אמת מפתיעה לגבי מה שמושך נשים באמת

מה שבאמת מושך נשים לגברים

במאמר זה אני הולך לחלוק איתכם אמת מפתיעה לגבי מהבֶּאֱמֶתמושך נשים לגברים.

זה מושג קשה לעקוף את הראש (ולקבל) בתחילה, אך ברגע שתפתח את דעתך אליו, תתחיל לראות את זה בכל מקום סביבך והכל יתחיל להיות הגיוני.

זה הרעיון של מה שבאמת מושך נשים לגברים. רוב הגברים טועים לחשוב שנשים מרגישות נמשכות לגברים בגלל אותן סיבות שגברים מרגישים נמשכים לנשים, אבל זה לא נכון.

כמעט כל הגברים נמשכים בעיקר לנשים יפות שיש להן אישיות מתוקה, ידידותית ונגישה. לכן, רוב הגברים מניחים שנשים חייבות להימשך לגברים שנראים ממש נאים ובעלי אישיות מתוקה, ידידותית ונגישה.

פעם חשבתי את אותו הדבר.

ניסיתי כמיטב יכולתי להראות טוב ככל יכולתי, קניתי את הבגדים הטובים ביותר וניסיתי להיות נחמד ככל שיכולתי לנשים. הייתי מנומס, ידידותי, נגיש, קליל, עדין ופשוט מנסה להראות לנשים שאני בחור טוב, אני אמין ושאני יהיה חומר חבר טוב.עם זאת, נשים עדיין לא אהבו אותי.

לכן, הנחתי (כמו שכמעט כל החבר'ה עושים) שהסיבה לכך שנשים לא מעוניינות בי נובעת מהעובדה שאני לא בחור גבוה ונאה. זה היה תירוץ נחמד, אבל עמוק בפנים ידעתי שזה כנראה לא נכון כי כל הזמן ראיתי בחורים אחרים (שכן) לֹא נראה טוב) מסתובב מאושר ומרוצה עם החברה או האישה היפה שלהם.

חשבתי לעצמי,'חייב להיות כאן משהו אחר ... אני חייב להחמיץ משהו ...'אבל לא היה לי מושג מהו אותו 'משהו'. למזלי, לא ויתרתי ובמקום זאת דחפתי למצוא את התשובה. כשמצאתי את התשובה גיליתי אמת מפתיעה לגבי מה שמושך באמת נשים שרוב הבחורים עדיין לא מודעים לה עד היום. רוב הבחורים אפילו לא רוצים לשקול שזה אפשרי, אבל זו האמת.

זה למעשה איך משיכה עובדת על נשים ...

האמת המפתיעה

נשים נמשכות בעיקר לדברים על גברים שלא ניתן לראותם.

במילים אחרות, נשים נמשכות בעיקר לדברים שאינם חזותיים, שאינם נראים בעין בלתי מזוינת. אצל גברים ההפך הוא הנכון.

גברים נמשכים בעיקר לדברים על נשים שניתן לראות.

דרך נוספת להסביר זאת היא שנשים נמשכות בעיקר לתכונות האישיות של הגבר ולאיך שזה גורם לה להרגיש. ואילו, גברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של האישה ולאיך שזה גורם לו להרגיש. זו הסיבה שגברים צופים בפורנו ומאוננים במה שהם רואים מבחינה ויזואלית, בעוד שנשים עוצמות עיניים ומדמיינות לקיים יחסי מין עם גברים בעלי תכונות האישיות (למשל ביטחון) שמושכות אותה.

האם זה אומר שמראה של גבר לא משנה?

ברור שלא.

דמיין אדם חסר בית מסריח עם 5 שיניים חסרות ובגדים מצחיקים. לא משנה אם תהיה לו אישיות נהדרת; רוב הנשים לא ירצו שום קשר אליו.

מבטים, כסף, תהילה, גובה, שרירים וגיל יכולים למשוך או לכבות אישה. זה נכון. עם זאת, דברים אלה אינם חשובים כמעט כמו אישיותו גורמת לאישה להרגיש. כלומר, כמובן, כל עוד הבחור הוא בחור 'רגיל' למדי. מה נורמלי? כמעט כל בחור על פני כדור הארץ. מה לא 'נורמלי'? אדם משוגע, הומלס וכו '.

כמעט בכל המקרים, אם אישיותו של גבר נורמלי תגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו וגורמת לה להרגיש את סוגי הרגשות שהיא רוצה להרגיש עם בחור, היא תתעלם מהעובדה שהוא לא בגובה של 6 ″ 5 ס'מ, לא ' לא נראה כמו דוגמן גברי, אין לו עבודה מדהימה ומשתלמת גבוה או לא נוהג ברכב יקר.

