5 צעדים כדי לגרום לאקס שלך להתחרט על השלכתך ולרצות אותך בחזרה

תגרום לאקס שלך להתחרט שזרקת אותך ורוצה אותך בחזרה

כדי לגרום לאקס שלך להתחרט על השלכתך ולרצות אותך בחזרה, בצע את חמשת השלבים הבאים:

1. גלה את הסיבות האמיתיות והנסתרות שלה לעזוב אותך

הסיבות האמיתיות והנסתרות שלה לעזוב אותך

יש חבר'ה שיודעים בדיוק מה גרם לאקס שלהם להיפרד מהם (למשל הבחור רימה אותה, הוא שיקר לה, הוא התעלל כלפיה).

עם זאת, ברוב המקרים, בחור לא ברור לגמרי מה גרם לאקסו להפיל אותו ולעתים קרובות רק מקבל את הסיבות שהיא מסרה לו.

לדוגמא: בחור יכול לומר,'האקס שלי נפרד ממני כי היא אמרה שהיא צריכה קצת מקום כדי להתמקד בקריירה שלה.'

אז הוא יכול לחשוב לעצמו,'אם אתן לה קצת מקום להתמקד בעבודה שלה, היא תבין איזה בחור נהדר אני ואז תצטער על השלכתה ותרצה אותי בחזרה.'עם זאת, ככה זה לא עובד.

ראשית, רוב הנשים לעיתים רחוקות ייצאו ויגידו בדיוק מה מכבה אותן בהתנהגות של בחור.

אז כשאישה אומרת דברים כמו,'אני צריך קצת מקום,'אוֹ'אני פשוט לא מרגיש כמוני יותר כלפינו,'אוֹ'דברים השתנו'אוֹ'אני כבר לא יודע מה אני רוצה,'זו בדרך כלל הדרך שלה לאכזב את הבחור בעדינות.

היא לא רוצה לצאת מייד ולחשוף את הסיבות האמיתיות והנסתרות שלה מדוע היא זורקת אותו כי:

 • היא לא רוצה לספר לו את הסיבות הסודיות שלה (למשל, הוא לא מספיק גברי, הוא רגיש רגשית מדי) כי היא לא רוצה שהוא יתחיל להתנהג במהירות כאילו הוא תיקן את הדברים האלה.
 • היא חוששת שאם היא תגיד לו מה הוא עושה לא בסדר, הוא עלול לכעוס או אולי אפילו לאלים.
 • היא לא רוצה לתת לו הזדמנות לדבר איתה על החלטתה (למשל על ידי התחננות ותחנונים בפניה, מבטיחה לה שהוא ישתנה, תגיד לה עד כמה הוא עדיין אוהב אותה).
 • היא לא רוצה ללמד אותו איך להיות מסוג הגברים שהיא צריכה בחייה.
 • היא לא רוצה שהוא ייקח את המשוב שלה בדרך הלא נכונה (למשל, אחת הסיבות הסודיות שלה עשויה להיות שהוא יותר מדי דחיפה ובוא שהיא תסתלק עם מזלזל בכבודו. היא חוששת שאם היא תגיד לו את זה, הוא עלול לקחת לרחוק מדי ולהיות אסרטיבי מדי, שולט ותוקפני בניסיון להראות לה שהוא כבר לא סחף).

מסתירה את הסיבות האמיתיות שלה לפרידה

במקום לומר לו כיצד להחזיר אותה, אישה בדרך כלל רק תנסה לחתוך לה הפסדים ולעבור הלאה בתקווה שהיא תוכל למצוא גבר שכבר יש לו את היכולת לשמור על הכבוד, המשיכה והאהבה שלה בזוגיות.

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך להתחרט שזרקת אותך ורוצה אותך בחזרה, אתה צריך להיות מסוגל להראות לה שאתה מבין את הסיבות הסודיות שלה להיפרד ממך, מבלי שהיא תצטרך להסביר לך אותן.

אם אינך בטוח מה הסיבות הללו עבורך, עיין ברשימה שלמטה ובדוק אם אחד מהדברים הבאים חל עליך ועל מערכת היחסים שלך.

