6 סיבות מדוע חברתן לשעבר אומרת שהיא לא יודעת מה היא רוצה יותר

6 סיבות מדוע החברה לשעבר שלך אומרת שהיא לא

1. היא אוהבת אותך כאדם, אבל כבר לא מרגישה איתך ניצוץ מיני או רומנטי

אם האקס שלך לא רוצה לחזור איתך ומשתמש בתירוץ שהיא כבר לא יודעת מה היא רוצה, המציאות היא שהיא פשוט לא מרגישה מספיק נמשכת אליך בצורה מינית ורומנטית.

היא כמעט בוודאות לא תגיד לך את זה.

למה?

ובכן, היא לא רוצה לפגוע ברגשותיך בכך שהיא אומרת לך שפשוט לא היית מספיק גברי עבורה, ולכן היא לא מרגישה נמשכת כמו שהיא יודעת שהיא צריכה להיות.

היא גם לא רוצה להגיד לך,'אני לא נמשך אליך מכיוון שההתנהגות שלך לא מספיק גברית,'רק אז לשמוע אותך,'אני מבטיח להיות גברי יותר מעכשיו.'

היא רק רוצה שתשיג את זה ותמשוך אותה מחדש, או אם אתה לא יכול להשיג את זה, פשוט תן ותתן לה להמשיך לנסות למצוא גבר שכן.אז, אתה מבין את זה?

אם לא, זה אמור לנקות את הדברים בשבילך ...

כדי שבחור ישמור על רגשות המשיכה והאהבה של האישה ויגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית בקשר איתו, הוא צריך להיות מסוגל לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגבריות שלו.

לגרום לה להרגיש ילדותית בהשוואה לגבריות שלך מסתכמת באיזה אופן אתה חושב, מדבר, מרגיש, מתנהג ופועל בהשוואה אליה.

היא רוצה שתהיה גברי יותר, אבל לא

כל כך הרבה בחורים טועים בדיכוי הגבריות שלהם סביב חברתם (או אשתם) ובסופו של דבר הם חמודים מדי, נעריים או אפילו מעט נשיים לטעמה.

היא מפסיקה להרגיש את המשיכה הטבעית והגולמית שהנקבות חשות לזכרים גבריים וכשזה קורה, היא מתחילה לתהות אם אתה והיא בכל זאת התאמה טובה.

למרבה הצער, במקום בו הרבה חבר'ה משתבשים, זה לחשוב שלהיות בחור נחמד ותומך לאישה במערכת יחסים תהיה הגישה הנכונה לשמור עליה מאושרת, נמשכת ומאוהבת לחיים.

בחור עשוי לחשוב,'כל עוד אני מתייחס אליה טוב, דואג לה ויהיה גבר טוב, היא תשמח ותרצה להישאר איתי.'

ואז הוא המום כשאשתו נפרדת ממנו לפתע ואומרת משהו בסגנון,'אני מצטער, אני חושב שאנחנו צריכים לקחת הפסקה. אתה איש טוב ואני באמת מעריך את כל מה שעשית עבורי, אבל משהו לא בסדר. אני צריך ללכת אחר ליבי. זה מבלבל בשבילי. אני לא יודע למה אני מרגיש ככה. אני פשוט כבר לא יודע מה אני רוצה. אני חושב שאני צריך להיות לבד קצת '.

במקרים מסוימים, אז בחור יבכה ויתחנן בפניה שלא לעזוב אותו.

במקרים אחרים הוא יכעס עליה שהיא אנוכית כל כך.

במקרים אחרים, הוא ינסה לקבל ממנה תשובות מדוע היא מרגישה ככה.

עם זאת, היא לא תוכל לספר לו כי היא לא מבינה את זה בעצמה, או שהיא לא תרצה לספר לו כי היא לא רוצה שהוא יבצע מעשה של להיות גברי סביבה כשזה לא מי הוא.

הנה העניין ...