היא תרגיש נמשכת אליו מסיבות אחרות ואז היא תתאהב במי שהוא כבחור / גבר. זו הסיבה שאתה (וכל בחור אחר) ראית בחורים לא נראים יפה, גבוהים או עשירים עם נשים יפות. הנשים נמשכות לאותם בחורים מסיבות אחרות מלבד הדברים השטחיים, כמו גובה, מראה, כסף, תהילה ושרירים.

לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך

כפי שמתברר, לגרום לנשים להרגיש באופן טבעי נמשך לאישיות שלך ומי שאתה כגבר הוא אחד הדברים הקלים ביותר שאתה יכול לעשות בחיים.

כאשר בחור מתחיל לראשונה במסעו להשיג תוצאות טובות יותר עם נשים ומוצא את אתר האדם המודרני, הוא מגיע לעתים קרובות במחשבה שיהיה קשה מאוד למשוך נשים יפות, מכיוון שהוא לא הצליח לעשות זאת טוב מאוד בחייו עד כה.

עם זאת, כשהוא מתחיל להשתמש בטכניקות המשיכה המוכחות שאנו מלמדים כאן ב'האדם המודרני ', הוא מבין כמה זה באמת קל. ואז הוא מתחיל להבין שרוב החבר'ה סביבו אפילו לא יודעים איך למשוך נשים באופן פעיל ופשוט מקווים 'להיות בר מזל'. כשאתה מתחיל למשוך נשים באופן טבעי עם האישיות שלך (ודברים אחרים שאנחנו מלמדים רק בתוכניות שלנו), אתה מבין שזו יכולת שהייתה לך לאורך כל הדרך.

פשוט לא הראו לך כיצד להשתמש ביכולת הטבעית שלך כדי למשוך נשים.

אם תרצה ללמוד במהירות כיצד למשוך באופן טבעי נשים עם האישיות שלך (ודברים אחרים שמתגלים רק בתוכניות שלנו), אני ממליץ לך לקרוא את הספר שלי, http: // store. זה מגיע עם אחריות להחזר כספי של 30 יום ואני מברך אותך לנסות את זה. אתה תאהב את מה שאתה עומד ללמוד בספר זה.

כשאתה יודע איך למשוך נשים ולגרום לנשים להרגיש מה 95 מתוך 100 בחורים לא יכולים לגרום לה להרגיש, אז אתה הבחור שיש לו בחירה עם נשים. אתה הבחור בסיטואציה קבוצתית שמכבדים אותו. נשים שמות לב אליך, צוחקות מהבדיחות שלך ומנסות להמשיך איתך כל שיחה כדי לקוות שתאהב אותן יותר. אתה הבחור ששולט. אתה הבחור שיודע את הסודות של משיכת נשים באופן טבעי.

בחורים אחרים שמסתכלים עליך באינטראקציה עם נשים לא יידעו מה אתה עושה. גם נשים לא יידעו ופשוט ירגישו נמשכות אליך ונהנות מאינטראקציה איתך. חבר'ה שמסתכלים על עצמם יתהו מדוע נשים כל כך אוהבות אותך, אבל הן לא יוכלו לשים את האצבע עליה. זה פשוט לא יהיה הגיוני בעיניהם מכיוון שרוב החבר'ה עוברים את חייהם אף פעם לא ממש מבינים נשים ורק מקווים שהם יכולים איכשהו להיות בר מזל, במקום לקבל דחייה, לרמות, לזרוק או להתגרש.

רוב החבר'ה לא יודעים שהם יכולים לקבל שליטה מלאה על כמה משיכה אישה חשה כלפיהם כשהם פוגשים אותה לראשונה וכשהם הרבה שנים בקשר. הם לא יודעים שיש להם את היכולת הטבעית לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליהם באופן מיידי ואז לבנות על כך במהלך 1-5 דקות של אינטראקציה עד למצב שהיא מרגישה משיכה עזה ומרגישה שהיא פשוט צריכה להיות איתו .

כעת יש לך הזדמנות לקבל כוח מסוג זה ושליטה בחיי הדייטים והיחסים שלך עם נשים. אתה יכול להיות הבחור שנשים באמת רוצות להיות איתו. אם לא הצלחת למשוך נשים יפות מתי שאתה רוצה עד כה בחייך, זה לא אומר שאתה לא יכול להתחיל לעשות את זה עכשיו. זה משהו שכל בחור יכול ללמוד, אבל רוב החבר'ה עדיין לא יודעים עליו אפילו.

יש לך הזדמנות עכשיו להקדים את החבילה, להשיג יתרון על בחורים ולהתחיל ליהנות מהבחירה שלך עם נשים על ידי משיכת נשים באופן טבעי ולגרום לנשים להרגיש משיכה עזה עבורך כשאתה מתקשר איתן.