מתקרב לנשים לבד

מתקרב לנשים לבד

לגשת לנשים לבד זה לא קל אם חסר ביטחון הביטחון לגשת ולא באמת יודע לגרום להן להרגיש נמשכות אליך.

אם אין לך ביטחון להתקרב לנשים, צפה בסרטון זה ...

אם אינך יודע לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה פוגש אותן, צפה בסרטון זה כדי להבין איך זה עובד ...

האם אתה כאן לבד?

אתה כאן לבד?

בחורים רבים חשים דחף לגשת לנשים לבד, אך לעתים קרובות חוששים שנשים עשויות לשאול אותן שאלות כמו,'איפה החברים שלך?'אוֹ'למה אתה כאן לבד?'

התגובה הפשוטה לשאלות כמו אלה היא לאשר שאתה לבד, אך להודיע ​​לנשים באמצעות הטונאליות שלך, שפת הגוף והוויב שלך שאתה לגמרי בסדר עם זה.לדוגמא: אתה יכול להשיב ולומר,'כן, חשבתי שאצא לבד הערב לשם שינוי. זה מרגש.'תן לזה סיבוב חיובי במקום לחשוב שלהיות לבד זה דבר רע. תנו לנשים להתרשם מהעובדה שאתן בטוחות מספיק לגשת לנשים לבד.

אתה יכול להשיג את אותן תוצאות כשאתה מתקרב לבד או עם חבר

מתקרב לנשים לבד

כל עוד יש לך ביטחון להתקרב ואת היכולת למשוך את הנשים שאתה פוגש, זה לא משנה אם אתה יוצא לגשת לנשים לבד או עם חבר.

מה שחשוב הוא האם אתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה פוגש אותן. כשנשים מרגישות נמשכות אליך, אז הם מסתכלים על דברים אחרים לגביך (כלומר שאתה בחוץ לבד) באור חיובי.

עם זאת, אם אתה ניגש ומנסה להיות 'מוצא חן בעיניך' על ידי נשים על היותך נחמד אליהן או מעמיד פנים שהוא בחור מסיבה כשאתה פשוט בחור רגיל וטוב, הן ירגישו בחשדנות כלפיך ויתחילו לשאול מדוע היית להיות בחוץ (כלומר האם אין לך חברים? האם אתה יכול להיות מוזר או פסיכו שעומד לפגוע בה?)

זו הסיבה שחשוב ביותר שתתמקד בלגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה ניגש אליהן. המשיכה באה קודם וכל השאר זורם בצורה חלקה לאחר מכן.

טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כשמתקרבים לנשים

התקרבות לנשים היא הדרך הקלה והמהירה ביותר להשתחרר או להשיג חברה מכיוון שיש לך את ההזדמנות ליצור מיידית משיכה וייחודי בינך לבין האישה. בניגוד לדייטים מקוונים שבהם יש לה אלפי גברים לבחירה, כשהיא פוגשת אותך באופן אישי, זה רק אתה, היא ועוד חבורת בחורים שעומדים מסביב שמפחדים מכדי להתקרב אליה.

אתה יכול להתמקד בה, לבנות את המשיכה שלה ואת המתח המיני ביניך ולגרום לה לרצות לשחרר את המתח באמצעות נשיקות ומין. כשתדע לעשות את זה, אתה יכול להשתחרר או להשיג חברה כמעט בכל פעם שאתה יוצא להתקרב.

עם זאת, כשבחור עושה כמה או כל השגיאות הבאות כשניגש לנשים, הדברים לא כל כך קלים ...

1. הוא מציג סימני עצבנות ברורים

כשבחור עצבני סביב אישה ההתנהגות שלו אינה רגועה; הוא מתעסק, נמנע מלהביט בעיניה והוא מתקשה להוציא את דבריו. עצבנות מגיעה כחוסר ביטחון וחוסר ביטחון נובעים מחוסר ביטחון. אישה יכולה לחוש את זה כשבחור חסר ביטחון עצמי וזה כיבוי.

2. הוא מתקשה להמשיך בשיחה עם נשים מושכות

בדרך כלל קל מאוד לדבר עם נשים לא מושכות, אבל כשמדברים עם נשים מושכות, בחור צריך להיות מוכן למבחנים שיעברו אותו.

לדוגמא: נשים אטרקטיביות רבות ישחקו קשה בתחילה לבדוק עד כמה הבחור בטוח בעצמו. אם הוא מרגיש שהוא פוצץ אותו ואז הולך משם, היא יודעת שהיא פשוט נפטרה מבחור שחסר את כל הביטחון העצמי החשוב שנשים מחפשות בגבר.

