35 התסרוקות הטובות ביותר לגברים מעל 50 שנה

ככל שאתה מזדקן, השיער שלך מועד גם לשינויים כמו אפרור, דילול וגם קו השיער הנסיגה. עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך להסתפק באותה תסרוקת למשך שארית חייך.

בין אם יש לך שיער ארוך או קצר, שיער דק או עבה, ישנן אינספור תסרוקות שתוכל לבחור מהן לאחר שתחצה 50 שנה. במאמר זה, יש לנו 35 תסרוקות תכליתיות כאלה המתאימות לכל צורות הפנים והאישיות. תסתכל!

תסרוקות לגברים המבוגרים כוללים:

1. צד מחולק בצבע כסף

הצד מחולק בצבע כסף

מָקוֹר

אם אתה מישהו שנוהג לקצץ את שיערך באופן קבוע, תסרוקת זו מתאימה לך! כדי לקבל את המראה המטופח הזה, אתה יכול להשתמש בכמות זעירה של ג'ל ולסרוק את הצדדים. עם צוק קצר בחזית, התסרוקת מקבלת הגדרה כלשהי. שפם המלח והפלפל והזקן הכסוף יוצרים ניגוד יפה לתסרוקת.

2. הצד נפרד מאוד קצר ופשוט

הצד נפרד מאוד קצר ופשוט

מָקוֹר

אנו יודעים שגברים רבים שונאים את ההרגל לסרק שיער בזמן שהם יוצאים החוצה. תסרוקת זו היא הטובה ביותר אם אתה אחד מהגברים האלה. עם הקצוות העמוקים בכל מקום, השיער שלך יושב במקומו ברגע שאתה עובר את השיער הזה. זה הולך טוב עם זקן בהיר או גזום ושפם. אם צבע השיער שלך רואה מעבר לאחרונה משחור לאפור, תסרוקת זו מושלמת עבורך להתהדר במראה המלח והפלפל.3. הגב החלקלק

הגב החלקלק

מָקוֹר

תסרוקת זו ספציפית לאנשים עם שיער ארוך ודק. מכיוון שהוא אינו דורש פרידה, אתה יכול פשוט להבריש את השיער לאחור בעזרת האצבעות שלך. כדי לשמור על תסרוקת שלמה, אתה יכול להשתמש בסרום שיער או ספריי לשיער. למראה חכם יותר, שמור את הזקן והשפם לאורך זמן ואתה מוכן לתפוס את העיניים בכל מקום שאתה הולך.

4. קיצור הדרך עם גילוח נקי

קיצור דרך עם גילוח נקי

מָקוֹר

אם אתה מתגעגע לימי הנעורים שלך ומחפש לחיות אותם מחדש, תסרוקת קצרה זו היא חובה לנסות. זוהי תסרוקת מומלצת על ידי מעצבת לאנשים עם שיער סמיך. מכיוון שהצדדים מסורקים גב, תסרוקת זו מתאימה לגברים בעלי פנים אליפויות. למראה מוגדר, שמור על פנים מגולחות בזמן שאתה בשיער זה.

5. התספורת הקוצנית הקצרה

גזרת השיער הקוצנית הקצרה

מָקוֹר

כדי להשיג מראה פרוע יותר, קוצים הם אחת האפשרויות הטובות ביותר שאתה יכול לעשות לשיער שלך. אם יש לך מצח גדול, המראה המחודד הזה יגרום לפנייך להגיע לסימטריה, כך שאתה נראה אלגנטי בכל מה שאתה לובש. כדי לקבל את המראה הזה, צריך לחתוך את החלק הקדמי והאחורי של הראש בגובה שווה. הקפד לציין זאת בפני הספר שלך.

