3 רגשות עוצמתיים שיגרמו לאקס שלך להתחיל לרצות אותך בחזרה

3 רגשות חזקים שיגרמו לאקס שלך להתחיל לרצות אותך בחזרה

כשאישה נפרדת מבחור, זה בדרך כלל בגלל שאיבדה לו כבוד, משיכה ואהבה לאורך זמן.

אז אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך להתחיל לרצות אותך בחזרה, אתה צריך לגרום לה להרגיש את הרגשות העוצמתיים הבאים ...

1. כבוד

הערכה

מה זה כבוד?

על פי המילון, כבוד מוגדר כ:

הערכה (שֵׁם עֶצֶם): תחושה של הערצה למישהו או למשהו שמעורר יכולותיו, תכונותיהם או הישגיהם.כשאישה מאבדת כבוד לבחור, זה בדרך כלל בגלל שהוא הפסיק להתנהג בדרכים המאפשרות לה להביט אליו ולהעריץ אותו.

לדוגמא: בחור יכול להתנהל בצורה הטובה ביותר כשהוא פוגש אישה לראשונה ומתוודע אליה, ולכן הוא פועל הרבה יותר בטוח, אסרטיבי, אוהב או שאפתן ממה שהוא באמת.

ואז, ברגע שהם נקבעים במערכת יחסים, הוא עלול להפסיק להתנהג באותם דרכים אטרקטיביות ולהיות דביק ומפקפק בעצמו, לקחת אותה כמובנת מאליה או להפסיק להתמקד במטרותיו לבלות איתו את כל זמנו.

כשזה יקרה, אישה ככל הנראה תתחיל לחשוב,'מה קורה פה? מה קרה לבחור הבטוח / אוהב / שאפתן שהתחברתי אליו? הבחור הזה נצמד מדי / מתייחס אלי רע / לא הולך לשום מקום בחייו. אני לא בטוח אם אני רוצה להיות איתי יותר 'ואז היא מתחילה לאבד את הכבוד אליו.

אם הבחור לא מבין שזה קורה וממשיך לחשוב ולהתנהג באותן דרכים לא אטרקטיביות (למשל להיות חסר ביטחון, להתייחס אליה בצורה רעה, לא לעמוד ביעדים הגדולים שלו בחיים), אישה תתחיל לאבד בהדרגה משיכה ל אוֹתוֹ.

לאחר זמן מה, היא עשויה להיפרד ממנו ולהגיד משהו בסגנון,'אני פשוט לא יכול להיות איתך יותר. אני כבר לא מכבד אותך. הפכת לאדם אחר מהבחור שהיית כשנפגשנו לראשונה. אני לא אוהב את מי שהפכת להיות. זה נגמר.'

אז בחור עשוי לנסות להחזיר לעצמה את הכבוד שלה בכל הדרכים הלא נכונות.

לדוגמא: הוא אולי ינסה לגרום לה לכבד אותו שוב על ידי ...

  • להיות נחמד אליה במיוחד.

לפעמים בחור מקווה שאם הוא ממש ממש נחמד לאקס שלו (למשל עושה כל מה שהיא רוצה, מתנהג כמו חבר טוב באמת שרק רוצה לעזור לה ולשמח אותה, מנהל עבודות שליחויות, תומך כשהיא הולכת במהלך זמנים קשים) היא תבין פתאום שהוא יקר מכדי להפסיד ואז תשנה את דעתה.

עם זאת, לאישה לא אכפת כמה בחור נחמד אליה אם אין לה רגשות מיניים או רומנטיים מספיק חזקים כלפיו.

בטח, היא אולי תעריך את היותו בחור טוב עבורה אחרי הפרידה, אבל רוב הנשים לא יחשבו פתאום,'נו טוב, זה משנה הכל. הוא כל כך נחמד אלי, אז אני צריך לחזור איתו. אני לא יכול לאבד בחור טוב! יש כזה מחסור בהם! '

מה שרוב הבחורים לא מבינים זה שרוב החבר'ה הם בחורים טובים, במיוחד ביחסים שלהם עם נשים.

... ונשים יודעות את זה.

לכן, למצוץ על ידי היותך ממש נחמד לא ממש גורם לנשים לחשוב שהן חייבות לחזור איתך כי אתה יקר מכדי להפסיד.