 • האם שניכם חיפשתם אותו סוג של מערכת יחסים, או שרציתם דברים שונים (למשל אחד מכם רצה ליהנות יחד, אך השני התמקד בעבודה או בסיום אוניברסיטה, או שאחד מכם רוצה להתחתן ולהקים משפחה , בעוד השני היה יותר ממוקד בקריירה)?
 • האם גרמת לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותך, או שאפשרת לה לקחת על עצמה תפקיד גברי יותר במערכת היחסים (למשל, לתת לה לקבל את כל ההחלטות, לתת לה לדחוף אותך מסביב, להיות רגישה יותר רגשית) ?
 • האם גרמת לה להרגיש אהובה ומוערכת, או שהיא הרגישה שאתה לוקח אותה כמובנת מאליה (למשל הפסקת לשים לב למאמציה להיראות טוב, הפסקת לומר לה כמה אהבת והערכת אותה, הנחת אותה במקום השני לחבריך וציפתה שהיא תשלים עם זה)?
 • האם תמיד היית מכבד כלפיה, או שהיית הרגל לבקר אותה או לזלזל בה (למשל ללעוג לה מול אנשים אחרים, להתעלם מדעותיה או מרעיונותיה, לגרום לה להרגיש טיפשה בהשוואה כמה אתה אינטליגנטי)?
 • האם חיית באורח חיים מאוזן שהיא הייתה חלק ממנו, או שהיית דביקה ונזקקת ובעיקר מיקדת את כל זמנך ותשומת לבך אליה?

על ידי מענה לשאלות אלו תתחיל להבין טוב יותר מה גרם לשעבר שלך להפיל אותך מלכתחילה.

ואז, כאשר אתה מתקשר איתה (למשל באמצעות טקסט, ברשתות החברתיות, בשיחת טלפון ובמיוחד באופן אישי) אתה יכול להראות לה באמצעות שפת גופך, התנהגותך, הדרך בה אתה מדבר איתה והדרך בה אתה מגיב אליה, ששינית עכשיו.

היא תוכל לראות שהם כבר לא הבחור שזרקה וכבר השתפרת בימים או שבועות מאז הפרידה.

כשזה יקרה, היא לא תוכל למנוע מעצמה להרגיש נמשכת אליך שוב.

לאחר מכן היא תתחיל להתחרט על השלכתך ותתחיל לדמיין כמה טוב יהיה לחזור שוב לזרועותיך, לנשק אותך, לקיים איתך יחסי מין ולהגיד לך שהיא אוהבת אותך.

מצד שני, אם אתה לא מבין לגמרי מה הדחה אותה לגביך, הסיכויים גדולים שתמשיך לעשות את אותן טעויות ישנות בסגנון התקשורת שלך, או שתמשיך להציע לתקן את הדברים הלא נכונים שהיא לא עושה. לא אכפת לך אפילו (למשל בחור יכול לומר,'אני אתייחס אליך הרבה יותר טוב, אני מבטיח,'אבל מה שהיא באמת רוצה זה שהוא יהיה גברי יותר ולא יהיה רומנטיקן כל כך חסר תקווה).

אם תציע לה את הדברים הלא נכונים, היא פשוט תמשיך לומר דברים כמו 'סליחה, אני לא מעוניין' או 'פשוט תקבל שזה נגמר.'

2. התחל לתקן את הדברים האלה בעצמך

התחל לתקן את הבעיות שלך ולשפר את עצמך

להבין מה גרם לאקס שלך לזרוק אותך זו התחלה נהדרת, אבל זה לבד לא מה שיגרום לה לרצות אותך בחזרה.

גם לא לשלוח הודעות SMS, לשלוח בדואר אלקטרוני או להתקשר אליה, כדי לומר דברים כמו,'באמת שיניתי. אני בחור אחר עכשיו. אני מבטיח שלא אעשה שוב את אותן הטעויות אם רק תחזור. אנא תן לי הזדמנות נוספת ותוכל לראות בעצמך שאני גבר שונה. '

זכרו: פעולות מדברות בקול רם יותר ממילים.

אם האקס שלך איבד את הכבוד והמשיכה אליך כגבר, בלי קשר כמה אתה יכול להיות, היא צפויה להניח לך את הגרוע ביותר ולחשוב שאתה עדיין אותו בחור ולא תוכל לשנות איך היא מרגישה.

כדי לגרום לאקס שלך להתחרט על השלכתך ולרצות אותך בחזרה, אתה צריך להראות לה דרך ההתנהגות שלך, הדרך שבה אתה חושב ומתנהג, מה אתה אומר לה והדרך שאתה מגיב למה שהיא אומרת, שאתה עכשיו ב ברמה אחרת מזו שהיא נפרדה ממך.

לדוגמא: שאל את עצמך ...

 • איך אני בדרך כלל מגיב כשהאקס שלי אומר שהיא לא רוצה להיות איתי?

