3 דוגמאות כיצד לספר לאקס שאתה עדיין אוהב אותה באמצעות טקסט

3 דוגמאות כיצד לספר לאקס שאתה עדיין אוהב אותה באמצעות טקסט

1. השתמש בהומור כדי לגרום לה תחילה לחייך ולצחוק. ואז, אמור לה

לא משנה כמה דברים גרועים בינך לבין האקס שלך, מעט הומור בדרך כלל ייקח את הנגיסה מהתחושות השליליות שהיא אוחזת בנוגע אליך ויאפשר לה להיפתח מספיק כדי שתוכל למשוך אותה מחדש ולקבל הגב שלה.

זו הסיבה, אם אתה חושב שהאקס שלך כרגע סגור בפניך ולא מרגיש הרבה (או שום) כבוד, משיכה ואהבה כלפיך, שימוש בהומור כלשהו כשאתה מסמס לה היא אחת הדרכים הקלות ביותר להפיל את משמרתה ולגרום לה להרגיש שוב ניצוצות של אהבה אליך.

לכן, אל תפחדו להתבדח איתה כדי להפיץ את המתח בינך לבינה ולגרום לה להרגיש שמחה לשמוע ממך שוב.

ואז, ברגע שגרמת לה לצחוק ולחייך קצת, אתה יכול להגיע לחלק שבו אתה אומר לה שאתה אוהב אותה.

לדוגמא: תוכל לסיים איתה את שיחת הטקסט שלך על ידי שליחת הודעות טקסט כמו,'בכל מקרה, אני צריך לצאת לדרך עכשיו. יוצא להיפגש עם זוג חברים. אוהב אותך, דן. ”

על ידי כתיבת שמך לאחר'אוהב אותך'זה בעצם גורם לה לקרוא את זה באומרו,'אוהב אותך דן.'במילים אחרות, זה כמו שהיא אומרת שהיא אוהבת אותך.

זה מהדהד במוחה.

היא מרגישה את זה באותו רגע.

זה טריק תכנות נוירו-לשוני שעובד בכל פעם מחדש.

אז היא עלולה להתחיל לחשוב דברים כמו,'זה מעניין. אני ממש נהניתי מסמס איתו. אני אפילו מרגיש שאני מתגעגע אליו. אולי אני עדיין אוהב אותו. אולי אני צריך לדבר איתו שוב בטלפון או באופן אישי כדי לראות אם באמת יש לי עדיין רגשות כלפיו, או אם אני פשוט נמשך אליו כי הוא הצחיק אותי. '

לאחר מכן היא נעשית פתוחה יותר לרעיון לדבר איתך בטלפון ולראות אותך באופן אישי, וזה בדיוק מה שאתה רוצה.

בשיחת טלפון ובאופן אישי תוכל למשוך אותה בקלות על ידי כך שתאפשר לה לחוות את הגבר החדש והמשופר שהפכת ולקבל אותה בחזרה.

דוגמה נוספת לאיך לומר לאקס שאתה עדיין אוהב אותה באמצעות טקסט היא ...

2. פשוט תגיד את זה

פשוט תגיד את זה

במקרים מסוימים, אישה עשויה להיפרד מבחור, אך עדיין יש לה רגשות כלשהם כלפיו.

בירכתי מחשבה היא אולי אפילו חושבת דברים כמו,'חשבתי שהפרידה היא מה שרציתי, אבל עכשיו אני ממש מתגעגע אליו. לכן, למרות שזה היה גרוע לקראת סוף מערכת היחסים שלנו ותמיד היינו נלחמים ומתווכחים אחד עם השני, אני לא אוהב איך זה מרגיש בלעדיו. אני מבין עכשיו שיש לי עדיין כמה רגשות כלפיו, אבל אני לא יודע אם עדיין יש לו רגשות כלפיי. הלוואי שהוא ייתן לי סימן שגם לו עדיין אכפת. ואז נוכל לחזור שוב ולנסות לגרום למערכת היחסים שלנו לעבוד הפעם. '

במצב כזה, קבלת טקסט פשוט בן שתי מילים של,'אוהב אותך,'מהאקס שלה זה כל מה שהיא צריכה כדי לפתוח אליו בחזרה.

לכן, אם אתה מרגיש שהאקס שלך מתגעגע אליך בסתר (למשל מכיוון שהיא עדיין פתוחה לקיים איתך אינטראקציה, היא תמיד מגיבה לטקסטים או להודעות שלך בצורה ידידותית ופתוחה, היא נחמדה אליך למרות שנפרדת) ואז לשלוח לה פשוט,'אוהב אותך,'טקסט יכול להיות בדיוק מה שהיא מקווה לו.

