40 תסרוקות מחמיאות לגברים עם פנים עגולות

לפני שאתה מתאהב בתסרוקת הכי טרנדית בעיר, הדבר הראשון שאתה צריך לוודא הוא לבדוק אם היא מתאימה לצורת הפנים שלך או לא. כל תסרוקת שתבחר חייבת להדגיש את התכונות שלך וחייבת לגרום לך להיראות הכי נאה.

עם זאת, מספרות רבות מתקשות לעבוד עם גברים בעלי פנים עגולות אך זה לא אומר שיש פחות תסרוקות ליצור. אז, לאחר מחקר מדוקדק, הנה אנו מביאים לכם רשימה של 40 תסרוקות הטובות ביותר שיכולות להתאים היטב לפרצופים עגולים. תוכלו למצוא גם מדריך מפורט לקביעת צורת הפנים המדויקת.

כיצד לקבוע במדויק את צורת הפנים שלך?

עכשיו כשאתה מכיר את התכונות של פנים עגולות אצל גברים, אתה יכול למעשה להכיר את צורת הפנים שלך בדיוק מהנוחות של הבית שלך. הנה איך.

  • עמדו ישר מול המראה. שמור על עצמך כל כך קרוב למראה, כך שתוכל לגעת במראה בקלות מבלי להישען או להתכופף.
  • ודא שיש לך תאורה נאותה בחדר. כעת, עקוב לאט אחר קווי המתאר של פניך באמצעות סמן. התחל לצייר את קווי המתאר מהסנטר ואז עלה למעלה עד המצח.
  • הביטו בקפידה על המתאר המצויר וראו מהו החלק הרחב ביותר בפנייך. רשום את צורת המצח שלך וגם את הלסת.

איך תדעו אם יש לכם פנים עגולות או לא?

רוחב המצח, עצמות הלחיים והלסת יקבעו למעשה את צורת הפנים שלך. אתה יכול לומר בביטחון שיש לך צורת פנים עגולה אם בעצם יש לך עצמות לחיים גדולות, מה שאומר שאתה יכול למעשה לומר שהן החלק הרחב ביותר של הפנים.

הסנטר שלך ייראה חלק ללא זווית והמצח שלך יראה גדול יותר.

מאילו תסרוקות כדאי להימנע מפנים עגולות?

פנים עגולות הן בדרך כלל רחבות. לכן, המטרה חייבת להיות להוסיף נפח לשיערך מבלי לגרום לו להיראות מבולגן. אז הנה כמה מהדברים שאסור לכם לעקוב אחריהם:  • הימנע מצמיחה ארוכה ואל תעשה מחיצה מרכזית והיא גורמת לפנים שלך להיראות רחבות יותר.
  • אם אתה באמת אוהב שיער ארוך, הקפד לגדל אותו רק עד המחשוף.
  • אמור לא לתספורות באז מכיוון שהם מוסיפים יותר עגלגלות, מה שאתה בהחלט לא רוצה.
  • קיצוצים לא ממש מתאימים לפנים עגולות וגורמים לשיער שלך להיראות פחות נפח.
  • במקום זאת, שמור על נפח טוב בחלקו העליון וקצץ את הצדדים, מה שיוסיף הגדרה לפנים שלך.
  • הקשיב למספרה או למעצב השיער שלך לפני שאתה בוחר תסרוקת משלך ברגע שאתה בסלון.

40 התסרוקות הטובות ביותר לבחורים עם פנים עגולות ושמנמנות:

1. ארוך בחלקו העליון קצר בצדדים

ארוך בחלקו העליון קצר בצדדים

מָקוֹר

זהו תספורת בהיקף גבוה. מכיוון שאתה צריך להאריך את שיערך למעלה, הקפד לגדל את שיערך עד שיגיע עד 2 עד 3 סנטימטרים ולאחר מכן בקר במספרה לתספורת. כדי ליצור תסרוקת זו, השיער שלך חייב להיות רטוב מעט ואז הספר שלך יייבש אותו כלפי מעלה.

2. מראה וינטאג 'פומפדור

מראה וינטאג

מָקוֹר

זהו אחד מהתספורות העכשוויות לגברים עם פנים עגולות. מראה הפומפדור הטוב ביותר לגברים מכיוון שהוא מוסיף נפח רב יותר למרות ש קווצות השיער קצרות. כדי להוסיף קצת אלגנטיות, אתה יכול לצבוע את החלק הקדמי של שיערך בלונדיני. כדי להשאיר את הגדילים מוברשים לאחור, מרחי מעט פומדה ולאחר מכן סירקי את שיערך.

3. המראה גלי גלי

מראה גלי גלי

מָקוֹר

אתה יכול ליצור תסרוקת זו בקלות מכיוון שהיא דורשת רק חיתוך השיער בצדדים ובגב. כשהשיער העשיר למעלה, אתה יכול להשתמש בג'ל ליצירת קוצים או להשאיר אותו כפי שהוא ליצירת גלים. אתה יכול גם להשתמש באצבעות שלך כדי לצחצח את השיער לאחור כדי לתת לו מראה סרוע.

4. המראה הקדמי של הפרינג '

המראה הקדמי של הפרינג

מָקוֹר

לגברים עם מצח רחב ולחיים שמנמנות, תסרוקת זו היא הטובה ביותר. החלק הקדמי של השיער נחתך באלכסון לצורת V, כך שהוא נראה דומה ליצירת שוליים בצד אחד. שוליים אלה יגינו על חצי המצח, כך שנראה כי פניכם מעט קטנים יותר.

5. הדוקרנים במראה העליון

הדוקרנים במראה העליון

מָקוֹר

זה מושלם לגברים המעוניינים לשמור על שיער קצר. עם הדוקרנים כלפי מעלה בחזית, המצח שלך נראה קטן יותר וגם מבטל את ההשפעות השליליות של חיתוך. התאימו את תספורת זו לזקן צפוף ושפם גזום למראה גברי.

6. מראה חלק אמצעי

מראה חלק אמצעי

מָקוֹר

כפי שאמרנו קודם, המחיצה האמצעית אינה מתאימה לאנשים עם פנים עגולות. אבל, אם אתה מגדל את שיערך רק עד המחשוף, מחיצה זו יכולה לגרום לך להיראות טוב. עם שוליים קצרים וגליים מלפנים, הפנים שלך למעשה ייראו כצורה אליפסה ולא עגולה לאחר התספורת הזו.

7. מראה ה- Full Spikes

מראה ה- Full Spikes

מָקוֹר

זהו סוג התספורת שבו כל קווצות השיער נחתכות לאורכים קצרים ואז מורמות לקוצים באמצעות ג'ל לשיער או מוצר שיער אחר. הקוצים המלאים האלה גורמים לך להיראות נאה ופנייך נוטות להיראות דקות. אתה יכול להתאים את התספורת הזו עם זקן גזוז או מלא.

8. מראה המשרד הפורמלי

מראה המשרד הפורמלי

מָקוֹר

השאר את כל התספורות בצד, אם אתה מחפש תסרוקת אחת יציבה לפנים עגולות, אתה יכול ללכת עם זה בעיוורון. לא רק שזה גורם לך להיראות נאה ורצוי אלא גם יכול לגרום לך להיראות כמה שיותר רשמי.

9. המראה Tall Spiked

המראה Tall Spiked

מָקוֹר

אם אתה רוצה לנסות משהו סוריאליסטי וייחודי, קוצים גבוהים הם משהו שצריך לשים אליו לב. אתה יכול אפילו לבחור את צבע הדוקרנים למראה אופנתי יותר. עם חתך מסוגנן ליד המקדשים והזקן המחובר, תסרוקת זו קסומה באמת.

