10 טיפים כיצד להיות אדם טוב יותר

איך להיות אדם טוב יותר

עם חלוף שנות חייך, תהפוך לאיש חכם, מאושר ומצליח יותר ויותר או שתדעך ותסתכל אחורה על חייך בצער.

לא משנה כמה טוב אתה כבר עם גבר, תמיד יש מקום לשיפור. אולי אתה בחור מדהים כרגע, אבל אתה יכול להיות אפילו טוב יותר.

לכן, אם הגעתם לנקודה בחייכם בה אתם רוצים לדעת להיות אדם טוב יותר, הנה 10 טיפים שמשנים את החיים שיעשו את ההבדל עבורכם ...

1. קח אחריות מלאה להצלחתך או כישלונך

קח אחריות על ההצלחה או הכישלון שלך

אחד הדברים העיקריים המפרידים בין הגברים לבנים, או שמפריד בין גברים מצליחים לגברים לא מצליחים הוא היכולת לקחת אחריות על כמה שאתה מצליח בחיים.

בהתבגרות, לעתים קרובות אנו נעזרים בהורינו, במורינו ובמודלים לחיקוי מבוגרים אחרים בחיינו. אם אנחנו נכשלים במשהו, הם בדרך כלל נמצאים שם כדי לעזור לנו לסיים את העבודה, לעשות את העבודה בשבילנו או לעודד להמשיך עד שנצליח.עם זאת, כשבחור גדל, הוא צריך לקחת אחריות מלאה על ההצלחה או הכישלון שלו בחיים. אם הוא לא יעשה זאת, אנשים יתחילו לאבד את הכבוד אליו וירצו להתרחק ממנו כי הוא ירגיש עליהם כמו נטל.

אם בחור עושה טעויות בדרך, נתקע בשלבים מסוימים של החיים (למשל למצוא חברה) או לא חי מסוג החיים שתמיד חלם עליהם, עליו לקחת אחריות לתקן זאת בעצמו.

אם הוא לא ייקח אחריות על מנת להפוך את חייו לטובים יותר, הוא ככל הנראה יהפוך לשלילי לגבי עתידו, יחוש בדיכאון על חייו הנוכחיים ויחשוב שהכל פשוט קשה מדי, מכיוון שהוא מצפה שיש להעביר לו הצלחה מגש של כסף.

למשל, הוא עשוי לחשוב,“למה החיים כל כך קשים? אני בחור טוב. מגיע לי להצליח. מדוע אני לא חי את החיים שאני רוצה? זה לא הוגן. החיים מבאסים. ”

למה החיים כל כך קשים לי?

ובכל זאת, כך חושבים נערים צעירים. גבר בעל השקפה נערית על החיים עדיין מצפה מאנשים למהר לעזרתו בדיוק כמו שעשו ההורים והמורים בילדותו.

זה יהיה נחמד אם כולם היו מרוכזים לחלוטין לגרום לך להיות מאושרת ומצליחה, אבל פשוט לא החיים עובדים. אתה צריך לעמוד על עצמך, אחרת אתה נשאר מאחור.

גברים אמיתיים לוקחים אחריות על ההצלחה או הכישלון שלהם בחיים והם עושים כל מה שנדרש כדי להשיג את סוג החיים שהם באמת רוצים. הם לא מבזבזים זמן בתירוצים או יושבים ומדברים עם חברים על כמה שהם לא הוגנים. הם גורמים לדברים לקרות.

כמובן, יש אנשים שאכן משיגים הצלחה בקלות רבה ויש אנשים שאפילו זוכים להצלחה ומצליחים אפילו בלי לנסות, אך רוב האנשים צריכים להתאמץ בכדי להשיג את סוג החיים שהם חולמים לחיות.

אז, אחד הטיפים החשובים ביותר עבורך כיצד להיות אדם טוב יותר הוא להבין שיש לך שליטה ישירה רבה בהצלחה שלך ובכישלונות בחיים שלך. אם אינך משיג את סוג התוצאות הרצויות לך בחיים, הגדל ובצע את הפעולות הנדרשות כדי להגיע למקום בו אתה באמת רוצה להיות בחיים.

אל תבזבז זמן במחשבה שהחיים קשים מדי ושאתה לעולם לא יכול להצליח במה שאתה מכוון להשיג.

