עוגת יום הולדת 1 עם אלמו התינוק ומפלצת העוגיות

זו אחת העוגות האהובות עלי. זה היה ליום הולדת ראשון - כל הדמויות של גאמפסטה. בעוגת הדוגמה שהלקוח נתן לי היו דמויות פלסטיק. שינינו הכל קצת ובסופו של דבר היינו תינוקות אלמו וממרק העוגיות.

צירפתי עפרון ג'מבו למקום הראשון מאז שהתינוק מלא 1. למפלצת העוגיות יש עוגיות אמיתיות. חשבתי שזה יהיה כיף אם הם יחליטו לאכול אחת מהדמויות.

הכל מיוצר בעבודת יד ומגולגל. כדי להפוך את הפרווה & ldquo; על הדמויות השתמשתי במספריים זעירות ושלפתי.

החלק הכי מגניב הם העפרונות. & Ldquo; נייר & rdquo; הודפס באמצעות מדפסת אכילה וגיליונות אכילה של וילטון שתוכלו להשיג בחנות תחביבים. הורדתי תבנית & ldquo; crayola & rdquo ;, יש לא מעט. גילגלתי נקניק ארוך & ldquo; וחתכתי אותם כך שהרוחב יהיה עקבי ואז הכנתי את החרוט מעל. איש לא האמין שהם אכילים.

העוגה העליונה הייתה 6 ″ ותחתונה 8 ″. אני תמיד מכסה את הלוח בפונדנט, זה הופך אותו לאלגנטי יותר ואני יכול לשים שם את המסר ולא על העוגה. אני מעדיף את זה ככה לפעמים כדי שלא יפריע לעיצוב העוגה. קיזזתי את העוגה העליונה לכיוון החלק האחורי כדי לפנות מקום למפלצת העוגיות.

השתמשתי בטפטים לאותיות שמעבר לעוגה.ההורים היו נרגשים ונרגשים מיום הולדתו הראשון של תינוקם. הם ציפו ללא מעט אנשים ולקחו קינוחים אחרים אך נדהמו שדמויות משחת המסטיק נראות טוב יותר מהדוגמאות הפלסטיות שהראו לי. הצלחנו להתאים זאת יותר עבורם ממה שהיו מקבלים עם דמויות הפלסטיק ואני פשוט אוהב להכין את דמויות הסוכר.

לאלמו יש עפרון ג

מפלצת עוגיות עם עוגיות אמיתיות