20 התספורת הטובה ביותר של ברייס הארפר - איך להשיג שיער כמו ברייס הארפר

ברייס הארפר ידוע לא רק ביכולתו כשחקן בייסבול, המייצג את וושינגטון נשיונלס, אלא גם בשל תסרוקותיו האיקוניות שהפכו אותו לפופולרי הן על המגרש והן מחוצה לו.

באמצעות מגוון התסרוקות הייחודי שלו מתגלה תשוקתו לאופנה, ביניהן מפורסמות התסרוקות המברשות, מוהוק, החלקלקות והתחתונות.

להלן 20 מהתספורות האופנתיות ביותר של ברייס הארפר שזעזעו את מעריציו וחובבי האופנה בכל רחבי העולם.

#1: ברייס הארפר החליק על הגב עם זקן

ברייס הארפר חזרה לגב עם זקן

לשיער יש הרבה גובה ומרקם והזקן קצוץ עם קצת צמיחה נוספת על הסנטר. תסרוקת מנוגדת זו יכולה להיות מושלמת למראה מזדמן או רשמי. השיער נשמר לאחור וחלקלק לאחור עם מעט גובה שנוסף לנפח. החלת מוצר סטיילינג חיונית לשמירה על הנפח וגם על הצורה. אתה יכול לעשות את זה בבית או לקבל ספר שיגיע אליך לפחות פעמיים בשבוע.

#1: תסרוקת ברייס הארפר מוברשת

תסרוקת ברייס הארפר מוברשתהשיער גדל וארוך כשהגב יורד על פני המחשוף. הצדדים קצוצים וזקן מצטרף לפירות הצד להשלמת התסרוקת. ברייס עיצבה לעתים קרובות את התסרוקת הזו, במיוחד כשהיא מתמודדת עם ראיונות. משקפי שמש מוסיפים לסגנון, מה שהופך אותו לייחודי. השתמש בפומדה לפני הברשת השיער כדי לשמור על הברק וגם על הצורה.

#1: תסרוקת ברייס נגד הרוח

תסרוקת ברייס נגד הרוח

לתסרוקת הזו לקח לבריס לפחות 30 דקות ארוכות לעשות לפני שהוא ניגש לשדה. הסיבה הפשוטה היא שתסרוקת זו יכולה לעמוד בלחץ הרוח ולא לצאת מהצורה. משתמשים בג'ל כבד וכמות השיער ניתנת לגובה לפני שמחליקים לאחור. תספורת זו תזדקק לתחזוקה שוטפת, ועם זקן המחמיא לתסרוקת, היא הופכת לייחודית.

#1: חלקלק עם סגנון ברייס הארפר החתוך

חלקלק עם סגנון ברייס הארפר החתוך

השיער נחתך באורך בינוני והצדדים תחתונים. השיער מקבל גובה נוסף לפני שהוא מחליק לאחור, ומעלה את תסרוקת ברייס הזו לשלב הבא. יש הרבה עובי ואורך בחלק העליון מה שהופך את התסרוקת הזו לאיקונית. זקן חייב להיות שם כדי להחמיא לתסרוקת.

#1: צדדים תחתונים עם סגנון ברייס עליון בינוני

צדדים תחתונים עם סגנון ברייס עליון בינוני

השיער בחלקו העליון נחתך באורך בינוני, מעניק לו עובי נדיב והצדדים חתוכים. הצדדים נחתכים כדי לקבל את אורך החיתוך הרצוי וזקן מטופח כדי להוסיף תכונה לתסרוקת. תסרוקת זו של ברייס עוקבת אחרי שחקני בייסבול בתקופה האחרונה. באמת שהסגנון הזה יכול להיות מאוד אטרקטיבי.

#1: גב מוברש עם מנעול צד

גב מוברש עם מנעול צד

תסרוקת נהדרת של ברייס הארפר, לזו יש צדדים תחתונים, השיער בחלקו העליון מוברש לאחור לאחר הוספת נפח ומנעול תלוי מצד אחד. השיער על הגב נוגע במחשוף וזקן גדל באורך בינוני להשלמת התסרוקת. נדרשת סבלנות רבה כדי להתהדר בתסרוקת זו. לבריס הייתה ההתמדה הזו וזו הסיבה שהתסרוקות שלו איקוניות.

#1: תסרוקת באטמן ברייס הארפר

תסרוקת באטמן ברייס הארפר

השיער באורך בינוני בחלקו העליון נמשך לאחור ליצירת לחמנייה לגבר, הדומה לקוקו חצי. יש הרבה יצירתיות בתסרוקת הזו, שבה השיער נשמר לאורך כל הזמן והצדדים חתוכים. סגנון הזקן הוא בסגנון גריבלדי כשהחלק התחתון רחב ומעוגל. ברייס נראה כאן במצב רוח מזדמן.

#1: תסרוקת צבועה בשחור שחור עם נמוכה נמוכה

תסרוקת צבועה בשחור שחור עם נמוכה נמוכה

השיער צומח ארוך, נצבע בשחור וחלקלק בגב כדי לקחת את התסרוקת הזו לרמה חדשה. גברים עם שיער קצר לא צריכים לנסות תסרוקת זו. תסרוקת רשמית, זו תדרוש הרבה סבלנות לטיפוח. תסתכל על הזקן בסגנון זה, רק נוגע בפאות הצד המובילות לחתך. אתה צריך כמות טובה של ג'ל אם אתה צריך לשכלל את התסרוקת הזו.

#1: סוס הקוקו בחזרה קוקו ברייס הארפר

סוס קוקו בחזרה קוקו ברייס הארפר

שימו לב לקוקו הקטן שהציגה ברייס הארפר לאחר שהחליק לאחור את השיער באורך בינוני. הצדדים מעט חתוכים עם זקן המצטרף לצלעות המחמאות במלואן תסרוקת זו. מה שתצטרך זה לייבש את השיער במגבת, להוסיף ג'ל ולהבריש אותו כלפי הגב. השתמש בגוזם כדי לחתוך את הצדדים, הגדר אותו לאורך הרצוי.

#1: תסרוקת באטמן המזוקנת של ברייס הארפר

תסרוקת באטמן המזוקנת של ברייס הארפר

תסרוקת זו ממש מתנדנדת, עם תסרוקת בסגנון באטמן המשלימה זקן. כדי להוסיף לסגנון, הצדדים בעלי דהיית עור נמוכה. תזדקק לכישוריו של ספר מקצועי כדי ליצור תסרוקת זו של ימי הלימודים הישנים. תסרוקת זו של ברייס הארפר היא אחת הטרנדים האחרונים בעיצוב שיער מודרני.

#1: צדדים נמוכים גבוהים תחתונים עם גב חלק חצי בינוני

צדדים נמוכים וגבוהים עם גב חלק חצי בינוני חלק

התספורת הזו נראית ממש מפורסמת והיא אחת מתספורות החתימה שברייס הארפר עשה לעתים קרובות. הצדדים נחתכים לסגנון גבוה נמוך באמצעות קוצץ באורך הרצוי. השיער בחלקו העליון נשמר באורך בינוני וחצי חלקלק לאחור. זקן המצטרף לפירות הצד מוסיף לסגנון. תספורת זו תזדקק לתחזוקה שוטפת כגון קיצוץ הצדדים והזקן והברשת השיער לאחור לאחר מריחת פומדה.

#1: קוצים עם הצדדים החתוכים ברייס הארפר סטייל

קוצים עם הצדדים החתוכים ברייס הארפר סטייל

שימו לב לחיתוך בצדדים, שם משתמשים בקוצץ באורך קצר ולשיער בחלקו העליון ניתן נפח וגובה לפני קוצים. הקוצים המורמים הופכים את התספורת הזו של ברייס הארפר לייחודית, שנראתה לעתים קרובות למדי בתחום.