אם היא אומרת דברים כמו,'הרגשות שלי אליך מתים,'אוֹ'אתה לא אומר לי כלום יותר,'האם אתה נשאר וחושב לעצמך,'זה בסדר. אני מקבל שהיא מרגישה ככה כרגע, אבל אני גם יודע שרגשות יכולים ומשתנים כל הזמן, אז איך שהיא מרגישה עכשיו זה לא קבוע. אני יכול לשנות את התחושה שלה ולגרום לה לאהוב אותי שוב ”או שאתה מתעצבן או כועס עליה ואולי מתחנן ומתחנן באמירת דברים כמו,'אנא תן לי הזדמנות נוספת! אני לא יכול לחיות בלעדיך! אל תעשו לנו את זה. אנחנו יכולים לגרום לזה לעבוד. '

 • איך אני מגיב כשהיא מדברת על חבר'ה אחרים?

האם אתה מאבד תקווה וחושב,'אוי לא! היא מדברת על חבר'ה אחרים. המשמעות היא שהיא תקיים איתם יחסי מין, תהנה מזה ולעולם לא תרצה שאחזור, 'או שאתה נשאר בטוח בעצמך ומתמקד במקום לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש שוב נמשך אליך?

כאשר האקס שלך יראה שהיא כבר לא יכולה לגרום לך להגיב בדרכים בהן היית יחד, היא תרגיש כבוד כלפיך ותתחיל להרגיש נמשך אליך שוב.

אתה לא צריך להיות מושלם כדי להחזיר אותה, רק טוב יותר.

פעולות מדברות בקול רם יותר ממילים, אז במקום לנסות לשכנע אותה במילים (למשל 'אני אשתנה'), שכנע אותה איך אתה חושב עכשיו, מרגיש, מדבר, מתנהג ומתנהג סביבה ובחיים.

3. שפר את היכולת שלך למשוך אותה במהלך אינטראקציות

תגרום לה לאהוב אותך החדש

כשאישה נפרדת מבחור, הסיכויים גדולים שהיא לא תרצה לתקשר איתו הרבה, או בכלל אחרי שהם נפרדים.

אז כדי לגרום לאקס שלך להתחרט על השלכתך ולרצות אותך בחזרה, אתה לא יכול לשבת ומקווה שהיא איכשהו תתעורר בוקר אחד ויחשוב לעצמה,'אני כל כך מתגעגע לאקס שלי. אני חושב שאני רוצה לחזור איתו. עלי להתקשר אליו ולבקש ממנו לבוא לראות אותי כדי שנחזור ביחד. '

הסיכוי שהיא תעשה זאת פשוט נמוך מדי.

אני באופן אישי עזרתי למאה של גברים להחזיר נשים והדרך המהירה והקלה ביותר להחזיר אישה היא למשוך אותה באופן פעיל.

עליכם להשתמש בכל הזדמנות שתקבלו, בין אם זה באמצעות טקסט, ברשתות החברתיות, בדואר אלקטרוני, בשיחת טלפון או באופן אישי, כדי להראות לאקס שלכם ששיניתם ולגרום לה להרגיש שהיא מפסידה אם היא ממשיך להישאר שבור איתך.

לדוגמא: כשאתה מתקשר איתה והיא קרה כלפיך, עליך לגרום לה לחייך ולצחוק, ולתת לה לחוות את הביטחון החדש שלך על סמך איך אתה חושב, מרגיש, מדבר ומתנהג סביבה עכשיו.

ככל שהיא תוכל לראות שאתה לא מגיב לה כמו שהיא מצפה ממך, היא תתחיל לתהות יותר,'מה קורה פה? מדוע הוא לא מתעצבן או כועס כמו שהיה כשהיינו יחד? משהו באמת שונה בו, 'והיא לא תוכל למנוע את עצמה מלהרגיש שוב נמשכת אליך.

עם זאת, אם תמשיך לעשות את אותן טעויות ישנות בסגנון התקשורת שלך, היא ככל הנראה תמשיך להרחיק אותך כמו תמיד.

לכן, כדי להימנע מכיבויה עוד יותר, הנה כמה טעויות שכדאי להימנע מלעשות כשאתה מתקשר איתה.

 • שוכב להמשיך הלאה כשלא עשית.

לפעמים בחור יעמיד פנים שהוא עבר בחייו, למרות שלא עשה זאת, בתקווה שזה גורם לאקס שלו להתחרט על השלכתו ואז לרצות אותו בחזרה.

