5 טעויות שיחה שמבטלות נשים באופן מיידי

5 טכניקות שיחה המכבות נשים באופן מיידי

היכולת לדבר עם אישה ולגרום לה להרגיש נמשכת אליך מיד, היא מיומנות החשובה מאוד להצלחה הכוללת שלך עם נשים.

אתה לא יכול לסמוך על תקווה לגדול על אישה לאורך זמן כי בדרך כלל לא יהיה לך הרבה זמן לדבר איתה או שהיא פשוט תילקח על ידי בחור אחר שיודע לגרום לה להרגיש נמשך מיד.

כדי לעזור לך במיומנות להיות מסוגל למשוך נשים מיד, אני הולך לכסות 5 טעויות שיחה שעושים חבר'ה, שמבטלות נשים ויכולות להרוס את הסיכוי להיות איתה.

אם תוכלו להימנע מלעשות את הטעויות הללו בפעם הבאה שתדברו עם אישה מושכת, תחוו תוצאות טובות בהרבה. היא תרגיש באופן טבעי יותר נמשך אליך ואתה תרגיש רגוע יותר, בטוח יותר ושולט.

הטעות מספר אחת היא ...

1. תמיד מנסים לומר את הדבר הנכון

מנסה תמיד לומר את הדבר הנכון
האם אי פעם גילית שכשאתה מדבר עם אישה שאתה לא נמשך אליה, אתה מרגיש בטוח ומסוגל להגיד מה שאתה רוצה, להיות עצמך, לדבר על דברים שנראים לך מעניינים, לפצח כמה בדיחות ובדרך כלל יש לך טוב , שיחה מעניינת?עם זאת, כשאתה מדבר עם אישה שאתה מרגיש ממש נמשך אליה, אתה פתאום מתקשה לשמור על השיחה ולהשאיר אותה מעניינת. נגמר לך הדברים לומר ואולי תחשוב משהו כמו,“מה אני אגיד לילדה הזו כדי לגרום לה להרגיש מתרשמת ממני? מה אני אגיד כדי לגרום לה לחבב אותי? '

לדאוג לנסות לומר לה את הדבר הנכון זה משהו שיבטל אותה. נשים נמשכות לבחורים שבטוחים בעצמם ושלא מרגישים שהם צריכים לעשות מעשה כדי לקוות לנסות להרשים אותה. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות כשאתה מדבר עם אישה שנראה לך מושך הוא להיות עצמך באמת.

אם אתה מדכא את הכריזמה הטבעית שלך ומסתיר את האישיות האמיתית שלך, אז מה שקורה זה שאתה נתקל כמגושם והשיחה עשויה להתחיל להרגיש לה קצת מוזר או מוזר. זה פשוט לא מרגיש נכון כשהיא מדברת איתך. אם היא גם שמה לב שאתה לא באמת האני האמיתי שלך, מהססת ונראית קצת מתוחה סביבה, זה יגרום לה להרגיש לא בנוח.

אישה לא רוצה להיות אחראית לגרום לך להרגיש ככה וברוב המקרים, היא תנסה לסיים במהירות את השיחה או פשוט תאבד בך עניין.

אתה לא צריך לדאוג לנסות להיות מושלם ולהגיד הכל בדיוק איך שהיא תרצה לשמוע את זה. יש לה את הפגמים שלה והיא לא בן אדם מושלם. היא לא יודעת את כל הדברים הנכונים להגיד בכל רגע בחייה. אם היא ילדה רגילה, היא פשוט תסמוך על אינסטינקט המעיים שלה ותגיד מה היא מרגישה ... וזה מה שאתה צריך לעשות גם כן.

להיות בטוח לומר כל מה שאתה רוצה

אם אתה בחור בטוח, אתה תסמוך על יצר המעיים שלך ותגיד כל מה שמתחשק לך לומר. אתה תדבר על מה שבא לך, תחלוק כמה דעות ואפילו תגיד בדיחה אם מתחשק לך, אבל אתה לא מתכוון להתאפק בפחד לומר את הדבר הלא נכון סביבה.

2. להיות ניטרלי מדי או נחמד מדי

נדחה לאחר שהיה נייטרלי מדי עם אישה
ניטראלי: לא מגלה שום עניין מיני ורק מדבר איתה כמו חבר.
נֶחְמָד: מנסה קשה במיוחד להיות נחמדה, מנומסת ומתוקה כדי לקוות שהיא תאהב אותך.

יש חבר'ה שלומדים שנשים לא נמשכות לחבר'ה נחמדים מאוד, ולכן הן מפסיקות לנסות להיות נחמדות עם נשים והן מתחילות להיות ניטרליות. אין להם באמת רגש או אישיות בכלל כשהם מדברים עם אישה שנראים להם מושכים. כתוצאה מכך, היא לא מרגישה הרבה בזמן שהיא מדברת איתו, משתעממת במהירות ורוצה לעזוב את האינטראקציה.

לדוגמה:

איש: אז מה אתה עושה למחייתך?
אִשָׁה: אני רואה חשבון.
איש: אה, בסדר, מגניב. אז, כמה זמן עבדת כמנהלת חשבונות?
אִשָׁה: 7 שנים.
איש: אה, בסדר, מגניב. אז ... יש לך לילה טוב?
אִשָׁה: אהה, כן, זה טוב תודה.
איש: או זה טוב. זה מקום נחמד כאן לא?
אִשָׁה: אום, אני הולך לשירותים. ביי!

לחבר'ה ניטרליים אין את ה'אקס פקטור 'ההוא וחסר להם את ה'משהו עליהם' שיגרום לאישה להרגיש נמשכת. הם מדכאים את הכריזמה והאישיות הטבעית שלהם ומנסים להיות נייטרליים כדי להימנע מכל אפשרות להידחות בגלל אמירה או עשייה כלשהי מחוץ לנורמה. עם זאת, זה חוזר לאחור מכיוון שנשים בכלל לא מרגישות הרבה או משהו כלפיהן.

בחורים נייטרליים נשכחים ולעיתים קרובות מתעלמים מהם או נותרים בחוץ במצבים חברתיים. הם חוששים לומר או לעשות כל דבר שעלול לגרום להם לדחייה, והם קופאים ומאבדים את הערעור.

להיות ניטרלי כדי להימנע מלהידחות

מבחינת היותם נחמדים מדי, הטעות העיקרית שעושים חבר'ה היא לחשוב שהם צריכים להביא אישהכמואותם כאדם ואז הם יקבלו הזדמנות איתה. עם זאת, מה שהוא באמת צריך לעשות זה לגרום לה להרגישנִמשָׁךלו.

להיות נחמדה מדי לאישה ולא לגרום לה להרגיש נמשכת

כשאתה מדבר עם אישה, אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשך אליך מינית כגבר ואז כל דבר אחר עליך חביב (למשל אתה בחור טוב, אתה אינטליגנטי וכו ') הופך להיות שווה מושך אותה יותר.

עם זאת, אם אתה פשוט בחור נחמד ופשוט להיות נחמד, ידידותי ומנומס כלפיה, כמעט תמיד לא יהיה שום ניצוץ בינך לבינה. עליכם ליצור את הניצוץ הזה על ידי כך שהיא תרגיש שהיא נמשכת אליכם מינית. אם לא תעשה זאת, רוב הנשים יאבדו עניין לדבר איתך.

אין שום דבר רע בלהיות נחמד עם אישה ואין שום דבר רע בלהיות בחור טוב, אבל אם הדבר היחיד שאתה עושה בזמן שאתה מדבר איתה זה להיות נחמד, זה בדרך כלל רק ייצור תחושות ידידותיות ולא מיניות בתוכה. מה שאתה צריך לעשות הוא לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ואחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא בדרך שאתה מדבר איתה.

מפלרטט עם אישה בבר

בזמן שאתה מדבר איתה אתה יכול להשתמש בהומור, פלירטוטים, רמיזות מיניות ותוכל להפגין ביטחון וגבריות באופן שבו אתה מדבר איתה על דברים כלליים, על החיים, על עצמך והיא. למשוך אותה נוגע גם לאופן שבו אתה מתמודד עם עצמך במהלך השיחה.

