5 דברים שאתה יכול לעשות כדי לגרום לאישה לרצות לקיים איתך יחסי מין

5 דברים שעליך לעשות כדי לגרום לאישה לרצות לקיים איתך יחסי מין

לגרום לאישה לרצות לקיים איתך יחסי מין הוא אחד הדברים הטבעיים והקלים ביותר לעשות כגבר.

לצורך מאמר זה, אני הולך להתמקד בלגרום לאישה לקיים איתך יחסי מין בלילה הראשון. לפני שאעשה זאת, אני רוצה להתחיל להראות לך הוכחה לכך שרוב הנשים פתוחות לקיים יחסי מין בלילה הראשון או בדייט הראשון.

סטָטִיסטִיקָה:

  • סקר רווקים באמריקה מצא כי 55% מהרווקים מקיימים יחסי מין בפגישה הראשונה.
  • סקר Durex Condoms בנורווגיה מצא כי 70% מהנשאלים חוו דוכן של לילה אחד.
  • סקר שעועית סטודנטים בבריטניה מצא כי 51% מהגברים והנשים הודו כי חוו דוכן של לילה אחד.
  • הסקר הלאומי בנושא עמדות ואורחות חיים מיניים מצא כי כמות הגברים הממוצעת אישה שקיימה יחסי מין לפני הנישואין כמעט הוכפלה בעשר השנים האחרונות מממוצע של 3.7 לכעת 7.7.
  • באופן אישי, קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים וכמאה מאותן נשים הגיעו מדוכני לילה שבה פגשתי את האישה בבר, במועדון או במהלך היום.

סקס מזדמן קורה הרבה יותר ממה שהיה פעם ולהתבונן קל יותר ממה שהיה אי פעם. אתה באמת צריך לאמץ את העובדה שרוב הנשים פתוחות לקיים יחסי מין מזדמנים, במקום להניח שזה רק אתה שרוצה בסתר לקיים יחסי מין או להשתחרר. למרות שהם אולי לא מודים בזה לאחרים כשנשאלו, רוב הנשים פתוחות לקיים יחסי מין בלילה הראשון, בפגישה הראשונה או לכל הפחות בפגישה השנייה.

בפעם הבאה שאתה פוגש אישה בכוונה לקיים איתה יחסי מין, זכור את הנתונים הסטטיסטיים שהראיתי לך זה עתה. אל תניח שהיא אישה תמימה לעולם לא תקיים יחסי מין בלילה הראשון או בדייט הראשון. מבחינה סטטיסטית, רוב הנשים שתפגשו כבר עשו זאת שמחות לעשות זאת שוב!

עכשיו, בואו נסתכל על 5 הדברים שאתם חייבים לעשות כדי לגרום לאישה לקיים אתכם יחסי מין בלילה הראשון.1. לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית

מְשִׁיכָה (שם עצם): איכות המעוררת עניין, חיבה או רצון.
משיכה מינית : משיכה על בסיס תשוקה מינית.

רוב הבחורים שמתקשים להשתחרר הם אלה שמתמקדים בניסיון לגרום לנשים לחבב אותם, ולא לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן מינית. לדוגמא: בחור ידבר עם אישה בצורה נחמדה ומנומסת, יצחק מהבדיחות שלה ובאופן כללי ינסה לגרום לה לראות שהוא בחור טוב ואמין. לאחר מכן הוא מקווה שהיא איכשהו תתעניין בקיום יחסי מין עמו על סמך חיבתו כאדם.

עם זאת, ככה זה פשוט לא עובד ...

מה שגורם לאישה להרגיש את הרצון למין הוא משיכה מינית ואז הצטברות המתח המיני בינה לבין הגבר. אם אישה לא מרגישה נמשכת אליך מינית, היא לא תרצה לקיים איתך יחסי מין. היא אולי תאהב אותך כאדם, אבל היא לא תהיה מעוניינת לקיים איתך יחסי מין. אם תנסה להראות עניין מיני או לבצע מהלכים כלשהם בזמן שהיא לא מרגישה מינית אליך, היא כמעט תמיד תדחה אותך.

אם אתה רוצה להיות רגוע אמיתי, עליך להתמקד בלגרום לאישה להרגיש רגשות עזים של משיכה מינית עבורך. אם רק תגרום לאישה להרגיש עבורך רמות קלות של משיכה מינית ובמקום זאת תמקד את מרבית המאמצים שלך להראות לה שאתה בחור נחמד, היא בדרך כלל תשחק קשה להשיג ותגרום לך לעבוד כדי להרוויח איתה סיכוי. עם זאת, כאשר אתה גורם לנשים להרגיש משיכה מינית עזה עבורך (אל תדאג, זה קל), היא תפתח את עצמה באופן מיידי להזדמנות לקיים איתך יחסי מין או לפחות לצאת לדייט איתך ואז לקיים יחסי מין.

