20 תספורת הקצה הטובה ביותר: כיצד לבקש מספרה לעצב אותה

Edge up or line up היא אחת מאפשרויות הסטיילינג הצומחות במהירות בקרב גברים. למרות שזה לא היה במגמה עד לאחרונה בניגוד לסגנונות משמעותיים אחרים כמו דהייה או חיתוך, הוא התחיל כאפשרות טיפוח סופית לגברים שחורים בימיו הראשונים. מאוחר יותר, בשל הרבגוניות, סגנון ההרכב קיבל את ההכרה הראויה לו. כעת הוא עומד כסגנון הבולט ביותר ללא קשר לגזע וגוון העור.

קצה למעלה אינו אלא עיצוב דק של הקצוות לקווים חדים. האזורים הנפוצים ביותר שאתה מטפח לתספורת זו הם מקדשים, פרידות ותספורות משמעותיות. המאפיין הטוב ביותר של סגנון זה הוא שניתן להוסיף אותו לכל מיני תסרוקות עם כמה שינויים פה ושם. בין אם אתה הולך על גזרה פשוטה, גב חלקלק או חתך באז, גזרת מערך מוסיפה אישיות ייחודית למראה שלך.

איך מבקשים מספרה לעצב סדרה?

להגיע להרכב מאוד קל ואתה לא צריך לעשות שום דבר יוצא דופן. בין אם זה אתה או הספר שלך המעצב את השיער שלך, וודא שהשיער שלך קצר יותר מהקצוות שהם בדרך כלל, רקות ותסרוקות. השג זאת באמצעות מספריים או קוצץ. צור קווים חדים וזוויות ישרות בעזרת גוזם. השתמש בתער כדי לשמור על הצורה שלמה ומסודרת. גם אם אתה נפרד, אתה יכול לקבל את היתרון עם אותו תהליך.

כפי שהזכרנו קודם, מערך יכול להוות תוספת תומכת כמעט לכל התסרוקות הבולטות. הבאנו לכם רשימה של 20 תסרוקות משמעותיות שהולכות די טוב עם ההרכב. חקור את הרשימה ובחר את הסגנון התואם את המראה והטעם שלך.

20 רעיונות לתספורת בשורה לגברים

1 - The Cut Cut

The Buzz Cut

מָקוֹר

החזית ממלאת תפקיד חיוני בהפיכת הזמזום למשכנע יותר. חתוך את שיערך עד כמה סנטימטרים מעל הקרקפת באופן אחיד על כל הראש. הפוך את הסגנון למסקרן יותר על ידי מתן חיתוך אחיד או דהייה בצדדים ובגב. כדי להוסיף קו עד לחיתוך באז אתה צריך להתמקד במקדשים ופיאות הצד, אך להשאיר את קו השיער על המצח נינוח. שמור על המקדשים והפיזונים חדים ומחוברים בצורה מסודרת. כידוע, חתך הבאזז נראה נהדר עם או בלי זקן.2-קו חלק מבולגן

הרכב חלק מבולגן

מָקוֹר

פרידה והרכב בדרך כלל הולכים יד ביד. כפי שאתה יכול לראות, אתה נותן לשיער שלך חלק קשה המחובר שוב למקדשים חדים ולפיחות. תן דהייה אחידה לצדדים ולחלק האחורי של הראש. בצעו פרידה קשה בצד בקטע העבה, החל מעל המקדש ונמשך כמעט עד הכתר. מעצבים את המקדשים ואת פיות הצד החדות וחברים אותם בצורה מסודרת. כאשר מגיעים למעלה, הניחו לשיער להישאר סמיך לאורך האורך שתבחרו. החל מוצרי סטיילינג שאתה אוהב שהם באיכות מעולה וסרק את שיערך בכיוונים אקראיים.