מדי יום ביומו גברים חדשים מצליחים במה שהם הצליחו להשיג בחיים ואתם יכולים לעשות זאת גם אתם צריכים לקחת אחריות מלאה על רמת ההצלחה או הכישלון שלכם. אל תבזבז זמן על האשמת הממשלה, החברה, הנשים או בחורים אחרים בחוסר ההצלחה שלך בתחומים שאתה רוצה להשיג דברים מסוימים.

העובדה היא שמיליוני חבר'ה שהיו במצבים גרועים בהרבה מכם עברו מכשולים ואתגרים רבים כדי להשיג את ההצלחה שיש להם כעת.

תוכלו להגיע לרמת ההצלחה והאושר שלהם בחיים ואף לחרוג ממנה.

אתה יכול להיות אחד הגברים החזקים בעולם הזה שלוקחים אחריות על ההצלחה שלך ולא מבזבזים זמן על תירוצים. אתה מוצא פיתרון, משתמש בו ואז ממשיך ליהנות מהרמה הבאה של הצלחה ואושר בחיים.

אתה לא מאותם בחורים שעוברים את החיים בראש סגור ומחפשים תירוצים כדי להצדיק את חוסר ההצלחה שלהם. אתה קם ועושה כל פעולה שאתה צריך כדי להגיע למקום שאתה רוצה להיות.

דוגמא קלאסית לכך שבחורים לא לוקחים אחריות על חוסר ההצלחה שלהם היא כשמדובר בנשים. צפו בסרטון זה כדי לגלות את הסיבה האמיתית מדוע הרבה בחורים טובים (שנשים היו אוהבות להיות איתם) נכשלים עם נשים ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, בחורים רבים מבזבזים את מרבית חייהם במחשבה שהם לא מספיק טובים עבור נשים.

הם מעלים תירוצים לכישלונם, במקום לחפש פתרונות בעולם האמיתי כדי להשיג את התוצאה שהם רוצים.

2. לאהוב ולקבל אחרים על מי שהם

זה חלק חשוב מאוד בלהיות אדם טוב יותר.

לאהוב ולקבל אחרים עבור מי שהם באמת לא רק עוזר לך להיות סוג של בחור שאנשים מעריצים ורוצים להיות חברים איתו, אלא גם הופך אותך למושך הרבה יותר לנשים.

כשאתה פוגש אנשים, עליך לשאוף לאהוב ולקבל אותם עבור מי שהם באמת נמצאים בפנים, במקום תמיד לנסות לשנות אנשים או לצפות שאנשים ישתנו סביבך כך שיתאימו לך.

תן לאנשים להיות מי שהם רוצים להיות.

לאהוב ולקבל אנשים על אישיותם הייחודית שהם מביאים לעולם הזה.

כשאנשים מקבלים תחושה שאתה איש חכם בצורה כזו, הם מרגישים הרבה יותר בנוח סביבך והם מרגישים שמחים שמישהו יכול להעריך את מי שהוא באמת.

במערכת יחסים עם אישה, זה גם נפטר מתחושות לחץ שאחרת הייתה חווה אילו הייתה בקשר עם בחור שלא יכול היה לאהוב ולקבל אותה על מי שהיא באמת.

היא לא חייבת לעשות מעשה של להיות מישהו שהיא לא סביבך ובשביל זה, היא תאהב אותך כל כך הרבה יותר עמוק.

כולנו רוצים להיות נאהבים, מקובלים ומוערכים על ידי אחרים וחלק מלהיות אדם טוב יותר מוביל את הדרך לסוג זה של דינמיקה עם האנשים בחייכם.

3. היה מסוג הגברים שאחרים יכולים להביט בהם ולכבד

היה סוג האדם שאחרים יכולים להביט אליו ולכבד אותו

להיות מסוג האנשים שאנשים אחרים יכולים להביט אליו לא מסתכם בהצלחה ענקית בחיים, להיות סלבריטאים, להיות כוכב ספורט או ליצור עסק שמשנה את העולם.

אם אתה רוצה לעשות את זה, אז קדימה ולעשות את זה, אבל זה לא ממש נדרש להיות סוג של אנשים שאנשים אחרים מסתכלים עליו ומכבדים.

