5 דרכים לגרום לאישה לרצות אותך עכשיו

5 דרכים לגרום לאישה לרצות אותך עכשיו

1. לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית

אם אישה לא מרגישה נמשכת אליך מינית, היא לא תרצה להיות איתך בקשר מיני.

היא אולי תרצה להיות חברה שלך, אבל ללא משיכה מינית לא יהיה לה הרבה או שום רצון להיות חברה או אהובה שלך.

משיכה מינית היא זו שגורמת לאישה לרצות לקיים איתך יחסי מין, מה שגורם לה להשתוקק להיות חברה שלך.

להיות נחמדה או חברותית עם אישה עשויה לגרום לה לחבב אותך בתור אדם, אבל זה לא יגרום לה לרצות להיות בקשר מיני איתך.

ללא תחושה חזקה של משיכה מינית, תהיה:

 1. חבר לה: בזמן שאתה חבר של אישה, היא לא מחויבת להיות נאמנה לך ולא לשכב עם בחורים אחרים. היא תמשיך לקיים יחסי מין ולהתאהב בבחורים אחרים שאליהם היא נמשכת מינית, גם אם כואב לך לראות את זה.
 2. תוספת ברקע: כשאתה צופה בסרט הוליוודי, אתה מקדיש זמן רב לחשוב על האנשים האקראיים שברקע או שאתה מתמקד בדמויות הראשיות? הבחור העיקרי שאישה תהיה מרוכזת בו בחייה הוא הבחור שגורם לה להרגיש הכי הרבה משיכה מינית. אם אתה לא יכול לגרום לה להרגיש ככה, אתה פשוט תהיה תוספת ברקע או בחור אקראי שהיא יכולה לשכוח בקלות.

כשאתה חבר או אקסטרה ברקע, כל נסיון לומר לה איך אתה מרגיש או לקדם את היחסים יחזור לעלות, אלא אם כן תתמקד תחילה לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.2. אל תתנהג אי פעם כמו חבר שלא מעוניין במין

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

חבר'ה רבים טועים להתנהג כאילו הם רוצים להיות 'חברים' עם אישה מכיוון שהם מודאגים מלהיות קדימה מדי, לכבות את האישה או להרוס את הידידות.

בסתר, הבחור רוצה לקיים איתה יחסי מין, אבל הוא עושה מעשה של בחור תמים וידידותי שרק מעוניין לדבר איתה או לבלות איתה.

ואז, כשהוא עד לבחור אחר שמגלה בה מיד את התעניינותו המינית והרומנטית, לעתים קרובות הוא יתייג את אותו בחור כטמבל או סליז.

הוא יתהה מדוע תתן לעצמה להתייחס כך.'אני כל כך נחמד אליה. אני בחור נהדר. למה היא מעוניינת בבחור ההוא? כל מה שנראה שהוא מתעניין בו הוא קשר מיני איתה! לפחות אכפת לי ממנה! ”

הוא מניח שהאישה טועה או שהבחור / הטמבל המנצל מנצל אותה. בחור כזה לעתים קרובות יגיע למסקנה שזה חייב להיות כי הסליז / טמבל יותר נראה לו, אבל זה לא זה.

כך זה באמת עובד ...

אם אישה מקבלת תחושה שבחור רק רוצה להתיידד איתה או מפחד מכדי לעשות משהו אחר מלבד להיות תוספת ברקע חייה, היא בדרך כלל פשוט תקבל את זה ותשאיר את זה.

איך לצאת מאזור החברים

לאחר מכן תהיה לה מערכת יחסים מינית ואוהבת עם בחור שגורם לה להרגיש משיכה מינית ושלא מפחד להדריך אותה לקראת נשיקות, יחסי מין וזוגיות.

תמיד תזכור:

 • כשפוגשים אישה בפעם הראשונה: היא לא צריכה להכיר אותך כ'חברה 'לפני שהיא תהיה פתוחה לנשק ולקיים איתך יחסי מין. הדבר החשוב ביותר שהיא צריכה להרגיש הוא משיכה מינית, שתגרום לה לנסות ולהבחין בדברים שהיא אוהבת אותך בתור בחור כדי שתהיה לה סיבה (למעט משיכה מינית) להיות המאהב או החברה שלך.
 • כשאתה מתקשר עם אישה אתה כבר מכיר: היא לא צריכה להיות חברה שלך קודם כדי שיהיה לך נוח עם הרעיון לקיים איתך יחסי מין. היא רק צריכה להרגיש נמשכת אליך מינית. ואז, העובדה שאתה בחור טוב היא רק בונוס עבורה.

כשפוגשים אישה בפעם הראשונה או מתקשרים עם אישה שהם כבר מכירים, בחורים רבים חוששים להראות את העניין המיני שלהם ויגידו דברים כמו:

 • 'אני לא רוצה שהיא תחשוב שאני לא מכבד אותה.'
 • 'אני רוצה שהיא תדע שהיא מיוחדת עבורי.'
 • 'אני רוצה שהיא תדע שאני מעוניין בקשר, לא רק במין. אני לא סליז. '
 • 'אני חושש להרוס את הידידות שלנו.'
 • 'אני חושש שאם אגיד לה שאני מחבב אותה, היא תדחה אותי ואז אהיה נבוך והרסתי את ההזדמנות שלי איתה.'
 • 'התוכנית שלי היא להיות קרובה אליה ככל האפשר כחברה ומקווה שהיא תפתח אלי רגשות לאורך זמן.'

בעוד שבחור כזה מבזבז זמן על ידי חשיבה כזו, בחור אחר פשוט בא, גורם לה להרגיש משיכה מינית ואז עולה מדרגה לנשיקות, יחסי מין ומערכת יחסים. החבר או התוספת נותרים תוהים מה בדיוק קרה.

3. אל תגיד לה שיש לך רגשות כלפיה אלא אם כן היא נמשכת אליך מאוד

להגיד לאישה שיש לך רגשות כלפיה זה בסדר, כל עוד היא נמשכת אליך מאוד.

 • רמות משיכה קלות: אם היא מרגישה רק רמות משיכה קלות עבורך, היא לא תתלהב מהעובדה שאתה אוהב אותה או שיש לך 'רגשות' כלפיה. היא עשויה להודות לך על המחמאה ואולי פתוחה לרעיון לצאת לדייט איתך, אך היא לא תתלהב מאוד מכך.
 • אטרקציה ידידותית: אם היא רק רואה כידידה ואין לה רגשות מיניים חזקים כלפייך, זה ירגיש לה לא בסדר כאשר היא נאלצת לפתע לשקול לנהל איתך קשר מיני לאחר שתוודה על רגשותיך.

תן לי לספר לך סיפור מהיר כאן ...

פעם עזרתי ללקוח שפגש צעירה יפהפייה והתאהב בה ממבט ראשון.

כשנפגשו, נראה שהיא ממש נהנת לדבר איתו והם הסתדרו טוב מאוד. הוא חשב שהיא תהפוך לחברה שלו (ואולי אפילו לאשתו), אבל הוא היה הרוס לגלות כעבור כמה שבועות שהיא לא מרגישה כך ... בכלל.

מדוע היא לא הרגישה כך?

כל הזמן שהתקיים איתה, הוא התנהג כמו חבר, אבל בסתר, הוא רצה לקיים איתה יחסי מין ולהפוך אותה לחברה שלו. הוא לא ידע לגרום לאישה לחוש משיכה מינית ובמקום זאת רק הראה עד כמה הוא 'מתעניין' בה.

בלילה, לעתים קרובות הוא נרדם וחשב כמה נהדר זה לקיים יחסי מין ולהיות חבר שלה. ככל שהוא פנטז עליה יותר, כך הוא דאג יותר כי הוא לא היה בטוח אם היא מרגישה כך.

