7 שלבי צער לאחר פרידה (לגברים)

7 שלבי צער לאחר פרידה

7 שלבי האבל לאחר הפרידה הם בדרך כלל משהו שתוכלו לעבור מהר מאוד, אז תוכלו להחזיר את האקס שלכם וליהנות ממערכת יחסים חדשה ומשופרת איתה.

זה באמת תלוי איך אתה ניגש לזה.

לדוגמא: אתה יכול להחליט לבלות חודשים רבים, שנים או אפילו עשרות שנים בצער עליה ואחל לה שהיא עדיין בחייך.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, או אם אתה רוצה להמשיך הלאה, אני ממליץ לך לעבור את הצער במהירות כדי שלא תישאר תקוע כמו בחורים אחרים.

ראשית, הנה 7 שלבי האבל לאחר פרידה.

הערה: השלבים האלה חלים גם על נשים, אבל אני עוזר רק לגברים, אז זה מיועד לגברים.  1. הֶלֶם: בשלב זה, בחור עדיין ינסה להבין מה בדיוק קרה וחושב דברים כמו,'אני לא מאמין שזה נגמר'אוֹ,'זה לא יכול לקרות לי.'זה זעזוע עצום למערכת כאשר האישה שאתה אוהב כבר לא רוצה שום קשר איתך. זה ממש יכול לגרום לך להרגיש חולה בבטן, לאבד את התיאבון, ללחץ, לאבד מיקוד בעבודה וכן הלאה. זה הלם גדול אם באמת אהבת אותה ולא רוצה לאבד אותה.
  2. הַכחָשָׁה: ברגע שההלם הראשוני מתחיל להירגע (בכל מקום בין דקות לימים), בחור יתחיל להתנגד למה שקרה. ואז הוא עשוי לחשוב על דברים כמו,'אני מסרב לקבל שזה נגמר בינינו. היא חברה לנשמה שלי ואני פשוט לא יכולה לאבד אותה. 'לאחר מכן הוא עשוי לשלוח לה הודעה, להתקשר אליה או להגיע לביתה לראות אותה ולנסות לעבוד על הדברים.
  3. כַּעַס: אם היא עדיין לא רוצה לחזור יחד ובחור מרגיש כאילו הוא לא יכול לעשות שום דבר בקשר לזה, הוא עלול להתחיל להרגיש כועס על עצמו או עליה. אם הוא כועס על עצמו, ייתכן שהוא לא מבין שהדברים מספיק גרועים כדי שהאקס שלו ירצה להיפרד. הוא עשוי לחשוב דברים כמו,'לא ראיתי את זה מגיע,'ו“איך יכולתי להיות כל כך טיפש? למה הייתי כל כך מטומטם בעבורה שהיא נאלצה לעזוב? 'לחלופין, הוא עלול להרגיש כועס כלפי האקס שלו על שנפרד ממנו וחשב דברים כמו'סמכתי עליה והיא הרסה את האמון הזה. זה כאילו שלא התכוונתי לה כלום! 'אוֹ,'היא בגדה בי! היא אמרה שהיא אוהבת אותי ורוצה להזדקן איתי. איך היא מעזה לשקר לי ככה! ”
  4. הִתמַקְחוּת: כשבחור מגיע לשלב זה, הוא מתחיל להתמקח עם עצמו ועם האקס שלו שאם הוא יקבל הזדמנות נוספת, הוא יעשה כל מה שהיא רוצה כדי לשמח אותה. לחלופין, הוא אולי רק ירצה להתמקח איתה כדי להחזיר אותה, אז הוא יוכל לקבל הזדמנות לזרוק אותה ולהסתלק ולהשאיר אותה תחושה דחויה ונסערת.
  5. דִכָּאוֹן: אם בחור אינו מצליח להחזיר את האקס שלו, זו הנקודה בה הוא מתחיל להיות מדוכא ועצוב מכל העניין. הוא עשוי לחשוב,'זה חסר תקווה. אין טעם לנסות יותר. היא הלכה ולעולם לא אחזיר אותה. באותה מידה אני יכול לקבל את זה. ”הוא עלול גם לחוש עצוב על מצב חייו כעת כשהוא רווק. מה אנשים אחרים יחשבו עליו (כלומר חברים, משפחה, עמיתים לעבודה)? איך הוא הולך להסביר להם את זה? בנוסף, עכשיו, כשהוא לבד, האם אי פעם יוכל למצוא אישה כמוה שוב? האם הוא נועד להיות בודד ועצוב?
  6. בדיקה: ברגע שהבחור עובר את שלב הדיכאון ומתחיל להבין שיש דרכים להחזיר אישה לאחר פרידה, הוא עשוי להתחיל להרגיש קצת יותר תקווה. לאחר מכן הוא יכול להתחיל לבדוק את המים ולראות אם יש סיכוי (למשל, הוא מסמס לה כדי לראות כיצד היא מגיבה).
  7. קַבָּלָה: אם בחור לא הצליח עם ניסיונותיו להחזיר אותה ולבסוף יתגבר עליה (זה יכול לקחת חודשים, שנים ואפילו עשורים עבור כמה חבר'ה), בסופו של דבר הוא ירגיש מוכן להתקדם בלעדיה. הוא יקבל שמה שקרה היה בעבר ואין מה שהוא יכול לעשות כדי לשנות את זה יותר (למשל היא נשואה עכשיו עם ילדים).

