעודד את עצמך להרגיש פחד זו לא הדרך הנכונה להתקדם. תדלוק הפחד פשוט ירחיק אותך מהשגת המטרות הפשוטות שיש לך עם נשים. הצלחה עם נשים היא פשוטה ברגע שאתה נפטר מהשליליות ופשוט מתמקד להתקדם ולקבל את התוצאות שאתה רוצה.

6. לא צריך שום דבר מהמצב

קסם כריזמטי

אם אתה חושש מדחייה, הרבה זה קשור לחשיבה של צורך באישה. בחור יחשוב,'אם אני מדבר עם הבחורה הזו, אני חייב להשיג אותה. אם אני לא אביא אותה, אז מילאתי ​​... אני אפסיד ... אני לא אוכל להביא אף בחורה. זו ההזדמנות שלי להשיג ילדה. ”

לגשת לאישה לדבר איתה או למשוך אישה שאתה כבר מכיר זה לא הסיכוי היחיד שלך להשיג בחורה. זה פשוט סיכוי אחד מתוך מיליונים.

אם אתה מרגיש שאתה צריך להשיג אותה, אתה צריך להשיג אותה ואם אתה לא משיג אותה חייך הם בלגן, אתה מפסיד או שנגזר עליכם חיים - אז סביר להניח הולכת לחשוש שנדחו על ידה.

כדי להימנע מפחד מיותר מדחייה, פשוט תרגיש נמשך אליה כמו שאתה מרגיש נמשך לנשים אחרות, במקום לראות בה את האישה היחידה שאתה נמשך אליה. אין ספק שאת עוברת את החיים ומוצאת נשים מושכות כל הזמן. אין רק בחורה אחת בעולם שאתה נמשך אליה; אתה נמשך לנשים בכל מקום.

לכן, דברו עם אישה ורצו בה, אך אל תזדקקו לה.

למשל, אולי אתה רוצה לקיים איתה יחסי מין, לחוות איתה אהבה או לקיים איתה מערכת יחסים. זה נהדר, אבל אתה לא צריך אותה ורק אותה. היא רק אישה אחת מתוך מיליונים שיהיו מושלמים בשבילך.

האירוניה היא שהיא הולכת לחבב אותך ורוצה אותך יותר אם היא תקבל את התחושה שאתה תהיה מרוצה ממנה או בלעדיה. אם היא מרגישה כאילו אתה זקוק לה בשביל האושר שלך או כדי להרגיש מאומת כגבר, אז זה יכבה אותה ברמה עמוקה.

כשמדברים עם אישה, אתה צריך להיות מאושר עם או בלי תוצאה של מספר טלפון, נשיקה או מין.

אם אתה גורם לה להרגיש נמשך אליך (כלומר על ידי ביטחון עצמי, גברי ויצירת אווירה מינית) והיא מקבלת את התחושה שאתה רוצה אותה, אבל לא צריך אותה, מה אתה חושב שהיא תעשה? היא תנסה להראות את העניין שלה בך כדי להודיע ​​שהיא אוהבת אותך ומעוניינת.

מה קורה לה כתוצאה מהרגשה כזו ומנסות לגרום לך להתעניין? היא מחבבת אותך עוד יותר ונהיית מחויבת לרעיון להיות איתך.

במקום לחשוב,'פיהוק ... בסדר, אני צריך לתת צ'אנס לאיש הזה?'כאילו שהיא מרגישה עם 99% מהבחורים, איתך היא חושבת,'וואו, אני אוהב את זה ... יש בו משהו. אני רוצה את הבחור הזה. אני חייב לגרום לו לחבב אותי. '

מכאן, אתה יכול לבחור בה במקום לקוות להיבחר. זו עמדה די מגניבה להיות בה כבחור וכל מה שצריך זה לעבור פשוט על הלך הרוח שלך בכך שאתה רוצה אותה, אבל לא צריך אותה.