3 - Sharp Fade Slicked Back

חד דהייה חלקה בחזרה

מָקוֹר

גב חלקלק נותן לך מבט מרושע אשר מועצם עוד יותר על ידי מערך מתאים. קבל לעצמך דהייה עמוקה בצדדים והארך אותו לחלק האחורי של הראש. השתמש בגוזם ותער, שמור על הרקות חדות כמעט בזווית של 90 מעלות. חבר את המקדשים עם פיאות צד אך הקפד שהם עדיין יתמזגו עם הדהייה העמוקה. בחלקו העליון השאירו את השיער ללא הפרעה למעט טיפוח מזדמן. השתמש בעיצוב פומדה או שיער להמשך עיצוב. סרקו את כל הגב לאחור וזכרו לשמור על המצח והפנים נקי מכל שיער.

4 - בלאנט פרינג 'גלי כתר

כתר גלי גלי בוטה

מָקוֹר

אם יש לך שיער מתולתל או גלי, עליך לנסות את הסגנון הזה לפחות פעם אחת. הדגש את השיער מלמעלה על ידי מתן חתך יסודי או דהייה. שמור על שטח הצדדים קצר מהרגיל. תן לשיער בחלק העליון להיות עקבי מכל המידות עם קצת תוספת בחזית. תנו כמה קווצות ליפול על המצח ונותנות כמה שוליים בוטים. לבסוף, העניקו למקדשים ולזבובי החתך חיתוך מסודר חד ומסודר. למרות שקו המצח מכוסה בשוליים, אתה עדיין יכול לשמור אותו ישר ומחודד.

5 - מיקס מוהוק

מיקס מוהוק

מָקוֹר

מוהוק טיפוסי השיער שלך מודגש בקו שמתחיל בחלק הקדמי המרכזי העליון ומשתרע עד חזרה לעורף. תערובת מוהוק, כפי שניתן לראות בתמונה, יוצרת מוהוק בגודל בינוני על חתך באז אחיד. כדי להשיג סגנון זה, חתכו את החלק העיקרי של השיער בצדדים. חזור על הטיפוח בחלק האחורי של הראש שלך עבור מוהוק יציב. בחזית זכור להתחיל את המוהוק כמה סנטימטרים מעל קו השיער של המצח. כעת, שמרו על המקדשים, המצח והפיזונים החדים ומחוברים זה לזה.

6 - Clean Fade Messy Top

נקי דהוי מבולגן עליון

מָקוֹר

זוהי וריאציה מתוחכמת נוספת של גזרת דהייה המעניקה מראה ג'אזי קשה. שמור את השיער על החלק העליון ללא הפרעה. תן לדפנות שלך דהייה אחידה בצדדים המורחבים לגב. מרחו ג'ל לשיער והשתמשו ביד לעיצוב. תן לשיער שלך לעמוד עם קוצים לכיוונים אקראיים. לבסוף, שמור על קצוות המקדשים והפיזונים החדים והמסודרים כדי להוסיף קצה למעלה לחלק המבולגן. תן כמה קווצות שיער ליפול על המצח שלך כדי להפוך את המראה שלך ליותר פרוע וחופשי.

7 - חלק קשה וליין אפ אפרו דהוי

חלק חלק וליין אפרו דהוי

מָקוֹר

Line-up מדגיש את מרקם השיער של גברים שחורים על ידי מיזוג טוב והוכח שהוא עובד ממש טוב. תנו לצדדים שלכם חיתוך אחיד וחזרו על החלק הנבחר בחלק האחורי של הראש. השתמש בצדדים עם חתך תחתון לניסיון סגנונות שונים או כפי שהתמונה מציעה לך ללכת על חלק קשה החל בקצה אחד של קו השיער של המצח ועד לגב. שמור על המקדשים והזבובים שלך מעורבבים עם צדדים שניתנים להם חיתוך אך שמרו על קו השיער על המצח חד וישר. ניתן לעצב את השיער בחלקו העליון כרצונך. למשהו כמו בתמונה, השתמש במסרק עגול, ולאחר החלת מוס שיער מספיק מסרק את שיערך כלפי מעלה כשאתה חותך בצורה חלקה את קצוות הגדיל.

