4 סיבות מדוע כלל אין קשר הוא רעיון רע

מדוע כלל אין קשר

הכלל ללא קשר (התעלמות מאישה במשך 30-60 יום) יכול לעבוד לפעמים (למשל אם אישה לא מצליחה למצוא בחור מחליף, אינה מנוסה מאהבה ומערכות יחסים וכו '), אך ברוב המקרים שאני רואה, זה פשוט מאפשר לאישה זמן להמשיך ללא האקס שלה.

צפה בסרטון זה כדי להבין מדוע זה בדרך כלל רעיון רע להשתמש במה שמכונה 'כלל לא צור קשר' ומדוע עליך להתחיל באופן פעיל למשוך אותה מחדש במקום ...

אם לאקס שלך כרגע אין רגשות כלפייך, אי פנייה אליה בדרך כלל לא תפעיל מחדש את רגשותיה.

היא עלולה להסתקרן ולתהות מדוע אתה יוצר איתה קשר, אך אם לא שינית ואפילו לא תדע כיצד למשוך אותה מחדש אם היא תיצור איתך קשר, היא תרגיש כבויה ואז תמשיך להמשיך בלעדיך.

כמובן, זה לא מה שתשמע אם תחפש באינטרנט. הרבה אנשים יציעו לך להשתמש בכלל ללא קשר במשך 30-60 יום מכיוון שאין להם מושג כיצד למשוך אישה מחדש באופן פעיל.

אני עושה זאת ולכן אני לא ממליץ לחבר'ה לבזבז זמן בישיבה ולקוות שהאישה שלהם תחזור בריצה.אם אתה רוצה למשוך אותה מחדש, הנה כמה עצות בחינם שיעזרו לך להתחיל את התהליך:

משיכת אישה מחדש עובדת טוב יותר מאשר להתעלם ממנה מכיוון שלרוב הנשים שנפרדות מבחור כבר אין רגשות כלפיו.

אם הבחור מתעלם ממנה, לא אכפת לה ופשוט ממשיך הלאה בלעדיו, בזמן שהוא יושב מסביב וחש בבטן ברעיון שהיא תקיים יחסי מין עם בחור אחר ותמשיך בלעדיו.

הכלל No Contact מבוסס על תקווה שהאקס שלך עלול להתגעגע אליך, ליצור איתך קשר ואז לרצות אותך בחזרה.

עם זאת, זה לא עובד על רוב הנשים ואני יודע את זה כי ממש עזרתי למאה בחורים להחזיר אישה ורוב החבר'ה מתחילים לומר לי שהם התעלמו מהאישה שלהם וזה לא עובד .

מה שמצאתי הוא שברוב המקרים, בחור צריך ליצור קשר עם חברתו לשעבר (אשתו או ארוסתו) באופן מיידי ואז להיפגש איתה באופן אישי כדי למשוך אותה מחדש, במקום לתת לה להמשיך בחייה.

להלן ארבע הסיבות העיקריות לכך שכלל אין קשר הוא רעיון רע מאוד (...)

1. זה מאפשר לה להמשיך בחייה, להתאהב בבחור חדש, לקיים יחסי מין וכו '

אולי האקס שלך כבר פגש בחור אחר, מאוהב בבחור אחר או פשוט פותח את עצמה בפני אפשרות להיות עם גברים אחרים. אם אתה מאפשר לה לקבל את המרחב הזה והיא נופלת לזרועותיו של בחור אחר, זה לא מזרז את תהליך החזרתה באמצעות מה שמכונה 'כלל התקשרות ללא קשר'. לתת לה את המרחב הזה פשוט גורם ליותר בעיות לשניכם.

אם הבחור החדש גורם לה להרגיש רגשות גדולים, אז לא לפנות אליה למשך 30 או 60 יום הולך להיות לה קצת טובה. במקום להחזיר אותה, אתה פשוט עוזר לה להמשיך בחייה ולשכוח ממך.

2. זה לא פותר את הבעיות בינך לבינה

הסיבות לכך שאתה ואקסך נפרדת לא יפתרו בכך שלא תפנה אליה.

לדוגמא: אם היא נפרדה ממך בגלל שהיית חסרת ביטחון מדי בקשר, לא היית מספיק גבר בשבילה או שלא התחייבת אותה והיא חלתה על זה, או שהתחייבת יותר מדי כלפיה והייתה זקוקה לדרך שלה יותר ממה שהיא הייתה זקוקה לך. לא ליצור איתה קשר לא מתקן את הבעיות שיש לך.

