4 דברים לדבר עליהם עם חברתו לשעבר בטלפון או באופן אישי

4 דברים לדבר עליהם עם החברה לשעבר בטלפון או באופן אישי

להלן 4 דברים שאתה יכול לדבר עליהם עם החברה לשעבר שלך בטלפון או באופן אישי כדי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לדבר איתך שוב:

1. האופן שבו הגבת כשהיא נפרדה ממך

כשאישה נפרדת מבחור שאוהב אותה ורוצה להיות איתה, הוא בדרך כלל לא יקבל את החדשות טוב מאוד.

כתוצאה מכך, הוא עשוי להגיב באופן שעשוי להתחרט בהמשך.

לדוגמא: כמה מהדרכים המצערות בהן בחור יכול להגיב לפרידה מהן הן:

  • הוא מתחיל להתחנן ולהתחנן אליה לשנות את דעתה, מה שגורם לו להיתקל כחלש רגשית ומכבה אותה עוד יותר.
  • הוא מבטיח לשנות ולהפוך לגבר שהיא רוצה שהוא יהיה אם היא רק תיתן לו צ'אנס נוסף. ברוב המקרים, היא לא מאמינה שהוא יכול לשנות, ולכן היא לא נותנת לו הזדמנות נוספת.
  • הוא מבקש ממנה להגיד לו מה עליו לעשות בכדי לשמח אותה במערכת היחסים עמו. זה גורם לה להרגיש לחוצה וכבויה מכיוון שהוא זקוק לה כדי לעזור לה או ללמד אותו להפוך לגבר טוב ומושך יותר עבורה.
  • הוא מנסה לשנות את דעתה על ידי הפצצתה במתנות, פרחים או אפילו עזרה כלכלית. עם זאת, אישה לא מתאהבת בבחור בגלל מה שהוא יכול לקנות עבורה, אלא בגלל איך שהוא גורם לה להרגיש כשהיא איתו.
  • הוא שולח לה מכתב ארוך, דואר אלקטרוני או סדרה או הודעות טקסט המספרות לה עד כמה הוא עדיין אוהב אותה. עם זאת, כבר לא אכפת לה מרגשותיו והיא מתמקדת רק במה שהיא מרגישה ובמה שהיא רוצה.
  • הוא כועס עליה ואולי אף מאשים אותה שבגדה בו. זה רק משכנע אותה עוד יותר שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה.
  • הוא מנתק כל קשר איתה בתקווה שהיא תתגעגע אליו ותחזור בריצה. עם זאת, גישה זו עובדת רק אם לאישה עדיין יש רגשות כלפי הבחור לשעבר שלה. אם לא, היא פשוט תשתמש בפרק הזמן כדי להתגבר עליו לחלוטין ולעבור הלאה.

לכן, אם הגבת באופן שבו אינך גאה כאשר חברתך לשעבר ניתקה את הקשר, תוכל להשתמש בו כנושא שיחה כשאתה מדבר איתה בטלפון או באופן אישי.

אֵיך?תקל מזה.

תצחקי על עצמך ואיך הגבת.

לדוגמא: אתה יכול לומר, באופן מבודח, משהו בסגנון של,'וואו, באמת השגיתי את עצמי כשנפרדנו, לא? אני לא יודע מה עלה עלי! זו הייתה תגובה כל כך מטופשת בשבילי 'וצחקו איתה על זה.

בעיקרו של דבר, על ידי צחוק על עצמך, זה מראה לה שאתה מודע לכך שהתגובה שלך לא הייתה מושכת עבורה.

זה גם מראה לה שלמדת מהניסיון וכבר נקטת צעדים להפוך לגבר טוב יותר, חזק יותר מבחינה רגשית ובוגר.

כתוצאה מכך היא מתחילה להוריד מעט את השומר ומאפשרת לעצמה להירגע, לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב להיות שוב סביבך.

לאחר מכן היא הופכת פתוחה לסלוח לטעויות שלך ולתת לך הזדמנות נוספת.

דבר נוסף שתוכלו לדבר עליו עם חברכם לשעבר בטלפון או באופן אישי הוא ...

2. כמה היא התגעגעה אליך מאז הפרידה

לדוגמא: לאחר שעברנו את החלק הראשוני של השיחה (למשל.'מה שלומך? מה זממת לעשות?'), אתה יכול להגיד משהו בסגנון,'אוקיי, אז תהיה כנה עכשיו ... כמה התגעגעת אליי?'

אם היא מגיבה עם משהו כמו,'לא התגעגעתי אליך,'אוֹ'מי אומר שהתגעגעתי אליך? אל תחמיא לעצמך. הייתי בסדר בלעדייך, ”פשוט לצחוק ולומר בצורה קלילה ושובבה,'כן, נכון ... אני יודע שהתגעגעת אלי,'וצחקו איתה על העובדה שהיא התגעגעה אליכם, אבל לא רוצה להודות בזה.

בכך שהיא מבהירה זאת, סביר יותר שהיא תפיל את השומר שלה ואז היא יכולה לומר משהו כמו,'אוקיי, אולי התגעגעתי אליך קצת.'

אם היא מתביישת מכדי להודות בכך, תביא אותה להודות באחוזים באמירה,'בסדר, מתוך 100%, איזה אחוז התגעגעת אליי? 45%, 55%, 65%? '

אז היא עשויה להתבדח איתך ולהגיד,'בסדר גמור! התגעגעתי אליך 1%, ”ואתה יכול לצחוק איתה על זה.

על ידי אינטראקציה איתה בצורה כזו, אתה לא רק מאפשר לה להכיר בעצמה שהיא באמת התגעגעה אליך (גם אם רק קצת), אלא גם לעורר את רגשות הכבוד והמשיכה שלה אותך באמצעות הומור כדי להפיל את המשמר שלה.

אתה גם מראה לה שאתה עדיין בטוח ובטוח בעצמך סביבה, למרות שאתה והיא נפרדתם.

להיות אמון בעצמך כזה הולך להיות מושך בעיניה.

היא תראה בעצמה שאתה גבר חזק רגשי שיכול להישאר בטוח בלחץ ולא לפקפק בעצמך.

כתוצאה מכך, השומר שלה יירד באופן טבעי והיא תתחיל להיפתח בפניך, גם אם רק מעט בהתחלה.

כשהיא מתחילה להיפתח אליך בחזרה, היא מתחילה להסתכל עליך ולחשוב עליך אחרת.

לאחר מכן היא הופכת פתוחה לאינטראקציה איתך יותר ויותר כדי לראות לאן הדברים הולכים משם.

דבר נוסף שתוכלו לדבר עליו עם חברכם לשעבר בטלפון או באופן אישי הוא ...

3. החיים בכלל

לדבר על מה עשית מאז הפרידה זה כמובן דבר טוב לדבר עם החברה לשעבר בטלפון או באופן אישי.

עם זאת, אל תהפוך את זה לשיחה משעממת (למשל, אילו פרויקטים אתה עובד בעבודה, הפרטים המורכבים של העסקה האחרונה שלך, איך למדת למבחנים).

אתה יכול להזכיר לה את הדברים האלה, אבל לוודא שאתה נוח, שובב ומוסיף קצת הומור כשתוכל.

לדוגמא: אתה יכול לומר משהו בסגנון,'למדתי קשה לבחינות הקרובות שלי.'

אז היא יכולה להגיב במשהו כמו,'אה, בסדר ... ואיך זה קרה?'

לאחר מכן תוכל לומר בצורה מבודחת,'אני לא בטוח. היה לי כל כך הרבה קפה כדי להשאיר אותי ער שאני לא ממש זוכר כלום מאז השבוע שעבר. אני מקווה שהכל יחזור אלי כשאגיע לבחינה שלי. אם לא, אני תמיד יכולה להיכשל בבחינות ולהפוך למטלטלת חוף במקום. אני אסתובב ומתחנן לאנשים על כסף על החוף, נושא שלט שאומר 'נכשלתי בבחינות' 'וצחקו איתה על זה.

