3 טיפים למתחילים לבניית הביטחון להתקרב לנשים

3 טיפים למתחילים לבניית הביטחון לפנות לנשים

רוב החבר'ה לא יכולים לאזור אומץ לגשת לנשים מושכות, שזו למעשה הזדמנות ענקית עבורכם.

מכיוון שזה לא תפקידה של אישה להסתובב להתקרב ולנסות לאסוף גבר, נשים רבות מתלוננות שהם בכלל לא ניגשים הרבה.

אם אכן פונים אליהם, זה בדרך כלל על ידי בחורים שהולכים 'ישר להרוג' על ידי אמירת דברים כמו,'היי, אני יכול להוציא אותך?'אוֹ'מה מספר הטלפון שלך?'אוֹ'יש לך חבר?'אוֹ'אני יכול לקנות לך משקה?'רוב החבר'ה הולכים 'ישר להרוג' כשמתקרבים לאישה כי הם לא יודעים איך להתקרב ולהכות באישה כמו שצריך.

בזמן שהיא עוברת בחיים, רוב החבר'ה פשוט מסתכלים על אטרקטיבי, קוראים לה ברחוב או מנסים לתפוס איתה קשר עין. כשהיא יוצאת בסביבה חברתית, רוב החבר'ה פשוט יעמדו מסביב או ישבו להסתכל עליה ולא יהיה להם האומץ ללכת ולדבר איתה בצורה רגילה ובטוחה.

רוב הבחורים פשוט מסתכלים עליה או קוראים אליה, אבל הם לא

אז יש הזדמנות ענקית עבורך.אם אתה יכול להיות סוג הבחור שיש לו ביטחון ללכת לנשים מושכות ולהכות עליהן כמו שצריך, אז אתה הבחור שעומד לבחירתו עם נשים. מה שתמצאו, וזה מה שמפתיע הרבה חבר'ה (וזה גם הפתיע אותי כשהתחלתי להתקרב לנשים) הוא שכמעט אין תחרות מצד בחורים אחרים.

רוב הבחורים פשוט עומדים מסתכלים על הנשים וכשאתה הבחור שיש לו ביטחון ללכת ולדבר עם נשים ולהכות עליהן כמו שצריך, אז יש לך את הבחירה שלך עם נשים. למעשה קל מאוד לעשות זאת ברגע שיש לך ביטחון ואת מערך המיומנויות הנדרש לגישה ואיסוף נשים בהצלחה.

אז, איך בונים את הביטחון להתקרב לנשים?

מה זה ביטחון?

אם אין לך הבנה ברורה מה זה ביטחון, קל מאוד להתבלבל לגבי הסיבה שאתה מרגיש עצבני או חרד לפני שניגשת לאישה. לכן, ההגדרה המילונית היא:

אֵמוּן (שֵׁם עֶצֶם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או יכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.

הגדרה נוספת שתעזור לך להבין באמת ביטחון, היא המילה ההפוכה מביטחון; חוסר ביטחון. אם אתה מסתכל על ההגדרה המילונית של חוסר ביטחון, זה:

חוסר ביטחון (שֵׁם עֶצֶם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.

לכן, אם אינך בטוח שאתה חסר ביטחון. זה פשוטו כמשמעו זה עובד. או שאתה לא בטוח שאתה בטוח. לכן, אם אינך בטוח בנוגע לגישה לנשים, כיצד אתה משנה זאת?

המוח החזק שלך

נצל את כוח המוח שלך

המוח שלך הוא דבר חזק מאוד ואתה יכול להשתמש בכוח המוח שלך נגד אתה (כדי ליצור רגשות של חוסר ביטחון) או ל אתה (כדי ליצור רגשות ביטחון).