למרות שאישה בהחלט מעריכה את זה כאשר הגבר שלה הוא בחור טוב בשבילה, זה לא הדבר העיקרי שגורם לה לרצות לקיים איתו יחסי מין ולהיצמד איתו לכל החיים.

מה זה?

היכולת שלו ליצור דינמיקה של מערכת יחסים שגורמת לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא איתו (למשל נשית, ילדותית, חופשייה להיות אישה רגשית).

להיות גבר טוב בשבילה זה בהחלט משהו שעוזר לזוגיות להישאר ביחד, אך ללא התחושה הבסיסית של משיכה מינית ורומנטית המבוססת על הרגשתה ילדותית ונשית בהשוואה אליך, הזוגיות תיששש.

המציאות היא שככל שאישה מרגישה פחות נשית וילדותית בנוכחות הגבר שלה, כך היא תתנתק יותר מתחושות המשיכה המינית כלפיו.

כשזה יקרה, היא תתחיל לחשוב על דברים כמו,'אני לא יודע מה לא בסדר איתי. מדוע אני מרגיש כל כך אומלל במערכת היחסים הזו? הוא בחור ממש טוב והוא מתייחס אליי טוב. הוא טוב יותר מחברים אחרים שהיו לי. עם זאת, הוא מרגיש לי יותר כמו חבר מכל דבר אחר. אני אוהב אותו כאדם, אבל אני פשוט לא מרגיש נמשך אליו כמו שאישה אמורה להימשך לגבר שלה. פשוט אין ניצוץ בינינו. אני מרגיש כל כך מבולבל. אני פשוט כבר לא יודע מה אני רוצה. היה ניצוץ בהתחלה, אבל אני פשוט לא מרגיש אותו איתו יותר. נראה שהוא מרגיש את זה איתי. מה לא בסדר איתי? אולי אני פשוט צריך קצת זמן בכוחות עצמי כדי להבין את הדברים, או אולי אני צריך לנסות לתת לו הזדמנות נוספת לזמן מה. כך או כך, אני יודע דבר אחד בוודאות ... אני לא מרוצה ממערכת היחסים הזו ואני לא יודע כמה זמן אני יכול לסבול את זה. '

לאחר מכן היא עלולה למצוא את עצמה הולכת ומתקררת כלפיו, נמרצת יותר או מתווכחת כלפיו, עד שבסופו של דבר נמאס לה ומחליטה להיפרד ממנו.

ואז הוא נשאר לחשוב,'מה לעזאזל קרה עכשיו? חשבתי שאנחנו טובים ביחד? הקשר עבד. איך היא פשוט יכולה לעזוב אותי ככה? '

זה פשוט.

חוסר משיכה מהותית המבוססת על העובדה שהקשר היה ניטרלי מדי (כלומר הרגיש יותר כמו ידידות, מאשר מערכת יחסים בה היא הצליחה להרגיש ילדותית בהשוואה לגבריותו).

הנה העניין ...

אם אתה רוצה את החברה לשעבר שלך בחזרה, אתה צריך להבין שהיא כמעט בוודאות לא תשנה את דעתה לגביך אלא אם כן תתחיל לגרום לה להרגיש כמו אישה נשית, ילדותית ומושכת מינית כשהיא איתך.

כשאתה גורם לה להרגיש ככה סביבך, הרגשות שלה כלפיך ישתנו אוטומטית, גם אם היא לא התכוונה לקרות.

היא פתאום מתחילה לחשוב דברים כמו,“למה אני מרגיש כל כך נמשך אליו? אני לא מבין את זה, אבל אני אוהב את זה. אני רוצה לנשק אותו עכשיו. אני רוצה לקיים איתו יחסי מין. אני פשוט צריך לעשות את זה ולראות איך אני מרגיש אחר כך. ”

לאחר מכן הם מתחברים ואם הבחור מסוגל להמשיך להיות גברי סביבה, היא תרצה שהוא יחזור.