כשמשתמשים באמת בגישה זו, זה מבטל את הפחד מדחייה מכיוון שאתה זה שמחליט אם אתה אוהב אותה או לא.

אתה יודע שאתה לא זקוק לאישה המסוימת הזו. אתה יודע שאתה יכול לדבר עם נשים אחרות ולהרגיש בדיוק כמוך ומעניין אותם.

אתה גם יודע שאם אתה מרשה לעצמך להיות הבוחר, אז נשים ירצו להרשים אותך ולהיבחר על ידך, כל עוד אתה גורם להן להרגיש כמות מספקת של משיכה באמצעות הביטחון והגבריות שלך.

מצד שני, אם אתה נזקק לנשים, סביר יותר שתחשש שידחו אותך ותאבד את ההזדמנות שלך עם אישה ספציפית.

לדוגמא: סוף סוף אתה אומץ לגשת לאישה שנראית לך מושכת. זו ההזדמנות הגדולה שלך להשיג בחורה. אתה מרגיש שהכל רוכב על גישה זו. אם אתה לא משיג אותה, אז אתה כישלון ונשים לא אוהבות אותך.

לא.

היא רק ילדה אחת מתוך מיליונים אשר תהיה מושלמת בשבילך. יש מאות מיליוני נשים איתם היית מקיים יחסי מין. היא לא הילדה היחידה עבורך ואם אתה לא משיג אותה, חייך לא נהרסים.

אתה יכול לחשוב בצורה שלילית ונזקקת אם אתה רוצה. ובכל זאת, איך אתה תרגיש כתוצאה מחשיבה כזו? אתה הולך לחשוש מדחייה, אתה תהיה מודאג מדי מלבלגן ולא להצליח איתה.

היא תבחין בכך על ידי התבוננות בשפת גופך, תקשיב איך אתה מדבר איתה וחשה את האווירה הבסיסית שלך של חוסר ביטחון ונזקקות וזה יכבה אותה.

לכן, במקום להכניס את עצמך למצב מיותר זה עם אישה, רק דע שאם אתה מדבר עם אישה ורוצה בה, אך אינך זקוק לה, היא תקלוט בכך ותרצה שיותר מכך כתוצאה מכך.

אני לא מדבר על זה שאתה מתנהג או מעמיד פנים בשום צורה שהיא. אל תתנהג כאילו אתה בכלל לא רוצה אותה. אתה כן רוצה אותה, אך אינך זקוק לה.

היא תבחין בכך באמצעות שפת הגוף שלך, איך אתה מדבר איתה, האווירה שלך ואיך אתה מגיב להתנהגותה או למבחנים שלה.

לדוגמא: אם אתה מדבר עם אישה שמרגישה שאתה נמשך אליה, אך היא מקבלת את התחושה שאתה רוצה אותה, אך אינך זקוק לה, היא תבדוק אותך לעיתים קרובות על ידי שיחה ואפילו לפלרטט עם בחורים אחרים בעיר קבוצה או על ידי משיכת פתאום את העניין שלה והתנהג ללא עניין בך.

אם אז תתחיל להיכנס לפאניקה ונראה עצבני ולא נוח לגבי 'לאבד אותה', היא תפסה אותך בהצלחה במעשה.

כדי לעשות זאת בצורה נכונה, אינך יכול לפעול או להעמיד פנים. במקום זאת, אתה צריך לדעת שהיא לא הילדה היחידה בעולם עבורך. אם אתה מסתכל עליה כעל 'הסיכוי' שלך עם נשים או שהיא 'האחת' עבורך, אז אתה תהיה מודאג מדי להצליח איתה, וזה למעשה פנייה לנשים.

זה בסדר גמור לרצות להצליח איתה, זה בסדר לרצות לאסוף אותה, זה בסדר לרצות לקיים איתה יחסי מין, אבל אתה לא צריך את זה. זה ההבדל שיעזור לך להיפטר מהפחד שלך מדחייה ולמשוך בקלות רבה יותר נשים.

