20 צדדים קצרים הטובים ביותר תסרוקות ארוכות למעלה לגברים

תסרוקות נועזות נמצאות במגמה בימים אלה. עם זאת, גם תספורות מלוטשות וקצוצות זכו לפופולריות מכיוון שהן נוחות יותר ומתאימות כמעט לכל גבר. תסרוקת אחת מלוטשת כזו היא הצדדים הקצרים והחלק העליון הארוך. תסרוקת זו אינה מכבידה על שיערך וגם גורמת אפילו לשיער הדק להיראות נפח.

בעוד שהצדדים נשמרים קצרים, אתה יכול לבחור את התספורת העליונה בהתאם למרקם השיער שלך, צורת הפנים וגורמים אחרים. אתה יכול גם לבחור לשמור על זיוף, פומפדור, חלקלק לאחור לראש ראשך.

להלן עשרת מיטב השיער הארוך העליון והצדדים הקצרים הטובים ביותר שאנו מאוד אוהבים. תסתכל!

1. התסרוקת ההיברידית

התסרוקת ההיברידית

מָקוֹר

כפי שהשם מרמז, תסרוקת היברידית זו היא תערובת של מעט שיערות הכוללות דהיית צד, פומפדור בחלקו העליון ותחת עבה בחזית. תסרוקת זו ייחודית ואינה מתאימה לכל אירוע וצורות פנים. זה מתאים בעיקר למגרש הצעיר יותר וגם לילדים. אתה יכול להגדיר את השיער שלך באמצעות שעווה לשיער, פומדה או ג'ל לשיער.

2. Combover ארוך עם Drop Fade

משולבת ארוכה עם Drop Fade

מָקוֹרזוהי תסרוקת פרידה בצד עם טיפה דהייה בצד ושילוב ארוך לצד השני. תסרוקת זו מתאימה במיוחד לגברים עבות שיער המעוניינים לשמור על מראה אלגנטי ויצירתי. זה מתאים גם לומדי בית הספר והמכללה שעבורם חובה שיער מסודר בצורה מסודרת.

3. הפומפדור הקלאסי

הפומפדור הקלאסי

מָקוֹר

זוהי תסרוקת קלאסית שנמצאת במגמה מאז עשרות שנים. בתסרוקת זו, אין מחיצה ברורה אך ניתן להבחין בהבחנה ברורה מלמעלה לצדדים. הצדדים נחתכים בצורה של דהייה עם התחדדות מלמעלה. החלק העליון של הראש יישאר ארוך ומוברש לאחור כדי לגרום לשיער שלך להראות סמיך. אז, תסרוקת זו מתאימה בעיקר לאנשים עם שיער ארוך ודק.

4. תספורת מפוסלת ומרקמת

תספורת מפוסלת ומרקמת

מָקוֹר

אם יש לך שיער גלי ורוצה להעניק לו מראה חדש, התסרוקת הזו היא בהחלט תוכלי לנסות. שיער הצד על הראש שלך נחתך לדהייה נמוכה שבה הרקות שלך נראות בבירור. השיער העליון מוברש לחלק הקדמי והוא גזום כולו. עם זאת, החלק הקדמי עשוי לפוך ארוך ובאמצעות ג'ל לשיער או שעווה הוא מורם כלפי מעלה ליצירת נקודה חדה. כפי שאתה יכול לראות, יש זקן מנותק שחותך לשלמות.

5. פומפדור על תספורת הקצה

פומפדור על תספורת הקצה

מָקוֹר

תסרוקת זו היא שילוב של שתי תוספות שיער. יש דהייה גבוהה בצדדים ופומפדור נוצר למעלה שיתאים לאנשים עם מצח ארוך. ממרכז ראשך, השיער מוברש לאחור תסרוקות אלה מתאימות לגברים צעירים יותר ותוכל לבחור לשמור על זקןך דק וחתוך היטב.

6. גברים מחולקים באורך בינוני

צד מחולק לגברים באורך בינוני

מָקוֹר

תסרוקת זו הינה עבודתו המיומנת של מעצב שיער שבו שיערך באורך בינוני נחתך לשני חצאים באמצעות חלק צדדי. אתה יכול גם לבחור ליצור קוצים בחלק הקדמי של השיער שלך למראה מסוגנן. תסרוקת זו היא אחת הנבחרות ביותר בקרב גברים מבוגרים.

