3 דוגמאות כיצד להפוך את האקס לסקרן אודותיך

איך לגרום לאקס שלך להיות סקרן לגביך

להלן שלוש דוגמאות לאופן שבו אתה יכול לעשות את האקס שלך סקרן לגביך ...

1. פרסם תמונות ברשתות החברתיות שאתה נהנה עם אנשים אחרים. הגדר את התמונות ל'ציבוריות 'כדי שתוכל לראות אותן, גם אם היא לא ידידה איתך

כשאישה כבר לא עונה לטקסטים או לשיחות הטלפון של האקסית שלה ואין לו דרך אחרת לעבור אליה, השימוש ברשתות החברתיות כדי לעורר את סקרנותה היא בהחלט האופציה הטובה ביותר.

כמובן, הרבה גברים שנזרקו על ידי האישה שהם אוהבים, לא רוצים לצאת וליהנות עם אנשים אחרים.

הם רק רוצים אותה בחזרה.

עם זאת, אם הוא רוצה שהיא תחזור, להיות בודד ולא עושה שום דבר מהנה בחייו לא יעזור.

נשים נמשכות לגברים הבטוחים בעצמם ויכולים להמשיך בחיים וליהנות מהם, במיוחד לאחר פרידה.לכן, אם האקס שלך מתעלם ממך כרגע, התחל להראות לה שאתה נהנה מחיים מהנים ומעניינים בלעדיה (כלומר, על ידי פרסום תמונות שאתה נהנה עם אנשים אחרים).

יש בחורים שמפחדים לעשות את זה ותוהים,'לא תיהנה בלעדיה רק ​​תגרום לה לשנוא אותי יותר? האם היא לא תניח שעברתי הלאה ולא רוצה שום קשר איתה יותר? אם היא תחשוב כך, לעולם לא אוכל להחזיר אותה, נכון? '

לא נכון.

למרות שאישה בדרך כלל לא תודה בכך, היא בהחלט תרגיש יותר משיכה לבחור שמסתדר עם נהנה מחייו, לעומת בחור שיושב סביב מרגיש עצוב, בודד ונשאר בחוץ.

לכן, אל דאגה אם היא מעמידה פנים שהיא נעלבת, כועסת או נסערת מכך שאתה נראה מאושר בלעדיה.

אם היא תעשה את זה, זה יהיה פשוט לבדוק אם אתה באמת מאושר בלעדיה או לא.

אם אתה אומר משהו כמו,'היי, אני פשוט נהנה מהחיים. מה רצית שאעשה? לשבת ולבכות? עזבת אותי, אז זה נגמר. אתה לא יכול לצפות שאני אשב ומחכה לך לנצח. חוץ מזה, אין שום דבר רע בלהנות מהחיים, 'לאחר מכן היא תרגיש נמשכת אליך על שדבקת באקדחים שלך ולא נסוגה.

היא גם תרגיש קצת מטופשת על כך שהיא מצליחה כאילו היא מצפה ממך פשוט לשבת ולא לעשות כלום.

מצד שני, אם היא כועסת ואומרת משהו כמו,'אה, אז כבר לא אכפת לך ממני, זה זה? אני רואה שאתה נהנה לאחרונה 'ואז אתה אומר,'לא, לא נהנתי. רציתי שתהיה שם. זה לא אותו הדבר בלעדיך'ואז היא יודעת שאתה באמת לא מאושר בלעדיה ולכן היא לא מרגישה את אותו סוג של משיכה כלפיך.

אז, רק דעו זאת: כשאתם מפרסמים תמונות של עצמכם נהנים עם אנשים אחרים, במקום לגרום לאקס שלכם לשנוא אתכם יותר או לרצות להמשיך הלאה, זה ממש גורם לה להרגיש סקרנית ולרצות לקיים איתכם קשר שוב.

פתאום, אתה נראה מושך יותר, מושך וחביב אליה, גם אם היא עלולה להתנהג כאילו זה לא משפיע עליה.

דרך נוספת להפוך את האקס שלך לסקרן לגביך היא ...

2. התקשר אליה, תן לה להרגיש נמשך אליך ואז סיים את השיחה כדי להשאיר אותה רוצה יותר

התקשר אליה, משוך אותה מחדש ואז סיים את השיחה כדי להשאיר אותה רוצה יותר

לדוגמא: דמיין שאתה בשיחה עם האקס שלך.