אם אתה משתמש בכוח המוח שלך נגדך, אתה הולך להיות חושב באופן שגורם לתחושות של חוסר ביטחון. אם אתה משתמש בכוח המוח שלך עבורך ולטובתך, אתה תהיה חושב באופן שגורם לך להרגיש ביטחון. לכן, כדי לבנות ביטחון ולרתום את כוח הנפש שלך לעבוד בשבילך, זה דורש שינוי בחשיבה שלך לגבי הרעיון להתקרב לנשים.

3 טיפים לבניית הביטחון להתקרב לנשים

כדי לבנות ביטחון, עליכם להשתמש בכוח המוח שלכם לטובתכם, ולא לחיסרון. להלן שלוש דרכים לעשות זאת כרגע ...

1. היכנס להרגל לדמיין דברים הולכים טוב

הרגל לדמיין דברים הולכים טוב

אם אתה רואה אישה שנראה לך מושכת ואתה רוצה לגשת אליה, הרגל לדמיין שזה הולך טוב.

אתה לא באמת צריך לגשת אליה. זה רק לבנות את הביטחון העצמי שלך להתקרב כשאתה מוכן. אולי תרגישו מספיק בטוחים לגשת אליה רק ​​על ידי כך שתדמיינו שזה הולך טוב, אבל אם חסר לכם הרבה ביטחון עם נשים, כנראה שלא תרגישו מספיק בטוחים לגשת אליה.

קח שליטה על כוח הנפש שלך על ידי הכנת עצמך להרגל לדמיין דברים הולכים טוב. במקום לאפשר למחשבות חסרות ביטחון להצטופף במוחך, כגון,'מה אם אני נדחה? כנראה שייגמרו לי הדברים לומר. מה אם יש לה חבר? מה אם אנשים אחרים יראו והם לא אוהבים את זה אני ניגש אליה? 'הרשה לעצמך להרגיש ביטחון על ידי דמיין דברים הולכים טוב.

דמיין את עצמך ניגש אליה (למשל בבית קפה, בסופר או בחדר כושר) והיא מחייכת כשאתה מדבר איתה. השיחה מתחילה נהדר ואתה מסוגל למשוך אותה בדרכים רבות ושונות בעזרת סגנון השיחה שלך ואופן השימוש בהומור. הדברים הולכים ממש טוב והיא נותנת לך את מספר הטלפון שלה ושניכם הולכים מחויכים. לאחר מכן אתה מתקשר אליה ויוצא איתה לדייט.

אם אתה פוגש אישה בבר או במסיבה, דמיין לעיין ולדבר איתה ואז השיחה מובילה במהירות לנשיקות ולמין באותו הלילה. אם אתה יכול לדמיין דברים הולכים טוב ככה, זה עוזר לך להתחיל להרגיש טוב עם הרעיון להתקרב לנשים. עליכם להרגיל לעשות זאת אם אתם רוצים לצאת מההרגל להרגיש חוסר ביטחון ופחד מפני הרעיון לפנות לנשים.

כמובן, לדמיין דברים הולכים טוב לא פותר את כל בעיות הביטחון שלך עם נשים, אבל מה שזה עושה זה שזה נותן לך התחלה.

אם אתה חושב מה זה ביטחון, זו אמונה בעצמך וביכולות שלך. אתה צריך לפתח את האמונה שאתה פחית לעשות את זה וזה פחית ללכת טוב, במקום לחשוב שאתה לא יכול לעשות את זה ושזה לא יכול ללכת טוב. שיש לך את האמונה שאתה יכול לעשות את זה ולא את האמונה שאתה לא יכול לעשות את זה; זה ה נקודת התחלה של ביטחון עם נשים.

על ידי כך שאתה מדמיין את הדברים הולכים טוב, מה שאתה עושה זה להרגיל להרגיש ביטחון ולהרגיש טוב עם הרעיון להתקרב לנשים, במקום להרגיש רע עם זה, להרגיש חוסר ביטחון, לפקפק בעצמו ולדאוג מכך.

להרגיש בטוח לגבי הרעיון שהדברים מסתדרים טוב זה מה שאתה צריך לעשות. אם אתה חושב מה זה ביטחון, זו אמונה בעצמך וביכולות שלך ואתה צריך לפתח אמונה זו על ידי רתימת כוחך של המוח שלך.

