6 טיפים להחזרת אקס לאחר שנפרדו במשך שנים

אם אתה רוצה להחזיר אקס לאחר שנפרדת במשך שנים, הנה מה שאתה צריך לעשות ...

1. שפר את היכולת שלך למשוך אותה לפני שאתה פונה אליה

המפתח להחזרת האקס שלך לאחר שנפרדת במשך שנים הוא לוודא שכשתפנה אליה, אתה מוכן כעת להעניק לה את חווית המשיכה שהיא תמיד רצתה ממך.

לדוגמא: עכשיו אתה הרבה יותר בטוח, בטוח בעצמו ובוגר רגשית מבעבר.

אם אתה מנסה להחזיר אותה בזמן שאתה עושה את אותן טעויות משיכה ישנות שעשית לפני שנים (למשל אתה נותן לה יותר מדי כוח, אתה מרגיש לא ראוי לה, אתה מפחד לצחוק עליה כשהיא מרושעת או כלבה), היא לא תחוש מוטיבציה לרצות לחזור איתך.

כשאתה מדבר איתה בטלפון או באופן אישי, אתה חייב להיות מסוגל לתת לה לראות שבאמת השתנית והפך לגבר טוב יותר (למשל אתה יותר בטוח, כריזמטי, בטוח בעצמו, מקסים, מעניין ) מבעבר.

אם לא שינית והיא יכולה לחוש שכנראה היית עושה את אותן טעויות כמו שעשית בעבר, היא לא הולכת להתעניין במיוחד.היא תחשוב משהו כמו,'האם הוא חושב ברצינות שאני מוותר על חיי הנהדרים כדי לחזור איתו לקשר, כששום דבר עליו לא באמת השתנה? הוא עדיין באותה רמה בה היה כשהפרדתי ממנו לפני שנים. עכשיו, אחרי שהצלחתי להתגבר על כאב הפרידה שלנו, הוא רוצה שאחזור להיות עם בחור שעדיין אין לו את מה שאני רוצה. מה? הוא בטח חושב שאני משוגע! '

ואז היא תיתן תירוץ כמו,'אוווו, זה כל כך מתוק מצידך, אבל אני רואה מישהו אחר עכשיו. סליחה, אני מאחל לך כל טוב בחיפוש אחר אהבה ”אוֹ'תודה, אבל אני מאוהב בבחור אחר ואנחנו נתחתן בקרוב.'

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך אחרי שנפרדת במשך שנים, ודא שכשתפנה אליה, אתה לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו.

לדוגמא: בחור אולי היה חסר ביטחון ביחסיו עם האקס שלו, וזו הייתה אחת הסיבות העיקריות שהיא נפרדה ממנו.

אם הוא קורא לה אחרי זמן רב של הפרדה כדי לנסות להחזיר אותה, היא באופן טבעי תבדוק אותו אם הוא השתנה (למשל, על ידי העמדת פנים שהיא לא זוכרת אותו, קרה ולא ידידותית כלפיו, אומרת לו כמה היא נהדרת החיים היו מאז שנפרדו, ודיברו על בחור שהיא רואה).

אם הוא אינו מסוגל להתמודד עם מבחני הביטחון שלה ומתעצבן, מאבד את עצבונו או שומר על חוש ההומור שלו משום שהוא מנסה להיות בהתנהגותו הטובה ביותר, היא תבין שהוא לא השתנה והיא לא תהיה מעוניינת בכך חוזרים שוב ביחד.

מצד שני, אם הוא יישאר חזק ובטוח רגשית וישתמש בהומור כדי למשוך אותה ולהקל על מצב הרוח, היא תפיל את משמרתה.

היא תמשיך לבדוק אותו במהלך השיחה ולהעריך אם הוא הפך לגבר יותר או לא, או שהוא עדיין די זהה.

אם היא תחושה שהוא התבגר, היא תהיה פתוחה יותר להיפגש איתו באופן אישי כדי לחוות אותו החדש.