מצד שני, אם אתה מנסה להחזיר אותה על ידי ניסיון להוכיח לה איזה בחור טוב אתה (למשל, להיות נחמד במיוחד אליה, להציע לעשות כל מה שהיא רוצה כדי לשמח אותה, לרוץ עבודות בשבילה, לעזור אותה עם השטרות שלה, להיות תומכת ורגישה במיוחד), אל תתפלאי אם היא אומרת משהו בסגנון,'אני מצטער, אבל אני כבר לא יודע מה אני רוצה ... אני מרגיש כל כך מבולבל. אולי עדיף לנו רק להיות חברים לעת עתה. אני לא יודע. אני צריך זמן לחשוב על זה. ”

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברתה לשעבר אומרת שהיא כבר לא יודעת מה היא רוצה היא ...

2. היא מרגישה שמערכת יחסים איתך היא יותר מדי עבודה

היא מרגישה שמערכת יחסים איתך היא יותר מדי עבודה

במקרים מסוימים, אישה עלולה למצוא את עצמה במערכת יחסים שהפכה לחוצה מכדי שתוכל להתמודד איתה יותר.

לדוגמה:

הוא תמיד זקוק לה כדי להרגיע אותו שהיא אוהבת אותו ואם היא לא אוהבת, הוא הופך לחסר ביטחון, נצמד או שולט.

הוא מסמן לה יותר מדי כל יום ואין לה הרבה זמן לשום דבר אחר.
היא מרגישה שהיא תמיד זו שמנסה לשפר את הקשר ולתקן את כל הבעיות שיש להם, בעוד שהבחור שלה אוהב להתנהג כאילו שום דבר לא בסדר או שהוא מסרב להכיר בכך שהוא עשוי לעשות כמה טעויות.

הוא ממשיך להבטיח שינוי (למשל להפסיק להיות כל כך מקנא ולשלוט, להפסיק לצפות ממנה שתקבל את רוב ההחלטות עבורם), אך ברגע שהדברים שוב נרגעים ביניהם, הוא תמיד חוזר לדפוסי ההתנהגות הישנים שלו.

הוא גורם לה להרגיש כאילו שום דבר שהיא עושה לא מספיק טוב בשבילו (למשל, הוא מזלזל בה, לועג לה, אף פעם לא מרוצה מכל מה שהיא עושה למענו).

היא מרגישה כאילו הם צריכים להשקיע מאמצים רבים בקשר כדי לגרום לזה להרגיש כמו מערכת יחסים רגילה, כי הם לא באמת מאוהבים.

אז, במקום להמשיך להתמודד עם הלחץ של מערכת יחסים עם בחור כזה, אישה אומרת לעתים קרובות משהו בסגנון,'אני כבר לא יודע מה אני רוצה. אני צריך קצת מקום לחשוב על הדברים ”.כדרך להתרחק ממנו.

לאחר מכן היא תתמקד במציאת גבר חדש שלא גורם לשהות איתו להרגיש כמו עבודה קשה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברתה לשעבר אומרת שהיא כבר לא יודעת מה היא רוצה היא ...

3. היא רוצה להיפרד ממך, אבל לא יודעת להגיד את זה ישירות

היא רוצה להיפרד ממך, אבל לא

לפעמים, אישה עשויה להבין שלמרות שהיא הרגישה בתחילה נמשכת לגבר שלה ורוצה להיות איתו, עם הזמן הרגשות שלה כלפיו החלו לדעוך.

זה יכול לקרות כאשר:

  • הוא התחיל להיות בטוח וחזק מבחינה רגשית, אך הפך לחסר ביטחון ולא בטוח בעצמו לאורך זמן.
  • הוא התייחס אליה כמו לאישה סקסית בתחילת הקשר, אך בסופו של דבר התייחס אליה כמו לחבר.
  • הוא לקח את ההובלה בתחילת הקשר כדי להיראות גברי, אך בסופו של דבר העביר לה את הכוח וציפה שהיא תקרא לירי.

