20 תספורת לחמניות הסמוראים הטובות ביותר :: איך להשיג לחמניה גבר (עניבה)

תספורת לחמניית סמוראי דומה ללחמנייה גברית של ימינו אך מראה מסקרן במיוחד. ראשית, הוא עוצב על ידי לוחמי העילית הנקראים סמוראי היפני כדי להרחיק את השיער מהפנים שיכולות להסיח את הדעת בעת קרב. סגנון איקוני זה, הנקרא גם Chonmage, הפך לאחד התסרוקות המסורתיות לגברים במשך מאות שנים. אפילו מתאבקי סומו אדירים נראים עם סגנון זה לעיונך.

למרות שזה נראה אבוד לזמן מה עקב המודרניזציה, גברים מהמאה ה -21 מחזיקים בסגנון זה כדי לשנות את עצמם. סגנון מדהים זה קל להשגה, מסוגנן ומביא גבריות רבה למראה שלך. זה עובד נהדר על כל מיני מרקמי שיער עם שינויים עדינים פה ושם.

איך אני יכול לקשור את השיער שלי בטופנוט יפני

לקשור קשר עליון יפני אינו קשה במיוחד כפי שהזכרנו קודם. כל מה שאתה צריך הוא שיער ארוך, עניבת שיער ומוצרי עיצוב מהימנים. הבה נבחן להכין לחמנייה בסיסית של סמוראים לריצה מהירה.

  • שטפו את שיערכם היטב עם מרכך ומגבת יבשה להסרת עודפי מים.
  • השתמש במייבש שיער עד שהשיער שלך לח.
  • יש למרוח מוצר עיצוב אמין על השיער שלך לטיפול קל.
  • השתמש במסרק ומשוך בצורה מסודרת את השיער אל הכתר מלפנים ומאחור.
  • לקשור קשר עם עניבת השיער כדי ליצור קוקו קלאסי.
  • לקשור את הקוקו עוד יותר כדי להכין לחמנייה לגבר.

כעת, לאחר שלמדנו את הדרך הבסיסית להשיג קשר עליון, הבה נראה כמה מהווריאציות הטובות ביותר בתספורות לחמניות סמוראי הנמצאות כיום במגמה.

20 רעיונות לתסרוקת לחמניות מובילים לחבר'ה המסוגננים

1. לחמנייה למחצה

לחמנייה חצי

מָקוֹר

כפי שהשם מציין, בסגנון זה, השיער נותר באמצע הדרך בלי לקשור לחמניה מלאה. במקום זאת, השיער נמשך לאחור כדי ליצור קוקו חד. כדי להרים את החלק העליון, שמור על הצדדים והגב מחודדים. הפרידו בין החלקים העליונים והאזורים האחרים. עבור לחמניה זו, אתה צריך 6 עד 7 אינץ 'אורך שיער. שמור על פאות הצדדים והמקדשים מסודרים וחדים למראה מטופח. כדי להפוך את הסגנון למראה יותר אופנתי תמכו בו עם זקן.2. לחמניית גבר מלוטשת

לחמניית גבר מלוטשת

מָקוֹר

המראה המסוגנן הזה מאפשר לך להיות איש השעות לכל מקום שאתה הולך. הורד את הצדדים ואת הגב על ידי הקדשת מנה. שמור על המקדשים והפיזונים מטופחים בצורה מסודרת. הפרידו בין החלקים העליונים והאזורים האחרים. תן לשיער בחלק העליון להיות באורך גדול עם קצוות מטופחים למראה מטופח. החלת מוצרי סטיילינג באיכות טובה לטיפול בחלל השיער שלך. בעזרת מסרק משוך את השיער לאחור אך וודא שהשיער נשאר שטוח לקרקפת. לקשור קשר בעזרת רצועה וכדי להפוך את הלחמנייה לכובשת יותר לצבוע את הקצוות בצבע שאתה אוהב.

