17 סימנים שהאקס שלך עשוי לרצות אותך בחזרה

17 סימנים שהאקס שלך אולי ירצה אותך בחזרה

בפוסט זה אני הולך להסביר 17 סימנים לכך שהאקס שלך אולי ירצה אותך בחזרה.

חשוב להבין שכל אחד מהסימנים הללו יכול גם להיות רק טריק של האישה, שם היא מנסה להחזיק את הבחור לזמן מה להמשיך הלאה, או שהיא מנסה לגרום לו לגלות בה יותר עניין אז אז מרגישה טוב עם עצמה וכו '.

לכן, אף אחד מהסימנים האלה כאן אינו מבטיח 100% מוחלטים שהאקס שלך רוצה אותך בחזרה.

עם זאת, הנה החלק החשוב באמת ...

כשמחזירים אישה עליכם להסתכל על הסימנים הללו באור חיובי. ככל שאתה יותר בטוח כשמחזירים אישה, קל יותר להחזיר אותה.

אם בחור לא בטוח בעצמו, מה הוא יעשה? הוא הולך להסס לסמס לאקס שלו. הוא הולך להסס להתקשר אליה בטלפון.הוא הולך לדאוג שהיא תגיד לא אם הוא יבקש ממנה להיפגש איתו, והוא גם לא יהיה בטוח מאוד כשהוא מדבר איתה בטלפון, וכשהוא יתקשר איתה באופן אישי.

אתה חייב להיות בטוח בעת קבלת אישה בחזרה, מכיוון שאישה לא נמשכת לחולשה הרגשית של גברים.

אם אתה חסר ביטחון וספק עצמי כשאתה מנסה להחזיר אישה, היא תרגיש כבויה וזה יהיה הרבה יותר קשה להחזיר אותה.

ובכל זאת, כשאתה בטוח בעצמי, יש לך את הביטחון הזה לסמס אליה, להביא אותה לשיחת טלפון, לגרום לה לצחוק ולחייך כשאתה מדבר איתה בטלפון, לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ולכבד אותך כשאתה אינטראקציה איתה באופן אישי ועשה בביטחון צעד כשהזמן מתאים לגרום לה לחבק אותך, לנשק אותך או לקיים איתך יחסי מין שוב.

אוקיי, אז עכשיו אני אסביר את 17 הסימנים האלה שאקס שלך אולי ירצה אותך בחזרה ...

1. היא פונה אליך בלי שתפנה אליה

זו דוגמה קלאסית למצב שבו בחור יכול להיות חסר ביטחון אם הוא רוצה, או שהוא יכול להיות בטוח אם הוא רוצה.

אם בחור מנסה להחזיר את אישתו והיא פונה אליו והוא חסר ביטחון, הוא עשוי לחשוב על דברים כמו,'אה, ובכן זה לא אומר שהיא מחבבת אותי. היא פשוט מנסה ליצור איתי קשר אם אני עדיין מתגעגע אליה, או אולי היא רק רוצה לגלות משהו, או אולי היא פשוט יוצרת איתי קשר כי היא רוצה להיות ידידותית, או בגלל שהיא מרחמת עליי. '

הימצאותם של חשיבה לא מאובטחת, שמפקפקת בעצמה, לא תסייע לבחור להחזיר את האקס שלו. מה שבחור צריך לעשות כשמחזירים אישה זה להיות בטוח. מאוד בטוח. אתה חייב להאמין בעצמך לא משנה מה.

לכן, כשאתה רואה שהיא יוצרת איתך קשר בלי שתפנה אליה, אתה חייב לחייך ולהגיד,'הא. היא רוצה ליצור איתי קשר כי היא מתגעגעת אליי. ”זה מאפשר לך לדבר, לחשוב, להרגיש, להתנהג ולנהוג בצורה יותר בטוחה, וזה הרבה יותר פרודוקטיבי כשמחזירים אישה מאשר להיות חסרת ביטחון.

2. היא אוהבת את הפוסטים שלך ברשתות החברתיות

שוב, היא יכולה פשוט ללחוץ על 'אהבתי' לעניין, או שהיא תרצה פשוט להתעסק איתך.