אז היא יכולה להגיב במשהו כמו,'אוהב אותך גם,'אוֹ'גם אתה.'

אז עליכם לבצע את הצעד הבא (כלומר להתקשר אליה ולקבוע לראות אותה באופן אישי), כך שתוכלו למשוך אותה מחדש ולקבל אותה בחזרה.

זכור: לטקסט על מסך קטן אין את אותה השפעה למילים שנאמרות בטלפון וחשוב מכך, כמו למילים שנאמרו לה באופן אישי, שם היא תוכל לראות את שפת הגוף שלך ולהעריך אם שינית, איך אתה מרגיש ואיך אתה מגיב לה.

לדוגמה:

  • האם אתה בטוח ונינוח, או שאתה מתוח ועצבני?
  • האם אתה גבר חדש ומשופר, או שאתה עדיין עושה את אותן שגיאות משיכה שעשית לפניך והיא נפרדו (למשל להיות ביישן מדי ולאפשר לה ללכת בכל רחביך, להתייחס אליה יותר כמו חבר ניטרלי מאשר כמו מושך , אישה רצויה, נותנת לה את הכוח שלך, או שהיא גברית רגשית ממנה)?
  • האם אתה מאמין במשיכה שלך אליה, או שאתה מרגיש שהיא טובה מדי עבורך?
  • האם אתה צוחק עליה (באופן אוהב) כשהיא קרה, מרוחקת או אפילו כלבה כלפייך במהלך יחסי גומלין, או שאתה הופך נזקק ומיואש ומחפש ממנה רחמים על כך שאתה מתנהג כך על ידי אמירת דברים כמו,'למה אתה עושה לי את זה? אני עדיין דואג לך ואתה אפילו לא מנסה. בבקשה מותק, אל תעשה את זה. אני מאוד רוצה לגרום לדברים לעבוד בינינו ואתה לא נותן לנו צ'אנס. '

כשהיא יכולה לראות בעצמה שבאמת השתנית ושיפרת, השומר שלה באופן טבעי יורד והיא שמחה לנסות שוב את הקשר, כי זה מרגיש לה טוב.

עם זאת, אם אתה מקפיד על הודעות טקסט, היא עשויה להתחיל לחשוב על דברים כמו,'אני מניח שהוא אמר שהוא אוהב אותי כי הוא נזקק ומיואש ולא יכול להתמודד בלעדי, לא בגלל שהוא התחלף והוא אדם טוב יותר, חזק יותר רגשית עכשיו ורוצה לעבוד איתי. אין לו אפילו את הכדורים להגיע איתי לשיחת טלפון. אני מניח שאני צריך לקבל שהוא לא האיש שאני רוצה שהוא ויעבוד על להתגבר עליו כדי שאוכל להמשיך הלאה. '

לכן, אמנם זה בסדר להגיד לאקס שלך שאתה עדיין אוהב אותה באמצעות טקסט, אבל אל תיתקע באותה רמת תקשורת איתה.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, תעשה מהלך.

דוגמה נוספת לאיך לומר לאקס שאתה עדיין אוהב אותה באמצעות טקסט היא ...

3. שלח לה טקסט נעים ומצחיק עם תחושה אמיתית

אחת הטעויות הגדולות ביותר שעשוי לעשות בחור בעת שליחת הודעת טקסט לאקס, היא להיות רציני איתה (למשל, הוא מאוד מנומס או רשמי ולא אומר שום דבר שעלול להתפרש על ידה כמיני או מאתגר, הוא מכבד מדי ומתחשב כלפיה).

בעיקרו של דבר, הוא מקווה שכשהיא תראה כמה הוא נחמד, הקירות שלה יתחילו להישבר והיא בסופו של דבר תחשוף את רגשותיה כלפיו, אז הוא יוכל לומר לה שהוא עדיין אוהב אותה.

עם זאת, החיים לא עובדים ככה.

מרבית הנשים אינן נפתחות וחושפות את רגשותיהן בפני בחור שמפחד מהן.

נשים מכבדות כדורים.

אחת הדרכים להראות לאישה שיש לך כדורים, היא להשתמש בהומור רעוע כשאתה מסמס לה.