למעשה, אם אישה תבין שהאקס שלה פועל רק ככה מתוך ייאוש, היא תאבד עוד יותר כבוד אליו.

כמו כן, אם הוא ימשיך להיות נחמד, נדיב ולתת לה כשהיא קרה או לא מכבדת כלפיו, היא תאבד את הכבוד אליו כי אין לו את הכדורים לשים לגרום לה לכבד אותו.

הוא פשוט משלים את ההתנהגות הגרועה שלה כדי שהוא יוכל להיות בסביבה, מה שאישה רואה כמיואש.

... וייאוש אצל גברים הוא מפנה עצום עבור נשים.

העניין הוא שאישה לא רוצה שבחור ירגיש שהוא צריך למצוץ אליה כדי להחזיר לה את הכבוד.

כדי להחזיר את הכבוד שלה, כל מה שבחור צריך לעשות הוא להראות לה (דרך שהוא מדבר עכשיו, חושב, מתנהג, מתקשר איתה ומגיב למה שהיא אומרת ועושה) שהוא עכשיו מסוג הגברים שהיא יכולה להיראות עד לכבוד.

לכן, למרות שאין שום דבר רע בלהיות בחור טוב ולהיות נחמד לאישה, זה לא מה שיגרום לה לכבד אותך ולרצות אותך שוב.

הטעות הנפוצה הבאה שעושים בחורים רבים כשמנסים להחזיר לעצמה את הכבוד של אישה לשעבר היא ...

  • אומר לה שהוא ישנה כל מה שהיא רוצה אם היא פשוט תגיד לו מה לעשות.

בחור יכול לומר משהו כמו,'אני אעשה כל מה שאתה רוצה שאעשה. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאשנה ואני אעשה את זה. אני מבטיח. אני אעשה זאת. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאשנה. '

עם זאת, בקשה מאישה שתגיד לך מה היא רוצה שתשנה לגבי עצמך היא למעשה אחת הדרכים המהירות ביותר לאבד עוד יותר מכבודך כלפייך.

למה?

אישה לא רוצה להיות מורה של בחור איך להיות גבר במערכת יחסים עם אישה.

כדי שהיא תוכל לכבד אותו שוב, היא רוצה שהוא יוכל להבין את זה לבד (או לקבל עזרה ולא לספר לה על זה) ואז לעשות לעצמו כמה שינויים.

כאשר הוא עשה זאת (כלומר תוך מספר ימים או שבוע), הוא צריך לתקשר איתה בשיחת טלפון או באופן אישי (לא באמצעות טקסט) ולהראות לה שהוא עכשיו סוג הגבר שהיא יכולה להרגיש גאה. של, להסתכל למעלה, לכבד ולהרגיש נמשך.

דרך אגב…

הוא לא צריך לספר לה על כל הדרכים שהוא שינה.

הוא רק צריך להיות הגרסה החדשה והמשופרת של עצמו והיא תקלוט בזה.

נשים טובות מאוד לנתח את פרטי ההתנהגות של הגברים כשהן מתקשרות איתן, ולכן היא תקלוט את השינויים העדינים (אך חשובים לה מאוד) שהוא ביצע (למשל, הוא יותר סוער עכשיו, הוא יותר כריזמטי, הוא לא לא נהיה חסר ביטחון כשהיא בודקת את הביטחון שלו בכך שהוא קר או כלבה).

הנה הדבר ...

רוב הנשים לעולם לא יודו בפניך במה הן באמת רוצות שתשנה כי הן לא רוצות ללמד אותך את הפרטים העדינים שבאמת משמחים אישה כשהם עם גבר.

לכן, אם אתה שואל אותה מה היא רוצה שתשנה, היא כמעט תמיד תגיד לך דברים שאפילו לא ממש אכפת להם מהם (למשל לשטוף את הכלים יותר, לקנות לי עוד דברים, להקשיב לי יותר).

הטעות הבאה שעושים כמה חבר'ה כשמנסים להחזיר את הכבוד של האקס שלהם היא ...

  • קונה מתנות שלה או משלם עבור חלק מהוצאותיה.

