15 תסרוקות קוצניות הטובות ביותר לגברים

תסרוקות קוצניות לגברים: אם תסרוקות קצרות הן הכי מגניבות, אז אחת התסרוקות הקצרות הפופולריות ביותר היא התסרוקת הקוצנית. אחריהן הכי הרבה השרותים הצבאיים, התסרוקת הקוצנית, טווח התספורות הזה הלך והתרחב, עם תסרוקות קוצניות חדשניות לגברים שנשארו הכי מגניבות כתמיד והיו תסרוקת סטנדרטית שנמצאת שם כבר עשרות שנים.

שימוש במוצרי הסטיילינג הטובים ביותר יכול לעזור רבות ביצירת קוצים שיכולים להיות מדהימים ולעזור לך להחזיר את המראה המקורי שלך.

ישנם קוצים עבים ודקים המתוכננים, בהתאם לאופי צורת הפנים, ועם מספרות מקצועיות המציעות עיצובים חדשים, התסרוקות הדוקרניות הן אחת התסרוקות הפופולריות ביותר כיום.

הפופולריות של התספורות הקוצניות גדלה לשיא הפופולריות שלה בשנות ה -90 ומאז, גברים התהדרו בתסרוקת זו במשך עשרות שנים.

אז איך לגרום לשיער שלך להיות קוצני? כאן אנו מביאים לך 15 מהתסרוקות הקוצניות הפופולריות ביותר לגברים, מתוכן תוכל לבחור את המתאימה ביותר לסגנון ולמראה שלך.

15 תסרוקות קוצניות הטובות ביותר לגברים

#1: דוקרני קרופ קרופ עם צדדים מגולחים

דוקרני יבול של רוקר עם צדדים מגולחיםתספורת צד מגולחת זו מעוצבת עם חיתוך ממש מתחת לנץ, מה שיוצר בחדות קו תיחום. תזדקק לכישוריו של ספר מקצועי לשם כך.

#2: תסרוקת קוצנית עם הרמה מקסימלית

תסרוקת קוצנית עם הרמה מקסימלית

גזרת הפיקסי הקוצנית הזו היא תסרוקת פופולרית, שבה השיער הארוך והעבה מנוקד באמצעות מוצר סטיילינג כדי לקבל הרמה מקסימלית. זוהי תסרוקת נועזת, שבה אתה יכול להשתמש במייבש להחזיק את השיער בשעווה מפסלת.

#3: תספורת קצרה וקוצנית מגניבה

תספורת קצרה וקוצנית מגניבה

התספורת הקוצרה והקצרה הקלה פשוט להתהדר, שם השיער נחתך ומוסר מעט בעזרת ג'ל, ולצדדים גזרה קצרה יותר. סגנון השיער הקוצני הזה מעורר השראה ממש.

#4: תסרוקת קוצנית קצרה שנסחפה בצד

תסרוקת קצרה עם קוצים

הנה התספורת הקוצנית של הצד הקצר, שגאה בראד פיט, שם השיער נסחף בצדדים והקוצים הלא כבדים מדי הופכים בולטים. אתה יכול להיראות ממש נועז ויפה עם גזירת השיער הקוצנית הזו לגברים. תסרוקת זו אינה כה פשוטה כפי שאתה יכול לראות, אך תזדקק לידיו המיומנות של ספר מקצועי.

#5: תספורת קצרה ומרקמת

תספורת בעלת מרקם קצר וקוצני

ניתן לבצע את התספורת הקוצנית עם שיער בעל מרקם קצר על ידי כך שהשיערים בחלקו העליון יהיו קצרים כשהצדדים והגב מתחדדים מעט. אתה יכול להשתמש בשעווה לשיער כדי לקבל את מרקם השיער המושלם ולאחר מכן לסובב אותם לפי אהבתך.

#6: קוצים קטנים וחמודים

קוצים קטנים וחמודים

סגנון השיער הדוקרני הזה מדגים שאפשר להבליט קוצים אפילו עם שיער קצר. תספורת אופנתית זו קלה לתחזוקה וקלה יותר לעיצוב. אלה שיש להם פחות זמן בבוקר יכולים לספור את התספורת הזו בקלות. אם יש לך צורת ראש מושלמת, תסרוקת זו יכולה להתאים לך ביותר.