2. לבנות מתח מיני

מתח מיני: תחושה מרגשת המתרחשת כאשר גבר ואישה חשים משיכה מינית זה לזה, אך ההסלמה למין מתעכבת על ידם, הסביבה או הנסיבות (למשל הם עובדים יחד, היא יוצאת לחגוג עם חבריה ואינה עושה לא רוצה להיראות קל מדי מול החברים שלה על ידי התחברות איתו במהירות, הוא כבר בקשר עם בחורה אחרת וכו ').

כדי להשתכנע עם אישה שבחרת, תחילה עליך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ואז לבנות את המתח המיני ביניכם עד לנקודה בה היא רוצה לשחרר אותו בנשיקות ובמין. אתה יכול לבנות מתח מיני חם רותח בינך לבין אישה תוך 3-5 דקות מפגישתך, או לקחת את זה לאט ולבנות אותו על פני כמה ימים או שבועות (למשל אם אתה עובד איתה).

כשאתה בונה נכון מתח מיני, אישה לא רק רוצה לקיים איתך יחסי מין, אלא שהיא גם מרגישה שהיא צריכה לקיים איתך יחסי מין. עם זאת, אם לא קיים מתח מיני או כלשהו ביניכם, הרעיון לקיים יחסי מין לא ירגיש מושך במיוחד. אם במקרה עשית יחסי מין זה ירגיש לה מביך, מאולץ ואפילו משעמם.

אמנם התחושה הפיזית של החלקה לתוכה תרגיש נהדר עבור שניכם, אך זה לא יהיה סוג המין המדהים והטעון הרגשית שקורה כאשר גבר ואישה משחררים את המתח המיני הבנוי שלהם.

כאשר קיים מתח רב של מין, אישה תזרוק את עצמה לעיתים קרובות על גבר על ידי נשיקתו תחילה או על ידי כך שהיא ברורה לחלוטין שהיא רוצה לחזור הביתה ולקיים איתו יחסי מין. אם היא לא תוכל לקיים איתו יחסי מין באותו לילה בגלל נסיבות (למשל הם נמצאים בתפקוד עבודה רשמי), היא תתחיל להכות בו ולהבהיר מאוד שהיא רוצה שמשהו מיני יקרה ביניהם.

זה ממש מגניב איך זה עובד ...

3. תן לה להרגיש סקסית בעיניך

על פי הסקר הבינלאומי של יונה בנושא יופי, 96% מהנשים אינן רואות את עצמן יפות. מטורף, אבל נכון. כאשר אישה מודרנית משווה את עצמה לתמונות הפוטושופ של נשים בפרסומות במגזינים או לנשים סקסיות בפורנו, היא מרגישה לעיתים קרובות חסרת ביטחון ביופיה בהשוואה לאותן נשים.

כמעט כל הנשים שתפגוש יתנהגו כאילו הן בטוחות בעצמן וכאילו הן מאמינות שהן יפות, אך רוב הנשים (96%) חשות בסתר חוסר ביטחון בנוגע למראהן ולמיניותן לגברים. בימים אלה, חלק גדול מלהיות רגוע הוא להבטיח שתגרום לאישה להרגיש סקסית בעיניך.

אם אתה לא גורם לאישה להרגיש סקסית, חוסר הביטחון שלה בנוגע למראה שלה עלול לגרום לה לשחק קשה כדי להגיע איתך. למה? היא תצטרך לראות שאתה באמת רוצה אותה ולא רק מעמיד פנים שהיא מעוניינת שהיא תישכב. כאשר אישה משחקת קשה להשיג, בחורים רבים יהרגו את המתח המיני בכך שהם נואשים או להוטים מדי להראות לאישה שהוא אוהב אותה. נשים לא נמשכות לייאוש ונזקקות אצל בחורים, במיוחד כאשר אישה מתחילה למשוך את העניין שלה.

כדי להימנע מאישה שמשחקת קשה להשיג איתך, אתה צריך להשיג את הדברים מההתחלה על ידי כך שהיא תרגיש סקסית בעיניך. אל תגרום לה להרגיש צורך לשחק משחקים. פשוט תהיה אמיתי לגבי הרגשתך מהרגע שאתה פוגש אותה. ב'הרגיש 'אני לא מתכוון שאתה' אוהב 'אותה כאדם, אלא שאתה חושב שהיא סקסית. אם אתה רוצה להתבונן על ידי נשים באופן עקבי, אתה צריך לגרום להן להרגיש סקסיות.

אם כבר משכת את האישה כראוי (ראה החלק הראשון של הדיווח הזה), היא תתרגש שתמצא אותה סקסית. עם זאת, אם לא משכת אותה, לא יהיה לה אכפת אם תמצא אותה סקסית; אתה פשוט תהיה עוד בחור שרוצה אותה, אבל לא יכול לקבל אותה.

