3 דברים שנשים מושכות שונאות את רוב הגברים הרווקים

3 דברים שנשים מושכות שונאות ברוב הגברים הרווקים

אם אי פעם שמעתם קבוצה של נשים מדברות על גברים כשהן יושבות סביב שולחן, הייתם שמים לב שהם מתלוננים על כל מיני דברים שקשורים לגברים.

עם זאת, בין כל הרעש של הדיונים האקראיים שלהם לעתים קרובות, ישנם כמה דברים נפוצים מאוד שמרגיזים נשים על גברים, אשר כל הזמן צצים שוב ושוב.

אחת הסיבות לכך שנשים מושכות שונאות את מיני הדברים על גברים רווקים שאני עומד לחשוף כעת, היא שזה בעצם הורס את ההזדמנות להיות עם הבחור. הוא אולי בחור טוב, אבל הוא פשוט לא מבין מה היא באמת רוצה ממנו.

ובנוגע אליך…

אם ביצעת שגיאות שעליהן אדבר במאמר זה, סביר להניח שפגשת נשים אטרקטיביות במהלך חייך שרצו להיות איתך, אך נאלצת לשנות את דעתן כי עשית אחת או יותר מהדברים האלה כדי לדחות את האישה ממך.

אז מה הם 3 הדברים הנפוצים האלה שנשים מושכות שונאות לגבי רוב הגברים הרווקים שהם פוגשים? הראשון הוא ...1. הם לא יודעים לגרום לה להרגיש נמשכת מינית

קל לנשים מושכות למשוך גברים למין

קל מאוד לאישה מושכת למשוך גברים למין ולזוגיות מכיוון שאנחנו הגברים נמשכים בעיקר למראה הפיזי של נשים.

רוב הגברים מוכנים לקיים יחסי מין עם אישה, גם אם הם לא אוהבים את האישיות שלה. גם אם היא קצת כלבה או שלא יהיה קשר אחרי המין, רוב החבר'ה עדיין מוכנים להדביק את זה, לשאוב, לקיים איתה יחסי מין וליהנות.

עם זאת, אותו כלל לא חל על האופן שבו נשים מרגישות נמשכות לגברים. אישה מושכת יכולה לקיים יחסי מין עם 95 מתוך 100 בחורים שמוכנים ומוכנים לקיים איתה יחסי מין, אך היא לא עושה זאת משום שרוב הבחורים אפילו לא גורמים לה להרגיש הרבה משיכה.

למה?

רוב הגברים עוברים את החיים במחשבה שנשים נמשכות לגברים בגלל אותן סיבות שגברים נמשכים לנשים. הם מניחים שנשים בעיקר נמשכות למראה הגופני של הגבר ושכל השאר די לא רלוונטי, אבל זה בכלל לא המקרה.

כדי לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית, מדובר במגוון שלם של דברים אחרים שאין להם שום קשר למראה שלך.

רוב החבר'ה שנשים אטרקטיביות פוגשות יעשו לֹא לדעת לגרום לה להרגיש נמשכת מינית, דרך שיחתם, עם שפת הגוף, האישיות, האווירה שלהם ואיך הם מגיבים למה שהיא אומרת ועושה.

95 מתוך 100 בחורים אפילו לא יודעים שיש דברים שהם יכולים לומר ולעשות סביב נשים שגורמות לנשים להרגיש מופעלות וגורמות לנשים להרגיש נמשכות. הם פשוט מניחים שנשים בוחרות גברים על פי מראה, בדיוק כמו שגברים בוחרים נשים על פי המראה שלהם.

הם גם מניחים שהם צריכים להיות בחור נחמד עבורה, להכיר אותה ואז אני מקווה שהיא תיתן לו צ'אנס. עם זאת, על ידי שימוש בגישה זו, בחור בדרך כלל יכול רק לגרום לאישה מושכת להרגיש אַהֲבָה בשבילו דרך ידידותית, ולא מְשִׁיכָה בשבילו בצורה מינית.

כדי להבהיר זאת, להלן ההגדרות המילוניות של חיבה ומשיכה ...

אַהֲבָה (שֵׁם עֶצֶם): תחושה עדינה של חיבה או חיבה.
מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): איכות או תכונה של מישהו שמעורר עניין,
חיבה או רצון.

בכל הנוגע למשיכה מינית, 'הרצון' המוזכר בהגדרת המילון משתנה ל'תשוקה מינית '. התשוקה המינית של האישה אליך חשובה לאין ערוך מחיבתה הידידותית כלפיך כבן אנוש.