6. תער מסתיים קצר ובינוני עם זקן צרפתי

תער מסתיים קצר ובינוני עם זקן צרפתי

מָקוֹר

אם יש לך בעיה בדילול שיער, תסרוקת התער המנוקדת הזו היא הטובה ביותר עבורך. מתאים לגברים בני 60, זה מתאים באופן מושלם לזקן הצרפתי. תסרוקת זו לא רק מסתירה את הקרקפת שלך מלהיות גלויה, אלא גם נותנת מרקם לשיער שלך.

7. תסרוקות וולברין

תסרוקות וולברין

מָקוֹר

לגברים עם פנים עגולות ושיער חלק וארוך, תסרוקות זאב מתאימות בדיוק. זוהי תסרוקת קלה ללבוש שדורשת רק מסרק ואתה צריך להבריש את השיער לאחור כדי לשמור על כושר השיער שלך. אתה יכול לבחור לשמור על הפנים שלך מגולחות או אפילו עם זקן מלא למראה כפרי.

8. סגנון שיער וינטאג '

סגנון שיער וינטאג

מָקוֹר

לאזרח ותיק שאוהב לקבל תסרוקת תחזוקה נמוכה, תסרוקת וינטג 'זו מיועדת עבורך. אם יש לך שיער ארוך ואתה חווה יותר נשירת שיער, תסרוקת זו באה כמושיעה. אתה רק צריך להבריש את השיער הצידה או לאחר מריחת שמן או שאתה יכול להשתמש בסרום מאוחר יותר.

9. קיצור דרך עם זקן

קיצור דרך עם זקן

מָקוֹר

אם לאחרונה חציית את שנות ה -40 ואתה עד לצמיחת האפור ורוצה להסוות אותם, תסרוקת זו היא הבחירה הנכונה. זוהי התסרוקת הפופולרית ביותר בקרב גברים מזדקנים מכיוון שהיא לא דורשת תחזוקה רבה.

10. תסרוקת קירחת

תספורת עלה

מָקוֹר

אם אתה לא נרתע להתהדר בקרחתך, תסרוקת זו היא אופציה מצוינת. זה מתאים לגברים שיש להם שיער שחור או אפור. עם המראה המינימליסטי, הוא תואם כל תלבושת שאתה לובש.

11. תסרוקת עם משקפיים

תסרוקת עם משקפיים

מָקוֹר

ככל שאתה מזדקן, הרכבת משקפיים הופכת לנוהג נפוץ בשל ראייה חלשה יותר. אם אתה לא אוהב את איך שאתה אוהב בזמן שאתה מרכיב משקפיים, אתה יכול לשפר את המראה על ידי שינוי התסרוקת שלך. שיער גזוז היטב משתלב עם משקפיים. זה שאתה רואה למעלה מכיל צדדים קצוצים עם צוק מוגדר לחזית, ומעניק לפנים מראה קלאסי. כמו כן, תסרוקת זו מתאימה לפנים עגולות.

12. תסרוקת קוקו לגברים בכירים

תסרוקת קוקו לגברים בכירים

מָקוֹר

לגברים עם שיער בינוני עד ארוך, ישנן מספר תסרוקות שניתן ליצור. מתוכם תסרוקת הקוקו היא קלאסית ומודרנית ומעניקה לגברים מבוגרים סגנון ייחודי להתהדר. אם יש לך שיער חלק, תסרוקת זו מוסיפה הגדרה נוספת וגורמת לפנים שלך להראות מלוטשות. לכן, הוא אידיאלי לאנשים עם פנים סגלגלות וגם עגולות.

13. תסרוקת גב חלקלקה לגב זקנים

תסרוקת גב חלקלקה לגב זקנים

מָקוֹר

תסרוקת גב חלקה היא סגנון אחד כזה שהיה במגמה לנצח. הוא מתאים באופן מושלם לגברים שרוצים לחקות מראה רטרו וגם רוצים לנסות מראה עכשווי. המתאים לכל צורות הפנים, קל מאוד ליצור תסרוקת זו ללא קשר לאורך השיער שלך. לקבלת אחיזה מוצקה יותר, תחילה ניתן למרוח פומדה על בסיס מים על השיער ולאחר מכן לסרק את כל השיער לאחור.

