7 דרכים לעורר אישה

דרכים לעורר אישה

לעורר אישה זה קל.

המשיכה של אישה לגבר מבוססת על כך שהוא מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שבאופן טבעי מושכות ומעוררות נשים.

אם אתה מציג את התכונות וההתנהגויות האלה, האישה מתעוררת.

מגורה ומוכנה לנשיקה

לא משנה אם האישה בת 18, 28, 38 או 48 - ישנן תכונות אישיות והתנהגויות גברים מסוימות שיעוררו אותה.

דרכים לעורר אישהאז הנה 7 דרכים לעורר אישה בין אם אתה ניגש לאישה בפעם הראשונה, בדייט איתה או בזוגיות או נישואים ארוכי טווח ...

1. יש אווירה גברית

אחת הדרכים הקלות ביותר לעורר אישה היא לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לאווירה הגברית שלך ולהתנהגות שלה.

אם בחור ניגש לאישה בפעם הראשונה, יהיה לו אווירה גברית יותר אם הוא יכול להיות בטוח, רגוע ונוכח ברגע זה.

בדיוק כמו שאנחנו הגברים נמשכים באופן טבעי לדברים הנשיים על נשים (למשל, ציצים, תווי פנים נשיים, ירכיים, קול גבוה יותר, התנהגות ילדותית או נשית או שפת גוף וכו '), נשים באופן טבעי נמשכות לדברים הגבריים עלינו.

לכן, כאשר אתה מתקשר עם אישה ויש לך אווירה גברית, זה גורם לה להרגיש נמשכת ומתעוררת על ידיך באופן טבעי, כל עוד אתה נותן לה לחוות את מלוא האווירה הגברית שלך, ולא גרסה מדוכאת שלה.

לדוגמא: בחורים רבים דוחקים את האווירה הגברית שלהם כדי להיות יותר ניטרליים וידידותיים סביב אישה וישנם חבר'ה המדחיקים את האווירה הגברית שלהם עד כדי כך שהם בסופו של דבר נראים.

לאחר מכן הם תוהים מדוע חבר'ה הומוסקסואליים מסתכלים עליהם ובעוד נשים גבריות מאוד נותנות להם מבטים מפלרטטים. הבחור מדכא את הגבריות שלו עד כדי כך שהוא באופן טבעי הופך לאטרקטיבי עבור בחורים הומואים (שחושבים שיש סיכוי לפתות אותו) ונשים גבריות לא מושכות שרוצות בחור נשי יותר שהן יכולות לשלוט בו.

אם ברצונך לעורר אישה נשית (רוב הנשים), עליך להיתפס כגברי וזה תקף בין אם אתה ניגש לאישה בפעם הראשונה, אתה בדייט או בקשר ארוך או נישואים איתה.

האווירה הגברית שלך היא הדרך הקלה ביותר לגרום לאישה להרגיש נמשכת ומעוררת על ידך, אז אתה צריך לשמור על זה לפחות הדבר ברירת המחדל שאתה עושה כדי להיות מושך לנשים.

2. גע בה בנוכחות

כדי שגבר יהיה נוכח, הוא לא יכול להיות 'בראשו' ולדאוג לדברים.

הוא צריך להיות שם ברגע ולחוות את זה בלי לחקור את עצמו או לדאוג לדברים.

כאשר הוא יכול לעשות זאת ופשוט להיות נוכח בגופו ולא בראשו, הוא יציג בצורה מושכת לנשים.

נוכחות היא דרך להדגים לאישה שאתה בחור בטוח. זו אחת התכונות שבאופן טבעי מושכת נשים לא משנה איפה אתה נמצא בעולם.

לגעת באישה עם נוכחות פירושה שלא כולך בראש שלך ודואג אם היא אוהבת אותך או לא. אתה לא מבזבז זמן לחשוב יותר מדי על הכל ולדאוג למה שהיא אומרת או עושה בתגובה לך.