10. מראה הצד החלק

מראה הצד החלק

מָקוֹר

מחיצת צד היא הדבר הטוב ביותר שאנשים עם פנים עגולים יכולים לבחור בו. זה גורם לפנים שלך להראות מלוטשות ועצמות הלחיים נראות מעט גסות. אז, אם יש לך פנים שמנמנות, תסרוקת זו מושלמת עבורך. כדי להוסיף יותר אלגנטיות, קחי ג'ל והברישי את החלק הקדמי של השיער כלפי מעלה. זה לא רק מוסיף נפח אלא גורם לך להיראות צעיר יותר.

11. מראה המראה הפרונט קדמי

מבט הפרינג

מָקוֹר

שוליים הם אהבת בנים. הם מוסיפים יופי לפנים באופן מיידי. ולגברים עם שיער חלק, שוליים הם ברכה בתחפושת. אם אתה רוצה לכסות לגמרי את המצח שלך או רוצה להוסיף גוון של סגנון לתסרוקת הרגילה שלך, אתה יכול לבחור את מראה המחיצה הצדדי הזה בכל עת. אבל בשביל זה אתה צריך להאריך את השיער שלך באורך של לפחות 3 סנטימטרים כדי לגרום לך להיראות מסעיר.

12. המראה האנכי נפוח

המראה האנכי נפוח

מָקוֹר

תסרוקת זו מחייבת אותך להאריך את שיערך ואז הספר שלך היה מקצץ את הצדדים, כך שחלקו הקדמי של שיערך נראה נפח ובריא. כל השיער מוברש לאחור באמצעות ג'ל והצופים מלפנים גורמים למצח שלך להיראות קטן ובכושר טוב.

13. מראה השכבות

המראה של השכבות

מָקוֹר

עד כמה שזה נראה לא אחיד, תסרוקת זו גורמת לפנים שלך להיראות קטנות יותר, כך שהיא אידיאלית לגברים שמנמנים. כאן, שיערך הארוך ייחתך לשכבות להוספת נפח. לאחר התספורת, זה לא משנה אם אתה מסרק את השיער שלך באופן קבוע או לא כיוון שניתן להגדיר אותו בקלות בעזרת האצבעות.

14. המראה הקופצני

המראה הקופצני

מָקוֹר

אם יש לך שיער עבה, תסרוקת קופצנית זו היא בשבילך! כדי ליצור זאת, תחילה עליך לגדל את שיערך ולאחר מכן לבקר במספרה. הספר שלך יקצץ את שיערך באורך הנדרש. לאחר מכן, אתה ג'ל לשיער, הוא יבריש את הצדדים כלפי מטה כדי שהחזית תראה מבטיחה.

15. הלוק סופר שורט

מראה הסופר שורט

מָקוֹר

אם אתה מישהו שנרתע מלתחזק את השיער כראוי, אתה תמיד יכול ללכת על המראה הקצר הזה. הספר שלך ישתמש בקוצץ או במספריים כדי לקצר או לקצץ את כל הקרקפת שלך. תסרוקת זו לא רק נראית ארגונית אלא גם לא דורשת אפילו מסרק כדי לשמור עליה. כמו כן, הוא מעניק מראה מוגדר לפנים העגולות שלך ומרים את עצמות הלחיים שלך.

16. המראה השטוח טופ

המראה השטוח

מָקוֹר

זוהי עוד תסרוקת מוזרה והיא מתאימה בעיקר לגברים ממוצא אפריקאי או לגברים עם תלתלים. זה תמיד קשה לשמור על תלתלים וכאשר הם לא נותרים תחזוקה, השיער שלך יגרום לך להיראות עצלן ובלתי ניתן לייצוג. אבל, תסרוקת זו אינה זקוקה לתחזוקה מהצד שלך וברגע שהיא נעשית, השיער שלך נשאר במקום. החתך התחתון רק מעלה את החלק העליון וגורם לפנים שלך להיראות חלקות.

17. המראה האסימטרי המבולגן

המראה הבלתי סימטרי מבולגן

מָקוֹר

כפי שהשם מרמז, השיער שלך ייראה לגמרי א -סימטרי ולא אחיד לאחר התספורת הזו. מעצב השיער שלך ישמור על שיערך קצר לצדדים וארוך מלפנים. עם זאת, תסרוקת זו לא מתאימה לכל אירוע והיא נראית הכי טוב על גברים צעירים.