כאשר אישה מבחינה בדברים כאלה, תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו מתחילים לדעוך ובסופו של דבר היא עשויה להחליט להיפרד ממנו.

עם זאת, היא אולי לא תדע איך לעשות את זה (למשל מכיוון שזו הפרידה הראשונה שלה, היא לא רוצה לפגוע ברגשותיו, היא לא רוצה שהוא ידבר אותה על החלטתה, היא חוששת שהוא יגיב רע ובוכה או לכעוס, היה לה חבר קודם שכעס מאוד כשהייתה כנה מדי לגבי הסיבות שלה לסיים את הקשר).

לכן, במקום להסתכן בדברים שיצאו משליטה, היא עשויה פשוט לומר משהו כמו: 'אני כבר לא יודע מה אני רוצה', בתקווה שהחבר שלה ייסוג וייתן לה קצת מקום.

לאחר מכן היא תנסה להתקדם במהירות ולמצוא גבר חדש, במקום שתצטרך להתמודד עם אקס שמנסה לשכנע אותה לשנות את דעתה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברתה לשעבר אומרת שהיא כבר לא יודעת מה היא רוצה היא ...

4. הפכת אותה למטרה העיקרית שלך בחיים ועכשיו היא מרגישה מבולבלת לגבי האופן שבו היא צריכה להתקרב לחייה

הפכת אותה למטרה שלך בחיים והיא עכשיו היא מרגישה אבודה

חלק מהמשמעות של להיות הגבר במערכת יחסים עם אישה, הוא על קבלת התפקיד כמי שאחראי בעיקר להנחות אותך ואותה לעתיד טוב יותר ביחד.

היא ממלאת בזה חלק כלשהו, ​​אבל אם אתה רוצה שתהיה והיא מאושרים ולא בסופו של דבר להסתובב במעגלים (כלומר מכיוון שרוב הנשים משנות את דעתן כמו מזג האוויר), עליך לאמץ את הגבריות שלך ולהוביל את הדרך.

אתה צריך לקבל החלטה על מה שאתה והיא רוצים לעתיד, לתכנן תוכניות כדי שזה יקרה ואז להמשיך ולעולם לא לוותר.

אתה לא צריך להשיג דברים מסיביים בחיים כדי להיות מאושר.

פשוט הגדירו את המטרה והיעדים שלכם על סמך מה שישמח אתכם ואותה ואז עבדו לקראת זה, מבלי לאפשר לה לשנות את מצבי הרוח ולהשפיע על המוטיבציה שלכם להשיג את המטרות.

אם תצליחו לעשות את זה, יהיה לכם ולמה למה לכוון יחד, להתקדם מאוד בחיים וככל הנראה להשיג הרבה יותר ממה שהתכוונתם.

למה?

פָּשׁוּט.

רוב החבר'ה לא מציבים יעדים גדולים, ממלאים אחריהם ולעולם לא מוותרים.

לרוב החבר'ה יש חלומות מעורפלים שהם רוצים שיוכלו להשיג, אך הם לעולם לא ממשיכים עד לסיום.

כתוצאה מכך חברה שלהם הופכת למטרה שלהם בחיים והם נאחזים בה ובהסחות דעתם (למשל, צופים בספורט, מבלים עם חברים, משתכרים, משחקים משחקי וידאו) כדי לגרום להם להרגיש כאילו הם חיים חיים מכוונים.

עם זאת, ככל שהזמן עובר, בחור כזה יבחין בסופו של דבר שהוא בזבז כל כך הרבה זמן בהימנעות מחלומותיו האמיתיים, בעוד כמה גברים אחרים שהוא מודע להם בחייו, עקבו אחר חלומותיהם והשיגו הצלחה ו תחושת מימוש בחיים.

העובדה היא שכאשר אתה יכול להיות אחד הגברים הנדירים שיש להם את הנחישות והביטחון לעולם לא לוותר על המטרות שלך, אתה תופתע עד כמה אתה מאושר עם עצמך וכמה האישה שלך מכבדת כלפיך.

אלה חיים אחרים לגמרי בהשוואה לגבר שמתחבא מהפוטנציאל שלו מאחורי אשתו והסחות דעת.

יש נשים שמודעות לכך, ואילו רוב הנשים פשוט חשות זאת באופן אינסטינקטיבי.

אם הגבר שלהם הוא מסתתר, הם באופן טבעי ירגישו חסרי מנוחה ואומללים במערכת היחסים וינעקו ויתלוננו על איך שהוא מבלה את זמנו.

בסופו של דבר, זה יכול להיות אחד הדברים שמובילים לפירוק היחסים.

זה בדיוק איך שהדברים עובדים.

אם גבר אינו מספק כיוון לו ולאשתו ובמקום זאת נצמד אליה כדי להרגיש בטוח כשהוא מסתיר מהפוטנציאל שלו כגבר, האינסטינקטים הטבעיים של האישה בועטים והיא מתחילה להרגיש כאילו משהו לא בסדר.

צריך להתקדם.

חייבות להיות מטרות, שאיפות והתקדמות ברורות יחד כזוג, ולא רק מערכת יחסים המבוססת על בילוי והסתובבות במעגלים.

כאשר אישה נקלעת למערכת יחסים עם גבר חסר מטרה או יכולת לעקוב ולהשיג את יעדיו שנקבעו, היא מתחילה להרגיש לא בטוחה סביב עתידה.

לאחר מכן היא מתחילה להרגיש כאילו היא תצטרך לעלות מדרגה ולהיות אישה גברית יותר, על ידי כך שהיא נחושה להשיג יעדים כדי להבטיח עתיד בטוח יותר.

עם זאת, אם היא עושה זאת ומבחין בכך שגבר שלה מסתכל עליה כעת כמנהיג ומרגיש שהוא יכול פשוט לתת לה לקבל את כל ההחלטות ולעשות את כל העבודה בשבילן, היא מתחילה להתרעם עליו.

לא בגלל שהיא עצלנית ולא רוצה לעשות חלק מהעבודה.

זה לא קשור לזה.

מדובר במשיכה מינית ורומנטית.

כדי שאישה תישאר מינית ורומנטית לגבר שלה, עליו להיות מסוגל לגרום לה להרגיש נשית וילדותית בהשוואה לגבריותו.

חלק מלהיות גבר גברי אינו מסתתר מאחורי אישה, כמו ילד הזקוק לאמו.

אתה צריך להיות מסוגל לעמוד בעצמך ולגרום לדברים לקרות וכשתעשה זאת, תראה את האישה שלך עומדת ממש לידך, מרגישה נמשכת אליך מינית, מכבדת אותך, תומכת בך ואוהבת אותך.

היא גם תעשה חלק מהעבודה, אבל היא חייבת לראות שאתה לא מתחבא מאחוריה.

לכן, אם הפכת את חברה לשעבר שלך למטרה שלך בחיים כדי שתוכל להתחבא מאחוריה ולהימנע מלהעלות ברמות הפוטנציאל האמיתי שלך כגבר, אתה צריך להראות לה שאתה שונה לחלוטין עכשיו.

עכשיו אתה מתחיל ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלך, איתה או בלעדיה.

אתה לא צריך להשיג דברים גדולים כדי להראות לה את זה.

אתה רק צריך להתחיל להיות כזה באמת.

כאשר אתה מתמקד בהתקדמות בחייך ומתחיל לעשות צעדים להשגת היעדים והשאיפות שלך, היא מתחילה להסתכל עליך באופן אוטומטי כאופציה זוגית אטרקטיבית בהרבה ממה שהיית בעבר.