14. תסרוקת דקה עם משקפיים

תסרוקת דקה עם גלאסס

מָקוֹר

אם חצית את 50 והתקרחות או דילול שיער הופך לבלתי נמנע, תסרוקת זו תעזור לך לכסות את קו השיער הנסיגה. יתר על כן, אם אתה מישהו שעושה משקפי עיניים באופן קבוע, התסרוקת הזו תיראה לך מושלם. עם מחיצת צד וצדדים קצוצים, הספר שלך יכול בקלות לתת לך את התספורת הזו. אתה יכול להתאים את התסרוקת הזו לשפם ולזקן בוגר.

15. שיער מחולק בצד עם גילוח נקי

שיער מחולק בצד עם גילוח נקי

מָקוֹר

לקבלת צורת פנים אליפסה, שיער המופרד בצד נותן תמיד מראה אלגנטי. אם יש לך שיער מלח ופלפל עם יותר עובי אבל רוצה לשמור על הגדרה זו התסרוקת הטובה ביותר שתוכל לבחור. בקשו מהספר שלכם לקצץ קלות את החלק הקדמי של הראש ולחתוך בעוצמה את הצדדים כדי להשיג מראה זה.

16. תסרוקת בינונית מבולגנת

תסרוקת בינונית מבולגנת

מָקוֹר

אם יש לך מצח רחב או שאתה רוצה לכסות את קו השיער הנסיג שלך, תסרוקת מבולגנת היא מה שאתה צריך לחפש. לגברים בעלי שיער בעובי בינוני, הם יכולים להתנסות בצוק הקדמי כפי שמוצג בתמונה כדי ליצור את המראה המבולגן הזה. לעומת זאת, אתה יכול לשמור על זקן גזוז עם תסרוקת זו.

17. שיער גלי ארוך

שיער גלי ארוך

מָקוֹר

תסרוקת זו מיועדת לאותם גברים המעוניינים להתנסות בשיטות שונות כדי להתהדר בשיערם הארוך והסקסי. אם אתה מישהו שחצה את 40 והוא גבוה ונאה, עליך בהחלט לנסות את זה לחיות מחדש את ימי הנוער המפוארים שלך. אבל, כן תסרוקת זו אפשרית רק אם שיערך עבה ואתה חייב להיות מוכן להשתמש בכלי חימום ליצירת הגלים המושלמים האלה.

18. פומפדור דהייה עם זקן

Pompadour Fade with Beard

מָקוֹר

תספורת פומפדור היא זו עם שיער בעל נפח גבוה בחלק העליון של הראש ועם צדדים קצרים יותר. אם יש לך שיער דק אך רוצה לעצב אותו כך שהפנים שלך ייראו אלגנטיות, תוכל לנסות את זה. מה שהופך את התסרוקת לייחודית הוא דהייה בצדדים. החלק הקדמי בעל שיער מלח ופלפל ואילו הצדדים אפורים לחלוטין ומעניקים מראה מודרני.

19. הקוקו הארוך

הקוקו הארוך

מָקוֹר

הקוקו הארוך הזה הוא תסרוקת נהדרת להתהדר אם יש לך שיער דק וחלק, במיוחד אם אתה לא רוצה להשאיר את השיער שלך רופף. לא משנה אם יש לך שיער מתולתל או גלי, התסרוקת הזו מתאימה לך היטב.

20. תסרוקת שיפוע אפורה

תסרוקת שיפוע אפורה

מָקוֹר

תסרוקת שיפוע זו מושגת על ידי שימוש בתער בצדדים כך שחלקו הקדמי של הראש יהיה בעל שיער באורכים ארוכים יותר שתגרום לך להיראות מסוגנן גם עם הגיל. אתה יכול להתאים תסרוקת זו לזקן עבה וקצוץ. כמו כן, תסרוקת זו גורמת לך להיראות מסוגננת ומעודנת.