לדוגמא: כאשר בחור מקיים אינטראקציה עם האקסית שלו, הוא עשוי לומר דברים כמו,'אני בסדר גמור כשנפרדנו. זאת אומרת, בכל מקרה לעולם לא אחזור שוב כי אני כל כך מעלייך עכשיו, 'אוֹ'אני דווקא שמחה שנפרדנו. לאחרונה אני יוצאת הרבה ויש כל כך הרבה נשים שמעוניינות לצאת איתי, אז הדברים היו מהנים. הייתי שונא להיות תקוע במערכת יחסים עכשיו. חיי רווקות הם הרבה יותר מהנים. '

אם זו דעתו הכנה, אז הוא יכול להמשיך ולהגיד שאם הוא רוצה להתחצף ולקבל נקמה על ידי פגיעה מעט ברגשותיה.

עם זאת, אם בחור רוצה אותה בחזרה, הוא לא צריך להמציא שקרים על היותה מעליה כשהוא לא.

למה? אישה יכולה לתפוס אותו בקלות בשקר על ידי התעניינות בו ואז לסגת לאחור כדי לראות כיצד הוא מגיב.

לדוגמא: היא עשויה לומר,'למעשה חשבתי שאולי עלינו להתעדכן. התגעגעתי אלייך. אני לא רוצה להיות רווק יותר. אני רוצה אותך בחזרה'ואז כשהוא מתחיל לומר,'כן, טוב אולי נוכל לעשות את זה. גם אני התגעגעתי אליך 'היא אולי תגיד,'אההה ... אני לא יודע ... אני צריך זמן לחשוב על זה'ואז מיתר אותו בכדי לנקום על ששיקר על שהיית מעליה.

שקרים פשוט לא עוזרים במצב של גב לשעבר, אז מה שלא תעשו, רק היו כנים.

בחיים באופן כללי, זה קל יותר (ופחות מלחיץ) פשוט להיות כנים כל הזמן כי אז אין לך מה להסתיר.

אם תנסה לשקר לה כדי לגרום לה להתחרט שאיבדה אותך והיא תופס אותך בשקר הזה על ידי גילוי עניין ואז משיכתו כשאתה מגלה עניין בחזרה, היא פשוט תאבד כבוד אליך וזה יקשה על להחזיר אותה.

 • מתרברב במה שהשגת מאז הפרידה בתקווה לגרום לה להרגיש שהיא נותנת לגבר נהדר ללכת.

דרך נוספת שגברים מסוימים מנסים לגרום לאישה לשעבר להתחרט על השלכתם היא על ידי התרברבות בכל הדברים הגדולים שעשו מאז הפרידה.

לדוגמא: בחור יכול לומר לאקס שלו,'אני כל כך עסוק מאז שנפרדנו. קיבלתי קידום בעבודה ואני מרוויח עכשיו כל כך הרבה יותר כסף, אז אני מתכנן לסייר באירופה בקיץ הבא. אה, והאם הזכרתי ... יש לי גם מכונית חדשה לגמרי. היית אוהב את זה! '

עם זאת, ברוב המקרים, אישה תדע אם הוא חסר ביטחון ורק אומר את הדברים האלה כדי לקוות לה להרשים אותה.

אז במקום לגרום לאישה לחשוב,'המממ ... האקס שלי בטוח הפך להצליח מאוד מאז שנפרדנו. הוא כזה בחור נהדר. מעולם לא הבנתי איזה תפיסה נהדרת הוא באמת. אני תוהה ... אולי עלינו לחזור שוב, 'היא עשויה לחשוב,'צולע ... אני לא מאמין שהוא מתרברב בי בדברים האלה. האם הוא לא מבין שמה שחשוב לי הוא מי הוא כגבר? כאילו אכפת לי כמה הוא מרוויח עכשיו או שיש לו מכונית נהדרת. אני לא הולך להיות בקשר עם הדברים האלה; אני אהיה במערכת יחסים איתו, והוא והחשיבה וההתנהגות שלו מכבים אותי. הוא עדיין לא מבין את זה. '

 • מנסה לגרום לה להרגיש אשמה על כמה רע היא גרמה לך להרגיש.

הבטחת שאנחנו

זה רק טבעי שכאשר בחור נזרק, הוא עלול להרגיש פגוע ונבגד על ידי אשתו.

אחרי הכל, היא כנראה אמרה לו פעם,'אני אוהב אותך כל כך. אני רוצה להיות איתך לנצח'או משהו בסגנון הזה.