2. קבל שכל גישה כנראה לא תביא למערכת יחסים ... וזה בסדר

לא כל גישה תהפוך לזוגיות

דמיין את עצמך ניגש לאישה, מדבר איתה ואז זה לא מוביל למספר טלפון או לזוגיות. דמיין את עצמך ניגש לאישה, מדבר איתה וזה לא מוביל לנשיקות ולמין באותו הלילה.

... והיה בסדר עם זה.

מה שמעניין הוא שכאשר יש לך חשיבה וגישה מסוג זה לגבי התקרבות לנשים (כלומר אתה בסדר בכל גישה שלא מובילה לתוצאה כמו מספר טלפון, נשיקה, מפגש מיני או מערכת יחסים), האישה דווקא מרגישה נמשכת יותר אתה. היא מקבלת תחושה שאתה בחור מגניב, בטוח בעצמו, ולא נעים, ולא בחור מסורבל, שמפקפק בעצמו.

חבר'ה שאין להם גישה נכונה להתקרב לנשים ובמקום זאת הם מודאגים מלהידחות ולחשוב,'אני חייב להביא את הילדה הזאת! אני חייב להביא את הילדה הזו 'נתקל כבעל אנרגיה נזקקת. נשים מרימות את זה והן לא אוהבות את זה. נשים לא נמשכות לחוסר ביטחון ונזקקות.

מצד שני, לבחור שיכול לבוא ופשוט להיות נוח ולא לדאוג אם האינטראקציה תוביל מספר טלפון, נשיקה או מין באותו לילה, יש גישה מסוג זה שעושה אישה מרגיש בנוח סביבו ונמשך אליו.

נשים לא נמשכות לנזקקות או עצבנות אצל בחורים, אך הן נמשכות לבחור שמרגיש ביטחון ועצמאי. בחור שמאושר איתה או בלעדיה מאוד מושך לנשים. פשוט להיות בסדר עם גישה שלא מובילה לתוצאה סופית תאפשר לך להעביר סוג זה של גישה ואווירה, שיעזרו לך למשוך נשים בצורה טבעית וקלה יותר.

דבר חשוב נוסף שיש להתייחס לנשים המתקרבות לנשים וכי כל גישה שלא הופכת למספר טלפון, נשיקה או יחסי מין, היא להבין שמדובר בעובדה טבעית. אף אישה אינה מתיישבת רומנטית עם כל גבר על פני כדור הארץ. כמו כן, אף גבר אינו תואם רומנטית לכל אישה על פני כדור הארץ.

... וזה בסדר.

דמיין עולם שבו כל אישה הייתה תואמת רומנטית לכל גבר על פני כדור הארץ ולהיפך. ניהול זוגיות או נישואים יחדיו יהיה קשה מאוד! היית בקשר עם אישה שאתה אוהב, אבל היית מאוהב גם בנשים אחרות ורוצה להיות איתן. החברה שלך או אשתך יהיו מאוהבים ברבים אחרים ורוצים להיות איתם.

המון אנשים

הדרך שבה הטבע עובד היא שאנחנו לא תואמים רומנטית עם כולם ... וזה בסדר. זה דבר טוב. זה נורמלי וטבעי.

כאשר אתה יכול לפנות לנשים עם הידע הזה, זה מאפשר לך לא לדאוג שידחו אותך. אתה פשוט עובר ובודק, 'האם זו בחורה שתואמת את הגרסה הנוכחית שלי? 'אין מה לדאוג. אתה לא צריך להשיג שידוך בכל פעם שאתה ניגש לאישה.

3. הפסיקו להזדהות כגבר חסר ביטחון סביב נשים

הפסיקו להזדהות כגבר חסר ביטחון סביב נשים

במקום לעבור על חייך ולהגיד לעצמך,'כן, חסר לי ביטחון סביב נשים ... אני מפחד להתקרב לנשים'התחל לראות בעצמך בחור שבטוח בעצמו ומתקדם והולך אחרי מה שהוא רוצה בחיים.