לפעמים בחור יכול לומר לעצמו,'האקס שלי אמר שהיא כבר לא מכבדת אותי. לכן, אולי אם אני מפזר אותה במתנות ואדאג לחלק מההוצאות שלה, היא תראה שאני מסוג הבחור שהיא יכולה לסמוך עליו. זה יראה לה שאני יכול לתמוך בה ושאני אפילו נדיב כזה כשהיא קרה וכלבה כלפיי. כשאעשה את זה היא תתחיל לכבד אותי שוב והיא תרצה לתת לי הזדמנות נוספת. '

עם זאת, אישה לא מכבדת, מרגישה נמשכת ומתאהבת בבחור בגלל מה שהוא יכול לקנות עבורה.

היא מכבדת, מרגישה נמשכת אליו ומתאהבת בו בגלל האופן שבו הוא גורם לה להרגיש כשהוא מתקשר איתה.

... וזה בחינם.

זה מבוסס על האופן שבו אתה מדבר, מתנהג ומגיב אליה כשאתה מתקשר איתה.

במילים אחרות, כשאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון או באופן אישי, האם אתה גורם לה להרגיש נמשכת ומאושרת, או מכובה ולא נוחה?

זה מה שמשנה.

עם זאת, הרבה חבר'ה לא מכירים את האמת הפשוטה הזו, ולכן הם מקווים לקנות את אהבתם לשעבר על ידי כך שהם מראים לה עד כמה הם מוכנים להוציא עליה כסף.

לדוגמא: בחור עשוי לקנות לאישה מתנות יפות ולשלם עבור הוצאותיה והיא אולי אפילו תגיד,'תודה, אתה כל כך חביב'והיה נחמד אליו לפני שתסיים את שיחת הטלפון או תבקש ממנו לעזוב.

עם זאת, זה לא מחזיר אותה, במיוחד אם הוא היה לא מושך על ידי הפגנת חוסר ביטחון, ספק עצמי וסרבול כשסביב.

נשים נמשכות לביטחון, לא לחוסר ביטחון.

לכן, למרות שהוא כנראה רק הוציא עליה חצי או רוב משכורתו, לא אכפת לה והיא לא רוצה שהוא יחזור כי ההתנהגות שלו לא גורמת לה להרגיש נמשכת אליו מינית.

אם היא תמצא את עצמה שוקלת לתת לו הזדמנות נוספת מתוך רחמים, היא עשויה לשאול את עצמה,'האם אני באמת רוצה להיות עם בחור שמנסה להרוויח את הכבוד והאהבה שלי בקניית לי מתנות, למרות שהוא לא יודע לגרום לי לרגשות אמיתיים כלפיו? האם זה ישמח אותי? האם עלי לנצל אותו רק לזמן מה? '

זה לא סוג של דפוס חשיבה שאתה רוצה שהאישה שלך תיכנס אליו.

זה לא עובד להחזיר אקס, אבל במקרים הנדירים בהם אשה אכן שומרת על הבחור, היא פשוט משתמשת בו ולא נותנת לו את מה שהוא רוצה (כלומר אהבה, חיבה, מין, מחויבות).

מה שבאמת עובד להחזיר אקס זה להתמקד ברגשות שלה.

אתה חייב לגרום לה להרגיש משהו לגבי הגרסה החדשה והמשופרת שלך (למשל. אתה יותר בטוח וחזק עכשיו מבחינה רגשית, אתה מתקדם ביעדים הגדולים שלך בחיים, אתה גברי יותר רגשית, אתה ' מחדש יותר כריזמטי).

כאשר היא יכולה לראות בעצמה שאתה גבר חדש לגמרי, אז זה מרגיש טבעי ונורמלי שהיא תפיל את המשמר ותפתח לרגשות הכבוד שלה כלפיך.

אז ראשית עליך להתמקד בהחזרת הכבוד שלה.

ואז אתה צריך להתמקד בתחושותיה של ...

2. משיכה

מְשִׁיכָה

מהי משיכה?

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה על מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

ללא משיכה, אישה תתקשה להתחבר לתחושות האהבה הרומנטית אליך, ולכן היא פשוט תנסה להמשיך הלאה עם בחור אחר שגורם לה להרגיש נמשכת.

איפה שחבר'ה מסוימים מפשלים זה על ידי ניסיון לגרום לאישה להרגיש נמשכת בכל הדרכים הלא נכונות.

לדוגמא: בחור עשוי לנסות לגרום לאקס שלו להרגיש נמשך על ידי ...

  • לובש בגדים טובים יותר, מאבד או עולה במשקל או מקבל תסרוקת חדשה.