במקום לשלוח הודעות SMS בסגנון,'היי, אני דואג לך מאז שנפרדנו. מה שלומך?' בתקווה שהיא תגיב במשהו כמו, 'אני אומלל בלעדייך. אני ממש מתגעגע אליך! גם אתה מתגעגע אליי? 'יש את האומץ הרגשי פשוט לומר את מה שאתה באמת רוצה להגיד לה ולתת לה להגיב לזה.

לדוגמא: פשוט קדימה ותשלח הודעה,'היי חברה לשעבר, רק רציתי לומר שאני אוהב אותך.'

גם אם היא לא תציג את זה באופן מיידי, האקס שלך יתרשם ממך על כך שיש לך את הביטחון לומר לה את זה, במקום לשחק איתה במשחקים (למשל לשלוח לה טקסטים למרגישים בתקווה שהיא תקל עליך בכך שהיא אומרת לך איך היא מרגישה ראשונה).

ואז היא מתחילה להרגיש כלפיך תחושת כבוד מחודשת על היותך גבר חזק ורגוע.

כשהיא מכבדת אותך, היא גם לא יכולה להפסיק להרגיש נמשכת אליך שוב ואז היא נעשית פתוחה יותר לקחת אליך בטלפון ולהיפגש איתך באופן אישי כדי לראות איך הדברים מתפתחים משם.

בעיות נפוצות שחבר'ה חווים כשאומרים 'אני אוהב אותך' באמצעות טקסט

בעולם של ימינו, הודעות טקסט הפכו לצורה מרכזית של תקשורת בין אנשים, ולכן זה טבעי שבחור ירצה לומר לאקס שלו שהוא אוהב אותה באמצעות טקסט.

עם זאת, למרות שיש לכך יתרונות, ישנן גם כמה בעיות שעלולות לצוץ.

לכן, אם אתם מחפשים לספר לאקסית שלכם שאתם עדיין אוהבים אותה באמצעות טקסט, הנה כמה בעיות נפוצות שחבר'ה חווים כאשר הם עושים זאת.

1. נראה שהיא לא מתרגשת מדי לשמוע ממנו, אז הוא מאבד ביטחון

היא לא עשתה זאת

לא משנה איך אישה מרגישה כלפי האקס שלה (למשל היא כרגע שונאת אותו ולעולם לא רוצה לראות אותו שוב, היא לא מרגישה כלום כלפיו, עדיין יש לה רגשות כלפיו ובסתר רוצה לחזור איתו), ברוב המקרים, היא לא תתנהג כאילו היא שמחה לשמוע ממנו כשהוא יוצר איתה קשר.

במקום זאת, היא ככל הנראה תפעל כלפיו קר, מרוחק ואף כלבה ואף תגיד דברים כמו,'למה אתה שולח לי הודעה? מה שהיה לנו נגמר ולא אכפת לי איך אתה מרגיש כלפיי. אני לא מרגיש כמוך כלפיך ואני לא רוצה שום קשר איתך. '

מטבע הדברים, כשבחור פותח את עצמו בפני האקס שלו ונדחה, הוא עלול להתחיל לפקפק בעצמו ובמשיכותו כלפיה.

עם זאת, זה הדבר הגרוע ביותר שהוא יכול לעשות. למה?

ככל שהוא מאבד ביטחון בעצמו ומפקפק בעצמו ובמשיכותו וערכו כלפיה, כך הוא הופך להיות יותר מושך אליה.

הנה העניין ...

אם אישה חשה שבחור צריך שהיא תהיה נחמדה אליו כדי שיוכל להרגיש מספיק טוב עם עצמו ואז יוכל לעקוב ולקבל אותה בחזרה, זה למעשה יבטל אותה עוד יותר.

נשים נמשכות לגברים הבטוחים בעצמם ובמשיכותם לאישה, מבלי להזדקק לאישורה, נחמדות או תמיכה כדי לגרום להם להרגיש כך.

במילים אחרות, אישה רוצה גבר שמרגיש בטוח בעצמו וטוב עם עצמו, איתה או בלעדיה.

לכן, אם בחור מאבד את הביטחון בעצמו בסימן ההתנגדות הראשון של האקס שלו, היא לא תוכל להתחבר מחדש לתחושות הכבוד והמשיכה אליו.

לאחר מכן היא עשויה לסמס לו משהו בסגנון,'תראה, אני מצטער שאתה נאבק להתגבר עליי, אבל כבר אין לי רגשות כלפיך. אז בבקשה קבל שנפרדנו ושאנחנו לא נחזור שוב. '

זו הסיבה שחשוב מאוד שתשמור על הביטחון שלך, לא משנה מה האקס שלך אומר או יעשה כדי לשקשק אותך.

