20 תסרוקות הנער האפרו -אמריקאי הקלות הטובות ביותר

מרקמי השיער האפרו -אמריקאים הם באופן כללי צפופים ומחוספסים. אין חולק על כך שהם גם חזקים ויפים. אז אפרו אמריקאים יכולים לנסות מגוון רחב של תסרוקות מורכבות שמרקמי שיער אחרים לא יוכלו לעמוד בהן.

מצמות וחששות מסקרנות ועד קשרים וגלים שובה לב, יש הרבה תסרוקות שבנים שחורים יכולים לנסות. אם אתה הורה שחור שבא לעזרת האינטרנט למצוא את הסגנון המתאים לחתן את הילד שלך, אז המאמר הזה הוא כל מה שאתה צריך.

באמצעות מאמר זה, תלמד איזה סוג שיער יש לילדך ותחקור כמה מהסגנונות הנהדרים הנמצאים כיום במגמה. אנו גם נסביר בפירוט כיצד לתקן סגנונות אלה על ילדך בעצמך.

סוגי שיער אפרו אמריקאי:

לפני שנכנסים לסגנונות החתן, חשוב להבין את סוגי השיער. כל השערות האפרו -אמריקאיות מסווגות לארבעה סוגים. בדוק מה הם.

שיער קינקי

זהו כנראה סוג השיער הקשה ביותר לתחזוקה. הסיבה לכך היא שהם יוצרים סלילים מהודקים באופן טבעי והם מקורזים מאוד למראה. בדרך כלל, סוג זה של שיער נשמר קצר או מטופח לגלים. אתה צריך לשמור על השיער חזק ובריא על ידי מיזוג ולחות באופן קבוע.

שיער מתולתל

שיער מתולתל יותר קל לתחזוקה מכיוון שהסלילים שלו רופפים מאוד מטבעם. השיער בדרך כלל קופצני יותר. צמות ועיצוב dreads קלים יותר עם סוג שיער זה. מבוגרים בדרך כלל מחבקים את שיערם המתולתל על ידי כך שהם מאריכים אותו.שיער גלי

אף על פי ששיער גלי רופף מטבעו הם למעשה צפופים יותר משיער מתולתל בהשוואה. בדרך כלל, גברים שומרים את שיערם הגלי קצר מכיוון שהשיער מונח היטב קרוב לקרקפת. אתה לא צריך להתאמץ יותר מדי כדי לעצב ולשמור על סגנון זה.

שיער חלק

שיער חלק על גברים שחורים יכול להיחשב למגוון ביותר מבין ארבעת. המראה עם סוג שיער זה נע בין עדין לגס ובדרך כלל עמיד בפני תלתלים. זה אלא אם אתה אוהב לחדור את השיער החלק לתלתלים זמניים.

עכשיו כשכיסינו את סוגי השיער. הבה נבחן תסרוקות בולטות האהובות ביותר. חקור את 20 תסרוקות הנערים הצעירים האפרו -אמריקאים הטובים ביותר ברשימה למטה.

20 תסרוקות הנער האפרו-אמריקאיות הטובות ביותר

1. לדעוך עם גלי עליון

FADE עם גלי TOP

מָקוֹר

סוג השיער ואופיו ממלאים תפקיד חיוני בטיפוח סגנון זה. סוג שיער גלי באופן טבעי נוטה לנוח על הקרקפת לעתים קרובות למדי. ראשית, להיפטר מכל סבך על ידי סירוק השיער עם מסרק רחב שיניים. תן גזרת דהייה סטנדרטית בצדדים ובגב, החל בשיער סמיך קרוב יותר לרקות ורזה (עד הקרקפת) בתחתית. הפחת את נפח השיער באמצעות גוזם אם הוא צפוף מדי או עם מספריים. סרק את שיערך מלפנים בעזרת מברשת גל. שמור על קו השיער על המצח והרקות חדים ומשלימים זה את זה.

2. קשר עליון עם שיער בלונדיני

כפתור עליון עם שיער בלונדיני

מָקוֹר

למרות ששיער בלונדיני נראה לעיתים רחוקות באופן טבעי אצל גברים שחורים, עם כמות הצביעה הנכונה זה יכול להיות תוספת דקורטיבית נהדרת. תנו למוקד להיות בעיקר בחלק העליון על ידי הפחתת נפח השיער בכל האזורים האחרים. ראשית, תנו דהייה בינונית או נמוכה לצדדים ולאחור. בחר חלק מהחלק העליון והוסף ניגודיות הגונה של שיער בלונדיני לאורך כל בחירתך. תן לזה זמן עד שהצבע יבש ויציב היטב. משכו את כל השיער למעלה ועשו ממנו קוקו עם רצועה אלסטית אחת או שתיים.

3. תחתון עם פופ של צבע

תחתון תחתון עם גוון של צבע

מָקוֹר

זה בסדר לאפשר לילד שלך לעצב עם מראה ייחודי מדי פעם. לאחר השריית השיער בעזרת ממטרות מים, הקפידו על חיתוך רשמי לצדדים ולחלק האחורי של הראש. השתמש באזור החתוך בצדדים כדי להיות יצירתי בעיצובים ייחודיים. השתמש בתער כדי לתת חלקים קשים או משהו חד. חתוך את השיער עד לקרקפת מתחת לעיצוב שבחרת. תן מערך למקדשים וקו השיער של המצח למראה מטופח. כשאתה מגיע למעלה, השתמש במוצר סטיילינג בריא וסרק את השיער בצורה מסודרת בזמן ייבוש המכה. סגנון חלק עליון שטוח ומספק קווים מרקמים מכל הצדדים המופנים למעלה. השתמש בצבע שיער באיכות טובה והחל אותו על האזור הנבחר בחלקו העליון.

4. באזז קאט עם קעקוע שיער

חתך באז עם קעקוע לשיער

מָקוֹר

גזירת באז היא סגנון שבו אורך השיער קצר באופן אחיד על כל הראש. זה הימור בטוח אם אתה לא בטוח איזה תסרוקת אתה מחפש. חתוך את השיער עד סנטימטר אחד או שניים בכל האזורים. תן חתך קצה כלפי מעלה לצלעות, לרקות ולקו השיער של המצח ועשה שלושה צדדים מסודרים של ריבוע מלפנים. אם אתה רוצה לגרום לשיער להיראות יותר אופנתי, לך עם דהייה נמוכה ממש מעל האוזניים. לבסוף, השתמש בתער ותן עיצוב חד לבחירתך או משהו שהספר שלך מציע או בדיוק כמו בתמונה.

5. מוהאק עם שיער בלונדיני

מוהוק עם שיער בלונדיני

מָקוֹר

טרנד מוהוק פועל ומכבה אך הוא די מדהים בכל זאת. הסגנון עובד נהדר עם כל מיני מרקמי שיער. ראשית, הדגש את השיער מלמעלה על ידי מתן התחדדות קלאסית לצדדים ולחלק האחורי של הראש. מעצבים את השיער מלמעלה סמיך יותר למרכז בעזרת מספריים ומאריך אותו עד העורף. צבע את השיער בחלקו העליון בצבע בלונדיני יוצר ניגודיות מושלמת בין הצבע שהתווסף לאחרונה לצבע הכהה הטבעי.

6.צמות עם קשר עליון

צמות עם קשר עליון

מָקוֹר

מרקם השיער של אפרו אמריקאים מעלה את הצמות כפי שאין מרקם שיער אחר. אתה יכול ללכת על צמות על כל הראש שלך אבל כדי לשמור על זה אופנתי ומשכנע, הגבל את הצמה לשיער בחלק העליון. תן חידוד קלאסי ואחריו דהייה נמוכה סטנדרטית. לפני דהייה נמוכה, לך על כמה עיצובים יצירתיים או חלק פשוט פשוט בעזרת סכין גילוח המתחיל במקדשים ונמשך עד החלק האחורי של הראש. תן מערך בין המצח, הרקות ופיאות הצד כדי לשמור על ניקיון וחדות. חלקו את השיער בחלקו העליון למנות קטנות וצרו אותן. אסוף את הצמות ומשך אותן בחזרה אל הכתר. הכינו שם קוקו עם רצועת גומי. סובבו את הקוקו כדי ליצור את הקשר העליון העליון. לקשט את הצמות בחרוזים כדי להפוך את השיער לכובש יותר.

7.מוהאק עם חתך

מוהוק עם חתך תחתון

מָקוֹר

ישנן מספר וריאציות של מוהוק שאתה יכול לנסות. למי שאתה מסתכל, תן חיתוך עמוק מלמעלה הרקות לתחתית ומסביב לאוזניים. שמור על קשת כלפי מטה על הגב. שמור על קו השיער של המצח, על הרקות ועל הצלעות חדות וישרות לקצה קלאסי למעלה. כשאתה מגיע למוהוק, תן שטח רחב יותר בחלקו העליון עד לעורף כדי להפוך אותו ליוקרתי יותר. אם לילדך יש תלתלים טבעיים, תן לשיער להיות כפי שהוא או שאתה יכול ללכת גם על חששות.

8. דהייה קצרה מחודדת

דהייה קצרה מחודדת

מָקוֹר

זוהי אופציה בטוחה ורב -תכליתית נוספת שאפשר ללכת איתה. סגנון זה קל מאוד להשגה ולתחזוקה. כל שעליך לעשות הוא לשמור על שיער קצר מלמעלה מהמצח ועד הכתר. השתמש במספריים כדי לקצר את השיער הרטוב. בצדדים, מתחילים במקדשים, מעניקים הידרדרות גבוהה עם תחתיות המופחתות לקרקפת. הפוך את הסגנון הזה למשכנע יותר על ידי מתן מערך בין המצח, המקדשים ופיאות הצד.

9. באז קאט

BUZZ CUT

מָקוֹר

כפי שהזכרנו קודם, חתך באז הוא האפשרות הבטוחה ביותר אם אינך בטוח עם מה ללכת. הפחיתו את נפח השיער בכל הראש לאורך ארוך ואחיד. תן וריאציות במידת הצורך כדי להרים טוב יותר את צורת הגולגולת. מטפחים קצה עד בין המצח, הרקות ופיאות הצד כדי לגרום לו להיראות מטופח. לבסוף, אם אתה עדיין רוצה להפוך אותו ליותר אטרקטיבי, אז לך עם דהייה נמוכה סביב האוזניים.

10. דהייה גבוהה עם קוצים

FADE גבוה עם קוצים

מָקוֹר

דהייה גבוהה היא התחדדות שמתחילה מעל המקדשים שבאמצעותם אתה מקבע את המיקוד בחלקו העליון. זה נותן לך פלטפורמה הגונה להוסיף סגנונות בולטים שונים למעלה כולל קוצים. ראשית, תן וריאציה מתוחכמת באורך השיער באמצעות קוצץ בין הרקות לתחתית. לאחר מכן, תן מערך למקדשים, לקו השיער של המצח ולפיחות. מגיעים למעלה, מרחו את מוצר הסטיילינג האיכותי ביותר וסרקו את השיער כלפי מעלה בצורה חלקה. לבסוף, תן את קוצים השיער בידיים והשתמש בספריי לשיער כדי לשמור על סגנון שלם.

11. Dreads קצרים עם דהייה

חלומות קצרים עם אפייה

מָקוֹר

דראדס הם המורשת האמיתית של אפרו -אמריקאים מכיוון שאף מרקם שיער אחר לא יכול לאמץ את הסגנון הזה ממש טוב. ראשית, עליך לחלק את השיער לחלקים קטנים. מספר הקטעים תלוי בכמה אימים אתה אוהב לעצב. החל מהבסיס, התחל לייצר dreads בעזרת מחט ראסטות. אתה יכול ליצור איומים עם כל השיער שלך או רק בחלק העליון על ידי מתן דהייה או חיתוך בצדדים.

12. צמות שומן עם FadeAT

צמות שמנות עם דהייה

מָקוֹר

ניתן לעצב צמות בדרכים רבות. כבר קבענו שעל ידי הפחתת נפח השיער בצדדים אתה מרים את החלק העליון. תן דהייה סטנדרטית בצדדים ובגב. שמור על קו השיער והמצחיים של המצח חדים וישרים. חלקו את השיער בחלקו העליון למקטעים כדי להשיג את העיצוב שבחרתם. צור צמות עבות על ידי משיכת יותר קווצות שיער יחד או על ידי שילוב של צמות קטנות שונות.

13. שיער קצר עם דהייה

שיער קצר עם דהייה

מָקוֹר

אתה יכול לבחור בסגנון זה אם אתה מחפש תסרוקת פשוטה באמת לילד שלך. אתה הולך עם שיער קצר למעלה וקצר יותר בצדדים. תן חתך דהייה לצדדים ולחלק האחורי של הראש עם קו שיער המצח, מקדשים ופירות צד בצד שמאל וחדות. משרים את השיער מלמעלה לנוחות נוספת בזמן העיצוב. השתמש במספריים ובידיים כדי לטפח את שיערך בצורה מסודרת באורך קצר ואחיד יותר.

14. אפרו התלתלים

האפרו המתולתל

מָקוֹר

המטרה העיקרית של סגנון זה היא להפוך את התלתלים לאלגנטיים מתמיד. הוסף פאנקי למראה האלופה שלך על ידי התחדדות לאורך הצדדים כשקשת כלפי מטה הולכת לחלק האחורי של האוזניים. תן קצה עד לקו השיער של המצח, לרקות ולפיחות. השתמש במברשת עגולה וסרק את שיערך כלפי מעלה כדי לשמור על תלתלים מסודרים אך עדיין לא מסודרים. וודא שהשטח בחלק העליון רחב אם אתה לא רוצה ללכת עם מוהוק מתולתל.

15. 360 גלים

360 WAVES

מָקוֹר

כמה כוכבי פופ חיבקו את שיערם הגלי ומאפשרים לשיער הגלי להפוך לאמירה אופנתית. ראשית, נתק את שיערך וצמצם את השיער מבחינת שכבות. השתמש במברשת זיפים וסרק את שיערך קדימה. טובלים מטלית במים חמים וסוחטים ממנה עודפי מים. הניחו את הבד על השיער למספר דקות. חזור על הליך זה עד להיווצרות הגלים. השתמש בספריי שיער או ג'ל שיער כדי לשמור על הסגנון על כנו.

16. פומפדור

POMPADOUR

מָקוֹר

Pompadour הוא הסגנון הנפוץ ביותר וניתן להשיג אותו בקלות. ראשית, בצעו פרידה גסה מעל המקדש של צד אחד המחלק את השיער מלמעלה ואת הסגנון המסוים הזה. תן דהייה גבוהה בצד החל ממש מהחלק לתחתית כאשר השיער מוריד עד לקרקפת. הפוך את הפרידה לקשה בעזרת תער ותמך בה עם קצוות חדים, מקדשים חדים וקו שיער מצח ישר. לשיער בחלקו העליון, סרק את שיערך הצידה הרחק מהחלק. שמור על הקצוות מסודרים על ידי טיפוח מזדמן כשהחלק הקדמי עדיין ארוך ועבה. החל מוצר סטיילינג באיכות טובה מסרק את השיער מלפנים לאחור וגורם לפאר הגון בחזית.

17. ה- Retro High Top Fade

דהיית הרטרו הגבוהה ביותר

מָקוֹר

זה חייב להיות המראה האפרו -אמריקאי הקלאסי ביותר שהיה בסגנון כבר עשרות שנים. תן דהייה גבוהה החל מעל המקדשים ותתחדד כלפי מטה לתחתית. תן מערך בין המקדשים ומצח קו השיער שיוצרים שלושה צדדים של ריבוע. לשיער למעלה, השתמש במסרק שיניים דחוף ודחוף אותו כלפי מעלה. לעיצוב נוח יותר יש למרוח מוס שיער ולסרוק את השיער בכיוון הרצוי יחד עם ייבוש. השתמש בקוצץ ומספריים ליצירת פלטה שטוחה ודפנות.

18. לחמניות הראסטון

לחמניית DREADLOCK

מָקוֹר

אפרו -אמריקאים עם שיער ארוך יכולים לעצב מראה מסקרן יותר עם ראסטות עבות. החל את מוצר הסטיילינג האיכותי ביותר כדי לתקן את שיערך בצורה נוחה יותר. חלק את השיער שלך למנות קטנות על כל הראש. השתמש במחט ראסטות ועיצב את שיערך הארוך לדראדס. משוך את כל או כמה הפחדים יחד כדי ליצור לחמניה. אפשרו לכמה דאגות לנוח בחופשיות מכל הצדדים למראה פראי יותר.

19. מוהוק

מוהוק

מָקוֹר

כבר דנו בולטות של מוהוק. סגנון מוהוק קצר על ידי מספריים על השיער למעלה. לפני כן, העניקו התחדדות סטנדרטית עמוקה סביב האוזניים. סגור קצה למעלה בין קו המצח, הרקות ופיאות הצד. תן לפירות הצד להיות חדות ודקות במיוחד. השאירו חלק עדין במרכז העליון המשתרע עד העורף ושמרו על השיער סמיך באזור המסוים.

20. טשטוש טשטוש עם חלק מוגדר

חתך באז עם קעקוע לשיער

מָקוֹר

חלק מוגדר הוא עיצוב מסוים שאתה יוצר באמצעות סכין גילוח. השתמש בקוצץ והעניק התחדדות סטנדרטית בין הרקות וסביב האוזניים שלך. עשו חלק סופי בין בית המקדש לקו שיער המצח בזהירות בעזרת סכין גילוח. מאחור, שמור על הקצוות ישרים ומוגדרים היטב. השתמש במספריים ובידיים כדי לצמצם באופן אחיד את השיער בחלקו העליון.

סיכום:

כמעט כל הסגנונות הבולטים די קלים לביצוע בנוחות הבית שלך. כל מה שאתה צריך זה כלים נכונים וסבלנות. הציגו לילדכם מגוון רחב של סגנונות החל מצמה מורכבת ועד גזרות באז פשוטות, כך שהם מכירים את המראה הרב שמרקם השיער שלהם מציע להם. השתמש ברשימה לעיל כהפניה לפגישת הטיפוח הבאה של ילדך.