מתקרבים לבנות לבד

מתקרב לבנות לבד

הסוד להתקרב לבנות לבד הוא:

1. גישה בביטחון

בנות לא רוצות שתרגישו עצבניות. הם מקווים שכשתתקרב אליהם, אתה תישאר בטוח גם אם הם יבדקו אותך על ידי התנהגות כאילו הם לא מעוניינים או שלא תתרום הרבה לשיחה.

לכן, אם אתה ניגש לבנות לבד, רק דאג שתאפשר להן לחוות את הביטחון הרגוע והקל שלך שלך. אל תצפה שהם יקלו עליך בכך שהם באמת נחמדים אליך ברגע שאתה מתקרב.

רוב הבנות אליהן ניגשים לבד או עם חברות יבדקו בתחילה את הביטחון שלך על ידי משחק קשה להשיג. לכן, וודא שאתה מוכן להתמודד עם סערה על ידי שמירה על ביטחון בעצמך, לא משנה איך ינסו לבדוק אותך.

2. הפעל מיד את תחושות המשיכה שלהם אליך.ניגשת לבנות לבד

אם ניגשים לבנות, התחושה החשובה ביותר שעליך לתת להן היא משיכה.

הרבה בחורים טועים בגישה לבנות ומקווים שיאהבו אותם בגלל שהם כל כך נחמדים או ידידותיים. ככה זה לא עובד.

אם אתה רוצה שבנות יכבדו אותך, כמוך ותרצו להמשיך לתקשר, אתה צריך לגרום להן להרגיש נמשכות.

3. הישאר שם עד שתגיע לתוצאה

הישאר שם עד שתקבל תוצאה

אף בחור לא יכול לאסוף כל בחורה בעולם, אבל רוב החבר'ה מוותרים בקלות יתרה לפני שהם מקבלים תוצאה.

גיליתי שאם רק תישאר באינטראקציה ותמשיך לבנות את המשיכה של הילדה עבורך, בסופו של דבר היא תיסדק ותיפתח.

יש בנות שהן הרבה יותר קלות מאחרות, אבל אם אתה רוצה להרים גורמים חמים, אתה צריך להיות האומץ להישאר שם ולחכות שהאטרקציה תצטבר עד לנקודה שבה היא סוף סוף מפסיקה לשחק קשה להשיג.

יוצא לבד

יוצאים לבד

רוב האנשים יוצאים לסביבות חברתיות עם לפחות חבר אחד או בקבוצת חברים. נשים ונערות במיוחד מעדיפות לעשות דברים עם חבר; הם אפילו ילכו לשירותים בזוגות או בקבוצה.

זה גורם לבנות המתקרבות לבדן להרגיש די מאיימות על בחורים שנמצאים בפני עצמם מכיוון שרוב החברים שלהם כבר נמצאים בזוגיות, או עבור בחורים שאין להם הרבה חברים בכלל.

חבר'ה נוטים גם לצאת עם חברים כי בדרך כלל מרגיש הרבה יותר קל ובטוח יותר לגשת לקבוצת בנות כשיש לך 'איש כנף' שיגבה אותך. עם זאת, אם אין לך חברים בחורים לצאת איתם, ייתכן שתצטרך להתחיל להתרגל להתקרב לבד.

מהניסיון האישי שלי להתגבר על הפחדים שלי לגשת לנשים ואז לאמן בחורים ולהראות להם איך לגשת לנשים, גיליתי שלרוב הבחורים קל יותר לשפר את כישורי הגישה שלהם עם איש כנף.

עם זאת, אם אין לך הרבה חברים או אם כל החברים שלך כבר נמצאים במערכת יחסים, אז אולי היית מעוניין לתת את זה לבד בכל מקרה.

אם אתה מעוניין לפנות לבנות לבד, נסה להימנע מלעשות את הטעויות הבאות ...

טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כשמתקרבים לבנות לבד

מתקרבים באווירה הלא נכונה

כל עוד תתקרבו בביטחון, תפעילו את תחושות המשיכה של הילדה ואז תישארו שם עד שתקבלו תוצאה, תצליחו ברוב הגישות שתעשו.

