5 מיומנויות משיכה טבעיות שכל בחור יכול להשתמש בהן כדי להשיג חברה

להשיג חברה

1. גילו ביטחון

אם אישה לא מרגישה נמשכת אליך מינית, היא לא תרצה להיות חברה שלך. היא אולי תרצה להיות חברה שלך, אבל ללא משיכה מינית לא יהיה לה הרבה או שום רצון להיות חברה שלך בקשר מיני.

משיכה מינית היא זו שגורמת לה לרצות לקיים איתך יחסי מין עכשיו, מה שגורם לה לחשוב על הרצון להיות חברה שלך. להיות נחמד כלפיה, להיות חבר ורק להסתובב איתה אולי יגרום לה לחבב אותך בתור בן אדם, אבל בדרך כלל זה לא יגרום לה לרצות להיות בקשר מיני איתך.

אם אתה רוצה שילדה תהיה חברה שלך, עליך להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית.

למרבה המזל, זה דבר פשוט מאוד לעשות ...

אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית על ידי גילוי ביטחון סביבה ובמצבים חברתיים. לאחר מכן תוכל להעמיק את תחושות המשיכה שלה כלפיך על ידי שמירה על ביטחון סביבה כל הזמן, לא משנה מה היא אומרת או עושה כדי לבדוק את הביטחון שלך (למשל, היא משחקת קשה להשיג).

העובדה שיש ביטחון מסוג זה באמת מפעילה אישה, באותו אופן שבו אנו הגברים נדלקים כאשר אישה לובשת שמלה סקסית. אנו הגברים נמשכים בעיקר למאפיינים הפיזיים של נשים ונשים נמשכות יותר מתכונות האישיות וכוחנו הרגשי כבחור. יש לנו מזל שאנחנו יכולים למשוך נשים בכל כך הרבה דרכים שונות. יכול להיות לך כל כך הרבה כוח עם נשים כשתדע למשוך אותן.ביטחון הוא גם דבר די פשוט שיש. זה בעצם קשור לאמונה בעצמך וביכולות שלך, וזה משהו שאתה יכול להחליט שיהיה לך או לא. יש בחורים שמחליטים להאמין בעצמם, ואילו בחורים אחרים מחליטים לפקפק בעצמם.

כך מתאר המילון ביטחון וחוסר ביטחון (ההפך מביטחון):

אֵמוּן (שם עצם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או ביכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.
חוסר ביטחון (שם עצם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.

כפי שאתה יכול לראות, חוסר ביטחון הוא ההפך מביטחון. אמון מבוסס על האמונה שלך בעצמך וביכולות שלך, וזה משהו שאתה יכול להחליט שיהיה לך או לא.

נשים באופן טבעי נמשכות לביטחון של בחור וככל שאתה בטוח יותר איתה, כך היא תרצה להיות חברה שלך. עם זאת, אם אתה חסר ביטחון סביב אישה (למשל, אתה מטיל ספק בעצמך, אתה נהיה עצבני סביבה וכו '), זה יכבה אותה ברמה עמוקה והיא רק תרצה להיות חברים (או כלום בכלל) איתך.

מדוע נשים מרגישות נמשכות לביטחון הגבר ולא לחוסר הביטחון שלו? מדוע חוסר ביטחון וחולשה אינו מושך נשים? אנו בני האדם חיים בעולם מאתגר ולעתים קרובות מסוכן, שבו החלשים לא תמיד מצליחים כל כך. כתוצאה מכך, נשים באופן טבעי מושכות את הכוח אצל גברים (למשל ביטחון) ונכבות על ידי החולשה (למשל עצבנות, חרדה, חוסר ביטחון).

משיכת נשים היא למעשה הרבה יותר קלה ממה שרוב הבחורים חושבים. באיש המודרני אנו מלמדים יותר ממאה דרכים למשוך נשים באופן טבעי ... והביטחון הוא רק אחת מאותן דרכים.

2. צור חיבור בלתי נשכח

אם כל מה שאתה יכול לנהל זה 1-2 דקות שיחה עם אישה לפני שנגמר לך הדברים לומר, או לפני שהדברים מסתבכים והיא מאבדת עניין בך, אז תתאמץ להשיג לעצמך חברה.