7. תסרוקת Pompadours שקמה לתחייה

תסרוקת פומפדורס שקמה לתחייה

מָקוֹר

כפי שכבר ראיתם את מראה הפומפדור הקלאסי, זו הגרסה המשודרגת שלו. אתה יכול לראות מחיצת צד מימין והצדדים נשארים קצרים כדי להרים את החזית. תספורת מסוגננת זו מתאימה לכל אירוע ומתאימה מיד לכל בגד. החלק הקדמי של השיער מסורק הצידה ומוכן באמצעות ג'ל.

8. תסרוקת ארוכה נדחקת לאחור עם צדדים קצרים

תסרוקת ארוכה נדחקת לאחור עם צדדים קצרים

מָקוֹר

ללא מחיצה ברורה, תסרוקת זו היא לחלוטין עבודתו של מעצב שיער מיומן. הצדדים קצוצים וקצוצים אך אינם משוחקים. החלק העליון והחלק הקדמי של השיער שלך נחתך לתוך חלקות ארוכות במקצת והוא מוברש לאחור ליצירת קוצים יפים בחזית. זוהי התספורת המסוגננת ביותר מבין כל ה -20 ברשימה שלנו.

9. קוצים מאט

קוצים מאט

מָקוֹר

זה גם תספורת מסוגננת שבה החלק העליון של הראש שלך נחתך באורך בינוני. לאחר מכן, מעצב השיער שלך ייצור קוצים יפים בחלק העליון כדי להעלות את המראה הכללי של הפנים שלך. כדי לתת לתסרוקת זו מראה מוזר, אתה יכול לבחור לצבוע את הדוקרנים בכסף או בלונדינית.

10. פומפדור Slicked Short עם חלק קשה

פומפדור Slicked קצר עם חלק קשה

מָקוֹר

אם אתה מחפש תספורת קצת מקצועית אך מסוגננת, זה בשבילך! אתה יכול לראות בבירור פרידה משמאל, ממש מעל הגבה שמפרידה בין הצדדים מלמעלה. הצדדים נותרים קצרים אך אינם עשויים לדעוך, כך שגם גברים מבוגרים יכולים לנסות את תסרוקת זו. כדי לקבל את התספורת הזו, אתה צריך להאריך את שיערך באורך של עד 4 סנטימטרים לפחות כדי לקבל את מראה הגב המסודר. אם יש לך שיער גלי או מתולתל, אתה יכול להגדיר את השיער האחורי המוברש באמצעות ג'ל לשיער או שעווה.

11. הגב המפוצץ

הגב המפוצץ

מָקוֹר

אם יש לך שיער חלק ואוהבת את מראה הגב המעוצב שנותן תחושה וינטאג ', תוכל לנסות את התסרוקת הזו. בעוד שאורך השיער כולו מוברש לאחור, הצדדים מתוחמים מהשאר על ידי יצירת חיתוך תחת הצדדים. תסרוקת זו גורמת אפילו לשיער הדק להיראות עבה. כמו כן, תסרוקת זו מתאימה לגברים צעירים יותר מהגדולים יותר.

12. צד מתולתל נפרד

צד מתולתל נפרד

מָקוֹר

תסרוקת זו מתאימה במיוחד לגברים שיער מתולתלים המחפשים לכסות את שיערם המסולסל. אתה יכול לראות בבירור חיתוך בצדדים שגורם לשיערך העמום והיבש ליפול כך שלא ייפול על הפנים או האוזניים. החלק העליון של הראש נשאר עבה עם תלתלים ברורים ומוברש לחלק הקדמי ליצירת שוליים חלקים. כדי להדגיש את התסרוקת הזו ולגרום לפנים שלך להראות יותר מלוטשות, אתה יכול לבחור לשמור על הזקן דק וחתוך.

13. בעל ידע בעסקים

הבנה עסקית

מָקוֹר

אם יש לך צורת פנים סגלגל או יהלום ורוצה להעלות את תכונות הפנים שלך באמצעות תסרוקת, אתה יכול ללכת על זה. כאן, אין דהייה או חיתוך בצדדים אך הצדדים נשמרים קצרים מהחלק העליון. יתר על כן, הצדדים מוברשים לאחור כדי להדגיש את עצמות הלחיים שלך ולחלק העליון והראש של הראש יש זיזים ארוכים שגם הם מוברשים לאחור כדי לתת מראה מקצועי לפנים שלך. אתה יכול גם לבחור לשמור על הזקן שלך עבה ומסודר.

