זכר אלפא לעומת בטא זכר: מה ההבדל?

זכר אלפא V בטא זכר

להיות זכר אלפא זה די פשוט.

אתה בעצם צריך להאמין בעצמך וללכת אחרי מה שאתה רוצה בחיים ועם נשים.

כאשר החיים נעשים קשים או שאתה נתקל בסיטואציה מאתגרת, אתה ייחשב לזכר אלפא אם תישאר חזק ותמשיך לדחוף קדימה לניצחון או לפיתרון אלטרנטיבי שמביא אותך למקום שאתה מרוצה ממנו.

במקום לנסות לנשק את התחת של כולם בתקווה לגרום להם לחבב אותך, כזכר אלפא אתה פשוט יודע שאתה מספיק טוב, מספיק מגניב וראוי מספיק לכל מה שאתה רוצה. אם אתה צריך ללמוד, לשפר או להסתגל בכל מקרה, אתה עושה את זה, אבל בסופו של יום, אתה מגיע למקום שאתה רוצה להיות כך או אחרת.

זכר אלפא, זכר בטא ואומגה זכר

להלן מספר דוגמאות כלליות להבדלים בין שלושה סוגים של גברים אנושיים ...

1. זכר אלפא

זכר אלפא עם נשיםרמה גבוהה מאוד של ביטחון חברתי וביטחון עצמי.

נחוש, לא מונע מפחד, לוקח את ההובלה בנוחות.

נוקט בגישה גברית לנשים, שגורמת להן להרגיש נשיות וילדותיות בתגובה. נשים מכבדות אותו ונשארות נמשכות אליו.

2. גרוע בטא

בטא גרועה

רמות קלות של ביטחון חברתי וביטחון עצמי.

רמות קלות של חוסר ביטחון, עצבנות ופחד במצבים חברתיים. עוקב אחרי ההנהגה של זכר האלפא כי הוא מפחד מדי או חסר את הביטחון והאמונה בעצמו כדי להיות הזכר המוביל.

בדרך כלל מפסיד להתחבר לנשים או להשיג חברה כשגבר אלפא נמצא בסביבה כי הוא גורם לאישה להרגיש פחות נמשכת והוא יוצא מהדרך כשגבר האלפא הולך אחרי מה שהוא רוצה.

נוקט גישה נייטרלית כלפי נשים, מה שגורם להן להרגיש יותר חברות. נשים אולי מכבדות אותו, אך הן אינן מסוגלות להישאר אליו מינית לאורך זמן מכיוון שהדינמיקה הגברית / נשית חסרה בשל גישתו הנייטרלית.

כדי לשמור על הניצוץ המיני בחיים במערכת יחסים בין גבר לאישה, על הגבר לנקוט בגישה גברית, אשר בתורו מאפשרת לאישה להרגיש סביבו נשית, ילדותית ורגשית.

3. זכר אומגה

זכר אומגה עם נשים

רמות נמוכות עד נמוכות מאוד של ביטחון עצמי וביטחון עצמי.

רמות גבוהות של חוסר ביטחון, עצבנות ופחד במצבים חברתיים. עוקב אחר ההובלה של זכר האלפא וזכר הבטא מכיוון שהוא מפחד מדי וחסר את הביטחון והאמונה בעצמו כדי להיות הזכר המוביל או אפילו השני בפיקוד.

נוטה להשתמש בגישה של 'בחור נחמד תמים' עם נשים ומקווה לחבב מספיק כדי לקבל הזדמנות עם אישה. נשים לא מכבדות אותו ולא מרגישות נמשכות אליו.

כמובן, אין שום דבר רע בלהיות בחור טוב לנשים, אך הגישה הגברית אומגה של להיות בחור נחמד מנשק התחת פשוט לא עובדת עם נשים. הנה למה…

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמדים לאישה, אבל נחמדות היא לא זו שמדליקה אותה.

להיות זכר אלפא לאישה לא אומר שאתה צריך להיות ילד רע, מטומטם או מטומטם שמתייחס אליה בצורה רעה. מה שאנחנו מלמדים כאן ב'האדם המודרני 'הוא איך להיות בחור טוב אלפא זכר, שמשמעותו בעצם שאתה בחור טוב שיש לו כדורים.