היא תמיד שמחה לדבר איתו ואפילו נראה שהיא אוהבת אותו יותר ממה שבנות אחרות אהבו. על פי מה שקרא באינטרנט, התנהגותה פירושה שהיא גם מחבבת אותו! הוא גם קרא באינטרנט שהוא צריך להתוודות על רגשותיה כלפיה ...

אז הוא החליט לספר לה מה הוא מרגיש.

לאימתו ולאכזבתו, היא נראתה עצובה לשמוע את הווידוי שלו ממנו ואמרה משהו בסגנון,'תודה ... גם אני אוהב אותך ... אתה מאוד מיוחד בעיניי, אבל אני לא רוצה להרוס לנו את הידידות.'

הוא היה שבור לב, אבל גם מבולבל מאוד.

הוא תהה האם הערתה של'גם אני מחבב אותך'התכוונה שהיא באמת רוצה להיות איתו, אבל לא הייתה בטוחה אם זה יהרוס להם את היחסים.

לא ידע מה עוד לעשות, הוא התחיל להתוודות עוד יותר על רגשותיו באמצעות טקסט ודואר אלקטרוני. הוא קנה לה מתנות, שלח לה טקסטים מתוקים ולחץ כמו על כל מה שהיא פרסמה ברשת.

עם זאת, ככל שהוא עשה יותר עבורה, כך היא התרחקה. בסופו של דבר היא הפסיקה להגיב לכל מה שהוא שלח לה באינטרנט וכבר לא ענתה לשיחותיו. בכל פעם שראה אותה באופן אישי, היא ניסתה להימנע ממנו או שנראתה תמיד ממהרת ללכת למקום אחר.

כשהוא מרגיש מבולבל לגבי מה לעשות, הוא נרשם לפגישת אימון טלפונית איתי ולימדתי אותו את טכניקות המשיכה מהספר האלקטרוני שלי. הזרימה .

בעקבות עצתי הוא הפסיק להתנהג כמו רומנטיקן חסר סיכוי ובמקום זאת התחיל לגרום לה להרגיש כלפיו משיכה מינית עזה.

בפעם הבאה שהיא ראתה אותה, הוא הפך ממנה להתעלם ממנה עד שהיא הולכת עד אליו ומחייכת.

היא ממש עמדה ממש מולו פנים אל פנים, מביטה בו בעיניים ובמרחק של כ -20 ס'מ מפניו.

זה היה דומה למה שקורה בתמונה למטה ...

התחל ביצירת ניצוץ של משיכה מינית

הוא בנה את המתח המיני ביניהם (תוך שימוש בטכניקות המשיכה שתוכלו ללמוד מהם הזרימה ) ואז הם התנשקו שם ושם.

אחרי זה הם החלו בקשר מיני והוא שלח לי אימייל כשבועיים אחר כך כדי לספר לי שהוא עכשיו החבר שלה.

ללא משיכה מינית, אישה פשוט לא תתעניין בקשר מיני עם בחור.

זה פשוט כמו זה. כשאתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית, השינוי בהתנהגותה ובזמינותה קורה באופן מיידי. זה ממש מגניב איך זה עובד ...

4. בנה את המתח המיני ביניכם

מתח מיני: תחושה מרגשת המתרחשת כאשר גבר ואישה חשים משיכה מינית זה לזה, אך ההסלמה למין מתעכבת על ידם, הסביבה או הנסיבות (למשל, הם עובדים יחד, היא יוצאת לחגוג עם חבריה ולא רוצה להיראות קל מדי מול חברותיה על ידי התחברות אליו במהירות, הוא כבר בקשר עם בחורה אחרת וכו ').

כדי לגרום לאישה לרצות להיות איתך מינית, ראשית עליך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ואז לבנות את המתח המיני ביניכם.

אתה יכול לבנות מתח מיני רותח בינך לבין אישה במהלך 1-5 דקות של אינטראקציה, או לקחת את זה לאט ולבנות אותו במשך כמה ימים או שבועות (למשל, אם אתה עובד איתה, לומד באוניברסיטה וכו ').

