6 סיבות מדוע אין קשר המקשה לפעמים להחזיר את האקס שלך

שום קשר לא מקשה להחזיר את האקס שלך

בהתחלה, זה אולי נראה כמו רעיון ממש חכם לנתק קשר עם האקס שלך כדרך לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת.

עם זאת, כשאתה משתמש בכלל ללא מגע על אישה, זה לא תמיד מסתדר כמתוכנן.

לדוגמא: אתה משתמש בכלל 30 או 60 יום ללא קשר ואז ...

1. לאחר מכן האישה משחקת קשה להשיג כשאתה יוצר איתה קשר

לפעמים בחור מקווה שאם הוא יתעלם מאשתו לשעבר במשך 30 ואפילו 60 יום, ההלם לאבד אותו באמת אמור להטריד אותה מספיק כדי לרצות לתת לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, במקרים מסוימים, במקום לרכך אותה ולגרום לה לרצות אותו בחזרה, הפרידה הארוכה למעשה גורמת לאישה להיות עקשנית וסגורה מבעבר.

לדוגמא: כאשר היא לא שומעת ממנו, היא עלולה להתחיל לחשוב,'איך הוא מעז להתעלם ממני. מי הוא חושב שהוא? אחרי כל מה שקרה בינינו, הוא צריך להיות זה שרץ אחריי ומתנצל, ולא מתעלם ממני כאילו אני אפילו לא משנה לו. ובכן, אם ככה הוא רוצה להיות, אז שניים יכולים לשחק את המשחק הזה '.לאחר מכן היא מתנתקת מכל רצון להביא לו הזדמנות נוספת ומתחילה בניסיון פעיל להתחבר לגברים חדשים, כדי לעזור לעצמה להמשיך הלאה.

ואז, כשהאקס שלה סוף סוף יוצר איתה קשר לאחר תקופת 30 או 60 יום ללא קשר, במקום לומר משהו בסגנון,'היי מה שלומך? התגעגעתי אלייך'היא משחקת קשה להשיג.

לדוגמא: היא עשויה ...

  • מסרבים להגיב לכל הודעות טקסט או מדיה חברתית ממנו, או לענות לטלפון שלה.
  • חסום את המספר שלו או התיידד איתו ברשתות החברתיות.
  • הגיב אליו בצורה קפואית ומזלזלת ואמר דברים כמו,'מה אתה רוצה? למה אתה מתקשר אליי? אין לנו יותר מה לומר אחד לשני! עזוב אותי לבד'אוֹ,'אני לא מאמין שיש לך את האומץ להתקשר אלי אחרי כל הזמן הזה ולהעמיד פנים שאנחנו עדיין חברים. עזוב ואל תיצור איתי קשר שוב. אתה לא אומר לי כלום עכשיו. '

כתוצאה מכך, השימוש ב- No Contact הפך את תהליך הגב לשעבר לקשה יותר, גוזל זמן ולחץ מכפי שהיה צריך להיות.

הוא יכול היה להחזיר אותה כל כך הרבה יותר מהר באמצעות אלטרנטיבה יעילה יותר לכלל NC ...

סיבה נוספת מדוע אין קשר בדרך כלל מקשה על החזרת האקס שלך היא ...

2. רוב הנשים פשוט ממשיכות הלאה

פרידה מתרחשת בדרך כלל כאשר אישה מתנתקת מתחושות הכבוד שלה, המשיכה והאהבה לבחור.

היא כבר לא מרגישה מספיק כבוד, משיכה או אהבה כדי להצדיק את היותם בקשר וככל הנראה ניסתה להזהיר אותו לפני כן, אך הוא לא הצליח לשנות או להשתפר.

לכן, לאחר פרידה, אם האקס שלה נעלם מחייה (להתעלם ממנה במשך 30 או 60 יום), במקום לדאוג מכך, היא דווקא שמחה על כך.

היא יכולה להתמקד לחלוטין בהתגברות עליו ובמשיכה הלאה ללא כל הפרעה, ולכן הרבה יותר קל לחבר'ה אחרים למשוך אותה, לפתות אותה ולתפוס את מקומו.

ואז, עד שהאקס שלה קורא לה 'ליזום קשר', ולא לומר שלה,'אה היי! אני כל כך שמח לשמוע ממך! התגעגעתי אלייך,'היא במקום זאת אומרת משהו כמו,'סליחה, אבל חשבתי שעברת הלאה כי לא יצרת קשר, אז עברתי גם אני. אני לגמרי מעלייך עכשיו ואני שמח שוב. אז בבקשה אל תתקשר אלי יותר. '

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם אתה רוצה לתת לאקס שלך קצת זמן כדי לאפשר לדברים להירגע בינך לבינה, אז לתת לה 3 עד 7 ימים של מקום זה די והותר.