#7: קמצוץ וארוך חתך

קוצים וארוכים

זהו אחד התסרוקות האופנתיות ביותר של תסרוקות קוצניות ארוכות. תחתון זה יזדקק לשיער הארוך להתפוצץ ישר כשהצדדים קצוצים. תזדקק לקרם לעיצוב חום, פומדה למרקם ותרסיס שיער להוספת נפח לשיערך.

#8: תסרוקת הדוקרנים המובילים לגברים

תסרוקת הדוקרנית המובילה לגברים

זהו אחד מהתספורות הקוצניות האחרונות לגברים, בהן השיער מעוצב עם קוצים שיכולים להיות קלים להתהדר רק אחרי מקלחת. פומדה איכותית יכולה לעשות את העבודה כדי להפוך את השיער לעובי ואורך נוספים כדי להפוך את הדוקרנים למושלמים. זוהי אחת התסרוקות הדוקרניות הגבריות הפופולריות ביותר שעקבו אחריהן לאורך השנים.

#9: תסרוקת קוצנית עם דגשים ממוקמים אסטרטגית

תסרוקת קוצנית עם נקודות עיקריות במיקום אסטרטגי

זהו אחד מהתסרוקות הקוצניות המגניבות והחדשניות, ומיועד לגברים הצעירים שרוצים להיראות נועזים. הדוקרנים הנוצרים בתסרוקת זו נשלטים ואחידים, בעלי עקביות מושלמת ומראה מתקדם. פשוט סרקו את השיער ישר מלפנים, בעזרת פומדה לשיער איכותי בכדי לתת את האפקט האולטימטיבי.

#10: קוצים שהם די מסודרים

קוצים שהם די מסודרים

לשיער הדוקרני והקצר הזה לבחורים יש את נפח השיער המעוצב בקפידה למראה מושלם של נשף. אלה בתיכון היו אוהבים את התספורת הקוצנית הזו לבחורים על כך שהם מקדימים אחרים.

#11: קוצים מאט

מוצר מאט טוב נדרש להתהדר בטרנד תסרוקות הגברים של מאט ספייק, כאשר השיער הארוך בחלקו העליון יורד בהדרגה לסגנון קצר יותר כשהוא יורד כלפי מטה.

#12: תסרוקת קצרה וקוצנית

תסרוקת קצרה קוצנית

השיער מוברש לצד אחד, קוצץ, באמצעות ג'ל איכותי ונפרד בצורה מסודרת למראה נקי וקריר. הצדדים יכולים להיות דוהה להוסיף לסגנון.

#13: תסרוקת קוצנית לשיער דק

תסרוקת קוצנית לשיער דק

למי שיש שיער דליל יכול גם להתהדר בתסרוקת הדוקרנית, כפי שמוצג בתספורת קוצנית זו לבחורים. גם אם יש לך שיער דק, אתה יכול להתהדר בקוצים, שבהם הצדדים נשמרים ארוכים והשיער בחלקו העליון מחודד. זה ידרוש את כישוריו של ספר מקצועי בכדי להביא שלמות לשיער הדוקרני הזה לבחורים.

#14: תסרוקות הדוקרנים הקצרים והמבולגנים

תסרוקות הדוקרנים הקצרים והמבולגנים

זהו אחד התספורת הקוצנית האחרונה לבחורים, כאשר השיער בחלקו העליון מבולגן ותספורת מגניבה המדגישה את התסרוקת. כדי להפוך את התסרוקת הזו למושלמת, היא תזדקק למיומנויות הטובות ביותר של ספר.

#15: מרקם צבוע לתסרוקות קוצניות לבנים

מרקם צבוע לתסרוקות קוצניות לבנים

זוהי אחת התספורות הקוצניות המבוקשות ביותר לבחורים, שבהן השילוב הנהדר של שיער הפנים והקוצים יכול להתרחש כשהוא מתהדר ביחד. הולך להיות הזקן, סגנונות השיער הקוצניים לגברים יכולים להיות אחד הטובים והטרנדיים.

אז עכשיו אתה יודע איך לקבל סגנון שיער קוצני. תסרוקת קוצנית תמיד הייתה בין התסרוקות הפופולריות ביותר, שספגו אותה לא רק אישים מהחברה המובחרת, אלא גם התהדרו בגברים מכל שכבות הגיל, הכוללים את החבר'ה, הצעירים ואלו בסוף שנות החמישים לחייהם.

מקור תמונה:

1, 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7, 8 , 9 , 10 , אחת עשרה , 12 , 13 , 14 , חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה ,