15 דברים מעניינים לבקש מנערה להכיר אותה

דברים שכדאי לבקש להכיר ילדה

בפוסט זה אספק לך 15 דברים מעניינים שתוכל לבקש מנערה להכיר אותה.

עם זאת, אני רוצה להזהיר אותך ממשהו מאוד חשוב קודם ...

אם המטרה האמיתית שלך עם הבחורה הזו היא להתחיל איתה מערכת יחסים מינית, אז אל תבזבז הרבה זמן בניסיון להכיר אותה.

אם אתה מתנהג כמו חבר תמים סביבה שלא מעוניין בשום דבר מיני, ילדה בדרך כלל תישאר פתוחה להתחבר עם בחורים אחרים ורק תראה אותך עוד חברה בחייה.

ההשלכות של העמדת פנים שרק רוצים איתה חברות

אם בחור אחר יבוא וגורם לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת, הוא באמת יכול לנשק אותה ולהתחיל איתה קשר מיני ... בלי לבזבז הרבה זמן להכיר אותה הרבה קודם.הפעלת תחושות המשיכה המינית שלה ואז נשיקתה היא קיצור הדרך להכניס ילדה למערכת יחסים איתך.

אז עכשיו אספק לך 15 דוגמאות לדברים שאתה יכול לשאול מנערה כשאתה מכיר אותה, וכן אסביר כמה דרכים בהן תוכל לגרום לה להרגיש נמשכת מינית בו זמנית.

15 דוגמאות לדברים שיש לבקש מנערה להכיר אותה

דברים שצריך לבקש מנערה להכיר אותה טוב יותר

הדוגמה הראשונה למשהו שאתה יכול לבקש ממנה להכיר אותה טוב יותר היא ...

1. אז, מה אתה אוהב לעשות בשביל הכיף בימינו?

זו שאלה שמציבה בחורה במקום ולעתים קרובות היא תנסה למצוא תשובה כדי להרשים אותך.

לגרום לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותך זה דבר טוב, כי רוב הבחורים שהיא פוגשת ירצו להיות איתה רק בגלל שהיא נראית טוב, וזה אחד הדברים שנשים באמת שונאות ברוב הגברים הרווקים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב החבר'ה מתעניינים מיד בבנות בגלל המראה שלהם ולא צריכים את הילדה שתגיד או תעשה שום דבר אחר כדי להרשים אותן.

בנות חמות שונאות את זה, אז אם הבחורה שאתה אוהב מושכת, אל תהיה קל מדי כלפיה. תגרום לה להיות צריכה לעבוד קצת כדי להרשים אותך קודם.

2. מה היית עושה אם היית יכול להיות בחור ליום אחד?

זה ייתן לך תובנה נהדרת לגבי מה היא חושבת על חבר'ה והאם היא פתוחה מינית סביבך או לא.

צחקו מהתשובות שלה בצורה שובבה. לדוגמא: אם היא אומרת שהיא רוצה לדעת איך זה מרגיש לעשות פיפי בעמידה, אתה יכול לומר,'יאללה ... אתה יכול לעשות יותר טוב מזה. אנחנו חבר'ה עושים יותר מסתם משתינים בעמידה. '

אם היא אומרת,'הייתי מתייחס בכבוד לנשים וגורם להן להרגיש טוב עם עצמן,'אתה יכול לומר בבדיחות,'היית עושה בחור נורא. אתה נחמד מדי 'ואז לצחוק איתה.

3. מה יש בך שאתה רוצה שאנשים יידעו?

כשאתה שואל את הילדה את השאלה הזו, היא בדרך כלל תספר לך את הדבר שהיא הכי גאה בו בעצמה, שתיתן לך תובנה לגבי מה שחשוב לה.

כשהיא תשתף אותך איתך, היא תרגיש שהיא באמת מכירה אותך באופן שחשוב לה.

4. אוקיי, אז אתה חכם, יפה וסקסי. חייב להיות משהו לא בסדר איתך. יש לך אצבע נוספת או משהו כזה?

חשוב לומר דבר כזה לילדה מכיוון שרוב הבנות אינן בטוחות באטרקטיביות שלהן ואם הן לא בטוחות שאתה באמת מעוניין, הן בדרך כלל ישחקו קשה להשיג.

אז, כדי לחתוך את כל משחקי המוח, פשוט אמור לה שאתה חושב שהיא חכמה, סקסית ויפה ואז תגרום לה להרגיש נמשכת על ידי הוספת קצת הומור.

לדבר עם בחורה בצורה כזו יגרום לה להרגיש הרבה יותר מושכת עבורך מאשר רק לתת לה מחמאה נחמדה כמו,'אתה חכם, יפה וסקסי. איך לא יהיה לך חבר? '

אם לא גרמת לילדה להרגיש משיכה רבה כלפיך לפני שנתת לה את המחמאה הזו (כלומר היית פשוט נחמדה, ידידותית ומנומסת), היא לא הולכת להתרגש מהעניין המיני שלך בה.

במקום זאת, היא תרגיש כאילו אתה פשוט נותן לה את המחמאה הזו כי אתה נדהם ממנה ומקווה שאם תנשק אותה מספיק בתחת, היא תיתן לך הזדמנות להיות איתה.

עם זאת, אם הבחורה שאתה אוהב תהיה מושכת, היא הולכת לשנוא את זה כשחבר'ה נחמדים וידידותיים מבאסים אליה בתקווה לקבל הזדמנות להיות איתה מינית ורומנטית.

זכור תמיד: הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה להצליח עם בנות הוא לגרום להן להרגיש תחילה נמשכת אליך מינית. משיכה מינית באה בראשונה וכל השאר זורם באופן טבעי ובקלות לאחר מכן.

אל תבזבז זמן בניסיון להכיר ילדה במשך ימים, שבועות או חודשים וחשוב שהכל יהיה בסדר. בחור שיידע למשוך בנות ולאסוף אותן יוכל להתחבר אליה בלילה הראשון או בדייט הראשון.

אם אתה רוצה שהילדה הזו תהיה המאהבת או החברה שלך, אז אתה חייב להיות מוכן לגרום לה להרגיש נמשכת.

... וזה אומר שאתה צריך להיות מסוגל לגרום לה להרגיש משהו אחר מאשר רגשות נחמדים, מנומסים וידידותיים סביבך.

באמירה של משהו כמו,'אוקיי, אז אתה חכם, יפה וסקסי. חייב להיות משהו לא בסדר איתך. יש לך אצבע נוספת או משהו כזה? 'התחלת בכך שנתת לה מחמאה ואז גרמת לה לצחוק בכך שדיברת על כך שיש לה בוהן שישית.

בעיקרון, אתה אומר שהיא יפה, אבל תוהה,'מה המלכוד? חייב להיות משהו לא בסדר איתך ”בצורה מבודחת.

היא תרגיש נמשכת אליך על היותך בטוחה מספיק כדי לומר לה דבר כזה והיא גם תרגיש נמשכת לאופן שבו תוכלי לגרום לה לצחוק ולהרגיש טוב.

בכך שאתה מציע לה הבוהן השישית אתה לא מרושע או גורם לה להרגיש רע. במקום זאת, אתה מראה לה שאתה לא רק בחור טוב, אלא שיש לך גם כדורים וחוש הומור.

5. אם היית יכול ללחוץ על האצבע שלך להיות בחופשה / חופשה בכל מקום בעולם כרגע, איפה זה יהיה?

זה דבר נהדר לומר לבחורה כי זה גורם לה מיד לחשוב להיות במקום כלשהו שיגרום לה להרגיש מאושרת.

כאשר היא מרגישה מאושרת מהמקום אותו היא מתארת, חלק מההרגשה החיובית ההיא יתקשר אליך. היא תרגיש טוב סביבך, מה שיגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

6. אם היית יכול לשנות באופן מיידי משהו על איך שאתה נראה פיזית, מה זה יהיה?