כשאתה בונה נכון מתח מיני, האישה לא רק רוצה לקיים איתך יחסי מין, אלא מרגישה שהיא צריכה לקיים איתך יחסי מין כדי לשחרר את המתח המיני הבנוי.

במקרה של הלקוח שלי (שהוזכר בסעיף הקודם) האישה חשה רצון עז לנשק אותו כדי לשחרר את המתח המיני הבנוי ביניהם.

אם לא קיים מתח מיני בינך לבין אישה, הרעיון לקיים יחסי מין לא ירגיש מושך במיוחד.

אם במקרה עשית יחסי מין זה ירגיש לה מביך, מאולץ ואפילו משעמם. אמנם התחושה הפיזית של החלקה לתוכה תרגיש נהדר עבור שניכם, אך זה לא יהיה סוג המין המדהים והטעון הרגשית שקורה כאשר גבר ואישה משחררים את המתח המיני הבנוי שלהם.

5. שחרר את המתח המיני עם נשיקות ומין

אתה יכול רק לבנות מתח מיני עד לנקודה מסוימת לפני שייגמר לו הקיטור. אם לא תשחרר את המתח הבנוי באמצעות נשיקות ומין, האישה תעשה:

 1. תאבד עניין כשהיא מבינה שאתה מפחד מדי לעשות צעד.
 2. תחשוב שאתה פשוט משחק איתה. ברוב המקרים, היא תתחבר עם בחור אחר כדי לגרום לך לקנא, או לפחות להתרברב בחבר'ה אחרים שאוהבים אותה כדי לראות אם זה גורם לך להיות חסר ביטחון. זו הדרך שלה לבדוק אם אתה אוהב אותה ופשוט חוששים לעשות צעד.

נשים מפנטזות וחולמות לפגוש בחור שיש לו את היכולת לבנות את המתח המיני ביניהן ואז יש להן ביטחון לשחרר אותו באמצעות נשיקות ומין.

רוב החבר'ה לא יכולים לספק את החוויה הזו לאישה ובמקום זאת להרוג את המתח המיני בכך שהם מודים ברגשותיהם כלפי האישה לפני שהיא בכלל נמשכת כראוי.

אם תוכלי לתת לנשים את החוויה המרגשת להרגיש נמשכת, להצטבר המתח ואז לשחרר אותה באמצעות נשיקות ומין, תהיה גבר מבוקש. נשים ממש נלחמות על בחורים שיש להם מיומנות מסוג זה עם נשים.

דרך אגב…

אם ברצונך ללמוד כיצד להדריך אישה בתהליך בניית המתח המיני ואז לשחרר אותו בנשיקות ומין, כתבתי עליו ספר שלב אחר שלב שנקרא הזרימה .

השתמשתי באופן אישי ב- The Flow לקיים יחסי מין עם יותר מ -250 נשים, לפני שנכנסתי לאחרונה למערכת יחסים עם האישה הכי מדהימה ויפה שפגשתי.

זאת היא…

דן בייקון במועדון לילה עם חברה (כיום אשתו)

למשוך ולקטוף נשים למין זה כל כך קל לעזאזל.

אם רק תקבל את ההחלטה קרא את הזרימה אני אלמד אותך כל כך הרבה דרכים עוצמתיות למשוך באופן טבעי נשים שעובדות תמיד.

כל כך קל לעשות שבפעם הבאה שתתקשר עם אישה, תוכל לגרום לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת על ידך בדרכים שהיא לא יכולה לשלוט בה.

מעתה ואילך תבחין עד כמה נשים נמשכות אליך והן יבהירו לחלוטין כי הן רוצות להיות איתך מינית.

אם ברצונך לקבל את אותו סוג של כוח שנהניתי ממנו עם נשים כל כך הרבה שנים, אני מברך אותך להשתמש בסודותיי כדי למשוך ולקטוף נשים למין ולמערכות יחסים.