14 תכונות של זכר אלפא

תכונות של זכר אלפא

גברים אלפא הם בעצם בחורים שמאמינים בעצמם וממשיכים לדחוף קדימה לעבר מה שהם רוצים, ללא קשר לאתגרים שנזרקים עליהם.

בדרך כלל, זכר אלפא:

 1. האמינו במשיכותו לנשים, גם אם הוא לא נראה כמו דוגמן כי הוא יודע שביטחון וגבריות הם התורנים הגדולים ביותר לנשים.
 2. להיות מורכב בלחץ כי הוא יודע שהוא יכול לעבור הכל.
 3. להיות מונע להצליח בכל מה שהוא רוצה להשיג. אם הוא נכשל בפעם הראשונה, הוא יראה בזה שיעור, ילמד את מה שהוא צריך ללמוד ואז יעשה טוב יותר בפעם הבאה.
 4. הובילו את הדרך עבורו ואחרים גם כאשר הוא לא בטוח שהוא יעשה עבודה מושלמת ב 100% כל הזמן. הוא יודע שאף אחד לא מושלם, אבל מישהו צריך להוביל.
 5. צפו לכבוד מאנשים במקום לקוות שיאהבו אתכם.
 6. אל תרגיש נבוך אם הוא טועה מכיוון שהוא יודע שכולם צריכים ללמוד ולהשתפר, במיוחד אם הם גדלים ומקבלים היבטים מאתגרים יותר בחיים.
 7. יש שפת גוף בטוחה בעצמה ולא משנה באיזו סביבה הוא נמצא.
 8. יש אווירה גברית ולא אווירה ניטרלית או נשית.
 9. היו עקשניים במעקב כדי להשיג את מבוקשו. הוא יהיה האיש האחרון שיעמוד כשאחרים יזרקו את ידיהם לאוויר ואמרו שזה קשה מדי.
 10. היה 'איש של גבר', שמשמעותו בעצם הוא סוג של בחור שדווקא כל הגברים האחרים מכבדים ומסתכלים עליו, אך הוא עדיין מסוגל להסתובב עם כולם ברמה שווה.
 11. אל תפחד לפעמים לצאת נגד הסטטוס קוו כי הוא יודע שהחיים משתנים תמיד. מה שאנשים אמרו היה 'חובה' לתרבות לפני 150 שנה צוחק כעת על ידי רוב החברה המודרנית.
 12. צרו את המזל שלו במקום לשבת ולקוות שהחיים יעשו לו מזל טוב יום אחד. הוא קם ודורש דברים גדולים והוא בדרך כלל משיג אותם (כולל נשים לוהטות).
 13. תרגיש טוב מספיק לאישה יפה למרות שהיא עדיין לא יודעת כמה הוא זכר אלפא. הוא לא ממהר להראות לה במהירות שהוא מספיק טוב כי הוא יודע שכן.
 14. תמיד יהיה נוח לבטא את אישיותו האמיתית ולכן יתגלה ככריזמטי, אותנטי וחביב יותר.

לשבור את המיתוסים

שריר כוכב קולנוע

משמאל: דוויין ג'ונסון, האלק הוגאן, סילבסטר סטאלון וארנולד שוורצנגר.

יש הרבה מיתוסים סביב מה זה אומר להיות זכר אלפא, שרבים מהם דוחים בחור מהרעיון להיות יותר זכר אלפא.

הסטריאוטיפים המזויפים שהוצגו על ידי דמויות קולנוע, במיוחד אייקונים משנות ה -80 כמו 'רמבו' של סלי סטאלון וגיבורי האקשן השונים שמגלם ארני שוורצנגר, הביאו בחורים רבים להאמין שלהיות זכר אלפא פירושו להיות תחת רע רעש וגדול.

בטח, אותם חבר'ה ייחשבו 'אלפא' מכיוון שהם קשוחים ואמיצים, אבל בחור לא צריך להרביץ לאנשים, להרוג אנשים או להציל את העולם כדי להיחשב כגבר אלפא.
זה הרבה יותר פשוט מזה.אז בואו נסתכל על כמה מהמיתוסים ואז נדבר על האמיתות ..