כשהיא תוכל לראות שלא משנה מה היא תזרוק עליך, אתה נשאר בטוח בעצמו וחזק רגשית, היא לא תוכל למנוע מעצמה לחוש שוב כבוד ומשיכה אליך.

לאחר מכן היא שומטת על השומר שלה ונפתחת לאינטראקציה איתך יותר ויותר (כלומר בטלפון ובאופן אישי), ואז תוכל להשתמש באינטראקציות האלה כדי להפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך ולקבל אותה בחזרה.

בעיה נפוצה נוספת שחבר'ה חווים כשמנסים להחזיר אקס היא ...

2. מחכה שהיא תבהיר לחלוטין באמצעות טקסט שהיא רוצה מערכת יחסים, לפני שהוא דוחף לפגישה

לפעמים אישה תגיב ברצון לטקסטים מהאקס שלה ואף תנהל איתו שיחת הודעות טקסט.

עם זאת, ככל שהוא מנסה לאמוד מה היא מרגישה לחזור איתו, כך הוא מרגיש פחות בטוח.

ואז הוא עשוי לחשוב לעצמו משהו כמו,'אולי היא מעוניינת לחזור שוב מכיוון שהיא פתוחה למסרונים קדימה ואחורה, אבל אני לא מרגישה מספיק בטוחה כדי לדחוף אותה לפגישה עדיין. אני חושב שהדבר הכי טוב בשבילי לעשות זה לחכות עוד זמן עד שהיא תתן לי סימן ברור שהיא רוצה זוגיות. ואז, בהחלט אבקש ממנה להיפגש איתי כדי שנחזור להיות יחד. '

ואז הוא פשוט יושב ומחכה שהאקס שלו יבהיר לחלוטין שהיא פתוחה לראות אותו שוב באופן אישי, רק כדי להיות המום כשהוא מגלה שהיא ממשיכה בלעדיו.

הנה העניין ...

אם אתה רוצה את האקס שלך בחזרה, אתה לא יכול לחכות שהיא תקל עליך.

אם היא תשלח לך הודעה, זה סימן כמו שסביר להניח שתקבל ממנה.

לאחר מכן, עליכם לקחת את ההובלה, להפעיל מחדש את רגשותיה אליכם ולקבל אותה בחזרה.

הפסיקו לשלוח הודעות טקסט וקבלו אותה לשיחה איתכם בה תוכלו לעורר כמה רגשותיה כלפיכם ואז לקבוע פגישה איתה, שם תוכלו להפעיל מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלה כלפיכם.

ככל שתעורר בתוכה תחושות מיניות ורומנטיות יותר, כך היא תיפתח לרעיון להיות שוב הילדה שלך.

מצד שני, אם אתה נשאר תקוע לשלוח לה הודעות מבלי לעשות מהלך, אל תתפלא אם יום אחד בקרוב היא תגיד משהו בסגנון,'תראה, היה נחמד לשלוח לך הודעות, אבל יש לי חבר חדש עכשיו והוא לא רוצה שאשלח לך יותר הודעות. אני מקווה שתוכלו לקבל את זה ולא לפנות אלי שוב. אני מאחל לך כל טוב, ואני מקווה שתמצא גם מישהו אחר. ביי. ”

בעיה נפוצה נוספת שחבר'ה חווים כשמנסים להחזיר אקס היא ...

3. מנסה להסביר בפירוט את רגשותיו כלפיה באמצעות טקסט

בחורים רבים מנסים להסביר את הרגשתם ומה השתבש במערכת היחסים עם האקס שלהם, בסדרת הודעות טקסט.

בחור כזה מקווה לעיתים קרובות שכאשר האקס שלו יקרא את ההסבר שלו היא תחשוב משהו בסגנון של,'זה כל כך מתוק. סוף סוף אני מבין מדוע היחסים בינינו נכשלו. עם זאת, אני כל כך מתרגש לראות שהוא עדיין כל כך דואג לי. זה למעשה די רומנטי שהוא מספר לי את כל זה באמצעות טקסט. אולי אני צריך להתקשר אליו ולהגיד לו שאני מוכן לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים שלנו. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

כאשר אישה איבדה קשר עם תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה לבחור, כל מה שהוא אומר לה באמצעות טקסט בדרך כלל לא יהיה חשוב לה מאוד, כי אין לה רגשות כלפיו.