עם זאת, לא כל הבחורים מקבלים את זה נכון. כאן לעתים קרובות הם משתבשים ...

להיות לא בקנה אחד עם האווירה של המקום
לכל סביבה אווירה ייחודית ואם אתה רוצה להצליח כשאתה ניגש לבנות, אתה חייב להיות בקנה אחד עם האווירה. אם האווירה והאנרגיה שלך לא תואמים את הסביבה, בנות יעמדו על המשמר וישחקו קשה כדי להגיע איתך.

לדוגמה:

1. קבוצת בנות על החוף עשויה להירגע, לרחוץ בשמש, ליהנות ואולי אפילו לשחק במים או באיזשהו משחק כדור חוף. איזה אווירה אתה צריך לבחור שיהיה לו כשהוא מתקרב ככה לבנות? האם עליו להשתמש באותו סוג של אווירה לא משנה מה הבנות עושות?

2. קבוצת בנות נמצאת בספריה ונמצאת שם כדי ללמוד, לקרוא ולעשות עבודה. איזה אווירה צריך לבחור לבחור כשהוא יושב לצידם ומתחיל בשיחה?

אם בחור מתקרב לבנות ולא תואם את האווירה של הקבוצה או את האנרגיה של הסביבה, הבנות בדרך כלל ירגישו שהוא לא שייך לסביבה ההיא ואז ידחו אותו או יתעלמו ממנו.

2. מתקרבים בצורה מהוססת או מתוחה

אם בחור מתקרב לקבוצת בנות ומתנהג בצורה עצבנית, מתוחה, מהוססת או חסרת ביטחון, הוא יפוטר או פשוט יתעלם מהנשים. למה? נשים נמשכות באופן טבעי לבחורים בטוחים ומטבע הדברים מכבות אותן גברים חלשים רגשית או רעועים.

3. לבקש אישור לדבר איתם

בהמשך לנקודה הקודמת, אם בחור מבקש אישור לדבר עם הבנות אז הוא כבר מגלה חוסר אמון בעצמו. זכר אלפא בטוח, יניח שהבנות רוצות לדבר איתו והוא פשוט יתחיל לדבר איתן בצורה נוחה.

4. התמקדות רק בבחורה אחת בקבוצה

כשבחור ניגש לקבוצת בנות, זה בסדר גמור שהוא ימצא חן בעיני אחת מהן יותר מהאחרות, אבל זה לא אומר שהוא צריך להתעלם מכל החברים שלה.

אם הוא יתקרב לקבוצה ויבדל בחורה אחת תוך שהוא מתעלם משאר הקבוצה איתה, לא רק שהיא תרגיש לא בנוח ואף תחשוב שהוא מתחצף, אלא שאר הקבוצה באופן אוטומטי לא יאהב אותו על כך שהוא לא מכבד אותם וחלקם ינסה להיפטר ממנו.

5. מגיע חזק מדי

בחור שמתקרב לקבוצת בנות ומתחיל מיד לבוא חזק מדי (למשל, לוקח את כל השיחה ברצינות רבה ומנסה לגרום לילדה להתחייב להיות איתו במערכת יחסים בהקדם האפשרי), אז סביר להניח שהוא יעבור.

נשים לא אוהבות שממהרים להראות שהן רוצות להיות בקשר עם בחור, ולכן התנהגות מסוג זה לא תתקבל בברכה.

6. מתנהג יותר מדי 'נחמד'

הבחור מהסוג הזה הוא ממש מתוק; הוא אומר את הדברים הנכונים, קופץ ומתנדב להביא עוד משקאות, הוא קונה גלידה לכל הבנות או מציע למצוא ספר עיון על תולדות מלחמת העולם השנייה כדי לעזור להן במשימה.

כל הבנות בקבוצה מחבבות אותו מכיוון שהוא 'בטוח' וכולן חושבות שהוא יכול להיות חבר שלהן, אך לרוע מזלו, אף אחת מהן לא מרגישה אליו מינית. למה? נחמדות טובה ואתה צריך להיות בחור טוב, אבל זה לא מה שגורם לנשים להרגיש משיכה.