עם זאת, אם הוא יישאר רגוע, חיובי וימשיך את השיחה בצורה בטוחה וקלה, האישה תבין בסופו של דבר שהוא בחור בטוח והיא תירגע ותיפתח בפניו. לאחר מכן הוא יזכה לחוות את הצד הידידותי והנוח באישיותה שרוב החבר'ה לעולם לא זוכים לראות.

כשבחור לא מבין שנשים יבדקו את הביטחון שלו, הוא בדרך כלל רואה בחוסר התרומה שלהן לשיחה סימן שהוא נדחה. לאחר מכן הוא מתחיל להרגיש לא בנוח להביע את עצמו, ולכן לעתים קרובות הוא נוהג לשאול את הנשים הרבה שאלות כדי לקוות שהן ידברו על עצמן.

עם זאת, כאשר נשים במצב 'מבחן', הן יתנו תשובות קצרות מאוד או ללא תשובה כלל אם ישאלו אותן שאלות רבות ברצף. אם בחור חסר את הכישורים החברתיים בכדי לטפל בסוג זה של נשים, רוב הנשים יאבדו אינסטינקטיבית עניין בו וכבר לא ירצו לקיים איתו אינטראקציה.

3. הוא מנסה להראות לה כמה הוא נחמד עם בחור, ולא להרגיש שהוא מופעל

אין שום דבר רע בלהיות בחור נחמד (אני נחמד וקיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים), אבל אתה גם צריך להדליק נשים. אם אישה לא מרגישה שאתה מופעל מינית, היא לא תראה טעם לדבר איתך יותר מדי זמן, למסור לך את מספר הטלפון שלה או להתעדכן איתך לדייט.

בחורים רבים לא מבינים שנשים באמת רוצות להתפתות למין ולזוגיות כשהן פוגשות בחור. חבר'ה שלא מכירים את זה חושבים שהם צריכים להתחיל ולהראות לאישה שהם בחור נחמד עם כוונות טובות.

עם זאת, זה מה שדווקא כל בחור עושה וזה לא עובד. למה? נשים לא בוחרות עם איזה בחור לקיים יחסי מין על סמך כמה שהוא נחמד. הנה למה…

אם בחור לא יודע לפתות אישה כשהוא מדבר איתה, היא לא באמת תדע מה כוונותיו. היא תתהה מדוע הבחור הידידותי והנחמד הזה מדבר איתה ותרגיש מוזר בקשר לזה. אז היא עשויה לשאול אותו,'איפה החברים שלך?'אוֹ'למה אתה מדבר איתנו?'

מבלי ליצור תחילה משיכה מינית כלשהי בינו לבין האישה, האינטראקציה הופכת להיות אפלטונית לחלוטין והיא מרגישה שהוא מבזבז את זמנה.

4. הוא ממתין לאותות עניין ברורים מאוד לפני שניגש

כאשר בחור חסר ביטחון באטרקטיביות שלו לנשים, הוא יחכה לרוב לאותות או סימנים ברורים מאוד לכך שאישה פתוחה לפנייה אליה. הוא יעמוד סביב ויביט בה, ינסה ליצור קשר עין ולראות מה קורה.

אם היא לא תבהיר שהיא רוצה שהוא יתקרב אליה, הוא יחשוב שהיא חייבת שיהיה לה חבר או שהיא לא תמצא אותו מושך במיוחד.

מה שהוא לא מבין הוא שרוב הנשים לא נותנות לבחורים 'מעבר חופשי' להתקרב אליהן. במקום זאת, רוב הנשים נוהגות כאילו הן אפילו לא מעוניינות לפנות אליהן כי זה מבטיח שיהיה להן סיכוי גבוה יותר לפנות אליהן זכר אלפא בטוח.

החבר'ה העצבים וחסרי הביטחון ירגישו פחד להתקרב, אז זו אסטרטגיה טובה מצד נשים. אם אתה רוצה להתחבר לנשים לוהטות, אתה חייב לתת לעצמך אישור להתקרב. אתה לא יכול לחכות ולקוות שנשים חמות פתאום יקלו עליך לגשת אליהן. ככה זה לא עובד.

חבר'ה לטעויות נפוצות הופכות לקבוצות נשים מתקרבות

אם המטרה שלך היא להתקרב לקבוצת נשים, אתה בעצם צריך:

  • התקרב בצורה בטוחה וקלה.
  • אל תצפו שהם מיד יקבלו את פניכם בקבוצה. זה קורה לפעמים, אבל לפעמים הם יבדקו קודם את הביטחון שלך.
  • התחל להסתדר עם אנשים אקראיים בקבוצה.
  • אל תדאגי לנסות לקבל את האישור של הילדה הכי בטוחה בקבוצה. רק תניח שיש לך את האישור שלה ותירגע כשהיא בודקת אותך.
  • התמקדו בכך שהנשים ירגישו נמשכות אליכם (למשל על ידי ביטחון עצמי, שימוש בהומור וכו ').
  • שיהיה לך טוב איתם.