אתה יכול לחשוב בצורה לא בטוחה כזו אם אתה רוצה, אבל אני לא ממליץ על זה. אם אתה רוצה להחזיר אישה, אתה חייב להיות בטוח.

כשאתה רואה אותה לוחצת על 'אהבתי' בפוסטים שלך, הסתכל על זה באור חיובי ואמר,'אה, נכון. היא רוצה שאצור איתה קשר. היא רוצה שאפגש איתה. היא מתגעגעת אליי. היא מנסה להראות לי שהיא עדיין חושבת עלי, או שהיא עדיין פתוחה לנו באינטראקציה. אם היא לא הייתה רוצה לתקשר איתי, היא לא הייתה לוחצת על 'אהבתי'. היא פשוט הייתה מתעלמת ממני לחלוטין. '

הסתכל על זה באור חיובי והרגיש בטוח כתוצאה מכך.

3. היא רוצה להיפגש או פתוחה להיפגש

היא רוצה להיפגש

כשאישה רוצה להיפגש עם החבר לשעבר, הארוס או בעלה כדי לדבר על הזוגיות, זה סימן ברור למדי שהיא עשויה לרצות אותו בחזרה.

עם זאת, לא כל הנשים כל כך קלות כאשר בחור מנסה להחזיר אותן. יש נשים שפשוט פתוחות להיפגש, אז האישה אולי אומרת דברים כמו,'כן ... אנחנו יכולים להתעדכן, אבל אצטרך לחשוב על זה'אוֹ,'כן, אולי אוכל להדביק אותך בשבוע הבא'אוֹ,'אולי אוכל להשיג אותך לקפה בעוד יומיים, אבל אני יכול להישאר רק 10, 15 דקות.'

ללא קשר למידת העניין שהאישה שלך מראה לך, אתה צריך להסתכל על כל סוג של סימן שהיא מוכנה להיפגש או שהיא רוצה להיפגש מכיוון שהיא פתוחה לחזור איתך.

כשאתה נפגש איתה באופן אישי, מה שעליך לעשות הוא לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

לאחר מכן היא תראה שהתחלת להשתנות וכבר לא עושה את אותן טעויות ישנות שהיית עושה בעת שהיית בקשר איתה.

לדוגמא: אם בחור נזרק בגלל שהיה חסר ביטחון רגשי, רגיש מבחינה רגשית ופשוט לא היה מספיק גבר בשבילה, כשהוא מתקשר איתה הוא יצטרך להראות לה בדרך שהוא חושב, מדבר, מתנהג ומתנהג, שהוא עכשיו אדם חזק רגשית.

בכך היא מתחילה להרגיש כלפיו תחושת כבוד ומשיכה מחודשת והשומר שלה יורד ואז הבחור יכול להנחות אותה בחזרה למערכת יחסים.

4. היא רוצה להיות חברות איתך

היא רוצה להיות חברות איתך

כמובן שלפעמים כשאישה רוצה להיות חברות עם האקס שלה, היא רק רוצה לעשות זאת כדי לשמור עליו בסביבה כדי שתרגיש טוב עם עצמה.

ואז היא יכולה לומר,'אה, יש לי חבר חדש. אני כה שמח'ותעמיד את החבר לשעבר, הארוס או בעלה בתקופה לא טובה ותנקום בו רגשית על איך שהוא גרם לה להרגיש בקשר.

עם זאת, אם אתה מנסה להחזיר אישה, אין תועלת לחשוב על השליליות כאלה ולחשוב על זה בצורה לא בטוחה.

עליכם להיות בטוחים ולהסתכל על כך באור חיובי.

אז האמירה שלה שהיא רוצה להישאר חברים, חייבת לראות את זה כ'אוקיי, היא רוצה שיהיה לי בסביבה כי כואב לה להוציא אותי מחייה.'

מה שעליך לעשות אז הוא להשתמש בחברות כביכול כדרך להמשיך ולקיים איתה קשר.

כשאתה מתקשר איתה באמצעות טקסט, בטלפון או באופן אישי, אתה ממשיך לגרום לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה אליך והשומר שלה יורד. לאחר מכן תוכל לכוון אותה למערכת יחסים איתך.