דוגמה נוספת היא כאשר אישה נפרדה מבחור כי לא היה לו שום כיוון בחיים.

הוא פשוט תהה ללא מטרה מעבודה ללא מוצא למבוי סתום מבלי למלא אחר חלומותיו או מטרותיו הגדולות.

אם הוא יוצר איתה קשר והיא תגלה שהוא עדיין לא מתקדם הרבה בחיים, היא תרגיש מכובה עוד יותר מבעבר.

היא תחשוב משהו כמו, “אני לא מאמין שאחרי כל הזמן הזה, הוא לא עשה משהו מעצמו. אין לו מטרות גדולות, אין חלומות ושום שאיפות. אני לא רוצה להיגרר לחיים עם עתיד לא בטוח על ידי חזרה למערכת יחסים איתו. אני זקוק לגבר שאוכל להסתכל עליו, לכבד ולהסתמך עליו כדי שאוכל לטפל בשנינו. אני לא רוצה שבחור שזקוק לי לטפל בו רגשית ולתת לחייו מטרה כלשהי. אני רוצה גבר שיש לו מטרות גדולות, חלומות ושאיפות שהוא באמת ממלא אחר. '

לאחר מכן היא תדחה את ניסיונותיו להחזיר אותה ותבקש שהוא פשוט יעזוב את העבר בעבר.

לכן, אם אתה רציני להחזיר את האקס שלך לאחר שנפרדת במשך שנים, עליך לשפר את היכולת שלך למשוך אותה על סמך הגבר שאתה עכשיו.

כאשר היא תוכל לראות בעצמה שאתה באמת שונה עכשיו, השומר שלה יירד והיא תפתח את עצמה לרעיון לחזור איתך.

2. תן לה לראות באמצעות חשבונות המדיה החברתית שלך שאתה חי חיים מהנים בלעדיה

פרסם תמונות ברשתות החברתיות שאתה נהנה עם אנשים אחרים

אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך את האקס שלך היא לוודא שאתה מתמקד בלהיות מאושר, מוגש וליהנות מחיים מהנים בלעדיה.

לאחר מכן, וודא שאתה נותן לה לראות זאת בעצמה דרך המדיה החברתית.

אם היא לא חברה שלך בפייסבוק, רק וודא שאתה מפרסם את התמונות שלך ומגדיר אותן'פּוּמְבֵּי'ולא'חברים'כך שכל אחד יכול לראות את זה מבחוץ.

תאמין לי, נשים תמיד עוצרות כדי לבדוק את הפרופיל של האקס שלהן ברשתות החברתיות.

אם היא עוברת יום משעמם או פתאום חושבת עליך ורוצה להסתכל בתמונה שלך כדי להיזכר, חשוב שתציג לה את סוג התמונה הנכון הזה.

לדוגמא: אתה יכול לעשות זאת על ידי פרסום תמונות שלך ...

  • בילוי עם חברים ו / או נשים אחרות.
  • בילוי במקומות אקזוטיים אליהם נסעת מאז הפרידה ממנה.
  • להשיג משהו גדול (למשל להשיג את החגורה השחורה שלך באומנות לחימה, לזכות בפרס, לקחת צניחה חופשית של סולו ראשון).

כשהיא יכולה לראות בעצמה שאתה בטוח, מאושר ומסתדר עם החיים בלעדיה, היא נעשית פתוחה יותר להיפגש איתך כי ברור שאתה לא זקוק לה בחיים שלך.

נשים שונאות להיפגש עם אקסים שזקוקים נואשות לגבה כדי להרגיש טוב עם עצמם.

מצד שני, רוב הנשים פתוחות להיפגש עם אקס אם הן יכולות לראות או לחוש שהוא מאושר, אהוב על ידי אחרים ונהנה מחיים מהנים בלעדיה.

בעיקרו של דבר, היא רוצה לדעת שהוא אולי ירצה אותה בחזרה, אבל הוא לא צריך אותה בחזרה כדי לעזור לעצמו להרגיש בסדר.