אתה פשוט שם בגופך ואתה נוכח ובטוח ברגע, מה שמעורר אישה להיות בסביבה.

לגעת בה בנוכחות

כאשר גבר נוכח נגע בו באישה זה מעורר מאוד, לעומת בחור שנוגע בה כשהוא מודאג, עצבני או חרד להידחות (כלומר כאשר נפגש עם נשים חדשות) או נדחה על ידה (כלומר כאשר הוא נמצא מערכת יחסים ומנסה ליזום יחסי מין).

כשגבר נוגע באישה עם נוכחות זה גורם לאישה להרגיש עוררת כי צריך ביטחון כדי להיות מסוגל לתקשר איתה בצורה כזו.

3. תהיה מקסים

להיות מקסים פירושו בעצם שאתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך, ובמקביל להיות נחמד אליה באותו זמן.

זה שונה בהרבה מלהיות בחור נחמד כשאתה פוגש נשים, או להיות חבר או בעל טוב לאישה שלך בזמן מערכת יחסים.

התנהגות מקסימה מעוררת נשים מכיוון שהן לא רק מרגישות נמשכות אליך, אלא הן מרגישות כאילו אתה מכבד אותן ולא רק מסתכל עליהן בצורה מינית.

אתה רואה אותה כמיוחדת והיא מתכוונת לך משהו. החשוב מכל, היא רואה בך מיוחדת ואתה מתכוון אליה משהו כי אתה גורם לה להרגיש נמשך אליך, כמו גם להיות נחמד אליה.

להיות נחמד עם אישה בפני עצמה זה לא מספיק כדי לגרום לה להרגיש מעוררת. אתה צריך לגרום לאישה להרגיש נמשכת קודם וכל דבר נחמד שאתה עושה נוסף על כך מוערך ונראה כמקסים, חביב וחביב.

4. צחצחו בקצרה את לחי, סנטר או אף בצד פניה כשאת לוחשת משהו באוזנה

לחש באוזנה

זו דרך מאוד קלה ופשוטה לגרום לאישה להרגיש מגורה.

אם בחור מדבר עם אישה בפעם הראשונה, הוא יכול לומר,'היי בוא לפה…'ונטה לתוכה כדי ללחוש משהו באוזנה.

כשהוא מתחיל ללחוש משהו כמו,'היי ... רק רציתי ללחוש לך משהו באוזן ... אני מדבר איתך במשך 2-3 דקות ואף לא הצעת לקנות לי משקה ... איפה הנימוסים שלך?'הוא יבריש לזמן קצר את צד פניו (או את סנטרו / לחיו / אףו) לצד פניה בצורה רכה וחושנית.

לאחר מכן היא תחייך וככל הנראה תתחיל לצחוק וגם הבחור.

היא תרגיש עוררת על ידי הלחישה והמגע הפיזי של פניהן המתנשאות זו בזו, אבל היא גם הולכת להרגיש נמשכת אליו כי הוא היה מצחיק והיו לו הכדורים לומר לה משהו כזה.

אם גבר נמצא במערכת יחסים או נישואים עם אישה ומנסה לעורר אותה לקיים יחסי מין, הוא יכול לחכות לרגע בו הם צוחקים ומחייכים יחד על הספה.

ואז הוא יכול לשים את זרועו סביבה או פשוט להישען ולהגיד,'בוא הנה ... אני רוצה לומר לך משהו ... אני חייב ללחוש את זה'ואז להישען פנימה, להבריש את פניו בפנים שלה ולהגיד,'את יפה.'

אחרי זה, הוא לא צריך לצפות ממנה למעט חוץ מחיוך וקצת צחוק. הוא צריך לסגת לאחור, לחייך ולהביט בה בעיניים ואז ואז להסיט את מבטו.

הוא צריך פשוט להירגע ולתת לה לחוות את העוררות ואז להמשיך בכל מה שעשו, מבלי לצפות שהיא פתאום רוצה לקיים יחסי מין.