21. צד מחולק וצבעוני

צד מחולק וצבוע_ (1)

מָקוֹר

עבור גבר בן 60 שאוהב לצבוע את שיערו, תסרוקת צדדית זו היא אחת הטובות ביותר הדורשות תחזוקה נמוכה. התאימו תסרוקת זו עם אותו צבע צבע לשפם שלכם למראה הגון.

22. הצד נפרד קצר ופשוט

הצד נפרד קצר ופשוט

מָקוֹר

אם אתה אוהב שיער קצר, אז מחיצת צד גורמת לך להיראות בגרסה הטובה ביותר של עצמך. תספורת זו מתאימה לכל צורות הפנים והיא גם קלה מאוד ליצור ולתחזק.

23. הגב המוברש

הגב המוברש

מָקוֹר

מברשת גב היא אחת התסרוקות הפופולריות בקרב גברים. זה מיד מעלה את המראה שלך, לא משנה מה התלבושת שאתה לובש. כדי לשמור על המראה המוברש לאורך כל היום, אתה יכול להשתמש בג'ל לשיער או בספריי לשיער.

24. קיצור הדרך

קיצור הדרך

מָקוֹר

לשיער קצר עד בינוני עם גלים קלים, גזרה קצרה זו היא התסרוקת הטובה ביותר. לא רק שהוא קל לתחזוק, אלא גם שומר על שיערך תמיד במקום. תסרוקת זו אידיאלית לגברים שחצו 40 שנה המעוניינים לשים לב פחות לשיערם.

25. התספורת הקוצנית

התספורת הקוצנית

מָקוֹר

שיער קוצני מיועד לא רק לצעירים, אפילו הגברים המזדקנים נראים מקפיצים בקוצים. כדי לקבל את המראה הזה, הצדדים חייבים להיות חתוכים מספיק טוב והחלק הקדמי חייב להיות בעל שיער ארוך יותר. זהו התסרוקת המושלמת לקיץ במיוחד עבור אלה החיים באזורים סוערים. תסרוקת זו מתאימה לכל מרקמי השיער ואורכי השיער.

26. קצות גילוח קצרים ובינוניים

קצות גילוח קצרים ובינוניים

מָקוֹר

אם אתה נחשף לאחרונה להתקרחות, תסרוקת זו יכולה להסוות בצורה מושלמת את קו השיער הנסיגה. לשם כך, בקש ממעצב השיער שלך לקצץ את קווצות השיער שלך באורך בינוני בכל הצדדים למעט הצדדים. בקש ממנו להשתמש בסכין גילוח כדי לקצץ את הקצוות באורך קצר.

27. תסרוקות 2012

תסרוקות 2012

מָקוֹר

זו אחת התסרוקות הפופולריות בקרב גברים מבוגרים במהלך 2012. כל מי שיש לה קווצות שיער בינוניות עד ארוכות יכול לנסות את המראה הזה. אתה רק צריך לסרק את כל השיער לאחור בעזרת מסרק. כדי להגדיר אותו, אתה יכול להשתמש בג'ל לשיער ולמרוח אותו לכל אורך שיערך. שמור היטב על השפם והזקן שלך למראה כובש באופן כללי.

28. תסרוקות 2013

תסרוקות 2012

מָקוֹר

בעל שיער וזקן עבים ניתן להוכיח את עצמו כאושר, הודות לסגנון השיער והזקן האופנתי הזה. אם אתה עדים לנשירת שיער לאחרונה, אז תסרוקת מוברשת זו יכולה לעזור לך להסתיר את הקרקפת שלך. בקש מהסטייליסטית שלך לספר את שיערך באורך בינוני ולחתוך את הצדדים קצרים.