דוגמה: אם אישה נראית מינית בשמלה שהיא לובשת, אל תהיה עמום איתה באומרו,'אה, זו שמלה נחמדה. איפה קנית את זה?'אוֹ'אתה נראה נחמד בשמלה הזאת.'תהיה ישיר, כנה והבהיר לחלוטין שאתה מוצא אותה סקסית. או תגיד לה,'רק רציתי להגיד לך - את נראית כל כך סקסית בשמלה הזאת'אוֹ'אגב, אני חושב שאתה מאוד סקסי.'אמור זאת בביטחון רגוע ובחיוך בטוח, רגוע, אוהב.

כמעט בכל המקרים, האישה תחייך, עיניה יאירו מהתרגשות והיא תרגיש שמחה ובטוחה סביבך. למה? ובכן, מלבד העובדה ש 96% מהנשים בסתר לא חושבות שהן יפות, נשים רבות חוששות שאם תיקח אותן הביתה לקיים יחסי מין, אתה לא תימשך אליהן מאוד כך שהמין ירגיש מסורבל ומאולץ . כשהיא מרגישה כזו חסרת ביטחון, אישה עלולה להיות מודאגת מכך שפשוט תקיים איתה יחסי מין ואז תיפרד. לאחר מכן היא תשחק קשה כדי לראות אם אתה באמת מאוד אוהב אותה.

גם אם זו הולכת להיות דוכן לילה אחד, אישה עדיין רוצה להרגיש שהיא סקסית בעיניך. היא רוצה להרגיש טוב עם עצמה וליהנות מההתחברות, במקום לדאוג ולהרגיש חסרת ביטחון כל הזמן.

4. הראה לה שהיא תרגיש בנוח להיות לבד איתך

אם אישה מקבלת תחושה שבחור עצבני או מתוח לגבי הרעיון להגיע איתה למינית, זה יכבה אותה. היא רוצה להרגיש שאם היא תגיע לבד איתך, היא תרגיש בטוחה ונוחה והיית בטוחה ונינוחה. היא רוצה להרגיש כאילו זה יהיה כיף לעשות איתך מין ושהיא באמת תיהנה מזה.

בנוסף, אם אישה מרגישה כאילו בחור נזקק ומכוון להשיג ממנה משהו (כלומר מין כדי להתפאר בחבריו או בחברה כדי שיוכל סוף סוף להרגיש טוב עם עצמו) במקום לכוון לחלוק איתה משהו , זה יכבה אותה.

כאשר תחושה מופעלת, נוחה סביבך ונהנית גם מהמתח המיני ביניכם, באופן טבעי היא תרגיש מגורה על ידי הרעיון להגיע למיני איתך. עם זאת, אם סגנון האינטראקציה שלך גורם לאישה להרגיש משועממת, מתוחה או לא נוחה, היא בהחלט לא תמהר להתקשר איתך בזמן הקרוב.

5. לנשק אותה

נשיקות משנה אינטראקציה מלהיות ידידותית, או מלהיות זוג זרים שפשוט מפלרטטים אחד עם השני, אליך והיא הופכים פיזיים והופכים פתוחים לקיום יחסי מין.

לפלרטט חשוב מאוד ליצור ולבנות מתח מיני, אך אלא אם כן אתה פועל על פי הפלירטוט על ידי ביצוע מהלך כדי להיות איתה פיזי, המתח לרוב יתמזג ולא ילך לשום מקום.

מפלרטט (פועל): התנהג כאילו נמשך או מנסה למשוך מישהו, אבל בשביל הכיף ולא עם כוונות רציניות.

לפני שאישה מרגישה בנוח לעזוב איתך מקום / מקום וללכת הביתה לקיום יחסי מין, היא בדרך כלל תרצה לנשק אותך קודם. באופן זה הגיוני מדוע אתם עוזבים יחד במקום להחליף מספרים או להוסיף זה לזה לפייסבוק כדי לדבר מאוחר יותר.

הרוב (כ -80%) הנשים ששלפתי מברים ומועדוני לילה מיד התעניינו ברעיון לעזוב איתי אחרי שהתנשקנו. לפני כן זו הייתה רק אינטראקציה מהנה ופלרטטנית עם הצטברות של מתח מיני.

אם תנסה לגרום לאישה לעזוב בר או מסיבה לקיים איתך יחסי מין לפני שתנשק אותה, היא בדרך כלל תתנגד ותשאל מדוע אתה מרגיש צורך לעזוב כל כך מהר. נשיקות מייצרות באופן מיידי הבנה פרטית ביניכם שמין כמעט יקרה, כל עוד אתה משחק את הקלפים שלך נכון.

דרך אגב…

אם תרצה ללמוד בדיוק מה אני אומר ועושה כשאני ניגש ונפגש עם נשים מתוך כוונה לקיים יחסי מין, אני ממליץ לך לקרוא את הספר שלי 'הזרימה'.

השתמשתי בזרימה לקיים יחסי מין עם יותר מ -250 נשים, לפני שלאחרונה השתמשתי בו כדי להיכנס למערכת יחסים מדהימה עם האישה המושלמת שלי. עזרתי גם לאלפי חבר'ה להשתחרר, להשיג חברה וליהנות מבחירת הנשים על ידי לימדתי אותם http: // חנות עכשיו.