בעיקרו של דבר, כל מה שאתה באמת צריך לעשות זה להיות סוג האדם שעומד במילה שלו, עוקב אחר השאיפות הגדולות ביותר שלו בחיים, אוהב ומקבל אחרים בזכות מי שהם ונשאר חזק רגשי; במיוחד כשאחרים מרגישים חולשה רגשית.

כדי להיות גבר טוב יותר, נסה להיות אדם חזק רגשית שאחרים יכולים להישען עליו כעמוד הכוח בעולם הזה, במקום להיות עוד בחור שאחרים צריכים להרים אותו רגשית ולהסתובב כנטל.

4. עקוב אחר המילה שלך

זו נקודה די ברורה, אבל יש נקודה חשובה שאני רוצה להעלות לך כאן.

בתור גבר, אתה צריך לעקוב אחר המילה שלך אם אתה מבטיח לעשות משהו, אבל לא תמיד אפשר לעמוד בכל הבטחה שאתה מבטיח.

לדוגמא: אם תבטיח הבטחה מקוממת ותגיד לחבריך שאתה תטיס אותם לירח בשבוע הבא, כנראה שלא תוכל לבצע את זה.

אז מה שאתה צריך לעשות זה רק להבטיח הבטחות שאתה יכול באמת לקיים.

נסה להימנע מהבטחה לאנשים דברים שאתה באמת לא יכול להעביר או שאתה אפילו לא חושב שאפשר.

כשאתה עובר את החיים, אתה חייב לעשות את מה שאתה חושב אפשרי ורק להבטיח דברים שאתה באמת יכול לעקוב אחריהם.

כשאתה ניגש לחיים בצורה כזו, אתה אדם הרבה יותר טוב שבן אדם שמבטיח את העולם לאנשים ואז אפילו לא ממלא אחר זה, או בחור שמבטיח הבטחות ואז יביא תירוצים בהמשך למה הוא לא יכול לעשות את זה.

5. היו חזקים יותר מבחינה רגשית מכולם בחייכם

הכוח הרגשי שלך כגבר הוא אחד הדברים האטרקטיביים והחשובים ביותר שאתה יכול לספק לנשים ואחרות לאורך החיים.

זו מתנה לא יסולא בפז שתוכלו להעניק לנשים ולעולם ובתמורה, נשים יאהבו אתכם וירצו להיות אתכם וגברים יראו אתכם בכבוד.

היה סוג האדם שאחרים יכולים להביט אליו ולכבד אותו

מבחינת נשים, בלי קשר למידת האישה המצליחה, העצמאית, האינטליגנטית והחזקה הרגשית, היא תמיד תרצה להיות עם גבר שהוא חזק ממנה רגשית.

נשים לא מושכות או חסרות ביטחון עשויות לקבל בחור שהוא חלש יותר מבחינה רגשית, אבל היא עדיין תאחל בסתר שהיא תוכל להיות עם גבר חזק רגשית שגרם לה להרגיש בטוחה, גאה להיות האישה שלו ונרגשת להתאהב בו.

נשים לא רוצות להרגיש כאילו הן צריכות להיות הקשוחות בחיים האלה, כי זה מוריד מהנשיות שלהן ומכריח אותן להיות גבריות וחזקות יותר כמו גברים.

לכן, כאשר בחור אינו מסוגל להיות חזק מספיק עבור אישה, היא מאבדת באופן טבעי כבוד ומשיכה אליו.

חלק חשוב מהמשיכה המינית של האישה לגבר מבוסס על הגבריות הרגשית שלו (כלומר חזקה, בטוחה, אסרטיבית, נחושה להצליח ולא משנה כמה אתגרים יגיעו לו וכו ') וכיצד זה מאפשר לה להיות נשית, פגיעה ורגיש סביבו.

אם אישה מרגישה שהיא חזקה יותר מבחינה רגשית מהגבר שלה במערכת יחסים, זה יבטל את המשיכה המינית שלה כלפיו והיא תתחיל להרגיש נמשכת לבחורים אחרים שהם יותר גבריים ממנו.

כוח רגשי חשוב גם לא פחות בסביבות עבודה ובסביבה של חברים ובני משפחה.