3. לחמנייה פוני

לחמנייה פוני

מָקוֹר

עבור סגנון זה, לא תתחדד בצדדים ובגב אלא תשתמש בכל השיער שלך. מטפחים את הקצוות כדי להימנע מקצוות מפוצלים. מרחו מוס שיער באיכות טובה כדי להפוך את שיערכם למבריק וגמיש. השתמש במסרק ומשוך את שיערך מכל הצדדים אסוף אותו קרוב לכתר שלך. השתמש ברצועה או בקשירת שיער כדי לקשור קשר מה שהופך את הקוקו. כופפו את הקוקו ללחמנייה פשוטה אך בולטת. מטפחים את המקדשים בערך כדי שהסגנון ייראה עדין יותר. אם מתחשק לך זקן אתה יכול לנסות את הסגנון שאתה רוצה ולתת לפזרי הצד שלך להתאים לזקן.

4. לחמניית איש גבוה

לחמניית איש גבוה

מָקוֹר

זה כמו כל לחמניה של גבר אחר, אבל המקום של הלחמנייה נקבע היטב. עבור סגנון זה, לא תספר את שיערך. במקום זאת, תאסוף את כל שיערך למקום אחד, גבוה יותר מהקודקוד. הפוך את שיערך חלק ומבריק יותר על ידי מריחת מוס שיער או כל מוצר עיצוב אמין אחר. משוך את שיערך בצורה חלקה מהחלק האחורי לאחור. כמו כן, משוך את השיער הקרוב יותר לעורף כלפי מעלה ותאחז בכל השיער שלך כדי להפוך פוני גבוה לראש שלך. קושרים עוד את הפוני ליצירת לחמניה עבה.

5. לחמניית High Fade Man

לחמניית High Fade Man

מָקוֹר

באמצעות סגנון זה, תרים את לחמניית הסמוראים שלך גבוה מעל הקודקוד. עבור סגנון המעצר הזה, אתה תסרק את הלחמנייה הגבוהה בגזרת הדהייה הקלאסית. ראשית, תן פרידה בין החלק העליון לשאר הראש שלך. הורד את שיערך בצדדים ובגב החל ממש מתחת לפרידה. שמור על הרקות והחדות בקו אחד עם ההתחדדות כשהוא מחובר לקו השיער הישר על המצח. מרחו מוצרי שיער באיכות טובה על השיער וסרקו את שיערכם והכינו לחמניה גבוה מעל הראש. תמך בשיער שלך עם זקן אם בא לך.

6. גזרת לחמנייה לחיתוך גבר

לחמנייה לחיתוך גבר

מָקוֹר

על ידי השגת סגנון זה, תהיה לך בעל חזות אכזרית שמעולם לא הייתה. אתה יכול להניח את לחמניית הגבר שלך בכל מקום ליד הכתר שלך, רצוי גבוה על הראש. תן את החלק העליון שלך רחב יותר ותעשה פרידה מסביב לראשך המחלק את החלק העליון מהצד ומהגב. הצמידי את האזור שמתחת לפרידה לאורך קצר אך לא לקרקפת. עבור החלק העליון, החל מוצר שיער הגון לעיצוב. מסרק את השיער מעל הפרידה ומשוך את הכל ביחד ליצירת לחמניה. הוסף זקן עבה לסגנון זה כדי להפוך אותו למשכנע יותר אם תוכל לגדל כזה.

7. לחמנייה של איש מלא

לחמנייה של איש מלא

מָקוֹר

כדי להגיע לסגנון זה, עליך להיות בעל שיער מינימלי באורך 9 אינץ '. אתה לא תוריד כל שטח לסגנון הזה אלא תשתמש בכל השיער שלך כדי ליצור לחמנייה גדולה בכתר שלך. מרחו מוצרי שיער מהימנים כמו מוס לשיער או ג'ל כדי להפוך את שיערכם למבריק וגמיש. בעזרת מסרק משוך את כל השיער שלך יחד מכל המידות אל הכתר שלך. צור קשר בעזרת עניבת שיער או באמצעות רצועת גומי. תן לשאר שיערך לגדול חופשי ופראי. לגדל זקן עבה כדי להפיק את המרב מתסרוקת זו.

8. Man Bun Undercut

לחמנייה של Man Undercut

מָקוֹר

זו עוד דרך מצוינת לשלב את לחמניית הגבר שלך עם תספורת קלאסית. החיתוך היה בפועל במשך עשרות שנים והוא מדגיש כי לחמניה הגבר היא דרך מצוינת. ראשית, תן פרידה בין החלק העליון של הראש שלך לאזורים אחרים. הקטן את אורך שיערך מתחת לפרידה בעזרת וריאציות שאתה רוצה. תן לשיער בחלק העליון לצמוח לאורך ארוך למדי. תן לקצוות טיפוח נכון למניעת קצוות מפוצלים. מרחו מוס לשיער כדי לשמור על שיער מבריק וגמיש. משוך את השיער לאחור מהחזית לכיוון הכתר. הכנת לחמניה בעזרת רצועת גומי או עניבה לשיער.