5. היא מדברת עליכם ועל מערכת היחסים שלכם בצורה חיובית

זה אולי נראה די ברור מאליו, שם האישה ממשיכה לדבר על החבר לשעבר, הארוס או בעלה בצורה טובה. עם זאת, לא כל הבחורים רואים את זה ככה.

אני עוזר לבחורים דרך שירות האימון הטלפוני שלי כל יום עכשיו, ולעתים קרובות אני שומע דוגמאות שבהן האישה אומרת דברים חיוביים על הלקוחה שלי והיא מדברת על התקופות הטובות.

ואז הלקוח שלי שואל אותי דברים כמו,'טוב, זה אומר שיש לה עדיין רגשות כלפיי? האם זה אומר שעדיין יש לי סיכוי להחזיר אותה? '

כאן העניין ...

אין שום ערובה לכך שהיא מדברת עליו או על הזוגיות בצורה חיובית פירושה שהיא רוצה אותו בחזרה, אבל אין גם טעם לחשוב על זה בצורה לא בטוחה.

בחור יכול לחשוב בצורה לא בטוחה אם הוא רוצה, אבל זה פשוט לא עוזר בחיים ועם נשים. לכן, כשבחור שומע שאשתו לשעבר מדברת על היחסים ביניהם באור חיובי, עליו להיות בטוח בכך.

הוא חייב לחשוב,'הא! היא מתגעגעת אליי. קריר. עדיין יש לי כאן הזדמנות. אני חייב לגרום לה להיפגש איתי באופן אישי ואז אני אמור לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אלי. ואז אני אנחה אותה בחזרה למערכת יחסים. '

6. היא מדברת על תקופות טובות שאתה והיא חלקתם

אם במקרה אתה מדבר עם האקסית שלך בטלפון או באופן אישי והיא מעלה תקופות טובות שאותה חלקת בעבר והיא, זה סימן שהיא עדיין פתוחה לך רגשית.

כשאישה מנסה לחסום בחור מחייה ואין לה רגשות כלפיו בשלב מסוים, היא לא תרצה להעלות את הזיכרונות הטובים האלה כי היא לא תרצה לתת לו שום תקווה אלא אם כן היא רוצה להיות רעה ולנקום בו רגשית בכך שהיא נותנת לו תקווה ואז ממשיכה לדחות אותו.

עם זאת, ברוב המקרים, כאשר אישה מעלה את התקופות הטובות והיא פתוחה לדבר על כך ופתוחה להרגיש טוב עם הזיכרונות, המשמעות היא שלבחור יש סיכוי לגרום לה להרגיש יותר כבוד ומשיכה כלפיו, ו לגרום לה להתחבר מחדש לאהבה שחשה כלפיו פעם, ואז לכוון אותה חזרה למערכת יחסים.

7. היא עונה לטקסטים, למיילים שלך, או לתגובות ברשתות החברתיות

כמובן, יש נשים שעושות את זה רק כדי להתעסק עם בחור, אבל אין טעם לחשוב ככה.

אם אתה רוצה להחזיר אישה, אתה חייב להיות בטוח בעצמו ולראות את מעשיה כסימן לכך שהיא רוצה אותך בחזרה. שיש ביטחון מאפשר לך לנקוט בפעולה ולעשות מהלך כאשר אתה יודע שזה הזמן הנכון לעשות את זה, במקום לשבת ולדאוג שאתה עלול להיכשל או שהיא עלולה לדחות אותך.

לכן, אם אתה רואה שהאקס שלך עונה לטקסטים שלך, הודעות דואר אלקטרוני ותגובות או הודעות ברשתות החברתיות, אתה חייב לחשוב על זה באור חיובי.

אתה חייב להיות בטוח בזה.

אתה חייב להאמין בעצמך שיש לך באמת סיכוי לגרום לה להיפגש איתך, לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, לגרום לה להתחבר מחדש לאהבה ואז להנחות אותה בחזרה לזוגיות.

אם אין לך את הביטחון הזה, להחזיר אישה זה קשה מאוד.

8. היא כל הזמן שואלת אם אתם יוצאים עם זוגיות או נמצאים בזוגיות

כמובן, אישה יכולה פשוט לשאול את זה כי היא פשוט מתעניינת למדי או שלא באמת אכפת לה ורק רוצה לשאול. עם זאת, שוב, אין טעם לחשוב ככה.