דרגה והיררכיה

בעיקרו של דבר, זכר אלפא הוא המנהיג או הגבר הדומיננטי ביותר (נפשית או פיזית) במצב.

זכר בטא הוא הזכר שמתחתיו (או השני בפיקוד) וזכר אומגה הוא הזכר הנמוך ביותר. מכיוון שנשים נמשכות יותר לזכרי אלפא מכל סוג אחר של בחורים, אם אינך זכר אלפא אז אתה פחות מושך לנשים ממה שאתה יכול להיות.

דבר אחד שאני רוצה לציין מיד הוא שלהיות זכר אלפא זה לא להיות ילד רע.

הרבה בחורים נמנעים מלהביע את זכר האלפא הפנימי שלהם מכיוון שהם מבולבלים לגבי ההבדל בין בחור טוב אלפא זכר לילד רע, בהנחה ש'להיות אלפא 'פירושו להיות מרושע, אנוכי או רע לאחרים.

אז, כדי לעזור לנקות את הבלבול הזה, בואו נסתכל על ההבדל בין ילד רע לבין בחור טוב אלפא זכר ...

1. בחור טוב אלפא זכר

בטוח, מאוזן נפשית ורגשית וחזק, מסוגל להוביל מצבים בעת הצורך, אסרטיבי וגברי בחשיבתו, בהתנהגותו ובאופן בו הוא נוקט בפעולה.

אכפתי, אוהב, רחום, כריזמטי, מתחשב וידידותי. אוהב אנשים עם לב פתוח, לקבל אותם בעבור מי שהם ומקווים שהם מרגישים מאושרים בדיוק כמו שהוא עושה עם החיים.

2. ילד אלפא זכר רע

אגרסיבי, אנוכי, לרוב לא מאוזן רגשית, ערמומי. מעדיף לראות אנשים נפגעים (רגשית, נפשית, פיזית). יכול להיות אוהב, אבל רק אם זה מתאים לו.

אין ספק שתיתקל בחיים רבים של גברים אלפא של בחורים טובים וגברים של אלפא של ילד רע.

כפי שידוע לך מאותם חוויות, הזכרים האלפאיים הטובים הם בדרך כלל כאלה שיש להם כבוד של רוב האנשים בקבוצה, יש להם מבחר נשים, יש להם המון חברים ובדרך כלל מצליחים בחיים.

גברים אלפא של ילד רע יכולים להראות כבוד מצד אחרים (מתוך פחד), אך בדרך כלל הם לא הכי אהובים או מצליחים בחיים. הן מסוגלות למשוך נשים לוהטות בגלל היותן בטוחות וגבריות, אך אם זמין גבר אלפא טוב, אישה תלך אליו במקום 9 פעמים מתוך 10.

גברים אלפא בטלוויזיה ובסרטים

גברים אלפא לעתים קרובות מוצגים כילדים רעים בסרטים כי זה עושה כיף לקהל לראות את הדמות של הבחור הטוב בסופו של דבר מכה אותו בסופו של דבר. הבחור הטוב יציל את היום, יציל את העולם או יציל את הילדה ואז הם יחיו באושר.

לעיתים קרובות, הבחור העצבני, הביישן והמביך יהפוך בסופו של דבר לזכר אלפא בסוף הסרט, מה שירשים את האישה וימשוך אותה אליו.

ובכל זאת, הנה הדבר ...

בחיים האמיתיים, לעתים רחוקות תקבל הזדמנות להציל את העולם כדי להרשים ילדה. למרבה המזל, משיכת נשים אליך על ידי הצגת כמה תכונות של גברים אלפא היא הרבה יותר קלה ממה שאתה יכול לדמיין.

אתה לא צריך להציל את העולם, להציל את היום או להציל אותה מילד רע. כל מה שאתה צריך לעשות להציג כמה תכונות אישיות אטרקטיביות והתנהגויות (להיות זכר אלפא זה רק אחד מאלה) והיא תרגיש נמשכת אליך.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להיות זכר האלפא שלה ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, ישנן דרכים רבות ושונות בהן תוכלו לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליכם.