אישה מעריכה ואוהבת את זה רק כאשר בחור מביע את אהבתו אליה אם יש לה רגשות כלפיו.

אם הוא כיבה אותה וגרם לה לאבד כבוד אליו, היא הולכת להרגיש סגורה ואולי אפילו מתגוננת כאשר הוא מנסה להסביר לה את רגשותיו.

יחד עם זאת, היא רואה בכך סימן לכך שהוא אינו יכול להשיג שליטה ברגשותיו ולהתמודד עם המצב כמו גבר (כלומר להביא אותה לשיחה או למפגש, להפעיל מחדש את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה. ולהדריך אותה בחזרה למערכת יחסים).

במקום זאת, הוא רק רוצה להסתתר מאחורי הודעות טקסט בטוחות ולהסביר לה את כל רגשותיו.

למרבה הצער, זה פשוט לא חותך את זה.

העובדה היא שלמרות שהודעות טקסט קיימות כבר כמה עשורים, אנשים עדיין מרגישים הכי הרבה כבוד ומשיכה כשמדברים זה עם זה פנים אל פנים (או לפחות בטלפון).

לכן, אם אתה רוצה להגיד לאקס שלך שאתה אוהב אותה וכמה שהיא מתכוונת עבורך, סביר יותר שתשיג את התוצאות שאתה רוצה (כלומר, להחזיר אותה) אם אתה עושה את זה באופן אישי ורק אחריך ' עוררתי תחילה כמה מרגשותיה כלפייך.

בעיה נפוצה נוספת שחבר'ה חווים כשמנסים להחזיר אקס היא ...

4. לפחד פשוט לקחת סיכון ולשלוח לה טקסט סוער

טעות שעושים הרבה חבר'ה היא בהנחה שלהיות נחמדה ומתוקה לאישה היא המפתח להחזרתה.

עם זאת, הנה משהו שהם כנראה לא יודעים ...

למרות שאישה עשויה להעריך את זה כשבחור נחמד כלפיה, זה לא מה שגורם לה לרגשות מיניים ורומנטיים מתמשכים כלפיו.

לכן, כשבחור שולח לה רק טקסטים נחמדים ומתוקים שאומרים לה שהוא עדיין אוהב אותה, גם אם היא אכן חושבת שזה מתוק, זה עדיין לא עושה שום דבר כדי לשנות את הרגשתה כלפיו.

זה לא מספיק כי אין ביניהם ניצוץ מיני.

לכן, אם אתה רוצה להעיר לך מחדש את הרגשות המיניים והרומנטיים של האקס שלך, אל תפחד לקחת סיכון ולשלוח לה טקסט סוער (למשל, השתמש בהומור חצוף כדי לגרום לה להפיל את השומר ולהיפתח לרצות לדבר איתו אותך בטלפון ורואים אותך באופן אישי), ולא סתם להיות נחמדים ומתוקים כל הזמן.

בעיה נפוצה נוספת שחבר'ה חווים כשמנסים להחזיר אקס היא ...

5. לדאוג שאמירה 'אני אוהב אותך' תתן לה את כל הכוח

זה ייתן לה את הכוח אם תגיד'אני אוהב אותך'בצורה נואשת ומיואשת (כלומר לתת לה לחוש שאתה צריך אותה בחזרה כדי להרגיש טוב עם עצמך שוב ושאתה אבוד או בודד בלעדיה).

עם זאת, אם אתה נשאר חזק חזק ובטוח ללא קשר לתגובתה (למשל, היא מתעלמת ממך, היא אומרת משהו כמו,'לא אכפת לי,'היא מנסה להשתמש באהבתך אליה כדי לתפעל אותך), לא רק שלא יהיה לה כוח עליך, היא גם תתחיל לחוש שוב עליות של כבוד ומשיכה, וזה מה שאתה רוצה.

לאחר מכן היא הופכת פתוחה לראות אותך באופן אישי, מכיוון שהיא מרגישה שוב נמשכת אליך באופן שמרגיש לה טוב.

זה נותן לך את ההזדמנות להפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך (למשל על ידי הצחוק וחיוך, גורם לה להרגיש כמו אישה נחשקת איתך, מראה לה שאתה גבר חדש עכשיו) ולהביא אותה חזרה למערכת יחסים עם אתה.

אתה פשוט צריך להיות בטוח ולגרום לזה לקרות.

חבר'ה אחרים עושים זאת כל יום בכל רחבי העולם וכך גם אתם יכולים.

אתה יכול לעשות את זה.

להחזיר אותה!