9. שיער לחמניות גבר של הארי סטיילס

שיער לחמניות גבר של הארי סטיילס

מָקוֹר

סגנון קלאסי זה מהווה שינוי ללחמנייה האיש הגבוה. אל תקצר שום אזור על הראש שלך במקום זאת השתמש בכולם יחד כדי ליצור לחמנייה עבה וגבוהה. מרחי ג'ל שיער על שיערך וסרק אותו בצורה מסודרת על הגב. בכתר אחזו בשיערכם ועשו לחמנייה בעזרת רצועת גומי או עניבת שיער. אתה יכול להפוך את הסגנון הזה ליותר ייחודי על ידי שמירה על הקצוות מתולתלים. אם יש לך תלתלים טבעיים אז זה כבר נפגע. אם לא, השתמש במברשת עגולה כדי לקבל קצוות גלי בלחמניית הגבר שלך. אם אתה יכול לגדל אחד, לך על זקן הגון בהתחלה. אז אם זה מתאים לך אז תעצב את זה היטב.

10. לחמנייה מעט מתולתלת

לחמנייה מעט מתולתלת

מָקוֹר

סגנון זה עובד בצורה מושלמת לגברים בעלי שיער מתולתל או גלי. זה נהדר אם יש לך שיער באורך ארוך לסגנון זה. סגנון השיער שלך באמצעות מוצרי שיער באיכות טובה כגון ג'ל לשיער או מוס. השתמש במסרק והבא את כל שיערך למקום אחד בחלקו העליון. הכינו לחמנייה בעזרת עניבת שיער או רצועת גומי. אתה לא צריך להשקיע הרבה זמן בטיפוח המקדשים או הפיזונים עבור סגנון זה מכיוון שאנו מחפשים מראה פראי וחופשי יותר. התלתלים בלחמנייה שלך יעלו עם סגנון זה ותוכל להפוך אותו לאטרקטיבי יותר על ידי צביעת צבע לשיערך או לפחות לקצוות.

11. לחמנייה אופקית כפולה לאדם

לחמנייה אופקית כפולה לאדם

מָקוֹר

עבור סגנון זה, אתה לא מנסה רק קוק אחד אלא שני קוקו. דיוויד בקהאם התהדר פעם בשיערו הארוך והיפה עם סגנון זה. כפי שאתה יכול לראות סגנון זה עובד נהדר על שיער חלק אך ניתן להסיר אותו עם מרקמי שיער אחרים. ראשית, הפרידי בין החלק העליון לשאר שיערך. אנחנו לא גוזרים את השיער לסגנון הזה רק טיפוח קטן מעבר לקצוות כדי למנוע קצוות מפוצלים. יש למרוח מוצר לעיצוב שיער ולפזר אותו על שיערך. בעזרת המסרק יוצרים פוני מלמעלה כשהשיער באזור העליון. הכינו פוני נוסף על ידי משיכת השיער מהצדדים לעורף. תן לשאר שיערך לתלות מתחת לקוקו. אתה יכול לקשור קשרים נוספים עם שני הפונים האלה או פשוט להשאיר אותם כפי שהם כמו בתמונה.

12. לחמניית איש הטאטא הנקי

לחמניית איש הטאטא הנקי

מָקוֹר

סגנון אמנותי זה מעניק מראה מתוחכם שתוכל לשאת לכל סוגי האירועים בכל לבוש. עבור סגנון זה אתה נותן לשיער לצמוח לכל אורך בין בינוני לארוך מדי. סגנון זה עובד נהדר על שיער חלק. לאחר שטיפת השיער, ייבש את שיערך והחל מוצר סטיילינג באיכות טובה. מסרק את השיער בצורה מסודרת כך שלא יהיו לו סבכים. משוך לאחור את כל שיערך ועשה לחמנייה בעורף. שמור על השיער מסודר ומהודק ללא קווצות בולטות. הפוך את הסגנון הזה למסקרן יותר עם זקן בוגר עם אורך שאתה אוהב