כדי למשוך נשים יפות, אינך צריך להפוך לזכר האלפא מספר אחת בעולם שיכול להכות את כל החבר'ה האחרים או לשלוט בעולם.

במקום זאת, אתה פשוט צריך להציג כמה תכונות אישיות והתנהגויות מושכות (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, הומור, אווירה גברית וכו ') ואז להנחות את האישה משיחה לנשיקה, מין ולזוגיות.

לכן, אל תלך לבזבז את חייך על ידי מחשבה שלעולם לא תהיה טוב מספיק עבור נשים מכיוון שאתה לא זכר האלפא הגדול והחזק ביותר בעולם.

להיות אלפא זה הרבה יותר פשוט וקל לביצוע ממה שרוב הבחורים מבינים. כל עוד אתה מציג כמה תכונות אלפא, נשים ירגישו נמשכות אליך. כמובן שככל שתציגו יותר תכונות של גברי אלפא, כך תהיו מושכים יותר באופן טבעי לנשים, אבל האמת היא שלרוב הנשים הרבה יותר קל למשוך ולהרים ממה שבחורים מבינים.

נשים רבות עושות מעשה שקשה להשיג אותן, אך כאשר הן פוגשות בחור שגורם להן להרגיש נמשכות ואז יש לה את הכדורים להניע את האינטראקציה קדימה, הן בדרך כלל פשוט הולכות יחד עם זה.

זכרים אלפא בממלכת החיות

בממלכת החי, זכר האלפא הוא 'הכלב העליון' (או החתול) ומנהיג החפיסה.

הוא זה שמזדווג עם רוב הנקבות ב'חפיסתו ', כך שהגנים החזקים שלו יועברו הלאה, ובכך יסייעו להבטיח את הישרדות המין על ידי החזקתו.

בעולם האנושי, לזכר אלפא יש גם בחירה של 'בני זוג' מכיוון שנשים נמשכות אינסטינקטיבית לגבר בעל תכונות המסמנות אותו כ'שורד טוב יותר '.

למרות שיש לנו עכשיו סופרמרקטים, משטרה, בתי חולים וממשלות, נשים עדיין שולטות על פי האינסטינקטים הראשוניים שלהן למצוא בחור שיהיה מסוגל יותר לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

זכר אלפא אינו מובטח לשרוד, לשגשג ולשגשג, אך האינסטינקטים של האישה יגרמו לה להרגיש נמשכת אליו יותר מאשר לזכר בטא או אומגה. אם אישה פוגשת זכר אומגה שיש לו הרבה כסף והוא יכול בבירור לשרוד היטב כלכלית, זה לא ימנע מהאינסטינקטים שלה לגרום לה להרגיש מופעלת על ידי תכונות האישיות והתנהגויות של זכר אלפא.

אולי יהיה לה יותר גרוע (כלכלית) עם זכר האלפא, אבל היא תרגיש חרמן ותרצה לקיים איתו יחסי מין יותר ממה שהיא רוצה לקיים יחסי מין עם האומגה.

אחרי הכל, במשך רוב ההיסטוריה האנושית, אומגה יכולה להיפטר ממשאביו ועושרו אם יגיע זכר אלפא של ילד רע ויחליט לקחת אותו.

אם אתה רציני ברצונך להבין משיכה של אישה לגבר, עליך להשלים עם העובדה שמשיכה של אישה קשורה ישירות לאינסטינקטים ההישרדותיים שלה.

זה אולי נראה מיושן בעולמנו המודרני, אך נשים אינן יכולות לכבות את האינסטינקטים הראשוניים שלהן רק בגלל שיש לנו עכשיו סופרמרקטים, משטרה, בתי חולים וממשלות.

צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע נשים חושבות, מתנהגות ומתנהגות בדרכים שרבים בחורים רואים בהן מוזר, מוזר או אפילו שגוי ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, נשים אומרות לעתים קרובות דבר אחד ואז עושות את ההפך הגמור.

