18 התסרוקות הטובות ביותר שיכולות להסתיר בצורה חלקה את המצח הגדול של גברים

להיות עם מצח גדול או קו שיער מתרחק זה דבר טבעי וזה עשוי להיות מכריע עבורך. אתה עשוי לחשוב שאתה צריך להתקרח או להסתפר רק כל החיים שלך. אתה לא חייב!

החדשות הטובות הן שיש הרבה תסרוקות שיכולות לכסות את המצח בקלות ולגרום לך להרגיש בטוח בעצמך. במאמר זה בחרנו את 18 התסרוקות הטובות והעכשוויות שלא רק מסתירות את המצח שלך אלא מעניקות לך מראה מסוגנן. בואו לצלול פנימה!

1. הסוואה על ידי בעל פוני צד שטוף

הסוואה על ידי חבטות צד

מָקוֹר

אם יש לך שיער דק אך חלק, פוני בצד אחד של המצח הוא אופציה אידיאלית. המחיצה הצדדית מכסה אורך מצח כלשהו והפוני גורמים לה להיראות עוד יותר קטנה. כמו כן, קל מאוד להסתפר. למספרה ייקח 5 עד 10 דקות לתת לך תסרוקת זו. כפי שאתה מבחין, החלק הקדמי נראה גם הוא עתיר היות והצדדים גזומים יותר כדי להדגיש אותו.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער חלק או גלי.

קבוצת גיל:מתאים לגברים מכל קבוצות הגיל.2. התספורת הקצרה הגזירה

תספורת קצרה של הקיסר

מָקוֹר

אם יש לך שיער קצר ודק אבל באמת רוצה להסוות את קו השיער הנסיג, צחצוח השיער לפנים הוא האפשרות הטובה ביותר. התספורת הזו עושה את אותו הדבר. החלק הקדמי וחלקו העליון של ראשך גזוז קצר ומוברש לחלק הקדמי ליצירת שוליים טבעיים. שלא כמו פוני ארוך, השוליים האלה לא זזים, כך שהשיער נשאר ניצב כל הזמן. הספר גם נתן חיתוך יפה יחד עם דהייה לצדדים למראה אופנתי.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער גלי עד מתולתל.

קבוצת גיל:מתאים לבני נוער ומבוגרים אך לא לגברים מבוגרים.

3. התספורת הארוכה בשכבות למצח גדול

התספורת הארוכה בשכבות למצח גדול

מָקוֹר

כמעט כל ספר שתפגוש יבקש ממך להאריך את שיערך כדי להסתיר את המצח הרחב שלך. תספורת שכבתית זו היא אחת הדרכים הקלות ביותר לא רק להסתיר את המצח, אלא גם לגרום לך להיראות מסוגנן באופן מיידי. לאחר שתגדיל את שיערך עד קו הצוואר, מעצב השיער שלך יחתוך את הגדילים הארוכים האלה לשכבות כדי להוסיף נפח לשיער. תסרוקת זו מכסה את אוזניך ויחד עם המצח, כך שהיא מתאימה לגברים בעלי צורות פנים ארוכות וסגלגלות.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער חלק עד גלי

קבוצת גיל:מתאים גם לבני נוער וגם למבוגרים.

4. תסרוקת סופר קצרה שנראית מגניבה

תסרוקת סופר קצרה שנראית מגניבה

מָקוֹר

תסרוקת זו מיועדת במיוחד לאותם גברים המתמודדים עם סוגיית נסיגת קו השיער או התקרחות. אם אתה רוצה שהעולם לא יידע על הקרחת הקרובה שלך, אתה תמיד יכול לקצץ את השיער שלך בכל הראש. תסרוקת זו מזכירה חתך באז שבו נראית בבירור צורת הראש שלך לאחר חתך זה. במקום לכסות את המצח עם פוני, תספורת זו מגדירה את צורת המצח שלך כך שייראה פחות בולט.

אידיאלי עבור:גברים עם בעיה של התקרחות או נשירת שיער.

קבוצת גיל:גברים בני 30 עד 50

5. התסרוקת הבושית למצחיות גדולות

התסרוקת העמוסה למצחיות גדולות

מָקוֹר

אם השיער שלך נראה נפח, תשומת הלב של כולם תשתנה אוטומטית לעבר השיער שלך ולא אל הפנים שלך. תסרוקת זו היא אחת כזו עמוסה שבה השיער עשוי להיראות מבולגן אך גורם לפנייך להיראות קטנות יותר. כדי להסתפר, הספר שלך יבקש ממך לגדל את שיערך עד 5 סנטימטרים כדי שיוכל לחתוך אותו בהתאם לדרישה. כדי להחזיק את השיער במקומו, הוא עשוי למרוח מעט ג'ל שיער ולהבריש את השיער לאחור לגמרי.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער גלי עד מתולתל.

קבוצת גיל:כולם חוץ מגברים מבוגרים.