13. לחמנייה לגבר עם זקן וקעקועים

לחמניית גבר עם זקן וקעקועים

מָקוֹר

זהו מודרניזציה אמיתית של התסרוקת המסורתית. אנו שמים דגש על תסרוקת לחמניית הסמוראים עם קעקועים אלגנטיים. קבל את הקוקו באורך שאתה רוצה. שמור אותו גבוה על הראש שלך או איפשהו בין הכתר לעורף. כדי לקבל את המראה הקשוח, זה נראה טוב יותר אם הלחמנייה עבה כך שאר השיער שלך. הקפד לסרק את השיער יפה מבלי לצוף שיער רופף. אם אתה אוהב אתה יכול ללכת על כמה גדילים שנופלים על הפנים שלך וכמה מסתובבים מחוץ ללחמנייה. עכשיו קבל קעקוע שהוא לא קטן מדי או יותר מדי להבנה. בחר את זה שמשלים את התסרוקת שלך. אם כבר יש לך קעקוע אז תסדרי את השיער שלך בעקבותיו.

14. לחמניית אדם ללא זקן

לחמניית גבר ללא זקן

מָקוֹר

לא כל לחמנייה של גבר הולכת עם פנים מגולחות. כדי לאפשר את צריכה להיות עם שיער סמיך בחלקו העליון ולחמנייה של גבר עבה. סגנון פשוט זה מהווה אלטרנטיבה טובה יותר לגברים שאינם יכולים לגדל זקן מלא או לגברים עם זקן דביק. אתה צריך לגדל את השיער שלך לאורך ארוך מאוד ולטפח את הקצוות למניעת קצוות מפוצלים. אם השיער שלך לא כל כך סמיך, מוצרי הסטיילינג שלך שיגרמו למרקם להיראות סמיך. סרקו את השיער בצורה מסודרת כדי להיפטר מכל סבך. משוך את השיער לאחור וימין בכתר, עשה קוקו. אם אתה מרגיש שהפוני ארוך מדי, עשה קשר מהיר ללחמנייה של גבר עבה.

15. לחמנייה לגבר עם צמה צדדית

לחמנייה לגבר עם צמה צדדית

מָקוֹר

אם אתה עוקב אחר עולם הפופ פחות או יותר אז אולי ראית את הסגנון הזה לפחות על כוכב רוק אחד. זה מוציא את הפרסונה של הרוקסטאר שבך שאפילו לא ידעת שיש לך. עשו פרידה בין החלק העליון והצדדים בעזרת ליטוף עם מוצר לעיצוב שיער. צמה בצד היא צמה בצד וגורמת לו לתמוך בקוקו שאתה עושה עם השיער בחלקו העליון. חלקו את השיער בצדדים לחלקים וצמו את הקטעים. עכשיו משוך את הצמות האלה לאחור. אתה יכול לתת לצמות האלה לתלות בחופשיות או לשלב אותן למראה מתוחכם. בחלק העליון, השתמש במסרק ומשך את השיער לאחור כדי ליצור לחמנייה לגבר. בעל זקן שאתה אוהב כדי שהסגנון הזה ייראה שלם יותר.

16. לחמנייה של אדם עם צמה צרפתית

לחמנייה מאן עם צמה צרפתית

מָקוֹר

צמה צרפתית היא המקום בו אתה מקשט את החלק העליון בעזרת צמה עבה המתחילה מלפנים ונפגשת עם לחמנייה האיש מאחור. ישנם מספר שינויים בסגנון זה. אתה יכול להכין שתי פרידות שונות בצד האחת עם שטח גדול לקליעה בצד והשנייה להתחדדות. וודא שהשיער שלך חלק וגמיש שעבורו ייתכן שתצטרך ליישם את מוצר עיצוב השיער האמין ביותר שלך. בחלק העליון התחל לצמות מהחזית ולתת לו להגיע עד לכתר. צרו צמה נוספת החל מהעורף והניחו להאריך אותה אל הכתר. אתה יכול לתת לצמות הצד להיפגש עם האחד מאחור. שלב את שתי הצמות הגדולות ויש לך לעצמך לחמנייה של גבר עבה.

