3 טיפים למשוך את חברכם לשעבר באמצעות טקסט

3 טיפים למשוך את חברכם לשעבר באמצעות טקסט

להלן 3 דברים שתוכלו לעשות כרגע כדי למשוך את חברכם לשעבר באמצעות טקסט ...

1. השתמש בהומור

השתמש בהומור כשאתה שולח הודעות SMS לשעבר

אחת הדרכים הקלות ביותר לשבור את הקרח עם אקס ולגרום לה להרגיש איזו משיכה היא להצחיק אותה.

כשאישה מחייכת וצוחקת, קשה לה מאוד לאחוז במחשבותיה ורגשותיה השליליים כלפייך.

לכן, במקום להיות רציניים מדי (או אפילו משעממים) כשאתם שולחים הודעה לחברתכם לשעבר ואולי מעצבנים אותה, וודאו שאתם גורמים לה לחייך ולצחוק.

לדוגמא: בחור עשוי לנסות להתחבר מחדש לאקס שלו באמצעות טקסט לאחר פרידה, כך שהוא עשוי לשלוח לה טקסט שאומר משהו כמו,'היי. רק רציתי להגיד היי ולראות מה שלומך. אתה בסדר?'עם זאת, הודעות SMS לחברה לשעבר כזו לא הולכות למשוך אותה ולגרום לה לחשוב,'אה, זה כל כך נחמד לשמוע מהאקס שלי שוב. התגעגעתי אליו כל כך! אני רוצה שהוא כל כך רע. ”

במקום זאת, היא כנראה רק הולכת לענות באמירה כמו,'אני בסדר תודה,'מה שמסגר למעשה את האינטראקציה איתה.

לאחר מכן היא תשכח מהאקס שלה ותחזור לכל מה שהיא עשתה לפני שהטלפון שלה זמזום כדי להודיע ​​לה על הודעה חדשה.

לכן, אם אתה מתכוון לסמס לחברתיך לשעבר, ודא כי הודעות הטקסט שלך ברובן קלות והומוריסטיות.

המפתח הוא לגרום לה לחייך, לצחוק ולחשוב,'מה נכנס אליו? עכשיו הוא נשמע כל כך שונה. הוא נשמע כל כך רגוע ומאושר. מעניין למה הוא מתכוון? '

תן לה לראות ששינית

היא תפיל את השומר וכשתתקשר אליה בטלפון כדי לתאם פגישה, היא תהיה פתוחה יותר לרעיון מכיוון שכבר גרמת לה להרגיש טוב לשמוע ממך.

מהי דוגמה כיצד לעשות זאת?

אם היא מסמסת לך ואתה זוכר שזה היה יום הולדתה לאחרונה, אתה יכול לשלוח לה הודעה זו,'אגב - יום הולדת שמח לחודש שעבר. קניתי לך מתנה מגניבה באמת ... קופסת שוקולדים ... אבל בסופו של דבר אכלתי אותם בעצמי. '

בשלב זה היא כנראה הולכת לחייך ואולי אפילו לצחוק וככל הנראה תשיב בתודה ובתודה'לצחוק בקול רם.'

דוגמא נוספת היא אם היא מסמסת לך הודעה ושואלת משהו כמו,'היי מה שלומך?'ואז אתה משיב עם,'רע מאוד!'

לאחר מכן היא תשלח משהו כמו,'למה? מה קורה?'ואז אתה יכול לומר בבדיחות,'רק צוחק. יש לי יום נהדר, חחח 😛 מה איתך? '

דוגמא נוספת היא אם היא מסמסת לך ואומרת,'היי, פשוט חשבתי שאני אגיד היי'ואתה יכול להשיב עם,'מי זה?'כבדיחה.

לאחר מכן היא תחייך ותצחק ותשיב במשהו כמו,'זו אני, רבקה!'ואתה יכול להשיב עם,'אה, רבקה ... חברתי לשעבר לוהטת. אני זוכר אותך עכשיו. מה שלומך?'

לגרום לה לצחוק ולהרגיש קצת המומה בצורה כזו תגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך מכיוון שיש לך את הביטחון, הכדורים והכוח הרגשי לסמס לה ככה למרות שאתה רוצה אותה בחזרה.