האם אתה מסוגל להישאר בטוח או שאתה כל הזמן מנחש את עצמך בזמן שאתה מדבר איתה? האם אתה מצליח להמשיך את השיחה ולהשאיר אותה מעניינת או שאתה מתקשה להמציא משהו לומר?

חשוב: אין שום דבר רע בלהיות נחמד ואין שום דבר רע בלהיות טוב, אבל מה שאתה גם צריך לעשות זה לדבר איתה באופן שגורם לה להרגיש נמשכת אליך מינית. זה הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות ואז כל דבר אחר שאהוב עליך פתאום הופך להיות מושך יותר עבורה.

3. מגלה בה עניין רומנטי רציני לפני שגורם לה להרגיש נמשכת

אטרקציה עובדת בצורה שונה עבור גברים ונשים.

רוב הגברים לא מבינים (או רוצים לקבל) שנשים מרגישות נמשכות לגברים מסיבות שונות מאשר גברים מרגישים נמשכים לנשים. יש סיבה שפיצוץ פורנו קרה כשהאינטרנט התחיל ומדוע הוא ממשיך לצמוח גם היום.

איש מסתכל על פורנו. גברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של נשים

גברים מסתכלים על נשים בפורנו ומצליחים להשתחרר מכך מכיוון שגברים מרגישים בעיקר נמשכים למראה הגופני של האישה בתחילה, וזה בדרך כלל מספיק כדי שגבר ירצה לקיים איתה יחסי מין או אפילו להתחיל איתה מערכת יחסים.

נמשך ומתעניין מיד רק על פי המראה שלה

לכן, אם אישה מושכת, רוב החבר'ה מעוניינים בה מיד על סמך המראה שלה. אני אראה לך כמה תמונות עכשיו ותוכל להעריך זאת בעצמך. עיין בתמונות למטה.

האם היית מקיים יחסי מין עם חלק או אפילו מכל הנשים הללו אם הייתה לך הזדמנות?

קבוצת נשים במועדון לילה

אתה אפילו לא יודע עליהם שום דבר מלבד המראה הפיזי שלהם. כל אחת מאותן נשים עשויה להיות בעלת אישיות גרועה, להיות לא מהימנה, לא נאמנות או מעצבנת, אך קרוב לוודאי שהיית מקיימת יחסי מין עם רובן או אפילו כולן (לפחות פעם אחת), נכון?

מה דעתך על הנשים בתמונות למטה. האם היית מקיים יחסי מין עם אחד מהם אם היית יכול?

שתי נשים יפות

מה לגבי שני אלה?

שתי נשים יפות

מה עם הנשים בקבוצה זו? האם היית מקיים יחסי מין עם חלקם או אפילו עם כולם אם הייתה לך הזדמנות?

קבוצת נשים במועדון לילה

באופן כללי, אם אישה מושכת פיזית, רוב הבחורים שהיא פוגשת יתעניינו בה באופן מיידי, פשוט על סמך המראה שלה. גם אם היא קצת כלבה, קצת קרה או שאין לה אישיות נחמדה, רוב הבחורים עדיין יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין פשוט על פי המראה החיצוני שלה.

קבוצת נשים קרות

לכן, טעות השיחה שחלק מהבחורים עושים כשהם מדברים עם אישה מושכת היא שהם מרגישים נמשכים אליה ומתעניינים בה לחלוטין, למרות שאולי אין לה את כל מה שהוא מחפש באישה. בהתבסס על תחושות המשיכה שהוא חווה, הוא מיד מתחיל לגלות לה הרבה עניין רומנטי.

כאשר בחור מגלה עניין רומנטי רציני באישה לפני שהוא גורם לה להרגיש נמשך אליו, הוא ישאל אותה שאלות כגון:

'אז יש לך חבר?'
'אני יכול להוציא אותך קצת זמן?'
'האם אני יכול לקבל את מספר הטלפון שלך?'
'אתה רווק?'
'איזה סוג של חבר'ה אתה אוהב?'
'האם אתה מעוניין בזוגיות כרגע או שאתה ממוקד יותר בעבודה / בלימודים שלך?'