זה טוב לשאול בחורה כי זה נותן לך תובנה מה היא חושבת על עצמה.

לדוגמא: היא עשויה לומר,'כלום ... אני אוהב הכל על עצמי'ואז תוכלו לבקש בבדיחות,'האם אתה בטוח? לא תשנה את [תן שם לבגד או לתכשיטים שלה] '

אז אתה יכול לצחוק איתה ולומר,'לא, אני חושב שאתה נראה נהדר. הכל אצלך מושלם ”בצורה רצינית למחצה.

לאחר מכן היא תרגיש כאילו היא לא בטוחה אם אתה רציני או לא, מה שיגרום לה להרגיש נמשכת אליך כי יש לך את הביטחון להתעסק איתה ככה במהלך שיחה.

7. אז האם אתה מסוג הבחורות שקרובות יותר עם משפחתה או עם חברותיה?

זו שאלה טובה לבקש מנערה להכיר אותה מכיוון שהיא נותנת לך תובנה כיצד היא חושבת בשלב זה בחייה.

נכון לעכשיו, היא עשויה להיות מרוכזת מאוד בכל מערכות היחסים שיש לה עם חברותיה, אבל זה לא אומר שהיא לא תחליף בשלב מסוים ותהיה מאוד מכוונת למשפחה.

לשאול אותה את השאלה הזו מדובר בהבנה מי היא היום ולמה.

לדוגמא: היא עשויה להתעניין יותר במערכות יחסים עם חברותיה כרגע כי היא לא רוצה להתיישב ורק רוצה ליהנות ולהראות לאן החיים לוקחים אותה.

בחורה כזו לא תאהב את זה אם בחור יגיע חזק ונראה כאילו הוא רוצה להתחתן ולהקים משפחה בהקדם האפשרי.

אז לא משנה מה תהיה התשובה שלה לשאלה, דאג למעקב ושאל אותה מדוע היא קרובה יותר עם משפחתה / חבריה בשלב זה של חייה.

8. מה האוכל האהוב עליכם ביום בו אתם חשים הנגאובר? בסופו של דבר אני אוכל בסוף

דברים לבקש מנערה להכיר אותה היטב

שאלת שאלה זו לילדה תודיע לך עד כמה היא שובבה או רצינית בחיים.

לדוגמא: אתה יכול לשאול שאלה זו לילדה רצינית מאוד ומודעת בריאות והיא עשויה לענות עם,'אה, אני לא שותה ... אני שונא אלכוהול'לעומת ילדה נוחה שאומרת,'בדרך כלל יש לי פיצה ... ואז אני מתחרט על שאכלתי אותה בהמשך ... חחח.'

אם אתה רוצה לנהל מערכת יחסים שנמשכת, חשוב לך למצוא בחורה שתואמת אתך. אינכם חייבים להיות זהים לחלוטין, אלא עליכם להיות מסוגלים להעריך זה את זה ולתת זה לזה להיות מי שאתם רוצים להיות.

לדוגמא: ילדה אולי תשתה אלכוהול רק באירועים מיוחדים, אבל רק בגלל שהיא מקפידה על כך, היא לא צריכה לצפות שתהיה ולהיפך. כדי לגרום למערכת יחסים להימשך, עליכם להיות מסוגלים לאהוב אחד את השני עבור מי שאתם כל אחד ולהסתדר ללא מאמץ, במקום לנסות לשלוט ולשנות אחד את השני כל הזמן.

9. בסולם של 1 עד 10, כמה אתה רוצה לקפוץ עלי ולהתחיל לנשק אותי כבר עכשיו? לפי מראה החיוך שלך, הייתי אומר שזה 9 או 10 ... וואו, אתה זז מהר.

דברים שצריך לבקש מנערה להכיר אותה

זה משהו שאתה שואל בחורה בצורה מבודחת ... כמובן.

חייכו והיו בטוחים ונוחים כשאתם שואלים זאת. שמור איתה על קשר עין והשתמש בו כדרך לצחוק יחד, במקום להיות רציני או מתוח בקשר לזה.