18. המראה הגבוה של פומפדור

המראה הגבוה של פומפדור

מָקוֹר

פומפדור היא תסרוקת אופנתית והתסרוקת הזו ספציפית היא הטובה ביותר לגברים עם פנים עגולות. כדי לקבל תסרוקת זו, הספר שלך יסגור את שיערך לצדדים כך שהחזית תתרומם. יש חזית לחלק המורמת כלפי מעלה באמצעות ג'ל לשיער.

19. מבט על המסרק

The Comb Overlook

מָקוֹר

זהו מראה קלאסי ומתאים כמעט לכל גבר בעל פנים עגולות. כדי לקבל את המראה המסודר והנקי הזה, הספר שלך יקצץ את שיערך לצדדים ותוכל לראות בבירור את המעבר מהחזית לצדדים. תסרוקת זו מושלמת לשיער חלק ושימוש בג'ל החלק הקדמי מוברש לאחור כדי לשמור על השיער שלם.

20. מראה החתך עם מראה בנפח גבוה

מראה החתך עם מראה בנפח גבוה

מָקוֹר

זו אחת התסרוקות המסוגננות שבהן יש חיתוך וגם חלק עליון בעל נפח. הצדדים הגזורים והחוטים הארוכים בחלק העליון הופכים את התסרוקת הזו למגרש הצעיר יותר. אתה יכול להתאים את התסרוקת הזו לזקן זיפים שגורם לך להיראות נאה. זה מתאים באופן מושלם לגברים עם שיער חלק.

21. גב וצדדים קצרים

גב וצדדים קצרים

מָקוֹר

אם אתה באמת רוצה לשנות את מראה הפנים שלך, תסרוקת זו היא חובה לנסות! צדדים קצוצים וקצרים, הגב ידגיש את החלק הקדמי של השיער שלך, ובכך הפנים שלך נוטות להיראות רזות ומסודרות. יתר על כן, הצדדים המעוצבים גורמים לפנייך להיראות מרובעות או סגלגלות במקום עגולות.

22. הפומפדור הקלאסי

הפומפדור הקלאסי

מָקוֹר

כדי ליצור תסרוקת זו, תחילה עליך לגדל את שיערך באורך של לפחות 4 אינץ '. לאחר מכן, הספר שלך ייצור את גזרת הפומפדור עם נפח גבוה שמאל לחזית. ניתן להשיג נפח גבוה זה באמצעות ייבוש מכה. הצדדים גזומים ומוברשים לאחור כדי שהפנים העגולות שלך ייראו חלקות. אתה יכול להתאים תסרוקת זו לזקן בצורת יפה.

23. תסרוקת סלבס

תסרוקת סלבס

מָקוֹר

זו אחת התסרוקות בהשראת סלבריטאים שקשה ליצור אך מושלמת לגברים עם פנים עגולות. שיערך ייחתך בערך באורך לא אחיד ולאחר מכן ישמש ג'ל להרמת חלק מהחוטים. תספורת זו היא הטובה ביותר למטרות לא רשמיות וגורמת לך להיראות גברית.

24. השוליים הזוויתיים

השוליים הזוויתיים

מָקוֹר

אם אתה לא אוהב שלחייך הרחבות זוכות לתשומת לב בכל מקום שאתה הולך, אתה חייב לנסות את התסרוקת הזו. כאן, מעצב השיער שלך יסרק תחילה את כל השיער שלך לצד אחד ויעשה גזרות מסוימות כך שהחלק הקדמי יזכיר בצורת V. כדי ליצור תסרוקת זו, תחילה עליך להאריך את שיערך באורך של עד 4 סנטימטרים לפחות. עם תספורת זו האוזניים והמצח יוסתרו, כך שהפנים שלך ייראו קטנות ואחידות.