כאשר יש חבר'ה שמגלים שהם צריכים לעורר מחדש את תחושות המשיכה של האישה לשעבר שלהם, הם מיד טועים לחשוב על משיכה במונחים של הפיזית.

לדוגמא: הוא יתחיל ללבוש בגדים טובים יותר (למשל, אם הוא בחור של ג'ינס וטי-שירט, הוא יתחיל ללבוש בגדי מעצבים יקרים), יקבל תסרוקת חדשה וילך לחדר כושר בתקווה לרדת במשקל, או צובר קצת שרירים.

הוא מקווה שכשהוא יתקל באקסית שלו, היא תתרשם מהמראה החדש שלו ויחשוב,'וואו! האקס שלי ממש השתנה. עכשיו הוא כל כך חם. אני פשוט אוהבת את הבגדים / התסרוקת / הגוף החדשים שלו. אני כל כך נמשך ומופעל על ידו עכשיו. מעניין אם נוכל לחזור שוב? אני רוצה אותו!'

עם זאת, למרות שאישה אולי מעריכה שהבחור ביצע כמה שיפורים במראה החיצוני שלו, זה לא הדבר העיקרי שנשים מתמקדות בו.

כאשר מחליטים אם לתת הזדמנות נוספת לאקס שלה או לא, אישה מחפשת אחר השינויים בדרך חשיבתו, סגנון השיחה והתנהגותו.

אם הוא עדיין אותו בחור שהיא נפרדה ממנו (למשל חסר ביטחון, קנאי, שולט, נזקק, רעוע), אז היא לא הולכת להרגיש פתאום נמשכת אליו רק בגלל שהוא לובש בגדים יפים יותר, יש לו תסרוקת חדשה או שרירים גדולים יותר.

לכן, אם אתה ברצינות לגרום לאקס שלך לרצות אותך בחזרה, אתה צריך לעורר את תחושות המשיכה שלה אליך שוב בדרכים החשובות לה באמת.

במילים אחרות, אל תבזבז הרבה זמן בשינוי המראה הפיזי שלך (אלא אם כן זה משהו שאתה רוצה לעשות למען עצמך, לא בשבילה).

במקום זאת, התמקדו באמירה ובביצוע סוגי הדברים שהולכים להמשיך ולהפעיל את רגשותיה כלפיכם (למשל להיות בטוחים וכריזמטיים, לגרום לה לצחוק ולחייך כשאתם מתקשרים איתה, להיות גברית רגשית ולגרום לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותך).

כשאתה עושה את זה, היא מרגישה שוב נמשכת אליך.

משם, אתה יכול לבנות על ניצוץ המשיכה הזה על ידי כך להראות לה שאתה באמת גבר אחר עכשיו.

זו הדרך הטובה והמהירה ביותר לגרום לאקס שלך להתחיל לרצות אותך בחזרה אמיתית.

טעות נוספת שבחורים יעשו לעיתים קרובות בניסיונותיהם למשוך מחדש אקס היא ...

  • שוכב או מתרברב בכך שנשים אחרות מתעניינות.

לדוגמא: הוא יכול לומר לה,'אני כל כך נהנה להיות רווק. הייתי בלא מעט דייטים מאז שנפרדנו. '

הוא מקווה בחשאי שהרעיון שהוא יעבור עם אישה אחרת יזעזע אותה להבין מהו מלכוד שהוא, ואז יניע את תחושות המשיכה המינית אליו.

עם זאת, שקר או התרברבות על כך שנשים אחרות מתעניינות בך רק לעיתים רחוקות עובדות אם היא כרגע תופסת אותך בצורה שלילית (למשל, היא עדיין חושבת שאתה חסר ביטחון, היא יכולה לראות שאתה אפילו לא יודע למה היא רוצה שתשתנה לגרום לה להרגיש נמשכת, היא חשה שאתה מנסה בחשאי להחזיר אותה כדי לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר).

במקום פתאום לרצות אותך בחזרה כי היא מרגישה קנאה, אקס מכובה יחשוב משהו כמו,'שמח בשבילך. לא אכפת לי. אני שמח שעוברים הלאה. זה יותר טוב ממה שאתה מטריד אותי ומנסה להחזיר אותי כשאני אפילו לא נמשך אליך. '

לאחר מכן היא מתמקדת במציאת בחור מחליף שיגן על עצמה מפני שעלול להתחיל להתגעגע לשעבר שלה ולהרגיש קנאה שהוא ממשיך הלאה מהר ממנה.

