3 סיבות אפשריות מדוע האקס שלך אומר שהיא מבולבלת אם לחזור איתך או לא

למה האקס שלך אומר שהיא מבולבלת אם לחזור איתך או לא

כשאישה אומרת,'אני מבולבל אם לחזור איתך או לא,'זה יכול להיות בגלל ...

1. היא לא חושבת שתוכל לשנות ולתת לה את חווית המשיכה שהיא רוצה

היא לא

ברוב המקרים, אישה לא רק מחליטה להיפרד מהבחור שלה על הסף בלי שום סיבה.

במקום זאת, היא בדרך כלל הקדישה זמן רב לחשוב על זה ולדון עם עצמה על ידי חשיבה על דברים כמו,'עדיין אכפת לי ממנו. אולי אם אתן לו צ'אנס נוסף הוא ישתנה הפעם, 'ואז'לא! הספיק לי. נתתי לו הרבה הזדמנויות והוא אף פעם לא משתנה. אני לא מאמין שהוא לעולם ישתנה, או אפילו שהוא יודע איך או מה לשנות. עדיף שא פשוט נפרד ממנו ואמצא לעצמי עוד בחור שיכול לתת לי את חווית המשיכה שאני באמת רוצה. הוא פשוט לא מבין את זה וכנראה אף פעם לא יקבל. '

לכן, כשהיא סוף סוף תפרק אותו והוא ינסה להחזיר אותה, היא עלולה לומר דברים כמו,'אני לא יודע ... אני מבולבל אם לחזור איתך או לא. עוד לא החלטתי ”כי עמוק בפנים, היא עדיין עוברת במוחו את אותו ויכוח (כלומר שהיא עדיין דואגת לו לעומת היא לא מאמינה שהוא יכול לשנות ולתת לה את מה שהיא באמת רוצה).

רוב הנשים לא רוצות להיות אותה בחורה שמצערה באהבה ותמיד נכנסת ויוצאת ממערכות יחסים, אז הן מנסות להיאחז אם הן יכולות.זה מביך עבור רוב הנשים להצטרך ללכת לחברים ולבני משפחתה ולהודות שעוד מערכת יחסים אחרת נכשלה, כי היא לא רוצה להיראות כאילו היא חסרת תקנה בבחירת בחורים או בקיום יחסים ביחד.

עם זאת, למרות שהיא לא רוצה שהקשר יסתיים, היא לא רוצה שתצטרך לעזור לבחור שלה להבין איך להיות הגבר שהיא צריכה.

בלי לדעת זאת, בחור בדרך כלל יטעה באמירת דבר כמו,'למה עדיין לא החלטת? מה גורם לך להתבלבל? רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה ואני אעשה את זה. אני צריך שתסביר בדיוק מה אתה רוצה, כדי שאוכל לתת לך את זה. ואז, לא תצטרך להתבלבל יותר כי אני אתן בדיוק את מה שאתה רוצה. תאמין לי, אני מוכן לעשות כל מה שצריך. רק תגיד לי מה אני צריך לעשות ואני אעשה את זה. ”

עם זאת, זה לא מה שאישה רוצה.

כשתגיע למצב של רצון להיפרד, היא תהיה לחוצה ועייפה מלנסות לעזור לו להפוך לגבר שהיא זקוקה לו.

במקום זאת, היא תקווה שהוא יוכל להבין זאת לבד או לקבל עזרה ואז להתחיל להיות מסוג הגברים שהיא רוצה וזקוקה לו.

בנוסף, אם היא צריכה להסביר לו מה הוא צריך לשנות כדי לשמח אותה, השינויים בו לא ירגישו אמיתיים בהשוואה אם ​​הוא עשה את זה בעצמו.

היא תמיד תחשוד שהוא פשוט מזייף את השינוי כדי לגרום לה להיות מאושרת, במקום להיות האני האמיתי שלו.