אם אתה מחכה יותר משבוע, אתה פשוט מבזבז זמן ונותן לה את ההזדמנות להמשיך איתך, לשכוח ממך ולא רוצה שום קשר איתך יותר.

סיבה נוספת מדוע אין קשר בדרך כלל מקשה על החזרת האקס שלך היא ...

3. היא מתרגלת שלא תהיה לך בחיים שלה, אז היא מפסיקה לדאוג שאתה לא יוצר איתה קשר

בתחילה, אישה עשויה להרגיש סקרנית מדוע האקס שלה לא מתקשר אליה ואולי אפילו תרגיש קצת פגוע בקשר לזה.

היא עשויה לחשוב משהו כמו,'אני לא מאמין שהוא ניתק את כל הקשר איתי ככה. חשבתי שהוא לפחות יתקשר אליי פעם או פעמיים כדי לראות מה שלומי. ובכן, אני מניח שהוא בכל זאת לא באמת אהב אותי כל כך אם הוא יכול לשכוח ממני כל כך מהר ככה. אז אני אפתח את עצמי בפני חבר'ה חדשים עכשיו ופשוט להמשיך הלאה. ברור שהוא ואני סיימנו, אז כבר אין על מה לחשוב. זה נגמר בינו לביני. '

סביר להניח שהיא תמצא את עצמה מרגישה מאושרת יותר מדי יום בלעדיו.

היא עשויה גם להבחין כי גם בתקופות הבודדות ביותר שלה (למשל בערבים, בסופי שבוע), היא כבר לא מתגעגעת אליו, או אפילו חושבת עליו.

חייה מתמלאים בדברים אחרים (למשל, לצאת עם חברותיה הרווקות, להתמקד בקריירה או בלימודים, לעסוק בתחביב או בספורט) והיא מתרגלת להיות רווקה שוב.

אם האקס שלה יחזור פתאום לחייה כעבור חודש-חודשיים עם הודעה או שיחת טלפון אקראית, במקום לקפוץ על הרעיון לחזור יחד, אישה כזו תחשוב בדרך כלל, 'מדוע הוא יוצר איתי קשר? האם הוא לא הצליח למצוא ילדה חדשה? בגלל זה הוא רוצה לדבר איתי עכשיו? כדי להשיג פעולה כלשהי? ובכן, לא תודה. אני אוהב את חיי עכשיו. התרגלתי שיהיה לי מרחב משלי ולעשות כל מה שאני רוצה, מתי שאני רוצה ועם מי שאני רוצה. '

אם היא תענה לטקסט שלו או תענה לשיחתו, היא עשויה לומר משהו כמו,'אני מצטער, אבל אני לא רוצה לחזור ביחד. להיות כל כך הרבה זמן בנפרד גרם לי להבין שאני מאוד נהנה להיות רווק. אולי קצת זמן בעתיד ארצה להיות בקשר, אבל כרגע, אני ממש שמח לבד. אז אני מאחל לך כל טוב. אני בטוח שתמצאי את הבחורה המתאימה לך, אבל הבחורה הזו היא לא אני. היה לך ואני ואני, אבל זה עבר עכשיו. אנא אל תפנה אליי יותר. המשכתי הלאה ואני לא רוצה לדבר איתך שוב. הֱיה שלום.'

כתוצאה מכך, הבחור לא רק הפחית את סיכוייו להחזיר אותה, אלא שהוא גם ביזבז 30 עד 60 יום מחייו, שם חשב עליה כל הזמן, בתקווה ש- No Contact לא עובד ומלחיץ את טקסט ראשון שהוא היה שולח לה, או מה שהוא יגיד בטלפון.

בסופו של דבר, כלל ה- NC לא עבד עבורו, בדיוק כמו שלא אצל רוב החבר'ה.

סיבה נוספת מדוע אין קשר בדרך כלל מקשה על החזרת האקס שלך היא ...

4. היא מבקשת לנקום בך על שניסית לפגוע בה על ידי ניתוק המגע, ולכן היא ממשיכה ומתחברת עם בחורים חדשים

כשאישה נפרדת מבחור, היא לא תמיד מאמינה שזו תהיה הפרידה האחרונה.

במקרים רבים, היא פתוחה בחשאי לחזור איתו אם הוא פשוט ניגש נכון לתהליך הגב לשעבר (כלומר מושך אותה מחדש, מפתה אותה, מקיים יחסי מין ואז לא דוחף לקשר).

לכן, כאשר בחור משתמש בכללי NC על אישה כזו, היא תרגיש מוטרדת מכך שהוא מנסה להתעסק בראשה בכך שהוא לא יוצר איתה קשר.

היא תניח שהוא יודע שהיא פתוחה בחשאי לחזור איתו והוא רק מנסה לגרום לה לחזור בזחילה על ידי שלא ליצור איתה קשר.

ובכל זאת, במקום לחזור לזחול, היא מתחילה לחשוב,'מי הוא חושב שהוא? האם הוא מאמין שאני פשוט אשב כאן ומחכה לו ומחכה שהוא יחזור, או שאני חוזר בריצה אליו? ובכן, הוא צפוי להפתעה גדולה! אני לא מיואש! אני יכול להשיג בחור אחר אם אני רוצה. '

אז היא ...

  • עבור למועדונים, ברים או מסיבות עם חברותיה היחידות מתוך כוונה ברורה להיפגש ולהתחבר עם בחורים אחרים מינית.
  • אמר,'כן'לחבר'ה בעבודה או באוניברסיטה שקיוותה לצאת לדייט או לקיים איתה יחסי מין.
  • היכנס לאתר היכרויות מקוון או השתמש באפליקציית היכרויות כדי לקבוע תאריכים ולהתחיל לקיים יחסי מין.

ואז, כשהאקס שלה סוף סוף יוצר איתה קשר (אחרי 30 או 60 יום), היא יכולה לנקום באמירה כמו,'למה אתה מתקשר אליי אחרי כל הזמן הזה? האם חשבת בכנות שאני אשב כאן ומחכה לך? ובכן, אתה טועה. החודשים האחרונים היו החודשים הטובים בחיי. פגשתי כל כך הרבה בחורים נהדרים והיה לי הכיף איתם. הבחור שאיתו עכשיו משמח אותי כל כך. הלכנו בסוף השבוע האחרון בסוף השבוע ובעצם נשארנו במיטה כל סוף השבוע. זה היה מדהים. להיפטר ממך היה הדבר הכי טוב שקרה לי. אני מאושר וחי חיים נהדרים עכשיו ולעולם לא ארצה לחזור איתך למערכת יחסים משעממת. אז, תודה שפנית אליי, אבל לעולם אל תפנה אליי שוב. ביי! ”

האקס שלה נותר אז מרגיש שבור לב ותוהה,'מה קרה? מדוע No Contact לא עבד? חשבתי שבחור פשוט צריך לנתק קשר והאישה לשעבר שלו תחזור בזחילה. '

לא.

ברוב המקרים, No Contact היא טכניקה שמתאימה היטב לנשים שרוצות להחזיר גבר (כלומר אישה נזרקת, מקבלת את הפרידה מיד, לא יוצרת קשר עם הגבר שלה בכלל ואז הוא פונה אליה ורוצה את הגב שלה, כי הוא לא מאמין שהיא פשוט קיבלה את זה. הוא רוצה לפתות שוב כדי להוכיח לעצמו שהיא רוצה אותו וזקוק לו. לכן, האישה מחזירה את הגבר שלה).

עם זאת, כלל אין קשר אינו פועל באותה צורה לגברים שרוצים להחזיר אישה (כלומר גבר נזרק על ידי אישה שכבר לא נמשכת אליו או מאוהבת בו, הוא מנתק קשר ומחכה. ... הוא ממשיך לחכות. שום דבר. בסופו של דבר הוא יוצר איתה קשר והיא עברה הלאה, חסמה אותו או ביקשה ממנו להשאיר אותה לבד ולעולם לא לפנות אליה יותר).

סיבה נוספת מדוע אין קשר בדרך כלל מקשה על החזרת האקס שלך היא ...

5. היא רואה בחוסר המאמץ שלך להחזיר אותה כמשמעות שבכלל לא באמת היה אכפת לך ממנה ורק השתמשת בה

אם לאישה עדיין יש רגשות כלשהם כלפי האקס שלה והיא מקווה בחשאי שהוא ינסה להחזיר אותה, בדרך כלל בסופו של דבר הפסקת התקשורת איתה תעזור לה להתגבר עליו ולהתחיל להמשיך הלאה.

הנה למה…

דמיין שאישה יושבת לבד בבית אחרי פרידה וחושבת על האקס שלה.

'אני מאוכזב שנפרדנו. בכנות חשבתי שיש לנו משהו מיוחד, אבל אני מניח שפשוט היו לנו יותר מדי בעיות ולא הצלחנו להסתדר. אני כן מתגעגע אליו, אבל אני לא מתכוון לומר לו את זה. אם הוא רוצה שאחזור, הוא יצטרך להראות לי שאכפת לו על ידי יצירת קשר, לגרום לי להרגיש טוב לשמוע ממנו ואז לקחת את זה משם. אם אין לו את האומץ או הידע לעשות את זה, אז אני פשוט אמשיך הלאה. '

לאחר מכן היא ממתינה במשך ימים, שבועות ובמקרים מסוימים, אפילו חודשים עד שהאקס שלה ייצור איתה קשר.

כמובן, הוא לא יוצר איתה קשר באותה תקופה מכיוון שהוא משתמש בכלל No Contact ומקווה שזה גורם לה לחזור לזחול אליו.

ואז היא מתחילה לתהות,'מדוע הוא מתעלם ממני? לא אכפת לו ממני? האם התכוונתי למשהו בשבילו, או שהוא רק איתי כדי שהוא יהיה בודד או כך שהוא יכול להראות לחברים, למשפחה או לעבודה לעבודה שיש לו חברה? חשבתי שהוא לפחות יתקשר אלי לבדוק אם אני בסדר. אני מניח שהייתי טיפש בכך שישבתי והתגעגעתי אליו ככה. אני מניח שהייתי טיפשי לחשוב שאנחנו יכולים לעשות דברים. ובכן, למדתי את הלקח שלי ואני לא מתכוון להשקיע עוד דקה בכדי לבכות על חלב שנשפך ומקווה שהוא יתקשר אלי. זה נגמר. אני ממשיכה הלאה ואני לא מתכוונת להזיל דמעה נוספת עבור הטמבל ההוא! יש המון חבר'ה שמעוניינים לקבל צ'אנס איתי ואני אתחיל לפתוח את עצמי בפניהם. כשחושבים על זה עכשיו, זה יהיה ממש כיף! '

לאחר מכן היא משתמשת בכעס שהיא חשה כלפי האקס שלה כדי לדחוף אותה לפלרטט, להתחבר ולהתחיל לצאת עם בחור חדש.

ואז, כשהאקס שלה יוצר איתה סוף סוף, הוא המום לגלות ששום קשר לא עבד עליה.

סיבה נוספת שבגללה אין קשר לפעמים מקשה על בחור להחזיר את האישה לשעבר שלו היא ש ...

6. אין לה שום ראיות לראות שאתה יכול לגרום לה להרגיש אחרת עכשיו. אז היא אוחזת בזיכרונות השליליים שלה, זוכרת בדיוק למה היא נפרדה ממך ומאמינה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה

יש חבר'ה שמקווים שניתוק המגע יגרום לאישה לשכוח כמה גרוע הוא מילא ואז היא תרצה אותו בחזרה.

כן, זה יכול לעבוד אם האישה לא מצליחה למצוא בחור מחליף, היא צעירה מאוד ולא מנוסה ולא יכולה להתמודד עם הכאב של פרידה, או אם היא באמת עדיין אוהבת את האקס שלה ורוצה אותו בחזרה.

עם זאת, כמעט בכל מקרה אחר, אישה תיזכר בבירור מדוע נאלצה לזרוק את האקס שלה ותאמין שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה, אלא אם כן הוא יוצר איתה קשר, מושך אותה מחדש ומפתה אותה חזרה למערכת יחסים.

אם הוא לא יוצר איתה קשר וגורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת כלפיו, אז פשוט אין לה שום ראיות שיעידו שהוא יוכל לעשות זאת.

אז היא אוחזת בזיכרונותיה השליליים ממנו ועוברת הלאה.

דרך אגב…

כשאישה עוברת פרידה, היא בדרך כלל מחפשת בגוגל וב- Youtube, בדיוק כמו שעשית.

אז, בדיוק כמו האקס שלך, פחות או יותר כל אישה מודרנית שעברה פרידה יודעת על כלל אין קשר.

זו טכניקה טובה לנשים להשתמש בגברים, מכיוון שגברים בדרך כלל לא יכולים להתמודד עם העובדה שהאישה שזרקו לא מנסה להחזיר אותם, אז הגבר יוצר איתה קשר ומנסה להחזיר אותה כדי להוכיח את עצמו שיש לו עדיין את הכוח הזה עליו.

