5 דברים שכל בחור חייב לעשות כשמחזירים חבר לשעבר, ארוסה או אישה

רק בגלל שהיא נפרדה ממך עכשיו, זה לא אומר שאתה לא יכול להחזיר אותה ... גם אם כבר נפרדת מספר פעמים בעבר.

איבדתי את המספר של מספר הבחורים שעזרתי להחזיר אקס, גם כשהאישה שונאה את הבחור. רגשות אנושיים יכולים ומשתנים וכאשר תשתמשו בגישה הנכונה תוך כדי החזרתה, היא באופן טבעי תחוש את סוגי הרגשות שיגרמו לה לרצות לחזור אתכם מיד.

אם אתה רוצה להחזיר את חברך לשעבר, ארוסתך או אשתך במהירות, הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. אל תבזבזו זמן עם כלל אין קשר

לא משתמש באיש קשר בתקווה לגרום לה לקנא

אתה יכול לגרום לאקס שלך לחוש שוב כבוד אליך, פשוט בדרך שאתה מדבר איתה, להתנצל על מה שקרה ולהסביר מה אתה מבין עכשיו לגבי המצב הקיים בינך.

אתה יכול גם לגרום לה להיפגש איתך 'בפעם האחרונה' (אל תדאג, זה לא יהיה האחרון!) ואז למשוך אותה מחדש למפגש.הטכניקה של 'מפגש אחרון' עבדה כמעט עבור כל הלקוחות שלי בשיחת הטלפון הראשונה. לקוחות אחרים נדרשו לבקש זאת פעמיים-שלוש לפני שלבסוף הסכימה.

לכן, אל תבזבז עוד זמן עם כלל אין קשר.

בטח, אי יצירת קשר אכן גורמת לכמה נשים להתקשר, אבל שיחה ממנה לא אומרת שאתה מקבל אותה בחזרה.

כשהיא לא שומעת מהאקס שלה, אישה בדרך כלל תתקשר לבדוק שהוא עדיין מקווה נואשות להיות איתה, מה שמאפשר לה להמשיך להמשיך עם הפרידה ביתר קלות.

למה? נשים לא נמשכות לנזקקות ולייאוש אצל גברים. היא תשתמש בייאושו ובכאבו של הבחור כדי להרגיש כבוי עוד יותר על ידו ומסוגל להמשיך הלאה.

דוֹן

אם אתה מחכה יותר מדי זמן כדי ליצור איתה קשר, אתה מסתכן בכך שהיא תקיים יחסי מין עם בחור אחר או תתאהב בגבר החדש שהיא כבר איתו.

במקום לבזבז זמן עם החובב 'אין שום שלטון קשר', אתה חייב להביא אותה לטלפון מיד (אל תדאג - אני אלמד אותך איך להביא אותה לטלפון, גם אם היא שונאת אותך כרגע או ביקש שלא תפנה אליה).

בשיחת הטלפון, אתה חייב לזעזע אותה (באופן חיובי) מהמצב הנפשי הנוכחי שהיא נמצאת בו ולגרום לה להרגיש שמחה וסקרנית להיפגש איתך 'בפעם האחרונה'.

אל דאגה - זה לא יהיה המפגש האחרון - זו רק הדרך להביא אותה למפגש. לאחר מכן עליכם להחזיר לה את הכבוד והמשיכה בפגישה, אותה אלמד גם כיצד לעשות אם אתם מעוניינים ללמוד.

2. אל תשלח לה הודעה אלא אם כן אתה רוצה לארגן פגישה

שלח הודעת טקסט רק אם אתה

על פי אינספור מחקרים של פסיכולוגים ומדענים חברתיים, בין 70-90% מהתקשורת בין שני בני אדם מורכבת משפת גוף וטונאליות.

לכן, כשאתה שולח טקסט לאקס שלך, היא צריכה לנחש באיזו טונאליות אתה משתמש, איך תהיה שפת הגוף שלך ואיך היית מרגיש באותה תקופה אם אתה אומר לה את זה באופן אישי .