8 - דהוי פרץ מוהוק

דהוי פרץ מוהוק

מָקוֹר

וריאציה זו של מוהוק עובדת נהדר עבור מי שאוהב לשמור על שיער קצר ואוהב לנסות את המראה הקלאסי. שמור את האזור הנבחר בחלקו העליון החל מלפנים ומורחב עד לעורן עבה ובאורך מספיק. תן לשאר הצדדים שלך חתך עקבי החל מהמוהוק ויורד לאוזניך. כשאתה מגיע להרכב, שמור על קו השיער על המצח, על הרקות ועל פאות הצד שלך מסודר ומסונכרן היטב. אם אתה אוהב זקן לעצב אותו היטב כך שיפגוש עם צריבות צד. השתמש בגוזם לעיצוב מספר שלוש עם המצח, הזחלים והזקן שלך.

9 - עדכון Skin Fade לעיצוב

עדכון קו דהיית העור

מָקוֹר

כפי שהשם מציין, הסגנון באמת מחזיק אותך מעודכן עם הטרנדים הנוכחיים. זהו מיזוג יפה של ההרכב, דהיית העור וצביעה עם הצבע שאתה אוהב. כמו כל דהיית עור טיפוסית, צמצם את שיערך מלמעלה לעור לאורך לאורך יותר מהעורף. השאר את שאר שיערך סמיך ואחיד על ראשך. החל את הצבע שבחרת בחלקו העליון והשאיר שכבה קטנה יותר קרוב לשורשים. תנו לצבע להתייצב כשהוא מתייבש. בינתיים, שמור על המצח, המקדשים והפזריות חדות ועצבנות. השאר את הרקות שלך בקו אחד עם המצח שלך בזווית הקרובה ל 90 °. צלעות הצד מחודדות ומועלות כאשר אין לך זקן.

10 - חלק מגולף קשה

קו מגולח חלק קשה

מָקוֹר

זוהי תסרוקת פשוטה נוספת המעניקה לך תערובת עדינה של פאנקי ומעמד. ראשית, יש להשרות את השיער ולייבש אותו עד שהוא לח. עשו פרידה ממש מעל הרקות וחלקו את השיער מלמעלה ואחד הצדדים שלכם. השתמש בקוצץ ותן דהייה עמוקה לצד הספציפי הזה. עכשיו הפכו את הפרידה לקשה באמצעות סכין גילוח. לשיער למעלה, תן וריאציה סופית מלפנים ומאחור. יש למרוח מוצרי עיצוב שיער באיכות טובה שאתה סומך עליהם כמו פומדה, מוס או ג'ל להמשך עיצוב. השתמש במסרק ועיצב את שיערך כלפי מעלה תוך הפוך קטן בפנים. כשאתם מגיעים להרכב, השאירו את קו השיער של המצח כמו שהוא ושמרו על הפרידה, המקדשים והפזחים חדים ותנו להם לתאם זה עם זה.

11 - קו מגולח עם דהייה באמצע

קו מגולח עם אמצע דהייה

מָקוֹר

דהייה בינונית או דהייה בינונית היא אמצע מתוחכם בין דהייה גבוהה לנמוכה. הוא מדגיש את שאר שיערך והופך את המראה שלך לטבעי יותר. אם אתם מחפשים מראה יוקרתי, עשו פרידה בעזרת מסרק בין החלק העליון לדפנות. תן לשיער שלך לנוח משני צידי הפרידה לפני שאתה נותן דהייה בינונית בצד. החל מהמקדש תן לשיערך גזרה דהויה שמסתיימת ליד האוזניים שלך. תנו קשת כלפי מטה לחלק האחורי של האוזניים כדי להאריך את הדהייה. שמור את הרקות חדות קרוב יותר לזווית הנכונה. אם אתה אוהב זקן, תן לו לצמוח מתחת לצלעות ולזכור לתת המשכיות בין המקדשים לזקן. בעזרת פומדה או מוס או ג'ל מסרק את שיערך שטוח בחלקו העליון או גב חלקלק.