לכן, אם בחור הוא גבר במילה שלו והוא אמר לה את אותו הדבר באותה תקופה, זה רק טבעי שהוא ירגיש נבגד.

אז הוא עשוי לנסות לגרום לאקס שלו להרגיש אשם על שחזר בהבטחה שלה וגרם לו להרגיש כועס, מדוכא, אבוד ומבולבל כתוצאה מכך.

לדוגמא: בחור יכול להתקשר לאקס שלו ולהגיד משהו כמו,'איך אתה יכול לעשות לי את זה?! איך אתה יכול להיות כל כך קר וחסר לב? אחרי כל מה שעברנו וכמה שאהבנו אחד את השני, איך אפשר פשוט לזרוק אותי כמו זוג נעליים ישנות? אני אדם שאתה מכיר? יש לי רגשות? לא משנה לך שאני אוהב אותך? '

בסתר, הוא אולי מקווה שאם היא מרגישה אשמה מספיק על כך שפגעתי בו כל כך, היא עלולה לחשוב לעצמה,'האקס שלי צודק ... באמת הייתי כלבה חסרת לב כלפיו. הוא חייב לאהוב אותי באמת אם הוא מרגיש כל כך פגוע ועצוב בגלל הפרידה. אני מצטער שגרם לו להרגיש ככה, אז אולי אני פשוט צריך לתת לו צ'אנס נוסף. '

עם זאת, לעתים רחוקות זה עובד ככה.

כשאישה רואה גבר שמתנהג בצורה מיואשת, חסרת ביטחון, חלשה רגשית, זה רק מכבה אותה עוד יותר.

היא מתחילה לתהות,'אם הוא לא יכול להתמודד עם פרידה, מה יקרה אם הוא יצטרך להתמודד עם בעיות חמורות אחרות בחיים? האם הוא יצטרך שאדריך אותו ואגן עליו כאילו אני אמא שלו? '

מרבית הנשים אינן רוצות לקחת את התפקיד הזה במערכת יחסים עם בחור, ולכן הן נמשכות בעיקר לגברים חזקים רגשית, בטוחים ומסוגלים להתמודד עם כל מה שהחיים זורקים לעברם.

חבר'ה חסרי ביטחון, ספק בעצמם, נזקקים או רגישים רגשית מדי מרגישים שהם יותר נטל מאשר יתרון לנשים, ולכן נשים בדרך כלל נסגרות, נפרדות ומנסות לא להסתכל אחורה.

• אומר לה שאף בחור אחר לא יאהב אותה כמוך.

כאשר לאישה אין רגשות כלפי האקס שלה, לשמוע אותו אומר,'לעולם לא תמצא בחור שיאהב אותך כמוני. אתה מתכוון לעולם בשבילי. למה אתה לא יכול לראות שאני הבחור המתאים עבורך? אני אוהב אותך כל כך. אף בחור אחר לא יתייחס אליך טוב כמוני 'לא הולך להיות כל כך חשוב לה.

למה? לאישה פשוט לא יהיה אכפת הרבה שבחור אוהב אותה, אם היא לא מרגישה כלפיו כבוד ומשיכה.

התחושות צריכות להיות הדדיות כדי שהיא תדאג.

אז אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך להתחרט שזרקת אותך ורוצה אותך בחזרה, אל תבזבז הרבה זמן לספר לה כמה אתה אוהב אותה, כי לא אכפת לה כמה אתה אוהב אותה בהשוואה לבחורים אחרים אם אתה אל תבעיר תחילה כמה מרגשי הכבוד והמשיכה שלה אליך.

4. קרא לה לתת לה לחוות אותך החדש

תביא אותה לשיחת טלפון

יש בחורים שמאמינים כי הודעת טקסט לאקס היא דרך בטוחה ולא מאיימת לקיים איתה קשר וידאגו שהוא יוכל להחזיר אותה לאט מבלי להפעיל עליה יותר מדי לחץ על ידי התקשרות אליה או שיחה איתה באופן אישי.

בחור עשוי לחשוב,'סביר להניח שהאקס שלי עדיין כועס עלי, אז אם אני מתקשר אליה בטלפון היא בטח פשוט תנתק אותי או תגיד לי ללכת לאיבוד. אם אצמד להודעות טקסט, היא לא תרגיש בלחץ ותעריך שאני לוקח את הדברים לאט. היא תראה בהדרגה ששיניתי ואז תהיה פתוחה יותר לרעיון להתכנס שוב. '

עם זאת, הסתתרות מאחורי טקסטים היא בדרך כלל הדבר הגרוע ביותר שיכול לבחור לעשות כדי להחזיר אישה לשעבר.