7. דע שזה לא תמיד התקלה שלך

קבוצת נשים קרות

לא משנה כמה טוב אתה נהיה עם נשים (למשל אתה בטוח, אתה איש שיחה נהדר, אתה יודע לפלרטט ולגרום לנשים להרגיש משיכה מינית עבורך, אתה בחור מגניב, אתה מתלבש טוב, אתה יש השקפה חיובית על החיים, אתה מתקדם בחיים, יש לך מטרה בחיים ואתה בחור מדהים מכל הסוגים), זה לא אומר שכל אינטראקציה תעבור בצורה חלקה ותסתיים בכך שתקבל מספר טלפון, נשיקה או מין.

למה? יש נשים שהן מתקשרות גרועות ולא יודעות מה להגיד במהלך שיחה עם בחור שהן אוהבות.

חלק מהנשים מוזרות, יש נשים שהן אווירה מחורבנת והשקפה שלילית על החיים. לפעמים, אישה תאהב אותך, אך תנסה גם להרשים את חברותיה על ידי משחק קשה להשגה והיא תלך רחוק מדי עם זה עד לנקודה בה תאבד בה עניין.

לפעמים, אישה תהיה עצבנית ותתחיל לפקפק בעצמה סביבך ותרצה להתרחק מהאינטראקציה.

היא באמת תאהב אותך, אבל תפקפק בעצמה ופשוט תתרחק מהאינטראקציה ותקווה שתרדוף אחריה. אתה מבין דברים מסוג זה כשאתה הופך להיות בחור ממש בטוח ורואה שרוב האנשים חסרי ביטחון, עצבניים ומפקפקים בעצמם כאשר הם מתקשרים עם המין השני או במצבים חברתיים בכלל.

אז במקום לחוש פחד מדחייה וחשיבה,'הא ... מה אם אני מדבר עם בחורה וזה לא עובד?'אוֹ'מה אם אני מנסה לעשות צעד וזה לא עובד?'רק דע שאתה עושה את הדבר הנכון. אתה נמשך לבחורה, אתה רוצה להעביר את זה קדימה ואתה להיות האיש בעניין על ידי ביצוע מהלך. אם היא לא מרגישה טוב איתך או שאתה והיא לא תואמים מספיק, זו לא בהכרח אשמתך.

לפעמים זו אשמתה, לפעמים זה חוסר תאימות, אבל אל תטיל את כל האשמה על עצמך, תחוש בזה כלפי מטה ואז פחד שדחות אותך נשים אחרות.

אינטראקציה לא תמיד עוברת בצורה חלקה מצעד אחד למשנהו וכדאי לקבל זאת מראש. כשאתה באמת טוב עם נשים, תוכל לדחוף כל סרבול ותמרון סביב כל הטעויות שהיא עושה (למשל, היא משחקת קשה מכדי להגיע) כדי להגיע למספר טלפון, נשיקה או מין עם רוב הנשים.

עם זאת, אם אתה עדיין לא מיומן מאוד לגשת ולאסוף נשים, רק דע שלא תמיד אשמתך כי אינטראקציה מתה או התמזגה.

כל שעליך לעשות הוא לדבר עם כמה נשים אחרות, או להעמיד את הביטחון והמיומנויות שלך עם נשים במבחן על ידי כך לראות עד כמה אתה יכול לדחוף את האינטראקציה. להישאר באינטראקציה ולנסות להתמודד איתה זו הדרכים הטובות ביותר לשפר את הביטחון והמיומנויות שלך עם נשים ולהשתפר עם הנשים כתוצאה מכך.

במקום לומר לעצמך,'אני מאבד אותה! אני מרגיש עצבני עכשיו ... אני חייב לצאת מכאן 'אמור לעצמך,'לא ... אני אשאר כאן. אני הולך להתמודד עם זה ולראות כמה רחוק אני יכול לקחת את זה. '

פעולה זו גורמת לך להיות הרבה יותר חזקה כגבר וזה גם בסופו של דבר הופך למשהו כמו נשיקות, יחסי מין ומערכת יחסים מכיוון שהסרבול נוצר לפעמים על ידי האישה, אז אתה רק צריך להיות חזק מספיק כדי לדחוף את זה.