ואז אתה יכול להוסיף משהו כמו,'מדברים על החוף ... אמרתי לך שהתחלתי לגלוש? זה די מגניב. זה לא היה קל בהתחלה, אבל תפסתי את העניין בזה עכשיו. זה בעצם די עומס כשאתה קם ומסוגל לגלוש קצת לזמן הגל. '

לחלופין, אתה יכול לומר משהו כמו,'לא, פשוט צוחק. אני חושב שאני אסתדר עם הבחינה. הסדרתי את זה. מה איתך? מה קרה? '

לחלופין, אם אתה עובד במשרד, אתה יכול לומר משהו כמו,'אני עובד קשה לאחרונה. ובכן, ככה אני גורם לזה להיראות בעיני הבוס שלי ”וצחקו איתה על זה.

כתוצאה משימוש בגישה נוחה לשיחה, האקס שלך ירגיש נוח יותר להפיל את השומר שלה ולהיות קל יותר ופתוח איתך.

כאשר היא תעשה זאת, היא תרגיש קשר איתך ותתחיל לחשוב עליך באור חיובי יותר.

הדבר הבא שאתה יכול לדבר עליו עם החברה לשעבר בטלפון או באופן אישי הוא ...

4. מלבד כל הדברים שהיא לא אהבה בך, מהם כמה מהדברים שהיא אהבה?

במקום להעלות את כל הדברים השליליים עליך ועל מערכת היחסים שלך, אשר רק ידגישו לה מדוע היא נפרדה ממך מלכתחילה ושמה אותה על משמרתה, נסה לדבר במקום על הדברים הטובים.

לדוגמא: אתה יכול לומר משהו בסגנון,'בסדר, אז תסתכל ... אני יודע שהמלאתי ושאני ואני עכשיו נפרדים לתמיד, אבל אני בטוח שצריך להיות בי משהו שמאוד אהבת. אז יאללה ... ספר לי מה זה היה. '

אז היא עשויה להיות מעט מתגוננת ולהגיד משהו כמו,'לא, לא היה כלום,'אוֹ,'אני לא מדבר על זה'אוֹ,'זה לא משנה עכשיו'כדי לבדוק אם תפקפק בעצמך או תוותרי.

אז אם היא אומרת משהו כמו,'שום דבר באמת'כדי לדחות אותך, אתה יכול לצחוק ולהגיד,'זה בלתי אפשרי! חייב להיות משהו! מה דעתך על החיוך שלי? בוודאי אהבתם את החיוך שלי. אם לא זה, מה לגבי החיבוקים שהייתי נותן לך? אהבת אותם, נכון? 'וצחקו איתה על זה.

סביר להניח שהיא תודה בדברים האלה, אבל אם היא לא תסגור את זה, אתה יכול לומר,'אהה, הבנתי שאתה לא רוצה להודות בפניי את הדברים האלה. לא משנה, אני יודע שאהבת הרבה דברים עליי ... במיוחד כמו שנהגתי לנשק אותך ”וצחקו איתה על זה.

לחלופין, היא עשויה להיפתח ולספר לך כמה דברים שהיא אוהבת בך (למשל הדרך שבה תמיד התייחסת אליה טוב, הדחף והנחישות שלך, שאתה בחור טוב).

על ידי כך שהיא מדברת על הנקודות הטובות שלך, אתה שותל במוחה זרעים של ספק לגבי הפרידה.

היא צריכה להתחיל לחשוב לעצמה שכולכם לא רעים ושיש בכם דברים שהיא באמת אהבה.

כתוצאה מכך היא עשויה להתחיל לחשוב,'אולי בכל זאת נוכל להסתדר בינינו. הוא בחור נהדר בכל כך הרבה מובנים ונראה שהוא השתנה והשתפר מאז הפרידה. הוא הרבה יותר בטוח ובטוח בעצמו מבעבר. אולי זה לא נגמר בינינו. אולי עדיין יש סיכוי עבורנו. אולי אני צריך לפתוח אליו בחזרה ולראות איך זה הולך. '

לאחר מכן תוכל למשוך אותה מחדש, לפתות אותה ולהחזיר אותה למערכת יחסים איתך.

איפה החבר'ה לעתים קרובות טועים כשמדברים עם חברה לשעבר בטלפון או באופן אישי

מה שאתה אומר לאקס שלך מעתה ואילך ימשוך אותה מחדש ויגרום לה להיפתח לחזור להיות יחד, או שזה יכבה אותה ויגרום לה להרגיש שמחה על החלטתה לסיים את הקשר.

לכן, אם אינך רוצה שהיא תחשוב שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה על ידי פרידה ממך, נסה להימנע מלעשות את הטעויות הבאות:

1. מרגיש עצבני ולא בטוח בעצמך כשאתה מדבר איתה

למרות שהיא נפרדה ממך ונראה שהיא לא רוצה אותך בחזרה, אתה חייב להאמין בעצמך ולדעת שאתה יכול למשוך אותה מחדש.

אם אתה מפקפק בעצמך, תמלא את מוחך במחשבות המפקפקות בעצמן שיגרמו לך לחשוב, להרגיש, לדבר, להתנהג ולפעול בצורה עצבנית בעת אינטראקציה איתה, מה שיבטל אותה.

לדוגמא: בחור יכול להמשיך לומר לעצמו,'מה אם אנסה לדבר איתה והיא תגיד שהיא לעולם לא רוצה לדבר איתי שוב?'אוֹ,'מה אם היא תביא את הדברים השליליים שקרו בינינו? מה אוכל לומר שלא יגרום לה לחשוב עלי באור שלילי עוד יותר מכפי שהיא כבר חושבת? 'אוֹ,'מה אם היא לא רוצה לדבר איתי וזועמת עליי שניסיתי לדבר איתה?'אוֹ,'מה אם אני פשוט לא מספיק טוב בשבילה יותר? מה אם היא תגיד שהיא מתחרטת שאי פעם הייתה איתי? '

ככל שהוא חושב ככה, הוא מרגיש יותר עצבני וספק עצמי כשמדבר עם חברתו לשעבר.

הספק העצמי וחוסר הביטחון שלו מכבים אותה ואז גורמים לה להרגיש כאילו קיבלה את ההחלטה הנכונה לסיים את הקשר.

אז עשה לעצמך טובה והתחל לדמיין כל שיחה שתנהל עם החברה לשעבר שלך תעבור טוב.

דמיין אותה מחייכת, צוחקת ומרגישה טוב לדבר איתך כי את בטוחה בעצמה ולהוסיף קצת הומור כדי להקל על מצב הרוח.

תאר לעצמך שלא משנה מה היא אומרת או עושה כדי לנסות לזרוק אותך ולגרום לך להרגיש חסר ביטחון, אתה מסוגל להישאר רגוע ולהאמין בעצמך.

כאשר האקס שלך שם לב לכך, היא תתחיל לראות שאתה גבר הרבה יותר מושך רגשית עכשיו (למשל אתה הרבה יותר בטוח, בטוח בעצמו, מורכב בלחץ).

כתוצאה מכך, באופן טבעי היא תתחיל להרגיש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה מחודשת.

ואז, הרעיון לתת לך הזדמנות נוספת יתחיל להרגיש כמו משהו שהיא רוצה לעשות, מכיוון שאתה עכשיו מסוג הגברים שהיא תמיד רצתה שתהיה.

הטעות הבאה היא ...

2. בהנחה שהיא תכעס אם הייתם מפלרטטים איתה כמו שהיה חבר או מאהב

לפעמים בחור עושה את הטעות לחשוב שזה לא המקום שלו לפלרטט עם חברתו לשעבר יותר.

הוא עשוי לחשוב,'אם אני יוצא ככה מהשורה (כלומר מפלרטט איתה), היא תכעס עלי ותגיד שאסור לי לדבר איתה בצורה כזו. לאחר מכן אאבד את הסיכוי שלי איתה לחלוטין. בשלב זה, היא בטח רוצה שאראה לה שאני יכולה להיות חברה נחמדה ונייטרלית שלא מצפה שיקרה שום דבר מיני. אם אוכל לעשות זאת, היא תפיל את המשמר איתי ואף תשקול לחשוב עלי כחבר או מאהב. '

עם זאת, ההפך הוא הנכון.