למה? אם היא תופסת אותו כרגע בצורה שלילית (למשל, היא כועסת עליו, היא חשה טינה ואכזבה ממי שהוא הפך למערכת היחסים וכיצד זה גרם לה להרגיש), אין זה סביר שהיא תתפוס שום דבר שהוא מסר לה באור חיובי. .

גם אם השתנה באמת והיא בטוחה יותר, בוגרת וחזקה רגשית מאי פעם, היא לא ממש יכולה לקבוע זאת מכיוון שהיא לא מסוגלת לראות את שפת גופו או לשמוע את גוון קולו.

לכן, כל מה שהוא אומר באמצעות טקסט עשוי להיראות על ידה בצורה שלילית מכיוון שהיא תדמיין שהטקסט מגיע מסוג הבחור שהיה כשהשליכה אותו.

אם אתה רוצה להחזיר לך את הכבוד של האקס שלך, אתה צריך לתת לה לחוות אותך החדש בצורה מהותית יותר מאשר רק טקסט, דואר אלקטרוני או הודעת מדיה חברתית.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להביא אותה לשיחת טלפון בה תוכל לגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש את הביטחון שלך באמצעות הטונאליות שלך.

משם, עליך לתאם פגישה איתה, שם תוכל להמשיך לעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך.

5. נפגש איתה ואפשר לה לחוות אותך החדש, אבל אל תנסה להחזיר אותה

נפגש כדי להחזיר את האקס שלך לאחר פרידה

כשאתה נפגש עם האקס שלך, המשך לומר ולעשות את סוגי הדברים שהפעילו אותה (למשל להיות בטוח, בטוח בעצמו, לגרום לה לחייך ולצחוק, לפלרטט איתה).

בשלב זה, זה עשוי להיות מפתה מאוד לרצות לדחוף את האקס שלך להסכים לתת לזוגיות שלך הזדמנות נוספת, במיוחד אם נראה שהיא נהנית ואולי אפילו אומרת דברים כמו,'וואו ... באמת שינית,'אוֹ'אני לא מאמין שאני כל כך נהנה איתך שוב ככה. אולי עלינו לעשות זאת שוב מתישהו? '

עם זאת, למרות שאתה עלול להתפתות לומר,'כן! בואו נחזור שוב! 'אם תדחוף אותה לחזור למערכת יחסים איתך מיד, היא עשויה לשנות את דעתה ולחזור לשחק קשה להשיג.

אם אתה רוצה שהיא תתחרט לחלוטין על השלכתך, הגישה הטובה ביותר היא לומר משהו כמו,'טוב, בואו ניקח את זה לאט ונראה מה אנחנו מרגישים'אוֹ,'בואו נסכים להתעדכן בעוד כמה ימים ואם בכל זאת נרצה לחזור יחד, נעשה זאת אז'כדי שתוכלו לבנות את הרצון שלה לרצות לחזור איתכם.

רק וודא שאתה לא זה שדוחף לחזור איתה אם עדיין לא הפעלת מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלה וגרמת לה לרצות לנסות שוב.

אם היא לא מרגישה את זה ואתה דוחף לחזור יחד, היא עשויה לומר משהו כמו,'כן, נהניתי להסתובב איתך אבל זה לא אומר שאני רוצה להיות חברה שלך (ארוסה או אשה) שוב. פגעת בי / אכזבת אותי / באמת כיבית אותי ואני לא יודע אם אני עדיין יכול לסלוח לך על זה. '

לכן, וודאו כי אתם משחקים נכון בקלפים.

במקום לנסות להחזיר אותה כשנפגשים איתה, התמקדו במקום שוב בהפעלת רגשי הכבוד, המשיכה והאהבה אליכם.

מושך מחדש את האקס שלך

אתה רוצה לגרום לה לחשוב,'וואו ... האקס שלי כל כך שונה עכשיו. אני מאוד נהנה מהחברה שלו. אני נהנה כל כך. להיות סביבו עכשיו אפילו טוב יותר ממה שהיה כשנפגשנו לראשונה. אני רוצה שנחזור ביחד. אני מתחרט שנפרדתי ממנו עכשיו. אני רוצה את זה. אני רוצה אותו חזרה.'

ברגע שהיא חושבת ככה, להחזיר אותה ולשמור עליה במערכת יחסים יהיה קל מאוד עבורך.