השלב הבא הוא ...

3. פנה אליה דרך המדיה החברתית כדי להגיד היי כחבר ותיק

הקפד לפרסם תחילה את התמונות המהנות!

אל תפנה אליה אם התמונות שלך הן רק בודדות (למשל אתה לבד, תמונות של נופים ומבנים שראית בעת נסיעה לבד).

אם יש לך תמונות מהנות, אתה מוכן ליצור איתה קשר.

לדוגמא: אולי תשלח לה הודעה כמו,'היי חברה לשעבר 🙂 הרבה זמן לא לדבר. חשבתי שאצור קשר להגיד היי כחבר. החיים היו טובים. מה שלומך?'

אם היא לא שמעה ממך הרבה זמן, היא עשויה לחשוב,'וואו, זה לא צפוי. מעניין מה הוא רוצה איתי אחרי כל הזמן הזה, ”ואז היא תסתכל בפרופיל המדיה החברתית שלך כדי לראות מה עשית מאז שנפרדת ממך.

כשתראה שלא היית בודדה בלעדיה והסתדרת עם חייך, היא תרגיש בנוח להשיב לך.

ואז, כשהיא מגיבה אליך, בקש ממנה את מספר הטלפון שלה (כלומר, במקרה שהיא שינתה אותו מאז הפירוק שלך, אם מיקמת אותו לא נכון), כדי שתוכל להתקשר אליה לשיחה מהירה.

אם כבר יש לך את המספר שלה, אתה יכול לשלוח לה הודעה ולהשיב לדברים שאמרה, תוך כדי להוסיף,'היי, אולי אתקשר אליך להגיד היי מתישהו. אני בטוח שנוכל לשוחח ולצחוק כחברים ותיקים. '

אם אין לך את המספר שלה, פשוט בקש ממנה את זה כפי שציינתי לעיל. אמר,'היי, מה המספר שלך? אני אתקשר אליך מתישהו להגיד שלום. בדיוק כחבר כמובן. ”

בתחילה, היא עשויה להיות עמידה מעט בפני הרעיון ועשויה לומר דברים כמו,'אני לא בטוח,'אוֹ'אני לא חושב שזה רעיון טוב.'

לא משנה מה שתעשה, אל תאבד את שלוותך והתחל לומר דברים כמו,'בבקשה, אני באמת רוצה לדבר איתך,'אוֹ'בבקשה, התגעגעתי אליך כל כך. אני רק רוצה לשמוע את קולך שוב 'כי סוג זה של התנהגות נזקקת יכבה אותה.

במקום זאת, פשוט הראה לה שאתה עכשיו גבר חזק ובטוח רגשית על ידי אמירת משהו כמו,'היי, זו רק שיחה מהירה בין חברים ותיקים להגיד היי. אנחנו יכולים לעשות את זה, נכון? זה לא סיפור גדול! 🙂 זה יכול להיות כיף להגיד היי, גם אם רק לכמה דקות. '

ברוב המקרים אישה תתן לך את המספר שלה.

ואז, ברגע שיש לך את מספר הטלפון שלה, פשוט התקשר אליה באותו יום או למחרת.

זכרו: הסיבה העיקרית שבגללה חשוב להביא אתכם לשעבר בשיחת טלפון היא לעורר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלה כלפיכם ואז לגרום לה להסכים להיפגש איתכם באופן אישי.

איפה שהרבה חבר'ה משתבשים, זה לבזבז יותר מדי זמן לשלוח הודעות SMS או לשלוח הודעה לשעבר בצורה ידידותית, מבלי להביא אותה לשיחת טלפון או לארגן פגישה אישית.

חבר'ה מנסים לבקש מפגש באמצעות טקסט, שכמעט תמיד נכשל.

אתה חייב שיהיה לך את הכדורים לשאול בשיחה.

