15 סגנונות זקן איקוניים לפנים ארוכות

זקן הוא לא רק שיער פנים שצומח על הלחיים, הלסת או הסנטר. כעת היא התגלתה כאמירה להפעיל אסרטיביות מצד גברים מודרניים. הזקנים לא רק מבליטים את התכונות הגבריות שלך ומגדירים את קווי המתאר שלך, אלא שהם גם שומרים על צוואר ופנים חמים במזג אוויר קריר.

הרצון לגדל זקן בהחלט עבר בראשך, כך או אחרת. בין אם אתה רוצה ללבוש את זה פאנקי או לשמור על קור רוח, יש סגנון זקן לכל מצב רוח.

בהבנת היסודות של צורת הפנים שלך, סיווגנו את סגנונות הזקן הטובים ביותר שיתאימו למאפיינים שלך!

מה מסווג כפנים ארוכות?

פנים ארוכות, בעוד שבמובן המילולי פירושו מבט קודר, אינן אלא איך מתארים פנים אליפסה. הוא מוגדר על ידי לחיים דקות יותר וסנטר מחודד, המעניק לה את השם 'פנים ארוכות'.

לגזרה זו, עדיף לשמור על נפח גדול יותר על הלחיים הצרות ולשמור אותו דליל על הסנטר. בשל המאפיינים ה'אידיאליים 'של הפנים הסגלגלים, כל דבר, החל מצלעות כבש ועד זיפים דקים, יעבוד מצוין.

פירקנו את סגנונות הזקן המושלמים לפנים אובאליות שאפשר להחליק אליהן בקלות!הזקן הטוב ביותר לפנים ארוכות:

1. זקן בלבו

בלבו בירד

מָקוֹר

בלבו הוא אחד הזקנים הבולטים בצורת T הפוך. הבלבו מורכב מלחיים מגולחות עם זקן כתם המשתלב בסנטר. בדרך כלל הוא כולל נפח על הסנטר, קצר לפני שהוא מתארך לאורך קו הלסת.

2. זקן עוגן

עוגן זקן

מָקוֹר

הווריאנט המעוצב והמטופח הזה זכה לתהילה עם תפקידו הידוע לשמצה של רוברט דאוני ג'וניור, 'אייקון הברזל'.

למרות שהוא חבר בזקני אינוורטר T, מה שמייחד אותו הוא הלוק המלוטש שלו על הסגנון היומיומי. זקן העוגן דורש אורך שיער בינוני וחתוך כדי לכלול כתם נשמה המשתרע עד לזקן זוויתי לאורך הסנטר. שפם צף חלקלק נראה לעיתים מלווה בסגנון זקן זה.

3. זקן בקופסא גבוהה

זקן בקופסא גבוהה

מָקוֹר

זקן בקופסה גבוהה הוא האלטרנטיבה המינימליסטית לזקן מלא בקופסא. הוא מוקפד ומסוגנן ללא עוצמת הקול העודפת.

הסגנון כרוך בשיער לאורך עקומות הפנים הטבעיות, קו הלסת עם שפם מחובר ולחיים נקיות. ניתן להשיג את המראה הקל הזה לתחזוקה על ידי חיתוך קרוב של הצמיחה הטבעית שלך וקיצוץ למצב מעוצב יותר.

4. זקן קופסא נמוך

זקן עם קופסה נמוכה

מָקוֹר

אם אתה מרגיש שזקן עם קופסה גבוהה הוא יותר מדי אבל עדיין שמר על הלב, אז לך על המראה המינימלי הזה של הזקן המינימליסטי הגבוה.

טיפח את הזקן בשיער של כחצי סנטימטר בלבד המדגיש את קווי המתאר ומעניק לו מראה דליל.

5. ברט בירד

ברט בירד

מָקוֹר

זקן ברט עוקב אחר הצמיחה מצריבה מצד אחד לשני לאורך קו הלסת עם כתם נשמה המעטר את השפה התחתונה. המראה החצוף הוא לא שגרתי וסטייל אם אתה רוצה לשנות את המצב.