היא תשב שם בתחושה נמשכת ומגורה מעט ויהיה לה סיכוי רב יותר לקיים יחסי מין באותו יום או בלילה.

5. תן לה להרגיש סקסית בעיניך

רוב הנשים חסרות ביטחון לגבי המראה הגופני שלהן למרות שהן מתנהגות כאילו הן בטוחות בכך.

נשים חסרות ביטחון במראה שלהן

על פי מחקר שערכה חברת Dove Cosmetics, 96% מהנשים לא חושבות שהן יפות.

לכן, חשוב תמיד לגרום לאישה להרגיש סקסית בעיניך. אם לא, אז יופיעו כל מיני בעיות מיותרות.

כשפונים לאישה בפעם הראשונה: אם בחור לא גורם לאישה להרגיש סקסית בעיניו, היא תהיה חסרת ביטחון לגבי מה שהוא באמת חושב עליה. כדי לוודא שהוא באמת אוהב אותה ומוצא אותה סקסית, היא תשחק קשה להשיג אותה ותגרום לו לעבוד על תשומת לבה. עם זאת, ככל שהוא עושה את זה יותר, כך הוא נראה מיואש יותר והיא פחות נמשכת.

לכן, כדי לחתוך את כל השטויות ומשחקי המוח הלא בטוחים, בחור צריך קודם כל לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו וכשיש להם רגע טוב ביחד (למשל צוחקים, מחייכים), הוא צריך להיות ישיר ולהגיד,'אתה סקסי, אני אוהב אותך.'

בזוגיות או נישואים ארוכי טווח: אישה תימנע לעיתים קרובות מחיבה או מין אם היא לא מרגישה סקסית ורצויה בעיני החבר או בעלה.

תן לה להרגיש סקסית בעיניך

אז גבר צריך לגרום לחברתו או לאשתו להרגיש שהיא האישה הכי סקסית על פני כדור הארץ בעיניו. כאשר היא מרגישה סקסית ומושכת בעיניו, היא תרגיש נוח יותר להיות חיבה ואינטימית מבלי שתצטרך להילחץ ולדאוג איך היא נראית.

כוון תמיד לגרום לאישה שלך להרגיש כאילו היא האישה הכי סקסית עלי אדמות. אין שום דבר רע בלהגיד שנשים אחרות יפות או יפות, אבל לעולם אל תגיד שהן יפות יותר או יותר סקסיות ממנה.

לגרום לה להרגיש סקסית, מוערכת ומבחינים בה היא דבר חשוב כדי לשמור על מערכת יחסים בימינו. לאישה קל מאוד להשתמש באפליקציית היכרויות כמו טינדר או ליצור פרופיל היכרויות מקוון ולחפש בחור חדש אם הבחור הנוכחי שלה לא גורם לה להרגיש שמבחינים בה, סקסית ומוערכת.

בניגוד לנשים בעבר שהיו צריכות להיצמד לגבר לכל החיים כי הן לא יכלו להרוויח את הכסף שלהן וזה היה מביש להתגרש, הנשים של היום יכולות לבוא וללכת כרצונן. כדי לשמור על קשר משותף בעולם של היום, עליכם לוודא שאתם דואגים למערכת היחסים שלכם ולא לוקחים את האישה שלכם כמובנת מאליה.

6. חייכו והחזקו קשר עין עם אווירה מינית

במקום להסתכל רק על אישה עם חיוך חביב ונחמד כשאתה פוגש אותה או מסתכל על חברה או אשתך בצורה ידידותית ושמחה, עליך להוסיף את האלמנט המיני.

אֵיך?

הסתכל עליה כאילו היא סקסית בעיניך ושומרת על התחושה הזו בנפשך ובגופך, בזמן שאתה שומר איתה על קשר עין ומחייך.