במקרים מסוימים זה מוביל אותה לקיים יחסי מין עם בחור, ליהנות מזה ולמצוא עוד סיבה מדוע היא לא רוצה את האקס שלה בחזרה.

דרך אגב…

אם האקס שלך יגלה שאתה בעצם משקר לה על כך שנשים אחרות מתעניינות רק כדי לקנא בה, זה רק יגרום לה לאבד יותר כבוד ומשיכה אליך ואז להחזיר אותה הופך להיות הרבה יותר מאתגר.

במקרים מסוימים, אישה עשויה אפילו לנסות לנקום בך על ידי חיבור עם בחור אחר ואז לספר לך הכל על כמה שהוא נהדר בפעם הבאה שתתקשר איתה.

היא רוצה שתדע ששניים יכולים לשחק באותו משחק ונשים (ברוב המקרים) יכולות להיות יותר קלות מגברים.

לכן, אל תבזבזו זמן בניסיון להערים על האקס שלכם.

במקום זאת, התמקדו בלהיות מושכים יותר מבחינה רגשית עבורה (למשל להיות בטוחים יותר, כריזמטיים, לגרום לה לצחוק ולחייך כשמדברים איתכם, במיוחד אם היא כלבה וקרה).

כשתעשה זאת, היא תתחיל לשייך איתך רגשות טובים (למשל אושר, התרגשות, ציפייה) ותתחיל באופן טבעי להיפתח לרעיון לחזור איתך.

טעות נוספת של משיכת גב לשעבר היא ...

  • לשלוח לה הודעות SMS לדעתו היא דרך מגניבה בתקווה להרשים אותה.

איפה שיש בחורים שמשתבשים זה לחשוב שהם יכולים לגרום לאשה לשעבר לרצות לחזור שוב רק באמצעות טקסט.

לדוגמא: אם אישה נפרדה מבחור מכיוון שהרגישה שהוא ביישן מדי במערכת היחסים, הוא עשוי לשלוח הודעה כמו:'היי גברת יפה, חשבתי עליך וחשבתי שאעשה את היום שלך בלהגיד שלום.'

הוא מקווה שהיא תחשוב,'וואו, האקס שלי באמת השתנה. עכשיו הוא נשמע כל כך מגניב ובטוח. הוא פשוט כל כך סקסי. אני צריך לראות אותו שוב מייד! ”

עם זאת, ברוב המקרים, מכיוון שאישה אינה יכולה לראות את שפת הגוף של הבחור או לאמוד את מצב נפשו, היא בדרך כלל תגלגל את עיניה ותחשוב,'אוי ואבוי! זה נשמע כל כך גביני! האם הוא באמת חושב שאני הולך להאמין שהוא בטוח עכשיו רק בגלל שהוא מר מגניב באמצעות טקסט? קל להסתתר מאחורי הודעות טקסט, אבל אני מהמר שאם הוא היה מסתכל לי בעיניים, הוא היה אותו בחור ישן חסר ביטחון וביישן שנפרדתי ממנו. אני לא מאמין שהוא חושב שטקסט קטן ומחורבן ירשים אותי ויגרום לי לרצות אותו בחזרה. צוֹלֵעַ. ”

בהתבסס על כל שנות הניסיון שלי בסיוע לגברים להחזיר נשים, אני יכול לומר בביטחון כי הודעות טקסט צריכות לשמש אבן דריכה רק כדי להביא את האקס שלך לשיחת טלפון איתך.

בשיחת הטלפון תוכל אז לעורר באופן פעיל את תחושות המשיכה שלה על ידי כך שהיא גורמת לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לדבר איתך שוב.

כשאתה עושה את זה, השומר שלה יורד ואז תוכל לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי.

כשהיא חווה את האדם החדש בעצמה בעצמה, היא מתחילה לראות אותך בעיניים אחרות והמשיכה אליך מתעוררת באופן טבעי ואוטומטי.

מצד שני, אם תנסה להרשים אותה בהסתתרות מאחורי הודעות טקסט, היא כנראה תמשיך להזכיר לעצמה את כל הסיבות שנפרדה ממך.

לדוגמא: לא היית מספיק כדורית, היית חסר בטחון ונזקק מדי, לא הייתה לך תוכנית לחייך שאתה עוקב אחריה בלהט, בסופו של דבר התייחס אליה בסופו של דבר וכך הלאה.

