מתקרב לנשים בקניונים

מתקרב לנשים בקניונים

האם אי פעם טיילת בקניון וראית אישה יפה שרצית לגשת אליה ולפגוש?

אם אתה גבר ויש לך עיניים, אז היית עונה כן לשאלה זו!

קניונים הם מלא נשים יפות ורווקות שלעתים קרובות יוצאות בקניות לבדן ולא מגיעים אליהם חבר'ה אחרים.

בעזרת הטכניקות הנכונות תוכלו בקלות להשיג 3-4 מספרי טלפון מנשים יפות תוך שעה תוך כדי הליכה בקניון.

זה באמת כל כך קל.

עם זאת, אם אינך יודע מה אתה עושה - פנייה לאישה בקניון יכולה להיות חוויה מלאת חרדה ולעיתים (תלוי איך אתה רואה את הדברים).להתקרב לאישה בקניון שונה לחלוטין מאשר בבר, או במסיבה למשל.

אינך יכול להשתמש באותה גישה בה היית משתמש בבר לפגוש נשים בקניון.

כדי להשיג גישה בהצלחה בכל סביבה, עליך להתאים:

 1. מה אתה אומר כדי להתחיל את השיחה.
 2. על מה אתה מדבר כדי להמשיך בשיחה.
 3. עוצמת הקול שלך.
 4. כמה זמן אתה מדבר עם האישה.
 5. שפת הגוף שלך.
 6. רמת האנרגיה וה'וויב 'שלך.
 7. כמות הפלירטוטים וההומור שאתה משתמש בהם.
 8. כמות קשר העין שאתה יוצר.
 9. מה שאתה אומר כדי לקבל את מספר הטלפון של האישה.

http: // חנות. חלק מהיתרונות של האזנה לתוכנית מדהימה זו כוללים:

 • מקסם את הסיכויים שלך: רוב החבר'ה שנאבקים עם נשים משתמשים רק בכמה דרכים לנסות למצוא חברה. עם 21 דרכים נהדרות להשיג חברה, תלמד את הדרך הקלה להיפגש ולהתחיל לדבר עם נשים בסביבות שונות. בין אם זו הילדה שעומדת בתור בתחנת הדלק, אישה חמה שעוברת בקניון, אישה שאתה כבר מכיר או הגוזל הלוהט שמשרת אותך מאחורי הבר - עכשיו תדע בדיוק מה לומר ולעשות כדי להשיג אותה בדייט איתך.
 • קבל תוצאות מהר יותר: כמה מחייכם בזבזתם עד כה בתקווה שיום אחד, משהו 'יקרה' באורח קסם עם אישה? בינתיים, בחורים אחרים מקבלים המון אהבה, תשומת לב וחיבה מסוגי הנשים שאתה רוצה להיות איתן. 21 דרכים נהדרות להשיג חברה יראו לך כיצד להשיג תוצאות בימים ובשבועות מעכשיו - לא שנים. לפני שתדעי את זה, תתעורר עם אישה יפה לידך במיטה שלך ותחייך, ותבין שסוף סוף אתה חי את החיים הטובים.
 • דע מה לומר בכל מצב: איך מודיעים לאישה שאתה אוהב אותה, מבלי להידחות ולהרוס את החברות? מה אתה יכול להגיד לאישה היפה שזה עתה עברת בחנות ספרים שתגרום לה לפנות אליך ולרצות בשקיקה לנהל איתך שיחה? איך כותבים פרופיל היכרויות מקוון שמקבל תשומת לב ואף יגרום לכמה נשים ליצור איתך קשר קודם? כל התשובות ועוד נמצאות בתוכנית המדהימה הזו.
 • חסל חבר'ה אחרים כתחרות: אם אתה עדיין לא כל כך טוב עם נשים, אין טעם לנסות להתחרות עם בחורים אחרים על תשומת הלב של נשים יפות. ברוב 21 הדרכים הגדולות להשיג חברה, תהיו בסביבות בהן בחורים אחרים לא יפריעו לכם.
 • תחזיק את תשומת לבה: אם אינך מצליח להחזיק את תשומת הלב והעניין של אישה לפחות 5 דקות, הסיכויים שלך לקבל את מספר הטלפון שלה הולכים לאיבוד. בתכנית זו תלמדו מה לומר ולעשות בכדי לשמור על עניין האישה, לקבל את מספר הטלפון שלה ולבקש שהיא רוצה לצאת לדייט איתכם.
 • הכירו נשים מבלי להזדקק לאגף: לפעמים החברים שלך לא רוצים לצאת בסוף השבוע. לפעמים הם לא זמינים. לפעמים הם בכלל לא רוצים להתקרב לנשים. אם אתה רווק, זה משאיר אותך במצב קשה. החיים שלך מתבזבזים, למרות שאתה מעדיף לקיים יחסי מין עם נשים וליהנות מאהבה ומזוגיות. חדשות טובות: כל אחת מ -21 הדרכים הגדולות להשיג חברה יכולה להיעשות לבד, או עם חבר. יתרה מכך, ברבים מהמצבים תוכלו גם להכיר חברים חדשים וכן לקבוע דייטים עם נשים חדשות.
 • מלא את חייך בנשים יפות: כשיש לך נשים בחיים שלך, אתה מרגיש טוב יותר עם עצמך. החיים מרגישים טוב, הם מרגישים מאוזנים וטבעיים. במהלך השבוע תוכלו להסתובב עם החברה שלכם, לקיים יחסי מין וליהנות מהזמן של זה. אתה יכול גם להתעדכן עם חברות ולעשות דברים מהנים ביחד. בסוף השבוע תוכלו להתעדכן עם חברים כמה ימים ולחברה שלכם לבוא בימים אחרים. אתה אף פעם לא מרגיש לבד. במקום זאת, אתה מרגיש אהוב, מקובל וכלול והחיים מרגישים נהדר.
 • להכיר חברים חדשים: ברבים מבין 21 הדרכים הגדולות להשיג חברה, תהיו במצבים בהם תוכלו להכיר חברים מגניבים וחדשים. דן, בן וסטו מספקים את ה'איך 'על ביסוס עצמך כ'בחור מגניב' במצבים חברתיים, אז חבר'ה רוצים להיות חברים שלך ונשים רוצות להיכנס לחדר השינה שלך.
 • להיות הבחור החלומי שלה: בכל רחבי העולם כרגע מאות מיליוני נשים רווקות מפנטזות על פניה במהלך היום וסוחפות את רגליה בידי גבר שאינן מכירות. זו פנטזיה רומנטית שלעתים קרובות אתם רואים בסרטים: בחור 'נתקל' בטעות באישה במהלך היום ואז פותח בשיחה. שעות או ימים לאחר מכן ואתה ואישה תקיים יחסי מין לוהטים ויצריים. אתה יכול להיות הבחור ההוא.
 • שמור עליה להתעניין: כ'בחור החלומות 'שלה, תוכלו ליהנות משליטה רבה. ככל שהיא אוהבת אותך יותר, כך יש לך יותר שליטה במערכת היחסים. היא לא תרצה לעזוב אותך, או לרמות אותך כי אתה תהיה הבחור הכי מיוחד שפגשה אי פעם. אתה תהיה הבחור שהיא חיכתה לו כל חייה. חברותיה יקנאו וייחלו שיוכלו למצוא בחור עם ביטחון כמו שלך.
 • פגוש נשים ביום ובלילה: היצמדות לברים או למסיבת הבית מדי פעם בדרך לפגוש נשים יכולה להיות חודשים רבים (או שנים) של בדידות. עם 21 דרכים נהדרות להשיג חברה, יהיו לך 21 דרכים שונות לפגוש נשים ביום ובלילה. נשים יתחילו לזרום לחיים שלך כמו שמעולם לא.
 • השתפר בקצב מהיר: תוך כדי יישום הטכניקות שנחשפו בתכנית זו, תוכלו לחוות שיפורים מהירים ביותר בכל התחומים, כולל: פנייה לנשים, התחלה והמשך שיחות, קבלת מספרי טלפון והתקדמות לעבר נשיקה ודייט ראשון. פשוט אין דרך מהירה יותר לשפר את כישוריך עם נשים מאשר על ידי האזנה לתוכנית זו ופעל לפי ההוראות שלב אחר שלב.
 • השתפר בקיום שיחה: לפעמים נגמרים לך דברים לומר לנשים במהלך השיחה? תשמח לדעת שכל אחת מ- 21 הדרכים הגדולות להשיג חברה מגיעה עם דוגמאות שונות מה לומר כדי להתחיל ולהמשיך בשיחות עם נשים.
 • יש אפשרות לבחור: כגבר, כנראה שאין תחושה גרועה יותר כי הידיעה שאתה מקבל בסתר 'כל מה שאתה יכול לקבל' כשמדובר בנשים. זה גורם לך להרגיש שאתה בוגד בעצמך, מקבל את השני הכי טוב ולא חי את חייך כמו שאתה באמת רוצה לחיות אותם. כאשר אתה משתמש ב- 21 הדרכים הגדולות להשיג חברה, תוכל לבחור עם מי אתה יוצא, ולא לקבל את כל מה שתוכל להשיג. תתחיל גם למשוך ולצאת עם נשים יפות - מהסוג שאתה באמת רוצה.