12 - הפומפדור הקצר

הפומפדור הקצר

מָקוֹר

ישנן מספר וריאציות לפומפדור ופומפה קצרה היא תמיד הימור בטוח אם אתה אוהב לערבב מעט ג'זי למראה הכיתה שלך. כדי להדגיש את הפאמפ קצת יותר, תמכו בו עם מערך מסודר. עבור סגנון זה, לא תתמקד בקו השיער של המצח אלא תשמור על פרידה קשה עם קצוות חדים. תן דהייה תחתונה בצד שמתחת לפרידה עם מקדשים חדים יותר. בחלקו העליון, בעזרת מוס לשיער, סרק את שיערך כלפי מעלה תוך יצירת פומפדור קצר מלפנים. אתה יכול לתת לשאר השיער שלך לעקוב אחר הפאמפ או להשאיר אותו לבד.

13 - צמת זכר בשורה אחת

צמה זכר בשורה

מָקוֹר

צמה דורשת סבלנות ושיער חזק במיוחד. ראשית, בחר את האזור למעלה שברצונך לצמה ותן חיתוך או דהייה לשאר שיערך. חלקו את השיער מלמעלה לחלקים קטנים והתחילו לייצר איתם צמות. אורך הצמות תלוי באורך השיער שלך. אם יש לך צמות ארוכות אתה יכול למשוך אותן לאחור ולעשות איתן קוקו ליד הכתר. תן טיפוח חד על הרקות, פיאות הצד, וקצת על המצח להמשכיות. אם אתה מגדל זקן, צור אותו כדי להביא את 3 הקלאסי לחיים. כדי להפוך את המראה למסקרן יותר, אתה יכול לנסות עיצובים שונים בצדדים הדהויים כמו חלק קשה או משהו.

14 - Pompadour Shape Up במיוחד

Pompadour בעל צורה גבוהה במיוחד

מָקוֹר

עם צורת הפנים הנכונה, פמפדור יכול להפוך את המראה שלך לכובש יותר. בעל פומפדור גבוה במיוחד פירושו שאתה נותן להתמקד לחלוטין בחלק העליון של הראש. חלקו את השיער בין החלק העליון לדפנות לפני מתן דהייה עמוקה בצד. הפוך את הפרידה לקשה בעזרת סכין גילוח. תנו למקדשים ולקצה החלק הקשה להיות בשורה. לסיום, שמור את השיער למעלה ארוך וישר. יש למרוח כמות טובה של ג'ל שיער איכותי ולסרוק את שיערך ולכוון ליצור חלק עליון שטוח עם קווצות השיער. אם אתה אוהב להוסיף זקן למראה הזה, תן לזה להתחיל ממש מתחת לפינות הצד שלך.

15 - תחתון עם נמוג דהייה

תחתון עם נמוכה דהייה

מָקוֹר

דהייה תחתונית היא אחת הווריאציות הטובות ביותר של תסרוקת שהומצאה. ראשית, תן חיתוך אחיד לצדדים ולחלק האחורי של הראש. כעת, העניקו דהייה נמוכה החל מתחת לרקות והקטנו בהדרגה את אורך השיער לקרקפת. שמור על דהייה בגב בהתאם לדפנותיך. עשו פרידה קשה בין החלק העליון לשיער בצדדים. שמור על קצה הפרידה המונחת על המצח והמקדש חד ותן להם להתכתב זה עם זה. תן לשיער בחלק העליון להיות בכל מקום בין אורך קצר עד בינוני. סרקו את השיער בכיוון הרצוי לכם לאחר החלת מוצר העיצוב עליו אתם סומכים. הפוך את שיערך למשכנע יותר על ידי הוספת צבע לבחירתך אם תרצה.

16 - אפשרות שיער ארוך פרוותי

אופציה לפרוות שיער ארוך

מָקוֹר

סגנון זה הוא דוגמה מצוינת להראות כי קצה-אפ עובד מצוין גם לגברים עם שיער ארוך. עשו פרידה גסה בין החלק העליון לכל שאר האזורים והשאירו חלק גדול רק לחלק העליון. תנו חיתוך אחיד מכל הצדדים מתחת לפרידה. יש למרוח מוצר סטיילינג באיכות טובה מלמעלה ולסרוק את כל שיערך אל הכתר. יוצרים קוקו עם רצועת גומי. לעשות קשר עם הקוקו הזה כדי להשיג לחמנייה לגבר. תנו למצח ולרקות שלכם להיות חדים ומתואמים זה עם זה. אם אתה יכול לגדל זקן, תן לזה להיות בשורה עם מקדשים שיוצרים 3. זכור לתת לכל הקצוות שלך טיפוח מסודר.

17 - שיער חלק דוקרני למעלה

שיער חלק קוצני למעלה

מָקוֹר

קוצים יכולים להביא לשינוי מיידי במראה מבלי להתאמץ. לגברים עם שיער חלק יש יתרון גדול בניסיון וריאציות שונות בחולצות קוצניות. ראשית הנח את שיערך בצדדים לפני שתתמקד בחלקו העליון. ראשית, הפחית את נפח השיער בצד בעזרת מספריים ולאחר מכן תן דהייה באמצע על ידי התחדדות השיער בין הרקות והאוזניים. תן פרידה לחלק את החלק העליון והדפנות. שמור על קצה הפרידה והמקדשים חד וישר. החל ג'ל שיער באיכות הטובה ביותר להמשך עיצוב. השתמש בידיים או במסרק כדי לגרום לשיער שלך לירות כלפי מעלה.

18 - עיצוב משוגע Freestyle

עיצוב משוגע Freestyle

מָקוֹר

זהו סגנון נהדר נוסף להשגת יצירתיות ברמה הגבוהה ביותר. תן תחילה לחיתוך אחיד של הצדדים והגב ואם תרצה, תוכל ללכת גם על דהייה נמוכה. נסה וריאציות שונות בחלק העליון המתאים למרקם השיער שלך ולסגנון החיים שלך. השאירו את השיער מלמעלה סמיך ועקבי. תן למקדשים ולדפנות חדות ומתואמות. השתמש בצדדים כקנבס לכיבוי העיצובים המטורפים שלך. אתה יכול ללכת על חלק קשה או כל עיצוב אחר שאתה יכול לעשות עם סכין גילוח. סגנון זה עובד נהדר עם או בלי זקן.

19 - חלקים קשים עם חיתוך מתולתל

חלקים קשים עם חתך מתולתל

מָקוֹר

אתה יכול להפיק את המרב משיערך המתולתל בעזרת שיטת טיפוח פשוטה. לקבלת תסרוקת מתולתלת בסיסית, העניק דהייה עמוקה בצדדים ובחלק האחורי של הראש. שמור את קווצות השיער באורך קצר למעלה עם מספריים. לאחר מריחת מוס שיער או פומדה סגנון השיער שלך במסרק או ביד. אינך צריך להקצות כיוון מסוים אך הקפד על קווצות שיער בחזית ליפול על מצחך. הפוך את הרקות שלך למסודרות ושמור אותן חדות. אתה יכול להפוך את הסגנון הזה למתוחכם יותר על ידי מתן פרידה משני הצדדים. ותן לשיערך לנוח משני צידי הפרידה.

20 - קו מרובע בצורת קו

קו מרובע בצורת קו

מָקוֹר

המערך בצורת ריבוע מדגיש את מרקם השיער היפה של גברים שחורים. במילים פשוטות אתה תעצב את קו שיער המצח ואת הרקות לשלושה צדדים של ריבוע שמעליו תדגיש את שיער הספוג המתולתל. תן דהייה בינונית או נמוכה לצדדים והארכי אותה לחלק האחורי של הראש. השתמש בגוזם ואחריו בתער לטיפוח קו חד על הרקות והמצח בזווית מושלמת של 90 °. השיער בחלק העליון יכול להיות באורך שאתה רוצה. וודא שהוא עבה למראה צעיר וטבעי יותר.

סיכום:

תספורת קצה או בשורה לא עושה דבר אלא לשפר את תסרוקתך. הוא בונה מיקוד חד לקצוות המעניק מראה מטופח למראה שלך ומדגיש את שאר השיער שלך. בשל הרבגוניות והרכוש הנגיש שלו, ההרכב רואה גידול גדול בביקוש. כפי שהובטח, סיפקנו לך 20 תסרוקות איקוניות הנתמכות היטב עם גזרת מערך. השתמש ברשימה זו כהפניה לביקורך הבא אצל הסטייליסטית או הספר שלך והעניק לעצמך מהפך מעצר.