אם האקס שלך שונא אותך כרגע או תופס אותך כנזקק ומיואש, איך אתה חושב שהיא תשפוט את הטקסט שלך?

האם היא תנחש שאתה בטוח, מקסים ומגניב או שהיא תנחש שיש בחור נזקק ופוגע מאחורי הטקסט הזה? ברוב המקרים, האקס שלך יסתכל על הטקסט בצורה שלילית וייניח שאתה נמצא במקום רע מבחינה רגשית בלעדיה, ואז יגרום לה להרגיש דוחה אותך יותר מאשר למשוך אותך.

כשאתה מקבל בחזרה לשעבר, יש להשתמש רק בטקסטים כדי להעביר אותה לשיחת טלפון כך שתוכל לתאם פגישה. שליחת האקס שלך לכל טקסטים אחרים בדרך כלל תכבה אותה ותגרום לה לרצות להתרחק ממך עוד יותר.

אז, אל תשלחו לה טקסטים חסרי טעם! לטקסטים לאקס יש מטרה אחת בלבד ...

שלח לה רק טקסט אם המטרה היא להעביר אותה לטלפון לשיחה אליך, כך שתוכל לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך ואז לתאם פגישה.

בשיחת טלפון האקס שלך יוכל לשמוע את נימת הקול הבטוחה והבטוחה שלך מבחינה רגשית (שתמשוך אותה) ולקבל תחושה עד כמה אתה חזק מבחינה רגשית בלעדיה.

אם אינך מרגיש חזק רגשית בלעדיה כרגע, אני יכול לעזור לך בכך היום.

תוכנית הווידאו שלי בת 10 השעות שנקראת, קבל את האקס שלך בחזרה: מערכת סופר מקדישה 2-3 שעות של אימונים בווידאו כדי לוודא שאתה בטוח ב 100% וחזק רגשית, כך שכשאתה מתקשר או רואה את האקס שלך, היא מרגישה נמשכת אתה ומכבד אותך, במקום להרגיש דוחה על ידך.

המשיכה המחודשת שלה והכבוד אליך כל כך חשוב.

אם אתה מתקשר או נפגש עם האקסית שלך והיא מרגישה כבויה על ידך, במקום להרגיש נמשכת ומופעלת קצת, אז אתה מסיר אותה.

עליכם למשוך אותה אליכם ולגרום לה לרצות לראות אתכם באופן אישי. כשאתה רואה אותה באופן אישי, אתה צריך לגרום לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה מינית עבורך.

3. להבין מה היא באמת רוצה שתשנה לגבי עצמך

כאשר אישה נפרדת מבחור, היא ממעטת לספר לו את הסיבות האמיתיות שהיא עושה זאת. למה? במשך רוב ההיסטוריה האנושית (ואפילו עד עצם היום הזה), נשים נפגעו ואף נהרגו בגלל שנפרדו עם בחור.

לנשים יש אינסטינקט טבעי לאכזב בחור ברכות ככל האפשר ולתת לו תחושה של תקווה שאם הוא רק ישמור על מרחק, היא עשויה לשנות את דעתה.

למשל, היא יכולה לומר,'אני צריך מקום לזמן מה'אוֹ'אולי נחזור שוב לעתיד'אוֹ'תן לי הזדמנות לחשוב על זה. אל תפנה אליי למשך חודש. נדבר שוב אז. '

בינתיים, היא תנסה במהירות למצוא גבר אחר שיכול להגן עליה או שהיא לפחות תנסה לנשק או לקיים יחסי מין עם בחור אחר כדי להוציא אותך מדעתה.

כדי להחזיר אקס, עליך לגלות את הסיבות האמיתיות לכך שהיא נפרדה ממך ואז לבצע את השינויים הנכונים בהתנהגותך, בסגנון השיחה ובאופן שבו אתה מתייחס אליה.

אם אתה מעוניין ללמוד בדיוק כיצד לבצע שינויים אלה כרגע, אני ממליץ לך לצפות ב- http: // store. כבר עזרתי לאלפי חבר'ה להחזיר את האקס שלהם ואשמח לעזור לך גם.