8. דעו שהכל יהיה בסדר

זוגות מאושרים

הרבה חבר'ה באמת דבקים בפחד שלהם מדחייה ומתרגלים להסתתר בפחד.

הפוטנציאל של דחייה הופך להיות מכריע וחזק יותר מבחינתם מאשר לצאת לשם ולקבל את התוצאה שהם רוצים עם נשים. הוא לא מבין שאף גבר אינו תואם לכל אישה שהוא פוגש ושהוא יהיה תואם לחלוטין עם מיליוני נשים, ולא רק אישה אחת.

במקרים רבים, הוא גם לא יודע שמיתוס 'אהבה אמיתית אחת' הוא למעשה מיתוס שהחל עוד בתקופה שבה אסור היה לקיים יחסי מין לפני הנישואין. אז היו לרוב האנשים רק בן זוג אחד ולפעמים שניים בחיים לפני שהתחתנו.

אז, כל הרעיון לגבי 'זה שנמלט' התרחש ואז סרטי הוליווד החלו לשרטט את הרעיון עם אספקה ​​אינסופית של סרטים על 'זה', זה שנמלט משם, וחברים לנפש כל שאר הרעיונות המופלאים.

זה בסדר אם אתה רוצה להאמין בדברים האלה. אתה יכול להאמין בכל מה שאתה רוצה. אם אתה רוצה להאמין שיש שם רק 'חבר נפש' אחד שהוא בסדר, אבל זה לא יעזור לך בפחד מדחייה.

מה שיעזור לך בפחד מדחייה הוא להבין שיש מיליוני נשים מושלמות עבורך.

יש מיליוני נשים שיעיפו את דעתך בכמות האהבה שהן נותנות לך. יש מיליונים, אולי מיליארדי נשים שאתה נמשך אליה מינית.

יש מיליוני נשים שאתה יכול לקיים איתן קשר מדהים. עם זאת, תן לי לשאול אותך: אם היה לך קשר עם אחת ממיליוני הנשים האלה והיא באמת אהבה אותך וממש אהבת אותה והיה לך קשר ומערכת יחסים נהדרת, היית אומר שהיא האחת שלך ו רק נפש נפש?

יתכן, אם אתה רוצה לשים עליו סוג כזה של תווית. עם זאת, מה דעתך במקום לנהל מערכת יחסים עם מספר 257,000 מתוך מיליוני הנשים שתוכל לבחור, היה לך קשר עם אישה מספר 435,026. הקשר איתה היה מדהים והאהבה הייתה עמוקה, אמיתית ונמשכה לכל החיים. האם היא תהיה חברת הנפש היחידה והיחידה שלך?

אם אתה רוצה לשים עליו סוג כזה של תווית, תוכל. זה תלוי בך איך אתה מחליט להראות את החיים.

אתה יכול להסתכל על נשים ועל אהבה כאל נדיר וקשה למצוא, או שאתה יכול לראות את שפע הנשים והאהבה סביבך. כולנו כאן על כוכב לכת שצף במשהו שנראה כמרחב אינסופי.

יש לנו מיליארדים בני האדם כאן על הפלנטה והכל יהיה בסדר אם תחליט לגשת לאחת ממיליוני הנשים שנראות לך מושכות.

אתה לא הולך למות, להיהרג או להיהרס לנצח ולנצח נצח כי הלכת ודיברת עם אישה ולא היית תואם איתה. עסקת פריקן ביג. דיברת עם בחורה, אהבת אותה וניסית להסלים, אבל היא לא כל כך התעניינה. עסקת פריקן ביג.

זו רק שיחה ואינטראקציה בין שני בני אדם שנפגשו במקרה. באמת, אתה לא צריך לדאוג שלא 'תשיג אותה'. זה בכלל לא עניין גדול.