עם זאת, נשים לא עושות את אותו הדבר כשהן זורקות גבר.

כאשר אישה זורקת גבר, היא בדרך כלל לא רוצה אותו בחזרה ואינה צריכה להוכיח לעצמה שהיא יכולה להחזיר אותו (על ידי פיתויו וקיום יחסי מין איתו).

היא יודעת שהוא רוצה אותה בחזרה והיא משתמשת בידע הזה כדי להמשיך בשמחה הלאה בלעדיו.

אם היא לא שומעת מהאקס שלה, היא עלולה לחשוב משהו כמו,'אני יודע שהוא רוצה אותי בחזרה. אני מהמר שהוא משתמש באותו כלל ללא מגע צולע בתקווה להערים עליי לחשוב שהוא לא רוצה אותי בחזרה. אני יודע ששום דבר לא השתנה בו. אז עדיף לי לשכוח ממנו ולהמשיך בחיים שלי. '

לאחר מכן היא מתמקדת להתגבר עליו לחלוטין ולהמשיך הלאה.

אם הוא יוצר איתה קשר, היא או מתעלמת ממנו, אומרת לו להשאיר אותה בשקט או מעמידה פנים שהיא קצת מתעניינת בהתחלה, לתת לו להראות שהוא עדיין רוצה אותה בחזרה.

ברגע שהיא מאשרת שהוא מנסה להחזיר אותה, אז היא יודעת שהוא השתמש בשלטון ה- NC ומאבדת עוד יותר כבוד אליו כתוצאה מכך.

היכן שהחבר'ה משתבשים כאשר אין שימוש באיש קשר עם אקס

הנה כמה טעויות קלאסיות שעושים חבר'ה כשמנסים להשתמש בכלל NC על אישה שזרקה אותם ...

1. מחשבה שכלל אין קשר חל על כל הפסקות ועל כל הנשים

זה לא.

צפה בזה…

זה יהיה נחמד אם כל מה שאתה צריך לעשות זה לנתק קשר והאישה שזרקה אותך אז תרצה שתחזור לך, אבל זה פשוט לא עובד ככה כמעט בכל מקרי הגב לשעבר.

למעשה, עד שקורה פרידה, לרוב הנשים נמאס מהבחור שלהן וחושבות דברים כמו,'אני לעולם לא רוצה לראות אותו שוב!'

לכן, כאשר בחור משתמש ב- No Contact כדי לקוות שהיא תחזור בריצה, היא פשוט משתמשת במרחב כדי להמשיך בשלום בלי שתצטרך לדאוג שיפתחו אותה למערכת יחסים איתו.

כמובן, כלל ה- NC יכול לעבוד על חלק מהנשים, אבל אתה צריך להבין שזה לא עובד על רוב הנשים.

אם השתמשת ב- No Contact והוא לא עובד, כנראה שזה לא יעבוד אם תחכה עוד יותר.

כן, בסופו של דבר אתה עשוי לקבל ממנה הודעה, או שהיא תענה לך אם תעביר לה הודעה בעוד כמה שבועות או חודשים, אבל זה לא אומר שתקבל אותה בחזרה.

כל מה שאתה מקבל זה הודעה.

ברוב המקרים, אישה תעביר הודעה לאקס שלה פשוט כדי לאשר לעצמה שהוא עדיין רוצה אותה בחזרה.

כשהיא מגלה את זה, היא חוזרת ואז נהנית מחייה, בידיעה שהוא עדיין מייחל לה, בזמן שהיא נהנית ממין, מאהבה וממערכות יחסים עם גברים חדשים.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה בעת שימוש ב- No Contact היא ...

2. לא משפר את יכולתו למשוך אותה מחדש

אחת הסיבות העיקריות מדוע אישה תיפרד מבחור היא משום שמשהו בהתנהגותו, בגישתו או במעשיו גרם לה לאבד כבוד ומשיכה אליו.

במקרים רבים, אישה תהיה פתוחה לחזור עם בחור אם הוא ישתפר במהירות ויכול לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליו ואז לפתות אותה בחזרה למערכת יחסים באמצעות נשיקות ומין.

למרבה הצער, הרבה חבר'ה לא עושים זאת אם כי ורק ממתינים במהלך 'תקופת הקשר ללא קשר' עד שהזמן יעבור, כדי שיוכל ואז לשלוח לה הודעה או להתקשר אליה.