צפו בסרטון זה להסבר המלא ...

7. לשאול אותה מול חבריה

לשאול בחורה מול חברותיה זו דרך בטוחה להגדיל את הסיכויים שלך להידחות או לגרום לה לשחק קשה להשיג.

ילדה לא אוהבת להעמיד אותה במקום מול אחרים ומעדיפה לקבל את החלטתה באופן פרטי ומבלי להרגיש ממהרת או לחוצה. בנוסף, לשאול בחורה לפני שאתה בטוח שהיא נמשכת אליך באסון חיזור.

8. חסר כישורי שיחה מספקים

אחת הטעויות הגדולות ביותר שבחור יכול לעשות כשניגש לבחורות לבנות, היא שאין לו כישורי שיחה כדי לגבות אותו. אם הוא לא מפלרטט או ישאל יותר מדי שאלות אישיות, הבנות (ובמיוחד הילדה שהוא מנסה להרשים) יכבו וייתכן שגם ירגישו מתוחים ולא נוחים להיות סביבו.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איפה הרבה חבר'ה מפשלים כשמדברים עם בנות ומה אתם יכולים לעשות במקום כדי להצליח ...

להתקרב לבנות לבד קל יותר ממה שאתה עשוי לחשוב

כשאתה עושה את זה נכון, לגשת לבנות לבד קל יותר ממה שאתה עשוי לחשוב.

בניגוד למה שרואים בטלוויזיה או בקולנוע (שם בחור יקבל סטירה או לעג על התקרבותו), בנות בחיים האמיתיים די מוכנות ופתוחות לפגוש בחורים. אם אתה ניגש בביטחון ומתנהג בצורה אותנטית ונוחה, כמעט כל בחורה תשמח לשוחח איתך בצ'אט מהיר.

אם אתה יכול לגרום לה להרגיש משיכה מינית עבורך, אז היא תרצה הרבה יותר משיחה מהירה ותרצה להחליף מספרים או להסלים דברים לרמה מינית באותו יום או בלילה.

להתקרב לנשים בכל פעם שאתה מרגיש שזו חוויה משחררת לגבר.

אם אתה עובר את החיים עם חשש לפנות לנשים שאתה מוצא מושך, אתה תשב בתקווה שיהיה לך בר מזל, מה שבדרך כלל אומר שאתה תהיה רווק ובודד במשך שנים וככל הנראה תצטרך לקבל אישה פחות איכותית כי היפים בדרך כלל לא זורקים את עצמם על בחורים שמפחדים להתקרב לנשים.

חוסר ביטחון נפוץ לגבי התקרבות לבנות לבד

האם אתה סובל מאחת מחוסר הביטחון הנפוץ הבא ביחס לנשים המתקרבות?

אתה חושש או חושש ש:

  • הנשים לא ירצו שיפנו אליהן.
  • יתכן שאתה מפריע להם.
  • הנשים עלולות להשפיל אותך מול כולם.
  • הנשים עשויות לצחוק אותך או להתעלם ממך.
  • הנשים עשויות ללעוג לך או לצחוק עליך עם חברותיהן.
  • אולי תקפא ולא תדע מה להגיד כשאתה עומד מולה.
  • אתה יכול לשטות בעצמך.
  • יכול להיות שנגמר לך הדברים לומר.
  • הנשים עלולות למצוא אתכן משעממות.

התגברות על חוסר הביטחון שלך היא תהליך של השכלה מתאימה לנשים וחיברות. למשל, רוב החבר'ה לא יודעים שכשנשים מתלבשות ויוצאות לבר או מועדון ואז עומדות מסביב, הן בדרך כלל הַמתָנָה להתקרב אליו.

אם בחורים לא ניגשים אליהם, הנשים בדרך כלל דואגות שאולי לבשו שמלה לא נכונה, לא נראות מספיק יפות או יתלוננו על היעדר גברים בטוחים שיש להם אומץ להתקרב.