מיתוס 1: גברים אלפא הם החבר'ה הקשוחים או הבריונים

אם אתה מאמין למה שאתה רואה בטלוויזיה ובסרטים, אז זכר אלפא הוא הבריון הגדול ביותר, הבחור עם השרירים הגדולים ביותר או הבחור שיכול להכות את כל החבר'ה האחרים.

האמת: גברים אלפא יכולים להיות גם חבר'ה טובים

כן, גברים אלפא של ילד רע נמצאים, אבל כך גם גברים של אלפא.

זכרים אלפא גבריים טובים הם אלה שעוזרים לאחרים בדרך להצלחה שלהם, רוצים שאנשים אחרים ישמחו ויבואו ממקום של אהבה וחמלה.

זכרים אלפא של ילד רע (למשל בריונים, בחורים קשוחים וכו ') לעיתים קרובות לא אכפת להם איך אנשים אחרים מרגישים. כל עוד הם מקבלים את מה שהם רוצים, החיים הם בסדר לטענתם.

להיות זכר אלפא זה לא אומר שאתה צריך להיות טיפש אנוכי שלא נותן שטויות על אנשים או על העולם שמסביב. תחשוב על כמה מהגברים ששינו את העולם במאה שעברה על ידי ביצוע תשוקותיהם ולא ויתור ותבין שרבים מהם הם בחורים טובים.

מיתוס 2: גברים אלפא הם חבר'ה נוצצים

באותו האופן שלהיות הבחור הכי גרוע בחדר לא בהכרח הופך אותך לאלפא ביותר, ניתן לומר את אותו הדבר להיות הבחור הכי חזק או הכי מבריק בחדר.

בטח, הבחור שמפנה את תשומת הלב לעצמו על ידי הבזקה של רכושו החומרי בדרך כלשהי נתפס לעתים קרובות כ'כלב העליון 'והבחור שמקבל את הילדה בסרטים, אבל זה לא בהכרח עובד ככה בחיים האמיתיים.

יש נשים שנמשכות לבחורים שיש להם הרבה כסף, רכוש חומרי בלינג, אבל זה לא הופך את הבחור לזכר אלפא. זה פשוט הופך אותו לבחור עם הרבה עושר חומרי.

רוב הנשים (לא כולן) נמשכות יותר לתכונותיו הפנימיות של הבחור (כלומר הוא בטוח, מונע, גברי, כריזמטי וכו ') מאשר איכויותיו החיצוניות (כלומר מראה, רכוש חומרי). עושר חומרי בהחלט יכול לגרום לבחור יותר תשומת לב מנשים ולעזור לו להתחבר לנשים מסוג חופרי זהב, אבל זה לא מבטיח את הצלחתו עם נשים.

חשבו על שיעור הגירושין וכמה קל לנשים לקחת 50% מכספו של הבחור ותבינו מדוע יש נשים ששמחות להיות נשואות לבחור במשך 5 שנים אם בסופו של דבר הן יצליחו ללכת עם גדול תלוש משכורת.

אם אתה רוצה שאישה תרגיש נמשכת למי שאתה, אתה צריך להתמקד במשיכת אותה עם התכונות הפנימיות שלך, במקום לנסות לגרום לה 'לתת לך צ'אנס' כי יש לך כמה תכונות חיצוניות מושכות.

המשיכה של האישה לתכונות החיצוניות של הגבר תדעך במהירות עם הזמן אם הוא לא מצליח להעמיק את המשיכה שלה על סמך התכונות הפנימיות שלו.

סרטים, קליפים ומודעות טלוויזיה מסוימות ינסו לגרום לך להאמין שהקדמה בחיים או השגת הנערה הם כל מה שאתה מתלבש, איך אתה מעצב את השיער שלך, איזה סוג מכונית אתה נוהג וכמה כסף יש לך.

עם זאת, לאף אחד מכל הדברים האלה אין שום קשר למי שהוא גבר מבפנים, ולכן אין שום קשר להיות זכר אלפא.

להיות אלפא זה כל מה שאתה מבפנים. אם אתה זכר אלפא, זה אולי אומר שאתה בסופו של דבר מרוויח כסף טוב ויכול להרשות לעצמך דברים נחמדים, אבל האלפא הפנימית שלך היא עדיין האיכות הכי מושכת לאישה.