לכן, לאחר 30 או 60 יום, בחור יצור קשר עם אשתו לשעבר בתקווה שהיא תרצה אותו בחזרה כי היא התגעגעה אליו בתקופת ללא קשר.

במקום זאת, היא חשה שהוא לא השתנה, לא מרגישה ניצוץ של משיכה ואז אומרת משהו בסגנון,'סליחה, אבל לא שמעתי ממך כל כך הרבה זמן שעברתי הלאה. אני מעלייך עכשיו ואני לא מעוניין לחזור שוב. אז בבקשה אל תפנה אליי שוב, 'להיפטר ממנו.

לכן, אם אתה מתכוון לנתק את הקשר עם האישה שלך, דאג שתשתמש בזמן הזה כדי להכין את עצמך כדי למשוך אותה כראוי בפעם הבאה שאתה מדבר איתה.

כאמור, אני לא ממליץ לך לנתק יותר משבוע.

שבוע (ופחות במקרים רבים) הוא מספיק זמן כדי להוכיח את הנקודה שאתה לא נזקק, נואש ורודף אחריה.

לאחר שנתת לה מעט מקום, פנה אליה, משוך אותה מחדש, פיתה אותה והחזיר אותה למערכת יחסים.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה בעת שימוש ב- No Contact היא ...

3. לשפר דברים על עצמו שבאמת שלא יהיה אכפת להם הרבה כשהוא אומר לה או מראה לה

לדוגמא: בחור עשוי לחשוב,'אולי אם אקבל מהפך בסגנון ואכנס לחדר כושר ואבנה קצת שרירים, היא תרגיש שוב נמשכת אלי ותרצה שאחזור. אני אשתמש בתקופת ה- No Contact כדי לשפר את עצמי פיזית, כך שהיא רואה שאני הרבה יותר מושכת עכשיו. '

לאחר מכן הוא משקיע מאמצים רבים לשנות את מראהו הגופני, אך לא אכפת לה.

למה?

היא נפרדה ממנו מכיוון שהיא כבר לא נמשכה אליו רגשית (למשל, הוא היה חסר ביטחון מדי, נתן לה יותר מדי כוח כשדיבר איתה, לא היה מספיק גברי בהתנהגותו, לא פלירטט איתה ויצר דינמיקה מינית בינו לבינה ובמקום זאת, התייחס אליה יותר כמו לחבר או לאחד הנערים).

לכן, וודא שאתה מודע למה שבאמת הדליק אותה לגביך, כך שתוכל לנצל את הזמן הנפרד כדי לשפר את הדברים האלה.

שפר את הדברים האלה, אבל אל תלך ותגיד,'היי, שיפרתי את הדברים האלה. אתה יכול לתת לי הזדמנות נוספת איתך? '

גישה זו לא עובדת.

עליכם לשפר את הדברים שעליכם לשפר ואז לתקשר איתה ולתת לה לחוש ולחוות את השינויים בעצמה.

אל תנסה למכור את עצמך אליה ולקוות שהיא נותנת לך הזדמנות נוספת.

תן לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, ולכן היא רוצה לתת לך הזדמנות נוספת כי היא מרגישה שוב נמשכת אליך.

בדרך זו, לא תיתקל בהתנגדות רבה ככל שתחזיר אותה.

היא תחזור איתך כי היא רוצה אותך, במקום שתצטרך לדחות אותך כל הזמן בזמן שאתה מנסה לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת על ידי הסבר ששינית.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה בעת שימוש ב- No Contact היא ...

4. לא לדעת שיש דרך קלה ומהירה יותר להחזיר אותה

לפעמים בחור לא יודע שיש דרך מהירה וקלה הרבה יותר להחזיר אישה לשעבר, ולכן הוא משתמש בכלל No Contact בתקווה שזה יעבוד.

ואז, כשהוא יוצר קשר עם האקס שלו אחרי 30 או 60 יום, הוא המום לגלות שהיא מעל לו, עבר הלאה ואולי אפילו מאוהב בבחור חדש.

הנה העניין ...

כן, אתה יכול להשתמש ב- No Contact עם האקס שלך כדי לנסות להחזיר אותה, וכן, זה יכול לעבוד במקרים מסוימים.

עם זאת, זה פשוט לא עובד על רוב הנשים.

אז למה לבזבז זמן על ישיבה ולחכות 30 או 60 יום שבהם הייתם יכולים לחבק, להתנשק, לקיים יחסי מין ולנהל איתה מערכת יחסים השבוע?