למרות שהיא מנסה בתחילה לדחות אותך בכך שאתה קר, מרוחק ואומר דברים כמו,'מה אתה רוצה?' או “למה אתה קורא לי? האם שכחת שזה נגמר בינינו? אין לי מה להגיד לך, 'אתה שומר על הביטחון שלך איתה.

לאחר מכן אתה גורם לה להתחיל להוריד את ההגנות על ידי כך שהיא גורמת לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לדבר איתך שוב.

כשהיא מחייכת וצוחקת בזמן שהיא מדברת איתך, זה מוריד חלק מהתחושות השליליות שאולי חוותה כששמעה את קולך בתחילה.

כשהשומר שלה יורד, היא מתחילה להרגיש רגועה ויכולה להתחיל לחשוב משהו כמו,'הוא נראה כל כך שונה מהבחור שנפרדתי ממנו. אני ממש נהנה לדבר איתו עכשיו. מעניין מה עוד השתנה אצלו? אני לא מאמין שאני אפילו חושב על זה, אבל אני מקווה שהוא יבקש ממני להיפגש באופן אישי. אני סקרן לראות מה יקרה כאשר נעשה ... אולי נתחבר ואולי יהיה כיף ... אני רוצה לעשות את זה. '

ברגע שגרמת לה להרגיש נמשכת ולגרום לה להירגע ולהפיל את השומר שלה, תוכל לומר משהו בסגנון,'ובכן, בכל מקרה ... זה דיבר איתך שוב, אבל אני חייב לצאת לדרך עכשיו. נאלצתי לפגוש מישהו בעוד כ -20 דקות ואני מאחר. בואו נעשה זאת שוב, בסדר? אני אתקשר אליך שוב מתישהו. בסדר ביי,'ואז לנתק את השיחה כשהיא מודה שהשיחה מסתיימת (למשל, היא אומרת,'אוקיי, ביי ... נדבר איתך אחר כך.')

לא רק שזה יגרום לה לחוש עליות של כבוד ומשיכה אליך, אלא גם יבטיח שבפעם הבאה שתתקשר לבקש ממנה להיפגש איתך, היא תרצה לומר'כן,'כדי שהיא תוכל לספק את סקרנותה החדשה לגביך.

דרך נוספת להפוך את האקס שלך לסקרן לגביך היא ...

3. אינטראקציה איתה באופן אישי ותן לה לראות שהיא באמת מרגישה אחרת סביבך עכשיו

להיפגש עם אקס באופן אישי זו דרך קלה לגרום לה להרגיש סקרנית לגביך.

תחשוב על זה ככה ...

קרוב לוודאי שהאקס שלך יגיע לפגישה מתוך כוונה לבדוק אותך אם באמת השתנית, או אם רק העמדת פנים ששינית להחזיר אותה.

היא תרצה לספק את סקרנותה לגבי החדש, שיפרה אותך, אך היא תרצה גם לוודא כי איך שאתה גורם לה להרגיש עכשיו אמיתי ויכול להמשיך אם אתה והיא תחזור.

לדוגמא: אם אחת הסיבות העיקריות שהיא נפרדה ממך נבעה מכך שאתה חסר ביטחון ולא בטוח בעצמך סביבך, היא עלולה לבדוק אותך בכך שהיא קרה וכלבה בפגישה.

היא אולי תגיד משהו כמו,'האהה ... זה בזבוז זמן כזה. אני אפילו לא יודע למה אני כאן. מה אתה רוצה ממני? למה אנחנו בכלל כאן ביחד? מוטב שלא תקווה שאתן לך הזדמנות נוספת. זו הסיבה ששאלת אותי כאן? הא! הא! זה כל כך מצחיק! מדוע אי פעם ארצה להיות איתך שוב? אתה לא מספיק גבר בשבילי. אני יכול לעשות הרבה יותר טוב ממך, זה בטוח! '

מטבע הדברים, הימצאות בקצה הטיפול הקור מסוג זה יכולה לגרום לבחור להרגיש חרדה והוא עשוי אפילו להתחיל לחשוב,'היא לעולם לא תיתן לי הזדמנות נוספת. זה מאוחר מדי. איבדתי אותה לנצח. אני לא מספיק טוב בשבילה. '

אל תחשוב ככה.

במקום זאת, פשוט השתמש בזריזות שלה כדרך להעיר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה המינית שלך אליך.

אֵיך?

על ידי שמירה על הביטחון שלך סביבה ושימוש בהומור כדי לפרוץ את ההגנות שלה ולגרום לה לצחוק ולחייך.