אם היא מכחישה שרוצה לנשק אותך, פשוט תחייך ותגיד,'כן נכון ... אני רואה איך אתה מסתכל עלי'ואז לצחוק איתה.

אל תהפוך את זה לדבר רציני.

היא תרגיש נמשכת אליך על כך שיש לך ביטחון לומר דבר כזה, כמו גם על כמה שהיא מרגישה ילדה ותחת לחץ בתגובה לגישה הגברית שלך.

היא תרגיש נשלטת מעט על ידך במהלך האינטראקציה הזו, שתדליק אותה.

10. הייתי עירום מולך עכשיו, לאן היית מסתכל קודם?

ככל הנראה היא תחייך ואולי תתנשם בהלם כשאתה שואל אותה סוג כזה של שאלה.

היא בטח גם תסתכל על המפשעה / המפשעה שלך וכשהיא תעשה זאת, אתה יכול לומר,'אוי אתה שובב ... אני צריך להשגיח על עצמי סביבך.'

לאחר מכן תוכל להתבדח על ידי העמדת פנים שאתה מאוכזב ממנה. נענע את ראשך ואמר,'אני מאוכזב ממך ... חשבתי שאתה ילדה טובה, אבל נראה שאתה פשוט רואה בי חתיכת בשר כמו שבנות אחרות רואות. הכל קשור למין אצלך הבנות בימינו ... גם לי יש אישיות שאתה יודע? '

בעיקרו של דבר, אתה לוקח על עצמך את התפקיד האופייני של הילדה שצריכה לדחות בחור רק בגלל שהוא רוצה לקיים יחסי מין, וזה הולך להיות מאוד מצחיק עבורה.

11. האם הבנתם כבר את הייעוד שלכם בחיים או שאתם פשוט תמשיכו להיות יפים במיוחד?

זו שאלה טובה לשאול ילדה כשאתה מכיר אותה, אך אל תצפה ממנה שתמצא תשובה מפורטת.

רוב האנשים לא באמת יודעים מה המטרה שלהם בחיים, ולכן הם לעיתים קרובות מרגישים מדוכאים כשהם מגיעים לגיל 30-50 ומבינים שהם בזבזו את חייהם.

כשאתה שואל בחורה סוג כזה של שאלה, היא או:

א) תהיי ברורה לחלוטין עם תשובתה ותדעי בדיוק מה היא רוצה.
ב) תן תשובה פנטזית כמו,'אני רוצה להיות כוכב קולנוע'למרות שהיא לא עושה כלום כדי להשיג את החלום הזה.
ג) אמור,'אני עדיין לא יודע.'
ד) תצחק ותגיד משהו כמו,'כן, אני פשוט אהיה יפה.'

התשובה שלה תגיד לך איזו ילדה היא.

אם היא מאוד ממוקדת בקריירה ומנסה להשיג חלומות גדולים בחייה, היא תרצה בחור שלא ירגיש חסר ביטחון לגבי השגת דברים בחיים מכיוון שהוא גם ממלא אחר החלומות והשאיפות הגדולים ביותר שלו חַיִים.

אם לא באמת אכפת לה מההתקשרות שלה בחיים ורק תרצה ליהנות, היא לא תרצה להשקיע יותר זמן בשיחות על מטרות ותוכניות חיים ופשוט תרצה ליהנות סביבך.

12. אם הייתה לך הזדמנות לחזור בזמן ולתת לעצמי בן ה -15 עצות, מה היית אומר לה?

כולנו נבונים ככל שאנו מתבגרים, ולכן זו שאלה מעניינת שכל אחד יכול לענות עליה.

אם תשאל את הילדה את השאלה הזו, היא בדרך כלל תחשוב על משהו שהיא רוצה שהיא ידעה כשהיתה צעירה יותר (למשל, אל תדאגי כל כך מה אנשים חושבים, עקוב אחר החלומות שלך וכו ').
כשהיא משתפת אותך בסוג כזה, היא תרגיש קרוב יותר אליך כי זה לא משהו שהיא תספר לכולם.