רוב הבחורים הרווקים שאישה מושכת פוגשת אינם גורמים לה להרגיש משיכה מינית. הם רק גורמים לה להרגיש חיבה כי הם פשוט מרוכזים בלהיות בחור טוב, להיות נחמדים, לנהל שיחה מנומסת ולנסות להכיר אותה כאדם.

החבר'ה האלה אפילו לא יודעים לגרום לה להרגיש מופעלת בפלירטוט, על ידי יצירת אווירה מינית ביניהם, על ידי שימוש בשפת גופם בצורה מסוימת ועל ידי תגובה למה שהיא אומרת ועושה באופן שמדליק אותה. .

הם אפילו לא יודעים על הדברים האלה.

... וזה נהיה ממש מעצבן לנשים מושכות כאשר רוב הבחורים שהם פוגשים הם חסרי מושג לגבי זה.

אישה מושכת עוברת את החיים ביכולת למשוך גברים מאוד בקלות כי היא נראית טוב, אבל רוב הרווקים שהיא פוגשת לא גורמים לה להרגיש נמשכת. אלא אם כן יש לה מזל להיתקל בבחור שמבין איך לגרום לאישה להרגיש משיכה מינית, היא עוברת את חייה בחשיבה,“מתי אני אפגוש בחור שמדליק אותי? מתי אני אפגוש בחור שגורם לי להיות כל כך נמשך עד שאני רוצה לקיים איתו יחסי מין מייד? '

היא פשוט לא מרגישה את התחושה הזו לעתים קרובות מאוד מכיוון שרוב הבחורים שהיא פוגשת חושבים שמשיכה של אישה לגבר מבוסס על המראה שלו. הבחור חושב,'אוקיי, טוב אם יש לי שרירים, יש לי חולצה יפה ואני נראית טוב, אז היא עלולה להרגיש נמשכת אליי ורוצה אותי'כי הוא עושה את הטעות ולחשוב שנשים מרגישות משיכה לגברים מאותן סיבות כמו שגברים מרגישים משיכה כלפי נשים.

הוא מנסה להיבחר על ידה על סמך איך שהוא נראה, במקום להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת למי שהוא כבחור. במילים אחרות, הוא בעצם קצת ילדה על הדרך בה הוא מנסה למשוך בן זוג. הוא מקווה שהיא מרגישה נמשכת לאיך שהוא נראה ואז רוצה לקיים איתו יחסי מין, אבל ככה זה פשוט לא עובד.

הדבר הבא שנשים מושכות שונאות ברוב הגברים הרווקים שהם פוגשים הוא ...

2. קל מדי להרשים אותם

לרוב הגברים הרווקים קל מדי להרשים

לא רק שרוב החבר'ה נמשכים אליה מיד בגלל המראה שלה, אלא שהם גם מתרשמים ממנה באופן מיידי בגלל זה.

לכן, מה שקורה לנשים מושכות הוא שהיא באמת לא צריכה לעשות שום דבר אחר (מלבד להיראות טוב) כדי להרשים את רוב הגברים הרווקים שהיא פוגשת. הגברים כבר מתרשמים כי היא מושכת.

עם זאת, זה לא מאוד מרגש אותה.

זה אותו דבר שוב ושוב.

כשהיא עוברת את החיים, היא מבינה שאין הרבה חבר'ה שהם מספיק חכמים כדי להיות קצת אתגר עבורה ולגרום לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותם.

מבחינתה החיים הם מקרה של גברים שרק עומדים עם הזין שלהם בחוץ ואומרים,'אשים את זה ... אעשה איתך יחסי מין'אוֹ'תן לי צ'אנס ... אני יכול להיות חבר שלך? האם אוכל לקיים איתך יחסי מין? 'כולם פשוט מרחפים סביבה.

עם זאת, זה לא מרגש אותה.

מה שהיא רוצה זה לחוות בחור שיכול לגרום לה להרגיש נמשך, אבל גם לגרום לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותו ולבנות את העניין שלו מספיק עד כדי כך שהוא ייתן לה הזדמנות להיות איתו.

זה מרגש אותה.