17. תסרוקת תחתונית מסודרת

תסרוקת תחתונית מסודרת

מָקוֹר

זוהי עוד וריאציה פנומנלית של תסרוקת חתוכה בשילוב לחמנייה סמוראית. חלק את החלק העליון של השיער שלך מהשאר. השתמש בקוצץ כדי לתת חיתוך אחיד לצדדים ולחלק האחורי מתחת לפרידה. בחלק העליון, אתה יכול לסרוק את השיער שלך מכל הצדדים אל הכתר או שאתה יכול להשיג לעצמך צמה עבה ולתת לו להגיע עד לכתר. הכינו קודם כל קוקו בכתר וקשרו קשר עם הקוקו הזה כדי להכין לחמנייה לגבר. אם אתה יכול לגדל זקן, אתה יכול להפוך את הסגנון הזה למשכנע יותר עם זקן עבה ומבוגר.

18. לחמניית שיער ארוך גלי ארוך

לחמניית שיער ארוך גלי

מָקוֹר

זה אולי לא נראה כמו לחמנייה לוחמת קלאסית אבל המשיכה הגלית שלה עדיין מסקרנת. כפי שאתה יכול לראות סגנון זה עובד נהדר על גברים עם שיער גלי. הגדל את שיערך עד צוואר או כתף. מרחו את מוס השיער או הג'ל האיכותי ביותר כדי להתמודד עם השיער בקלות וגם לגרום לו לזרוח יפה. מסרק את השיער שלך מלפנים לאחור בעזרת מברשת. אסוף חלק עיקרי מהשיער בחלקו העליון ומשוך אותו אל הכתר. הכינו שם פוני עם רצועת גומי או עניבת שיער. תן לשאר שיערך ליפול על צווארך מאחור. זכור שאתה צריך לעצב את השיער שלך בצורה כזו שכל השיער שלך חייב להיות על הגב. שום דבר לא צריך ליפול על הפנים שלך.

19. Zayn Malik Man Bun

Zayn Malik Man Bun

מָקוֹר

אתה לא יכול להפסיק לאהוב את התסרוקת האמנותית הזו. חובב הלב הפופ זאיין מאליק התהדר בשיערו היפה עם לחמנייה גבר בהזדמנויות רבות. ישנן וריאציות רבות לסגנון שנתן לאוהדיו לעקוב. התמקד בכבדות בחלק העליון שעבורו אתה צריך להוריד את הצדדים. או על ידי דהייה או על ידי חיתוך אחיד הפחיתו את נפח השיער בצד כמו גם בגב. מרחי ג'ל או מוס לשיער על שאר שיערך. מסרק את השיער כך שיהיה חלק וחף מכל סבכים. צור לחמניה על הראש על ידי משיכת השיער שלך למקום הגבוה. אתה לא צריך לסדר את השיער שלך תן לכמה קווצות לנשור למראה פרוע וחופשי יותר.

20. תסרוקות לחמנייה לגבר שחור

תסרוקות לחמניית גברים לגברים שחורים

מָקוֹר

לחמנייה לגבר אינה דבר חדש לגברים שחורים. גברים שחורים חיבקו שיער לחם עם ראסטות או ראסטות עם מרקם שיער ייחודי ויוצא דופן. עבור הסגנון שאתה יכול לראות בתמונה, תן לשיער לצמוח לאורך ארוך. יש למרוח מוצר עיצוב שיער באיכות הטובה ביותר כדי להתמודד עם השיער ללא מאמץ. חלק את כל האזור על הראש שלך לחלקים קטנים. התחל לקלוע חלקים אלה והרחיב אותם עד כתר ראשך. אתה יכול לגרום לצמות בודדות להאריך את הכתר או לשלב קטנות עם הגדולות. אם אתה אוהב יותר dreads מאשר צמות אז לעשות ראסטות במקום צמות מקטעי השיער שלך.

סיכום:

לחמניות סמוראים הן תסרוקות קלאסיות שהיו במסורת במשך מאות שנים והן יהיו במגמה לאורך שנים רבות. סגנון מדהים זה ניתן להשיג על ידי כל מיני מרקמי שיער במינימום מאמץ. כל מה שאתה צריך הוא הכמות הנכונה של שיער ועיצוב. לעיונך, מאמר זה הביא לך את 20 הווריאציות הטובות ביותר של תסרוקות לחמניות סמוראי. חבק את השיער הארוך שלך עם התסרוקת הנכונה שמתאימה לך.