25. הפוק הוק

הפוק הוק

מָקוֹר

תספורת זו מעניקה לך מראה פרוע ולא שגרתי ונותנת צורה יפה לפנים שלך. כאשר אתה מתאים תסרוקת זו עם פנים מגולחות נקיות, אתה נראה מגניב ומגניב.

26. פרידת מרכז

מרכז פרידה

מָקוֹר

זו התסרוקת המחמיאה ביותר לגברים עם פנים עגולות. לשם כך, עליך לגדל את שיערך באורך של לפחות 5 סנטימטרים. עם השוליים הקדמיים המצח שלך לא רק נראה בצורה הנכונה אלא גם גורם לך להיראות רזה. תסרוקת זו מתאימה במיוחד לגברים צעירים יותר.

27. התסרוקת הקוצנית

התסרוקת הקוצנית

מָקוֹר

עבור גברים לבנים בשנות ה -30 לחייהם, תסרוקת זו היא המתאימה ביותר. כמו כן, היא קלה לתחזוקה מכיוון שתוכל להגדיר את השיער בקלות בעזרת האצבעות. ברגע שהספר שלך חותך את השיער שלך, הוא משתמש בפומדה או ג'ל לשיער כדי להרים את השיער שלך בצורה גסה כדי ליצור את הקוצים היפים האלה ובכך לתת לך מראה גברי.

28. התסרוקת הישרה

התסרוקת הישרה

מָקוֹר

זהו אחד התסרוקות הקלות ביותר שהספר שלך יכול ליצור. כל השיער שלך יסורק לצד אחד ואז הוא יספר את השיער בשכבות. זה לא רק מוסיף נפח אלא גם גורם לפנים העגולות שלך להראות רזות. זה הכי מתאים למטרות רשמיות ולא רשמיות.

29. תסרוקת קוצנית וגבוהה

תסרוקת קוצנית וגבוהה

מָקוֹר

זוהי אחת התסרוקות הטרנדיות ביותר לגברים עגולים. עם חיתוך למקדשים ושיער ארוך יותר מלפנים, הפנים העגולות שלך ייראו מוגדרות וקטנות יותר. יתר על כן, הספר שלך ישתמש בג'ל לשיער כדי ליצור קוצים בחלק הקדמי. אתה יכול לבחור עם זקן מלא או זקן גזוז יחד עם תסרוקת זו.

30. החלק הצדדי

החלק הצדדי

מָקוֹר

זוהי עוד תסרוקת חתוכה כשהמקדשים, הצדדים והגב נשרפים. חיתוך זה נותן נפח יפה לחלק הקדמי של השיער שלך. אז הפנים שלך נראות רזות. יתר על כן, נוצר חרטום מלפנים ומוברש לאחור באמצעות ג'ל. תסרוקת זו מתאימה בעיקר לגברים עם שיער חלק.

31. הפרינג 'הישר

הפרינג

מָקוֹר

תסרוקת שוליים נוספת המתאימה לגברים עם פנים עגולות היא תסרוקת מחוספסת וחסרת פרוות זו. לשם כך, עליך לגדל את שיערך במשך חודשים ולאחר מכן לבקר במספרה. הספר שלך ייצור שוליים יפים בצד אחד של הפנים שלך. בעזרת תסרוקת זו, אתה יכול לגדל את הזקן שלך במלואו כדי לקבל מראה גברי.

32. תסרוקת אנכית

תסרוקת אנכית

מָקוֹר

זוהי תסרוקת מחמיאה לגברים עם שיער חלק ודק. יש חיתוך בצדדים ואתה יכול לראות בבירור את ההתחדדות. כל השיער הקדמי מוברש לאחור ליצירת נפח. תסרוקת זו מסתירה את עצמות הלחיים הרחבות שלך וגורמת לפנים שלך להיראות סגלגלות ולא עגולות.