אם חברתה לשעבר, ארוסתך או אשתך שואלים אותך אם אתה יוצא ונמצא בזוגיות, פשוט תסתכל על זה כמו שהיא רוצה לברר אם אתה ממשיך הלאה. אם אתה ממשיך הלאה, זה אומר שהיא מאבדת בחור שעדיין אכפת לה ממנו.

אתה יכול להחליט לחשוב שלא אכפת לה ממך או שאין לה רגשות אליך אם אתה רוצה, אבל זה לא יעזור לך להחזיר אישה.

9. היא עצובה ובודדה בלעדייך

היא עצובה ובודדה בלעדייך

כשחבר'ה מנסים להחזיר נשים, הם לעיתים קרובות במצב שהאישה מאושרת בלעדיהם. היא מתחילה להמשיך הלאה, או שהיא מתנהגת כאילו היא מאושרת בלעדיו.

הסימן הזה שאקסית רוצה את הבחור שלה הוא לא דבר שכיח מאוד, אבל נתקלתי בדוגמה הזו לפעמים בה אישה עצובה ובודדה בלי שהבחור שלה בסביבה.

היא תפרסם דברים ברשתות החברתיות על כמה החיים מבאסים, וכמה כואב לעבור פרידה וכו '.

לכן, אם אתה שם לב שהאקס שלך לא מאושר מאוד בלעדיך, הסתכל על זה באור חיובי. תסתכל על זה כסימן שהיא אולי תרצה לחזור איתך, כי היא פשוט לא כל כך שמחה בלעדייך.

10. היא שתתה לך טקסטים או מתקשרת אליך במקרה

יש בחורים שמקבלים את שיחת הטלפון המקרית מהאקס שלהם והיא אומרת,'אה, התכוונתי להתקשר למישהו אחר. או שהתכוונתי לסמס למישהו אחר. '

בחור יכול להסתכל על זה בצורה לא בטוחה אם אנחנו רוצים ויכולים לומר,'אה, טוב אולי היא עשתה טעות בטלפון אלי. אולי היא אכן התכוונה לסמס למישהו אחר. לעזאזל. חשבתי שאולי היא מחבבת אותי. ”

עם זאת, חשיבה לא בטוחה מסוג זה לא תסייע לבחור להחזיר את אשתו.

הדרך הטובה ביותר להסתכל על זה היא,'הא! היא מחבבת אותי. היא מנסה ליצור איתי קשר. היא מתגעגעת אליי. היא רוצה לקיים איזשהו אינטראקציה ביני לבינה, כי היא מתגעגעת אליי. היא רוצה לחזור איתי. ”

פשוט תחשוב בצורה בטוחה, ואז כתוצאה מהביטחון הזה תביא אותה לשיחת טלפון, תביא אותה להיפגש איתך, לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך בפגישה, ולהדריך את גבה למערכת יחסים.

11. היא מנסה להיראות במיטבה כשהיא פוגשת אותך

נשים יודעות שהדבר האטרקטיבי ביותר לגברים הוא המראה הגופני שלהן.

לכן, אם אישה נפגשת עם בחור והיא התלבשה ממש טוב ונראית סקסית ויפה, בחור יכול להסתכל על זה כ,'אה, היא מנסה לגרום לי להרגיש רע ולשפשף את זה בפנים שאני כבר לא איתה.'

הוא יכול לחשוב ככה אם הוא רוצה, אבל זה לא יעזור. הדרך הטובה ביותר לחשוב על זה היא,'היא עדיין דואגת מספיק כדי לרצות להיראות טוב בשבילי. אם לא היה אכפת לה מה אני חושב, היא אפילו לא הייתה עושה כל מאמץ להיראות טוב. '

12. היא לא מתחילה לצאת עם אף אחד אחר במשך חודש ויותר

לפעמים כשבחור נפרד מנערה או שהיא נפרדת ממנו, היא לא תצא לשם ותתחיל לצאת לזמן מה.

זה יכול להיות כי היו להם יחסים ארוכי טווח והיא פשוט לא מוכנה לדייטים, או יכול להיות שהיא פשוט לא רוצה להמשיך הלאה בלעדיו. היא לא כל כך בטוחה.