אם היא רק תקבל ממך טקסטים, היא כמעט תמיד תניח שאתה פשוט עושה מעשה כדי להרשים אותה.

כתוצאה מכך, היא תאבד עוד יותר משיכה אליך ותרגיש טוב עם החלטתה לעזוב אותך.

3. אהבה

אהבה

מה זאת אהבה?

אהבה (שֵׁם עֶצֶם): תחושה עזה של חיבה עמוקה.
אהבה (פועל): להרגיש קשר רומנטי או מיני עמוק למישהו.

כשאישה נפרדת מבחור, זה בדרך כלל בגלל שהיא התנתקה בהדרגה מתחושות האהבה שלו אליו.

היא אולי אפילו תגיד משהו כמו,'אני פשוט לא אוהב אותך יותר,'אוֹ“הרגשות שלי כלפייך השתנו. אני כבר לא מרגיש אותו דבר. '

מה שזה באמת אומר זה,'ניתקתי את עצמי מהאהבה שחשתי אליך פעם. זה התחלף ברגשות שליליים יותר כמו אכזבה, חרטה, גועל או אדישות. '

להחזיר את האהבה

מה שהיא כנראה אפילו לא מכירה בעצמה זה שהאהבה שלה אליו עדיין חיה, אבל זה פשוט נדחק אל הרקע ומכוסה ברגשות שליליים.

כדי להחזיר את אהבתה, עליך להיפטר מאותם רגשות שליליים על ידי החזרת הכבוד שלה ואז לגרום לה להרגיש נמשכת אליך שוב.

כשאתה עושה את זה, היא באופן טבעי מתחברת מחדש לאהבה.

עם זאת, רוב החבר'ה לא יודעים על כך.

אז בחור עשוי לנסות לגרום לאישה לשעבר לאהוב אותו שוב על ידי ...

  • להסביר כמה היא מתכוונת בשבילו.

אתה הכל בשבילי! למה דון

אם לאישה אין רגשות כלפי האקס שלה, הוא אומר,“אני רוצה שתדע שאני עדיין מאוהב בך ואני רוצה שנישוב להיות ביחד. אתה מתכוון בשבילי לעולם וחיי ריקים וחסרי משמעות בלעדיך. כל מה שמעניין אותי זה אתה. אתה הכל בשבילי,'לא הולך לעשות לה כל כך הרבה הבדל.

בעיקרו של דבר, אם אישה איבדה כבוד ומשיכה לבחור, לא יהיה חשוב לה שהוא עדיין דואג לה.

היא אולי תרגיש קצת סנטימנטלית לגבי מה שהיה להם פעם ויכול להיות שהיא מרגישה קצת עצובה בשבילו, אבל זה לא יגרום לה לרצות אותו בחזרה.

למה?

אישה לא רוצה להיות עם בחור כי היא מרחמת עליו.

היא רוצה להיות איתו כי הוא גורם לה להרגיש כבוד, משיכה מינית ואהבה.

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך להתחיל לרצות אותך בחזרה, אל תטרח לספר לה מה אתה מרגיש.

אם היא לא אוהבת אותך כרגע, לא באמת יהיה אכפת לה איך אתה מרגיש.

במקום זאת, פשוט התמקדו בלגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש (כלומר מכבדת אתכם, נמשכת ומאוהבת).

כשתעשה זאת, היא תשמח לשמוע שעדיין אכפת לך ממנה.

עם זאת, אם תנסה להחזיר אותה מבלי לעורר את תחושותיה כלפייך קודם, היא פשוט תמשיך לדחוף אותך באמירה של דברים כמו,'אני רוצה שתפסיק לשלוח הודעות טקסט והתקשר אליי. זה באמת נגמר בינינו. אנא קבל את זה והמשיך הלאה. '

דרך נוספת שבחורים מנסים בטעות לגרום לאישה לשעבר לאהוב אותם שוב היא ...

  • להסביר לה כמה קשה למצוא את סוג האהבה שחוו יחד.

להגיד לאישה שהאהבה ששיתפת יחד היא יחידה במינה והיא לעולם לא תוכל להרגיש ככה עם אף אחד אחר היא חסרת טעם אם היא תאבד את הקשר עם רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

למעשה, להזכיר לה כמה דברים טובים היו וכמה עמוקה אהבתך הייתה רק להדגיש בפניה כמה דברים גרועים עכשיו.