יש בחורים שקוראים מאמר זה כרגע אולי חושבים,“מדוע נשים צריכות להקשות כל כך? מדוע חייבים להיות משחקי המוח המדממים האלה? מדוע זה לא יכול להיות פשוט מקרה שאני אוהב אותה, היא מחבבת אותי, אז בואו ניכנס לזה? '

הסיבה לכך היא שרוב הבחורים שהיא פוגשת מוכנים לעשות את זה איתה. היא לא יכולה לעזור לעובדה שהיא מרגישה יותר נמשכת לבחורים שהם קצת אתגר ושגורמים לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותם. היא לא יכולה שלא.

כנ'ל לגבי האופן שבו גברים מרגישים נמשכים לנשים ...

נשים עוברות את החיים בתלונות,'אהה ... למה גברים לא אוהבים אותי רק בשבילי? תסתכל על כל הנשים האלה עם איפור ושמלות סקסיות שלהן והמחשוף שלהן בתצוגה. מדוע גברים לא יכולים פשוט לחבב אותי בשבילי? 'אוֹ'מדוע גברים מסובבים את ראשיהם ומסתכלים על אותה אישה כי יש לה שמלה קצרה? מדוע גברים מסתכלים על האישה ההיא כי היא מוצגת בתצוגה? '

אנחנו הגברים לא יכולים שלא לנשים שמתאפרות או מתלבשות בצורה סקסית מושכות אותנו יותר.

זה לא בגלל שאנחנו רדודים ורוצים רק אישה שלובשת איפור, אלא זה שהאיפור שלה מעורר את המשיכה שלנו כי זה גורם לפנים שלה להראות מושכים יותר. זה מוזר, אבל זה בדיוק איך המשיכה עובדת.

שחרחורת לפני ואחרי איפור

בלונדינית לפני ואחרי איפור

שחרחורת לפני ואחרי איפור

בלונד כהה לפני ואחרי איפור

בלונדינית לפני ואחרי איפור

אנחנו הגברים לא יכולים שלא להרגיש יותר משיכה אם אישה תעשה את עצמה ותתאמץ לגרום לה להראות יותר סקסית.

קבוצת נשים במועדון לילה

אנחנו הגברים לא רדודים בגלל שאנחנו מרגישים שנמשכים לנשים שמתאמצות להראות מושכות יותר. אנחנו פשוט מגיבים לאינסטינקטים של המשיכה הטבעית שלנו. יש דברים מסוימים שנשים יכולות לעשות כדי לגרום למשיכה שלנו אליהן.

כמו כן, ישנם דברים מסוימים שאנו הגברים יכולים לעשות כדי לעורר משיכה של אישה עבורנו.

לדוגמא: אם בחור גורם לאישה להרגיש נמשכת אליו (למשל על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, מקסים, מצחיק וכו '), היא גם תרגיש נרגשת אם אז יגרום לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותו, לשמור על העניין שלו לקבל הזדמנות איתו.

במילים אחרות, היא יודעת שהוא יכול בקלות להוליד נשים אחרות אם הוא היה רוצה, אבל הוא הולך לבחור בה אם היא מרשימה אותו מספיק.

בחור כזה הוא סקסי לאישה.

זה מרגש ומושך מכיוון שבניגוד ל -95% מהבחורים האחרים שמוכנים לקיים איתה יחסי מין רק בגלל המראה החיצוני שלה, הבחור הזה הוא למעשה קצת אתגר לנצח וזה מושך את תשומת לבה.

הוא לא רק מוכן לקיים איתה יחסי מין כי היא נראית טוב; הוא דווקא רוצה להתרשם כראוי ממי שהיא. אם הוא לא אוהב את הדרך בה היא חושבת, מתנהגת או פועלת, הוא ידחה אותה ולא ייתן לה לקיים איתו יחסי מין.

הוא יכול למשוך בקלות נשים אחרות ואם היא רוצה לקבל צ'אנס איתו, היא תצטרך לשחק נכון בקלפים שלה, אחרת הוא פשוט יאפשר לילדה אחרת לקבל איתו צ'אנס.

עכשיו, כמה חבר'ה שקוראים מאמר זה עשויים לחשוב,'אני לא רוצה להפוך את זה לאתגר בשום דרך להרשים אותי. אני בחור טוב ואני רק רוצה להגיד לה שאני אוהב אותה. אני רוצה להיות ג'נטלמן ואני רוצה שהיא תאהב אותי בשביל זה. אני מתרשם מאיך שהיא נראית ואני רוצה שהיא בדיוק כמוני ותרצה אותי כי אני מחבבת אותה ורוצה אותה. '

בהצלחה בגישה זו אם תחליט להשתמש בה. מה שתמצא זה שרוב הנשים ידחו אותך כי הן חולות ועייפות מחבר'ה שמסרבים להציע להן שום התרגשות ופשוט מצפות שיאהבו אותך בגלל היותו בחור נחמד.