לגשת ולדבר עם נשים זה לא מסוכן. זה רק שני בני אדם שמדברים ביניהם; זה ממש לא עניין גדול בכלל. עם זאת, אם אתה מזהה את עצמך כבחור שמפוחד, חסר ביטחון ועצבני בכל מה שקשור להתקרב לנשים, זה סוג של הלך הרוח שיהיה לך בראש שלך.

כשאתה חושב בדרך חסרת הביטחון הזו, תנצל את כוח הנפש שלך לעבוד נגד אתה. אם אתה רוצה לנצל את כוח הנפש שלך לעבוד ל אתה, אתה צריך לפתח את היכולת להיות בטוח. חלק מפיתוח היכולת להיות בטוח מתחיל בכך שאתה מזהה את עצמך כאיש בטוח שעושה אחרי מה שהוא רוצה. אתה לא מפחד ואתה הולך ללכת על זה.

התרגל להרגיש ככה, כך שתוכל לזהות את עצמך כבחור שבטוח בעצמו, ולא כבחור חסר ביטחון סביב נשים.

האמת היא שאתה חזק יותר ומדהים יותר שאתה נותן לעצמך קרדיט. הרוח האמיתית שלך בפנים חזקה ואתה יודע את זה.

אם תיצמדו לדפוסי החשיבה השליליים שקשרתם איתם ואתם מונעים מעצמכם להתקרב ולדבר עם נשים, לעולם לא תדעו מה יכול היה לקרות בינכם לבין הנשים. לעולם לא תחיה את חייו המדהימים של האיש החזק שאתה באמת נמצא בתוכו.

הפסק להזדהות עם חוסר הביטחון שלך והתחל להזדהות עם עצמך כגבר בטוח בעצמו שהולך אחרי מה שהוא רוצה

אם תתן למחשבות השליליות וחסרות הביטחון שלך להיות הרגל של להיות ולהרגל שלך לחשוב, מה שיקרה זה שכאשר אתה מתקשר עם נשים, הכל יתגלה. נשים יקלוטו את חוסר הביטחון שלך על ידי התבוננות בשפת גופך, האזנה לאיך אתה מדבר איתן, מנתחות כיצד אתה מגיב להן ומרגישות את האווירה הכללית שלך.

החשיבות של להיות בטוח כגבר

החשיבות שיש בביטחון כגבר

להיות בטוחים עם נשים חשוב כל הדרך מגישה ואיסוף נשים ועד לזוגיות.

כאשר ניגשים ונמצאים באינטראקציה עם נשים, הביטחון מאפשר לך למשוך נשים מכיוון שנשים נמשכות לביטחון של גבר. כשאתה נמצא במערכת יחסים זה מאפשר לך לשמור על המשיכה של האישה שלך כי אתה החזק; אתה לא חסר ביטחון. לא משנה מה יקרה, אתה נשאר בטוח בעצמך והיא מכבדת אותך על כך והיא מרגישה נמשכת אליך בגלל זה.

אם חסר לך ביטחון עם נשים ואתה נכנס למערכת יחסים על ידי מזל או במקרה, מה שקורה לעתים קרובות הוא שחוסר הביטחון שלך מתחיל לאכול את המשיכה של האישה עבורך. אתה עלול להתחיל להיות קנאי, חסר ביטחון ומגן יתר על המידה מפני שאתה יודע שקיבלת אותה במזל או במקרה. יתכן שגם אינך מסוגל להתמודד עם ההתנהגות המאתגרת שאישה מעבירה גבר במערכת יחסים.

חוסר ביטחון עם נשים יכול להשפיע לרעה עלייך בעבודה. אם אתה סוג של בחור שאינו בטוח בעצמו סביב נשים, יש סיכוי גבוה יותר שתתעלם ממבצעים. חבר'ה יכולים לראות שנשים לא באמת מכבדות אותך כל כך הרבה ונשים יכולות לראות שהחבר'ה לא באמת מסתכלים עליך כעל גבר שמושך נשים.