14. המט המטונף

המט המטונף

מָקוֹר

תספורות מבולגנות הן האהובות על גברים צעירים יותר. הם גורמים לך להיראות יותר מנומנם, מסוגנן וגברי. אם יש לך שיער סמיך ואין לך בעיה עם שיער מקורזל בשיערך, אתה יכול ללכת על התסרוקת הזו. השוק נשמר ארוך וניתן לסרק אותו הצידה או להרים כלפי מעלה למראה ייחודי.

15. פומפדור קצר מאוד עם חלק קשה

פומפדור קצר מאוד עם חלק קשה

מָקוֹר

זוהי תסרוקת מחיצת צד עם חתך ודהייה לצד אחד וגרסים מעט גדולים יותר לצד השני. כדי לתת לתסרוקת זו מראה מסודר, משתמשים בג'ל או בשעווה והשיער מסורק הצידה. נוצר חיוך קצר בחזית המוברש כלפי מעלה כך שלא יהיו מעוף. אפשר לקרוא לזה לאחת התספורות המקצועיות ביותר.

16. תספורת קצרה וארוכה למעלה עם נפח גדול יותר

תספורת קצרה עם צד ארוך עם נפח גדול יותר

מָקוֹר

גברים עם פנים עגולות צריכים להיות יותר בררנים בנוגע לתסרוקת שלהם. ואם העדיפות היא להסתיר את המצח הרחב או אם אתה רוצה לגרום לפנים השמנמנות שלך להיראות קטנות, אז תסרוקת זו מתאימה לך. כדי לגרום לשיערך להיראות קופצני, נוצרים קוצים בחלקו העליון והציף נחתך ארוך ומוברש הצידה. בצדדים, ניתן לראות בבירור חיתוך הגורם לחלק העליון להיראות בולט.

17. דהיית עור גב חלקלק

דהיית עור גב חלקלק

מָקוֹר

דהיית העור הפכה פופולרית לאחרונה ונראית על ראשים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד. חתך דהייה זה מעלה את החלק העליון ונותן הגדרה יפה לפנים שלך. אם אתה רוצה להיראות מקצועי ויצירתי בכל אירוע, עליך לנסות את המראה הזה. החלק הקדמי המוברש מאחור הופך את שיערך לבלאגן ומסודר. אתה יכול גם לשמור את השיער במקום בעזרת ג'ל או שעווה.

18. שיער ארוך למעלה עם צדדים קצרים יותר

שיער ארוך למעלה עם צדדים קצרים יותר

מָקוֹר

קשה לשמור על שיער ארוך, אנו מכירים את ההתמודדויות שלך! אבל, צמיחת שיער כל כך ארוכה היא לא עבודה קלה ואנחנו יודעים שאתה לא רוצה לחתוך אותה. אז הנה, אנו מביאים לכם תסרוקת שהופכת את השיער שלכם לניהול וגורם לכם להיראות מסודרים. ההתפוגגות הגבוהה לצדדים ולחזרה עם רצועה של שיער ארוך נשארת בחלקו העליון, שיער זה אינו קשה לתחזוקה.

19. הגב החלקלק

הגב החלקלק

מָקוֹר

מראה גב חלקלק זה התסרוקת הנפוצה ביותר שנמצאת אצל גברים צעירים יותר. הוא מוסיף נפח לשיערך ומתאים ביותר לגברים שיער חלק. דהייה נמוכה ונחמדה לצדדים וחתכים מסורקים בחזית, לוקח פחות זמן ליצור את התסרוקת הזו. עם זאת, הקפד לגדל את שיערך הרבה לפני הביקור בסלון.

20. חלק צדדי צדדי קצרות תספורת ארוכה למעלה

חלק צדדי צדדי קצרות תספורת ארוכה למעלה

מָקוֹר

תסרוקות חלק חלק תמיד היו במגמה ואפילו בשנת 2021, פרידה בצד היא הדבר הנפוץ ביותר בקרב גברים. אבל, אתה יכול לתת לתסרוקת נפוצה זו מראה עכשווי על ידי הבהרת הצדדים. אם יש לך קו שיער נסיגה, אתה בהחלט יכול לנסות גם את המראה הזה. זה הופך את המצח שלך פחות גלוי על ידי הדגשת הצדדים.

סיכום

אלו הן הבחירות המובילות שלנו של צדדים קצרים ותספורות עליונות ארוכות. בחרנו בקפידה כל אחת ומתאימה לכל קבוצות הגיל, צורות הפנים ואירועים. אז, יש תסרוקת לכל גבר ברשימה הזו. ספר לנו, אילו מהם היית בוחר מבין אלה!