15 אנשים שחורים מפורסמים עם עיניים כחולות

גברים שחורים עם עיניים כחולות: זהו שילוב נדיר שנראה באחוז קטן מאוד של אנשים שחורים. זה נכון מכיוון שבמקור היו רק קווקזים בעלי צבע העיניים המדהים הזה. בסופו של דבר, ככל שהאבולוציה התרחשה, הרבה אנשים שהיו שחורים פיתחו גם את צבע העיניים הזה והתחילו להיוולד איתו. ניתן להסביר זאת באופן היסטורי בכך שהאפריקאים התיישבו באירופה לפני כ -10,000 שנה. מכאן, זה יכול להיות כי ייתכן שחלק מהשחורים ירשו זאת עקב רבייה בין הלבנים לשחורים. ברגע שהגן הזה של עיניים כחולות הועבר על ידי הלבנים לשחורים, אפילו נערים ונערות שחורים החלו להיוולד עם צבע העיניים היפה הזה.

הגן הזה אינו אחראי להפוך את הקשתית לכחולה, אלא מכבה את המנגנון שאמור לייצר מלנין פיגמנט בעור. ככל שיש לך יותר מלנין כך אתה כהה יותר. לכולנו היו עיניים חומות במקור.

רוב האנשים עדיין נולדים עם עיניים חומות, אחרים שנולדים עם עיניים כחולות או עיניים כחולות-ירוקות או עם עיניים בצבע לוז כנראה עושים זאת בגלל שזו הייתה מוטציה נדירה. מוטציה זו איבדה את חשיבותה כשהתחילה סוף עידן הקרח האחרון.

לאירופאים יש תכונות רבות המייחדות אותן משאר הגזע האנושי. לא רק שיש סיכוי גבוה יותר שיהיו להם עיניים בהירות, יש להם גם עור בהיר וצבע שיער בהיר יותר מאשר קבוצות אתניות אחרות. שאר העולם לרוב יכול להיות מאופיין בשיער כהה ובעיניים כהות.

15 אנשים שחורים מפורסמים עם עיניים כחולות

מס '1: מייקל אילי:

מייקל אילי

מָקוֹר

המכונה במקור מייקל בראון הוא שחקן אמריקאי שנולד בשנת 1973 ובעל עיניים בצבע כחול. הוא נראה מקסים עם עורו הכהה ועיניו הבהירות וזה מבדיל אותו מבנים לבנים אחרים עם עיניים כחולות.הוא ידוע בתפקידיו בסרט Barbershop, Fast and Furious 2, The Perfect Guy וכו '.

#2: ג'סי וויליאמס:

ג

מָקוֹר

שחקן, במאי ופעיל אמריקאי, שנולד בשנת 1981 וידוע בתפקידו באנטומיה של גריי כד'ר ג'קסון אייברי, שבסופו של דבר הוא מנתח פלסטי, הוא חמוד במיוחד ובעל עיניים בהירות. גוון עורו כהה אך לא לגמרי והוא נראה מושלם עם עיניים בצבע כחול ועור בצבע קפה. הוא נולד לרג'ינלד וויליאמס שהיה בן גזע מעורב ומכאן מסביר את העיניים הכחולות.

#3: גארי דורדן :

גארי דורדן

מָקוֹר

שחקן אמריקאי נולד בשנת 1966. הוא ידוע בעבודתו כווריק בראון בסדרת הטלוויזיה CSI: Crime Scene Investigation. הוא נראה מקסים עם עיניים כחולות-ירוקות והוא להיט ב- TV האמריקאי. יש לו תסרוקת ייחודית ובסך הכל גבר נאה.

#4: סמוקי רובינסון:

סמוקי רובינסון

מָקוֹר

במקור נודע בשם ויליאם 'סמוקי' רובינסון ג'וניור נולד בשנת 1940. הוא זמר, כותב שירים, מפיק תקליטים ומנהל תקליטים לשעבר. הוא מדטרויט, מישיגן והוא כותב השירים הראשי של קבוצה מפורסמת של זמרים בשם 'הניסים'. יש לו עיניים כחולות ונראה מקסים וחתיך בו זמנית. יש לו שיער כהה ועור כהה עם עיניים ירקרקות ובעל מראה הזמר הזקן הקלאסי.

#5: טרנס האוורד:

טרנס האוורד

מָקוֹר

שחקן וזמר אמריקאי שנולד בשנת 1969. תפקידו המרכזי הראשון היה בסרט הנשיאים המתים והאופוס של מר הולנד. הוא גבר שחור בעל עיניים חומות-ירקרקות בהירות בהירות מהרגיל. הוא איש מקסים במיוחד ועיניים בהירות בהחלט מתאימות לגוון הכהה שלו והופכות את המראה שלו למהר ורצוי.

# 6: כריס וויליאמס:

כריס וויליאמס

מָקוֹר

שחקן וקומיקאי אמריקאי יליד 1967. יצירותיו המפורסמות כוללות את משחק טינה וההודי המהיר בעולם. הוא גבר בעל צבע עיניים כחולות ונראה נאה במיוחד. הוא מפורסם על המסך ומחוצה לו. יש לו עיניים בצבע כחול עמוק ונראה שאין לעמוד בפניו.

# 7: רוברט ריצ'ארד:

רוברט ריצ

מָקוֹר

הידוע גם בשם רוברט אנדרו ריצ'ארד ושחקן טלוויזיה וקולנוע אמריקאי יליד 1983. הוא היה חלק מסרטים רבים כמו 'נעלי אבותיו' ו'הדלק '. יש לו עיניים כחולות ופנים סגלגלות חמודות. יש לו שיער חום כהה ועיניים כחולות. הוא מקסים וחתיך בו זמנית.

# 8: ג'יימס ארל ג'ונס:

ג

מָקוֹר

שחקן אמריקאי שנולד בשנת 1931. הקריירה שלו נמשכה כ- 60 שנה והוא פורש כעת. הוא זכה גם בפרס טוני על תפקידו בתקווה הלבנה הגדולה. הוא איש צבעוני עם עיניים בהירות ונראה מזעזע בימיו הצעירים. גם היום הוא נראה נאה ומתוחכם בשיערו הכסוף, עורו הכהה ועיניו הכחולות.

# 9: ג'רלד קלי:

ג

מָקוֹר

במקור נודע כפול קלי נולד בשנת 1959 ונפטר באוקטובר 2010. הוא ממוצא סקוטי והופיע בקומדיות רבות, כולל סיטי לייט, סקוטש וורי וכו '. הוא היה איש צבעוני בעל עיניים כחולות-ירוקות שהעניקו לו אישיות הרמה חדשה לגמרי.

# 10: סטיבן בלפונטה:

סטיבן בלפונטה

מָקוֹר

מפיק ובמאי סרטים כמו תודה על העישון וסגן רע. יש לו עיניים כחולות והוא גבר כהה. הוא נראה חכם ונאה וצבע העיניים המסוים הזה, הכחול-ירקרק באמת מתאים לו.

#אחת עשרה: ג'רמי מייקס:

ג

מָקוֹר

הוא דוגמן אופנה אמריקאי, הוא עבריין מורשע וחבר לשעבר בקריפס. הוא הורשע בגין החזקת נשק וגם בגניבה. יש לו עיניים כחולות ועור בצבע עמוק. הוא גבר נאה ומכאן שהוא כוכב אופנה אמריקאי. הוא נולד בשנת 1984 בטאקומה, וושינגטון, ארצות הברית.

# 12: דה ג'ה ברבור:

דה ג

מָקוֹר

דוגמנית אופנה למותגים אמריקאים שונים. הוא יליד 1988 ויש לו עיניים כחולות והוא איש צבע. יש לו פנים דקיקות והעיניים הבהירות גורמות לו להיראות שלווה, חמורה ויפה. הוא פועם הלב של רבים ונראה נהדר בכל צילומי האופנה בהם הוא משתתף.

# 13: לואיס אלן השלישי:

לואיס אלן השלישי

מָקוֹר

הוא דגם בינלאומי ובעל מראה ייחודי מאוד. עורו כהה ובעל עיניים כחולות ואפורות. הוא נראה מייאש ויש לו פנים מרגיעות. הוא דוגמן מפורסם מאוד והיה חלק בהרבה פרסומות מודפסות של מותגים גדולים.

# 14: אנתוני וייט:

אנתוני ווייט

מָקוֹר

הוא דוגמן אחר בלוס אנג'לס והולך על הרמפה לאנשים מפורסמים רבים. הוא נולד בשנת 1990 והוא מוכשר ביותר. הוא גם איש צבע עם עיניים בהירות ונושא את המבט הזה ממש טוב.

#חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה: רוני קאש:

רוני קאש

מָקוֹר

הוא שחקן אמריקאי שנולד בשנת 1985. הוא ידוע בעבודתו בסרט 'רדיו אמריקה' ו'סינס לא כך '. הוא שחקן שהגיע בתפקידים קטנים אך נאה מאוד והמראה השיער הכהה בעיניים הבהירות באמת עובד בשבילו.