נשים רוצות להרגיש שיש להן מזל שיש את תשומת הלב והעניין שלך, במקום להרגיש שאתה עוד בחור שמרגיש בר מזל שיש את תשומת הלב והעניין הקצרות שלהן.

אם אתה רוצה להיות מסוגל למשוך, להרים ולקיים יחסי מין עם נשים יפות, אתה צריך להפסיק להתנהג כמו 95% מהחבר'ה שהיא פוגשת. כמעט כל בחור שמסתכל עליה או פוגש אותה רוצה לקיים איתה יחסי מין, מתרשם ממנה ורוצה להראות לה כמה הוא אוהב אותה.

עם זאת, זה מאוד משעמם עבור אישה מושכת.

היא רוצה להיות מסוגלת להתחבר לבחור שגורם לה להרגיש נרגשת וגורם לה להרגיש ברת מזל שקיבלה איתו הזדמנות.

זה לא קשור לנקר יהיר או לחשוב שאתה טוב מדי לנשים, אלא פשוט לדעת שאתה יכול למשוך נשים אחרות בקלות ויאפשר לאישה רק להיות סיכוי איתך אם היא עומדת בסטנדרטים שלך.

רוב הנשים לא יודו בכך בגלוי, אבל הן משתוקקות להצליח למצוא בחור כזה. הם רוצים את האתגר והם רוצים להרגיש שהם קלעו לעצמם בחור יקר שנשים אחרות רוצות.

3. הם מציבים אותה מעל עצמם מבחינת ערך ודומיננטיות

ערך נמוך יותר ודומיננטיות

אחד המפתחות להצלחה עם נשים הוא לא רק להיות מסוגל לִמְשׁוֹך נשים, אבל היכולת להביא נשים ל הערכה אתה כגבר.

הרבה בחורים טועים לחשוב,'אוקיי, אני יודע כמה דברים שמושכים נשים ... אני הולך לגשת אליה ולפצח כמה בדיחות, לנהל איתה שיחה מעניינת ולהיתקל בביטחון עצמי ... ואז היא תרגיש נמשכת אליי ו רוצה להיות איתי. ”

עם זאת, ככה זה לא עובד.

ברמה מסוימת, אישה תרגיש נמשכת להומור, ביטחון ויכולתו של הבחור לנהל איתה שיחה מעניינת, אבל אם היא לא מכבדת את הבחור או אם מזלזלת בו, היא לא תרצה לקיים איתו יחסי מין.

היכולת לגרום לנשים לכבד אותך חשובה במיוחד בכל הנוגע לאיסוף נשים מושכות. לאישה מושכת יש אפשרויות משום שרוב החבר'ה רוצים לקיים איתה יחסי מין ורוב החבר'ה נראים אליה כמשהו יקר להשגה.

עם זאת, אישה מושכת לא רוצה להרגיש כאילו היא עושה טובה לבחור בכך שהיא איתו. היא לא רוצה להרגיש שהיא נסחרת מבחינת ערך חברתי; היא רוצה להרגיש שהיא מחליפה.

אחד הסודות לגרום לה להרגיש ככה הוא לא להוריד את עצמך סביבה ולתת לה את הרושם שהיא כל כך הרבה יותר יקרה ממך. היא לא רוצה שתרגיש ככה עם עצמך. אתה יכול אם אתה רוצה, אבל זה רק יגרום לה להרגיש חוסר כבוד ומשיכה אליך. מה שהיא באמת רוצה זה להרגיש שאתה קצת יותר גבוה ממנה.

החלק האחר של זה עוסק בדומיננטיות. כשבחור פוגש אישה מושכת, מה שהוא יעשה לעתים קרובות בתקווה לקבל איתה צ'אנס הוא לשדר שהוא מוכן למסור את הכוח שלו ואת הכבוד העצמי כדי לקוות שהיא תאהב אותו. הוא ייתן לה את הרושם שהוא מוכן לעשות כל מה שהיא רוצה לעשות, לשבת איפה שהיא רוצה לשבת, לדבר על מה שהיא רוצה לדבר, לצחוק על מה שהיא רוצה לצחוק, לשנוא את מה שהיא שונאת ו אוהב את מה שהיא אוהבת.