השתמש בהומור כדי שהיא תרגיש טוב לשלוח לך הודעות טקסט

לאחר מכן היא תתחיל לחשוב עליך בצורה חיובית ורוצה לראות אותך.

על ידי שימוש בהומור בטקסט כדי למשוך את החברה לשעבר שלך, אתה דואג שכשהיא תראה את שיחה ממוקדת שלך. בטלפון שלה, היא ממש מצפה לשמוע ממך, במקום לחשוב,'אהההה, לא .... מה האקס שלי רוצה עכשיו? למה הוא פשוט לא ילך ויעזוב אותי בשקט? '

2. שמור על תמצית אורך הטקסט

שמור על אורך הטקסט קצר

חבר'ה רבים שולחים קירות טקסט, מתלבטים על רגשותיהם ומתנצלים שוב ושוב.

נשים שונאות את זה.

במקום לגרום לאישה לחשוב,'האקס שלי חייב באמת להצטער על מה שקרה בינינו כדי שהוא יהיה כל כך אמוציונלי בעניין. אני חייב להתכוון גם שהוא זה בשבילי. הוא כל כך בטוח בזה, אז זה חייב להיות נכון. כן, זה כמו סיפור אהבה רומנטי. טעיתי להיפרד ממנו כי הפסקתי לחוש כלפיו כבוד, משיכה ואהבה! הוא אוהב אותי, ולכן אנחנו צריכים להיות ביחד. אני מבין את זה עכשיו! הכל קשור אליו ולרגשות שלו. למי אכפת כמה רע הוא גורם לי להרגיש? אני חייב להיות איתו כי הוא רוצה להיות איתי, 'היא בטח תחשוב,'הוא פשוט לא מבין את זה.'

הנה העניין ...

נשים משתעממות ונכבות על ידי בחור שמשתמש בהודעות טקסט כדרך להעביר לה את 'רגשותיו' מכיוון שזה מראה שהוא לא יכול להשיג שליטה ברגשות שלו ולהתמודד עם המצב כמו גבר (כלומר להתנצל פעם אחת, לשנות, להפעיל מחדש את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה ולהנחות אותה בחזרה למערכת יחסים).

במקום זאת, הוא רק רוצה להסתתר מאחורי הודעות טקסט בטוחות ולספר לה הכל על רגשותיו, על חרטתו ועל הבטחותיו לעתיד.

למרבה הצער, זה פשוט לא חותך את זה.

הודעות טקסט הן דבר חדש, למרות שיש לנו אותן כבר עשרות שנים.

בני אדם מרגישים הכי הרבה כבוד ומשיכה כשהם מדברים באופן אישי ואם זה לא יכול לקרות, הדבר הבא הכי טוב הוא שיחת טלפון.

הודעות טקסט יכולות להשפיע כאשר משתמשים בהן כדי להצחיק אותה ולהרגיש טוב, אך בכל מה שקשור לדיון בקשר, הודעות טקסט הן הדרך הגרועה ביותר לתקשר.

לכן, אם אתה רוצה למשוך את חברך לשעבר באמצעות טקסט, הקפד לשמור על המסרים שלך קצרים ולעניין.

המטרה הסופית שלך צריכה להיות להביא אותה לשיחת טלפון איתך בהקדם האפשרי, כך שתוכל לעורר את רגשות הכבוד והמשיכה שלה, לגרום לה להיפגש איתך ולהחזיר אותה לזרועותיך היכן שהיא שייכת.

3. תן לה לראות ששינית

תן לה לראות ששינית

יכול להיות מפתה לשלוח הודעה לחברה לשעבר שלך ולהגיד משהו כמו,'אני יודע שבלגיתי, אבל אני באמת יכול לשנות. רק תן לי הזדמנות להראות לך ואני אראה, ”אבל אני ממליץ לך מאוד לא לשלוח הודעה כזו.

אל תגיד לה שתשתנה.

במקום זאת, פשוט תן לה לראות ששינית בהתאם לאופן שבו אתה מתקשר על דברים באמצעות טקסט, בשיחות טלפון ובאופן אישי.