כדי לקבל את הסיכוי הגבוה ביותר להשיג חברה, אתה צריך להיות מסוגל לדבר עם אישה במשך 10-30 דקות כדי שתוכל ליצור קשר משמעותי. כל דבר פחות מזה ולרוב הנשים פשוט לא יהיה מספיק זמן להכיר אותך, להרגיש מופעלת על ידך ולהתחיל לפתח עבורך רגשות אמיתיים. לפעמים, תלחץ מיד עם אישה ואפילו תנשק אותה תוך מספר דקות מפגישתך, אך ברוב המקרים תצטרך לדבר איתה זמן מה כדי ליצור חיבור אמיתי.

שיחה היא מה שמאפשר לגבר ולאישה להיות בנוכחותו של זה מספיק זמן לכלתקשורת אחרתלקחת מקום. התקשורת האחרת עוסקת בתאימות מינית, רגשית, חברתית ואינטלקטואלית שלך זה עם זה. אם אינך מצליח לקיים שיחה מספיק זמן כדי לתקשר את הדברים האלה, רוב הנשים פשוט יאבדו עניין ואז ישכחו ממך לאחר סיום השיחה.

החבר'ה שמתקשים להשיג חברה הם אלה שמעסיקים בעיקר נשים בשיחות משעממות (למשל.'מה שמך? מה אתה עושה למחייתך? מה למדת? כמה זמן אתה עובד שם? היכן אתה מתגורר? כמה זמן גרת שמה?') ואז תוהים מדוע הם לא יכולים למצוא אף נשים שבאמת מתחברות אליהן.

כדי להשיג חברה, עליכם ליצור רגשות של קשר מיני, רגשי, חברתי ואינטלקטואלי ביניכם במהלך השיחה (אל דאגה - זה קל). כשאתה יוצר את התחושות האלה, תאווה עזה ואהבה יתפתחו במהירות ביניכם. שניכם תרגישו שאתם 'לוחצים' זה עם זה ושאתם מיועדים זה לזה. שניכם גם תרגישו נרגשים ולהוטים להתנשק, לקיים יחסי מין ולהתחיל קשר בהקדם האפשרי. זה ממש מגניב איך זה עובד.

יש חבר'ה שגדלים ויש להם יכולת טבעית לדבר עם נשים באופן שאני מלמד כאן ב'האיש המודרני ', אבל רוב החבר'ה לא. גבר שלא מבין שנדרש סגנון שיחה אחר כאשר גבר ואישה מתוודעים מתוך כוונה לקיים יחסי מין או להתחיל קשר מיני, תמיד יתקשה להשיג לעצמו חברה. בעיניו נשים ייראו מבלבלות ומשונות. הוא ירגיש מבולבל לגבי מה שהוא צריך לומר להם וכאשר אישה מאבדת בו פתאום עניין במהלך שיחה, לא יהיה לו שום מושג מדוע.

3. השתמש בסגנון הומור אטרקטיבי

אין ספק שכבר שמעת שנשים אוהבות בחור מצחיק, נכון? בטח, זה די נפוץ. עם זאת, מה שרוב הבחורים לא יודעים הוא שלא כל ההומור נוצר שווה. רוב ההומור לא גורם לאישה להרגיש נמשכת מינית לבחור. זה רק סוג מסוים של הומור שמדליק אישה.

שימוש בהומור מנומס, רך או פוליטיקלי-קורקט או הבדיחה על דברים יומיומיים אינו מושך מינית לנשים. סוג ההומור האטרקטיבי ביותר הוא מה שאני מכנה הומור ארוגנטי בשמחה, אותו אני מספק כ- 100 דוגמאות שנבדקו באופן אישי בספרי http: // store. כבר עזרתי לאלפי חבר'ה להשיג חברה ואשמח לעזור גם אתה.

באמת מאוד קל וטבעי לגרום לנשים להימשך אליך ולרצות להיות חברה שלך. אני מקווה שתעשה את הצעד הבא כדי לתת לי לעזור לך לבחור עם נשים כדי שתוכל לבחור את הבחורה המושלמת עבורך.