כאשר אתה האיש החזק יותר מבחינה רגשית מכולם (כלומר אתה לא מתפורר בלחץ, אתה נשאר חזק ולא משנה מה), אז אנשים יסתכלו עליך, יכבדו אותך ויתפעלו ממך כמקור עוצמתי ואמין של כוח בחייהם.

על ידי היותך חזק רגשית כגבר, סביר יותר שתקודם בעבודה וחברים נוטים יותר להסתכל אליך, לכבד את דעתך ורוצים להיות סביבך.

6. יש לך מטרת חיים ענקית ולבצע אותה בנחישות בלתי פוסקת

חלק גדול מאיך להיות אדם טוב יותר הוא שיהיה לך מטרה ענקית בחיים.

בעיקרו של דבר, פירוש הדבר שיש לך שאיפות ענק או חלומות שאתה רוצה להשיג ולהגשים במהלך החיים האלה.

הסיבה מדוע אני אומר,'בצע את זה בנחישות בלתי פוסקת'הוא שכל דבר גדול באמת שתרצו להשיג בחיים, יגיע בדרך כלל עם מכשולים ואתגרים רבים לפני שתגיעו ליעד הסופי.

אם תחשוב על כמה מהאנשים המצליחים ביותר בעולם או אנשים שאתה מכיר באופן אישי (למשל כוכבי ספורט, אנשי עסקים, עמיתים לעבודה, משפחה או חברים), תבין שכמעט בכל המקרים זה לא היה קל קו ישר להצלחה מבחינתם.

הם נאלצו לעשות את דרכם לאורך שבילים מפותלים רבים, לעשות כמה עקיפות, לעשות כמה סיבובי פרסה, לעבור אתגרים ולהתגבר על מכשולים לפני שהם הגיעו בסופו של דבר למקום המדהים שהם נמצאים בו או שבסופו של דבר הם הגיעו אליו.

קרוב לוודאי שהאותו הדבר יקרה בחייכם כאשר אתם שואפים להצליח ולהפוך לגבר טוב יותר מכפי שכעת אתם.

למרות שחיוני להקפיד על חשיבה חיובית, מציאות החיים היא שלרוב ישנם אתגרים ומכשולים מסוימים שמישהו יפגוש כאשר הם עולים לרמות גבוהות יותר של הצלחה.

כל עוד אתה מוכן לבצע את הנחישות הבלתי פוסקת, בסופו של דבר תגיע לשם.
כאשר אכן תגיע למטרותיך, יראו אותך כאדם טוב יותר מרוב הבחורים האחרים על הפלנטה הזו שפשוט מוותרים וחושבים שהחיים קשים מדי.

7. תהיה בחור טוב אלפא זכר

הרבה חבר'ה מפחדים להיות זכר אלפא כי הם מרגישים כאילו מדובר בבוס של אנשים מסביב, להיות אידיוט, להיות תוקפני ולהיות אנוכי.

עם זאת, ככה זה לא עובד בכלל.

כן, יש כמה גברים אלפא של ילדים רעים בעולם הזה, אבל רוב זכרי האלפא בעולם הזה הם בחורים טובים או בחורים טובים למדי.

אם אתה תוהה כיצד להיות גבר טוב יותר, אל תסתכל מעבר ליכולת הטבעית שלך להיות בחור טוב גבר אלפא. אתה לא תהיה ילד רע, אדם רע או מטומטם אם אתה לוקח על עצמך תפקיד גברי אלפא בחיים.

להיות בחור טוב גבר אלפא בעצם פירושו ללכת אחרי מה שאתה רוצה בחיים בביטחון ובנחישות בלתי פוסקת, תוך כדי להיות טוב לאנשים אחרים ולהיות אדיב, אוהב ושקול.

אם אתה חושב על כמה מהגברים המכובדים ביותר בהיסטוריה, תראה שהם היו גברים אלפא טובים. הזמנים היו שונים אז, אז הם אולי היו קצת יותר אכזריים מאדם מודרני, אבל הם היו בחורים טובים לתקופתם.

כשאתה נהיה יותר זכר אלפא (כלומר אתה לוקח על עצמך את ההובלה כשאפשר, אתה מאמין בעצמך, אתה דוחף קדימה להשיג את מה שאתה רוצה בחיים, אתה תקיף וכו '), נשים מוצאות אותך מושך ללא עוררין וגברים מכבדים אתכם ותסתכלו עליכם.