ובכל זאת, עבור כמה חבר'ה לדבר עם אישה נראה להם עניין גדול באמת.

בחור יכול לומר,'מה אם כולם בבית הספר מגלים?'אוֹ'מה אם כולם בעבודה מגלים?'אוֹ'אני גר בעיירה קטנה ... מה אם הם יגלו זאת?'אוֹ'מה אם אני אדבר עם בחורה וזה יחזור לאנשים שאני יודע שדיברתי איתה וזה לא הצליח?'

אם אתה מתקרב נכון לאינטראקציה שלך עם נשים, אז רוב הנשים שאתה מדבר איתן לפחות ירגישו נמשכות אליך כתוצאה מהביטחון שלך, מהגבריות ומהאווירה המינית שאתה יוצר.

לכן, אין מה לדאוג.

אם במקרה פוגשים אישה שאינך תואם איתה, זה בסדר גם כן. למעשה, זה הטבע. שום בן אנוש אינו תואם רומנטית לכל אדם על פני כדור הארץ וזה בסדר.

לדבר עם אישה ולבדוק אם אתה והיא התאמה תואמת זה לא דבר להתבייש או להתבייש בו. זה פשוט נורמלי ואתה צריך להרגיש גאה שאתה אדם על זה ומתקרב או עושה צעד. אתה לא מתחבא בפחד, אתה נוקט בפעולה והיית איש בטוח.

מיליארדי בני אדם מתקשרים זה עם זה כל יום על פני כדור הארץ והם לא בסופו של דבר נותנים זה לזה את מספר הטלפון שלהם ואז מקיימים יחסי מין ומערכת יחסים, נכון? לא. זה פשוט נורמלי וטבעי כי יחסי גומלין והם לא תמיד מובילים לנשיקות, יחסי מין וזוגיות. לכן, אל תפעילו כל כך הרבה לחץ על עצמכם.

דע שהכל יהיה בסדר. אתה תהיה בסדר. אם אתה מדבר עם אישה מסוימת, זה אולי נראה לך חשוב מאוד באותו הרגע. אתה עלול להרגיש כאילו אתה צריך להשיג אותה כי אתה נמשך אליה, אתה אוהב אותה והיא למעשה מדברת אליך ונראית מעוניינת.

עם זאת, היא אחת ממיליונים איתם הייתם מנהלים מערכת יחסים מדהימה.

אם אתה סוג של בחור שיודע לגרום לנשים להרגיש נמשך ולא מפחד לדבר עם נשים (כי אתה יודע שהן ירגישו נמשכות אליך, אז אתה יודע שזה יהיה בסדר), אז אתה לא תהיה מודאג מכך שתשיג ילדה מסוימת.

אם האינטראקציה לא תצליח, תדבר עם נשים אחרות שאתה נמשך אליה באותה מידה או אפילו יותר מושך אליה ואתה לא מתכוון לדאוג לילדה שפגשת במקום שזה לא הצליח.

אם אתה פשוט מתמקד בבחורה אחת וחושב,'אני חייב להשיג אותה. כל חיי הם עליה. היא חברת הנפש שלי. היא האחת. אני חייב להשיג אותה. זה אני והיא ביקום ואף אחד אחר לא משנה - רק אני והיא 'אז אתה תעשה לעצמך כל מיני צרות מיותרות.

אתם תפחדו מדחייה ותדאגו לפשל בהזדמנות היחידה שלכם עם ילדה. כאשר היא מרגישה את הנזקקות שלך אליה, סביר להניח שהיא תדחה אותך.

אז דעו שהכל יהיה בסדר בין אם תקבלו בחורה אחת מסוימת ובין אם לא. כן, היא אולי תהיה יפה וגם תהיה ילדה נחמדה, נוחה, אינטליגנטית, אבל היא לא האישה היחידה כזו.