6. תסרוקת שכבה ואורך בינוני

תסרוקת שכבה ואורך בינוני

מָקוֹר

זהו עוד גזרת שכבה שגורמת לשיער שלך להראות סמיך ובריא אך האורך נשמר קצר. זה מתאים במיוחד לאופנוענים או לאנשי ספורט. ברגע ששיערך נחתך לשכבות, כל האורך מסורק לפנים כדי להסוות את המצח. תסרוקת זו מתאימה יותר לגברים עם פנים עגולות ונותנת הגדרה יפה לפנים.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער חלק ועבה וגם גברים עם פנים עגולות.

קבוצת גיל:זה מיועד לגברים בשנות ה -20 וה -30 לחייהם.

7. שיער באורך בינוני עם מרקם

שיער באורך בינוני עם מרקם

מָקוֹר

זוהי תסרוקת החתוכים הראשונה ברשימה שלנו שמתאימה לגברים עם מצח גדול. הצדדים אינם מגולגלים לגמרי אך גזורים קצרים כדי להדגיש את החלק הקדמי. אתה יכול לראות בבירור את ההתחדדות לצדדים. השיער הקדמי נשמר לאורך של 2 עד 3 סנטימטרים והוא מוברש לאחור ליצירת ציפה יפה. החזית הענפה הזו הופכת את המצח פחות מורגש. אם אתה מישהו שאין לו בעיות נשירת שיער או אם לקו השיער שלך יש צורה יפה, אתה יכול לנסות תסרוקת זו.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער עבה וחלק

קבוצת גיל:בני נוער, נוער ומבוגרים

8. שיער מתולתל פוני ארוך יותר למצח הגדול

פוני ארוך יותר עם שיער מתולתל למצח הגדול

מָקוֹר

בעל שיער מתולתל לא אומר שתמיד עליך לקצר אותו. אם אתה אוהב להאריך את שיערך, תסרוקת זו עם פוני נותנת מראה מושלם לפנים שלך. הספר שלך יחתוך את כל השיער באורך שווה ויבריש אותו לאחור ולצדדים. עם זאת, עליך לשמור מסרק איתך תמיד כדי שלא תראה מבולגן לפני שתלך לאירועים חשובים.

אידיאלי עבור:גברים עם צורות פנים סגלגלות ומרובעות.

קבוצת גיל:מתאים רק לגברים צעירים יותר.

9. התסרוקת הארוכה המופרדת בצד

תסרוקת ארוכה בצד החלק

מָקוֹר

תסרוקת ארוכה נוספת שמתאימה לגברים היא זו עם מחיצת הצד. כשהפוני הארוך בצד אחד והפוני הקצר לצד השני, תספורת זו לא רק מסתירה את מצחך אלא גם מושכת את תשומת הלב מעצמות הלחיים הרחבות שלך. הספר שלך ייצור שכבות יפות בחלק האחורי של הראש שלך, כך שאתה נראה הכי יפה במראה הזה.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער חלק ופנים עגולות

קבוצת גיל:מתאים לכולם חוץ מהגברים המבוגרים.

10. תסרוקת השוליים הגסים למצח גדול

תסרוקת השוליים הגסים למצח גדול

מָקוֹר

זוהי עוד תסרוקת עם שוליים נופלים על המצח. עם זאת, בתספורת זו, השוליים אינם בעלי מרקם אלא נחתכים גס בכדי לתת את הנפח הנכון לשיער. גם כאן, כל השיער מוברש לפנים ואילו הצדדים נראים בחיתוך ודהייה. אז, תסרוקת זו היא עכשווית ומשרתת גם את המטרה.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער פרוע ומחוספס.

קבוצת גיל:החליפות הטובות ביותר לגברים בשנות ה -20 לחייהם.

11. מצח גדול עם אלגנט-רטוב-דביק-מברשת למעלה

תסרוקת השוליים הגסים למצח גדול

מָקוֹר

אם אתה לא יכול ללכת יום בלי להשתמש במוצרי שיער כדי לשמור על הגדילים שלמים, תסרוקת זו כאן מיועדת עבורך. למרות שיש לך מצח רחב, הריח הקטן מלפנים כמו גם הדוקרנים לכל אורכו גורמים לפנייך להיראות דקים ומלוטשים. לעומת זאת, הצדדים גזומים היטב כדי להרים את החלק הקדמי. תסרוקת זו היא הטובה ביותר למטרות רשמיות.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער קצר

קבוצת גיל:מתאים לגברים מכל קבוצות הגיל

12.מרקם קצר למצח

מרקם קצר למצח

מָקוֹר

תסרוקת זו נוצרת באופן בלעדי כדי להסוות איכשהו את המצח הגדול ואת קו השיער הנסיגה. זה מתאים ביותר לגברים המתמודדים עם נשירת שיער ענקית או דילול שיער. כדי להפוך את המצח שלך פחות גלוי, הספר שלך ינסה ליצור יותר מרקם בחלקו העליון ויחתוך את הצדדים. אתה יכול אפילו ליצור קוצים מלפנים להעלאה גבוהה יותר.

אידיאלי עבור:גברים עם נשירת שיער, דילול שיער.