לאחר מכן היא לא תדע מי הוא באמת ואם הוא מתישהו יחזור לאכזב אותה שוב, במיוחד אם היא נכנסת להריון או אם הם מתחתנים והיא תקועה איתו.

הנה העניין ...

נשים לא רוצות להיות אחראיות לחלוטין לעצב גבר ולשנות את מי שהוא באמת, במיוחד כשהן הגיעו למצב שהחליטו שמספיק וזה הזמן לסיים את הקשר.

כאשר אישה מגיעה למצב זה, היא רק רוצה שהוא יבין זאת לבד, כדי שתוכל להתחיל להביט אליו ולכבד אותו כגבר.

היא לא רוצה שתצטרך להמשיך להסתכל עליו מלמעלה או להרגיש שהיא תצטרך להמשיך לעזור לו להתבגר ולהיות גבר אמיתי למשך שארית חייה.

לכן, הצעד הראשון להחזרת האקס שלך הוא לחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך, על ידי כך שאתה מראה לה (דרך האופן שבו אתה מדבר, חושב, מתנהג, מתקשר איתה ומגיב אליה) שהבנת מה אתה צריך לשנות את עצמך וכבר נקטת פעולה כדי להפוך לאדם טוב יותר מבעבר.

לדוגמא: אם אישה נפרדה מבחור בגלל שהוא היה נזקק וחסר ביטחון ביחסים איתה, כדי לשכנע אותה לחזור איתו, עליו להראות לה שהוא עכשיו יותר עצמאי רגשית.

הוא צריך לתת לה לקבל את התחושה (על ידי שיחה איתה בטלפון ובאופן אישי) שהוא רוצה אותה בחזרה, אבל הוא לא צריך אותה בחזרה כדי להיות מאושרת.

הוא כבר שמח.

הוא בטוח, שמח, חזק רגשית ונהנה מהחיים איתה או בלעדיה.

הוא רוצה אותה בחזרה, אבל לא צריך אותה בחזרה.

כשתוכל לראות בעצמה שהוא באמת השתנה וכבר לא זקוק לה לרווחתו הרגשית, היא תהיה הרבה יותר פתוחה לחזור שוב.

מצד שני, אם הוא רק אומר דברים כמו,'אנא תן לי הזדמנות נוספת. אני כל כך מתגעגע אליך. אני לא יכול לאכול או לישון בלעדיך, 'זה פשוט מדגיש בפניה שהוא עדיין אותו בחור שהיא נפרדה ממנו וששום דבר לא ישתנה אם הם יחזרו להיות יחד.

דוגמה נוספת היא כאשר גבר נפרד מכך שהוא חושש רגשית מדי עד כדי כך שהוא בדרך כלל חושש לעמוד על שלו כלפיה ואנשים בכלל.

כדי לגרום לה לרצות לחזור איתו, עליו להראות לה שהוא עכשיו חזק יותר רגשית ושהוא יכול לעמוד על שלו.

אם היא תבדוק אותו (למשל על ידי היותו קר או כלבה כלפיו, על ידי דחיפתו סביבו) הוא צוחק כעת על ניסיונותיה להתעסק איתו, במקום לקחת את זה ברצינות כה רבה.

לדוגמא: אם היא אומרת,'אני רוצה לבוא למקום שלך ולקחת את שאר הדברים שלי,'במקום רק לתת לה,'כן גברתי!'סוג של תשובה, הוא יכול לומר,'הדברים שלך? ובכן, זרקתי את זה כבר. מכרתי את הדברים הטובים לחנות משכנתא, אבל את השאר פשוט זרקתי. מצטער!'ואז לצחוק.

לאחר מכן היא תראה שהוא לא רק עומד על שלו, אלא הוא גם מסוגל לעשות את זה בצורה שגורמת לה לחייך ואפילו לצחוק.

פתאום היא מבינה שמשהו באמת השתנה בו והיא מתחילה לחוש כלפיו שוב כבוד ומשיכה.

מאותו הרגע ואילך, ההחלטה אם לחזור שוב או לא הופכת לה להרבה יותר קלה מכיוון שהיא מרגישה כעת נמשכת לגרסה החדשה שלו.

כאשר האקס שלך חווה אותך החדש, זה גורם לה להוריד את השומר והיא מתחילה לחשוב,'למה הייתי כל כך מבולבל אם לחזור עם האקס שלי או לא? הוא לא דומה לבחור שהייתי מכיר. הגרסה החדשה הזו שלו היא איך שתמיד רציתי שהוא יהיה. הייתי משוגע לתת לו ללכת. ”

משם, אתה פשוט צריך להמשיך ולבנות על תחושות הכבוד והמשיכה שלה ולהנחות אותה בחזרה למערכת יחסים איתך.

סיבה נוספת שבגללה האקס שלך אולי אומר שהיא מבולבלת אם לחזור איתך או לא היא ש ...

2. היא מושפעת מחברותיה הרווקות

היא מושפעת מחברותיה הרווקות

לפעמים, כאשר אישה צעירה וחסרת ניסיון במערכות יחסים, או מנהלת יחסים קרובים מאוד עם חברותיה, היא עשויה להיות מושפעת בקלות מדעותיהן.

לדוגמא: חברות של אישה אולי לא יאהבו את החבר שלה (או את בעלה), ולכן כשהיא שוברת אותו הם עשויים לומר דברים כמו,'סוף כל סוף! הוא בסך הכל טעה בשבילך ילדה. קיבלת את ההחלטה הנכונה להיפרד ממנו. הוא פשוט היה רציני ומתוח סביבנו. לפחות עכשיו תוכלו ליהנות קצת ולהירגע. יש שם הרבה חבר'ה לוהטים שתוכלו לפגוש, אז אל תדאגו לו. בואו נהנה קצת. '

ואז, אם הוא ינסה לחזור איתה, היא ככל הנראה תגיד לו שהיא מבולבלת אם לחזור איתו או לא בגלל שדעות חבריה יכבידו עליה.

לחלופין, אישה יכולה גם לחשוב שהיא פשוט צעירה מכדי להתיישב והיא עלולה להרגיש מקנאה בחברותיה שנהנות מחיי הרווקות והן חופשיות לצאת לברים, להשתכר ולקטוף בחורים אם הם רוצים.

זה יגרום לה להרגיש לא בטוחה בקשר לחזרה עם האקס שלה כי היא תרגיש נמשכת לאורח החיים של הנערה הרווקה ולכל הכיף שיכול להיות לה עם חברותיה.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר אותה, אתה צריך לוודא שהקשר שהיא מנהלת איתך מעכשיו מרגיש לה טוב יותר מחיי הרווקות וחשוב יותר מכל מה שחבריה יגידו עליך.

אם היא מאושרת בקשר שלה איתך והיא מרגישה כלפיך כבוד, משיכה ואהבה, היא תושפע הרבה פחות ממה שחברותיה אומרות או עושות.

בשלב זה, כמה חבר'ה מקווים כי לתת מקום לאקס שלהם קצת מקום לבלות עם חבריה היחידים יביא לכך שהיא בסופו של דבר תשתעמם מכך ותחזור אליו בריצה.

לדוגמא: בחור יכול לומר לאקס שלו,“עשה מה שאתה צריך לעשות. קח קצת זמן לחשוב על הדברים ואז כשאתה מוכן נוכל להתחבר ולראות לאן הדברים הולכים. אני אחכה לך כל עוד זה ייקח. '

לאחר מכן הוא עלול להפסיק לתקשר איתה למשך 30 או 60 יום (במקרים מסוימים אפילו יותר מזה) ולקוות שהכל פשוט יסתדר ביניהם שוב.

עם זאת, כאשר הוא לא שומע ממנה, הוא מתחיל לשאול,'למה היא לא מתקשרת אליי? האם היא זקוקה ליותר זמן? האם היא עדיין מבולבלת אם היא רוצה לחזור איתי או לא? האם הכירה בחור אחר? האם היא מאוהבת ועכשיו שכחה ממני? '

ברוב המקרים, אישה פשוט תמשיך הלאה אם ​​האקס שלה יתעלם ממנה זמן רב מדי.

אחרי הכל, די קל לנשים לקיים יחסי מין.

כל מה שהיא צריכה לעשות זה לצאת לבר או למועדון לילה ושיהיו המון בחורים שרוצים לתקוע את זה.

כמו כן, אם היא תיכנס לאפליקציית היכרויות מקוונת או לאתר, יהיו לה מיד 100 או אפילו 1,000 בחורים שיעמדו לפגוש אותה באופן אישי.

אז הנה העניין ...

להגיד לאישה שתחכה לה כל עוד זה לוקח, בדרך כלל לא תיפטר מהבלבול שלה ותגרום לה לומר,'אתה יודע מה? שיניתי את דעתי. מכיוון שהיית מוכן לחכות בסבלנות כל כך, זה בטח אומר שאתה האחד. אני עומד להישאר איתך. '

כמובן, במקרים נדירים אישה תגיד את זה, אבל ברוב המקרים היא לא.

אם להחזיר אותה היה כל כך פשוט, לא היית שומע קורא את זה ולומד ממני כרגע, נכון?

פשוט היית נותן לה קצת מקום והיא הייתה חוזרת.

עם זאת, אינסטינקט המעיים שלך אומר לך שלתת לה מקום כנראה לא יעבוד איתה הפעם.

משהו לא נראה בסדר ואתה יודע שסביר להניח שהיא תנסה להתקדם בלעדיך.

אז מה עליכם לעשות במקום?

תגרום לה להרגיש נמשכת אליך שוב.

ממש נמשך.

בכך שהיא גורמת לה להרגיש נמשכת אליך בדרכים שהיא באמת רוצה (למשל על ידי הרגשתה נשית וילדותית בנוכחותך, להיות יותר דומיננטית רגשית ממנה, לגרום לה לצחוק ולהרגיש נרגשת להיות סביבך) תגרום לה לשנות אוטומטית את דעתה לגבי הפרידה.

לכן, אל תבזבזו זמן בהמתנה שתחליט ותסכן לאבד אותה לחלוטין.

במקום זאת, כדי לגרום לה להפסיק לחוש מבולבלת אם היא רוצה להיות איתך או לא, אתה צריך לעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה שלה.

כשתגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים חדשות ומרגשות, היא תבין שאהבתה אליך חזקה ממה שאי פעם חשבה שאפשר.

ואז, המחשבה לאבד אותך מדאיגה אותה והיא הופכת למי שרוצה לחזור איתך לפני שתחליט להמשיך בלעדיה.

סיבה נוספת מדוע אישה תגיד שהיא מבולבלת אם לחזור איתך או לא היא ש ...

3. היא מובילה אותך בזמן שהיא מנסה בסתר למצוא בחור מחליף

היא מובילה אותך בזמן שהיא מנסה למצוא בחור מחליף בחשאי

במקרים מסוימים, אישה עשויה לומר לעצמה,'אני הולך לשמור על האקס שלי לזמן מה עד שאמצא את עצמי בחור אחר. ככה, אם אני לא פוגש מישהו אחר ונמאס לי להיות רווק, האקס שלי תמיד יהיה כגיבוי 'אוֹ,'אני אשמור עליו עד שאמצא בחור חדש. בדרך זו, אני לא אצטרך להיות זה שנפגע מכך שראה אותו ממשיך להתקדם מהר יותר ממני. '

אז היא עשויה לתת לו אותות מעורבים (למשל להיות ידידותי ולגרום לו לחשוב שהיא מעוניינת לחזור יחד. ואז, להתקרר ולהגיד דברים כמו,'אני מבולבל אם אני רוצה לחזור איתך או לא. בבקשה תפסיק לדחוף אותי לקבל החלטה. אני עדיין זקוק ליותר זמן, אנא כבד את זה ”) בזמן שהיא ממשיכה לחפש באופן פעיל גבר חדש מאחורי גבו.

יש בחורים שלא רוצים לקבל את זה שאולי זו התחבולה שלה ואולי אפילו אומרים,“האקס שלי לא כזה. היא הולכת להישאר נאמנה אלי למרות שאנחנו נפרדים בגלל האהבה המדהימה שהיינו חולקים. היא אישה טובה, אז אני יודעת שהיא לא תלך לישון עם איזה בחור אקראי. האהבה אותה ואני נהגנו לחלוק תזכיר לה שאנחנו אמורים להיות ביחד. זה לבדו ימנע ממנה לחפש בחור אחר עד שהיא תהיה מוכנה לחזור איתי. '

עם זאת, חשיבה כזו היא נאיבית והיא טועה לגמרי ברוב המקרים.

עזרתי לכל כך הרבה לקוחות מאמנים טלפוניים להחזיר את האישה לשעבר שלהם וגברים לעיתים קרובות אומרים משהו כמו,'היא שונה. היא לא ישנה בקלות 'או,' היא לא הייתה עושה את זה. היא אמרה שהיא לא מעוניינת לצאת עם אף אחד אחר כרגע. '

הוא ממש מאמין למה שהיא אומרת.

לרוע המזל, ברוב המקרים, האישה ניסתה למצוא בחשאי בחור חדש מאחורי גבו, או כבר ראתה בחור חדש ושמרה עליו לחלוטין.

כל כך הרבה לקוחות יצרו איתי קשר כדי לספר לי דברים כאלה.

הנה העניין ...

נשים רבות יכולות להסתכל לך ישר בעיניים ולהגיד,'זה לא אומר שאני רוצה בחור אחר או שאמשיך הלאה. אני לא מעוניין לצאת עם בחורים אחרים. אני פשוט מרגיש מבולבל עכשיו וצריך עוד קצת זמן לחשוב. תוכל לעשות זאת עבורי? אתה יכול פשוט להיות קצת יותר סבלני? '

היא אולי הייתה אישה ממש טובה, אוהבת, כנה, אכפתית ואדיבה במהלך הקשר, אבל הדבר העצוב הוא שנשים מתחלפות כשהן מחליטות להיפרד מבחור.

אחרי הכל, היא אינדיבידואלית ובגלל זה היא הולכת לדאוג לרגשותיה לפני שלך.

אולי אתה עדיין חושב עליה שהיא האישה האדיבה, האוהבת והכנה שהייתה, אבל היא צריכה לשנות את הגישה אליך כדי להגן על עצמה מפני להיפגע.

ברוב המקרים שראיתי, האישה כבר תיפגש עם בחור אחד או שניים שמעוניינים בה (למשל עמית לעבודה, חבר של חבר, חבר לשעבר, בחור אקראי שפגשה בזמן שהיא הייתה איתך, אותה בּוֹס).

ואז, בזמן שאתה ממתין לה להחליט, היא מתכוננת לספר לך משהו כמו,'אני מצטער. פגשתי מישהו אחר. אני יודע שחיכיתם לי, אבל זה נגמר בינינו. הייתי מבולבל לפני עד שפגשתי את הבחור החדש הזה. כנראה הייתי צריך לומר לך מוקדם יותר, אבל לא רציתי שתכעס. '

כל כך הרבה מלקוחות האימון הטלפוני שלי אמרו דברים כמו,'היא הפכה לאדם אחר לגמרי. היא מעולם לא הייתה כזו לפני כן. היא פשוט הייתה כל כך קרה כלפיי. איך היא יכולה להשתנות ולהפוך לאנוכית כל כך? '

פָּשׁוּט.

היא הייתה אינדיבידואל לפני שנכנסה איתך למערכת יחסים, בזמן שהיא במערכת יחסים והיא עדיין אינדיבידואלית עכשיו כשאתה ונפרדת.

כך גם לגביכם.

רק בגלל שאתה והיא היית מאוהב ונהנית ממערכת יחסים נהדרת במשך זמן מה, זה לא אומר שאתה והיא הפכתם לזה.

תמיד היית ועדיין שני אנשים.

ההבדל היחיד הוא שכשהיית בקשר היית שני אנשים שהחליטו להיות ביחד.

עכשיו אתה פרט שרוצה להיות איתה והיא אינדיבידואלית שמבולבלת אם היא רוצה להיות איתך או לא.

אז מה עליכם לעשות?

תצפה בסרט הזה…

עליכם להתחיל לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם בדרכים החשובות לה באמת.

אל תטעו בהנחה שרק בגלל שאתה והאקס שלך פעם אהבתם ומדהימה, היא הולכת להיות נאמנה לכם ב 100% עכשיו כשנפרדתם.

אלא אם כן יש לה רגשות עזים כלפיך והיא נוטה לחזור איתך, היא פשוט לא תרגיש כבוד לומר'לֹא'לבחור אחר אם הוא בא וגורם לה להרגיש נמשכת בדרכים שחשובות לה באמת (למשל. הוא גורם לה להרגיש נשית וילדותית, ואילו התחלקת להרגל פשוט לגרום לה להרגיש חברה או'אחד מהבנים'מסביבך).

אז במקום לתת לה את ההזדמנות להתחבר עם מישהו אחר ולעשות פוטנציאל להמשיך, אתה פשוט צריך לגרום לה להתחבר מחדש לתחושות האהבה הישנות שלה אליך על ידי כך שהיא תחוש כבוד ומשיכה לגרסה החדשה והמשופרת שלך .

לדוגמא: אם בחור היה מעצבן במערכת היחסים (למשל תמיד מציק לה למשוך את תשומת לבה, לבקר אותה, להיות מטופש יותר מדי כדי למשוך את תשומת לבה, להתווכח איתה כל הזמן), הוא יצטרך להראות לה ש הוא התחלף וכעת הוא אדם כריזמטי, מקסים, חביב יותר.

אם הוא היה שולט מדי, הוא צריך להראות לה שהוא כבר לא דואג למה היא עלולה לחשוב, להרגיש או לעשות כשהוא לא בסביבה.

כשאתה גורם לאקס שלך להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש (למשל מכבד, נמשך, נרגש, מאוהב) בכל פעם שאתה מתקשר איתה מעתה והלאה (למשל בשיחת טלפון, או באופן אישי) המחשבה להתחבר עם בחור אחר ייעלם ממוחה.

ואז היא מתחילה לחשוב,“למה אני טורח לחפש מישהו אחר כשהאקס שלי הוא בעצם הגבר שאני באמת רוצה? הסיבה היחידה שחשבתי שאני רוצה בחור אחר הייתה בגלל שהאקס שלי לא היה מסוג הגברים שרציתי שהוא יהיה, אבל זה בהחלט לא המקרה יותר. הוא בהחלט השתנה ואני מאוד אוהב את הבחור שהוא הפך להיות. הייתי טיפש לאבד אותו. אני לא מבולבל עכשיו. אני רוצה אותו חזרה.'

ברגע שהיא מתחילה לחשוב ככה, היא פותחת את עצמה לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים.

ואז, אתה והיא יכולים לחזור ולהמשיך ולהיות זוג טוב עוד יותר ממה שאי פעם היית.

יש תקופות נהדרות לפניך.

סביר להניח שהיא מחכה שתממש את זה.