קודם כל צריך לתקן את בעיות הליבה בינך.

זה מתחיל בכך שאתה באמת משפר את עצמך ומתקן את הבעיות שלך וזה לא משהו שאתה צריך לעשות במשך 30 או 60 יום באמצעות הכלל No Contact. אתה יכול במהירות (בתוך שעות או כמה ימים) לתקן את הבעיות מספיק כדי להחזיר את הכבוד והמשיכה שלה.

במקום לבזבז זמן עם כלל התקשרות ללא קשר, כדי להחזיר אקס עכשיו, אתה צריך לפנות אליה ולגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך שוב.

אתה חייב לגרום לה להרגיש מובנת ושמחה להיות באינטראקציה איתך (אל תדאג - זה קל).

אתה צריך גם לאפשר לה לקבל תחושה שהסיבות האמיתיות לכך שהיא נפרדה ממך תוקנו. אם היא רואה שעדיין לא שינית או שאין לך מושג מה לשנות כדי להחזיר לה את הכבוד, המשיכה והאהבה, אז היא פשוט תמשיך בלעדיך.

כאשר אישה מספקת לבחור שלה את הסיבות לכך שהיא נפרדת ממנו, היא תנסה בדרך כלל לשמור על דברים פשוטים ומעורפלים. למה?

אחת הסיבות העיקריות היא שאישה לא רוצה להיות מורה של גבר בחיים. היא רוצה שהוא יידע להיות גבר בלי שהיא תצטרך ללמד אותו.

בנוסף, במשך רוב ההיסטוריה האנושית ועד היום, אישה עלולה להיפגע או אפילו להיהרג על ידי בחור במהלך פרידה. לכן, רוב הנשים מנסות לתת סיבות מעורפלות או רכות (למשל 'אני צריכה זמן למצוא את עצמי' או 'אני כבר לא מרגישה כך. תן לי מקום ונראה מה יקרה') כדי לא לפגוע בבחור של הבחור. רגשות יותר מדי למקרה שהוא יתעצבן או דומם.

3. אם בסופו של דבר היא תתקשר אליך ותכבה אותה, זה יעזור לה להתגבר עליך אפילו מהר יותר

במקרים מסוימים האישה רק תרצה להגיע לאקס שלה ולפנות אליו.

היא עשויה להגיע למצב שהיא מתגעגעת אליו או שהיא פשוט תהיה סקרנית לראות אם הוא ממשיך הלאה מהר יותר ממנה. יש נשים שמתקשרות רק כדי לבדוק שהבחור עדיין יושב ומתגעגע אליה ומרגיש נורא ובודד בלעדיה.

אם אתה משתמש בכלל ללא קשר והאקס שלך בסופו של דבר מתקשר, אתה צריך לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך בשיחת הטלפון.

אם תכבה אותה על ידי חוסר ביטחון או נזקק, זה יכבה אותה עוד יותר ויהפוך את ההתגברות עליך לקלה עוד יותר. כמו כן, אם תעמיד פנים שלא אכפת לך ממנה ושלא התגעגעת אליך, יהיה לה קל לגלות אם זה נכון.

אֵיך?

פָּשׁוּט.

היא רק צריכה לגלות בך עניין מחדש או לומר שהיא מתגעגעת אליך וכשאתה מתרגש מכך, היא יודעת ששיקרת על לא לפספס אותה.

אם לא תיקנת את הבעיות שלך ושיפרת את עצמך, היא תקלוט בזה. אם היא מקבלת את התחושה שיש לך עדיין את אותם מחשבות חשיבה וחוסר ביטחון ישנים שגרמו לה להיפרד ממך מלכתחילה, אז זה פשוט מזכיר לה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממך.

לכן, וודא שאתה לא גורם לאקס שלך להרגיש ככה. זה ההפך ממה שאתה צריך לעשות כדי להחזיר אקס.

לשבת ולקוות שלא ליצור איתה קשר יתקן את הדברים זה רעיון רע. כדי להחזיר אקסית אמיתית, אתה בעצם צריך להכין את עצמך מתי שאתה מתקשר אליה או מתי שהיא פונה אליך. כשאתה מתקשר, קריטי שתגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך באותה נקודה. אם לא תעשו זאת, זה פשוט יעזור לה להתקדם עוד יותר מהר.

