3 דוגמאות כיצד להגיב לאקס לאחר שום קשר

איך להגיב לאקס לאחר שום קשר

כך עליך לעשות זאת אם תרצה שהיא תחזור:

1. השתמש בהומור כדי לגרום לה להרגיש נמשכת

נאמר כי צחוק הוא התרופה הטובה ביותר.

לכן, כשמדובר בתגובה לאקס אחרי No Contact, שימוש במעט הומור הוא דרך נהדרת לשבור את הקרח ולהוריד את הנגיסה מכל הרגשות השליליים שהיא אוחזת בנוגע אליך.

זו הסיבה שאם אתה רוצה שהאקס שלך יפתח בפניך ותרצה לדבר איתך בטלפון ולראות אותך באופן אישי, אתה צריך להתמקד בלגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב כשהיא מסמסת איתך.

ואז היא יכולה להתחיל לחשוב משהו כמו,'זה מעניין. הוא נראה כל כך שונה עכשיו. אני בעצם צוחק ונהנה לקיים אינטראקציה איתו. אני אפילו מרגיש נרגש כשאני רואה שיש לי הודעה ממנו בטלפון. אולי אני צריך לדבר איתו בטלפון או באופן אישי כדי לראות מה אני מרגיש. '

לאחר מכן היא נעשית פתוחה יותר לרעיון לדבר איתך בטלפון ולראות אותך באופן אישי, נותנת לך את ההזדמנות למשוך אותה כראוי מחדש, בכך שהיא מאפשרת לה לחוות את הגבר החדש והמשופר שהפכת ולקבל אותה. חזורדוגמה נוספת כיצד להגיב לאקס לאחר שום קשר היא ...

2. שחק קצת קשה כדי לגרום לה לשים לב ולהתמקד בטקסטים שלך

לא מדובר בלהיות מטומטמת ולהתייחס לרעה לאקס שלך (למשל להתעלם מהטקסטים שלה, להיות רעה כלפיה, לנסות לגרום לה להרגיש רע בגלל שנפרדה ממך).

במקום זאת, זה לא להיות זמין לה יותר מדי בכל פעם שהיא מסמסת לך.

לכן, גם אם אתה נרגש לשמוע מהאקס שלך לאחר No Contact, אל תעשה את הטעות הקלאסית של מענה מיידי לכל טקסט תוך שניות או דקות.

במקום זאת, קח את הזמן וחזור אליה מעט מאוחר יותר.

זה למעשה יעורר את העניין שלה ויגרום לה להוטה לקבל את תשובתך.

לאחר מכן היא עשויה להתחיל לתהות מה אתה מתכנן ולדמיין שאולי אתה מסתובב עם חברים, ילדה חדשה או עושה משהו כל כך מעניין שאין לך זמן להשיב לה.

לאחר מכן היא מתחילה לחשוב עליך בצורה חיובית ומתחילה להתגעגע אליך.

עם זאת, הזהירו ...

אל תעכב את הטקסטים שלך יותר מדי זמן, כי אם היא חשה שאתה מתעסק איתה, היא תטפס למעלה ואז היא תהיה זו שמשחקת קשה להשיג איתך.

דוגמה נוספת כיצד להגיב לאקס לאחר שום קשר היא ...

3. שלחו הודעת טקסט מעט, אבל אז הביאו אותה לשיחת טלפון איתכם

למרות שזה בסדר גמור לשלוח הודעות טקסט עם אקס לזמן קצר, אם המטרה שלך היא להחזיר אותה, אתה צריך להמשיך לשיחת טלפון ואז לפגישה כדי שזה יקרה.

העובדה היא שקשה מאוד להעיר מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים של האישה אליך מבלי לדבר איתה בפועל (רצוי פנים אל פנים), שם היא יכולה לשמוע את הטונאליות של הקול שלך ולראות את הביטחון שלך עובר דרך שפת הגוף שלך. .

זו הסיבה שאתה לא יכול לחכות יותר מדי זמן כדי לקבל אותה לשיחה.

אם לא תעשו זאת, סביר להניח שהיא תשתעמם מסמס אליכם קדימה ואחורה ואז תתמקד בהמשך.

ואז, אם יבוא איזה בחור אחר ויגרום לה להרגיש נמשכת, היא תתחבר אליו במקום.