אז כשבחור נמצא במצב בו האקס שלו לא ממשיך במהירות, אני תמיד ממליץ שהבחור יסתכל על זה באור חיובי.

הסיבה להסתכל על זה באור חיובי היא שאז זה מאפשר לבחור להיות בטוח בעצמו ולקבל אותה לשיחת טלפון, לגרום לה להיפגש איתו ולהחזיר אותה למערכת יחסים.

במצב כזה יש אנשים שמבזבזים הרבה זמן. הם רואים שהאקס שלהם לא ממשיך הלאה, ומה הבחור עושה? הוא מתעלם ממנה!

הוא חושב ש,'בסדר. טוב, אני פשוט לא אצור איתה קשר ואז היא תחזור בריצה אלי ”ואז זה לא מסתדר כמו שקיווה.

בסופו של דבר היא מתחילה לצאת עם בחור מכיוון שהיא מבינה שהקשר שלה לא חוזר, או שהיא מגיעה למצב שהיא מוכנה להתחיל לצאת שוב.

לכן, אם אתה עובר פרידה עם האישה שלך והיא לא עוברת מהר מאוד, או שהיא לא המשיכה להתקדם מהר מאוד, תראה את זה כסימן חיובי שהיא אולי תרצה אותך בחזרה ואז תחזיר אותה .

אגב, אני מבין שחלק מהבחורים שקוראים את זה כבר עברו את הנקודה הזו של תהליך הפרידה, שם הם נפרדו מאישה, היא חיכתה זמן מה ואז היא התחילה לצאת או שהיא עברה מהר מאוד .

אם אתה נמצא באחת מהנקודות הללו, מה שחשוב באמת הוא לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך כשאתה מתקשר איתה באמצעות טקסט, בטלפון ובאופן אישי.

אל תדאג מה קרה מאז הפרידה.

אין ספק, טעית כמה. פחות או יותר כל בחור עושה קומץ טעויות כשהוא מנסה להחזיר אישה.

אל תדאגי לטעויות.

מה שחשוב הוא לגרום לה להרגיש שוב משהו בשבילך, לגרום לה להיפגש איתך ולקבל את הקשר מחדש.

סימן נוסף לכך שהאקס שלך אולי ירצה אותך בחזרה הוא ...

13. היא לא רוצה לספר לך על תאריכים שבהם היא הייתה

זו דוגמה קלאסית למקום בו אישה לא רוצה לדחוף את הבחור שלה רחוק מדי על ידי דחיפתו בפניו שהיא יוצאת עם בחורים אחרים.

היא רוצה לשמור את זה בסוד או בשקט לזמן מה כדי שתבין מה היא הולכת לעשות. לפעמים היא רוצה לשמור על השקט לזמן מה כי היא לא רוצה שהבחור שלה יעבור לפני שהיא עוברת.

בזמנים אחרים היא לא רוצה לספר לו כי יש רק כמה בחורים שמתעניינים בה והיא פותחת את עצמה לדייטים, אבל היא לא ממש בטוחה אם היא רוצה להתחבר עם הבחורים האלה או להיות בתוך מערכת יחסים מחויבת איתם, ולכן היא מחליטה לא לספר על כך לבחור שלה, למקרה שזה מחמיר.

כמובן, לפעמים אישה לא רוצה לספר לגבר לשעבר שלה על תאריכים שהיא יצאה, כי היא ממש מוטרדת ממנו.

יכול להיות שהוא היה ממש כאב בתחתית בתהליך הפרידה והיה מאוד נצמד, והתחנן בפניה הזדמנות נוספת, התחנן, טרח אותה ודברים כאלה. היא פשוט לא רוצה לקיים איתו תקשורת מהותית בשלב זה.

אם בחור נמצא במצב זה, אין זה אומר שהוא איבד לחלוטין את הסיכוי להחזיר את אשתו. יש דרכים בשבילו לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליו ואני מסביר את זה בתכנית שלי קבל את מערכת ה- Super Back שלך.

14. היא מחבקת או מנשקת אותך בצורה חמה

היא נותנת לך חיבוק חם

אם לאישה אין רגשות כלפי בחור, היא תנסה להימנע ממגע פיזי איתו, או אם היא מחבקת אותו, היא הולכת לחבק אותו בצורה קרה.