33. תספורת שכבתית

תספורת שכבתית

מָקוֹר

תסרוקת זו היא גזרת שכבה ייחודית המושגת רק על ידי מספרים מיומנים. כדי ליצור זאת, הספר שלך יבריש את שיערך לצדדים ולאחר מכן ייצר שכבות למראה קופצני. כשהשוליים נופלים על המצח שלך, התספורת הזו היא הטובה ביותר לאנשים שרוצים להסוות את המצח הגדול שלהם.

34. תספורת בנפח גבוה

תספורת בנפח גבוה

מָקוֹר

פנים בעלות צורה עגולה תמיד צריכות לבחור בגזרות שיער נפוחות. מתוכם, הגזרה המוזרה הזו בנפח גבוה מתאימה לגברים לא שגרתיים שתמיד מחפשים להתנסות בתסרוקות שלהם. לאחר חיתוך השיער, מעצב השיער שלך ישתמש במייבש שיער כדי ליצור את ההקפצה.

35. תסרוקת סופר קצרה

תסרוקת סופר קצרה

מָקוֹר

אם יש לך פנים עגולות ובכל זאת תרצה לשמור על שיער קצר, תסרוקת זו מושלמת עבורך. תסרוקת זו מתאימה גם לגברים מבוגרים שאוהבים לשמור על פשטות. כשהשוליים הקצרים יותר נופלים לחזית, הוא מסתיר את מצחך ומכסה אפילו את קו השיער הנסיג.

36. החתך השטוח

החתך השטוח

מָקוֹר

זה תספורת נער או בית ספר ראויה. עם פנים מגולחות נקיות וקוצים מתאימים, תסרוקת זו גורמת לך להיראות הגונה ויציבה. אתה יכול לראות בבירור את ההתחדדות מלמעלה לצדדים. הספר נתן חיתוך נחמד להגדרה מושלמת של צורת הפנים.

37. טווח מבולגן א -סימטרי

טווח מבולגן א -סימטרי

מָקוֹר

אם יש לך שיער נפח שהוא גם חלק כמשי, תסרוקת זו מושלמת לפנים העגולות שלך. כשהשוליים הארוכים נופלים עד העיניים, התסרוקת הזו מסתירה את המצח הגדול שלך וגם גורמת לך להיראות הכי נאה.

38. לחמנייה לגבר עם זקן

לחמנייה לגבר עם זקן

מָקוֹר

אם אתה אוהב לגדל שיער ארוך או שכבר צמחת את שיערך ארוך מדי, קשירתו לחמניה היא תמיד אופציה נבונה. ולגברים עם פנים עגולות, גידול זקן מלא יחד עם לחמניה מבולגנת גורם לפנים להיראות פחות שמנמנות. אתה יכול גם לבחור לגדל שפם ארוך למראה ייחודי וגברי.

39. המסרק נגמר

המסרק מעל

מָקוֹר

תסרוקת זו על תסרוקת אידיאלית לגברים המחפשים נואשות להסתיר את העיגול או הלחיים השמנמנות. כדי לתת לך תסרוקת זו, הספר שלך יקצץ את הקצוות קצרים מדי תוך סירוק חזית השיער לצד אחד. עם זאת, אין מחיצת צד ברורה כפי שניתן לראות בתמונה.

40. תחתון בנפח גבוה

חיתוך בנפח גבוה

מָקוֹר

זוהי עוד תסרוקת חתוכה שבה הצדדים נלקחים לחלוטין בזמן שהחזית נשמרת ארוכה. השיער הקדמי כל כך ארוך עד שאתה יכול להבריש אותו לאחור עד החלק האחורי של הראש. תסרוקת זו לא רק מסוגננת אלא מעניקה נפח גבוה לשיערך.

סיכום:

כפי שאתה יכול לראות מלמעלה, בעל פנים עגולות הוא ברכה במסווה. ישנם אין ספור תסרוקות המתאימות לכל קבוצות הגילאים של גברים, המשפרות גם את מראה הפנים שלך.

כעת, לאחר שראית את כל 40 ההצעות של תסרוקות לגברים עם פנים עגולות, ספר לנו איזו מהן אתה הכי אוהב!