עם זאת, החבר'ה שהם בטוחים סביב נשים ומסוגלים לגרום לנשים להרגיש נמשכים אליהם באמצעות הביטחון והסגנון התקשורתי שלהם, הם מסוג הבחורים שמקבלים בדרך כלל הרבה יותר כבוד במקום העבודה ומקודמים ביתר קלות.

כגבר, להיות כל כך חשוב בחיים שלך להיות בטוח בעצמו עם נשים. ביטחון מאפשר לך להתקרב ולמשוך נשים מלכתחילה, זה מאפשר לך לשמור על משיכה של אישה במערכת יחסים וזה גם עוזר לך בחיי העבודה שלך להיות סוג של גברים שגברים אחרים מכבדים ומסתכלים עליהם, ולא מסתכל למטה.

בחיים שלך, אתה הולך להחליט להיות בטוח עם נשים או שאתה הולך להחליט להמשיך ולהרגיש חוסר ביטחון עם נשים. הבחירה היא באמת שלך. אתה יכול להשתמש בכוח המוח שלך לעבוד בשבילך או נגדך; זו באמת הבחירה שלך בחיים.

בניית הביטחון להתקרב לנשים

לסיכום, שלושת הטיפים למתחילים לבניית הביטחון להתקרב לנשים הם:

  1. הרגל לדמיין דברים הולכים טוב.
  2. קבל שכל גישה כנראה לא תביא למערכת יחסים ... וזה בסדר.
  3. הפסיקו להזדהות כגבר חסר ביטחון סביב נשים.

ביטחון הוא משהו שעליכם להשתלט עליו בחייכם. זה משהו שיהיה לך או שלא יהיה לך במהלך חייך. כשאתה מבין איך להיות בטוח עם נשים ואתה מתרגל להרגיש ביטחון, תגיע למצב שזה הופך להיות דרך טבעית להיות; לא תצטרך לחשוב על זה יותר. הביטחון הופך לטבעי ואוטומטי עבורך ואתה מוכן לחיים.

עם זאת, אם אתם עוברים את חייכם ונשארים נוהגים לחשוב בצורה לא בטוחה וממשיכים לחסר ביטחון סביב נשים, זה לא משתנה. לעתים קרובות, זה רק מחמיר.

מדבר באופן אישי ...

מבחינה אישית, פעם הייתי בנקודה בחיי שלא יכולתי להתקרב לנשים.

כתוצאה מהפחד הזה, ביליתי זמן רב לבד בבית ורק ריחמתי על עצמי. הייתי חושב,'למה יש לחבר'ה בעבודה חברות, אבל אין לי?'ו“מדוע כל כך קשה לי ללכת ולדבר עם נשים? מה קורה?'

ידעתי שזה טיפשי לפחד להתקרב לנשים כי ידעתי שזה לא מסוכן. ידעתי שהפחד שאני חש הוא בלתי סביר, מיותר ומעלה. עם זאת, לא יכולתי למנוע את עצמי להרגיש ככה כשרציתי לגשת לאישה מושכת.

ואז, כשהתחלתי לברר את סודות ההצלחה עם נשים על ידי יציאה והתקרבתי לנשים, התחלתי לגלות במהירות איך להיות בטוחים סביב נשים. עבדתי כיצד לפנות בביטחון וללא פחד לנשים ולמשוך אותן במהירות. כשזה קרה הצלחתי לצאת לסביבה חברתית ולגשת בביטחון לנשים, למשוך אותן ולקלוט אותן בקלות למין או לזוגיות.

נהניתי מהחיים כשנה וחצי לפני שהחלטתי לרשום את הכל ולהכניס אותם לספר שלי, http: // חנות עשו את זה ואתה גם יכול לעשות את זה.