היא מפסיקה להתבונן בך בתור האקסית התלויה רגשית שלה שגרמה לה להרגיש לא בטוחה לגבי עתידה ומתחילה להרגיש שהיא יכולה להיות בטוחה איתך, מכבדת אותך ונמשכת אלייך שוב.

לאחר מכן היא מתחילה להרגיש ברורה יותר לגבי מה שהיא רוצה (כלומר להיות איתך).

השומר שלה יורד והיא נפתחת חזרה לרעיון להיות שוב הילדה שלך.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברתה לשעבר אומרת שהיא כבר לא יודעת מה היא רוצה היא ...

5. היא מרגישה יותר ויותר נמשכת לגברים אחרים בזמן האחרון ולא יודעת מדוע

לאחרונה היא מרגישה יותר ויותר לגברים אחרים ולא עושה זאת

כאשר בחור מתחיל לחשוב, להתנהג ולהתנהג בדרכים לא אטרקטיביות בקשר שלו עם אישה, זה בדרך כלל רק עניין של זמן עד שהיא תתחיל להרגיש נמשכת לבחורים אחרים, גם אם היא לא רוצה.

לדוגמא: תאר לעצמך בחור שתמיד מקנא באשתו במערכת יחסים.

הוא כל הזמן קורא לה מיילים, טקסטים והודעות מדיה חברתית ונכנס איתה לוויכוחים אם הוא מבחין שהיא מתקשרת עם בחורים אחרים, גם אם זה אפלטוני בלבד (כלומר הבחור הוא רק חבר או עמית לעבודה).

זה מכבה אותה מכיוון שנשים לא נמשכות לחוסר ביטחון וחולשה רגשית אצל גברים.

לכן, אם במקרה יקרה עם בחור אחר שבטוח בעצמו ונראה נינוח וקל להסתובב סביבה, היא עשויה להתחיל להרגיש נמשכת אליו במקום זאת.

אז היא עלולה להתחיל לחשוב על דברים כמו,'אני לא מסוג האנשים שבוגדים בחבר שלה, אבל אני לא יכול להסתיר את העובדה שלאחרונה, אני מרגישה נמשכת לגברים אחרים. אני יודע שאסור לי פשוט לעזוב אותו כי הוא חסר ביטחון, אבל זה ממש מעצבן אותי. לפעמים אני צריך לשאול את עצמי למה אני משלים את הקנאה שלו, כשאני יכול למצוא את עצמי אדם יותר בטוח. '

כאשר היא תגיע לנקודה בה היא הספיקה להרגיש מכובה על ידו, היא תחליט לסיים את הקשר ולנסות למצוא בחור שיש לו את התכונה שחסרה לשעבר שלה.

לדוגמה:

אם האקס שלה היה דביק, אישה בדרך כלל תלך על בחור שהוא עצמאי רגשית וממוקד בהשגת מטרותיו וחלומותיו בחיים, ללא קשר לשאלה אם היא תיצמד איתו או לא.

אם האקס שלה היה רגיש רגשית מדי ולעתים קרובות התעצבן או התאמץ לגבי כל בעיה קטנה בחייו, אישה בדרך כלל תלך על בחור שהוא חזק רגשית ונתמודד מול האתגרים בחייו, במקום להתבכיין עליהם.

אם האקס שלה היה כנוע וביישן מדי בסביבתה, הבחור הבא שאישה חשה בו הרבה משיכה ורוצה לצאת, בדרך כלל יהיה הרבה יותר גברי בחשיבה, בהתנהגות ובמעשים שלו.

אם האקס שלה התייחס אליה יותר כמו חבר ניטרלי במערכת היחסים, אישה בדרך כלל אז תחפש בחור שגורם לה להרגיש כמו אישה מושכת ורצויה כשהיא איתו.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את חברך לשעבר לפני שהיא עוברת עם בחור אחר, זה חיוני שתבין מה מושך אותה לגברים אחרים בזמן האחרון.