יתכן שהוא גם לא כל כך ישיר בשאלה אם יש לה חבר ובמקום זאת יגלה עניין רב בה ובחייה. למשל, אם היא אומרת שהיא רואה חשבון, הוא יכול לומר,'אה, נכון ... זה ממש מעניין'ולהעמיד פנים שמתעניינים בכל מה שקשור אליה בתקווה שזה גורם לה לחבב אותו.

חבר'ה כאלה לא מבינים שנשים צריכות להרגיש תחילה נמשכות לבחור. נשים צריכות להרגיש נמשכות למי שאתה בתור בחור; לתכונות האישיות ולהתנהגות שלך. למרבה הצער, הרבה חבר'ה אפילו לא יודעים שהם יכולים למשוך נשים עם האישיות וההתנהגות שלהם.

גברים מבולבלים שחושבים שזה

רוב הבחורים עוברים את החיים במחשבה שנשים מרגישות נמשכות לגברים מאותה סיבה שגברים מרגישים נמשכים לנשים (כלומר מראה גופני). אין שום דבר רע בכך שבחור דואג למראה הגופני שלו ונראה טוב, אבל מראה זה לא הכל.

אישה יכולה להסתכל על בחור ולהגיד,'אה, הוא נראה נחמד'אוֹ'הוא נאה,'אך לא הגורם הסופי והמכריע הוא שיקבע אם תרצה להיות חברתו, אשתו או אהובתו.

אם היא מתחילה לקיים אינטראקציה עם בחור ש'נראה טוב ', אך לאחר מכן הוא מציג מיני תכונות שמסירות נשים (למשל עצבנות, ספק עצמי, לא מסוגלות לנהל איתה שיחה מעניינת, לא מסוגלות לפלרטט איתה ולהצטבר. המתח המיני במהלך השיחה), ואז היא באופן טבעי תרגיש כבויה על ידו. הוא אולי נראה טוב, אבל הוא לא מרגיש לה טוב.

הסיבה שבגללה תראו בחורים שבדרך כלל לא נראים טוב עם אישה יפה היא שרוב הנשים (לא כולן) מתעניינות יותר ונמשכות לדברים על בחורים שלא ניתן לראותם. זה לא קשור למראה הפיזי של הבחור; זה קשור לאישיותו ולהתנהגותו וכיצד זה גורם לה להרגיש.

זו הסיבה שתראה בחורים מגזעים מסוימים (למשל אסייתים) שבהם אנשים חושבים שלא יכולים למשוך נשים בקלות, ובכל זאת יהיה לבחור חברה יפהפייה, מאהבת או אישה מגזע אחר שכביכול 'קשה להרים'.

בחור אולי סובל מעודף משקל, אבל עדיין יכול להיות לו חברה לוהטת בכושר. בחור אולי לא הבחור הכי נראה בעולם, אבל הוא עדיין יכול לקבל חברה יפה.

בחור שמן עם חברה יפה. היא מוצאת אותו מושך

גבר מכוער עם נשים יפות. היא מוצאת אותו מושך

בחור מכוער עם חברה יפה. היא מוצאת אותו מושך

בחור שמן עם חברה לוהטת. היא מוצאת אותו מושך

בחור אסייתי מתחתן עם ילדה לבנה. היא מוצאת אותו מושך

בחור קירח עם אישה יפה. היא מוצאת אותו מושך

בחור שמן עם חברה סקסית

יש נשים שרק יקבלו בחור שנראה טוב במיוחד; בחור שנראה כמו דוגמן. עם זאת, לרוב הנשים יש את מה שאני מכנהפתח סוג, מה שאומר שהם פתוחים להיות עם כל סוגי הבחורים השונים כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות.

כשמדובר בדרכים האחרות למשוך נשים, רוב החבר'ה חושבים אוטומטית שזה צריך להיות על כסף, שיש להם זין ענק, להיות גבוה או שיש להם הרבה מעמד וכוח בחברה. עם זאת, זו לא הדרך היחידה למשוך נשים.

יש דרכים הרבה יותר פשוטות, קלות ומיידיות למשוך נשים (למשל אתה יכול להפגין ביטחון סביבה, לגרום לה לצחוק, לפלרטט איתה במהלך שיחה ולבנות את המתח המיני ביניכם וכו '). יש כל כך הרבה דרכים שונות שאתה יכול למשוך נשים ובתוכניות שלי באיש המודרני, אני מלמדיותר מ 100 דרכים שונותשבחורים יכולים למשוך נשים.

סביר להניח שאתה לא יודע כמה כוח יש לך בכל הנוגע למשיכת נשים. רוב הבחורים עוברים את החיים במחשבה שאם הם לא מאוד נראים או עשירים במיוחד, אז נשים מושכות פשוט לא יאהבו אותן. עם זאת, הם שוכחים שהם תמיד רואים בחורים שלא מתאימים עובש זה לנשים יפות.

הם רואים את זה בכל מקום, אבל לא רוצים לקבל שייתכן שאפשר יהיה למשוך נשים בדרכים אחרות מלבד מראה, כסף, גובה, מעמד, כוח ושיש להם מכנסיים גדולים. בין אם בחור רוצה לקבל את זה ובין אם לא, זה עדיין נשאר נכון. לרוב הנשים יש סוג פתוח והן מוכנות להיות עם בחור שלא נראה טוב, אבל שיכול לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות.

כשמדברים עם נשים, מה שיש לך להיות מסוגל לעשות זה לגרום לה להרגיש נמשכת למי שאתה בתור בחור. איך סגנון השיחה שלך גורם לה להרגיש? האם זה מדליק אותה או מכבה אותה? האם זה גורם לה להרגיש טוב או שזה גורם לה להרגיש משועמם?

באופן כללי, אתה שולט בכמה משיכה אישה מרגישה כלפיך. אם תשתמש בטכניקות שיחה נכונות תוך כדי שיחה איתה, היא תרגיש נמשכת אליך. עם זאת, אם אתה עושה כמה או כל מהטעויות הקלאסיות שעושים חבר'ה כשמדברים עם נשים שהן מוצאות מושכות, אתה הולך לכבות אותה.

למרות שאתה יכול להיות בחור נהדר ויש לך כוונות גדולות איתה. למרות שאתה יכול להיות בחור אינטליגנטי ואמין; זה לא משנה לה אלא אם כן אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך כשאתה מדבר איתה. אם סגנון השיחה שלך מכבה אותה, אז היא תרגיש ... מכובה.

אתה חייב להיות מסוגל לגרום לה להרגיש טוב סביבך, נמשך אליך ונמשך אליך במהלך השיחה. זה מה שנחשב לה ואז כל דבר אחר שאהוב עליך פתאום יאהב אותה יותר.

אז, בטעות של חבר'ה שמגלים מיד עניין ברצון להיות חבר של אישה, מה שאתה צריך לעשות במקום זה להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליך קודם. כאשר היא מרגישה משיכה רבה כלפיך, היא תתחיל לחשוב עליך באופן אוטומטי כמאהב או כחבר. היא גם תתחיל להראות לך באופן אוטומטי גם סימני עניין נוספים.

עם זאת, אם אתה מתחיל לדבר עם אישה מושכת ונותן לה את הרושם שאתה באמת אוהב אותה ומקווה לקבל הזדמנות איתה, היא תמיד תשים את משמרתה. היא תרגיש כאילו היא היקרה יותר. אתה רוצה ממנה משהו, אתה מרגיש נמשך אליה ואתה רוצה להגיע איתה, אבל היא לא באמת מרגישה כלום.

בנוסף, אם סגנון השיחה שלך מכבה אותה, היא תרגיש כאילו שהיא נותנת לך את מספר הטלפון שלה או מתחברת אליך, זה כמעט כאילו שהיא תעשה לך טובה ... וככה היא לא רוצה להרגיש. היא רוצה להרגיש בר מזל לקבל הזדמנות איתך.

אישה רוצה להיות מסוגלת לתקשר איתך ולך להדליק אותה ולגרום לה להרגיש טוב. היא רוצה שתגרום לה להרגיש נמשכת וכשתעשה זאת, היא תתחיל באופן אוטומטי לפתוח את עצמה בפני אפשרות להתחבר אליך, לתת לך את המספר שלה או לצאת איתך לדייט.

זכרו: אם היא אישה מושכת, רוב החבר'ה שהיא פוגשת ירגישו מיד נמשכים אליה ויתעניינו בה לחלוטין על סמך המראה שלה. זה פשוט מאוד עבורה למשוך בחורים מכיוון שרוב הגברים בוחרים בתחילה נשים בעיקר על פי המראה הפיזי של האישה.

נשים מחפשות בחור איכויות חשובות מאשר רק פנים יפות. היא רוצה לראות את התכונות שהיא מחפשת בבחור שעובר במהלך השיחה. היא רוצה להרגיש נמשכת לאיך שאתה מדבר איתה, איך אתה משוחח איתה, איך אתה מתחבר אליה ואיך אתה מצחיק אותה.

איך זה מרגיש לדבר איתך? האם זה גורם לה להרגיש מופעלת או שזה מכבה אותה? האם זה מרגש אותה או שמשעמם אותה?

4. בתקווה שהיא תוביל את השיחה

בתקווה שהיא תוביל את השיחה
רוב הנשים יבדקו אותך במהלך שיחה בכך שלא אומרים הרבה בכלל.

הם בודקים אותך לראות כיצד אתה מתכוון להגיב. האם אתה הולך להיות עצבני או שתישאר בטוח? האם תצליח לשמור על אווירה חיובית ואינטראקציה בינך לבינה או שאתה סוג של בחור שמתפורר בלחץ במצבים חברתיים ובחיים?

תחשוב מדוע זה יכול להיות חשוב לאישה ...

תחשוב מה היא צריכה מגבר. היא זקוקה לבחור שבאמת יכול לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם. בחור שיכול להגן עליה, לעמוד על שלו ולא להידחק על ידי אחרים בחיים או להתפורר בלחץ.

אלו סוגים של מבחנים אינסטינקטיביים שעוברים נשים על גברים, בין אם הבחור הוא בן 15 או בן 50. לבנות יש בדיוק אותם דפוסי חשיבה והתנהגות אינסטינקטיביים שלנשים בוגרות.

כאשר בחורה או אישה בודקים בחור, היא מנסה אינסטינקטיבית לראות אם בחור מספיק חזק ומסוגל להגן עליה ולשרוד בעולם הזה. היא לא רוצה ליישר קו עם וומפ או עם בחור שמתפורר בלחץ חברתי כי זו לא תכונה מועילה בבחור.

הרבה בחורים עוברים בטעות את חשיבת החיים,'אם אני פשוט יכול להיראות מספיק טוב, נשים יאהבו אותי ולא אכפת לי שאני עצבנית או לא יודעת מה להגיד.'עם זאת, זה לא עובד ככה. כמעט כל הנשים לא בוחרות בחורים רק על פי מראה. יש כאלה שכן, אך בסופו של דבר הם יזרקו בחור שנראה טוב אם אין לו את התכונות האמיתיות שמאפשרות לאישה לשמור על המשיכה שלה לבחור.

אם אתה רוצה להצליח עם נשים, אתה חייב להיות מסוגל למשוך נשים בדרכים חשובות יותר שרק יש חולצה יפה, תספורת או שריר זרוע גדול. אינסטינקט של אישה מניע אותה למצוא בחור שמסוגל למעשה לעשות טוב בחיים, להגן עליה, לגרום לה להרגיש טוב, לקיים איתה יחסי מין, להסתדר עם החברים והמשפחה וכו '.

אישה שמחפשת איכויות עמוקות יותר בבחור

מה שמצאתי הוא שהנשים הכי מושכות יבדקו אותך בכך שלא אומרות הרבה במהלך שיחה. כשאתה מדבר עם נשים לא מושכות ומיואשות, הם בדרך כלל משתדלים מאוד לשמור על השיחה ולהקל עליך מאוד להתחבר אליהן. ובכל זאת, הנשים האלה הן כנראה לא סוגי הנשים שאתה מכוון להשיג, נכון? אתה רוצה להתחבר לנשים שאתה באמת נמשך אליהן.

מה שאתה צריך להבין לכניסה לשיחה עם אישה שאתה נמשך אליה, זה שהיא ככל הנראה הולכת לבדוק אותך בכך שלא אומרת הרבה. מה שהיא רוצה לראות ממך זה שאתה לא מתפורר בלחץ. היא רוצה לראות שתוכל להוביל דרך במהלך שיחה.

היא רוצה לראות שאתה לא צריך לסמוך עליה שתהיה עדינה איתך ותדריך אותך בתהליך של פתיחת מערכת יחסים איתה. היא לא חייבת להיות זו שמבקשת את מספר הטלפון שלך, מציעה לך לצאת לדייט או לעבור לגור בנשיקה הראשונה.

אתה בחור שיש לו את האינטליגנציה החברתית לקרוא את הרמזים שהיא נותנת לך ולשמור על השיחה ולהשאיר אותה מעניינת. אתה יודע מה לומר כדי להדריך אותה למספר טלפון, נשיקה, תאריך או אפילו לקיים יחסי מין באותו לילה בו אתה פוגש אותה.

אישה שמחפשת איכויות עמוקות יותר בבחור

נשים מחפשות תכונות עמוקות יותר אצל גברים החשובות יותר מסתם מראה. היא רוצה להיות מסוגלת לראות שאתה יכול להוביל אותה במקום לקוות שהיא תקל על ידי הנהגתך. היכולת לנהל את השיחה היא אות לה כי ככל הנראה תהיה סוג של בחור שמוסיף ערך לחייה; אתה לא הולך להיות משקל מת. אתה לא הולך להיות נטל או מישהו שהיא צריכה לשאת לאורך כל החיים.

אתה איש חזק. אתה איש בטוח. אתה איש אינטליגנטי מבחינה חברתית. אתה מישהו שהולך להוסיף ערך לחייה.

זה מושך לנשים.

5. תפיסת שתיקות כשתיקות 'מביכות'

הרבה חבר'ה מודאגים מדברים עם נשים כי הם חוששים שאם יגמרו להם הדברים לומר ויש שקט, זה ירגיש ממש מביך. ובכל זאת, האם השתיקה היא בעצם מביכה או שהיא פשוט עניין של איך אתה קולט אותה?

האם בשיחות יש צורך להחליף דיאלוג ב 100% מהזמן, ללא הפסקה או ששתיקות הן למעשה חלק טבעי ונורמלי מאוד בשיחה? האם שתיקות הן הזדמנות נהדרת עבורך לגרום לה להרגיש נמשכת יותר אליך?

למרבה הצער, הרבה חבר'ה חושבים שאם השיחה משתתקת מעט, אז הם הרסו את ההזדמנות שלהם עם האישה והיא מאבדת עניין במהירות. עם זאת, זה לא נכון בכלל.

תסתכל על בחורים שהם מגניבים ובטוחים בעצמם ותראה שהם לא מודאגים מקצת שקט בשיחה. הם לא מודאגים מהאישה שמאבדת עניין כי הם יודעים שהיא תרגיש נמשכת אליהם בכל כך הרבה דרכים שונות.

אם בחור מבין שמיני הדברים שאני מבין לגבי נשים, הוא יידע שאם הוא יישאר בטוח ולא יתפורר תחת לחץ, זה באמת יגרום לה להרגיש נמשכת אליו יותר. היא הולכת להתרשם מכך שהוא לא אחד הבחורים האופייניים שמתעצבנים, מביכים ומתחילים לפקפק בעצמו כי יש שקט בשיחה.

האם תרצה ללמוד עוד?

http: // חנות עכשיו.

אוקיי, זה מביא אותי לסוף ההודעה! אני מקווה שלמדת ממני משהו מעניין היום ואם יש לך הערות או שאלות, אל תהסס לשאול למטה!