כמובן, יש כמה נשים שאוהבות להתעסק במוחם של החבר'ה, ולפעמים אישה תיתן את האקס שלה לחיבוק חם, אז הוא חושב שיש לו סיכוי, ואז היא מובילה אותו ומשתמשת בכל תשומת הלב שלו, ומתחננת ומתחננת לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר עם עצמה.

עם זאת, להיות חסרת ביטחון ולחשוב שהיא רק מתעמתת בו על ידי מתן חיבוק חם זה לא יעזור לבחור להחזיר את האקס שלו.

אם האישה שלך נותנת לך חיבוק חם, או שהיא לפחות פתוחה לחבק אותך ולהחזיק אותך כשאתה נפגש איתה, אתה צריך להסתכל על זה כסימן שהיא רוצה אותך בחזרה.

היא נותנת לך חיבוק חם

היו בטוחים בכך ואז הנחו אותה בחזרה למערכת יחסים אתכם.

15. היא שואלת על נשים בפוסטים שלך ברשתות החברתיות או על נשים בעבודה

כשאישה שואלת את הגבר לשעבר שלה על נשים שהיא רואה בפוסטים שלו ברשתות החברתיות או נשים שהוא מכיר בעבודה, זה יכול להיות שהיא מרגישה קצת קנאה וקצת מודאגת שהוא ימשיך הלאה עם אחד הנשים הללו.

כמובן, זה יכול גם להיות שהיא פשוט שואלת כי היא מקווה שהוא יגיד אז,'הו לא לא. הנשים האלה לא אומרות לי כלום. אני רוצה אותך'ואז היא מרגישה טוב יותר עם עצמה.

עם זאת, חשיבה בדרך השלילית והלא בטוחה הזו לא תסייע לבחור להחזיר את אשתו. לכן, אם האקס שלך שואל אותך על נשים בחייך, פשוט תסתכל על זה כחיובי.

תסתכל על זה כמו התחושה שלה מאוימת, כמו שהיא מרגישה פחות בהשוואה לנשים האלה, וההרגשה שלה מודאגת שתמשיך הלאה ותהיה עם אישה טובה ממנה, ואז היא תצטער על כך.

השתמש בתשאול שלה ובעניין שלה בך כדי להרגיש בטוח בעצמך.

כאשר אתה בטוח, אז תתחיל לחשוב, לדבר, להתנהג, להרגיש ולפעול בצורה הנכונה. יהיה לך ביטחון להנחות אותה בחזרה למערכת יחסים איתך.

16. היא אומרת, 'אולי' לחזור ביחד

לפעמים כשאני עוזר לבחורים להחזיר את האקס שלהם, יש דוגמאות שאישה אומרת,'נראה'על לחזור יחד, או'אולי'אוֹ,'הדלת לא סגורה לגמרי, אבל אני לא יכול לומר כן כרגע.'

היא תיתן כאלה'אולי,'50/50,'אני לא בטוח'הצהרות כי היא פשוט לא רוצה להוביל אותו בחזרה למערכת יחסים. אם הוא יחזיר אותה, הוא יצטרך לגרום לזה לקרות.

מה שעליך לעשות הוא להביט בה ב'אולי סימנים 'כמי שיש לה עדיין רגשות כלפייך. אם היא לא נותנת לך אותות חזקים, כנראה שאתה פשוט עדיין לא גורם לה להרגיש מספיק כדי לגרום לה באמת לרצות לחזור איתך.

אם אתה רוצה שיהיה לך הרבה רגשות כלפיך ותרצה לחזור איתך, אתה צריך להשתמש בכל אינטראקציה שיש לך איתה כהזדמנות לגרום לה לחוש שוב כבוד, משיכה ואהבה אליך .

כל אינטראקציה (כלומר כשאתה שולח לה הודעות, כשאתה בטלפון וכשאתה באופן אישי ואפילו כשהיא מסתכלת על מה שאתה עושה ברשתות החברתיות) צריכה לשמש כהזדמנות לגרום לה להרגיש משהו בשבילך.