הסתרה מאחורי טקסטים עם אקס בדרך כלל מובילה לכך שהאישה מאבדת עניין או מכבה את מה שאתה שולח הודעות SMS (למשל לדבר על הקשר, לשאול אותה יותר מדי שאלות).

למרבה הצער, הרבה חבר'ה מרגישים פוחדים להרים טלפון ולהתקשר לאקס שלהם כי עברו יותר מדי שנים מאז שנפרדו.

בחור יחשוב משהו כמו,'פשוט עבר כל כך הרבה זמן מאז שהתראינו. מה אם אתקשר אליה והיא תשמע את קולי ותחליט שהיא לא רוצה לראות אותי שוב? לפחות היא שולחת לי הודעות / הודעות עכשיו. טקסטים טובים יותר מכלום. אולי נוכל פשוט לשלוח הודעות לחברים לזמן מה ואז כשהיא תרגיש בנוח היא תבקש לדבר איתי בטלפון. '

עם זאת, זה קורה לעתים רחוקות, אם בכלל.

ברוב המקרים, אישה פשוט תכבה אותה או שתשתעמם ממנה לקבל הודעות אינסופיות מהאקסית שלה מזמן והיא תפסיק להגיב אליו.

במקרים אחרים, היא תמשיך לשלוח הודעות טקסט, אך גם תמשיך להמשיך בחייה בלעדיו (למשל קיום יחסי מין, היכרויות והתאהבות בבחורים אחרים).

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך אחרי שנפרדת במשך שנים, ודא שאתה לא מבזבז הרבה זמן לסמס או להעביר הודעות הלוך ושוב.

עליכם להביא אותה לשיחת טלפון איתכם במהירות האפשרית, כדי שתוכלו לעורר מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליכם ואז לתאם זמן להיפגש באופן אישי.

זה מה שעובד.

אוקיי, אז אחרי שפנית אליה דרך הרשתות החברתיות ...

4. תביא אותה לשיחת טלפון איתך ותגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב

ברגע שאתה מקבל את האקס שלך בשיחת טלפון, אל תבזבז את ההזדמנות בכך שאתה נחמד או ניטרלי איתה.

אתה חייב להשתמש בשיחת הטלפון כדי להראות לה ששינית (דרך האופן שבו אתה מדבר איתה והאופן שבו אתה מגיב אליה) ולעורר שוב כמה מרגשי הכבוד והמשיכה אליך.

דרך טובה לעשות זאת היא להצחיק אותה ולחייך.

לדוגמא: דמיין שאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון והיא שואלת,'אז, מה עשית מאז שנפרדנו?'

במקום לענות במשהו ארצי כמו,'אה, הייתי עסוק בעיקר בעבודה. מה איתך?'שרק יגרום לשיחה בינך לבינה להיראות מאולצת ושמורה, אתה יכול במקום לומר משהו שיגרום לה לצחוק ולהביא אותה לחשיבה,“וואו, זה שונה! עכשיו הוא הרבה יותר בטוח. הוא מצחיק. אני נהנה לדבר איתו שוב. אולי אני צריך להתחיל לראות אותו שוב? '

אז כשהאקס שלך אומר,'מה עשית מאז שנפרדנו?'אולי תגיד משהו בסגנון,'אני לא מאמין שאתה לא יודע מה קרה. זה היה בכל החדשות. סלינה גומז עוקבת אחרי במשך חודשים. לא הצלחתי לגרום לה להשאיר אותי לבד. הייתי צריך לקבל צו הרחקה כדי להרחיק אותה. עברו כבר כמה חודשים. אתה לא צופה בחדשות? 'ואז לצחוק איתה על זה.

היא תצחק, השומר שלה יירד ולא תחוש מתוח לדבר עם האקס שלה אחרי שנפרדה במשך שנים, היא תרגיש כאילו אתה והיא מפסיקים מהמקום בו הפסקת כשהדברים היו טובים ביניכם.