8 דרכים שהחבר'ה משתבשים כשמגיבים לאקס ללא קשר

למרות שבמקרים מסוימים שימוש באיש קשר ללא אישה גורם לה להתגעגע לשעבר שלה והיא עשויה לפנות אליו כדי לומר 'שלום' ולגלות מדוע הוא מתעלם ממנה, זה לא מבטיח שהיא תחזור איתו. .

אם הבחור יכול לעורר מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליו, היא תפיל את השומר ותפתח אליו בחזרה כדי לראות לאן הדברים הולכים משם.

עם זאת, אם הוא יגיב בדרכים שמכבות אותה, במקום לתת לו הזדמנות נוספת, היא בדרך כלל תחשוב משהו בסגנון,'לפנות אליו הייתה טעות. חשבתי שאפשר לנו לעבוד על הדברים, אבל אני רואה עכשיו שהוא לא האיש בשבילי. '

לאחר מכן היא חותכת אותו מחייה לחלוטין (למשל, היא חוסמת את המספר שלו בטלפון שלה, מפרקת אותו ברשתות החברתיות) ומתמקדת במהירות להתגבר עליו ולהמשיך הלאה.

לכן, אם אינך רוצה שזה יקרה לך, עליך לוודא שכאשר אתה מגיב לאקס שלך אחרי No Contact, אתה לא עושה את כל הטעויות הבאות:

1. מבקש ממנה להיפגש באמצעות טקסט

אם אישה שוברת שום קשר על ידי שליחת הודעות SMS לאקס שלה, זה טבעי שהוא יגיב אליה באותה צורה.

עם זאת, מה שקורה לעתים קרובות הוא שהבחור נתפס כל כך בשיחה הלוך ושוב עם האקס שלו, עד שבסופו של דבר הוא מסמס לה משהו בסגנון,'היי, למה שלא ניפגש מתישהו?'

בעיקרו של דבר, הוא מקווה שהיא תגיד,'כן'ואז הם יכולים להיפגש ולחזור משם משם.

עם זאת, למרות שאישה עשויה להרגיש בנוח ליזום קשר עם האקס שלה באמצעות טקסט, כדי שהיא תרצה לראות אותו שוב באופן אישי, היא בדרך כלל תראה הוכחה לכך שהוא לפחות שינה ושיפר חלק מהדברים שלא כיבו אותה. לפני.

היא לא באמת יכולה להשיג את ההוכחה הזו באמצעות טקסט, כי זו פשוט חבורה של מילים על מסך קטן.

היא יודעת שהאקס שלה יכול לומר דבר אחד ולהרגיש דבר אחר, ולכן ברוב המקרים, אישה באופן טבעי תהיה חשדנית בכל מה שאקס שלה מסמל לה.

ואז, במקום לתת לו את היתרון של הספק ולהניח שהוא מרגיש נינוח, בטוח ובטוח בעצמו כאשר הוא שלח לה טקסט לבקש ממנה להיפגש, היא פשוט תמשיך לחשוב עליו על סמך הרגשתה כאשר הוא והיא נפרדו (כלומר בצורה שלילית).

ואז, במקום לומר, 'בסדר, בטח. בוא נתכנס, 'היא עשויה לחשוב משהו כזה במקום,'הוא מסמס זה אני? זהו זה? אני לא מאמין שאין לו אפילו את הכדורים להתקשר אלי לבקש ממני להיפגש אחרי כל הזמן הזה בנפרד. זה כאילו שאני אפילו לא כל כך משנה לו. זה גורם לי לתהות האם הוא בכלל השתנה ומה המניעים שלו לבקש ממני להיפגש באמצעות טקסט. או שהוא איבד את העניין בי ורק מבקש ממני להיפגש כדי שהוא יכול לשפשף את פני בחייו החדשים, או שהוא ממש לא מרגיש בטוח מאוד לגבי עצמו ולכן הוא מסתתר מאחורי הודעות טקסט. לא משנה מה הסיבות שלו יהיו, אף אחת מהאפשרויות לא מושכת אותי מאוד. אני חושב שמוטב לי רק לשכוח ממנו ולהמשיך בחיים שלי. '

לכן, אם הכוונה שלך היא להחזיר את האקס שלך, אתה חייב לעשות את מה שעובד.

אם אתה פשוט מסמס לה, כל כך הרבה קל יותר לקרות אי הבנות.

ואז, להחזיר אותה הופך להיות הרבה יותר קשה מכיוון שהיא סגורה.

זו הסיבה שאם אתה רוצה לבקש מהאקס שלך להיפגש, זה הרבה יותר טוב לעשות בשיחת טלפון.

