15 תסרוקות סקסיות הטובות ביותר לגברים

תסרוקות סקסיות לגברים:יש גברים שמוכנים להוציא סכום עצום על התסרוקות שלהם על כך שהם לובשים תפיסה אופנתית, אופנתית וסקסית, וגורמים לנשים לסובב את ראשן בהערכה. יש הרבה מה שאתה יכול לעשות בעיצוב השיער שלך, עם מגוון ממצה של תסרוקות קצרות וארוכות המציעות לך מבחר רחב. אתה יכול לבחור את התסרוקות שיכולות להתאים באופן מושלם לצורת הפנים והראש שלך ומרקם השיער.

להלן 15 תסרוקות סקסיות לגברים שיעזרו לך לבחור את אלו שיכולות לעזור לך להיראות סקסית וגברית.

15 תסרוקות סקסיות הטובות ביותר לגברים

#1: תסרוקת בינונית מבולגנת

תסרוקת בינונית מבולגנת

זוהי תסרוקת פשוטה לגברים שבהם ניתן לשיער לגדול באורך בינוני. לגברים עם מנעולים גלי או מתולתלים יהיה קל ללבוש את התסרוקת הזו על ידי העברת האצבעות בשיער הבינוני כדי להפוך אותה למבולגנת. בעלי שיער ארוך יצטרכו לחתוך את השיער במספריים ולעצב את החלק העליון כדי שייראה מבולגן.

#2: התסרוקת ההיברידית

התסרוקת ההיברידית

התספורת ההיברידית היא אחת ממגמות התספורת של הגברים שיש לה גישה אורגנית יותר, בדיוק כמו זו של ה'סלון '. מרקם, נפח ודהייה באזור הנמוך הופכים את הסגנון הזה לסגנון נקי, מבולגן וסקסי, שצריך להתהדר גם בבנים.#3: תסרוקת קצרה ומתולתלת עם צדדים מגולחים

תסרוקת קצרה ומתולתלת עם צדדים מגולחים

תסרוקות מתולתלות מתהדרות תמיד יכולות להיראות סקסיות, במיוחד אם יש לך תלתלים טבעיים. אחרת, אתה יכול לקבל את השיער שלך מסולסל שכן יש הרבה אפשרויות. לתסרוקת זו יש את התלתלים רק בחלק העליון כשהצדדים ושאר הראש מגולחים בצורה מסודרת. השיער מעוצב כלפי החזית לאחר החלת מוצר עיצוב או ג'ל. זקן בוגר יכול לגרום לתספורת הזו לקבל משיכה סקסית.

#4: צדדים קצרים עם שיער ארוך יותר

צדדים קצרים עם שיער ארוך יותר

תסרוקת זו לגברים השפיעה בשנת 2016, שם השיער הארוך בחלקו העליון מוברש לאחור והצדדים קצוצים. הערעור המיני מגיע מהשיער הארוך והתסרוקת הזו גורמת גם לגברים להיראות תמימים.

#5: שכבות עם תספורת סקסית למרקם לגברים

תסרוקת זו קלה לביצוע מכיוון שיש נפח נוסף למרקם השיער הנוסף. השיער גזור שכבות כשהצדדים קצוצים והגדילים הארוכים בחלק העליון נופלים מעל המצח עד לגבות. תסרוקת סקסית זו מסתירה כל אי סדירות בצורת המצח.

#6: מברשת גב שאי אפשר לעמוד בפניה

מברשת גב שאי אפשר לעמוד בפניה

השיער הארוך מוברש לאחור ללא מאמץ ומעניק מראה פשוט אך סקסי. ייבש את השיער הלח ודחוף את השיער לאחור בעזרת מברשת לאחר מריחת קרם. אתה יכול גם להשתמש באצבעות שלך כדי לדחוף את השיער לאחור כדי להפוך את השיער קצת מבולגן.

#7: החתך הרופף

החתך הרופף

עם עיצוב מבולגן, התספורת הזו נראית קלאסית וסקסית, במיוחד כשהשערות הארוכות למעלה מספקות וריאציה עם החתך הרופף. חלק קטן מופיע בצד החתך. תסרוקת נינוחה אך מושכת.