29. סגנון שיער מתוחכם

סגנון שיער מתוחכם

מָקוֹר

תסרוקת זו מיועדת במיוחד לגברים שחצו את שנות ה -60 שיש להם שיער קצר עד בינוני בעובי ממוצע. עם מחיצה לצד אחד, היא מתאימה ביותר לגברים עם פנים עגולות. אתה יכול להיראות במיטבך אם אתה מתאים את התספורת הזו עם פנים מגולחות היטב.

30. קיצור דרך עם שיער פנים

קיצור דרך עם שיער פנים

מָקוֹר

אם אתה רוצה שהזקן שלך ישלוט במראה הכללי שלך יותר משיערך, תוכל לנסות את התספורת הפשוטה אך המתוחכמת הזו. כאן, קווצות השיער שלך נחתכות באורך בינוני והן נפרדות לצד אחד כדי לשמור על שלמותן. זה הכי מתאים לגברים שחצו 50 שנה.

31. תסרוקת Easy Care

תסרוקת Easy Care

מָקוֹר

אם אינך נרתע מהקרחת הגוברת ורוצה לשמור על כך פשוט, תוכל לנסות את המראה הזה. עם חלק עליון חלק ושיער גזוז לאחור, תסרוקת זו קלה לתחזוקה ונראית טוב על כל צורות הפנים.

32. תסרוקת קשישים עליונים

תסרוקת קשישים עליונים

כדי להסוות את השיער הדק שלך מלמעלה, תסרוקת מסוממת היא האפשרות הטובה ביותר. כדי להשיג זאת, הקפד לבקש ממעצב השיער שלך לבצע חיתוכים ארוכים יותר לחזית. תסרוקת זו עובדת הכי טוב לגברים עם שיער מתולתל או גלי.

33. תסרוקת לגברים בכירים

תסרוקת לגברים בכירים

מָקוֹר

אם אתה רוצה להסתיר את הראש הקירח בצורה כזו או אחרת, תסרוקת זו שווה לנסות. אם אתה מישהו עם שיער חלק, בקש מהספר שלך לחתוך את השיער לקצר ואף לאורך. למרות שלא ניתן להסתיר את החלק הקדמי של ראשך, תסרוקת זו יכולה להסתיר את הקרחת על הגב.

34. תסרוקת מפונפנת לגברים מבוגרים

תסרוקת מפונפנת לגברים מבוגרים

מָקוֹר

אם את מחפשת להסתיר את המצח הגדול שלך באמצעות תסרוקת, זו היא הדרך שעליה עליך ללכת. עם הסלסולים בכל מקום, לא רק שהוא מוסיף סמיכות לשיער אלא גם נותן הקפצה. הצדדים חתוכים בצורה מושלמת למעבר מושלם מהחלק העליון. תסרוקת זו לא דורשת תחזוקה ואתה יכול פשוט להשתמש באצבעות שלך כדי לסרק אותן.

35. תסרוקת קירחת

תסרוקת קירחת

מָקוֹר

אם נשארת רק 10% מהשיער בקרקפת, תמיד עדיף לשמור על פשטות על ידי גילוח מוחלט של הראש. עם זאת, הקפד לטפל היטב בקרקפת שלך. התאימו את המראה הזה לזקן צרפתי כדי לקבל את המראה הגברי הזה.

36. תסרוקת מסודרת ומסודרת בצד

תסרוקת מסודרת בצד

מָקוֹר

אם יש לך שיער דק וחלק, אתה יכול להסתדר עם התסרוקת הזו. עם מחיצת צד וחוטי שיער קצרים יותר, סגנון זה יכול להסתיר את הקרקפת שלך מפני שהיא נראית מכל זווית.

סיכום:

בקצרה, מאמר זה נותן לך תובנה קצרה כיצד גם גברים מבוגרים יכולים לקבל את התסרוקת שהם רוצים ללא קשר לסוג השיער והמרקם שלהם. מרטרו ועד מודרני, כללנו את כל סוגי התסרוקות המתאימות לגברים רגילים והרפתקנים כאחד. הקפד להגיב למטה אם אחת מהתסרוקות שלנו סייעה לך.