8. הרחב את דעתך על ידי למידה של דברים חדשים

נצל את כוח המוח שלך

דבר מעניין אצל אנשים רבים הוא שהם מניחים שהכל כבר הסתדר ולעולם לא צריכים ללמוד שום דבר חדש.

עם זאת, לכולנו יש את היכולת להמשיך ללמוד, לצמוח ולהיות חכמים ונאורים יותר לאורך זמן.

אם נשמור על הראש, תמיד נגלה דברים חדשים ומעניינים שהיו ממש מתחת לאף שלנו כל הזמן, אבל פשוט לא היינו מוכנים לראות את זה.

לדוגמא: הרבה בחורים עוברים את החיים במחשבה שנשים נמשכות רק לבחורים שנראים טוב ועשירים, אבל אחד הדברים הנאורים שאני מלמד כאן ב'האיש המודרני 'הוא שאתה יכול למשוך נשים בדרכים אחרות (למשל. עם הביטחון, הכריזמה, האווירה הגברית, ההומור וכו ').

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, נשים יכולות להרגיש נמשכות לבחורים עשירים שנראים טוב, אך הן יכולות להרגיש נמשכות באותה מידה לתכונות אישיות, התנהגויות ותכונות פנימיות אצל גברים.

ישנן נשים בררניות ביותר ויקבלו רק גבר בעל מראה דוגמני גברי ומשאיות כסף, אך לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח.

קיומן של סוג פתוח פירושו שהם פתוחים להרגיש נמשכים לכל סוגי הבחורים השונים (למשל עודף משקל, קירח, רזה, מגזעים אחרים, מראה ממוצע, מראה מתחת לממוצע וכו ') כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש מספיק משיכה בדרכים אחרות (למשל בביטחון שלו, בכריזמה, בגבריות, בהומור וכו ').

9. צפו בפורנו פחות וקימו יחסי מין אמיתיים יותר

אין שום דבר רע בלהסתכל על פורנו או לאונן כדי לנקות את הצטברות הזרע שלא נפטרת ממנו על ידי קיום יחסי מין אמיתיים.

אוננות היא טבעית ונורמלית לחלוטין ופורנו הוא אחד מאותם מתנות מגניבות שמגיעות עם ציוויליזציה מתקדמת שיש לה טכנולוגיה והפכה פחות שמרנית לגבי מה שהיא מאפשרת לציבור לגשת אליה.

עם זאת, הרבה גברים מודרניים נשאבו להטות את התשוקה המינית שלהם, מה שאחר כך גורם להם להיות פחות נלהבים מהחיים, נוטים יותר לדיכאון, פחות מוכנים לפנות לנשים ופחות מעוניינים לשמור על חיי מין בריאים כאשר הם נמצאים בזוגיות.


מִשׁאָל

באיזו תדירות אתה מאונן?

  • פעם בחודש
  • פעם בשבוע
  • כמה פעמים בשבוע
  • כל יום
  • מספר רב של פעמים ביום

צפה בתוצאות

טוען ...

לכן, אם אתה אחד הגברים המודרניים הרבים שהתאוננו יותר מדי, טיפ חשוב עבורך כיצד להיות גבר טוב יותר הוא להרחיק את היד ממנו.

אם אתה מאונן יתר על המידה, נסה לקצץ אותו פעם בשבוע או פעמיים בשבוע אם אתה בהחלט צריך. במקום לטלטל את החשק המיני הבנוי שלך לנשים, השתמש ברצון הזה להתקרב ולקיים יחסי מין עם נשים חדשות או תן אותו לחברה שלך, לארוסך או לאישה שלך.

10. להתחייב לחיים שמשתפרים ומשתבחים עם הזמן

אפשר להיות מאושרים ומצליחים בחיים

אחד המפתחות להיות אדם טוב יותר הוא השקפה חיובית על החיים, שם אתה עובד ללא הרף לקראת חיים טובים אפילו יותר עבור עצמך (ועבור אלה בחייך) לאורך זמן.

אתה לא צריך להשיג הכל מחר.