לדוגמא: אם אקס שולח לבחור שלה טקסט בנוסח,'כבר אין לי את אותן הרגשות כלפיך,'דרך טובה עבורו להשיב תהיה לומר משהו כמו,'אני יודע. הייתי בוגר במערכת היחסים ועשיתי חבורה של טעויות מטופשות. אני לא מאשים אותך שלא הרגשת באותו אופן. '

זה מראה לה שהוא בוגר, מקבל את החלטתה ואינו בחור נזקק ורגיש רגשית, אז היא מרגישה כלפיו קצת כבוד ומשיכה.

דוגמה נוספת היא איפה שהושלך בחור על חוסר ביטחון, נזקק או דביק והיא שואלת,'אתה בסדר?'ואז הוא יכול לומר,'כן אני בסדר. אני מתגעגע אליך לפעמים, אבל אני מקבל שאנחנו נפרדים. '

לאחר מכן היא יכולה לחוש כבוד לעובדה שהוא התחזק רגשית והוא בוגר.

כתוצאה מכך, היא תתחיל באופן אוטומטי לחוש משיכה כלשהי גם כלפיו ותרגיש את הרצון לראות אותו באופן אישי ולהעריך כיצד היא מרגישה.

זה מה שאתה רוצה.

כשאתה מעורר את רגשות הכבוד והמשיכה של חברך לשעבר כלפיך החדש, השומר שלה יורד והיא מתחילה להתחבר מחדש לרגשות האהבה המקוריים שלך אליך והיא הופכת פתוחה להיפגש איתך באופן אישי.

כמה טעויות שיבטלו אותה במקום למשוך אותה

בעידן הנוכחי הזה בו מיליארדי הודעות מקוונות וטלפוניות נשלחות הלוך ושוב בכל יום, זה טבעי שבחור ירצה לנסות להחזיר לו את האקס שלו על ידי שליחת הודעות טקסט.

לכן, אם אתה מחפש למשוך את חברך לשעבר באמצעות טקסט, הנה כמה טעויות שכדאי להימנע מלעשות.

  • רק לדבוק בטקסט ולא לצאת איתה לשיחת טלפון.

לשלוח הודעות טקסט לאקס כשהיא מסרבת לדבר איתך בטלפון או לראות אותך באופן אישי, זו דרך טובה לשבור את הקרח ולגרום לה להיפתח אליך קצת.

עם זאת, לפעמים בחור יגיע למצב שהוא פשוט מפחד מדי להרים טלפון ולהתקשר לחברתו לשעבר, למקרה שהיא לא רוצה לדבר איתו או אם היא כועסת וחוסמת אותו לחלוטין.

הוא עשוי לחשוב,“מה אם אקרא לה והיא תנתק אותי? מה אם היא תחסום את המספר שלי? מה אם היא תגיד לי שהיא לא מעוניינת לחזור שוב? אולי אם פשוט אקח איתה דברים לאט ופשוט אמשיך לסמס למספר שבועות, בסופו של דבר היא תירגע ואפתחת לרעיון לראות אותי שוב באופן אישי. '

אז הוא עשוי לבלות שבועות ואפילו חודשים בהודעות טקסטים הלוך ושוב עם האקס שלו, בתקווה שיום אחד היא תגיד,'היי, מספיק עם כל המסרונים האלה. בוא נפגש! :) ”

עם זאת, זה קורה לעתים רחוקות, אם בכלל.

ברוב המקרים, אישה פשוט תשתעמם מקבלת הודעות אינסופיות מהחבר לשעבר שלה ואז תפסיק להגיב אליו כליל.

לחלופין, היא עשויה להמשיך ולשלוח הודעות טקסט, אך בעוד שהוא עסוק בלחשוב שזה בגלל שהיא מעוניינת לחזור שוב, היא מנסה להמשיך הלאה על ידי פגישה עם בחורים חדשים, קיום יחסי מין והתאהבות במישהו חדש.

לכן, אם אתה רוצה למשוך את החברה לשעבר שלך בחזרה ולקבל אותה בחזרה אמיתית, וודא שלא תבזבז הרבה זמן בהודעות טקסטים הלוך ושוב.

אתה חייב להביא אותה לשיחת טלפון איתך במהירות האפשרית, כדי שתוכל לעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך, על ידי כך שהיא מחייכת, צוחקת ומרגישה טוב לדבר איתך שוב ואז קבע זמן להיפגש באופן אישי.