אז זה באמת תלוי איך אתה רוצה לגשת לזה.

אתה יכול להחליט להתגבר עליה על ידי שינה עם נשים חדשות ולהמשיך הלאה בחיים שלך, או שאתה יכול ללמוד איך להחזיר אותה ואז לעשות את זה, כדי שתוכל לשים קץ לאבל וליהנות ממערכת יחסים חדשה איתה.

ציר הזמן להחזיר אותה

לדוגמא: ציר הזמן לקבל חזרה לשעבר יכול להיות כדלקמן ...

1. ימים, אם תצליחו להחזיר את השליטה ברגשות שלכם ולהתמקד במשיכתה מחדש

בחור יכול להחזיר את האישה לשעבר שלו תוך כמה ימים אם הוא נפטר מהנזקקות והייאוש שלו ומקבל את הפרידה מהר ככל האפשר (כלומר ממשיך לשלב 7, קבלה, די הרבה מיד).

זה לא קל לעשות זאת, אך אם תצליח לעשות זאת, תרגיש להפסיק להרגיש נזקק לה וכתוצאה מכך, כשתתקשר איתה, באופן טבעי תתחיל לומר ולעשות את הדברים הנכונים בכדי לגרום לה להרגיש תחושה של כבוד ומשיכה אליך.

עם זאת, אם אתה עדיין תקוע בהכחשה, כעס או מיקוח ותנסה להחזיר אותה, באופן טבעי תתנהג בדרכים שהן פנייה לה, לא משנה כמה תנסה להסתיר את זה.

למה היא תרגיש מכובה?

נשים לא נמשכות לייאוש ונזקקות אצל גברים.

נשים נמשכות לעוצמה רגשית ולעצמאות רגשית אצל גברים.

לכן, כאשר האקס שלך יכול לראות שהפכת במהרה לגבר חזק ועצמאי רגשית, היא באופן טבעי תחוש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה מחודשת, גם אם היא לא תודה בכך בגלוי.

אם אתה יודע מה להגיד ולעשות כדי להחזיר אותה, תוכל להמשיך בזה ולקבל אותה בחזרה.

במקרים אחרים זה עלול לקחת ...

2. שבועות, אם אתה זקוק ליותר זמן כדי להחזיר את השליטה ברגשות שלך לפני שתנסה למשוך אותה מחדש

לפעמים, בחור עלול למצוא את עצמו תקוע באחת מרמות האבל לאחר פרידה (המקומות הנפוצים ביותר להיתקע הם בהכחשה, כעס, מיקוח או דיכאון).

כתוצאה מכך, הוא יזדקק למספר ימים בכדי לתפוס את עצמו ולהתחיל בתהליך הגב לשעבר.

עם זאת, למרות שזה בסדר גמור לקחת קצת זמן להתאוששות, אל תחכה יותר מדי זמן ואז להסתכן באיבוד שלה אם היא תחליט להמשיך ולהתחבר לגבר אחר.

אם אתה רוצה להאיץ את תהליך ההחלמה, אז צפה בזה (זו התוכנית שלי, Get Your Ex Back Super System).

לבסוף, במקרים מסוימים זה יכול לקחת ...

3. שנים, אם אתה לא עושה שום דבר כדי להחזיר את השליטה על הרגשות שלך ופשוט לאובססיה כלפיה, התגעגע אליה כל הזמן והתמקד באובדן שלך

במקרים מסוימים, בחור יתקשה להשיג לעצמו אחיזה לאחר פרידה.

הוא יהיה בלגן רגשי ומבחינתו, זה נראה כמעט בלתי אפשרי עבורו להרגיש משהו אחר מלבד לרצות אותה בחזרה, להרגיש עצוב ואבד בלעדיה וכן הלאה.

כתוצאה מכך הוא יישאר תקוע בשלב הדיכאון.

הוא ירגיש עצוב על אובדן, דיכאון על מעמדו בחיים (כלומר בחור שנזרק על ידי האישה שהוא אוהב ועכשיו לא רוצה לאהוב אישה אחרת באותה עומק) ומטה על האופן שבו הוא לא יכול היה לשמור על הקשר יַחַד.

זה יכול לגרום לו להיכנס למערכות יחסים עם נשים שהוא לא נמשך אליהן לחלוטין, רק כדי שלא יתאהב.

לחלופין, הוא יפגוש אישה שהוא נמשך אליה, אבל הוא לא ירשה לעצמו להתאהב בה כי הוא רוצה להגן על עצמו מפני להיפגע.

עם זאת, על ידי כך, היחסים אינם מבוססים על קשר רגשי מהנה, אוהב ומגשים, ולכן הוא מרגיש מביך, משעמם, מאולץ ועופש.

בסופו של דבר, האישה נפרדת ממנו והוא חזר להיות רווק שוב.

כתוצאה מכך, בחור כזה יכול בסופו של דבר לאבד את הביטחון ביכולתו להחזיק אישה במערכת יחסים, מה שעלול לגרום לכך שהוא תמיד מייחל שהוא פשוט יכול להחזיר את האקס המקורי שלו.

הוא עשוי לעיין בקביעות בדפי המדיה החברתית שלה רק כדי להרגיש מחובר אליה, אך נראה שהיא תמיד נמצאת בזוגיות או שלא יהיה לו האומץ ליצור איתה קשר ולתאם פגישה.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך לוודא שאתה עובר את 7 שלבי האבל במהירות האפשרית.

ככל שאתה לוקח יותר זמן, כך תגדיל את הסיכויים שלך לאבד אותה לבחור אחר, או שאתה והיא יתפרקו כל כך הרבה עד שאתה לא מרגיש שאתה רוצה להתחבר שוב.

5 בעיות שחבר'ה נתקלות לעיתים קרובות לאחר פרידה

כאשר גבר הולך לאיבוד אי שם בשלבים הראשונים של האבל לאחר הפרידה, הוא בסופו של דבר יגיד ויעשה דברים מסוג זה שיבטל את אשתו לשעבר.

הנה כמה דוגמאות…

1. נשארת תקועה בשלב 4 (מיקוח) ומנסה לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת

בחור עשוי לקיים אינטראקציה עם האקס שלו ולהגיד דברים כמו,'בבקשה, רק תן לי עוד הזדמנות לעשות דברים בינינו. אני מבטיח שהפעם הדברים יהיו שונים. אתה רק צריך להגיד לי מה אתה רוצה ואני נשבע שאעשה את זה. אני אעשה את זה, לא משנה מה זה. עד כדי כך אתה מתכוון. '

עם זאת, עצם העובדה שהוא מתמקח איתה על ידי הבטחה לעשות כל מה שהיא תגיד לו, רק מגבה את התחושה שלה שהוא לא האיש הנכון עבורה.

למה?

נשים לא נמשכות לייאוש, או לגברים שרוצים שיאמרו להם מה לעשות על ידי אישה.

בנוסף, כאשר אישה התנתקה מתחושות האהבה, הכבוד והמשיכה שלה לבחור, אותו מנסה להחזיר אותה למערכת יחסים פשוט לא עובד.

כבר אין לה רגשות כלפיו, ולכן לא ממש אכפת לה מהבטחותיו לשנות ולעשות כל מה שהיא רוצה.

לא משנה מה הוא אומר, זה פשוט לא פוגע אצלה בגלל שהיא כבר לא מרגישה נמשכת אליו.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, לעבור שלב 4 (מיקוח) הוא קריטי.

מעבר לשלב זה מאפשר לך להתחיל לתקשר איתה בדרכים מושכות בעיניה (כלומר, אתה מפסיק להתמקח ומתחיל להצחיק אותה ולחייך ולהרגיש טוב להיות שוב סביבך. אתה מתמקד במשיכתה מחדש, במקום לנסות לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת).

כשאתה משנה את הרגשתה, היא באופן טבעי משנה את דעתה ונפתחת בפניך בחזרה.

2. לכבות אותה על ידי הישארות תקועה בצער

לפעמים, בחור ירגיש עצוב, מדוכא ומדוכא וימשיך לחשוב על דברים כמו,'אני כל כך אבוד בלעדיה. אני לא יודע אם אי פעם אוכל להתגבר עליה ולעבור הלאה. אני שונא את חיי בלעדיה. זה לא אותו הדבר. היא שימחה אותי. ”

אז הוא יכול להסתובב ולהביע את צערו לכל מי שיכול להקשיב.

לדוגמא: הוא עשוי לדבר עם חברים משותפים על כמה שהוא עצוב ומדוכא, בתקווה שהם יגידו לאקס שלו והיא תרחם עליו ותיצור איתו קשר, או תיפתח אליו שוב.

הוא עשוי גם לפרסם ציטוטים עצובים ברשתות החברתיות, או תמונות בודדות שלו כדי להודיע ​​לאקס שלו שהוא מתגעגע אליה.

הוא מקווה שהיא תשים לב, תבין שהוא אבוד בלעדיה ואז תחשוב משהו כמו,'זה כל כך מתוק. מעולם לא הבנתי כמה אני מתכוון בשבילו. זה כל כך רומנטי שיש בחור שמתפרק בלעדי. זה כמו להיות בסרט. אני מרגיש כל כך נמשך אליו פתאום. אולי עלי להתקשר אליו ולבדוק אם נוכל להסתדר. אחרי הכל, איזה סוג של בחור יפרסם כאלה עדכונים עצובים ברשתות החברתיות? הוא חייב להיות אמיתי! זה כל מה שחשוב לי. הוא באמת אבוד בלעדיי. זה מה שאני רוצה! אני רוצה בחור נזקק רגשית! אני רוצה בחור שלא יכול להתכנס לאחר פרידה. עכשיו זה חם! '

עם זאת, זה פשוט לא עובד ככה.

במקום זאת, היא מרגישה שהופכת מחוסר הכוח הרגשי שלו, הבשלות הרגשית וחוסר היכולת לעמוד על רגליו בלעדיה.

לאחר מכן היא מסתגרת ממנו עוד יותר (למשל, היא מתיידדת איתו ברשתות החברתיות, מסרבת לדבר עליו עם חברים ובני משפחה, חוסמת את המספר שלו בטלפון שלה) ומתמקדת להמשיך בלעדיו.

לכן, אם אתה רוצה למשוך את האקס שלך מחדש, ודא שאתה לא מכבה אותה על ידי הישארות תקועה בשלבים הקודמים של האבל.

דרג מעלה על ידי קבלת הפרידה וידע שתוכל למשוך אותה מחדש ולקבל אותה בחזרה.

בעיה נוספת שאיש יכול להיתקל בו לאחר פרידה היא ...

3. הוא מנסה להתגבר על הצער בכך שהוא נותן לה מקום למשך שבועות או חודשים ואז מאבד אותה

במקרים מסוימים, בחור עשוי לחשוב לעצמו,'אני לא יכול להתמודד עם הכאב לאבד אותה. לעולם לא אוכל לרפא אם אמשיך לתקשר איתה. לכן, אולי אם אתן לה מקום של כמה שבועות או חודשים, אצליח לעבור את הצער לאבד אותה, ובמקביל לאפשר גם לה להתגעגע אלי. שמעתי שיש נשים שחוזרות אם אתה מסתלק. אולי זה יכול לעבוד איתה. '

לאחר מכן הוא מנתק כל קשר איתה למשך 30 ואפילו 60 יום ומנסה לשכוח אותה.

עם זאת, הוא לא שוכח אותה.

הוא מתגעגע אליה כל הזמן.

ואז, אחרי כמה שבועות או חודשים, הוא חוזר איתה לקשר, רק כדי להיות המום כשהיא אומרת לו שהיא עברה הלאה ונהנית מחיי רווקות, או נמצאת בקשר חדש ומחויב ומאוהבת.

לאחר מכן הוא צונח חזרה לשלבי האבל המוקדמים יותר מכיוון שהוא איבד אותה מחדש.

כל ההמתנה הזו לא השיגה דבר.

הנה העניין ...

כשאישה נפרדת מבחור, זה בדרך כלל בגלל שאיבדה את הקשר עם רגשותיה כלפיו וחושבת שהיא רוצה להמשיך בלעדיו עכשיו.

לכן, אם לאחר מכן הוא נעלם מחייה לפני שהוא מושך אותה מחדש וגורם לה לרצות אותו בחזרה, אין זה סביר שהיא תתגעגע אליו או תרצה אותו בחזרה.

במקום זאת, היא תתמקד בהתגברות עליו על ידי מעבר לחייה.

גם אם בכל זאת אכפת לה ממנו, אם היא לא תשמע ממנו הרבה זמן, אישה בדרך כלל תניח שהוא עבר הלאה, אז היא תאבד עניין לחכות לו.

היא תכוון לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר על ידי שכיבה עם בחור חדש, או כניסה למערכת יחסים חדשה והתאהבות.

זו הסיבה, אם אתה רוצה את האקס שלך בחזרה, אתה לא צריך לבזבז הרבה זמן להתעלם ממנה בזמן שאתה עובד לאט לאט בשלבי האבל.

מה שחשוב להבין הוא שהצער שלך ייעלם מיד כשתחזיר אותה.

זה התרופה האולטימטיבית.

עם זאת, זה יקרה רק אם תתקשר איתה ותעיר מחדש את רגשותיה כלפייך.

רוב הנשים לא חוזרות לבחורים שכבר לא נמשכות אליהן.

תזכור זאת.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, משוך אותה מחדש והעיר מחדש את רגשותיה.

אם אתה לא רוצה לעשות את זה, אז התחל להתגבר עליה ולעבור בלעדיה.

בעיה נוספת שעלול להיתקל בבחור היא ...

4. היא לא מעוניינת לעזור להקל על תחושות ההלם, הכעס או העצב שלו משום שהיא לא נמשכת

לפעמים, בחור יפנה לאקס שלו לקבלת תמיכה רגשית למרות שהם נפרדים.