קבוצת גיל:החליפות הטובות ביותר לגברים בני 30 עד 60

13. מסרק מעל למצח

מסרק מעל למצח

מָקוֹר

תסרוקת זו על תסרוקת היא אחת התסרוקות המודרניות שהיו במגמה בזמן האחרון. יש לו מחיצה צדדית עם שיער ארוך בחזית שהוקפדה ליצירת נפח. ואילו הצדדים נסרקו לאחור כדי לגרום לפנים שלך להיראות חלקות ומוגדרות. אתה יכול להתאים את התסרוקת שלו לזקן ארוך או לזקן גזוז.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער גלי וסמיך.

קבוצת גיל:גברים בשנות ה -20 וה -30 לחייהם.

14. באז חתוך למצח

חתך באז למצח

מָקוֹר

אם אתה רוצה לשמור על תסרוקתך מינימליסטית, חתך הבאזז הזה אידיאלי עבורך! עם דהייה בצדדים והשיער הגזום לזמן קצר מלפנים, אתה יכול לראות את קו השיער שלך באופן גלוי. תסרוקת זו מיועדת לכל גבר המתמודד עם נשירת שיער עצומה או מודאג מהקרחת הגוברת.

אידיאלי עבור:גברים עם בעיות נשירת שיער עצומות.

קבוצת גיל:מתאים לכל קבוצת גיל למעט הגברים המבוגרים.

15. גב-חלקלק-גב

חתך באז למצח

מָקוֹר

תסרוקות גב מוברש הן די פופולריות ובעיקר לגברים עם מצח גדול, אלה יכולות להיות ברכה בתחפושת. בתסרוקת גב חלקלקה זו, ניתן לראות בבירור את המעבר באורך השיער מלפנים לצדדים. הציפה מלפנים הופכת את המצח שלך פחות גלוי וגם הספר משתמש בג'ל לשיער או בפומדה כדי להחזיק את השיער במקום. אז, אתה נראה ייצוג במראה הזה.

אידיאלי עבור:גברים עם שיער עבה וצורת פנים מרובעת.

קבוצת גיל:מתאים לכולם כולל הגברים המבוגרים

16. תחתון

חתך באז למצח

מָקוֹר

קיצוצים הפכו פופולריים בקרב גברים מאז המאה ה -20. מאז, צצו מספר תסרוקות בחתכים שמתאימים לכל התסרוקות והמרקמים. התסרוקת האלגנטית החתוכה הזו שאתה רואה כאן נועדה להסתיר את המצח הרחב על ידי שמירה על קווצות השיער ארוכות יותר מלפנים תוך שיוף מוחלט של הצדדים. אתה יכול גם לבחור לצבוע את החלק הקדמי של שיערך בלונדיני כדי להוסיף קורטוב של סטייל.

אידיאלי עבור:גברים שאוהבים להתנסות בשיער שלהם

קבוצת גיל:מתאים לדור הצעיר.

17. תספורת קלועה

חתך באז למצח

מָקוֹר

תסרוקות קלועות מתאימות בעיקר לגברים ממוצא אפריקאי אבל זה לא אומר שגברים לבנים לא יכולים לנסות אותם. יתר על כן, אם יש לך מצח גדול, תספורות קלועות אלה יכולות לשנות את המיקוד מהמצח לשיער שלך. תסרוקת זו במיוחד, מחייבת אותך להאריך את שיערך. בקש המלצת מומחה לכמה זמן עליך לגדל את השיער לפני שתבחר בתספורת זו.

אידיאלי עבור:כל מי שאוהב צמות

קבוצת גיל:לא מתאים לכולם, לכן עליך לאשר עם הספר שלך לפני עיצובו.

18. תספורת לחמנייה

תספורת לחמנייה

מָקוֹר

האחרונה שיש לנו ברשימה שלנו היא גזרת הלחמנייה הרב -תכליתית שבה הצדדים נחתכו בעזרת סכין גילוח בעוד שחלקו העליון של השיער גדל לארוך כדי לקשור אותו ללחמניה. תסרוקת זו לא מתאימה לגברים שרוצים להסתיר את המצח. עם זאת, אם אתה מישהו שרוצה להתהדר בפנים כפי שהן, אתה יכול ללכת על זה. הקפד לגדל זקן עבה שתתאים לתסרוקת זו.

אידיאלי עבור:גברים שאוהבים להיות מוזרים, גברים עם שיער חלק.

קבוצת גיל:מתאים רק לגברים צעירים יותר

סיכום:

ברגע שתציץ בכל התסרוקות האלה, אתה בטוח תרגיש שלמצוא גדול אין שום קשר לניסיון בכל התסרוקות האופנתיות. בין אם אתה רוצה להסתיר את המצח ובין אם תרצה להתהדר בו, יש תסרוקת לכולם ולכל מרקם שיער. בדוק את כולם וגרם לך לשאול את הספר שלך לפני שתנסה תסרוקת כלשהי מלמעלה. תן לנו את המשוב היקר שלך לאחר סיום התספורת!