כאשר היא יכולה לשמוע את הביטחון בקולך (במיוחד אם היא אופיזית כלפיך), קירותיה יירדו והיא תרצה להיפגש איתך באופן אישי כדי לראות את החדש לך בעצמה.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

2. לשאול אותה אם היא שינתה את דעתה

עד כמה שזה יכול להיות מפתה לרצות לשאול את האקס שלך אם היא שינתה את דעתה לגבי התפרקות ברגע שאתה שומע ממנה, זה כנראה רק הולך להעמיד אותה על המשמר ואולי אפילו לגרום לה להצטער על החלטתה ליצור איתך קשר. למה?

ברוב המקרים, אישה יוצרת קשר עם האקס שלה רק כשהוא משתמש ללא מגע מתוך סקרנות כדי לראות מדוע הוא מתעלם ממנה.

עם זאת, אין זה אומר שיש לה רגשות כלפיו ורוצה אותו בחזרה.

לכן, אם הוא ישאל אותה אם שינתה את דעתה, מבלי לעורר מחדש באופן פעיל את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפיו, היא בדרך כלל הולכת לסגת ולהגיד,'לֹא.'

גם במקרים בהם לאישה עדיין יש רגשות כלפי האקס שלה והתגעגעה אליו, היא בדרך כלל לא תגיד שהיא שינתה את דעתה מיד, כי היא לא תרצה להיתקל כקל מדי.

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך לשנות את דעתה באופן טבעי ובקלות, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להצית את רגשי הכבוד והמשיכה אליך בטלפון ובמהלך אינטראקציות פנים אל פנים ולהראות לה שאתה באמת אדם אחר עכשיו.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

3. מתרברב בחייו החדשים בלעדיה באמצעות טקסט

לפעמים בחור עשוי לנסות לגרום לאקס שלו לרצות אותו, על ידי התרברבות איתה על כמה שהחיים שלו היו גדולים מאז שנפרדו.

לדוגמא: אם האקס שלו שואל,'אז מה שלומך?'הוא עשוי להגיב במשהו כמו,“נהנית בימינו בימינו. כל כך הרבה דברים לעשות וכל כך מעט זמן. החיים כל כך טובים מאז שנפרדנו. '

בעיקרו של דבר, הוא מקווה שהיא תרגיש קצת מקנאה ותתחיל לחשוב על דברים כמו,'אוי לא! הוא ממשיך הלאה בלעדי! מה עשיתי? אני לא מאמין שנתתי לתפוס כמוהו ללכת. אני צריך לפעול מיד כדי להחזיר אותו לפני שאאבד אותו לאישה אחרת. ”

עם זאת, ברוב המקרים, כשבחור מתרברב כמה נפלאים חייו ללא האקס שלו, זה בדרך כלל כי ההפך הוא הנכון ובמציאות הוא דווקא מרגיש דיכאון ואומלל בלעדיה.

זכרו: אישה יכולה לגלות בקלות אם בחור באמת שמח בלעדיה, או שהוא רק עושה מעשה.

כל מה שהיא צריכה לעשות זה לאחל לו בהצלחה ולהגיד שגם היא תמשיך הלאה והוא בדרך כלל יתחיל לרדוף אחריה.

לכן, אל תתרברב על חייך לאקס שלך באמצעות טקסט, אפילו אם אתה באמת נהנה.

במקום זאת, היפגש איתה באופן אישי ותן לה לראות בעצמה שאתה גבר בטוח ועצמאי רגשית עכשיו, אבל שעדיין אכפת לך ממך ורוצה שהיא תחזור.

לאחר מכן היא תרגיש נמשכת אליך באופן שמרגיש לה טוב ואז היא תרצה להיות גם חלק מהחיים הגדולים שלך.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

4. מנסה לדון בקשר באמצעות טקסט

אחת הטעויות הגדולות ביותר שעושים חבר'ה אחרי No Contact היא לנסות להחזיר במהירות את האקס שלהם ברגע שהם מתחילים לתקשר איתה.

לכן, מה שקורה לעתים קרובות הוא שהאישה לא שמעה מהאקסית שלה זמן מה, אז היא שולחת לו טקסט מרגיש כדי לראות מדוע הוא לא מדבר איתה.