#8: תסרוקת סקסית מבולגנת בצד

תסרוקת סקסית מבולבלת בצד

גברים בעלי שיער ארוך יכולים לנסות את התספורת הסקסית הזו, שבה השיער חלקלק לצד אחד עם כמה קווצות שנופלות בצד וחולפות על פני הגבה ונוגעות בעיניים. כל השיער עם החלק נעשה קצת מבולגן. מריחת ג'ל תשמור על השיער בצורה הנכונה.

#9: תסרוקת הקלוע עם זקן

תסרוקת קלוע עם זקן

לגברים עם שערות ארוכות יש אפשרויות בלתי מוגבלות להתהדר בתסרוקות שיכולות לגרום להן להיראות סקסיות ומושכות. תסרוקת קלוע זו היא דוגמה מפוארת, שבה שיער החרוזים נופל משני הצדדים הרבה מתחת לכתפיים. זקן קצר מוסיף לסגנון, מה שהופך אותו למושך יותר.

#10: תסרוקת Fohawk מבולבלת עם תחזוקה נמוכה

תסרוקת Fohawk מבולגנת עם תחזוקה נמוכה

גברים עם שיער קצר יכולים גם ללבוש תסרוקות סקסיות כמו זו. השיער בחלקו העליון נשמר לאורך בינוני ונעשה מבולגן עם השימוש באצבעות המרימות את השיער בחלקו העליון. זוהי תסרוקת פוהוק שבה הצדדים נחתכים קצרים. נשים נמשכות על ידי תסרוקות מבולגנות.

#11: תסרוקת סקסית קצרה באזז גזירה

תסרוקת סקסית קצוצה

זו לא בדיוק תסרוקת צבאית אלא וריאציה, שבה גזירת השיער הקצרה במיוחד מזכירה את גזירת הבאזז. השיער קצוץ מאוד כדי לגרום לראש להיראות קירח. לתספורת זו יש משיכה מינית אמיתית, במיוחד כשהזקן מצטרף למזחחות.

#12: תסרוקת קצרה עם נפח למעלה

תסרוקת קצרה עם נפח למעלה

החלק העליון של השיער נשמר ארוך במיוחד בעוד החלק התחתון נחתך. זה יוצר סגנון מנוגד והוא אחד התסרוקות הסקסיות ביותר לגברים. זוהי תסרוקת עם תחזוקה נמוכה שאפשר לשחק איתה. פנים נקיות מגולחות מוסיפות יותר משיכה לתספורת הזו.

#13: שיער שיער בינוני ארוך לדעוך

גוון שיער בינוני ארוך לדעוך

הדהייה הארוכה היא המאפיין הבולט של התספורת הזו שגורמת לה להיראות סקסית, במיוחד עם המנעולים הארוכים יותר שהופכים את התסרוקת הזו למדהימה באמת. כאן מודגש השימוש המיומן בקוצץ בצדדים כדי להשיג דהייה ארוכה.

#14: סגנון מוהוק הפאנק הקצר

סגנון מוהוק הפאנק הקצר

השיער בחלקו העליון הוא מוהוק בעוד שהצדדים מגולחים נקיים. מוהוקס תמיד פונים לנשים וזה לא יוצא מן הכלל. זקן בוגר מחמיא לתסרוקת. דרוש מוצר סטיילינג כדי לשמור על המוהוק בצורה הנכונה.

#15: תספורת קאוקליק

תספורת קאוקליק

התספורת הסקסית של הגברים קאוקליק היא בין התסרוקות האחרונות לגברים שבהן השיער צריך להיות גס והצדדים תחתונים כדי להפחית את עובי השיער. שימוש במוצרים מתאימים לעיצוב שיער וביקורים קבועים במספרה יהיה צורך בכדי לשמור על תסרוקת זו.

תסרוקות ארוכות וקצרות הן בעלות משיכה מינית בתנאי שהתספורת מותאמת לצורת הפנים. יהיה לך מגוון רחב של תסרוקות לבחירה, אך הספר שלך עשוי להיות האדם הטוב ביותר לייעץ לך לגבי התסרוקות המסוימות שיכולות לגרום לך להתבלט בהמון ולהיראות סקסית.