30 התספורות הטובות ביותר של סרחיו ראמוס: תסרוקות גבר העולם כדורגלן סרחיו ראמוס

סגנונות השיער של סרחיו ראמוס בולטים בין סגנונות השיער הידועים ביותר של שחקן הכדורגל. כסמל אופנה פופולרי בשיערו הקצר והארוך, כל תסרוקת חדשה שהכדורגלן מקבל, בהבזק, הופכת לסגנון אופנתי.

עבור אוהדי הכדורגל מסביב שרוצים לדעת איך להסתפר בסרג'יו ראמוס, עברו על הדרכת התספורת של סרחיו ראמוס להלן, המפרטת את 10 תסרוקות הסרג'יו ראמוס המפורסמות לאורך כל השנים, כולל תסרוקות ארוכות וקצרות שניסה לסירוגין ולסירוגין. אדמת כדורגל.

תסרוקות גבר כדורגל סרחיו ראמוס

#1: חלק צדדי פומפדור קצר עם חיתוך:

חלק צדדי פומפדור קצר עם חתך תחתון

השיער הקצר מלפנים מגולגל הצידה כדי לתת לו מראה פומפדור בעוד שהצדדים ממשיכים לגזום. האוהדים העריצו אותו לגמרי במראה הזה.

#2: צד בינוני שטוף עם גילוח מתחת:

צד בינוני שטוף עם גילוח מתחת

ברגע הגאה שבו ראמוס מנשק את גביע ליגת האלופות לאחר זכייתה של ריאל מדריד מול קלאב אתלטיקו מדריד במאי 2016, כוכב הכדורגל זכה לשבחים רבים על משחקו המצטיין והתסרוקת החדשה שבה סחף את המדיום שלו - שיער קצר בצד כשהצדדים נותרו תחת גילוח.#3: חזית מוארכת ומחודדת:

חזית מוארכת ומחודדת

זהו אחד מהתספורות המתנדנדות של סרחיו ראמוס. המראה היה פשוט עם קצוות מוארכים ומחודדים של השיער הקדמי ודפנות קצרות מה שבאמת הוסיף את המדהימות שלו. לא רק בנות אלא בנים השתגעו אחריו כשהגיע עם תסרוקת זו.

#4: שיער קצר עם צדדים וגב מתחת לגילוח:

4-שיער קצר-עם-מתחת-גילוח-צדדים-וגב

המראה הזה ודאי נתן לו הרבה נחמה במגרש הכדורגל בחום הלוהט. הוא שמר על שיער קצר עם צדדים וגב מגולחים. זיפים קלים בפנים הלכו טוב מאוד עם התספורת הזו.

#5: גלים בינוניים-חומים-זהובים בחזית:

גלים בינוניים-חומים זהובים מלפנים

בעקבות ניסיונו תמיד לחפש משהו חדש בשיערו, הכדורגלן צבע את שערו לצבע חום זהוב. בחירת הצבעים הייתה טובה להדגשת הגלים הבינוניים שנוצרו בחזית.

#6: פרוע קצר עד בינוני:

מפוצל קצר עד בינוני

לא תמיד יש צורך ללבוש משהו המעוצב בצורה מושלמת; הכדורגלן יודע היטב כיצד לשאת סגנון רעוע מאוד. אורך השיער קצר עד בינוני גרם לתסרוקת להראות מסודרת.

#7: גב נסחף עם חלק אמצעי:

גב נסחף עם חלק אמצעי

לפני 4 שנים התספורת של סרחיו ראמוס 2012 הפכה לפופולרית מאוד שם הוא סחף את שערו הארוך לגב עם פרידה באמצע ולהקת נייקי הוסיפה חסד לסגנון תוך שהיא גם מנעה מהשיער ליפול על הפנים במהלך המשחק.

#8: שיער בינוני בלונדיני בלונדיני:


8-פלטינה-בלונדינית-שיער בינוני

במראה צבוע נוסף נתן סרחיו ראמוס גוון בלונדיני פלטינה לשיערו באורך הבינוני שנותר להתעסק זה עם זה ולהוסיף אלמנט גברי יותר לתסרוקת.

#9: המראה הקלוע:

שיער בלונדיני בלונדיני

שם התספורת האלטרנטיבי של סרחיו ראמוס הוא 'קורנרוז'. סגנון זה כולל שיער שיש להפריד בחלקים רבים ולאחר מכן לייצר צמות צרפתיות על כל סט של השיער. מכיוון שהסגנון מיועד לשיער ארוך, הצמות יכולות באופן אוטומטי להסתובב ולהשתחרר מאחור. ניתן ליצור Cornrows עם כל השיער או בחלק כלשהו של השיער.

#10: חתך באורך הכתף:

המראה הקלוע

תסרוקת זו התלבשה על ידי הכדורגלן במשך זמן רב כשהיה בעל שיער ארוך. סגנון זה כולל שכבות נפרדות ומפרידות צד עם מסרק בעל שיניים עדינות. הסגנון הוא גם מעין סגנון בורי.

25-סרג

תספורות 24-סרג

22-סרג

21-סרג

תספורות 20-סרחיו-ראמוס

19-SERGIO-RAMOS-Haircuts

18-סרג

17-סרג

16-סרג

תספורות 15-סרג

תספורות 24-סרג

13-סרג

אם כבר מדברים על תספורת סרחיו ראמוס ניסה תסרוקות רבות בשיערו הקצר והארוך. גברים המחפשים להעניק לעצמם תסרוקת רעננה יכולים לבחור מבין כל כך הרבה תסרוקות מגוונות של סרחיו ראמוס שיתאימו גם לפניהן!