ואז הוא מגיב במשהו בסגנון,'כל כך טוב לשמוע ממך! אני רק רוצה שתדע שאני באמת מצטער על כל מה שקרה בינינו. אני יודע שהתמלאתי אבל באמת התחלפתי ואני רוצה לעבוד על הדברים בינינו. אני מבטיח שהפעם הדברים יהיו שונים. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

כאשר בחור מנסה לדון בקשר באמצעות טקסט, זה בדרך כלל רק גורם לשעבר שלו לחיות מחדש את כל הרגשות השליליים שחוותה באותה תקופה (למשל כעס, תסכול, אכזבה).

לא רק זאת, היא גם מרגיזה שהוא מדבר על לחזור שוב לאחר שהוא פשוט מתעלם ממנה כבר כמה שבועות או חודשים.

כתוצאה מכך, היא הופכת למגננת ומסתגרת ממנו.

פתאום, כשהיא מגיבה אליו היא נשמעת נפגעת ובמקרים מסוימים, היא עשויה אפילו לקחת יותר ויותר זמן עד שהיא סוף סוף תפסיק לשלוח לו הודעות מוחלטות.

לכן, לא משנה אם ברצונך להתנצל בפני האקס שלך על מה שקרה בינך, ודא שכאשר אתה מסמס לה, אתה נמנע מלדון איתה בקשר, או באפשרות לנהל מערכת יחסים.

במקום זאת, שים את כל זה מאחוריך והתמקד במקום בבניית מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה שלה לגבר שאתה עכשיו.

כשהיא מתחילה לשייך אותך לרגשות חיוביים יותר (למשל כבוד, משיכה, התרגשות), היא באופן טבעי תרצה לתקשר איתך יותר ויותר.

ואז, כשאתה מתנצל בפניה ומדבר על הזוגיות, זה לא נראה לא במקום וכאילו אתה דוחף אותה למשהו שהיא לא רוצה.

לכן, התמקדו בלגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה כלפי החדש שלכם, במקום להזכיר לה את הישן ואת תהליך הגב לשעבר יהפוך לחלק וקל כל כך.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

5. משקיע יותר מדי מאמץ במסרים שלו

לפעמים בחור מבלה שעות בחשיבה כיצד להגיב לאקס שלו.

במוחו הוא אולי חושב,'זה הסיכוי היחיד שיש לי איתה. לכן, איך אני מגיב אליה הוא חיוני, כי אם אני אומר את הדבר הלא נכון, היא עלולה לכבות ולהחליט להפסיק לתקשר איתי. '

כתוצאה מכך, הוא משקיע יותר מדי מאמץ במסרים שלו ומתגלה כמתוח מדי, רגשי, רשמי או כאילו הוא פשוט יושב ומחכה לשמוע ממנה.

ואז היא מתחילה לתהות,'למה הוא נשמע כל כך מוזר? מה לא בסדר איתו? אולי פנייה אליו הייתה טעות. הוא פשוט רציני מדי פתאום. אני פשוט לא יכול להירגע וליהנות מהאינטראקציות שלי איתו יותר. אני חושב שכבר אין לנו משהו במשותף. '

לאחר מכן היא מתחילה להתרחק ממנו, מכיוון שהוא פשוט לא גורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהוא מתקשר איתו.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

6. משחק קשה מכדי להשיג

במקרים מסוימים בחור ישתמש ללא מגע כדרך לגרום לאקס שלו להתגעגע אליו ולחזור בריצה.

עם זאת, כאשר היא יוזמת קשר על ידי שליחת הודעת טקסט במקום להגיב אליה, לגרום לה להרגיש כמה ניצוצות של משיכה ואז להמשיך לשיחה ולמפגש כדי שיוכל להחזיר אותה, הוא במקום זאת מחליט לשחק קשה. להשיג (למשל לוקח ממש זמן רב להגיב להודעות הטקסט שלה, לא מתקשר אליה בטלפון, מעמיד פנים שהוא עסוק אם היא מציעה להתעדכן).

הוא יכול לומר לעצמו,'שום קשר לא עבד בצורה מושלמת. אני רק צריך לוודא שאמשיך לשחק את זה מגניב, כדי שהיא תרדוף אחריי ותאווה אותי בחזרה. ואז להחזיר אותה יהיה קל. '

עם זאת, גישה זו כמעט תמיד מתחילה להחמיץ והוא מפספס לחלוטין את ההזדמנות להיפגש עמה, להפעיל מחדש את רגשותיה ולקבל אותה בחזרה.

הנה העניין ...