לדוגמא: אתה יכול לומר בצורה מבודחת וקנטרת משהו בסגנון,'וואו, מאיפה כל זה? אני חושב שבטח יש משהו בקפה שרק שתית. זה הפך אותך למלכת דרמה קטנה! איזו הופעה בדיוק נתת שם. אני אוהב את זה! תן לי עוד. סלח לי, מלצר ... נוכל להשיג כאן מילוי מחדש של הקפה? אני לא יכול לחכות לראות מה עוד מצפה לי היום, ”וצחקו עליה (בצורה אוהבת) על זה.

לחלופין, אולי תצחק עליה (חשוב! אל תפחד לעשות את זה) ואז תגיד,'טוב, מישהו במצב רוח קצת היום, לא? אני אוהב את זה ... אתה נראה חמוד כשאתה מתעצבן 'וצחקו איתה על זה.

בתחילה, היא עלולה להיות המומה מכך שאינך מתעצבן או מפקפקת בעצמך יותר ואולי אפילו אומרת משהו כמו,'היי, אני רציני!'לבדוק שוב את הביטחון.

עם זאת, עמוק בפנים היא תוהה,'מה קורה? מדוע הוא לא מתפרק? מדוע הוא כל כך בטוח ובטוח בעצמו פתאום? מדוע הוא לא היה כזה קודם? אני אוהב את זה.'

דרך אגב…

תוכל להתאים את תגובתך כך שתתאים למצב (למשל, היא מזמינה תה במקום קפה, או אם אתה לא נפגש בבית קפה, אתה יכול להחליף את'קפה'עם'חייב להיות משהו בשפתון שלך.')

מה שהכי חשוב זה שאתה לא מגיב באופן שהיא מצפה ממך, אז היא תוכל להתחיל לחוש סקרנית לגביך.

כאשר היא הופכת להיות סקרנית לגבי השינויים בך וכמה טוב זה גורם לה להרגיש, היא באופן טבעי נעשית פתוחה יותר לראות אותך שוב.

כתוצאה מכך, יש לך הזדמנות להמשיך ולבנות על רגשותיה, כך שתוכל להביא אותה למצב שהיא רוצה להיות שוב הילדה שלך.

3 טעויות נפוצות שעושים כמה חבר'ה כשמנסים לעשות סקרנות עליהם

יש מקרים שבהם סקרנות לגבי אקסית שלך יכולה לגרום לה ליצור איתך קשר ורוצה לראות אותך.

לאחר מכן תוכל להשתמש בזה כדי ליצור איתה ניצוץ, לבנות על רגשותיה ולקבל אותה בחזרה.

עם זאת, ישנם גם מקרים בהם ניסיון לגרום לאקס לשעבר להיות סקרן יכול להחזיר אש ולכבות אותה עוד יותר.

כאן החבר'ה האחרים משתבשים ...

1. מנסה להפוך אותה לסקרנית באמצעות טקסט על ידי כך שהיא אומרת לה מה הוא עסק מאז הפרידה

לא משנה כמה אתה אמיתי וכנה כשאתה מדבר על עצמך באמצעות טקסט, האקס שלך בדרך כלל יפרש את כל מה שאתה אומר על סמך האופן שבו היא זוכרת אותך כשאתה ונפרדתם.

היא גם תהיה חשדנית ותוהה אם אתה מספר לה על כל הדברים שעשית, בתקווה שזה גורם לה להרגיש שהיא מפסידה.

זו הסיבה שעדיף פשוט לפרסם תמונות שאתה נהנה עם אנשים אחרים.

היא לא יכולה לפקפק בכך ומכיוון שאתה לא מספר לה על כך ישירות, היא לא יכולה להסיק שאתה רק עושה את זה כדי לקנא בה.

טעות נוספת היא ...

2. בתקווה שניתוק המגע יגרום לה בסופו של דבר להרגיש סקרנית מספיק כדי ליצור איתו קשר

כשמנסים לגרום לאקס להרגיש סקרן, בחור לפעמים יחשוב משהו כמו,'אם אפסיק את התקשורת עם האקס שלי לכמה שבועות או אפילו לכמה חודשים, אז היא תהיה סקרנית לגבי. היא תתחיל לתהות מדוע אני לא מתקשרת אליה או הולכת למקומות הבילוי הרגילים שלי. ואז, היא אולי אפילו תתחיל לדמיין שיש לי חברה חדשה. אני מקווה שזה יגרום לה ליצור איתי קשר כדי לברר מה עשיתי ואז נוכל לתקן את הבעיות שלנו ולחזור ביחד. אז פשוט אנתק את התקשורת ואחכה. '

לאחר מכן הוא יושב ומחכה לסקרנות האקסית שלו להשתפר ממנה ולגרום לה ליצור איתו קשר.

