40 התסרוקות הטובות ביותר לגברים

תסרוקות אחרונות לגברים: תסרוקות לגברים עברו שלבי אבולוציה רבים בהם חלק מהתסרוקות הפכו לפופולריות ואילו אחרות לא הצליחו להחזיק בפוטנציאל שלהן. עם שנת 2018 באמצע הדרך, בחורים יכולים להתחיל עם התסרוקות האחרונות לגברים שיכולות לעזור להם להישאר בתחרות. תסרוקות הגברים האחרונות הכוללות את הפומפדור, החתך, הדהייה והחלקלקות עוקבות כעת אחרי מספר גברים, ועם מספרות מקצועיות המגיעות שינויים בתספורות האחרונות לגברים, התחרות מתחממת כמו כל דבר. גרסאות של תסרוקות אחרונות אלה מספקות מבחר רחב למי שרוצה להתהדר בתסרוקת האחרונה לגברים.

קח לדוגמא את הגרסאות של הפומפדור הכוללות את הפומפדור הגבוה דהוי, הפומפדור הקלאסי, הפמפדור הסקסי ועוד הרבה תספורות פמפדור מעוררות השראה שהן בין סגנונות התספורת האחרונים לגברים. הדבר דומה גם לגרסאות החתכים והתסרוקות הדהות לגברים, מה שפותח את התחרות לרווחה למי שרוצה לעקוב אחר תסרוקת הגברים האחרונה.

להלן 20 מגמות השיער העדכניות ביותר לגברים מהן ניתן לבחור את אחת המתאימה ביותר לצורת הפנים, הראש ואופי השיער שלך.

40 התסרוקות הטובות ביותר לגברים

#1: צחצוח למעלה עם צדדים קצרים

למעלה מוברש עם צדדים קצרים

זוהי אחת התסרוקות הקצרות האחרונות לגברים, בהן השיער בחלקו העליון מוברש והצדדים קצוצים. תסרוקת זו מיועדת לבעלי פנים עגולות, מכיוון שהיא תיתן אשליה של מראה פנים ארוך יותר.

#2: שיער מתולתל דוהה בעור

שיער מתולתל עם דהיית עור גבוההתספורת High Skin Fade Curly היא תסרוקת אחרונה לגברים, כאשר הדהייה גבוהה על העור כשהשיער המתולתל בחלק העליון מספק ניגודיות. תספורת זו תצטרך יד מיוחדת בכדי להביא שלמות.

#3: ראש שיער בינוני עם דהייה קרחת

ראש שיער בינוני עם דהייה קרחת

השיער הבינוני בחלקו העליון מעוצב כמפואר כאשר הצדדים בעלי דהייה קירחת. השימוש המיומן בקוצץ מתגלה היטב בגברים עם תסרוקת אחרונה.

#4: עיצוב שיער מגניב בגב מחודד עם פונפ-הוק

עיצוב שיער מגניב בחזרה מחודדת עם פונפ-הוק

התספורת הזו היא אחת התסרוקות האחרונות של הגברים שנוצרו לתת מראה מגניב ועם זאת אופנתי. הקווים הדהויים בצדדים עם הפאמפ-הוק למעלה הופכים את התסרוקת הזו לאקסקלוסיבית.

#5: צדדים קצרים עם פוני

צדדים קצרים עם פוני

גברים אחרונים לתספורת מיועדים לבעלי שיער קצר, כאשר הצדדים נותרים קצרים עם הפוני, הופכים בולטים במיוחד לבעלי מצח גדול. בחורים בעלי קו השיער של האלמנות יכולים להתהדר בתסרוקת זו, ולהעניק להם מראה יוצא דופן.

#6: שיער ארוך עם צדדים קצרים ומרקם למעלה

שיער ארוך עם צדדים קצרים ומרקם למעלה

תסרוקת חדשנית זו היא אחת מסגנונות התספורת האחרונים לגברים, שבהם השיער הארוך בחלקו העליון בעל מרקם, והצדדים קצוצים במקצת כמו דהייה.

#7: שיער ארוך בתספורת עם עיצוב מגניב

תספורת שיער ארוך עם עיצוב מגניב

זהו אחד ממגמות השיער האחרונות המדהימות ביותר לגברים. השיער הארוך נפרד לצד אחד והצדדים סביב האוזניים חתוכים ועיצוב מגניב נוצר באזור זה.

#8: תסרוקת קצרה וחכמה קלה לתחזוקה

תסרוקת קצרה וחכמה קלה לתחזוקה

תספורת זו לגברים בעלי שערות קצרות נראית חכמה וקל לתחזוקה. תצטרך רק ג'ל איכותי כדי לשמור על כושר השיער.

#9: שיער גלי ארוך עם דהייה גבוהה

שיער גלי ארוך עם דהייה גבוהה

התספורת האחרונה של הגברים מיועדת לבעלי שיער ארוך, כאשר השיער מוברש לכל הצדדים בחלקו העליון ונוצרת דהייה גבוהה. תסרוקת זו נראית מדהים עם זקן שמור היטב.

#10: פומפדור רופף עם דהייה גבוהה

פומפדור רופף עם דהייה גבוהה

הפומפדור נוצר להיראות רופף והצדדים מעוצבים עם דהייה גבוהה. הפרידה מובחנת כאשר הדהייה מסתיימת בנימה חדה.

#11: שיער מבולגן אורך בינוני

שיער מבולגן אורך בינוני

השיער באורך בינוני מעוצב למראה מבולגן והוא בעל סגנון שיער יותר גלי שיעניק לך מראה ממש מהמיטה.

#12: שיער במרקם באורך בינוני עם צדדים קצרים יותר

שיער במרקם באורך בינוני עם צדדים קצרים יותר

תסרוקת אחרונה זו לגברים נראית נהדר לבעלי שיער בינוני. השיער הבינוני בחלקו העליון מרקם ומוברש לאחור, והצדדים קצרים למראה ניגוד.

#13: גלי שיער עבים קצרים עם עיצוב מגניב פשוט

גלי שיער עבים קצרים עם עיצוב מגניב פשוט

תספורת עיצוב מגניבה זו מיועדת לבעלי שיער קצר, כאשר השיער הקצר והעבה מעוצב ליצירת גלים, ועיצוב מגניב ופשוט שנוצר בצדדים עם קווים מובחנים.

#14: סגנון עסקי לשיער קצר

סגנון עסקי לשיער קצר

זוהי אחת התסרוקות הקצרות האחרונות לגברים, בהן השיער מעוצב בצורה מושלמת למראה קז'ואל, מושלם עבור אנשי משרד ואנשי עסקים. התספורת המקצועית הזו היא ללא תחרות בכל הנוגע לסגנון הווילונות.

#15: שיער ארוך המייבש למעלה עם דהייה גבוהה

שיער ארוך המייבש למעלה עם דהייה גבוהה

תסרוקת ארוכה זו מיועדת לגברים בעלי שיער ארוך במיוחד, כאשר השיער מתייבש בחלקו העליון ומוחלק לצד אחד. נוצר דהייה גבוהה בכדי לגרום לסגנון השיער להיראות חכם ואופנתי עוד יותר.

#16: פאמפ סליק עם High Fade

פאמפ סליק עם High Fade

תסרוקת זו היא אחת מתספורות הגברים האחרונות לבעלי שיער בינוני ומתולתל. הפאמפ חלקלק בעזרת ג'ל ודהייה גבוהה שנוצרו כדי לגרום לתסרוקת להיראות נהדר.

#17: החתך הפשוט

החתך הפשוט

תסרוקת זו היא אחת מתסרוקות הגברים המודרניות הפשוטות, בהן השיער בחלקו העליון נשמר ארוך ומוברש, והצדדים קצוצים. אתה יכול גם לקבל וריאציות של התספורת הזו, והן פשוטות לעיצוב.

#18: דהייה פשוטה

דהייה פשוטה

תסרוקת ה- Simple Fade יצרה השפעה רבה על גברים ונערים, במיוחד בני נוער. תסרוקת זו היא תכליתית וצריכה שהצדדים ידהו עד לאזור סביב האוזניים, והשערות בחלק העליון נחתכות באורך בינוני.

#19: התסרוקת ההיברידית

התסרוקת ההיברידית

התספורת ההיברידית היא אחת ממגמות התספורת לגברים שיש לה גישה אורגנית יותר, ממש כמו זו של 'סלון'. מרקם, נפח ודהייה באזור הנמוך הופכים את הסגנון הזה לנקי אך מבולגן, שגם הוא מתהדר בנים.

#20: תספורת מפוסלת ומרקמת

תספורת מפוסלת ומרקמת

זהו תספורת לבעלי שיער ארוך ועבה. הגזרה המעוצבת בגב, הצדדים הקצרים והשיער הארוך בחלק העליון עם הוספת קוצים חתוכים, הופכות את התספורת לאחת הטרנדיות בתקופה האחרונה. תסרוקת זו 2016 היא אחת התסרוקות האחרונות לגברים.

התסרוקות האחרונות של גברים עברו שלבים שונים של אבולוציה, כאשר מספרות מקצועיות עושות מעט נגיעה פה ושם כדי להעניק לגברים התספורת האחרונים מראה אופנתי. ישנן תספורות הגברים האחרונות לבעלי שיער קצר, ולבעלי אורך שיער בינוני. לבעלי שיער מתולתל ולבעלי שיער ארוך יש גם מבחר רחב של תסרוקות אחרונות לגברים. הגורם האולטימטיבי שיכול לגרום לתסרוקת להיראות תואמת, חכמה ואופנתית היא סוג צורת הפנים והראש. בחר את התסרוקת שנראית נהדר בהתאמה לצורת הפנים שלך, וכדי לעזור לך בעניין זה, ישנם מספרים מקצועיים המלווים את ידיהם המיומנות וידע על התסרוקות האחרונות לגברים.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , אחת עשרה , 12 , 13 , 14 , חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה , 16 , 17 , 18 , 19 , עשרים ,