לדוגמא: רק בגלל שאישה אומרת שהיא הייתה בחור נחמד, זה לא אומר שהיא מרגישה שנדלקים על ידי בחורים נחמדים. מה שהיא באמת אומרת זה שהיא רוצה בחור נחמד שיכול גם להדליק אותה ולגרום לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלו.

גברים בטא

זכר בטא הוא למעשה מספר 2 וזכר האלפא הוא מספר 1.

בניגוד לזכר אלפא, זכר בטא עשוי להחליק לנסות יותר מדי לוודא שאחרים מבחינים בתכונותיו. הוא יכול לעשות זאת על ידי התרברבות, סיפור סיפורים המדגישים את איכויותיו או שינוי אישיותו או דעותיו בזמן כדי בתקווה להשתלב ולהיות אהוב על כולם.

הרבה ממה שהוא אומר ועושה נועד להסתיר את חוסר הביטחון שלו ולהסיט את תשומת הלב ממעמדו מספר שתיים, אך אנשים יכולים לראות דרכו. זה אינסטינקט שיש לנו; אנו יודעים מי האלפא האמיתי בכל מצב נתון ולא משנה מה בטא אומרת או עושה, זה נשאר ברור לחלוטין מי הוא מספר אחד ומי מספר שתיים.

זכרים אומגה

זכר אומגה הוא הזכר הנמוך ביותר בסיטואציה, קבוצה, חבילה וכו '.

בעולם החי, זכר האומגה הוא זה שלוקח את שאריות המזון שהותירו אחריהם זכרי האלפא והבטא. כשמדובר ברבייה עם הנקבות, הוא בדרך כלל מפסיד לחלוטין או נהרג על ידי החפיסה כשמנסה להתרבות עם נקבה בסתר.

בקרב בני האדם, זכר האומגה הוא סוג הבחור שאיש אינו מבחין בו במיוחד, במיוחד במסגרות חברתיות. הוא חסר ביטחון עצמי ובדרך כלל נתקל בחוסר ביטחון, נואש ובעל ערך חברתי נמוך כאשר הוא מקיים אינטראקציה עם נשים.

הוא חסר גבריות, מה שגורם לו להרגיש חלש ועגום לנשים ובכך מכבה אותן מינית.

מנקודת מבטו, הוא בדרך כלל יראה בחורים בטוחים כילדים רעים, מטומטמים וחורים כי הם לא נחמדים, תמימים ומנומסים כמוהו. הוא ירגיש כאילו נשים משוגעות על כך שהם לא רואים כמה הוא בחור טוב והוא יחשוב שנשים טועות בכך שהן מתחברות לבחורים שהוא רואה כילדים רעים.

הוא יקווה שיום אחד אנשים ישימו לב שהוא בחור טוב וראוי לכבוד. עם זאת, המתנה כזו פשוט תביא אותו לבזבז את חייו בתקווה למשהו שלעולם לא יקרה.

נשים לא יכולות למנוע מעצמן לחוש יותר כבוד, משיכה ואהבה לבחורים שמציגים תכונות ומאפיינים של גברים אלפא. זה פשוט איך הטבע עובד.

להיות זכר אלפא לא אומר שגבר אומגה צריך להפוך לילד רע, מטומטם או מטומטם. במקום זאת, הוא רק צריך להיות בטוח יותר בעצמו ולהיות עמוד הכוח בעולם הזה, ולא לצפות שכולם ירחמו עליו ויהיו עמוד הכוח עבורו.

האינסטינקטים המושרשים עמוק של נשים

החיפוש של אישה אחר זכר אלפא מונע על ידי האינסטינקט שלה למצוא גבר שיכול להגן עליה ולפרנס אותה.

לא משנה אם היא מרוויחה כסף בעצמה או מצליחה בקריירה שלה, האינסטינקטים שלה עדיין הולכים לדחוק בה למצוא זכר אלפא.

האינסטינקטים של אישה הם המניע העיקרי למשיכתה לגברים, ואם אתה רוצה לנצל זאת, אתה צריך להיות יותר זכר אלפא. אתה לא צריך להיות האלף מספר אחד בעולם, להכות בחורים אחרים או אנשי בוס מסביב.

זה הרבה יותר קל מזה ...