6. הולנדית ישנה

הולנדית ישנה

מָקוֹר

הדבר החשוב ביותר לזכור עם ההולנדי הישן הוא שלעולם אין שפם. זוהי רק צמיחה ישרה לאורך קו הלסת המחברת בין הצלעות. אין גם תיקון נשמה. במקום זאת, הוא כרוך בנפח עבות על הסנטר והלחיים.

7. זקן מעגל טבעי

זקן מעגל טבעי

מָקוֹר

עם זקן המעגל הטבעי, אתה מקבל את מה שאתה שומע!

סגנון נפוץ זה הוא הצלבה בין מראה מגולח נקי לבין אורך שיער בינוני. שפם העיפרון וזקן על הסנטר גזומים ליצירת עיגול סביב הפה. הוא מסוגנן וקל לקיצוץ או לעיצוב.

8. גב מורחב

גב מורחב

מָקוֹר

הגב המורחב שומר על זקן העיגול הטבעי על כנו תוך מילוי החללים הריקים על קו הלסת. זה יותר נינוח ודרך אופנתית לכסות את צמיחת השיער המטונפת או סנטר כפול לא רצוי.

9. בנדולץ בירד

בנדולץ בירד

מָקוֹר

זקן בנדהולז זכה לפופולריות של מומחה הזקן אריק בנדהולץ. הוא כולל זקן חופשי ושפם גזום היטב המשתלב בזקן. אתה יכול לגדל אותו לכל אורך רצוי כל עוד יש לך סבלנות.

10. ורדי בירד

ורדי בירד

מָקוֹר

הוורדי כולל שפם אישי עם זקן מלא מטופח. השפם המורחב נותן תחושה מעודנת למראה הכללי. יתר על כן, הזקן נשמר להגיע לגימור ללא דופי להדגיש את קווי המתאר הנקיים ואת קווי הלחיים.

11. א לה סוברוב

אל לה סוברוב

מָקוֹר

המראה הבלתי רגיל הזה מחבר את הצלעות לאורך השפם. כוויות הזווית כלפי מטה לפני העליה לפגוש השפם באמצע.

אף על פי כן, A La Souvarov הוא מקורי ונועז.

12. צלעות כבש

צלעות כבש

מָקוֹר

הסגנון הוא לא רק אופנתי, הוא קלאסי.

צלעות כבש כרוכות ביצירת הרחבה מכוויות הצד, לעיתים ממוזגות עם שפם. בכך הסנטר מגולח נקי והשיער בצדדים נשמר בגבולות לאורך הלחיים.

13. חוליהי בירד

Hulihee בירד

מָקוֹר

הווריאציה של צלעות כבש, הולהייה מוסיף נופך של תחכום לסגנון שכבר עצבני.

מקורו בהוואי, מראה קליל זה מגיע עם גידול זקן דמוי כנפיים על הלחיים וסנטר פתוח. מעשה זקן זה זכה באופן מועדף לגברים גדולים בעלי תכונות עגולות. אף על פי שהוא מרשים, ההוליהה שמור ומחוספס וניתן לשלוף אותו רק על ידי קומץ.

14. זקן קל

זקן קל

מָקוֹר

אל תדאג אם שכחת להתגלח במשך יום או יומיים, פשוט הפוך אותו לזקן אופנתי.

הדבר הטוב ביותר בזקן בהיר הוא קל ומתאים לכל חתך פנים. זיפים בשווי כמה ימים ויש לך זקן בהיר. אין צורך בחיתוך וגם תחזוקה נמוכה.

15. זקן כבד

זקן כבד

מָקוֹר

זקן כבד כולל כל דבר שאינו קל, מזיפים כבדים ועד זקן באורך מלא. למרות הידועה בדרך כלל כזיפים ל -10 ימים, היא אינה מגבילה את האורך.

זה גם נחשב לגברי ומושך יותר!

המפתח לכל סגנון הוא סבלנות וגוזם באיכות טובה. כמו כן, חשוב לשמור על הזקן מטופח ומזין למראה בריא. אז, למה הפנים הארוכות כשיש לך אינספור מראה לעצב את עצמך איתן!