20 התסרוקות הטובות ביותר לגברים עם שיער דק

לא משנה אם אתה מקריח ומיואש מהחשש שעיצוב שיער עבר לנצח בחייך. במקום זאת, אתה יכול להתהדר בכמה מהתסרוקות האטרקטיביות ביותר למראה גברים מקריחים, אם אתה יודע את הסודות כיצד להיראות טוב יותר בחלק מהתספורות המדהימות של גברים מקריחים.

קו השיער המהיר יכול להיות משהו שאפשר להתגאות בו, אם אתה יכול לקבל את סגנון השיער המתאים לגברים מקריחים, כמו כמה מהשחקנים בהוליווד וספורטאים, שהראו שגברים קירחים שנראים טוב יכולים לגרום לאחרים לסובב את הראש. למעשה, עיצוב שיער לגברים קירחים הוא קל יותר מאשר לאחרים, שכן, גזירת צוות פשוטה יכולה לשנות את מראהו של גבר קירח. ישנן תסרוקות רבות אחרות לגברי שיער דק אפילו בשלב צעיר, שלא לדבר על אלה באמצע שנות ה -40 לחייהן.

תסרוקות קצרות יכולות להיות הפתרון הטוב ביותר לגברים מקריחים להיראות חכמים וצעירים יותר מאשר לתת להתקרחות להתגבר, או אפילו לגלח את הראש. תספורת לגברים מקריחים יכולה להיות מסורתית או עכשווית, אבל הסוד של לגרום לגברים עם שיער דליל, נראה אטרקטיבי, טמון בכישוריו של ספר מקצועי.

לפניכם 20 תספורות הטובות ביותר לגברים עם שיער דק, שנבחרו בקפידה, ומתוכם תוכלו לבחור את אלו המתאימות לכם ביותר.

מוצר שם המוצרים
סרום לשיער שיער של הרסטילר סרום לשיער שיער של הרסטילר
BOLDIFY סיבי שיער לשיער דליל BOLDIFY סיבי שיער לשיער דליל
שמן צמיחת שיער טבעי עם קפאין וביוטין שמן צמיחת שיער של Easy Naturals עם קפאין וביוטין
סיבי שיער כתרים לשיער דליל CROWN סיבי שיער קראטין מעבה מיד את הדילול
סיבי בניית שיער טופיק
סיבי בניית שיער של TOPPIK

20 התסרוקות הטובות ביותר לגברים עם שיער דק

#1: סגנון חיתוך הצוות:

סגנון גזרת הצוות

זהו אחד מגזרות השיער הנפוצות והעקבות ביותר בקרב גברים מקריחים. העיצוב קל לביצוע, וזקן מסוג French Cut יכול להוסיף סגנון למראה נהדר.#2: תסרוקת קצרה בהחלט:

תסרוקת קצרה בהחלט

תסרוקת זו משקפת את הקרקפת של הראש הופכת לגלויה, ומהווה אופציה מצוינת לתסרוקות לגברים מקריחים עם פנים עגולות. קוצץ משמש בדיוק כדי לגרום לגברים עם קו שיער נסיגה להיראות צעירים יותר.

מס '3: טמפל דהוי מסרק קצר:

טמפל דהוי מסרק קצר מעל

תסרוקת זו היא בין התסרוקות הטובות ביותר והגמישות ביותר לגברים מקריחים, המגיעות במגוון אורכים וסגנונות. החלק העליון זוכה למראה נקי ומנותק לצד אחד, והצדדים דהויים כדי ליצור ניגודיות ולהסתיר את הקרחת.

#4: התספורת המאולתרת:

התספורת המאולתרת

זהו אחד מהתספורות הטובות היצירתיות והמאולתרות לגברים מקריחים. חיתוך הצוות הזה יכול אפילו לגרום לחבר'ה צעירים להיראות חכמים ומסוגננים. גברים צעירים עם קו שיער נסיגה יכולים לקחת השראה מהתספורת הזו לגברים מקריחים.

#5: תספורת קצרה עם קו מצח:

תספורת קצרה עם קו מצח

תסרוקת זו לגברים קירחים מציגה קו מובהק על המצח, כאשר השיער נחתך בצדדים קצרים יותר. שמירה על זקן יכולה להוסיף לסגנון ולהסוות את הקרחת.

#6: תספורת קצרה עם זקן גזום:

תספורת קצרה עם זקן קצוץ

תספורות קצרות הן האפשרויות הטובות ביותר לגברים מקריחים, והתסרוקת הטובה ביותר הזו לגברים מקריחים עם זקן ארוך היא ללא תחרות. אין שימוש במוצר סטיילינג והקרקפת מוסתרת לחלוטין.

#7: תסרוקת הפיצוי:

תסרוקת הפיצוי

יש הרבה תספורות קצרות לגברים מקריחים, שמיועדות לאלה שאין להם זמן לדאוג לתסרוקות. תסרוקת הפיצוי נראית פנטסטי עם זקן ושפם.

#8: תספורת דהיית הצד:

תספורת דהיית הצד

הווריאציות של תסרוקות קירחות לגברים באות לידי ביטוי בתסרוקת זו, שבה הקרקפת נחשפת לשיער קצר מאוד כשהצדדים דהויים כדי לעמוד בקו הזקן. גברים עם פנים מלבנים יכולים להיראות נהדר עם תספורת גברים קירחים זו.

#9: תספורת עם צדדים קצרים מאוד:

תספורת עם צדדים קצרים מאוד

למי שרוצה לפזול, תסרוקת זו יכולה להיות בין התסרוקות הטובות ביותר לגברים מקריחים, כאשר השיער בצדדים נחתך קצר מאוד ומשאיר את הקרקפת חשופה. זקן יכול לעשות את כל השאר בשביל לעצב אותו בצורה מושלמת.

#10: התסרוקת המתהפכת:

התסרוקת הפוכה

למי שיש קו נסיגה, תסרוקת זו יכולה להיות הטובה ביותר מבין סגנונות השיער לגברים קירחים. כשהשיער קצוץ והופך לצד אחד, שני הצדדים דהויים ועיצובים מופיעים בצידי האוזניים לאורך הצוואר.

#11: קצר באופן מלכותי:

מלכותי קצר

אלה שיש להם סימנים מוקדמים של שיער דליל יכולים להתהדר בתסרוקת הזו, שבה הגזרה הסגורה והפרידה הצדדית נראים מסודרים. החיתוך המחבק מוסיף ליופי של תסרוקת זו. ספר מקצועי יידע מה לעשות כדי לגרום לתספורת זו לגברים קירחים מסוגננים להיראות ייחודית.

#12: תספורת לגברים שחורים עם קו שיער נסיגה:

תספורת לגברים שחורים עם קו שיער נסוג

למרות שגברים שחורים נוטים פחות להתקרחות, עדיין יש יוצאים מן הכלל. למעט יוצאים מן הכלל הללו, ישנן התספורות הקצרות יותר לגברים שחורים, כאשר דהיית העור הבוהקת היא מושלמת. חתך הבאזז 'לתסרוקת גברים מקריחים יכול באמת להיראות מגניב כשהקרחת כמעט ולא ניכרת.

#13: דהיית העור המושלמת של באז:

דהיית העור המושלמת של באזז

ה- Buzzed Skin Fade מיועד לבעלי שיער דק, כאשר הצדדים דהויים והשיער בחלקו העליון קצוץ מאוד כך שיתאים לפנים מגולחות סגורות. גבוהים וגרביונים יכולים להיות הלבוש התואם המושלם לתסרוקת זו לגברים קירחים.

#14: גזרת הצוות המושלמת:

גזרת הצוות המושלמת

תסרוקת Crew Cut היא כבר מזמן אחת התסרוקות האהובות על גברים שהולכים להתקרח היכן שהשיער בחלקו העליון מתחדד במצח העליון, והצדדים מגולחים בסגנון דהוי, ממש לאזורים מאחורי האוזניים.

#15: תספורת קצרה ונקייה לגברים:

תספורת קצרה ונקייה לגברים

זהו אחד התספורות לגברים שחורים מקריחים בעלי שיער קצר ומתאימים לכל סוגי צורות הפנים. תסרוקת זו גמישה, מה שמקל על הספר.

#16: תסרוקת הדהייה המלאה:

תסרוקת דהייה מלאה

תסרוקת זו מיועדת לגבר שיער קירח, כאשר ההתעמעמות מתחילה ממש מהחלק האמצעי של הקרקפת ורצה למטה לצדדים ולאחור. הדהייה מסתיימת באזורים שמאחורי האוזניים. מי שיש לו מעט זמן לעיצוב שיער יכול למצוא את התספורת הזו מתאימה לחלוטין להתהדר בכדי להסתיר את הקרחת.

#17: גזרת צוות לקשישים:

חיתוך צוות לקשישים

התקרחות טבעית מגיעה עם הגיל, אך כדי להתמודד עם האתגר, יש מגוון תספורות הטובות ביותר לגברים מקריחים בגיל מבוגר. חיתוך צוות זה קל לתחזוקה יכול להיות הנוח ביותר.

#18: החיתוך המרובע:

החתך המרובע

תסרוקת זו יכולה להיות אחד מסגנונות השיער התואמים לגברים מקריחים צעירים. החיתוך המרובע בחזית מקל על הסתרת הקרחות.

#19: התספורת המסוגננת:

התספורת המסוגננת

זהו אחד התסרוקות לגברים מקריחים בגילאים, שם הם יכולים להיראות חכמים עם ציפוי מסודר ופרידה בצד. תספורת מסוגננת זו היא קלאסה.

#20: חיתוך צוות עם שפם וזקן:

תסרוקת זו היא סגנון השיער הנפוץ ביותר לגברים קירחים, כאשר צוות הצוות גוזר התאמה לזקן ולשפם.

חיתוך צוות עם שפם וזקן

לבעלי קו השיער הנסיגה יש אפשרויות רבות לבחירה מתוך מגוון סגנונות שיער לגברים מקריחים, שלא רק קל להתהדר בהם, אלא גם לתחזוקה. הכישורים של ספר מקצועי יכולים להפוך את התסרוקות האלה לגברים לקירחות, חכמות ומושכות. אתה יכול להסתיר את הקרחת שלך, לבחור כל אחת מהתסרוקות האלה, לכל אירוע. הדבר הגדול ביותר הוא שאתה לא צריך שום מוצר סטיילינג או להשתמש במפוח. רוב התספורות האלה לגברים קירחים מיועדות למי שאין להן זמן פנוי להקדיש תשומת לב לתסרוקות שלהן.

מקווה שאתה אוהב את רשימת התספורות הטובות ביותר לגברים עם שיער דק ובחר משלך. שתף את ההערות שלך למטה.