לאחר מכן, עליך לבצע כמה שינויים אטרקטיביים לעצמך במהירות, כדי שתוכל לעורר מחדש את רגשותיה עבורך.

בעיקרון, אתה צריך ללמוד מטעויות העבר שלך (למשל, אתה כבר לא חסר ביטחון ונזקק, אתה כל כך הרבה יותר גברי רגשי באופן שאתה חושב, מתנהג ומתנהג עכשיו, אתה יותר רגוע וקל -ללכת ממה שהיית קודם, אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי להשיג את המטרות שלך) ולהקפיץ בחזרה עם יכולת משופרת לגרום לה להרגיש כבוד, משיכה ואהבה אליך.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברתה לשעבר אומרת שהיא כבר לא יודעת מה היא רוצה היא ...

6. החברות שלה נהנות מחיי הרווקות והיא מרגישה שהקשר שלה איתך משעמם

החברות שלה נהנו מחיי הרווקות והיא מרגישה שהקשר שלה איתך משעמם

לפעמים, אישה תיכנס לקשר עם בחור כי היא משועממת מחיי הרווקות ומרגישה שהיא רוצה להתיישב.

עם זאת, אם היחסים מרגישים משעממים, היא עלולה להתחיל לקנא בחופש ובהתרגשות שחברותיה הרווקות חוות.

לדוגמא: דמיין שאישה יושבת בבית כשאחת מחברותיה הרווקות מתקשרת אליה בטלפון ואומרת לה שהיא הלכה בסוף השבוע למועדון האופנתי החדש בעיר.

לאחר מכן היא מפרטת עד כמה המוזיקה נהדרת, כיצד רקדו אותה ושאר הבנות עד אור הבוקר, כיצד הם פלירטטו ואולי אף התחברו לדוכן לילה אחד.

אם אישה מאושרת ומאוהבת בגבר שלה, אז היא לא מרגישה שהיא מפסידה, כי יש לה את מה שהיא רוצה.

עם זאת, אם היא משועממת במערכת היחסים ולא מאוהבת, באופן טבעי היא תרגיש קצת מקנאה בחברותיה הרווקות.

לאחר מכן היא עשויה להתחיל לתהות דברים כמו,“אולי התמקמתי בזוגיות מוקדם מדי. אולי הייתי צריך להיות רווק עוד קצת זמן. אני לא מרגישה שאני מאוהבת ומאושרת. אני משועמם איתו. אני פשוט לא יודע מה אני רוצה יותר. '

היא עשויה להחליט להיפרד מהחבר שלה ולהצטרף לחברותיה היחידות במעגל המסיבות.

ובכל זאת, כדי להימנע מפירוק מגעיל עם החבר שלה, היא תגיד משהו כמו,'אני כבר לא יודע מה אני רוצה. אני צריך קצת זמן להיות לבד. '

זה יבטיח שיהיה לה מספיק זמן לצאת לשם, להכיר בחורים חדשים ולעבור הלאה.

ואז היא יכולה לספר לחבר שלה,'סליחה, זה נגמר בינינו עכשיו. פגשתי בחור אחר ואני שמח איתו, אז אנא כבד את זה. מאחל לך את הטוב ביותר.'

לכן, אם חברה לשעבר שלך אומרת שהיא כבר לא יודעת מה היא רוצה, זה יכול להיות שבאיזשהו מקום בקו היא התחילה להשתעמם בקשר שלה איתך (למשל בגלל שהפסקת לגרום לה להרגיש נמשכת, נרגשת, נדלקת ).

אם זה המקרה, היא כמעט בוודאות תנסה לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר על ידי התחברות עם בחורים חדשים, עד שתוכל למצוא בחור שנותן לה סוג של משיכה וחווית אהבה שהיא באמת רוצה במערכת יחסים.