אם בחור לא גורם באופן פעיל לאקס שלו להרגיש נמשך אליו מינית כשהוא מדבר איתה, היא לא הולכת להרגיש הרבה, או שום מוטיבציה לרצות לתת לו הזדמנות נוספת להיות בקשר מיני ורומנטי איתה.

אולי היא עדיין תשמור עליו כחברה הנחמדה והאפלטונית שלה כדי שתוכל להרגיש טוב עם עצמה, אבל אם היא התנתקה מהרגשות הרומנטיים והמיניים כלפיו, היא אפילו לא תרצה בכך.

במקום זאת, היא עשויה לחתוך אותו לגמרי מחייה ולהתמקד בלמצוא לעצמה גבר חדש ולהמשיך איתו.

לכן, אם אתה באמת רוצה את החברה לשעבר שלך בחזרה, אל תפחד להראות לה שאתה עדיין מוצא אותה מושכת ורוצה שהיא תחזור כשאתה מדבר איתה (כלומר, לפלרטט איתה כדי ליצור מתח מיני ביניכם).

כשאתה יוצר מתח מיני, באופן טבעי יש לה את הרצון לרצות לשחרר את המתח הזה עם חיבוק, נשיקה ומין ואז זה הופך לך להיות הרבה יותר קל להחזיר אותה.

הטעות הבאה להימנע היא ...

3. להלחיץ ​​אותה על ידי ניסיון לעבד את הדברים, במקום לגרום לה להרגיש נמשכת קודם

לפעמים, בחור ינסה להפוך כל שיחה שיש לו עם חברתו לשעבר (בטלפון או באופן אישי), לדיון ארוך על הזוגיות ומה הוא עשה לא בסדר.

בעיקרו של דבר, הוא מקווה שעל ידי דיבור על הבעיות, האקס שלו יראה שהוא לא מנסה להסתיר מטעויותיו ומחויב לתקן איתה דברים.

לאחר מכן היא תתרשם ותפתח עצמה לתת לו הזדמנות נוספת.

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם אתה ממשיך לנסות לעבוד עם החברה לשעבר על ידי העלאת כל הטעויות שלך, זה רק יגרום לה לזכור את כל הרגשות השליליים שחוותה באותה תקופה (למשל כעס, אכזבה, עצבנות).

לכן, תהיה לזה השפעה הפוכה לזו שאתה מקווה לה.

במקום להיפתח בפניך כי אתה מנסה לגרום לדברים לעבוד, היא תיסגר עוד יותר ותשכנע את עצמה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממך.

זה בסדר לדבר על בעיות היחסים בקצרה אם היא מעלה את זה, אבל נסה לשמור על זה קצר, קליל ונינוח.

נסה להוסיף לפעמים גם קצת הומור כדי להסיר את הרצינות של מה שאתה מדבר, תוך שהוא עדיין מכבד וכנה.

אם אתה מתמקד רק בכבוד ובכנה, זה ירגיש רציני מדי והיא עלולה לגרום לבעיות להיות גרועות וטראומטיות יותר ממה שהיו בפועל.

לכן, נסו להימנע מדיון בבעיות ואם הן אכן עולות, שמרו על הקלות והנוחות והוסיפו קצת הומור כדי להקל על מצב הרוח (למשל.'כן, באמת הייתי חבר נורא. אני כנראה יכול לזכות בפרס על זה אני חושב. מה אתה חושב? הפרס הגרוע בעולם. אתה חושב שאוכל לזכות בזה? ') וצחקו איתה על זה.

טעות נוספת להימנע היא ...

4. נראה שאיבד ביטחון מאז הפרידה

באופן טבעי, השלכתו על ידי האישה שהוא אוהב יכול לגרום לגבר לאבד את הביטחון במושכותו לחברתו לשעבר ולנשים אחרות.