13. האם אתה טבח טוב או שאתה פשוט חם?

זו שאלה נהדרת לשאול בחורה כי זה מצחיק אותה וגם גורם לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותך בתשובה.

ילדות רבות בימינו חסרות סיכוי לבשל והן נבוכות בסתר או מודאגות מכך, אז אם היא אומרת,'אני לא יכול לבשל'תגובה נהדרת היא אז לחייך ולומר בצורה מבודחת, אך רצינית למחצה (כדי למשוך את תשומת לבה),'טוב, אהבתי אותך עד אותה נקודה, אבל עכשיו איבדת אותי. זה נגמר בינך לביני. '

אם היא אומרת שהיא יכולה לבשל, ​​אתה יכול להגיד,'וואו ... אז, חם לך ואתה יכול לבשל. נחמד, פגעתי בקופה. מתי אתה מכין לי אוכל? '

בחורה תרגיש נמשכת אליך כשתדברי איתה בצורה כזו כי זה גורם לה להרגיש ילדותית בתגובה לגישה הגברית שלך. זה גם מצחיק וצריך כדורים כדי לומר משהו כזה לילדה, שהם מכבדים ומרגישים שהם נמשכים אליו.

14. אז, מי לדעתך צריך לעשות את הצעד הראשון - הבחור או הבחורה? ... ומתי אתה מתנשק אותי? אני מדבר איתך כבר 5 דקות.

כמובן, יש לומר זאת בצורה מבודחת. זו לא שאלה רצינית שאתה זקוק לה בתשובה ברצינות. אתה פשוט מתעסק ועוזר לוודא שהיא יודעת מה הכוונות שלך איתה.

זכרו: אם אתם מכוונים להכיר את הבחורה הזו היא להתחיל איתה מערכת יחסים מינית, וודאו שאתם לא מתנהגים כמו חבר תמים שרק רוצה להכיר אותה.

לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז להעלות דברים מיניים, כך שהיא ברורה שאתה לא מתכוון רק להיות חבר אחר.

15. מה הדבר היחיד בבנות שאתה רוצה שהחבר'ה יבינו?

התשובה שלה לשאלה זו תעניק לך תובנה נהדרת לאיזה מקום חבר'ה מפשלים כשמנסים לאסוף אותה או לנהל איתה מערכת יחסים.

לדוגמא: היא עשויה לומר,'אנחנו אולי נראים חזקים, אבל בדרך כלל אנחנו שבירים ורגישים יותר ממה שמבחינים בחורים.'

הרבה חבר'ה טועים בהאמונה לחזית הבטוחה שבנות עושות. עם זאת, רוב הבנות הרבה יותר רגישות, חסרות ביטחון ושבריריות ממה שנדמה.

לדוגמא: כאשר Dove Cosmetics עשתה סקר עולמי של נשים, הן גילו כי 96% מהנשים אינן רואות את עצמן יפות.

נשים חסרות ביטחון בנוגע למראה שלהן

לכן, אל תניחו שהילדה היפה שאתם אוהבים היא בטוחה ובטוחה לגבי המראה שלה. ברוב המקרים, בנות אפילו חסרות ביטחון רב יותר מאשר בחורים לגבי המראה שלהם.

התחלת מערכת יחסים מינית איתה

אם המטרה האמיתית שלך להכיר את הילדה הזו היא להתחיל איתה מערכת יחסים מינית, ודא שאתה מתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית.

אל תבזבז יותר מדי זמן בניסיון להכיר אותה לפני שתנשק אותה ותתחיל לקיים איתה יחסי מין.

אם אתה מתנהג כמו חבר תמים, בחור אחר יכול לבוא בקלות ולגנוב אותה ממך על ידי כך שהיא תרגיש נמשכת מינית ואז מנשק אותה. לאחר שהוא נישק אותה, הדלת פתוחה לקיים איתה יחסי מין וכשזה יקרה, יחלים יחלו מיד.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של בחורה לבחור וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להתחיל מערכת יחסים מינית עם הבחורה הזו שאתם אוהבים ...