בעיקרו של דבר, הוא חושב שזה רעיון טוב לתת לה להוביל את הדרך ולגרום לה להרגיש שהיא במצב של כוח עליו. הוא מקווה שזה יגרום לה לחבב אותו ואז הוא יקבל סיכוי לקיים יחסי מין או מערכת יחסים איתה. עם זאת, אף על פי שגישה זו עשויה לגרום לה להרגיש כלפיו חיבה ידידותית, היא בהחלט לא תגרום לה להרגיש נמשכת מינית ... אלא אם כן היא דומיננטרית שאוהבת להצליף בחורים חסרי טעם.

חיבור עם בחור שמוסר את כוחו וחושב ומתנהג כאילו הוא ערך נמוך ממנה הוא פשוט לא מה ש 99.9% מהנשים האטרקטיביות מחפשות.

אישה מושכת רוצה להיות מסוגלת לכבד בחור כמו גם לחוש משיכה כלפיו. אם היא מרגישה שהיא יותר דומיננטית ממנו והיא ערך גבוה ממנו, אז היא לא תכבד אותו והיא לא תרגיש משיכה אליו וזה פשוט לא יקרה.

לא משנה כמה בדיחות הוא מפצח או כמה טכניקות הוא מנסה להשתמש בנוסף לכל הזבל הזה שהוא מוסר לה, העובדה היא שהיא מרגישה כבויה על ידו ברמה היסודית. היא יכולה לחוש שהוא לא מרגיש שהוא מספיק טוב בשבילה ושהוא מוכן לתת לה לשלוט בו, אז זה אסור.

החיים העצובים לעתים קרובות של אישה מושכת

חייה העצובים לעתים קרובות של אישה מושכת

מבחוץ, חייה של אישה מושכת יכולים להיראות כה מושלמים, קלים ומאושרים. כולם רוצים לדפוק אותה, כולם רוצים להיות איתה והיא יכולה לקבל כל בחור שהיא רוצה.

עם זאת, רוב החבר'ה שהיא פוגשת פשוט לא גורמים לה להרגיש הרבה משיכה.

95 מתוך 100 בחורים בעולם הזה אפילו לא יודעים שהם יכולים להדליק נשים באמצעות סגנון שיחה מסוים, סוג מסוים של הומור ושפת גוף ועל ידי תגובה בדרכים מסוימות למה שנשים אומרות ועושות. הם פשוט אפילו לא יודעים שזה אפשרי.

רוב הבחורים שאישה מושכת פוגשת פשוט גורמים לה להרגיש ידידותית אַהֲבָה , ולא מְשִׁיכָה .

עם זאת, חיבה פחות או יותר לא אומרת לה דבר.

כשבחור גורם לה להרגיש חיבה ידידותית, הוא סתם עוד בחור ידידותי ושכח שהיא פגשה. עוד אחד מאלפי החבר'ה שנקרו בדרכה, הרגישו נמשכים אליה ופשוט היו בחור סטנדרטי וטוב שמקווה לחבב אותה. הם הציעו לה מעט אלמנטים של משיכה שהיא יכולה להתרגש ממנה.

רוב החבר'ה פשוט מציעים רגשות ידידותיים שלא ממש הולכים לשום מקום. היא מתקשרת איתו וזה נחמד לדבר איתו, אבל'מה שתגיד…'במקום להרגיש משועמם עם בחור שגורם לה להרגיש חיבה, היא רוצה למצוא בחור שגורם לה להרגיש מופעלת.

היא רוצה למצוא בחור שגורם לה להרגיש שהיא רוצה לקיים יחסי מין, לא בחור שרוצה לקיים איתה יחסי מין, אלא רק גורם לה להרגיש שהיא רוצה להיות חברים.

נעילת סודות נוספים של משיכת נשים

http: // חנות והתחל להשתמש בטכניקות, תראה שנשים מושכות נמשכות אליך ורוצות להיות איתך. אם אתה מתבונן או מקשיב לחבר'ה אחרים בזמן שהם מתקשרים עם נשים, תבחין ש -95 מתוך 100 בחורים אפילו לא יודעים על הדברים האלה.

רוב החבר'ה פשוט גורמים לנשים להרגיש חיבה כלפיהן ולא למשיכה.

כשאתה הבחור שגורם לנשים מושכות להרגיש משיכה, אז אתה הבחור שקיים יחסי מין ומערכת יחסים איתן.