14 תסרוקות הגברים האטרקטיביות ביותר שנשים אוהבות

לא משנה מה שמעת או קראת, המראה שלך חשוב מאוד. נשים מודות שהן מחפשות ביטחון ואיך שאדם נראה כשהן מחפשות בן זוג. הדרך שבה אתה מתלבש, הסגנונות שאתה מנסה על הזקן והתסרוקת ממלאים תפקיד מרכזי. גם אם אתה חושב שאתה ברווז מכוער, קצת ביטחון עצמי וטיפוח נכון יכולים להפוך אותך לגבר הנחשק ביותר בחדר.

עולם האופנה משתנה כל הזמן ומתפתח תוך כדי דיבור. ישנם סגנונות רבים להפליא לכולם. הכל מסתכם בבחירת הסגנון המתאים לך ביותר. קבלת הסגנון הנכון משנה את המראה שלך לטובה ומעלה את הביטחון שלך לשלב הבא. כפי שהזכרנו קודם לכן, נשים מוצאות גברים עם ביטחון מושכים, אך לפני כן, התסרוקת הנכונה מביאה לך תשומת לב.

זה לא משנה אם אתה קירח או שיש לך שיער ארוך או קצר. ישנם מספר סגנונות בחוץ שתוכל לחקור ולבחור. מטופח נכון, אפילו קרחת יכולה להיות יתרון. ריכזנו את 15 התסרוקות הטובות ביותר שנשים מוצאות בעיני גברים. בואו נראה איזה סגנון הכי מתאים לכם.

1. החתך

החתך

מָקוֹר

התסרוקת החתוכה היא קלאסית אך הייתה במגמה בימים אלה. תסרוקת תכליתית ואטרקטיבית ביותר זו נותנת משיכה נאה לגברים. הוא מראה נתק ברור בין השיער העליון שנסחף לאחור לבין החלק הצדדי והאחורי. הוא מתאים היטב לבני נוער עם שיער קצר, בינוני או ארוך.

2. The Buzz Cut

The Buzz Cut

מָקוֹרגזרת באז נותנת מראה נועז עם אורך אחיד של שיער קצר על כל הראש. זה מציג משיכה פנים נפלאה ומשופרת יותר. התחזוקה הנמוכה ותהליך העיצוב הקל שלו מעניקים שקט נפשי לגברים עסוקים יותר. הטאצ' אפ עם זקן זיפים מודרני דוהה ומסוגנן הופך אותו לאטרקטיבי יותר.

3. חתך צוות קצר

חתך צוות קצר

מָקוֹר

זה נותן משיכה לתסרוקת צבאית ואנשי צוות עם קו שיער צדדי גלוי יותר. מכיוון שהשיער קצר, לגברים יהיה מראה מסודר, כל כך אטרקטיבי לנשים. אנשים צעירים יותר הלומדים במכללה ובעלי שיער דק ודק יהיו בעלי מראה טוב יותר על ידי גזרת הצוות הקצרה הזו.

4. אפילו וקצר

אפילו וקצר

מָקוֹר

אם אתה רוצה להימשך למראה המיוחד של נשים, אתה יכול לנסות את התסרוקת האחידה והקצרה הזו. הוא מראה שיער גזור באופן שווה המסורק הצידה, אך נראה מרהיב! זה מוקיר מהפך נחמד גם לגברים צעירים ובגיל העמידה.

5. הקוויפי

הקוויפי

מָקוֹר

שילוב ייחודי של תסרוקת הפומפדור ותסרוקת המוהוק! להלן השיער הקדמי בעל נפח שנראה מיוחד מהחלק הנותר. כשהוא מסורק הצידה, הוא נראה ייחודי. ניתן למרוח ספריי לשיער ומרכך שיער לקבלת מראה מבריק.

6. תלתלים טבעיים

תלתלים טבעיים

מָקוֹר

תלתלים טבעיים מביאים גם מראה חמוד, אופנתי ומקצועי להפליא. התלתלים הקצרים והבינוניים של השיער הקצר והבינוני תלויים בכל מקום ומתנדנדים באוויר. עם זאת, התלתלים הנחמדים נשארים פחות מקורזים על ידי טיפול הולם עם יסודות טיפוח לשיער.