4. להתקשר ממנה לא אומר שהיא רוצה לחזור איתך

חזרה איתה פירושה שהיא חזרה לזרועותיך, אתה מנשק אותה, אתה מקיים איתה יחסי מין והיא אומרת לך שהיא אוהבת אותך ורוצה להיות איתך.

עם זאת, שימוש בטכניקה חובבנית שאנשים מדברים עליה באינטרנט המכונה 'אין שום קשר' כדי לגרום לה להתקשר אליך, היא לא ממש איך להחזיר אקס.

כדי להחזיר אקס, אתה צריך להחזיר לה כבוד, להחזיר את המשיכה שלה ואז אתה צריך להיפגש איתה באופן אישי.

במפגש, אתה צריך למשוך אותה מחדש ואז להסלים לנשיקות, סקס ומערכת היחסים.

בזמן שכל מה שקורה, עליכם גם להפוך את השולחנות / לשנות את הדינמיקה ביניכם כדי שהיא תצא מהמצב הרגשי הישן שהייתה במקום בו חשבה שהיא לא זקוקה לכם, היא לא רוצה להיות איתך והיא לא רוצה את האהבה שלך.

אתה צריך להביא אותה למצב רגשי חדש שבו היא מרגישה שהיא אכן זקוקה לך, היא כן רוצה את האהבה שלך ושהחיים שלה פשוט לא מרגישים בסדר בלעדיך בזה.

לכן, אל תחשוב כי כלל התקשרות ללא קשר יפתור את כל הבעיות שיש לך או להחזיר את האקס שלך.

זה עלול לגרום לאקס שלך להתקשר אליך, לשלוח לך הודעה או לשלוח לך הודעה בפייסבוק, אך אם תשובתך או תגובתך נותנים לה את התחושה ששום דבר בך לא באמת השתנה והיא עדיין מרגישה את אותן רגשות ישנים שגרמו לה להישבר לפניך, אז לא תקבל אותה בחזרה.

האם יש זמן שהכלל ללא קשר מועיל?

כן.

אל תבינו אותי לא נכון.

אני לא אומר שכלל No Contact הוא שטויות לחלוטין ושאין בו ערך בכלל, כי לפעמים זה יכול לעזור.

לדוגמא: אם לילדה אין הרבה ניסיון במערכות יחסים או שהיא לא מרגישה שהיא יפה מאוד והיא חוששת שהיא תתקשה להשיג בחור אחר, או שהיא באמת התקשתה להשיג בעצמה בחור מחליף.

באותם מקרים בהם האישה חשה מודאגת, חסרת ביטחון וחרטה על הפרידה ונבהלת מכך שהאקס שלה יעבור מהר ממנה וזה יגרום לה להרגיש גרוע עוד יותר ממה שהיא עושה עכשיו, אז היא תגיע אל הבחור .

לפעמים, זה יביא לכך שהם יחזרו להיות יחד, אבל זה כמעט תמיד רק דבר זמני שהיא עושה כדי לשמור עליו קרוב בזמן שהיא מנסה למצוא בחור אחר או להיות בטוחה מספיק כדי להיות בלעדיו.

כשאישה חוזרת עם בחור כי היא חוששת שהוא יעבור מהר יותר ממנה, היא בדרך כלל תגלגל אותו שוב באמירה שהיא עשתה טעות, אוהבת אותו ורוצה להיות איתו לנצח. לאחר מכן הוא יירגע וירגיש שהכל חוזר לשגרה. כשתראה שהוא חזר איתה באופן מלא, היא תגיד שהיא מרגישה מבולבלת או תיצור מאבק ביניהם שמוביל לפרידה.

היא תגיד שהיא זורקת אותו ולעולם לא רוצה לראות אותו שוב, שרוב החבר'ה יגיבו אליו בכך שהם נזקקים, חסרי ביטחון ומיואשים.

מה יקרה אז? ובכן, בהתחשב בעובדה שנשים נמשכות מינית לכוחו הרגשי של הגבר ונכבות מחולשתו, תגובתו כלפיה תאפשר לה להרגיש מכובה על ידו ולהמשיך הלאה בפחות דאגה וחרטה.

זו הסיבה שחשוב כל כך לתקן את הבעיות הרגשיות שלך (למשל חוסר ביטחון, נזקקות, פחד ממחויבות, פחד מאהבה אמיתית וכו ') לפני שתיצור קשר עם האקס שלך.