תחשוב איך נשים קונות את האופנה והנעליים האחרונים ומשתעמם מהן תוך שנייה ואז השווה את זה לאופן שבו גברים קונים נעליים ואופנה.

גבר טיפוסי ישמח עם כמה זוגות נעליים ובגדים נחוצים שהוא אוהב ולובש כל הזמן, ואילו אישה ממש משתעממת מהר מאוד ורוצה לשנות את הדברים הצעקניים כל הזמן.

כך גם לגבי משיכה של אישה להבזק של גבר. היא אולי תאהב את העובדה שיש לו כסף, יש לו מכונית נחמדה ולובש בגדים יפים, אבל אם הוא חסר את היכולת להיות אלפא מבפנים, היא תאבד במהירות עניין בחיצוניותו הצעקנית.

האמת: גברים אלפא לא צריכים להיות צעקניים

זכרי אלפא אמיתיים לא צריכים להעלות מופע גדול וצעקני כדי למשוך נשים. הם מושכים 'כמו שהם' ואם הוא גם רוצה להיות צעקני, הוא עושה את זה כי הוא אוהב את זה, לא בגלל שהוא מקווה שיאהבו אותו.

מיתוס 3: גברים אלפא מתייחסים לרעה לנשים

זו התפיסה השגויה הנפוצה ביותר שיש לחבר'ה.

פחות או יותר כל בחור שנתקלתי בו אי פעם שדחה את הרעיון שהוא זכר אלפא, עובר את החיים מתוך הנחה שגברים אלפא הם נערים רעים שמתייחסים לרעה לנשים.

זה נכון במיוחד עבור בחורים הרואים עצמם 'בחור נחמד' ואז רואים נשים מתחברות לבחורים שהוא מחשיב כ'ילד רע '.

עם זאת, מה שהרבה חבר'ה נחמדים לא מבינים זה שחבר'ה נחמדים לא נדחים על היותם נחמדים; הם נדחים בגלל שלא יצרו מספיק משיכה בתוך אישה ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה ובחור לא צריך להתייחס לנשים רע או להיות זכר אלפא בן רע כדי למשוך נשים.

במקום זאת, הוא פשוט צריך להציג כמה מהתכונות הגבריות האלפאיות הפנימיות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, כונן, גבריות, כריזמה וכו ').

האמת: גברים אלפא יכולים להיות חבר'ה טובים שאוהבים נשים ומתייחסים אליהם טוב

הסוג האידיאלי של בחור שנשים רוצות הוא לא גבר שמתייחס אליהן כמו שטויות.

כן, יש אחוז קטן מהנשים בעולם הזה שנהנות להיות עם בחור פוגעני, אבל הרוב המכריע של הנשים רוצות בחור טוב עם כדורים. במילים אחרות, בחור טוב אלפא זכר.

כאשר אישה פוגשת בחור טוב אלפא זכר, זה נלחץ במתג ה'דחיפות 'במוחה שבו היא רוצה להבטיח שהיא תקבל איתו הזדמנות. נשים יודעות כמה קשה למצוא בחורים טובים שיש להם גם כדורים.

להיות בחור טוב גבר אלפא גם משחק טוב במערכת יחסים משום שהאישה לא רק מרגישה בטוחה ומוגנת תחת ההנהגה הגברית שלך, אלא שהיא גם זוכה ליחס של כבוד ואהבה.

כמובן, היא צריכה להרוויח את הכבוד והאהבה הזו. זכר אלפא מצווה כבוד ואם לא מטפלים בו טוב, הוא לא מתכופף ולוקח את זה. הוא קם על עצמו, אבל ההבדל בין זכר אלפא של ילד רע לבין בחור טוב של אלפא הוא שהבחור הטוב אלפא זכר עושה את זה בצורה אוהבת ומכבדת.

כשאישה חווה את הצד ההוא של הגבר שלה, הכבוד, המשיכה והאהבה אליו מעמיקים והיא יודעת שהיא מצאה את עצמה 'מלכוד' שילדות אחרות ישמחו לקחת ממנה.