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם בחור מדבר עם חברתו לשעבר בטלפון או באופן אישי והיא מרימה שהוא כבר לא מאמין בעצמו ובערך שלו כלפיה, במקום לרחם עליו ורוצה לתת לו הזדמנות נוספת, היא תרגיש אפילו יותר מכובה. למה?

אישה אוהבת את הרעיון להיות עם גבר שהוא בטוח, חזק מבחינה רגשית ומאמין שהוא יותר טוב מספיק בשבילה, תוך שהיא אוהבת ומכבדת כלפיה.

לכן, כשנראה שבחור איבד ביטחון מאז הפרידה, זה רק נותן לה עוד יותר סיבות לא לרצות לתת לו צ'אנס נוסף.

היא מתחילה לחשוב,'אם אתן לו הזדמנות נוספת, אצטרך לעזור לו להרגיש שוב ביטחון. לא תודה! אני זקוק לגבר שכבר בטוח בלי עזרתי, כדי שאוכל להירגע לחלוטין להיות הילדה שלו. אני לא רוצה שבחור שזקוק לי להרים אותו ולעזור לו להרגיש בסדר לגבי הערך והמשיכה שלו כלפיי. זה פשוט לא יעבוד. '

לאחר מכן היא נסגרת עוד יותר ונהיה קשה לו יותר להחזיר אותה.

לכן, וודא שכשאתה מדבר עם החברה לשעבר שלך בטלפון ובאופן אישי, אתה בהחלט מאמין שאתה מספיק טוב בשבילה.

ואז, משוך אותה מחדש, פיתה אותה והחזיר אותה למערכת יחסים איתך.

טעות נוספת להימנע היא ...

5. נותן לה יותר מדי כוח במהלך השיחה

אישה תנסה לפעמים להעלות את כוחה על בחור במהלך שיחה כדי לראות עד כמה הוא באמת בטוח וגברי.

לדוגמא: כשמדברים עם האקס שלה היא עשויה לומר משהו כמו,'שמע, יש לי רק 5 דקות פנויות בשבילך. אני ממש עסוק ואין לי זמן לבזבז עליך. מה אתה רוצה?'

בחור שנותן לאישה יותר מדי כוח במהלך שיחה ובכך מכבה אותה, עשוי לומר משהו כמו,'אני יודע שאתה עסוק ואני אסיר תודה שאתה נותן לי אפילו 5 דקות מזמנך.'

הוא מקווה שהיא תחשוב,'אוווו, הוא כל כך מתוק. הוא עושה כל מה שאני מבקש, רק כדי לרצות אותי. אולי אני לא צריך להיות כל כך קשה אליו. מגיע לו הזדמנות נוספת למלא את פקודותיי. הוא ילד טוב. '

עם זאת, זה לא מה שנשים חושבות.

במקום זאת, כאשר בחור מוסר את כוחו לאישה במהלך השיחה, היא מאבדת עוד יותר כבוד אליו כגבר וחושבת משהו כמו,'איזו וומפ. הוא גבר בוגר לגמרי, אבל הוא מתנהג כמו ילד. זה כאילו אני אמא שלו או משהו כזה. הוא צריך לגדל זוג כדורים ולהיות גבר. ”

הנה העניין ...

אם החברה לשעבר שלך לא תוכל לכבד אותך כגבר שלה, היא לא תוכל להרגיש נמשכת אליך מינית וללא שני הדברים האלה במקום, היא לא תהיה מעוניינת לחזור ביחד.

לכן, אל תתנו לחברתכם לשעבר לשלוט בכם כשאתם מדברים איתה בטלפון או באופן אישי.

היה האיש הטוב שאתה, אבל אל תתן לה ללכת עלייך במהלך שיחה.

אם היא תוכל לראות שאתה לא מאוים מהגישה שלה וגם יש לך את היכולת להמשיך להיות גבר טוב במקביל, היא תכבד אותך ותתחיל להפיל את המשמר שלה.

לאחר מכן תוכל להתחיל למשוך אותה מחדש, לפתות אותה ולקבל אותה בחזרה.