עליכם להתחיל לבנות מחדש את תחושתה עבורכם, במקום לשבת ולקוות שהיא תוביל את הדרך.

17. היא אומרת שהיא מתגעגעת אליך

כמובן, היא אולי רק מרמה את הבחור באומרה שהיא מתגעגעת אליו.

אולי היא רק אומרת לתת לו תקווה ואז לגרום לו לגלות הרבה עניין כדי שהיא תרגיש טוב עם עצמה.

עם זאת, כפי שהיית יודע עד עכשיו, זה לא יעזור לבחור להחזיר את האקס שלו.

אם אישה אומרת לך שהיא מתגעגעת אליך, אתה חייב להיות בטוח בזה. אתה חייב לראות בזה חיובי. אתה חייב להסתכל על זה כסימן שהיא רוצה אותך בחזרה.

מה לעשות אם האקס שלך לא נותן לך איתותים חזקים שהיא רוצה אותך בחזרה

מה לעשות אם היא

אם האקס שלך לא נותן לך את כל הסימנים שהוזכרו לעיל, או שהיא לא באמת נותנת לך אותות חזקים, מה שאתה צריך לעשות זה להתחיל להיות פעיל בנוגע לאופן שבו אתה גורם לה לחוש כבוד, משיכה ואהבה אליך שוב. .

הרבה חבר'ה שאני עוזר להחזיר את האקס שלהם בזבזו הרבה זמן להתעלם מהאקס שלהם. הם גם בזבזו הרבה זמן בניסיון לשכנע את האישה לתת להם הזדמנות נוספת.

עם זאת, זה לא עובד ברוב המקרים.

התעלמות מאישה בדרך כלל עובדת רק כשעוד יש לה רגשות כלפי הבחור, היא לא יכולה להמשיך בלעדיו מכיוון שקשה לה למצוא בחור מחליף או שאין לה ניסיון רב במערכות יחסים ולא יכולה להתמודד עם הכאב של הפרידה.

לאחר מכן היא תיצור קשר עם הבחור שלה ותרצה לחזור איתו.

עם זאת, ברוב המקרים שאני רואה, לאישה היה מספיק. אין לה רגשות כלפי הבחור בשלב הפרידה, וכשהוא מתחיל להתעלם ממנה היא פשוט מנצלת את הזמן הזה כדי להמשיך בלעדיו.

מלבד התעלמות מאקסית, הדוגמה הקלאסית האחרת היא שבה בחור מבזבז זמן רב בניסיון לשכנע אישה לתת לו הזדמנות נוספת.

גישה זו בדרך כלל עובדת רק כמה פעמים (לפעמים כמה פעמים במערכות יחסים מסוימות) שבהן האישה איבדה מעט כבוד ומשיכה כלפי הבחור שלה, והוא מנסה לשכנע אותה שהוא הולך להשתנות ואז היא נותנת לו הזדמנות נוספת. .

עם זאת, כאשר אישה נמצאת בנקודה בה הספיק לה, כל הנימוקים וההסברים, התחננות והתחנונים פשוט לא עובדים יותר.

מה שצריך לקרות זה שינוי.

אתה צריך לשנות את האופן שבו אתה מתקשר איתה, וזה אומר לשנות את האופן שבו אתה מדבר איתה, להגיב למה שהיא אומרת, להתנהג סביבה, להרגיש ולנקוט בפעולה.

אם אתה זקוק לעזרה בכך, יש לי תוכנית מדהימה צעד אחר צעד בשם Get Your Ex Back: מערכת סופר שתנחה אותך בתהליך החזרת אישה.

מעבר בתהליך שלב אחר שלב זה הופך אותך לגבר טוב יותר ממה שאתה כרגע.

אולי אתה בחור נהדר, אבל אתה יכול להיות טוב יותר.

אולי תוכל לגרום לה להרגיש כלפיך רמה מסוימת של כבוד ומשיכה, אבל אתה יכול לעשות טוב יותר.

אם אתה רוצה להחזיר אישה שלא רוצה אותך בחזרה עכשיו, תצטרך לעשות טוב יותר.

התוכנית שלי תסביר לך בדיוק מה אתה צריך לומר ולעשות בכדי לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך, להתחבר מחדש לאהבה ולתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת.