20 תסרוקת הטובה ביותר על פי דהוי - כיצד לשאול ספר וכיצד לעצב

מסרק מעל דהייה: המסרק מעל היה אחד התסרוקות האהובות על החבר'ה מזמן. אבל מכיוון שחלק מהסלבריטאים קישטו אותו, מסרק החזיר לעצמו את הפופולריות והפך לבאזז האחרון לבחורים בימים אלה. עכשיו היא אחת התסרוקות המודרניות והרב -תכליתיות שיכולות להתאים כמעט לכל פנים.

ממסרק עם התחדדות ועד למסרק גלי, בחרנו 20 תסרוקות מודרניות על פני תסרוקות כדי להמציא את המראה שלך מחדש.

מהי תספורת מסרק Over Fade?

המסרק מעל התספורת הוא אחד שבו השיער הארוך יותר מלמעלה נפרד לצד או חלקלק מאחור. לבישת מסרק על תספורת עם צדדים דהויים מעניקה לו בדיוק את הגימור המושלם ולכן מסרק לעתים קרובות מכוסה דהויות, ומכאן השם - תסרוקת Comb Over Fade.

איך מבקשים לסרוק מעל תסרוקת דהייה?

כדי לקבל מסרק על תספורת, אתה יכול לבקש ממעצב השיער שלך להתחיל בפרידה בצד. לאחר מכן תוכל לבחור כל אחת מסרק הפח על פני תספורות דהויות, עם צדדים מחודדים או חלק עליון ארוך או אם אתה רוצה גזרה מתוחכמת אז בקש ממנו להשאיר את הצדדים קצרים יותר.

איך אני יכול להפוך את המסרק לדהות?

כדי לקבל מסרק מעל דהייה, עליך לבצע את השלבים המפורטים להלן:

 • בחר לעצמך את המסרק המושלם על פני הסגנון.
 • שוחח על זה עם הספר שלך ובקש ממנו לתת לך אחד.
 • עכשיו כדי לשמור על המראה הזה כל יום, התחל בשיער היבש.
 • סרק את שיערך בזהירות כדי למצוא את החלק הצדדי שלך. אל תבלבלו דברים.
 • השתמש במייבש שיער כדי לנשוף ולייבש מלפנים כשהוא לוקח אותו לאחור.
 • מסרק את השיער בחלקו העליון למקומו תוך שמירה על החלק הצדדי.
 • השתמש בסרום שיער או ג'ל באיכות טובה מאחור לפנים.
 • סיימו אותו על ידי סירוק השיער הקדמי.
מוצר שם המוצרים
פומדה לגברים- אמבט 5 גרם- מוצר סטיילינג קלאסי עם אחיזה חזקה לחלק צד
Suavecito Pomade אחיזה מקורית, 4 עוז
קרם סטיילינג מאט - כחול צ'לנג'ר - אחיזה בינונית - מוצר הגברים הטוב ביותר
פומדה לגברים - אחיזה בינונית וגבוהה - נוסחת עיצוב שיער לשיער חלק, עבה ומתולתל
Uppercut דלוקס פומדה 3.5 עוז

דהייה משולבת קצרה עם חלק צדדי:

מסרק קצר מעל דהייה עם חלק צדדיתסרוקת מסרק מעל דהייה היא קלה מאוד לתחזוקה מכיוון שאתה לא צריך להקדיש לזה הרבה זמן כל יום. כל מה שאתה צריך זה לשמור על השיער שלך קצר, לתת מראה קוצני מעט לשיער מלפנים תוך השארת שאר השיער לצד השני. אבל כן, אולי תרצה להשתמש בכמות טובה של ג'ל שיער למראה מושלם.


הדבקת מרקם מניפולטור של ראש TIGI למיטה

מניפולטור למיטה של ​​TIGIהמוצר הוא מומחה לעיצוב המכיל פולימרים לחיזוק סגנון, המסייעים בהחזקה טובה של השיער וגם מסייעים בהגדרת השיער. המוצר מכיל מרכיבים המסייעים במתן מרקם בין סיבי השיער וגם במראה עבה יותר. המוצר ידוע כמסייע רבות בהגנה מפני קרסול וגם מפני לחות.

יתרונות :

 • גורם לשיער לשליטה, נותן לו הגדרה ואחיזה מעשית.
 • גורם לשיער להיות פחות מקורזל ומגן מפני לחות.
 • מעניק לשיער מראה חזק ועבה יותר.
 • קל ליישום ולשטוף גם כן.

חסרונות:

 • בעל ריח כימי שנשאר לאורך זמן.
 • בעל עקביות מימית.

המוצר הוא בחירה טובה אם השיער שלך נוטה להיות מקורזל או להיות מושפע מלחות. הוא מספק מרכיבים שעוזרים לגרום לשיער להראות חזק ועבה יותר. אין סיבה ברורה לא להיכנס למוצר זה.

קנה עכשיו באמזון


מסרק גילוח עם פמפדור:

מסרק גילוח עם פמפדור

פומפדור מעולם לא יצא מהאופנה. אז העבירו את המסרק על תספורת דוהה עם פמפדור מלפנים תוך שמירה על צידי הגילוח. למראה נועז יותר תוכלו לנסות גם מראה זקן בהיר!

מסרק מוהוק מעל דהייה:

מסרק מוהוק מעל דהייה:

אחד מסגנונות המסרק הנוספים הנועזים ביותר הוא המסרק הדהוי עם מוהוק. הסגנון רק בחורים עם הרבה אומץ ושגעוני אופנה מושבעים היו רוצים לנסות. לך על זה אחי!


מותגי מפתח Jax Promade

מותגי המפתח Jax Promade מתמודדים כעת על הטקס הטוב ביותר יחד עם מוצרים דומים אחרים. המוצר עשה פלאים, מבלי שנדרשת כמות רבה ליישום. המוצר בעל אחיזה בינונית וידוע גם בזכות הברק הגבוה שהוא יוצר לאחר החלתו.

יתרונות:

 • במריחה, מעניק לשיער ברק גבוה.
 • מחזיק בשיער מעוצב למשך יום שלם.
 • היישום קל יותר, מכיוון שנדרשת סכום מינימלי.

חסרונות:

 • נראה שלא עובד טוב על שיער מתולתל.
 • שיער נוטה להיות קשה וקשיח.

למרות שהמוצר הוא אחד הטובים בשוק, הוא די יקר ביחס לכמות שסופקה. עם זאת, אם הרצון מה הטוב ביותר לשיער שלך הוא הדאגה שלך, Jax Promade בהחלט מוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


מסרק דהייה מלוטש מעל:

מסרק דהייה מלוטש מעל

כן יש פעמים שבהן תרצה אולי להיראות ג'נטלמן מוחלט. אז הסגנון הזה הוא אחד בשבילך! דהייה מתוחכמת עם תסרוקת מעל מסרק לשיער קצר. חבר'ה בלונדינים היו מטלטלים את הסגנון הזה!

מסרק כבד עליון נקי עם דהייה נמוכה מעל:

מסרק כבד עליון נקי נמוג מעל

אתה יכול להתהדר בשיער הכבד והנפח שלך עם מסרק זה על תסרוקת נמוכה נמוכה. אתה יכול לשמור על השיער העליון בינוני ולסרוק את זה שיראה את נפח השיער שלך תוך שמירה על הצדדים והגב על דהייה נמוכה

מסרק דהוי בינוני מעל:

מסרק דוהה בינוני מעל

מה דעתך לנסות משהו פרוע? אפילו השיער הדרוך יכול להיראות מגניב אם מסורקים אותם יפה והמסרק הדהוי בינוני עבות זה אחד מהם. בני נוער וחבר'ה בקולג 'יכולים לראות בכך את האפשרות הטובה ביותר אם הם רוצים לשמור על אורך השיער שלהם קצת יותר מהממוצע מבלי לדאוג שיגרמו להורים או למורים !!

מסרק דהייה מבולגן מעל תסרוקת:

מסרק דהייה מבולגן מעל תסרוקת:

עבור בחורים עם שיער מתולתל, המסרק המסוים הזה עם תסרוקת דהויה יכול לעשות פלאים לתלתלים שלהם. הצדדים הדהויים יעזרו למשוך תשומת לב רבה יותר כלפי התלתלים הטבעיים.


שעוות עיצוב שיער למשחקים בקליפורניה בקליפורניה

שעוות חרס היברידית של KMS HAIRPLAYשעווה עיצוב שיער לשחק Kms California קליפורניה היא מוצר נהדר מכיוון שהיא תעניק לשיערך אחיזה גמישה וכן ברק מתמשך. זה עוזר לגרום לשיער להיראות חזק יותר עם נפח וזוהר טובים יותר. זה עוזר בכך שהוא מאפשר לך לעצב את השיער שלך בכל דרך שתרצה ועוזר לשמור על השיער המשוטט במקום.

יתרונות:

 • מעניק לשיער שליטה גמישה וגם ברק מתמשך.
 • כמות קטנה מספיקה בכדי לקבל את המראה הרצוי.
 • מסייע בהענקת נפח לשיער.
 • יש לו ריח נחמד.

חסרונות:

 • המוצר בעל שאריות דביקות ויכול לתת מראה שמנוני אם מורחים אותו עודף.
 • אינו מספק אחיזה חזקה במיוחד.
 • במחיר מופקע ביחס לכמות המוצעת.

למוצר אין חסרונות עצומים אם אתה יודע ליישם אותו כראוי, ולכן מוצר זה מוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


מסרק דהייה מחודד מעל:

מסרק דהייה מתחדד מעל

תסרוקת זו נראית טוב על גברים בשנות ה -30 לחייהם, אך תנאי חובה למסרק מחודד זה על פני התסרוקת הוא כי לאדם יהיה שיער צפוף ועבה שכן אז רק המראה המתחדד יקבל גימור חד. סרום וג'לי שיער יהפכו את הסגנון לאטרקטיבי יותר.

מסרק קצר מעל דהייה:

מסרק קצר מעל דהייה

חלק מהגברים אוהבים לשמור על שיער קצר, עבור אלה זה יכול להיות מסרק מעל דהיית תספורת יכולה להיות בחירה מצוינת. שמירה על החלק הצדדי והסירוק יעניקו לו מראה שלם ונקי יותר.


תסרוקת לוריאל פריז מתקדמת TXT It 02 מרק היפר-תיקון

L’Oréal Professionnel - משחת סיבים מפסלת שיערמוצר התסרוקת המתקדמת של לוריאל פריז הוא בחירה פופולרית בקרב הלקוחות. זה עוזר לעצב את השיער בכל דרך שתרצה וגם נותן לשיער יבש וגס גימור עדין והתניה. המוצר פופולרי במיוחד מכיוון שהוא עוזר לשמור על השיער כמעט יום שלם וגם לא מוציא מראה שמנוני.

יתרונות:

 • בעל אחיזה טובה ויכול לשמור על השיער המעוצב כמעט יום שלם.
 • עוזר לגרום לשיער גס להיראות רך ומבריק.
 • ערך המותג הופך את המחיר לכמות לסביר.
 • לא נותן לשיער תחושה דביקה או שמנונית.
 • כמות המוצר הרבה פחות נדרשת לתהליך העיצוב.

חסרונות:

 • אינו פועל באותה דרך יעילה לכל סוגי השיער.
 • ריח המוצר עלול להגביר את הלחץ.

למוצר יש כמה חסרונות המצורפים אליו, עם זאת, אם סוג השיער שלך תואם את זה שעובד הכי טוב עם המוצר, מוצר זה הוא אחד הטובים ביותר שאתה יכול למצוא בשוק ומוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


החלק אותו אחורה וסרק על:

החלק אותו לאחור וסרק מעל

תסרוקת נוספת על תסרוקת היא מיזוג בין הגב שנסחף לבין מסרק אמצע דהייה, אולם הוא דומה לחלק הצדדי אך הוא למעשה מסרק מעל דהייה באמצע. אתה צריך לשמור על השיער שלך עוד קצת כדי שתוכל להחליק אותם מאחור.

התחדדות מגניבה עם מסרק מעל:

התחדדות מגניבה עם מסרק מעל

מסרק נוסף להתחדדות זה התספורת! סגנון זה לא יהיה כל כך קל לנשיאה מכיוון שהעיצוב המתחדד הוא מה שהופך אותו לשונה מהמסרק השני על פני תספורות דהייה מחודדות.

מסרק נמוג בעור נמוך מעל:

מסרק בעל נמוכה בעור נמוך

כדי לתת לעצמך מראה גברי מושלם, נסה את המסרק הזה מעל לדהות עם זקן. דהויות הגבוהות מסורקות בעוד הצדדים דהויים וזקן רזה סנטר מעניק לסגנון הזה את הטאץ 'הסופי!


פומדת שעווה גמישה לגברים של בריקל לגברים

פומדת שעווה גמישה לגברים של בריקל לגבריםהמוצר שייך לחברה הידועה מאוד בזכות מוצרי הטיפוח והטיפוח של הגברים שלה. המוצר מספק פומדה במשקל קל שגם הוא בעל אחיזה גמישה ומעניק לשיער גימור מבריק וטבעי ודורש את הכמות הזעירה ביותר לעיצוב השיער למראה שאתה רוצה. המוצר עובד גם על זקן.

יתרונות:

 • המוצר עובד היטב עם כל סוג שיער.
 • עשוי בעיקר ממוצרים אורגניים.
 • הסגנון נשמר לאורך כל החלק הטוב יותר של היום.
 • כמות המוצר הרבה פחות נדרשת לתהליך העיצוב.

חסרונות:

 • למוצר יש ריח חזק מאוד.
 • יחס המחיר לכמות אינו כה גדול.
 • מעניק לשיער מראה שמנוני או שמנוני אם מורחים אותו עודף.

למוצר בהחלט יש הרבה יותר יתרונות מאשר החסרונות ועוזרים לשמור על המראה שאתה מייחל לו לא רק לשיער שלך, אלא גם לזקן שלך, מה שהופך אותו למוצר של שניים באחד ומסיבה זו הופך את עצמו למוצר מומלץ ביותר אצלנו רשימה.

קנה עכשיו באמזון


מסרק מלאכותי דהוי נמוך:

מסרק מלאכותי דהוי נמוך מעל

מסרק דהייה זה על תספורת נראה טוב על כולם. בחורים רזים לבחורים כבדים, כולם יכולים ללבוש את הלוק הזה מבלי לדאוג איך הוא ייראה, כי זו תסרוקת מעוצבת. אז אם אתה לא סוג של אדם שאוהב הרבה ניסויים בשיער שלו, אז זה בשבילך.

מסרק הדהייה האפריקאי:

מסרק הדהייה האפריקאי נגמר

לבחורים אפריקאים יש מרקם שיער שונה מאוד. תסרוקת זו היא מצוינת עבורם. ניתן לשמור את התלתלים קצרים במיוחד וצפופים במיוחד לאורך בינוני בעוד שהצדדים חייבים להישאר דהויים.

לכופף אותו כמו בקהאם:

לכופף אותו כמו בקהאם

הדבר הבא שדיוויד בקהאם מפורסם מלבד משחק הכדורגל שלו הוא התסרוקות שלו! אין תסרוקת שהאיש הזה לא ניסה. ולכן אנו מתכבדים להזכיר את מסרקו של דיוויד בקהאם על תסרוקת דוהה, שם סירק בצורה מסודרת את שערו לצד תוך שמירה על הצדדים קצרים.

מסרק אסיאתי מעל דהייה:

מסרק אסיאתי מעל דהייה:

זהו מסרק אחד מעל לדהות חבר'ה אסייתים ישמח ללבוש כפי שהוא אחד אם הסגנונות הקלים ביותר. לא צריך לקחת את זה כבחור הסלון שלך רק יצטרך לשמור על אורך השיער שלך כשהוא מסתרק ומעיף את הצדדים והאחור.

קומבר עם צדדים מגולחים:

קומבר עם צדדים מגולחים

סגנון מושלם לצעירים המוכנים להצטרף לבית ספר סיום! מסרק את הפוני הארוך ושמור על הצדדים מגולחים כדי לתת מראה מסודר יותר. אולם לעור יהיה תפקידו לשחק בתסרוקת זו, אז חבר'ה עם עור כהה יותר, למרבה הצער זה לא בשבילכם!

מסרק דוהה לשיער ארוך:

מסרק דוהה לשיער ארוך

גברים שיער ארוך יכולים ללבוש מסרק מעל דהייה בדרכים רבות ושונות. אתה יכול ללכת על חלק צד או לא חלק ופשוט למרוח מוצר שיער טוב ולסרוק את הפוני שלך מאחור או בצד.

מסרק בינוני סקסי דוהה:

מסרק בינוני סקסי דוהה

בחורים עם שיער באורך בינוני ומרקם שונה יכולים גם להיראות סקסי כשהם מסרקים דוהים. לך על מסרק על תספורת מחודדת או גב שנסחף או השאר את שיערך הארוך יותר בחזית, אתה בטוח ייראה מדהים.

מסרק גלי מעל דהייה:

מסרק גלי מעל דהייה

אחרון חביב, זה החמוד ביותר! למי שיש פנים שוקולד ושיער גלי הם המנצחים המאושרים בתסרוקת זו. עם זאת, זקן קל יכול לגרום לך להיראות שוקולדי פלוס סקסי.

יש כל כך הרבה תסרוקות לבחירה ואתה עלול להתבלבל באיזו לבחור? אל תדאג אתה יכול לנסות כל אחת מהמסרק מעל דהייה עם תסרוקות חלקיות, כל מה שאתה צריך זה לדעת על מרקם השיער שלך או יותר טוב להתעדכן במעצב השיער שלך שיוכל לתת את הטוב ביותר שיתאים לפנים שלך. !

מקור תמונה: תמונה מוצגת