זה עלול לקחת לך 10, 20 או 30 שנים להגיע למקום בו אתה באמת רוצה להיות, אך תהיה לך גישה חיובית וקדימה בזמן שאתה עושה את זה. צאו לעבר עתיד טוב יותר עם השקפה חיובית ותדעו שתגיעו לשם.

אל תשאב לכל החדשות הרעות סביבך.

לדוגמא: כאשר גבר צופה בחדשות רעות מדי בטלוויזיה או מאזין לנקודות המבט השליליות של חברים, הוא עלול להתחיל לחשוב שהעולם מבולגן, מערכות היחסים קשות מדי עכשיו והחיים רק הולכים ומחמירים.

עם זאת, לחשוב על החיים באופן זה רק יגרום לאדם להרגיש אומלל ולא יראה טעם לחיות בכלל.

כדי להיות אדם טוב יותר, נסה להתמקד בצד המואר של החיים על ידי תשומת לב לאנשים שמאושרים ומצליחים בחיים ובזוגיות שלהם, במקום להתמקד בכל החדשות הרעות שאתה שומע סביבך בכל חיי היומיום. .

באופן אישי, אני חבר קרוב עכשיו של אנשים מאושרים ומצליחים, והחיים מעולם לא הרגישו טובים יותר ממה שהם עושים כרגע. יש לי גם אישה בטוחה, שמחה וסקסית (היא בת 23 ואני בת 38) שמתלהבת מהעתיד בדיוק כמוני.

עם זאת, לפני שהפכתי לאיש שאני עכשיו, נטיתי למשוך חברים שליליים או שהסתכלו על החיים בצורה יותר פסימית. באותן שנים בחיי שנאתי כל כך הרבה דברים על העולם, הממשלה והאנשים סביבי.

עם זאת, כל זה היה בזבוז זמן ואנרגיה. זה לא הביא אותי לשום מקום והשאיר אותי רק שטויות על החיים, על עצמי ועל כל האחרים.

זו הבחירה שלך אם אתה רוצה להיות פסימיסט, אופטימיסט או אי שם בין לבין, אבל מה שמצאתי זה שזה מרגיש טוב יותר ויעיל יותר להיות חיובי ולהתמקד ביצירת חיים שמשתפרים ומשתבחים עם הזמן .

כשאתה ניגש לחיים בצורה כזו, אתה הופך להיות יותר ויותר מאושר עם הזמן מכיוון שאתה מגיע למטרות שהופכות את חייך לטובים יותר. אתה מרגיש גאה בעצמך על היותך גבר גדול וטוב יותר עם הזמן והאנשים סביבך מסתכלים אליך ומכבדים אותך גם בגלל זה.

מצד שני, אם בחור חושב על החיים בצורה שלילית ומאמין שחייו רק הולכים ומחמירים, זה באופן טבעי הורג את המוטיבציה, האושר והמשיכה שלו לאחרים והוא בסופו של דבר מרגיש מדוכא ולא במקום. בעולם הזה.

אז הנה מה שתמיד צריך לזכור ...

לא משנה מה אומרים אנשים שליליים, האמת היא שיש הרבה אנשים מצליחים ומאושרים בעולם הזה שהתחילו בתחתית הסולם בחיים ועכשיו הם נהנים מחיים מדהימים. הם עבדו בדרכם לקראת הצלחה ואושר וזה לא תמיד היה קל, אבל הם הגיעו לשם וכעת הם נהנים מהיתרונות שבכך.

מבחינת מערכות יחסים, ישנם גם מיליוני זוגות שמתאהבים זה בזה יותר ויותר לאורך זמן ונהנים מהחיים יותר ויותר ככל שעוברות השנים.

חשבו על הזוגות שראיתם שעדיין מאוהבים בטירוף, שמחים ונרגשים להיות ביחד אחרי 20, 30 או אפילו 40 שנה ביחד.

זה מה שאפשר בשבילך.

אתה יכול להיות כל כך מאושר מהחיים שלך ואתה יכול להיות כל כך מאושר בזוגיות.

אז במקום להישאב לכל החדשות הרעות שאתה רואה בטלוויזיה או מחשבותיהם הפסימיות של האנשים הלא מצליחים סביבך, נסה להתמקד במיליוני האנשים שמחים, מצליחים ומתקדמים כל הזמן לעבר חיים טובים יותר לאורך זמן. .