עם זאת, זה לעתים רחוקות (אם בכלל) קורה.

ברוב המקרים, אישה איבדה הרבה כבוד ומשיכה לאקס שלה, פשוט לא יהיה לה אכפת אם הוא לא יתקשר אליה וינסה להחזיר אותה.

למרות שהיא אולי תוהה עליו מדי פעם, היא לא תרגיש מספיק מוטיבציה לרצות להחזיר אותו כי היא כבר לא נמשכת אליו.

ואז, עד שהוא מבין שהיא לא מסתפקת בסקרנות להתקשר אליו ואז הוא מגיע אליה, הוא המום או מאוכזב לגלות שהיא המשיכה הלאה ומאוהבת במישהו אחר.

לחלופין, במקרה בו אישה מתקשרת אליו משום שהיא סקרנית לגבי שתיקתו, כאשר היא רואה ששום דבר עליו לא באמת השתנה, היא תחשוב משהו בסגנון של,'ובכן, שום דבר לא השתנה. עכשיו אני באמת יכול להמשיך לדעת שאני לא מפסיד שום דבר איתו ועם חייו. הוא עדיין אותו בחור שנפרדתי ממנו. אני מרגישה שבכל זאת קיבלתי את ההחלטה הנכונה. כבר לא צריך להיות סקרן. אני רק צריך להמשיך הלאה בלעדיו. ”

הנה העניין ...

כמעט בכל מקרי הגב לשעבר, אם גבר רוצה את אשתו לשעבר בחזרה, עליו להיות פעיל בעניין (כלומר למשוך אותה מחדש ולפתות אותה בחזרה למערכת יחסים), במקום להיות פסיבי (כלומר לנתק קשר ולהמתין ).

לכן, אל תשבו ותצפו מהאקסית שתעשה את הצעד הראשון אם היא כבר לא נמשכת אליכם.

אם אין לה רגשות חזקים מספיק עבורך, היא כמעט בוודאות תמשיך בלעדיך.

טעות נוספת שהחבר'ה עושים במצב כמו שלך היא ...

3. מנסה יותר מדי להיות מסתורי כשהוא מסמס לה

לדוגמא: כשבחור מקבל טקסט מאשתו לשעבר ששואל אותו,'מה עשית לאחרונה?'הוא יכול להגיב במשהו בסגנון,'הו אתה יודע ... קצת מזה וזהו,'אוֹ,'אם הייתי אומר לך, הייתי צריך להרוג אותך, חח'אוֹ,'פשוט להסתובב עם אנשים ... חיים בודדים זה טוב.'

בעיקרון, הוא מקווה שלהיות מתחמק או מצחיק איתה, היא תתהה, 'מה הוא מתכוון? מה הוא לא אומר לי? ' ואז להיות מספיק סקרן לגביו להתקשר אליו ולהגיד שלום, או לבקש להיפגש איתו באופן אישי.

עם זאת, גישה זו רק לעתים רחוקות עובדת כאשר אישה איבדה כבוד ומשיכה לבחור כי פשוט לא אכפת לה מספיק להעמיק.

במקום להימשך למסתוריות שלו, היא מרגישה עצבנית שהוא מנסה להתעסק בראשה ואז מפסיקה לשלוח לו הודעות טקסט.

לכן, אם אתה רוצה להבטיח את הסיכויים שלך להחזיר את האקס שלך, אני לא ממליץ לך לבזבז זמן במשחקי מחשבה איתה.

הדרך היעילה ביותר לגרום לה להיות סקרנית היא להראות לה (דרך הדרך שבה אתה מתנהג, חושב, מתנהג, מתקשר איתה בשיחת טלפון או באופן אישי) שאתה גבר חדש ומשופר עכשיו.

כשהיא תראה שאתה כבר לא אותו בחור ממנו נפרדה, היא תהיה סקרנית לגלות יותר על ידי בילוי איתך יותר זמן.

לאחר מכן תוכל לבנות על רגשי הכבוד והמשיכה אליך ולקבל אותה בחזרה.