ואז תוכל לומר,'פשוט צוחקים ... אני וסלינה גומז אחלה. אנחנו רק חברים. ובכלל, מה איתך - איך החיים? 'ואז תן לה לספר לך כמה דברים על איך חייה היו מאז.

הערה: ברור שאינך צריך להשתמש בדוגמה של סלינה גומז אם זה לא מתאים לך ולה. זו רק דוגמה שתעזור לך להבין כיצד לגשת לשיחה (כלומר להשתמש בהומור, להיות רגוע, אל תהיה כל כך רציני).

לאחר מכן תוכל לספר לה כמה מהדברים האמיתיים שהתעסקת בהם ולומר משהו כמו,'בכל מקרה, אני חושב שזה יהיה כיף להתעדכן ולהגיד היי באופן אישי מתישהו. מה אתה חושב? '

אם אתה מצחיק אותה ונרגעת, היא כמעט בוודאות הולכת להסכים כי היא תחוש כי ההדבקה שלך תרגיש טוב, ולא מביך או מוזר.

5. לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי

נפגש עם אקס לקפה

לפעמים, אישה תסכים באופן מיידי להיפגש עם אקס שלא ראתה שנים.

עם זאת, ברוב המקרים אישה תחילה תהיה עמידה בפני הרעיון (למשל מכיוון שהיא חוששת להיפגע שוב, יש לה בחור חדש, היא לא מאמינה ששינית, היא לא רוצה להראות יותר מדי להוטה. מיד).

הדבר העיקרי שיש לזכור הוא שלא משנה כמה היא אומרת דברים כמו,'לא, אני לא רוצה להיפגש איתך,'אוֹ'זה רעיון רע. אנחנו צריכים פשוט לתת לכלבים ישנים לשקר, ”עליך להישאר רגוע, רגוע ובטוח כשאתה ממשיך לעורר את רגשות הכבוד והמשיכה שלך אליך.

ברגע שתגיב על רגשותיה, השומר שלה יירד והיא תיפתח לפגוש אותך איתך.

אם היא מתנגדת בתחילה, תוכל לומר משהו כמו,'היי, זה רק שני חברים ותיקים שמתכנסים להגיד שלום אחרי הרבה זמן. אני לא מבקש ממך להיות תורם הכליות שלי; זה פשוט קפה וצחוק! יאללה ... בוא ננסה להתעדכן ולהגיד היי מתישהו השבוע. '

היא ככל הנראה תגיד,'בסדר,'אוֹ'אני מניח שזה יהיה בסדר.'

ואז, פשוט קדימה ותכנן להיפגש איתה בזמן שמתאים לשניכם.

6. להדריך אותה בשאר תהליך הגב לשעבר

במפגש, דאג שתמשיך לומר ולעשות את הדברים שיחזירו לך את רגשותיה (למשל להיות בטוחה, כריזמטית, מצחיקה, מקסימה, גברית רגשית).

כאשר אתה מעיר על רגשי הכבוד והמשיכה המינית שלה באופן אישי, זה גורם לה לראות אותך באור אחר.

הקירות שלה יורדים והמחשבה לחבק אותך, לנשק אותך, להיות בזרועותיך ולהיות הילדה שלך מתחילה להרגיש לה טוב שוב.

בתחילה היא אולי תנסה להילחם ברגשותיה כלפייך באמירה לעצמה,'מה אתה עושה? זה נגמר כבר הרבה זמן. אתה לא יכול לחזור ביחד אחרי שנפרדת במשך שנים. '

עם זאת, לבה יהיה מלא ברגשות חדשים ומרגשים עבורך שהיא לא תוכל להתעלם מהם.

אז אתה רק צריך להדריך אותה בשאר תהליך הגב לשעבר ולהראות שהדברים באמת שונים עכשיו.

תן לה לראות שאתה לא אותו בחור ממנו נפרדה בעבר.

לאחר מכן היא תבין שאם היא תאפשר לך לברוח הפעם, היא תחמיץ את האהבה הגדולה ביותר בחייה.

לכן, אל תפחד לקחת סיכון.