אותן נשים נמצאות בכל מקום וכאשר תוכלו ללמוד איך להיות בטוחים סביב נשים, תגלו שסוגי נשים שהיו בעבר קרות וכלבות כלפיכם פתאום נפתחות ויהיו ידידותיות ונוחות איתך. לאחר מכן תבין כמה באמת יש לך ברירה עם נשים.

9. התלהבו מהרגשת עצבים

מגע פלרטטני

זה ממש מגניב.

אחת הדרכים לעבור את תחושות העצבים והפחד המוחצות, המשתקות היא להרגיש נרגשת מכך.

לדוגמה, חשוב על בחורים שהם מחפשי ריגושים (למשל, קופצי בסיס, צניחה חופשית וכו '). הם לוקחים סיכונים שפוחדים, אך מתרגשים מכך באותו זמן. הם מתרגשים מלהתמודד עם תחושת הפחד ואז להגיע למהר מלעשות ולבצע את מה שהם רוצים לעשות.

כנ'ל לגבי התקרבות והסלמה לנשיקות ומין עם נשים. זה באמת ממש מרגש לצאת לשם ולהתקרב לנשים, או להתחיל פתאום לדבר בצורה בטוחה ומינית עם אישה שהתחשק לך זמן מה.

עם האישה שעליה אתה ממש מתחשק, אתה מפסיק להסתכל עליה כחברה תמימה ובמקום זאת אתה מתחיל להעריך את המיניות שלה בכך שאתה מסתכל עליה בחיוך ומבט בעיניים כאילו אתה כמעט הולך לאכול אותה. היא טעימה לך ואתה לא מפחד להראות לה את זה.

פתאום יש לך ביטחון לחייך ולהגיד בביטחון,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך'לה. זה ממש מרגש לעשות את זה. אתה מרגיש כל כך הרבה יותר חי כגבר.

השווה זאת למסתור ופחד להידחות. יש בחורים שיסתתרו ממה שהם רוצים עם נשים וינסו להצדיק את הפחד שלהם באומרם,'מה אם אעבור ואדבר איתה וזה לא יצליח?'אוֹ'מה אם אני אנסה לעשות מהלך וזה לא יצליח?'

איזה סוג של חיים זה לחיות? אם אתה חושב ככה סביב נשים, מה זה אומר עליך כגבר? הנה העניין: אתה יותר טוב מזה. אתה לא צריך לפחד.

כשאתה מפסיק לפחד ומתחיל לאמץ את התחושה של עצבנות ושיש לך את 'הפרפרים' בבטן או את ה'עקצוצים 'או איך שלא תקרא להם, אז החיים מתחילים להיות מעניינים באמת.

כשאתה חי בקצה אזור הנוחות שלך עם נשים, אתה גדל ואתה הולך למקומות בחיים. עם זאת, כשאתה מסתתר מלצאת מחוץ לאזור הנוחות שלך עם נשים, אתה לא הולך לשום מקום.

אתה עומד בקיפאון ופוטנציאלי מתחלף לפורנו יותר מדי. הסתרה מנשים לא תביא לך תוצאות עם נשים. לעצור את העניין שלך בנשים ולפחד להראות את העניין המיני שלך לא יביא לך תוצאות עם נשים.

אחד הדברים שאתה יכול לומר לעצמך כשאתה מרגיש עצבני אם אתה רואה אישה שאתה רוצה לגשת אליה, או אם אתה מדבר עם בחורה שאתה אוהב ופוחדים להיות בטוחים סביבה, לעשות מהלך או להיות קצת יותר מיני ופלרטטני הוא,'מגניב! אני מרגיש עצבני! זה מדהים. ברגע שאעשה את זה ואעבור את זה, אני אוכל לעשות דברים גדולים אפילו יותר מזה. אני אהיה אפילו יותר חזק ממה שאני עכשיו. '

זו גישה הרבה יותר קדימה, מרגשת, אלפא גברית לחיים. במקום להיסגר מהפחד ולאבד את ההזדמנות איתה, פשוט התלהב מהעובדה שאתה גר בקצה אזור הנוחות שלך. לחבק אותו.