7. הפומפדור

הפומפדור

מָקוֹר

תסרוקת הפומפדור נותנת משיכה מדהימה לפנים של גברים עם שיער קצר בצדדים ושיער ארוך בחלקו העליון. השיער הפאנקי הארוך יותר הצידה נראה חד ומושך. נראה שהוא נפח ומגושם ואף פעם לא חורג מעיני הנשים.

8. החלק הצדדי

החלק הצדדי

מָקוֹר

תסרוקת החלק הצדדי היא עוד גזרה ורסטילית לגברים שנשים אוהבות. פרידת הצד המיוחדת של השיער והסירוק המסודר הצידה מעניקים מראה הגון. זוהי תסרוקת הפאר הטובה ביותר עבור חבר'ה בקולג ', אנשי עסקים ומפורסמים רבים עם שיער קטן, בינוני או ארוך.

9. חיתוך נמוך דהייה

חתך הדהייה הנמוכה

מָקוֹר

זה מראה סגנון ייחודי של גזרה נמוכה עם הבדלה מצוינת בין הצד לבין השיער העליון. עם דהייה בגוון נקי או נמוך, השיער המתולתל מעל החלק הקדמי והעליון נראה מרתק. מכיוון שתלתלי השיער הטבעיים בגודל בינוני שחורים, נראה שהדהייה הנמוכה נראית יותר.

10. מוברש קדימה

מוברש קדימה

מָקוֹר

תסרוקת גברים איקונית שאפשר לפלרטט איתה עם נשים! זה דומה לסגנון Quiff אבל כל השיער מתרומם כלפי מעלה במקום האגן הקדמי. המברשת הקדמית נראית מרתקת, אופנתית ויפה יותר.

11. ראש קירח

קירח

מָקוֹר

לאייקוני סלבריטאים רבים הייתה תסרוקת איקונית זו. ללא קווצת שיער אחת, ראש קירח זה מפנה את תשומת הלב לתכונות הפנים הטובות ביותר שלך. הזקן הארוך השחור הטהור המלווה מעניק מראה נאה יותר. שגרת טיפוח בזמן שומרת על התקרחות לאורך זמן!

12. היפסטר דהייה

היפסטר דוהה

מָקוֹר

דהיית ההיפסטר, הסגנון הפופולרי יותר של תרבות הפופ, מתלקחת גם היום. למרות שיש קירח קל בצד, השיער המוברש בגב מראה מראה ספקולטיבי. אז, אפילו גברים בגיל העמידה יכולים להיראות צעירים יותר עם תסרוקת מעולה זו בתנאי שיש תחזוק שיער חלק עם תרסיס שיער או קרם.

13. שכבה ארוכה

סיבוב ארוך שכבתי

מָקוֹר

בר מזל מספיק לשיער ארוך! קו שיער באמצע המפריד בין השיער הארוך הצידה יוצר תסרוקת ייחודית. אורכי השיער המגוונים ממש מהראש, דרך האוזניים והכתפיים נראים מעולה בזמן שהם מתנדנדים. הוא מעניק מראה צעיר ומקסים יותר עם שיער מסביב לראש וסגנון זקן צרפתי נוסף.

14. השיער הקצר והחלק

שיער קצר וחלק

מָקוֹר

שיער קצר וקליל זה הניתן לניהול בקלות נותן מראה נהדר עם אילוף טוב יותר. מסרק מוצק ומסודר גורם לאדם להיראות מסודר ונאה. זקן ועיצוב שפם נוספים מוסיפים את משיכת הפנים.

סיכום:

באחריותנו לדאוג לעצמנו. הגיע הזמן שתחשוב איך אתה אוהב את זה. התסרוקת שלך מגדירה אותך וזה לגמרי תלוי בך לעשות את התספורת הנכונה שמעלה את הקסם שלך. באמצעות מאמר זה, אתה מתוודע לכמה מהתסרוקות הטובות ביותר הנמצאות כיום במגמה. השתמש ברשימה זו כהפניה והעניק לעצמך מהפך יוצא דופן.