כשאישה פותחת את עצמה בפני האקס שלה שוב, היא בעצם נותנת לו הזדמנות להראות לה שהוא באמת השתנה והשתפר והפך לגבר טוב יותר ממה שהיה לפני שהם נפרדו.

זו הסיבה שאם הוא פתאום יתחיל לשחק קשה להשיג, היא אולי תחשוב,'אם הוא חושב שהוא יכול לבלגן אותי רק בגלל שפניתי אליו, הוא יכול לחשוב שוב. אני לא משלים עם ההתנהגות הילדותית שלו. הוא פשוט פוצץ כל סיכוי שהיה לו איתי. '

לאחר מכן היא עשויה להפסיק להגיב אליו כאשר הוא יוצר איתה קשר, להשאיר אותו מרגיש מבולבל ותוהה מה עשה לא בסדר.

לכן, אם אתה באמת רוצה להחזיר את האקס שלך ולקיים איתה קשר מאושר ואוהב, אל תבזבז זמן במשחקים.

במקום זאת, התמקדו בהעיר מחדש את תחושותיה המיניות והרומנטיות עבורכם בשיחת טלפון או באופן אישי.

כשאתה ניגש לתהליך הגב לשעבר בצורה כזו, הדברים נוטים לזרום בצורה חלקה יותר, מכיוון שהיא מרגישה פתוחה ונמשכת אליך.

עם זאת, אם אתה מבלגן אותה סביר להניח שאתה תהיה זה שמפסיד בסופו של דבר.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

7. מפחדת להיכנס לשיחת טלפון ולהחזיר אותה אמיתית

לפעמים בחור ישמח כל כך לקיים אינטראקציה עם האקס שלו אחרי No Contact, שהוא ישקיע איתה שבועות ואולי אפילו חודשים.

עם זאת, מה שהוא לא מבין זה שרק בגלל שאישה שולחת לו הודעות SMS ואולי אפילו נחמדה ומתוקה כלפיו, זה לא אומר שהיא לא עסוקה להמשיך ולהתחבר ולבחור עם בחורים אחרים.

לכן, אם אתה רוצה לחזור למערכת יחסים עם האקס שלך, אתה לא יכול לדבוק בטקסטים ולצפות שזה יקרה.

זכרו: כאיש, עליכם להתחיל את תהליך הגב לשעבר.

אל תפחד להתקשר לאקס שלך בטלפון, אז תוכל להתחיל למשוך אותה מחדש ולגרום לה לרצות אותך בחזרה.

אם לא, אתה עלול להיות המום כשיום אחד היא תשלח לך הודעה שתאמר משהו כמו,'היי, יש לי חדשות טובות שאני רוצה לחלוק איתך. אני מאוהב במישהו ואני ממש שמח. רציתי שתהיה מהראשונים שיידעו, כי אתה חבר כל כך טוב בשבילי עכשיו. '

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להיות נועז ולנקוט בפעולות הנדרשות כדי להחזיר אותה אמיתית.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

8. כישלון מבחני הביטחון שלה

לעתים קרובות למדי, בחור בסופו של דבר יכבה את האקסית שלו לאחר שימוש ללא קשר כדי להחזיר אותה, על ידי כישלון מבחני הביטחון שלה.

לדוגמה:

  • היא משחקת קשה להשיג ובמקום לצחוק את זה, הוא הופך לחסר ביטחון.
  • היא מתיימרת לכעוס על משהו ובמקום לעמוד מולה בצורה אסרטיבית אך עם זאת אוהבת, הוא מתנצל שוב ושוב.
  • היא לא נראית מאוד מעוניינת במשהו שהוא אומר ובמקום להפוך אותו על ידי הצחוק והחיוך שלה, הוא מגיב באופן מוגזם על ידי ניסיון להיות סופר מצחיק, מצחקק או חמוד בכדי לקוות להוציא ממנה תגובה.

לאחר מכן היא מבינה שהוא פשוט לא מספיק גבר בשבילה, ולכן היא מסתגרת ממנו ומתמקדת להתגבר עליו באופן מלא ולהמשיך הלאה.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, חשוב מאוד שתשמור על הביטחון שלך איתה.

זכרו: באופן טבעי נשים נמשכות לביטחון בגבר, כך שאם תצליחו לעבור את המבחנים שלה, היא באופן טבעי תחוש כלפיכם כבוד ומשיכה, גם אם היא לא מודה בהתחלה.

כשזה יקרה, היא תפיל את השומר ותפתח את עצמה באופן מלא להתפייס איתך ולחזור.