במקום לגרום לה לחשוב,'הוא צודק! מה שהיה לנו יחד היה ממש מיוחד! לא משנה מה עוד השתבש בינינו, לפחות אני יודע שהיא באמת אוהבת אותי. אני לא צריך למהר להיפרד ממנו ככה. אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת, ”היא כנראה תחשוב,“כן, אהבנו זה את זה מאוד לפני כן, אבל זה לא מספיק. צריך לטפח ולגדל אהבה לאורך זמן, לא לקבל אותה כמובן מאליו ולהרוס לאורך זמן. הוא פשוט מצפה ממני לאהוב אותו בלי קשר לכל הדברים שהוא עשה בינתיים כדי להרוג את האהבה הזו בתוכי. אולי קשה למצוא בחור אחר שאוהב אותי כמו שהוא אוהב, אבל אני לא מוכן להסתפק בקשר עם בחור שלא גורם לי להרגיש כמו שאני רוצה להרגיש רק בגלל שהוא אוהב אותי, או בגלל אהבתנו הייתה נהדרת פעם אחת. '

לכן, אל תבזבזו זמן בניסיון לגרום לה להבין עד כמה האהבה והקשר היו גדולים בעבר.

רק תגרום לה להרגיש נמשכת לגבר שאתה עכשיו.

זכור: איך אתה גורם לה להרגיש עכשיו ומעתה הוא מה שחשוב באמת, לא איך שהיית גורם לה להרגיש בעבר.

טעות נוספת שהחבר'ה עושים היא ...

  • אומר לה שהוא יחכה שהיא תשנה את דעתה.

אם אישה אומרת דברים כמו,'עזוב אותי לבד. זה באמת נגמר בינינו, 'בחור עשוי לנסות לשכנע אותה לשנות את דעתה באומרו משהו כמו,'תראה, אני יודע שכרגע אתה מרגיש שאתה כבר לא יכול לאהוב אותי, אבל אל תמהר לקבל החלטה. בואו פשוט נקדיש זמן לחשוב על הדברים. אני אחכה לך ולא משנה כמה זמן זה ייקח. רק תבטיח לי שתחשבי על זה. אני יודע שנוכל לגרום לדברים לעבוד בינינו. אני מוכן לחכות כל עוד זה לוקח. '

אז הוא יכול לתת לה שבועות ואפילו חודשים של מקום בתקווה שהזמן הנפרד יגרום לה להבין עד כמה היא עדיין אוהבת אותו.

עם זאת, ברוב המקרים זה פשוט לא עובד.

למה?

כאשר אישה איבדה כבוד, משיכה ואהבה לבחור, לא לשמוע ממנו הרבה זמן למעשה עוזרת לה להתגבר עליו אפילו מהר יותר.

בזמן שהוא בחור טוב ומחכה בכנפיים שהיא תחזור, היא מנצלת את הזמן הנפרד כדי להתגבר על כאב הפרידה ואולי אפילו למצוא בחור מחליף.

ואז, כשהוא יוצר איתה קשר אחרי תקופה ארוכה, במקום שהיא אומרת,'אני כל כך שמח שנתת לי את הזמן בנפרד. הייתה לי הזדמנות לחשוב על הדברים וכעת אני רואה שאת ואני נועדנו להיות ביחד. בואו נחזור! יייי! ” היא ככל הנראה תגיד משהו כמו, 'אני מצטער. זה מאוחר מדי. כבר עברתי. אני רואה מישהו אחר עכשיו. '

למרות שזה בסדר גמור לתת לאישה כמה ימים של מקום לאחר הפרידה כדי לאפשר לדברים להירגע בינך לבינה, כל דבר שיותר מ -3 עד 7 ימים בדרך כלל גורם יותר נזק מתועלת.

לכן, אל תחכה בבית בתקווה שהאקס שלך יבין פתאום את הטעות שלה ויתחיל לרצות אותך בחזרה.

זה בדרך כלל לא קורה ככה.

אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך להתחיל לרצות אותך בחזרה, אתה צריך לעורר בתוכו את הרגשות העוצמתיים של כבוד, משיכה ואהבה.

לאחר מכן היא מטילה באופן טבעי את השומר שלה והרעיון לחזור איתך מתחיל להישמע לה טוב.