חשוב: כשאתה אומר לעצמך משהו כמו,'מגניב! אני מרגיש עצבני. אני בקצה אזור הנוחות שלי 'אני לא מדבר על לחשוב על זה או להגיד את זה בצורה עצבנית, מתוחה ומודאגת.

אני לא מדבר על זה שאתה מרגיש עצבני בגלל העצבנות או מרגיש את הפחד ומנסה לשכנע את עצמך לא לפחד.

מה שאני מדבר עליו זה שאתה מרגיש נרגש מהעצבנות.

התרגש וחשוב לעצמך,'מגניב! אני מרגיש עצבני. המשמעות היא שאני בקצה אזור הנוחות שלי עם נשים. כשאני עושה את זה ואצליח להתמודד עם סוג זה של סיטואציות, אז אוכל לעשות דברים גדולים וטובים יותר אחריו. אני גדל כגבר. דברים קורים בשבילי. אני מתקדם! 'ובעצם מרגיש נרגש מזה.

אל תרגיש עצבני בגלל הרגשות העצבניים והפוחדים שאתה חווה. תרגישו נרגשים ותדעו שתתקדמו ענק כשתדחפו את עצמכם לעבור את זה.

10. דעו שזה יהיה שווה את זה

אפשר להיות מאושרים ומצליחים בחיים

נדרשת רק אותה בחורה אחת ומיוחדת בכדי להפוך את כל 'הדחיות' הקודמות שלך למשתלמות.

כשאתם מדברים איתה ואתם צוחקים, מחבקים אחד את השני, נוגעים אחד בשני, מתנשקים, מקיימים יחסי מין, היא מצחקקת, היא מסתכלת עליכם בעיניים האוהבות האלה ואז אתם מתעוררים בבוקר והיא לידכם , אתה מסתובב, מנהל מערכת יחסים נהדרת וחווה אהבה - כל הפעמים שפגשת נשים שלא היו תואמות איתך הופכות לחסרות משמעות ולא רלוונטיות.

לא באמת אכפת לך מהתקופות שפנית לנשים וזה לא הסתדר; הם הופכים להיות לא רלוונטיים כי מה שיש לך איתה זה מה שהיית אחרי כל הזמן. זה הדבר שכיוונת להשיג ועשית את זה. התחושות שאתה חווה איתה עכשיו שוות יותר מכך.

אם אתה יכול פשוט להשתמש בגישה הגברית האלפאית בידיעה שזה טוב ללכת אחרי מה שאתה רוצה.

ללכת אחרי מה שאתה רוצה זה שום דבר לפחד ממנו. אין מה לחשוש מהעובדה שתפגוש נשים ותמצא כאלה שתואמות אותך למדי, תואמות מעט ואז חלקן תואמות אותך להפליא.

כשתצליחו לקבל זאת מראש, תוכלו לדחוף קדימה עד שתמצאו כמה ממיליוני הנשים שתואמים אתכם להפליא. זה יהיה מדהים עבור שניכם.

היא הולכת להסתכל אליך בהתרגשות, תאווה ורגשות אהבה שלא ניתן לעמוד בפניהם. היא הולכת להיות לגמרי בך ורוצה להיות איתך. כשאתה מקיים איתה יחסי מין, היא תאהב את זה. כשאתה בקשר, היא הולכת להסתכל עליך בעיניים אוהבות.

זה שווה את זה.

להגיע לנקודה זו מהנה הרבה יותר מכניעה לפחד ולהסתרת מחשבה,'מה אם אני נדחה? מה אם אני אדבר איתה והיא לא אוהבת אותי? '

אתה יכול לחיות סוג כזה של פחדים אם אתה רוצה, אבל זה לא הולך להגיע לשום מקום. להסתיר את עצמך כי אתה מפחד מדי לפגוש נשים תואמות לא יביא אותך לגדול כגבר, אבל להיות מספיק גבר כדי לקחת סיכון ולדחוף את עצמך מחוץ לאזור הנוחות שלך.