לדוגמא: הוא עשוי להתקשר אליה בטלפון ולבכות אליה עד כמה הוא מרגיש עצוב, אבוד ומדוכדך מאז שנפרדו.

לחלופין, הוא עשוי לדבר על איך שהוא נקלע לצרות בעבודה כי הוא לא הצליח להתמקד.

היא בראש שלו כל הזמן והוא רק רוצה אותה בחזרה.

עם זאת, מה שבחור כזה בדרך כלל לא מבין הוא שהתנהגותו הנזקקת והחלשה רגשית רק מוסיפה לסיבותיה להישאר מפורקת.

אישה לא רוצה להיות מטפל או יועץ של בחור ולעזור לו להתמודד עם אתגרים בחייו.

אם הם חברים, אז בסדר, היא תעשה את זה.

עם זאת, כשמדובר בקשר מיני ורומנטי, אישה רוצה להיות ילדה של גבר, ולא היועצת שלו.

היא רוצה שהוא יהיה חזק מספיק מבחינה רגשית כדי לטפל בבעיות שלו בכוחות עצמו, בלי שהיא תצטרך להחזיק את ידו ולהגיד לו שוב ושוב שהכל הולך להיות בסדר.

לכן, כשבחור פונה לאקסית שלו בבקשת עזרה בהקלת תחושות ההלם, הכעס או העצב אחרי שהם נפרדו, זה גורם לה להרגיש שהוא זקוק לה כדי שתוכל לתפקד ולהרגיש טוב עם עצמו.

הוא לא האיש שלו וצריך שהיא תתמוך בו כמו שאמא תתמוך בבן, או שאחות גדולה תתמוך באח קטן.

כתוצאה מכך, היא מרחיקה אותו ומשאירה אותו מרגיש שאבד עוד יותר, מבולבל וכועס ממה שהוא תופס כטיפול קר, חסר אהבה ואף אנוכי כלפיו.

בעיה נוספת שגבר עלול להיתקל בה היא ...

5. לוותר כאשר המאמצים הראשוניים שלו להחזיר אותה לא עבדו

במקרים רבים, המאמצים הראשוניים של הבחור להחזיר את האקס שלו לא עובדים, מכיוון שהוא נשאר במצב של פאניקה, הכחשה, מיקוח, כעס או ייאוש.

בזמן שהוא מרגיש ככה, הוא בהכרח הולך לומר ולעשות את הדברים הלא נכונים (כלומר להיות נזקק, לומר דברים חסרי ביטחון), מה שלא יגרום לאשתו לשעבר לחוש מוטיבציה לרצות להיות בקשר איתו.

הנה העניין ...

המפתח להחזרת האקס שלך הוא לוודא שכשתתקשר איתה מעתה, תציג כמה מהתנהגויות ותכונות שבאופן טבעי ימשוך אותה אליך שוב (למשל ביטחון, כוח רגשי, גבריות רגשית, כריזמה).

ככל שתהיי מושכת רגשית יותר עבורה, כך היא תוכל להתנגד לרעיון לתת לך הזדמנות נוספת.

פתאום, אינטראקציה איתך תרגיש לה טוב שוב.

לאחר מכן היא מפילה את ההגנות שלה ותוכל להחזיר אותה.

מצד שני, אם תמשיך לנסות להחזיר אותה בזמן שאתה תקוע בשלבי הלם, כעס, מיקוח או דיכאון, כנראה שתמשיך לכבות אותה.

כתוצאה מכך, לחזור שוב להיות קשה הרבה יותר.

לכן, אם ברצונך להקל על העניינים, התמקד בהצלחה לעבור את השלבים.

יש בחורים שיכולים לעשות את זה תוך שעות, חלקם בתוך ימים ואחרים בתוך שבוע-שבועיים.

כמה זמן תיקח?

האם אתה רוצה לזרז את התהליך?

אם כן, המשך ללמוד כבר עכשיו.

אתה כמעט שם.