כשהיא נפגשת איתך ומבינה שאתה כבר לא באותה רמה בה היית כשהיא נפרדה ממך (למשל אתה יותר בטוח וחזק יותר רגשית עכשיו, יש לך מטרה וכיוון ברור בחיים, אתה היא יותר סוערת ויכולה לעמוד מולה) היא תחוש באופן אינסטינקטיבי שוב נמשכת אליך.

  • שולחת טקסטים כל יום כדי להישאר על דעתה.

כאשר בחור אינו מסוגל לראות את אישתו לשעבר כל יום, הוא דואג לעיתים קרובות שהיא תשכח ממנו אם לא ישאר בדעתה עם טקסטים יומיים, הודעות דואר אלקטרוני או הודעות ברשתות חברתיות.

הוא עשוי לחשוב,'אם אני לא יכול לדבר איתה ואני לא יכול לראות אותה, מה ימנע ממנה לפגוש בחור אחר ולשכוח ממני? אני לא יכול לתת לזה לקרות! אני צריך לעשות משהו כדי להישאר בראש שלה. ”

אז הוא יכול להתחיל לסמס לה כל יום בדברים כמו,'היי, מקווה שיהיה לך יום נהדר'אוֹ'תיהני בהופעה הערב,'כדרך להישאר על דעתה ולקוות למנוע ממנה להמשיך הלאה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

קרוב לוודאי שהאקס שלו כובה על ידו (למשל בגלל שהיה דביק, נזקק וחסר ביטחון בקשר איתה), אז כשהיא תקבל הודעת טקסט אחרי הודעת טקסט, יום אחרי יום, איך אתה חושב שהיא תרגיש?

האם היא תחשוב,'כמה מתוק של האקס שלי לשמור על קשר כזה. ברור שהוא כל כך אוהב אותי להסתובב שם, למרות שהייתי כל כך קשה אליו. אולי אני פשוט צריך לתת לו צ'אנס נוסף. אחרי הכל, הוא מסמס לי כל יום. בחורים אחרים לא יאהבו אותי ולא יעניינו אותי כמוהו. אני רק צריך לחזור איתו! ”או אולי היא חושבת,“מדוע הוא מפריע לי בכל הטקסטים חסרי התכלית האלה? מה הוא רוצה? מדוע הוא לא פשוט מתקשר אליי ונפגש איתי? מדוע הוא מסתתר מאחורי טקסטים כמו ילדה עם בחור? ברור שהוא לא מספיק גבר כדי להתמודד עם הפרידה שלנו ולהחזיר אותי. האם הוא לא מבין שלמרות שאמרתי שאני לא רוצה לדבר איתו בטלפון, זו רק האישה שבי מדברת? אנחנו הנשים אומרות דברים כאלה, אבל זה לא אומר שזה סדר מוחלט והבחור לא יכול להפר את הכלל. הוא פשוט לא מבין שהוא יכול לגרום לי להרגיש מאושר ונמשך בשיחת טלפון באופן אישי. נו טוב, אני מניח שאצטרך פשוט למצוא גבר אמיתי שמבין נשים ויגרום לי להרגיש כמו שאני באמת רוצה להרגיש במערכת יחסים. '

  • מחפש רחמים באמצעות טקסט.

דוֹן

כשבחור שולח הודעת טקסט לאקס שלו והיא אומרת משהו כמו,'אז, מה שלומך?'זה עשוי לפתות אותו לומר משהו כמו,'רַע. אני פשוט לא יכול לאכול או לישון מאז שנפרדנו. לא הצלחתי להתרכז בעבודה. כל מה שאני חושב עליו זה אתה. אתה מתגעגע אליי? אתה יכול לתת לי הזדמנות נוספת? החיים שלי הם בלגן בלעדייך. ”

בסתר, הוא אולי מקווה שאם היא תראה עד כמה הוא מרגיש נורא, היא תרחם עליו ואז תסכים לדבר איתו בטלפון, או שתראה אותו באופן אישי.

עם זאת, לגרום לאישה לחוש רחמים או אשמה על הכאב הרגשי שאתה עובר, בדרך כלל רק מכבה אותה עוד יותר. למה?