אם אתה מסתכל על אישה וחושב שהיא סקסית, זה יעבור בשפת הגוף שלך ואת האווירה. זה יעבור נכון והיא תקבל את זה. היא תבין מה פירוש החיוך שלך.

אם אתה פוגש אישה בפעם הראשונה, זה יגרום לה להרגיש קצת ביישנית וילדותית בתגובה לגבריות הישירה שלך והיא ככל הנראה תחייך ותשאל,'ווהאאת?'

אתה לא צריך לענות על שאלתה. היא יודעת מה קורה. פשוט לקרוץ לה, להסיט את מבטיך ולחייך.

אם אתה בזוגיות או בנישואין, היא תהיה רגילה לשפת הגוף שלך והיא תדע מה זה אומר. תן לה להרגיש את העוררות שמגיעה עם חיוך מסוג זה ואל תצפה ממנו לשום דבר אחר.
היא תרגיש נמשכת ומתעוררת על ידך כתוצאה והעובדה שאתה לא מנסה לקיים יחסי מין בשלב זה תיצור מתח מיני בינך לבינה.

כידוע, מתח מיני משתחרר באמצעות נשיקות ומין. לכן, ככל שתצבור יותר מתח מיני בינך לבין אישה, כך יהיה לה יותר רצון לשחרר אותו בנשיקות ובמין.

7. גילו ביטחון אמיתי

בין אם אישה מסתכלת על בחור שמעבר לחדר ובין אם היא מתקשרת איתו באופן אישי בדייט בו נמצאים במערכת יחסים, היא יכולה להרגיש מופעלת אם היא רואה שהוא אדם בטוח בעצמו ונקי מחוסר ביטחון.

אֵמוּן (שֵׁם עֶצֶם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או ביכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.
חוסר ביטחון (שֵׁם עֶצֶם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.

אדם בטוח בעצמו לא צריך לעשות מעשה של ביטחון. יש לו אמונה מוחלטת בעצמו וביכולות שלו ואינו צריך להסתתר מאחורי חוסר ביטחון.

נשים מופעלות באופן אינסטינקטיבי מכיוון שאנחנו חיים בעולם מאתגר ולא תמיד קל לשרוד, לשגשג ולשגשג.

בזמן שאנחנו הגברים מרגישים עוררים מהמראה הבריא והצעיר של האישה, נשים מרגישות שמתעוררות מכוחנו הרגשי.

הצגת העוצמה הרגשית שבביטחון עצמי חלה בין אם אתה מנסה לעורר אישה שפגשת זה עתה, נמצא איתו עם פגישה או עמוק בקשר איתה.
האיכויות הפנימיות שלך הן שמדליקות אותה הכי הרבה עכשיו ובטווח הארוך.

בימים אלה, הרבה חבר'ה מבזבזים אחוז גדול מחייהם בשאיבת ברזל בחדר הכושר בתקווה שאם הם רק יצטברו מספיק שרירים, הם יהיו כל כך מושכים פיזית לנשים שנשים יתקרבו אליהן, יפתו אותן לקיים יחסי מין ואז להישאר נמשך בזוגיות.

ככה זה לא עובד.

כן, שרירים וגוף טוב יכולים להיות מושכים לנשים, אך אנו הגברים יכולים למשוך ולעורר נשים בפחות מאמץ פשוט על ידי הצגת תכונות האישיות והתנהגויות שמושכות באופן טבעי לנשים.

אין שום דבר רע בלהישאר בכושר אם אתה רוצה לעשות את זה, אבל אל תטעו לחשוב ששיפור המראה הגופני שלך יפתור את כל הבעיות שלך עם נשים או עם האישה שכבר קיבלת.

רוב הנשים מרגישות הרבה יותר משיכה ועוררות על סמך האישיות וההתנהגות של הבחור גורמים לה להרגיש, ולא אם יש לו שריר זרוע גדול או בטן גוון.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי לעורר אישה חדשה שפגשתם, או את האישה שאיתכם שנים ...