חלק מהטעויות שעושה בחור בהתייחס לקבוצת נשים הן:

1. מבקש בעצבנות אישור לשבת או להצטרף לקבוצה

אם בחור מבקש אישור מהקבוצה להצטרף אליהם, הוא מסתכן בכך שהם יגידו לא. אם הוא מקבל לא, אז אין לו ברירה מלבד ללכת וההזדמנות שלו אבודה. במקום לבקש אישור, פשוט תן לעצמך אישור ותן להם לפגוש את הבחור המגניב, הבטוח והטוב שאתה.

זכר אלפא לא צריך לקבל אישור לדבר עם אף אחד - הוא פשוט עושה את זה. זה לא קשור להיות לא מכובד, גס רוח או יהיר, אלא רק להיות בחור טוב ובטוח שלא צריך לקבל את אישור הנשים כדי להיות מסוגל לדבר איתן.

למרות שזה אולי נראה כמו 'נימוסים טובים' לבקש אישור, נשים רבות יראו בכך הזדמנות לדחות אותך מול חברותיהן להרגיש טוב עם עצמן. מצד שני, אם רק תניח שיש לך אישור לדבר איתם ואז לדבר איתם בצורה בטוחה וקלה, הנשים ירגישו נמשכות לביטחון שלך.

2. לא להוסיף שום אנרגיה חיובית לקבוצה

כשאתה ניגש לקבוצת נשים, אתה לא צריך להיכנס לקבוצה ולהעלות מופע גדול כדי לגרום להן להתרגש לפגוש אותך. במקום זאת, אתה פשוט צריך להוסיף לפחות אנרגיה חיובית לקבוצה.

אנרגיה חיובית יכולה לנבוע מהעובדה שאתה מחייך, תוך שאתה בטוח, נוח ומשוחח בחופשיות עם הקבוצה. זה יכול לנבוע גם משימוש קצת בהומור כדי להצחיק את הבנות או מפלרטט עם חלק מהנשים כדי ליצור אווירה מינית.

כשבחור מתקרב לקבוצת נשים ומוריד את מצב הרוח, הם לא יהיו מסבירי פנים. לדוגמא: אם הוא עצבני, מהסס או חרד והם שמחים, בטוחים וזורמים חופשי, הם ירגישו מסורבלים איתו מסתובב.

אם האווירה של הקבוצה שקטה ונינוחה (למשל מנוחה בבית קפה) והוא יותר מדי 'אנרגטי' ומעל הכל, הנשים ירגישו שהן צריכות לדחות אותו או להראות את מורת רוחן כדי להפיל אותו רמת אנרגיה נמוכה יותר.

3. הוא ממקד את כל תשומת ליבו באישה אחת ומתעלם מהשאר

בלהיטותו לאסוף אישה ספציפית אחת בקבוצה, בחור יטעה לפעמים בכך שהוא מתייחד אותה ומתעלם מחבריה. לעתים קרובות זה מביא לכך שחבריה מנסים לחסום את ניסיונותיו לאסוף אותה, מה שהופך את הדברים למסובכים שלא לצורך.

כשאתה ניגש לקבוצת נשים, ודא שיש לך גישה נוחה לאיסוף. אל תמהר לאסוף ילדה אחת ולהדיר את חברותיה. במקום זאת, היו בטוחים, נינוחים ונוחים ולאפשר לאינטראקציה להתפתח באופן טבעי.

כל עוד אתה אטרקטיבי (כלומר להיות בטוח, כריזמטי, מקסים, משתמש לפעמים בהומור וכו ') רוב הנשים בקבוצה ירגישו נמשכות אליך. זה עובד לטובתך מכיוון שכשנשים רואות שנשים אחרות נמשכות אליך, הן מתחילות להראות לך יותר עניין ולנסות להתחרות על תשומת הלב שלך.

נשים תמיד רוצות להשיג את הבחור שנשים אחרות רוצות. זו בדיוק הדרך בה נשים עובדות. אז, הרפו, היו בטוחים וגרמו לנשים בקבוצה להרגיש נמשכות אליכם. כשתעשה זאת, יהיה קל פי 10 לאסוף את הבחורה הכי חמה בקבוצה.

האם אתה מוכן להתחיל להתקרב לנשים לבד?

אם הגישה לנשים לבד עדיין מרגישה אותך מרתיעה, מה שאתה צריך לעשות זה להתמקד בבניית ביטחון רב יותר באטרקטיביות שלך לנשים.

כשתדע שאתה יכול למשוך את רוב הנשים אליהן אתה ניגש, אתה כבר לא תרגיש פחד לגשת לנשים. אתה תדע שאם תצא להתקרב, תשתחרר, תקבל חברה או לפחות תקבל חבורה של מספרי טלפון שמובילים למין מאוחר יותר משבוע.