#1: צדדים תחתונים עם גלי עליון וחלק לתער

צדדים תחתונים עם גלי עליון וחלק לתער

השיער בחלקו העליון גלי וצדדים תחתונים עם חלק גילוח הנראה לעין. שלושת המאפיינים של תספורת ברייס הארפר זו משתלבים היטב ליצירת תסרוקת ייחודית. זקן עם כתם נשמה מדגיש את סגנון הסלבריטאי.

#1: הפוך קדמי מונח למעלה עיצוב גילוח נמוך דהייה

כפכף קדמי מונח למעלה עיצוב גילוח נמוך דהייה

שימו לב לגובה בתספורת זו של ברייס הארפר, שבה הצדדים בעלי דהייה נמוכה ועיצוב גילוח. השיער בחלקו העליון מונח עם כפכף קדמי, מה שמוסיף ליצירתיות של התספורת. תצטרך יד מיומנת כדי ליצור תסרוקת זו וגם תחזוקה שוטפת. ברייס הקדישה זמן רב להתהדר בתסרוקת זו.

#1: קדימה הפוך לגובה בינוני עליון עם צדדים תחתונים

קדימה הפוך למעלה גובה בינוני עם צדדים תחתונים

השיער בחלקו העליון מתהפך לפנים פחות או יותר הדומה לסגנון המוהוק והגב והצדדים חתוכים. זקן יכול להיות סגנון תואם להדגיש תסרוקת זו של ברייס הארפר. אידיאלי לאירועים רשמיים ופונה ראשי למין השני.

#1: דהייה תחתונית עם חלק צדדי

חתך דוהה עם חלק צדדי

בגלל תסרוקותיו התפרסם ברייס הארפר במגרש הבייסבול והתספורת הזו היא דוגמא לכך. הצדדים חתוכים עם דהייה והשיער בחלקו העליון נפרד מהצד. גובה השיער מורגש מה שהופך את התסרוקת הזו למושכת.

#1: צדדים תחתונים עם גב חלקלק ארוך

צדדים תחתונים עם גב חלקלק ארוך

השיער שבחלקו העליון נשמר לאחור וחלקלק לאחור כשהצדדים חותכים תחתון. השימוש בג'ל בולט מהגובה והנפח שהשיער בחלקו העליון מקבל. פאות הצד מנותקות עם החתך, אבל זקן מחבר מחמיא היטב לתספורת.

#1: עליון גס וקצר עם צדדים תחתונים

חלק עליון גס וקצר עם צדדים תחתונים

תספורת צד חתוכה היא אחת התסרוקות האהובות על ברייס הארפר. לזו יש את הצדדים חתוכים עד לאוזניים ולחלק העליון יש שיער גס וקצר. השיער בחלקו העליון נחתך והגסות מושגת על ידי אי סירוק השיער מדי יום.

#1: שיער מטורף וחלקלק

שיער גב מטורף וחלקלק

זוהי תסרוקת שברייס הארפר נהגה לעתים קרובות לעשות ספורט במיוחד לאחר מסיבות מצגת לאחר המשחק. השיער צבוע וחלק לאחור בצורה מסודרת. זקן מגולח קרוב מחמיא לסגנון. תסרוקת זו דומה למראהו של זקן.

#1: נמוג דהייה עם קשר וחלק קשה חצי

דהייה נמוכה עם קשר וחלק חצי קשה

השיער נשמר ארוך על מנת לקשור קשר עם רצועת ראש, הצדדים בעלי דהייה נמוכה והמסיבה מעוצבת בדוגמת חצי קשה. הגב מגולח וזקן מצטרף לקרב הצדדים, מה שהופך את התספורת של ברייס הארפר למדהימה. תספורת זו דורשת פחות זמן לתחזוקה ואידיאלית לאלה שיש להם פחות זמן לשים לב לעיצוב השיער שלהם.

תסרוקות של ברייס הארפר שיגעו את מעריציו וגם חסידי אופנה בשל הייחודיות בעיצוב.