זו הסיבה, אם אתה רוצה אותה בחזרה, עליך להבין מה לשנות או להתאים לגבי הגישה שלך אליה, אז היא רוצה את זה איתך.

2 טעויות נפוצות שצריך להיות מודע להן עם חברה לשעבר שאומרת שהיא לא יודעת מה היא רוצה יותר

1. מנסה לגרום לה לרצות את הקשר על ידי אמירה לה עד כמה היא מתכוונת עבורך

לפעמים בחור ישפוך את לבו לאקס שלו כדרך בתקווה לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, בדרך כלל אין לזה את ההשפעה שהוא מחפש.

במקום לגרום לה לחשוב,'אוומייגוד! הוא באמת אוהב אותי. זה מנקה את הכל במוחי וגורם לי לרצות להיות גם איתו, 'בדרך כלל היא מתרחקת עוד יותר וחושבת משהו בסגנון,'אני יודע שהוא דואג לי מאוד. מעולם לא פקפקתי בכך. רק שאני לא בטוח לגביו. אני לא מרגיש כמו שהוא עושה לגבי. אני אוהב אותו, אבל אני לא אוהב אותו כרגע. אני מעריך את מה שהיה לנו, אבל אני כבר לא מרגיש שהוא נמשך אליו. הניצוץ פשוט לא שם. '

זו הסיבה שבגללה, להגיד לאקס שלך כמה שהיא מתכוונת לך זה בדרך כלל בזבוז זמן מוחלט.

אתה אומר לה כמה אתה אוהב אותה ורוצה אותה, מה שגורם לה להבין שהיא לא מרגישה באותה דרך כלפיך.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להבין שמה שהכי חשוב כרגע זה הרגשות שלה כלפיך, ולא הרגשות שלך כלפיה.

לכן, התמקדו בשימוש באינטראקציות כדי להפעיל מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים כדי לגרום לה לרצות חזרה.

כשאתה עושה את זה, היא לא תתבלבל לגבי מה שהיא רוצה.

היא תרצה אותך.

לאחר מכן תתן לה הזדמנות נוספת איתך ותבנה על רגשותיה, כך שהיא תיהיה מודאגת מאיבודך.

ככה גבר צריך לגשת לזה.

זה מה שעובד.

מצד שני, הנה דוגמה למה שלא עובד ...

2. להיות נחמדה ותומכת במיוחד כלפיה, כשמה שחסר באמת זה ניצוץ מיני

לפעמים בחור חושב שאם הוא מאוד נחמד, מתוק ותומך בחברתו לשעבר, בסופו של דבר היא תצא מהמצב המבולבל שלה ותרצה לחזור איתו.

היא תבין שאף בחור אחר לא יתייחס אליה כמוהו ואז ייתן לו הזדמנות נוספת.

למרבה הצער, משיכה מינית לא עובדת ככה.

הנה העניין ...

כשאין ניצוץ מיני, אישה פשוט לא תרגיש מוטיבציה לתת לאקס שלה הזדמנות נוספת כי היא יכולה לראות שזה לא יעבוד.

היא תראה שהוא מנסה להחזיר אותה על בסיס ידידות, על תמיכה ועל היותה שם בשבילה.

עם זאת, המציאות היא שלמרות שזה בסדר גמור להיות תומך וטוב לאישה, זה לא הדבר שגורם לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת במערכת יחסים.

אז, מה שלא תעשו, רק וודאו שאתם לא מתיימרים להיות חברים תמימים שכבר לא מעוניינים בה בצורה מינית או רומנטית.

אם אתה מתנהג כמו חבר, בסופו של דבר תגיע איתה לאיזור החברים.

לפני שאתה יודע את זה, היא תגיד לך שהיא פגשה בחור אחר ותבקש שתכבד את זה.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, אל תבזבז זמן להיות מר פרנדלי כלפיה.

הפוך את התחושות למיניות, יזום נשיקה ומין ואז תהנה מהתקופות הנהדרות איתה.