אישה לא אוהבת להרגיש שעוברים עליה מניפולציות להרגשה כמו שהיא מרגישה (כלומר כבויה, אומללה), פשוט כי הבחור לא יכול להתמודד בלעדיה.

ברוב המקרים, פשוט לא יהיה לה אכפת ממה שהוא עובר ואולי אפילו תגיד לעצמה,'טוֹב. מגיע לו מה שקורה איתו. הוא לא העריך אותי כשהייתי שם, אבל עכשיו הוא רוצה שארחם עליו. ובכן זה לא יקרה. כבר לא אכפת לי. הוא יכול לסבול. מגיע לו.'

חיפוש רחמים פשוט לא עובד עם נשים.

זה עשוי לעבוד באופן זמני על נשים שיש להן מעט או אין ניסיון במערכות יחסים, אך רוב הנשים יודעות שאם בחור מבקש לרחם עליה, הוא עדיין לא הבין מה זה אומר להיות גבר.

לכן, אם אתה רוצה למשוך את חברך לשעבר באמצעות טקסט, הקפד להימנע משליחת טקסטים 'רחמים עליי' ובמקום זאת, פשוט התמקד בהצרת רגשי הכבוד והמשיכה אליך מחדש.

  • דיון על הקשר בפירוט באמצעות טקסט.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה היא להעלות את הקשר כשמסרונים לאקס.

לדוגמא: בחור שהיה חסר ביטחון במערכת היחסים שלו עשוי לשלוח הודעה לחברתו לשעבר ולהגיד משהו בסגנון,'אני יודע שהתמלאתי. אני ממש מצטער על כך שאני כל כך חסר ביטחון וספק עצמי כשהיינו יחד. פשוט כל כך אהבתי אותך שפחדתי לאבד אותך. עם זאת, זה מה שקרה בכל מקרה. אני מצטער. אנחנו יכולים רק לדבר על זה? יש לי הרבה שאני רוצה להסביר לך. האם תקרא את זה אם אשלח לך את זה? '

הנה העניין ...

כשבחור ממשיך להעלות את הקשר ואת כל הטעויות שלו, זה בדרך כלל רק גורם לחברתו לשעבר לחיות מחדש את כל הרגשות השליליים שחוותה באותה תקופה (למשל כעס, עצבנות, התפכחות).

לא משנה אם אתה רוצה להתנצל בפני חברך לשעבר על מה שקרה בינך, או לבקש ממנה לומר לך מה עשית לא בסדר, אם אתה רוצה למשוך אותה באמצעות טקסט, דאג להימנע מלדון בפירוט בקשר טֶקסט.

במקום זאת, השאר את העבר בעבר (גם התקופות הטובות וגם התקופות הרעות) והתמקד במשיכתה מחדש באופן אחר לגמרי.

הראה לה איך שאתה חושב, מדבר ומתנהג שעברת מעבר לרמה שהיית בה כשהיית ביחד וגרם לה להרגיש כבוד, משיכה ואהבה כלפיך החדש.

למה אתה מחכה? פשוט תרים טלפון והתקשר אליה

למרות שניתן ליצור משיכה כלשהי בהודעת טקסט, הדבר החשוב ביותר הוא להביא את חברכם לשעבר לשיחת טלפון, שם היא יכולה לשמוע את גוון קולכם ולחוות את הביטחון והחוזק הרגשי שלכם.

כשאתה שולח לה הודעה, היא בדרך כלל פשוט תניח שאתה אותו בחור שהיא נפרדה ממנו ותמשיך לחשוב עליך בצורה שלילית.

מכיוון שהיא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלך או לשמוע את הטונאליות של הקול שלך, היא בדרך כלל פשוט תחשוב הכי גרוע שבך, במקום לתת לך את היתרון של הספק.

לכן, אל תבזבזו יותר זמן בניסיון למשוך את חברכם לשעבר באמצעות הודעת טקסט ממה שאתה צריך.

שלח לה הודעה כדי למשוך את תשומת לבה, אבל אז הרם טלפון והתקשר אליה.

כשהיא תשמע את הבגרות והביטחון בקולך ותקבל תחושה של הבחור שהפכת אליו מאז הפרידה, השומר שלה יירד והיא לא תוכל למנוע מעצמה להרגיש נמשכת אליך שוב.

למה אתה מחכה?